Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kargo-Kurye İş İlanları

Hepsini Temizle
Kargo-Kurye
 • İş AçıklamasıSaray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Yeni açılacak olan Optimum AVM şubemiz için; MAAŞ + BAHŞİŞ sistemi ile çalışacak. A2 veya B sınıfı ehliyete sahip Aktif sürüş tecrübesi olan Motorlu Paket Servis tecrübesi bulunan Kişisel görünümüne önem veren Enerjik ve çalışkan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Motorlu Paket Servis Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Restorancılık, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Paket Servis Elemanı

 • Genel Başvuru (Engelli Personel)

  Telekuryeİstanbul Avrupa 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Engelli Büro Elemanı aranmaktadır. Başvurular farklı departman ve pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerEngellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Kağıthane çevresinde ikamet eden. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıToplu gönderim sektörünün ilk ve en büyüğü olarak faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Engelli Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır. Gelen çağrıları (inbound ) karşılayacak. Outbound arama yapacak, Müşteri istek ve şikayetleri yönetebilecek. Çağrı Merkezi süreçlerini etkin olarak yönetebilecek ve raporlamalarını gerçekleştirebilecek.

  Aranan NiteliklerEngellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Engel durumu ofis içinde aktif çalışmasına uygun olan, 18-30 yaş aralığında, Min. lise mezunu, İletişim kabiliyeti ve özgüveni yüksek, Dinamik, yoğun ve stresli bir ortamda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti güçlü, Hızlı çözümler üretebilen, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Kağıthane çevresinde ikamet eden. Başvuru yapan adayların ön yazılarında engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTUZLA DERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN, Depomuzda BAY rampa işçileri alınacaktır. 3 vardiya çalışma yapılmaktadır. (Topal vardiya) HAFTA TATİLİ = PAZAR GÜNÜ Rampa İşçisi: Yükleme, Boşaltma, Elleçleme, Palet bölme ve birleştirme gibi işlerden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler18-40 yaş arası bay, Askerliğini yapmış yada en az 2 yıl tecilli Sağlık problemi ve sabıka kaydı bulunmayan Sorumluluk sahibi, Servis güzergahına uygun ikamet eden adayların başvuruları değerlendirilecektir. Gebze Servis 1 : Gebze mezarlık, Akse sapağı, İnönü mah, Mustafa Paşa eski muhtarlık(Gamze Kuruyemiş), Köşklü Çeşme, Beylik bağı Milona Cafe Beylik bağı Kadir Bakkal, Beylik bağı Sarı Camii, Çayırova Mandıra Camii, Çayırova Fatih Cad., Özdemir pastanesi, Çağdaş kent Gebze Servis 2:Kiraz pınar köprü, Gebze Belediye, Gebze Center arkası, Tatlı kuyu Bim,Tatlı kuyu köprü, SSK hastane önü, Marmara hamamı, İstasyon cad, İstasyon Garanti Bankası, İstasyon Mopaş, Darıca Çınar, Darıca İyi gün sitesi, Nene hatun, Hisar kent Dörtyol, Darıca Kuş Cenneti, Boğaziçi hastanesi, Darıca Emek, MC Donalds arkası

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Eleman

 • Motorlu Kurye

  Ulak Yazılım Teknolojiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında restoranlardan müşterilere paket yemek servisi taşımasında kendi motoru ya da şirket motoru ile çalışılacaktır. Avrupa yakasında; Maslak, Levent, Etiler, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Fulya, Beşiktaş, Nişantaşı, Teşvikiye, Beyoğlu bölgelerinde, Anadolu yakasında; Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve Caddebostan bölgelerinde, hizmet vermekteyiz.

  Aranan NiteliklerA2 ehliyetine sahip, Paket servis konusunda deneyimli, Kendi motoruyla ya da şirket motoruyla çalışabilecek, Yeni model Android telefonu olan, Çalışacağı bölgeye hakim, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Müşterilerimize karşı markamızı en iyi şekilde temsil edecek.

  Sektör: Lojistik, Restorancılık, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Kurye, Eleman, Plasiyer

 • Kurye Operatörü

  Ulak Yazılım Teknolojiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında restoranlardan müşterilere paket yemek servisi taşıma hizmeti veren şirketimize; Avrupa yakasında; Maslak, Levent, Etiler, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Fulya, Beşiktaş, Nişantaşı, Teşvikiye, Beyoğlu bölgelerinde, Anadolu yakasında; Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve Caddebostan bölgelerinde, çalışan kuryeleri ilgili siparişlere yönlendirmek ve yardımcı operatörleri yönetmek. Çalışan kuryelerin performans takibini yaparak verimliliği arttırmak.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında; Maslak, Levent, Etiler, Gayrettepe, Esentepe, Mecidiyeköy, Fulya, Beşiktaş, Nişantaşı, Teşvikiye, Beyoğlu bölgelerini, Anadolu yakasında; Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve Caddebostan bölgelerini çok iyi bilen, Sorumluluk sahibi, Takımını yönetebilecek, Minimum 2 sene tecrübesi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat Engeli olmayan, Bay eleman.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye, Restorancılık

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıMerkezimizdeki Tahsilat Departmanımızda görevlendirilmek üzere;​ Ödemeleri gecikmeye girmiş müşterilerin takibini yapmak, merkez tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Acente ve Şubeler ile koordineli şekilde çalışarak tahsilat işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Müşteri borç alacak durumunu hergün raporlamak, Müşteri mutabakatlarının yapılması, Bölümü ile ilgili evrak takibini düzenli olarak yapmak, görevlerini yürütebilecek '' TAHSİLAT GÖREVLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTelefon ile etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Özgüveni yüksek, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, En az 2 yıl deneyimli, 23-30 yaş arasında, Üniversite veya Meslek Yüksek Okul Mezunu, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Tercihen logo bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun tempoya ayak uydurabilecek.

  Sektör: Kargo-Kurye, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİstanbul, Bursa, İzmir arası ambarcılık faaliyeti gösteren şirketimizin TUZLA Şubesinde çalışmak üzere Ön muhasebesel anlamda evrak kayıtlarının oluşturulup, Günlük kasa işlemlerinin tutulup, Kullanılan program aracılığıyla sistemsel kayıtlarının girilmesi , Gelen ve giden kargo siparişlerin kaydedilmesi ve müşteri ile operasyon arasında koordinasyonu sağlayacak bayan eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Kargo Ambar sektöründe deneyimi olan MS Office ve diğer ofis araçlarını iyi derecede kulanabilen, İletişim becerileri yüksek, Yeniliklere açık, kendine güvenen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Bayan.

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli

 • Muhasebe Sorumlusu

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 2 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGenel muhasebe işlemlerinin yasal gereklilikler ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesi, Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması, Satın alma faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans programından mezun, MS Office programlarına hakim, Muhasebe işleyişi, Vergi ve SGK mevzuatı, İş Kanunu konularında tecrübeye sahip, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Finansal Analist

İş Habercisi - Kargo-Kurye İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?