İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
  • Ankara:0216 572 25 25
  • İzmir:0232 441 71 44
  • Antalya:0216 572 25 25
  • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hotiç

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.hotic.com.tr/

Hotiç hakkında:

Türkiye'de ayakkabı denince ilk akla gelen markalardan biri olan Hotiç, 67 yıldır yarattığı çizgisini en son modayla birleştirerek kendi tarzını yaratan bir markadır.
Hotiç koleksiyonları; modern, şık, rahat ve özgür çizgileriyle hem iş hem de hafta sonu kıyafetlerini çok iyi tamamlayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
1938 yılında, İstanbul Mercan'da ailenin babası Salih Hotiç tarafından kurulan küçük bir atölyede başlayan ayakkabı üretiminden, yıllar içinde günümüzün iddialı markalarından Hotiç yaratılmıştır.
Türkiye Ayakkabı İş Kooperatifi'ni kuran ve 20 yıl başkanlığını sürdüren Salih Hotiç, ilk Hotiç mağazasını 1957 yılında İstanbul Kadıköy Direkli Pasaj'ında açtı. 1980 yılında İstanbul Beyazıt'ta ikinci Hotiç atölyesi kuruldu ve 1985'den itibaren İstanbul ve diğer şehirlerde yeni mağazalar açılmaya başlandı. Aynı dönemde atölyeler birleştirilip İstanbul Merter 'e taşınıldı ve günde 200 çift ayakkabı üretim kapasitesine ulaşıldı.
1980'lerde yönetimi babalarından devralan Hotiç kardeşler bugün şirketin değişik kademelerinde görev yapmaktadırlar. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hotiç'tir. Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Hotiç Finans Direktörlüğü'nü, Sermet Hotiç ise Mağazalar Koordinatörlüğü'nü yürütmektedir. Şirketin Genel Müdürlüğü görevinde ise 2000 yılı başından beri Gürhan Bulut bulunmaktadır.
1994 yılında, İstanbul Kağıthane'de, Türkiye'nin dünya standartlarındaki ilk ayakkabı fabrikasını devreye sokuldu. Bugün 4.500 metrekare kapalı alanda 190 personelle ve İtalyan teknolojili bant sistemi ile çalışmaya başlayan fabrikanın kapasitesi 170 model üzerinden günde 750 çift ayakkabıdır.
Aynı zamanda bir parakende markası olan Hotiç'in Türkiye genelinde 36 mağazası ve 44 satış noktası bulunmaktadır.
Hotiç, geniş tasarımcı kadrosuyla birlikte kusursuz teknolojisini, el işçiliğinin kalitesiyle birleştirerek müşterilerinde bağlılık yaratan ve klasikleşen "Hotiç Çizgisi"ni yarattı.
Şirketin Tasarım Departmanı 7 kişiden oluşmaktadır. Tasarım çalışmaları uzun yıllar Serdar Hotiç tarafından bizzat yürütülmüş, 1990 yılında daha geniş kadrolu bir ekip kurulmuştur.
Modern çizgilerde sürekli kendini yenileyen bir marka olan Hotiç, üretiminde İtalya'nın ve Türkiye'nin en iyi ayakkabı yan sanayi kuruluşlarından aldığı kösele, deri ve aksesuarları kullanmaktadır. Klasik stilden, avantgarda; her zaman estetik ve güncel olanı müşterilerine sunmaya özen göstermekte; kalitesine ve deneyimine güvenenlerle birlikte, uzun bir geleceği paylaşmayı hedeflemektedir.
1997'den beri mağazalarının dekorasyonunu yenileyip aynı kurumsal çizgide buluşturan Hotiç, yıllar önce Türkiye'de "camlı vitrin" uygulamasını kaldırıp müşterilerinin ürüne rahatlıkla ulaşıp dokunabileceği, mağazanın tümünü vitrin olarak gören yeni "açık vitrin" anlayışını ilk uygulayan markadır.
Hotiç bugün Amerika, İngiltere, Almanya, Hollanda, İsrail, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelere ihracat gerçekleştirmektedir.

Hotiç İş İlanları

Hotiç firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!