Çelik Montaj Şefi İş İlanları

Hepsini Temizle
Çelik Montaj Şefi
 • İş AçıklamasıMEKANİK MONTAJ ELEMANI
  Aranan NiteliklerKemalpaşa'da bulunan redüktör imalatı fabrikamız içerisinde ; Tercihen REDÜKTÖR veya ŞANZIMAN konusunda tecrübeli MONTAJ personeli aranmaktadır. * Rulman çakmayı bilen, * Daha öncesinde mekanik montaj yapmış, * En azından dişli hakkında bilgi sahibi, * Mekanik alet tecrübesi olan, * Tercihen el çabukluğuna sahip Adaylar aranmaktadır. (Tüm Sosyal Olanaklar ve Servis İmkanı Firmamızda Mevcuttur.)

  Sektör: Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: Montaj Asistanı, Montaj Elemanı, Montaj Sorumlusu, Çelik Montaj Şefi, Çelik Montaj Ustası, Mekanik Montaj Süpervizörü, Mekanik Montaj Şefi

 • Montaj Elemanı

  Gi Groupİstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Eylül 2022
  İş AçıklamasıTuzla organize sanayi bölgesinde ki kamyonet kasası üretimi yapan iş ortağımızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerHavalı el aletlerini kullanabilecek Tercihen montaj tecrübesi olan Uzun süreli çalışma isteği olan Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, GI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. Türkiye İş Kurumu'nun 29.12.2020 tarihli 7511096 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

  Sektör: İmalat, Mekanik Tesisat, Üretim / Endüstriyel Ürünler

  Pozisyon: Montaj Asistanı, Montaj Elemanı, Montaj Operatörü, Montaj Stajyeri, Montaj Teknikeri, Montaj Teknisyeni, Montaj Usta Yardımcısı, Montaj Ustası, Çelik Montaj Şefi, Çelik Montaj Ustası

İş Habercisi - Çelik Montaj Şefi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?