Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mali Denetim-Vergi İş İlanları

Hepsini Temizle
Mali Denetim-Vergi
 • Kdv İade Sorumlusu

  PERA BAĞIMSIZ DENETİM VE YMMİstanbul Avrupa 14 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYeminli Mali Müşavirlik ve Denetim alanlarında faaliyette bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere; KDV iadesine ilişkin tutanakların ve gerekli dökümanların hazırlanması, alt firmalara gidilip sonuçlandırılması, KDV iade eksiklik cevap yazılarının oluşturulması, Karşıt incelemelerin baştan sona yürütülmesi, Bağlı çalışılan KDV iade şefinin bu alanda talep edeceği diğer ofis içi ya da dışı görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerOfis dışı çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarını kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar), Öğrenmeye açık, KDV İade alanında kariyer hedefi olan, Şehir içi sehayat engeli olmayan, Tercihen aktif araç kullanabilen, 23-27 yaş arası, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar, Yalnızca kriterlere uygun adayların başvurusu rica olunur.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıYatırımcı ilişkileri faaliyetlerinin takibinden, KAP açıklamalarına ilişkin metinlerin oluşturulması ve yayınlanmasından, SPK düzenlemelerinin ve güncel mevzuatın takip edilmesinden, gerekli bilgilendirilmelerin yapılmasından, Genel Kurul için gerekli hazırlıkların yapılmasından, Şirketin çeşitli derecelendirme faaliyetlerine ilişkin olarak derecelendirme kuruluşları ilişkilerinin yürütülmesi ve ilgili bilgi taleplerinin karşılanması, Üçer aylık dönemler itibarıyla şirket faaliyet raporlarının hazırlanması sürecinde yer alacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili fakültelerinin işletme bölümünden mezun, SPK Lisansları bulunan (İleri düzey ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı), Yatırımcı ilişkileri alanında 2-3 yıl tecrübeli, Sermaye Piyasası Mevzuatı uygulaması konularında bilgi sahibi, Topluluk önünde sunum yapma becerisi gelişmiş, Çalışkan, uyumlu, temsil yeteneği güçlü, İyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Holding, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • Sekreterya

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGelen telefonların şirketin kurumsallığına yakışır şekilde yanıtlanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi. Bırakılan mesajların e-mail ile ilgilisine iletilmesi. Kuruluşa gelen misafirleri karşılamak, bilgilendirmek ve ilgililerle görüşmelerini sağlamak, Uçak bileti rezervasyon yapımı ve bilet alımlarını sağlamak, Gelen-giden kargo/posta gönderimlerinin kaydının tutulması. Gelen kargoların/postaların teslim alınarak ilgilisine verilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Büro Yönetimi, Sekreterlik vb. bölümlerinden mezun, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü, pozitif, Dikkatli, titiz ve strest yönetimi olan, Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Anadolu Yakası, Ataşehir-Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Bayan Personel ihtiyacımız vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Sekreter

 • Audıt Assıstant

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 3 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPerforming Duties in Providing Auditing, Reporting and Consultancy Services for Our Customers.

  Aranan Nitelikler- Graduated from B.S Faculties of Economics and Administrative Sciences ( English educationpreferred ) - Career Goals on Audit, - Fluency in English, - Willing to Research and Learn, - Efficiency in Microsoft Office (Excel, Word etc.) Applications, - Self-Disciplined, Meticulous, Presentable and Responsible - Having Verbaland Written Communication and Strong Human Relation Skills, - Well-Adjustedwith Team Work, Ability to Take on Responsibilities, - Having No Restrictionto Travel, - Adapting to Flexible Working Hours, -Completed Military Service (For Male Candidates). - Residing in Istanbul ( Anatolian side )

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • Denetçi

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 3 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHizmet Verdiğimiz Firmaların Vergi Denetimlerinde, Raporlamalarında ve Danışmanlık Hizmetlerinin Verilmesinde Görev Alınması.

