Giovane G. Designers

Giovane G. Designers
Giovane G. Designers www.giovanegentile.com
Firmayı Şikayet Et
Giovane G. Designers İş İlanı Ara

Giovane G. Designers Hakkında

1984 yılında İstanbul Beşiktaş’ da küçük bir mağazada ticaret hayatına başlayan Ercem Tekstil, 2001 yılında Giovane Gentile markasıyla birlikte hem yurtiçi hem de yurtdışı toptan moda ve hazır giyim sektöründe faaliyetlerini yürütmektedir.

Perakende sektöründe edindiği bilgileri kalite anlayışını ve müşteri beklentilerini tasarladığı dünya trendlerine uygun koleksiyonlarla birleştiren Ercem Tekstil 2005 yılında Giovane Gentile markasına entegre Giovane G. Designers markasını da üretimine katarak tüm erkek trendlerini tek çatı altında, tüm mağazalarında birleştirmiştir.

Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika da birçok konsept mağaza dışında, aynı zamanda yüzlerce corner mağazalarda koleksiyonlarını perakende tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Şirket misyonu olarak, tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda, kendi özgün tasarımlarını beğenilen ürünler üretmeyi hedefleyen tasarımcılarla çalışmalarını yürütmekte ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Üretim teknolojilerini yakından takip eden Ercem Tekstil, dünyadaki gelişmeleri üretim kalitesine entegre etmiş, kumaş ve yardımcı malzemelerde en iyi kaliteyi koleksiyonlarına uygulayıp müşterilerini bu konuda da tatmin etmeyi başarmıştır.

Ercem tekstil perakende mağazacılık konusunda da günün konseptlerini, koleksiyonları ile birleştirip perakende tüketicisine en iyi mekanlarda sunumunu yapmaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:30 Cumartesi: 08:30 - 17:00 Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Yemekhane

Giovane G. Designers İş Başvurusu

Giovane G. Designers, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Giovane G. Designers firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Giovane G. Designers ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Giovane G. Designers iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Giovane G. Designers iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver