Hukuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Hukuk
 • Avukat Turkuvaz Medya Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Mart 2016

  İş Açıklaması Grubumuz tarafından ya da grubumuza karşı açılmış dava ve icra takiplerine ilişkin hukuki tüm süreçlerin sorunsuz yürütülmesi ve raporlanması konularından sorumlu olarak görev yapacak Avukat aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Fikri Mülkiyet Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku ve tercihen RTÜK ve Reklam Mevzuatı alanında bilgi sahibi olan, En az 3 yıl sektör deneyimi olan,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Takım çalışmasına yatkın, Yoğun, dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office Programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan Avukat arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Avukat Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye genelinde yürüttüğümüz Tüketici davalarının takibinde görevlendirilmek üzere büromuza sorumluluk sahibi avukatlar aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun Dava ve duruşma tecrübesi olan Tüketici Hukuku ve alanlarında deneyimli Temsil kabiliyeti kuvvetli Raporlama ve yazışma diline hakim Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen Doğruluk ve detaylara önem veren Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya askerliği tecilli olan

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Avukat Adem Doğruer Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması HUKUK BÜROMUZUN DAVA DEPARTMANINDA ÇALIŞABİLECEK AVUKAT ARANMAKTADIR.   DAVA DOSYALARININ DİLEKÇELERİNİN YAZILMASI, DOSYALARIN KONTROLÜ,  ARA KARARLARININ YERİNE GETİRİLMESİ, DURUŞMALARA GİRİLMESİ, GÖRÜLEN DAVALARLA İLGİLİ HAFTALIK VE AYLIK RAPORLARIN HAZIRLANMASI,

  Aranan Nitelikler Dilekçe yazma ve duruşma tecrübesine sahip Disiplinli, titiz Araştırmaya meraklı Raporlama bilgisine sahip Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen İş Davalarında tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın Takım Arkadaşı Arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İcra Takip Elemanı Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yasal takip dosyalarının takibini ve tahsilat aramalarını yapmak.

  Aranan Nitelikler - 20-35 yaş aralığında, - Anadolu Yakasında ikamet eden, - Hukuk bürolarında benzer görevde min. 1 yıl tecrübesi olan, - Telefonda iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, - ihope ve icrapro programlarını aktif kullanabilen, - Tercihen Sonitel programı kullanmış.    

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Görevli, Memur, Yetkili

 • Katip Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda icra ve ofis işlerinde çalışacak, Adliye işlerinin takibi, Büro içerisinde evrak takibi, Tüketici ve icra dosyalarının takibinde, Telefon ile görüşme yapabilecek, gerektiğinde tahsilat yapabilecek ,  Diksiyonu düzgün, Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Bürosu'nda çalışacak personeller aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Temsilci

 • Tahsilat Uzmanı Akgül Hukuk ve Danışmanlık İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME  

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş arası En az lise mezunu  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Call Center DENEYİMİ olan, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, ''Alacak Yönetimi'' konusunda kariyer hedefleyen, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy-Maptepe-Pendik-Tuzla'da ikamet eden.  

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Kurumsal firmaların borçlu müşterilerine ödenememiş fatura tutarları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak,  görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen MYO/ üniversite mezunu Tercihen tahsilat deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık MS Ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Operatör, Takım Lideri, Temsilci

 • Alacak Takip Sorumlusu İNKA İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için "Alacak Takip Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, YTS programını çok iyi derecede bilen, Alacak takip konusunda en az 2 yıl tecrübesi bulunan, İnbound / Outbound projelerde görev almış, Liderlik becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Hedef odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili

 • Avukat Erol Hukuk Bürosu İstanbul Avrupa 4 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÖZEL HUKUK ALANINDA DAVA VE İCRA TAKİPLERİ YAPMAK

  Aranan Nitelikler SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK ENGELİ OLMAYAN TİCARET HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU,İŞ HUKUKU,İCRA VE İFLAS HUKUKU MEVZUATINA HAKİM MS OFİS UYGULAMALARINI KULLANABİLEN

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Supervizör Adem Doğruer Hukuk Bürosu İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kendisine bağlı olan ekibin koordinasyonu ve iş planlamasını gerçekleştirip belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlayabilecek İş süreçleriyle ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini takibini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler   -İyi derecede Microsoft Office Excel bilen ve planlama yeteneğine sahip, - Çağrı Merkezi dinamiklerine hakim, - Çağrı merkezi ve ekip yönetimi ilgili Supervisor olarak tercihen deneyimli olan, operasyon yönetmiş, - Tercihen hukuk bürosunda veya tahsilat yapan firmalarda çalışmış, - Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, - İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, - Sorumluluk sahibi, hedef odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, - Analitik düşünebilen ve proaktif , - Dinamik tempoya ayak uydurabilecek Takım Arkadaşı Arıyoruz. Not: Çalışma yeri Okmeydanı / İstanbul

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • İş Açıklaması Ofisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan Nitelikler Hukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci, Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklaması Bankalar tarafından kullandırılmış ancak hukuki takibe girmiş ticari kredilerin izlenmesi, yeniden yapılandırılması ve tahsili için hukuk birimi ile beraber gerekli takibin ve tüm diğer çalışmaların yapılması. 

  Aranan Nitelikler • Tercihen üniversitelerin, işletme, ekonomi vb bölümlerinden mezun, • Bankaların kurumsal ve ticari kredi takip ve risk izleme birimlerinde deneyime sahip, • Tercihen sözkonusu birimlerde en az 2- 3 yıllık iş tecrübesi olan, • İnsan ilişkilerinde uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın, • Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, • Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, • Detaylı ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş, • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış.     "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Holding, Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT  ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan Nitelikler EN AZ 1 YIL HUKUK BÜROSU TELEFONLA TAHSİLAT TECRÜBESİ OLAN, İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ // TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması ''Tahsilat Takip Uzmanı'' Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "Tahsilat Takip Uzmanları" alınacaktır. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Tahsilat odaklı dosya takibi yürütecek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Analist, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Hukuk Bürosu" bünyesinde görev alacak, aşağıdaki özelliklere sahip "Tahsilat Uzmanı" aramaktayız. Takibi yapılan banka ve kurum borçluları ile ilgili telefon görüşmelerinin yapılması,  Eğitimi verilecek programlar kullanılarak dosya borçlularının aranması, Hedefler doğrultusunda borçlulara ödeme planı sunularak tahsilatların yapılması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen alanında deneyimli, İyi derecede MS Office programlarını kullanan, İş disiplini, ikna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek, Sonuç ve çözüm odaklı, Başarma arzusuna sahip, azimli ve çalışkan Telefonda iletişim becerilerine güvenen, İzmir'de ikamet eden

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT  ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK.    

  Aranan Nitelikler EN AZ 1 YIL HUKUK BÜROSU TELEFONLA TAHSİLAT TECRÜBESİ OLAN, İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ // TECRÜBESİZ

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK. HAFTA SONU ÇALIŞMAMIZ BULUNMAMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, 

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Temsilci, Uzman Yard

 • Sinerji Hukuk Bürosu - Call Center İcra-Tahsilat Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda  icra ve idari takiplerde tahsilat araması yapabilecek  Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Büromuzda çalışacak personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Görevli

 • Tahsilat Sorumlusu Doğan Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kanuni takibe intikal eden müşterilerden olan alacakların tahsilatının hızlandırılması, kredi dışı diğer alacakların takip ve tahsilatına yönelik tüm çalışmaların yapılması. Kredi tutarlarında gecikme olan veya kanuni takibe intikal etmiş fakat avukata sevk edilmiş, bireysel ve kurumsal müşterilerin, ilgili kanunlar ve mevzuat çercevesinde etkin bir şekilde tahsilat ve takibinin yapılması, bu yönde alınacak aksiyonların belirlenmesi, Tahsilat Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş arası, Müşteri Hizmetlerinde çalışmış, En az yıl 1 yıl tecrübeli, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Temel PC, İnternet ve MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu bölgesinde oturan, İcra Hukuk Bürosunda tahsilat görüşmeleri gerçekleştirecek.  

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • Şirket Avukatı Bst İnşaat Grubu İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yapı denetım sektorunde faalıyet gosteren grubumuza sırket davalarını yurutmesı ıcın sırket bunyesınde maaş ve prım ıle calısacak kaybetmeye tahammuhlu olmayan, ozguveni ve kendisine saygisi , etik degerleri olan, grubumuzun insaat icin yurt disina acilimi nedeni ile buyuyen is hacmi ile etap etap artacak sorumluluk almaktan cekinmeyecek, gerektiginde yurt disi islerimiz icin lokal avukatlar ile ortak calisma yurutecek, basarili bir tahsil hayati olan tercihan fransizca bilen avukat calisma arkadasi aramaktayiz,ofisimiz Kosuyolundadir.  

  Aranan Nitelikler -Basarili bir tahsil hayati olmasi -Maas+prim calismasi -gerektiginde yurt disi seyahat engeli olmamasi -is yapmayi cok sevmesi -ozguveni ve kendine saygisi , etik degerlere sahip olmasi -dava dilekcesinde sadece hikaye anlatmamasi, olayi ilgili kanun maddelerine ve yargitay,danistay kararlarina dayandirmasi -dava yogunlugundan dolay dosyalari okuma imkani bulamayan heyete olayin icerigini bire bir aktarabilmesi -hasbelkader bilirkisi olmus kisileri bularak  olayi anlamalarini saglamasi -tercihan fransizca veya ingilizce bilmesi  -iyi bir hukuk grubu bunyesinde olan veya bu niteliklere uygun bir avukati sirketimize koyarak da ortak calisma yurutebiliriz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Avukat İmaj Şirketler Grubu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Grup Şirketlerimizin Hukuk Departmanında görevlendirilmek üzere,   Sektöre ilişkin mevzuatları takip eden ve gerekli durumlarda şirkete hukuki görüş verebilecek Mevcut davaları ve tüm hukuki süreçleri takip edecek Hukuki süreçlerin üst yönetime raporlamasını zamanında yapacak  Tüm birimler ile temas halinde olacak

  Aranan Nitelikler Hukuk Fakültesi mezunu Tercihen yurtdışı ile ilgili hukuki işlemlerin yapılması alanında deneyimli Avukatlık bürolarında ve Anonim Şirketlerin hukuk departmanlarında görev yapmış Alanında en az 3 yıl ve üzeri deneyimli İyi derecede İngilizce bilen (pozisyon için temel zorunluluktur) Ms Office programlarına iyi derecede hakim Sözleşme yönetimi deneyimi olan Y.İçi veya Y.Dışı  Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İngilizce ve Türkçe sözleşmelerin incelenmesi, düzenlenmesi aşamalarında yer alacak Ticaret hukuku, borçlar hukuku, icra iflas hukuku, iş hukuku ve sigorta hukuku alanlarında bilgili Hukuk Davaları, İcra Takibi, Uluslararası Dava ve Uyuşmazlıkların takibi konusunda çalışmış ( tercihen tanıma ve tenfiz davalarına hakim)

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Kobi Tahsilat Temsilcisi Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bankalar tarafından kullandırılmış ancak hukuki takibe girmiş ticari kredilerin izlenmesi, yeniden yapılandırılması ve tahsili için hukuk birimi ile beraber gerekli takibin ve tüm diğer çalışmaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Adayların, Örgün eğitimi veren üniversitelerin, işletme, ekonomi vb bölümlerinden mezun, Bankaların kurumsal ve ticari kredi takip ve risk izleme birimlerinde çalışmış, Tercihen sözkonusu birimlerde en az 2- 3 yıllık iş tecrübesi olan, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Detaylı ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Danışmanlık, Hukuk

  Pozisyon: Danışman, Görevli, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • Ofis Asistanı(Coldwell Banker Türkiye) Coldwell Banker Türkiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.  Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.  Bu hedefler doğrultusunda Coldwell Banker Türkiye'nin Merkez Ofisine departmana asistanlık yapacak, gerekirse ön büro yönetimini üstlenecek, süreç içersinde kendi bölümünde daha fazla sorumluluk alarak çalışabilecek, yurt dışı ile tüm iletişimi yürütecek bir takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Coldwell Banker Türkiye Merkez Ofisin, Telefon ve e-posta trafiğini yönetmek, Ofisin günlük misafir trafiğini yönetmek ve yönlendirmek,  Güleryüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren Diksiyonu iyi, Tercihen lise ya da üniversite mezunu  Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Düzenli ve disipli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen  Kurumsal firma kültürüne uygun olarak dış görünüşüne önem veren, İletişim temsil , ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Hukuk

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Kurumsal ve bireysel müvekkillerin şikayet ve önerilerini cevaplamak, Kişilerin yaşadığı problemlere çözüm önerileri sunacak, Kişilerden telefon ve Internet mecraları aracılığı ile gelen şikayetlerin çözümü ve gelen şikayetlerin çözülmesi konusunda gerekli tüm departmanlar arası koordinasyonu sağlayacak  Şikayet Hattı Sorumlusu arıyoruz. Sosyal Medya yönetiminin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler   Çağrı Merkezleri'nin şikayet yönetimi operasyonunda deneyim sahibi, Yoğun tempoda etkili iletişim kurabilecek, Çağrı merkezinde çalışan dosya takip sorumluları ile borçlular arasında yapılan görüşmelerde borçlu memnuniyeti ilkesini ön planda tutacak, İkna kabiliyeti ve iş takibi konusunda başarılı, Çözüm odaklı, İletişim yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezantabl Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Ofis Asistanı Demirel Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere günlük görüşme randevularını ve telefon trafiğini idare edebilecek "Bayan Ofis Asistanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ofis programlarını kullanabilen, İletişim gücü yüksek, Tercihen telefonla iletişim konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, 25 yaşını aşmamış, Tam mesai çalışacak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • Yönetici Asistanı Adecco Gebze Kocaeli 5 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz HUKUK BÜROSUNDA  faaliyet gösteren müşterimiz için Yönetici Asistanı aramaktayız.   -  Bağlı bulunlan yöneticinin tüm organizasyonel süreçlerinin asiste edilmesi, - Günlük ve haftalık raporlamalarının yapılması. - Hukuk bürosu içerisindeki tüm sürecin ve Yurdışı mail koordinasyonunun sağlanması.  

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurtdışı yazışmaların yapılması,  organizasyonların ayarlanması, En az Önlisans, Lisans mezunu olan, Yurt dışı maillerin yazılması ve gereken konuşmaların yapılması, Office programlarına hakim, Diksiyon ve iletişim yeteneği güçlü, İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Yönetim ile ilgili toplantılarda gereken notların alınmasını sağlaması, Hukuki bilgi ve genel hukuki terimlere hakimiyet, Organizasyon ve iletişim, temsil yeteneği güçlü, İzmit Merkez civarında ikamet eden adaylar.  

  Sektör: Hukuk, Holding

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici Adayı, Yetkili, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Stajyer Avukatlık Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 27 Nisan 2016

  İş Açıklaması Orta ölçekli hukuk bürosuna. Genelde ticaret hukuku, iş hukuku, icra, kira ve sözleşmeler alanında uzmanlaşmış olan İcra ve dava dosyalarının takibi

  Aranan Nitelikler Yeni mezun İlk 6 ay veya ikinci 6 ay stajında olan Kendini Türk hukuku alanında geliştirmek isteyen Disiplinli Bostancı,Ataşehir,Ümraniye ve civarinda ikamet eden. Takım arkadaşlarına ihtiyaç vardır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çarşım Alışveriş Merkezleri, bugün İstanbul'da 3 ayrı bölgedeki mağazaları ile kendi segmentinde ilk akla gelen marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz; dinamik, keyifli, sürekli kendini geliştiren perakendecilik anlayışı ve her aşamada yüksek kalite bilinci ile müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaktır. Elektronik / Beyaz Eşya / Bilgisayar/ Küçük Ev Aletleri/ Spor Aletleri /Mobilya/ Mobilya aksesuarı / Halı /Ev tekstili /Porselen / Züccaciye / Kozmetik / Kişisel Bakım / Ziynet Eşyaları / Giyim ve Tekstil'' Eğer siz de sürekli büyüyen ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız... Avukat  pozisyonumuza için başvuruda bulunabilirsiniz;

  Aranan Nitelikler     Şirketimizin hukuk departmanının idaresini yürütmek üzere , Perakende sektöründe Hukuk departmanın da en az 3-5 yıl arasında görev almış Ticaret hukuku, borçlar hukuku, icra ve  iflas hukuku alanlarında bilgili İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak  Düzenli dosya takibi ve raporlama yapabilecek                                                    Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen  Disiplinli ve takım çalışmasına yatkın Sonuç odaklı, planlama ve koordine etme yeteneğine sahip Şirket bünyesinde bulunarak  firmanın tüm hukuki süreçlerde aktif görev alınması Gerekli durumlarda icra daireleri gidilerek dosya kontrolü ve takibi birebir sağlayacak Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Bay /Bayan Avukat arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 3  yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukat ve uygun hukuk bürolarıdır.

  Aranan Nitelikler *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Gaziantep ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirebilecek avukat ve hukuk büroları ile sözleşmeli olarak çalışacağız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Yemek ve Temizlik Personeli Avukat Bedia ACAR İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ofisimizin yemek ve temizlik işlerinde görevlendirmek üzere; OKMEYDANI SGK HASTANESİ civarında ikamet eden 08:30-16:00 saatleri arasında Okmeydanı SGK Hastanesi - Metrobüs hattı üzerinde bulunan ofisimizin çay-yemek-temizlik işlerine bakacak; Ofis mutfağında yemek tecrübesi olan, Ofisin yemek ve temizliğini yapabilecek,  Haftanın 6 günü ( Pazar günü tatildir ) 15-20 civarında personele yemek yapabilecek, 35-45 yaş aralığında, Maaş, SGK ve yemek ile, Uzun süreli çalışabileceğimiz bayan personel aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Eski işyerinden referansı olan, Lezzetli yemek pişiren, Hijyen ve temizliğe özen gösteren, Tecrübeli, pratik, titiz ve güleryüzlü, Ulaşım sorunu ve herhangi bir sağlık problemi olmayan,

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?