  Aranan Nitelikler- Örgün Eğitim Veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, - S.M.M.M ve KGK Belgelerine Sahip - Vergi Mevzuatına Hakim - Tekdüzen Muhasebe Sistemine hakim, - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz, Prezentabl ve Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış. Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıŞekerpınar Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere " FİNANS ELEMANI ” aramaktayız. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda belirtilmiştir. Kasa, Banka, Çek, Senet evraklarının günlük sisteme girilmesi, muhasebeleştirilmesi ve takibinin yapılması, Toplu ödeme sistemi kapsamında talimatlarının hazırlanması, imzalatılması, takibi, ödemelerin yapılması ve temel finans uygulamalarının gerçekleştirilmesi, Haftalık tedarikçi ödeme listelerinin hazırlanması ve raporlanması, Banka ve Ödeme işlemleri konusunda tecrübeli, Her türlü belge, yazışma, sözleşme, rapor vb. evrakı düzenli biçimde dosyalanması ve muhafaza edilmesi.

  Aranan NiteliklerMYO veya Üniversitelerin Muhasebe, Finans, Maliye, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 ile 4 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce bilgisine sahip Raporlama konusunda deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yüksek mesai temposuna ayak uydurabilecek, Disiplinli, titiz, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Bankacılık / Finans, Makine, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıMS OFFİCE UYGULAMALARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ÖN MUHASEBE VE RAPORLAMADAN ANLAYAN PLANLAMA , ORGANİZASYON , RAPORLAMA YÖNÜ KUVVETLİ, ÇÖZÜM VE SONUÇ ODAKLI , İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ , TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, DETAYLARA ÖNEM VEREN VE DİKKATLİ, EN AZ İKİ YIL İŞ TECRÜBESİNE SAHİBİ OLAN, TAKIM ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, PREZENTABL

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Asistan

 • Muhasebe Elemanı

  SMMM UĞUR GÜRELİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBeyoğlunda Danışmanlık ve Muhasebe hizmetleri verdiğimiz ofisimizde görevlendirilmek üzere sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen Muhasebe Elemanı takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER İlgili bölümden mezun Tercihen daha önce Mali Müşavirlik ofisinde çalışmış, KDV, Muhtasar Beyanname, Geçici Vergi ve BA-BS Beyannameleri konusunda tecrübeli Sgk işe giriş - çıkış ve bodro hazırlaya bilen, 20-40 Yaşını aşmamış Tercihen SMMM stajyeri Benzer pozisyonlarda minumum 2 yıl tecrübeli, Tek düzen hesap planını iyi bilen, ORKA programını bilen, Tercihen bayan takım arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • Vergi Denetim Asistanı

  Uzman Çözümİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Vergi ve Denetim departmanında "Vergi Denetim Asistanı" pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerinin İdari ve İktisadi Bilimler Fakültelerinden -tercihen- Maliye, İşletme, İktisat bölümlerinden mezun, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek ve dikkatli çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, MS Ofis programlarını kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • Denetçi Asistanı

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 3 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHizmet Verdiğimiz Firmaların Denetimlerinde, Raporlamalarında ve Danışmanlık Hizmetlerinin Verilmesinde Görev Alınması.

  Aranan Nitelikler- Örgün Eğitim Veren Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ( İktisat,İşletme,Maliye ) 4 Yıllık Bölümlerinden Mezun, - Ya da Ekonometri,Uluslararası İlişkiler veya Denetim-Muhasebe Bölümlerinde Yüksek Lisans Yapmış, - Denetim Konusunda Kariyer Hedefi Olan, - İyi Seviyede İngilizce bilen, - Araştırma ve Öğrenmeye Hevesli, - Microsoft Office (Excel, Word Vb.) Programlarını Etkin Olarak Kullanabilen, - Disiplinli, Titiz,Prezentabl, ve Sorumluluk Sahibi, - Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisine Sahip, Beşeri İlişkileri Kuvvetli, - Ekip Çalışmasına Uyumlu, Sorumluluk Alabilen, - Seyahat Engeli Olmayan, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek, - Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış veya Minimum 3 Yıl Tecilli, - İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden, Personel İhtiyacımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Denetçi

 • Muhasebe Uzmanı

  Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Anadolu 1 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDünyanın en önemli lojistik ve taşımacılık firmalarından biri olan iş ortağımızda Tüm muhasebe kayıtlarının girişi ve kontrolünü sağlamak, Beyanname süreçlerini takip etmek, Müşteri ve Satıcı cari hesaplarının kontrolünü ve mutabakatlarını yürütmek, İlgili tüm raporlamaları yapmak görev tanımı ile çalışacak MUHASEBE UZMANI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal bir firmada minimum 3 sene deneyimli, İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, Kâr-Zarar, Bilanço, Nakit Akım Tablosu hazırlamak konusunda bilgili, Çok iyi derecede ofis programları kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikâmet eden adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Lojistik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMali Müşavirlik, Denetim ve Yönetim Danışmanlığını yaptığımız firmaların; Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Tek Düzen Hesap Planı, Dönem Sonu İşlemleri, Bilanço, Gelir Tabloları ve beyanname işlemlerini gerçekleştirilecek, Finansal Raporlama ve Analizleri yapılacak Bağımsız Denetim Mevzuatına uygun Denetim İşlemleri yapılacak Muhasebe mevzuatı, Vergi Hukuku, TTK, MERSİS, Ticaret Sicil, İş Hukuku, SGK, İŞKUR, İSG, KOSGEB, Dış Ticaret, İthalat İhracat, Teşvikler, TUBİTAK, Banka ve Kredi işlemleri, KGF, AB Fonları gibi Avantajlı Finansal Kaynak Kullanımı imkanları bilgisi, Finansal Raporlama ve Analiz yapılacak, Mevzuatlar ve değişiklikleri takip edilecek, Bankacılık, Finans ve diğer Resmi kurumlar ile her türlü iş takibini yönetilecek, Bağımsız Denetim Bilgisine sahip, YMM’ ler ve Denetim şirketleri ile koordineli çalışıp her türlü raporları sunulacak, Mali kayıtları etkileyebilecek her türlü operasyonel süreçleri gerçekleştirecek ve ilgili süreç sahipleri ile koordineli çalışacak, Finansal planlama ve kontrol, finansal risk yönetimi gibi süreçleri aktif olarak yürütecek, bütçe çalışmalarına yön verecek, Bütçeleme ve raporlama çalışmalarını hazırlayıp yön verecek ve ilgili yönetime sunacak. Muhasebe kayıtlarının kanun ve mevzuata uygun olarak zamanında ve eksiksiz tek düzen hesap planında tutulmasını sağlanacak, Bütçe Planlamaları, gelir ve gider analizleri yaparak üst yönetime raporlanacak, Kendisine bağlı ekibin iş planı oluşturularak takibi sağlanacaktır,

  Aranan NiteliklerMaliye, İşletme, İktisat, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden mezun, Tek Düzen Hesap planına, Vergi ve SGK Mevzuatına hakim Yıl Sonu İşlemlerinde tecrübeli Maliyet Muhasebesini bilen Finansal Analiz ve Raporlamaları yapabilen Vergi, SGK, Teşvik ve Beyanname, E defter, E Arşiv ve E Fatura süreçlere hakim, Borsa piyasasında işlem gören firmaların Muhasebesine ve Vergi mevzuatına hakim LUCA, Logo Go Plus, Tıger Enterprıse, Mikro, ETA, Link, Workcube, ERP, CRM, Finansal Raporlama, Power Point, diğer sunum ve MS Office programlarını bilen Bağımsız Denetim konularına ve yazılımlarına iyi derecede hakim Muhasebe mevzuatı, Vergi Hukuku, TTK, MERSİS, Ticaret Sicil, İş Hukuku, SGK, İŞKUR, İSG, KOSGEB, Dış Ticaret, İthalat İhracat, Teşvikler, TUBİTAK, Banka ve Kredi işlemleri, KGF, AB Fonları gibi Avantajlı Finansal Kaynak Kullanımı imkanları bilgisi, Finansal Raporlama ve Analiz yapabilme bilgisine sahip, Mali tabloları yorumlayabilen ve yönetim raporlamalarında deneyimli, Bütçe Planlama ve Raporlama Bilgisine sahip Sorumluluk sahibi, iş takip becerisi gelişmiş, çözüm odaklı, ekip yönetimi ve koordinasyonu konusunda deneyimli, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, Yasal mevzuatı bilen ve mevzuat değişikliklerini yakından takip eden, Detaycı, dikkatli, düzenli ve titiz, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Ekip yönetim becerileri gelişmiş ve iletişimi güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Analiz yeteneğine sahip, Çözüm ve Sonuç odaklı Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya ŞİŞLİ lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan ''MALİ MÜŞAVİR - DENETÇİ'' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Diğer

  Pozisyon: Müşavir

 • İş AçıklamasıGrubun tüm genel muhasebe sürecinin yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünün yapılması. Grup şirketlerinin mizan, mali tablo ve raporların incelenmesi ve analizlerinin yapılması, Grup şirketlerine mali hukuk konularında destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili fakültelerinin işletme bölümünden mezun, En az 5 yıl bağımsız denetim firmasında çalışmış, vergi denetim tecrübesi olan, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir belgesine sahip, Mali hukuk konularında uzman, kendini yenileyen, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi becerisi olan Dinamik bir çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Analiz yeteneği olan, İletişim ve muhakeme yetenekleri gelişmiş, detay odaklı çalışabilen, İyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Holding, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman

 • Muhasebe Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGrup şirketlerimizin tüm muhasebesel süreçlerinin eksiksiz yapılmasını sağlamak, takip etmek, yönetmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Grup şirket veya büyük şirketlerde tüm muhasebesel süreçleri yönetmiş, Güncel yasal mevzuata (SGK, VUK, TMS, KDV, Muhtasar, Geçici ve Kurumlar Vergisi vs.) hâkim ve bu uygulamaları sürekli takip edip kendini güncelleyen, Genel muhasebe ve bütçe süreçlerine hâkim, Tercihen TC Maliye Bakanlığı'nın yönetici pozisyonlarında çalışmış, Alanında minimum 15 yıl tecrübeli 'Muhasebe Müdürü' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Turizm, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Denetçi

 • İş AçıklamasıŞirketin muhasebe bölümünün, genel kabul görmüş muhasebe kuralları ve yasal mevzuat içerisinde, tüm işlevlerinin yerine getirilmesinin sağlanması, Muhasebe biriminde kendisine bağlı ekibinin işlemlerinin kontrol edilmesi, yönlendirilmesi, iş akışlarının takip ve analizlerinin yapılması, Mali tablo analizlerinin gerçekleştirilmesi, Türk Vergi Kanunları çerçevesinde tüm mali ve vergisel yükümlülüklerinin yerine getirilmesi, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerin düzenli takip edilerek şirket uygulamalarına adapte edilmesi, Maliyet muhasebesi analizlerinin ve raporlamalarının yapılması; şirketin maliyet, masraf ve kar merkezi muhasebesi uygulamalarının yönetilmesi ve denetlenmesi, Yasal mevzuata uygun şekilde resmi beyanname, rapor ve listelerin hazırlanması, vergi ve harçların ödenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, iktisat, Maliye, Kamu Yönetimi veya Muhasebe Eğitimi almış), • S.M.M.M Belgeli veya Stajyeri, • En az 8 yıllık Muhasebe, bunun 2 yılı sorumluluk deneyimi olan, • Gelir Tablosu, Bilanço düzenleyebilen, • Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, • Tekdüzen hesap planına hakim, • Vergi mevzuatı konusunda deneyimli, • E-defter ve e-fatura uygulamalarına hakim, • Resmi Bildirge ve Beyannameleri Düzenleyebilen, (KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, KDV2, Ba-Bs, Geçici Vergi, Kurumlar Vergisi) • Sorgulayan, araştıran analitik düşünebilme ve raporlama yeteneğine sahip, • Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, ekip çalışmasına yatkın, • İş takibinde disiplinli, çözüm ve sonuç odaklı, • Muhasebe Süreçlerini Ekibiyle birlikte yönetecek, • Askerlik görevini tamamlamış, (Erkek adaylar için) • MS Office (Excel Bilgisi olan) ve internet uygulamaları bilgisine sahip,

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Müşavir, Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul/İçerenköy’de bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize Çalışma arkadaşları arıyoruz Sorumlu olacağı mükelleflerin bütün muhasebe süreçlerinin yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, Tekdüzen hesap planına uygun kayıtların yapılması, Muhtasar, KDV, Damga vergisi, Geçici ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin düzenlenmesi, SGK işlemleri ve bordro tahakkuku işlemlerinin yapılması, Dönem sonu işlemlerinin uygulanması.

  Aranan NiteliklerEn az 3-5 yıl muhasebe ofisi tecrübeli Mali müşavir belgeli Vergi mevzuatı, genel muhasebe, işlerine hâkim SGK iş ve işlemlerine hâkim Mikro programını bilen Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı iletişim ve organizasyon becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Ofis Elemanı, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıŞirketimizin vergi ve denetim departmanlarına katılacak İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz. Aradığımız özellikler şunlardır:

  Aranan Nitelikler· YMM firmalarında 1 ila 3 yıl arası çalışmış, denetçi yardımcılığı yapabilecek bay ve bayan · Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, · İletişim becerileri yüksek, dikkatli, titiz çalışabilen, · Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Kamu Yönetimi Lisans bölümlerinden mezun, tercihen ticaret lisesi çıkışlı · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · MS Ofis programlarını kullanabilen, · Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, · Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Gayrimenkul

  Pozisyon: Denetçi, Uzman, Sorumlu, Yardımcı, Asistan

 • Muhasebe Elemanı

  Hüseyin Özsoy Mali Müşavirlikİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Mali Müşavirlik ofisimize muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Bayan Muhasebe Elemanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDeneyimli,en az 3 yıl tecrübeli Daha önce muhasebe bürosu tercrübesi olan, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ms Office programlarına hakim, Prezantabl, Üsküdar / Bağlarbaşında'ki ofisimizde çalışabilecek, Bayan Muhasebe Elemanları aramaktayız

  Sektör: Mali Müşavirlik, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Asistanı, Sekreter, Uzman, Eleman

 • Muhasebe Personeli

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 28 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe'ye Hakim, İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden, Diksiyonu Düzgün,Prezentabl.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İlgili Bölümlerimden Lisans veya Önlisans Mezunu, En Az 3 Yıl Deneyimli, Logo Programını Çok İyi Derecede Kullanabilen, Tekdüzen Hesap Planını Bilen, Genel Muhasebe Konularına Hakim, Beyanname,Bordro ve E-Bildirge Konularını Bilen, Muhasebe Kayıtlarının Yasal gerekliliklere ve Şirket Prosedürlerine Uygun Şekilde Tutulması, İletişimi Kuvvetli, Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevlerini Tamamlamış, 25 - 35 Yaş Arasında, İstanbul Anadolu Yakasında İkamet Eden, Muhasebe Personeli Arayışımız Vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu

 • Muhasebe ve Finans Uzmanı

  Gedizler Motorlu Araçlarİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGünlük kasa ve banka operasyonlarının gerçekleştirilmesi, Tüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibi, Tüm banka talimatlarının hazırlanması ve gerçekleştirilmesinin takibi, Günlük ve aylık Finans raporlarının hazırlanması. Fatura girişi ve evrak kontrolü yapılması, Kredi kartı satışları ile ilgili banka mutabakatlarının sağlanması, Risk yönetimi, kredi, limit, teminat konularında sorumluluk alınması Her türlü belge, yazışma, sözleşme, rapor vb. evrakı düzenli biçimde dosyalanması ve muhafaza edilmesi,

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret Lisesi Mezunu, En az 3 yıl tecrübeli, Tahsilat yönetim süreci konusunda tecrübeli, Nakit akış raporlarını hazırlayabilen, MS Office programlarına hakim, Tek düzen hesap planı bilen, Logo muhasebe programına hakim Takipçilik, sorgulama ve iletişim becerilerine sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, Takip yönü güçlü, raporlama yönü kuvvetli, Zaman yönetimi becerisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Otomotiv, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Finansal Analist, İşe Alma Uzmanı, Sorumlu, Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Mali Denetim-Vergi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?