Başdaş Marketçilik

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.basdasmarket.com

Başdaş Marketçilik hakkında:

İşletmemizin Tarihçesi;

%100 Yerli %100 Milli

Perakende Sektörüne ilk adımını 1995 yılında 35 m2 bir bakkal dükkanı ile atan BAŞDAŞ Market, bulunduğu bölgede müşterileriyle bütünleşerek, kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile 1999 yılında şubeleşmeye başlamıştır. BAŞDAŞ Marketler Zinciri olarak perakende sektörü içerisinde kendisine kalıcı bir yer edinerek her alanda büyümeye emin adımlarla devam etmiştir. Bu geçen süre içinde gıda perakendeciliğinin zincir mağazalar alanındaki gelişim ve yeniliklerini yakından takip ve analiz etmiş, 2018 yılında çağdaş işletme bilinci ve müşteri memnuniyeti sonucunda yeni istihdam olanakları da sunmak suretiyle 4.000 m2 depolama alanı (et işleme tesisi, peynir vakum ve paketleme tesisi, meyve-sebze soğuk hava depoları), İzmir Meyve Sebze Halinde ve Antalya Kumluca'da meyve sebze işleme tesisi olmak üzere, toplam 13.500 m2 mağaza alanı, 700 personel, 81 yazar kasa ve aylık 900.000 müşterisi ile İZMİR'de 28 Şube, AYDIN'da 4 Şube olmak üzere mağaza sayısını toplam'da 32'ye çıkartmıştır.

Başdaş Market; müşterileri ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, personeli ile bir bütün halinde, bulunduğu ve bulunacağı bölgelerde, öncelikle hizmet ve ürün kalitesi, ürün çeşitliği ve müşteri memnuniyetini sağlayacak, değişim ve gelişimin takipçisi olarak kendisini yenileyerek "Ege'nin En Sevilen Marketi" olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

İşletmemizin Hedefi;

 • Ege'nin En Sevilen Marketi olmak.
 • Kalite ve uygun fiyat politikasıyla satışa sunduğu tüm ürünleri, güler yüzlü hizmet anlayışını ilke edinerek mutlu ve sadık müşteriler oluşturmak.
 • Tüm çalışanların severek ve isteyerek görev yaptığı sektörün lider markası olmaktır.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 00:00-00:00
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
  • Açıklama: Tüm mağaza çalışanlarımız 08:00-22:00 arasında hizmet veren şubelerimizde 2 vardiya ile dönüşümlü olarak görev almaktadır.

Başdaş Marketçilik İş İlanları