Euro Moda Bijuteri

Euro Moda Bijuteri
Euro Moda Bijuteri www.euromoda.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Euro Moda Bijuteri İş İlanı Ara

Euro Moda Bijuteri Hakkında

Euromoda Group, 2023 yılı itibarıyla 50 yılını geride bırakmış bir kuruluş olup, kalite ve değerlerine bağlı kalarak sektör liderliğini sürdürmektedir.

Takı aksesuarları konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olarak, imalatın yanı sıra ithalat, ihracat ve Türkiye genelinde 50'den fazla seçkin satış noktasıyla takı sektöründeki lider marka konumunu korumaktadır.

Üretim gücünü fiyat ve kaliteye yansıtarak, tüketicilere güncel, estetik ve moda ürünleri sunmaktadır. Ürettiği ve sattığı tüm ürünler, anti-alerjik (nikel free) teknoloji kullanılarak üretilmektedir.

5000 metrekarelik merkezleri Kavaklı/Beylikdüzü/İstanbul'da bulunan Euromoda Group, tasarım, üretim, depolama ve showroom birimleriyle faaliyetlerini sürdürerek sürekli olarak ileriye dönük projeler geliştirmektedir.

Misyon ve vizyonu; Türkiye'de takı sektöründeki liderliğini sürdürmek ve aranan bir marka olma özelliğini devam ettirmektir. Ana prensibi, çağımızın insanının ihtiyaçlarını karşılarken dünya modasının seçkin örneklerini hızlı, kaliteli ve ideal fiyatlarla sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını daha iyi ve ekonomik çözümlerle karşılayarak kadınların mutluluğuna ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Euro Moda Bijuteri İş Başvurusu

Euro Moda Bijuteri, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Euro Moda Bijuteri firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Euro Moda Bijuteri ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Euro Moda Bijuteri iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Euro Moda Bijuteri iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver