Hukuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Hukuk
 • Yönetici Asistanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AVUKATLIK VE HUKUKİ DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Bağlı bulunduğu yöneticinin günlük, haftalık ve aylık oluşan tüm iş planlamasını takip etmek ve bunla ilgili her türlü koordinasyonu sağlamak. Bağlı bulunduğu yöneticinin, günlük randevu trafiğini yönetmek. Bağlı bulunduğu yöneticinin talimatlarını, ilgili departmanlara tebliğ etmek ve bu tebliğlerin birimler ile yönetim arasındaki bilgi alış-verişinin koordinasyonunu sağlamak. Toplantı hazırlıklarını yapmak ve toplantı raporlarını oluşturup ilgili departmanlara ulaştırmak. Yöneticisine bağlı olan birimlerden gelen rapor ve bilgilerin iş akışlarının analiz sürecinde yöneticisine destek vermek. Yurt içi ve Yurt dışı oluşabilecek toplantı ve organizasyonlarına, sunum hazırlamak ve gerektiğinde sunumu gerçekleştirmek. Mail ve telefon trafiğini yönlendirmek. Yöneticinin olmaması durumunda inisiyatif alarak işleyişin devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön lisans mezunu, Kurumsal firmalarda en az 3 yıl, yönetici asistanlığı tecrübesi olan, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine her koşul ve şart altında uyum sağlayabilecek (Bekar adaylar tercih edilecektir), İleri düzeyde bilgisayar bilgisi olan ve MS Office, Outlook vb. Programları kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Şişli'ye ulaşımda sorun yaşamayacak), 25 - 35 yaşları arasında, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama becerisi yüksek, inisiyatif alabilen, dikkatli, titiz, düzenli ve dokümantasyona önem veren, Tercihen orta düzeyde İngilizce (okuma, yazma, konuşma) bilen, Stres toleransı yüksek, zamanı etkin kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantasyona önem veren, Bayan, "YÖNETİCİ ASİSTANI" aranmaktadır.

 • İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

 • İş Açıklaması İCRALIK AŞAMADA OLAN BORÇLUNUN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP YETKİLİ KİŞİLERE AKTARIMININ SAĞLANMASI GÖREVİNDE YER ALACAK.

  Aranan Nitelikler İSTİHBARAT KONUSUNDA TECRÜBELİ, İCRA ALACAK TAKİBİ KONUSUNDA TECRÜBELİ, BİLGİSAYAR OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN, ARAŞTIRMA YÖNÜ GELİŞMİŞ, DİSİPLİNLİ VE TAKİPÇİ RUHU GELİŞMİŞ PREZANTABL, YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİLERİ KUVVETLİ, LİSE MEZUNU.

 • Çağrı Merkezi İcra Alacak Takibi
  Adem Doğruer Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN.

 • İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

 • Tahsilat Elemanı
  İnka
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz hukuk bürosu için; Borçlulara yaşanacak hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi sağlayarak, tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek "Tahsilat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe'yi akıcı/doğru konuşabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek , Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, Takım çalışmasına yatkın, Enerjik ve çalışmaya hazır, MS Office programlarına hakim İstanbul'da ikamet eden. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • İş Açıklaması 20. yılını doldurmuş, hukuk ve yayıncılık hizmeti veren büromuza genç, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, kendini geliştirmek ve yetiştirmek isteyen, hukuka, yayıncılığa ve web’e meraklı "Ofis Elemanı" aranmaktadır. Günlük büro ve yayıncılık işlerinin yapılması ve takibi , Dosyalama ve benzeri ofis işleri.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office ve yayıncılık ile ilgili programları çok iyi kullanabilen, Sosyal medya ile ilgili, Çalışkan ve azimli, Yeniliklere açık, araştırmayı seven, 20-30 yaş arası, Adalet meslek yüksek okulu mezunu olmak ve/veya yayıncılık tecrübesi tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

 • Tahsilat Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Varlık Yönetim firmasının Tahsilat operasyonunda görev alacak "Tahsilat Uzmanı" arıyoruz. Telefon üzerinden ödeme düzensizliği içerisinde olan müşterilerin aranarak ödemelerin hatırlatılması ve ödeme günlerini belirtmek Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı Problem çözme becerisi gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünme yeteneğine sahip Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarıxna hakim ve hızlı klavye kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf

 • İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 3 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukat ve uygun hukuk bürolarıdır.

  Aranan Nitelikler *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Samsun ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirebilecek avukat ve hukuk büroları ile sözleşmeli olarak çalışacağız.

 • Müfettiş
  İhlas Holding
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Holding ve grup şirketlerinin risk odaklı bir yaklaşımla denetim planlarının hazırlanması, bu planlara göre iş süreçlerinin periyodik olarak denetlenmesi ve bulgular ile tespit edilen risklerin raporlanması, İç denetim raporları sonucu ortaya çıkan eksiklikler için gerekli birimlerle koordinasyon sağlanarak düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, İş süreçlerinin analiz ve kontrolünde verimliliği artıracak önerilerde bulunulması Faaliyetlerin daha iyi yürütülmesi, iş gücü veriminin artırılması ve maliyetlerin düşürülmesi gibi konularda kurumsal gelişim ve iş geliştirme çalışmaları yapacak, Süreç denetimi kapsamında; süreç içerisindeki riskli alanlara odaklanmak, varsa riski yüksek bulguları tespit ederek risk analizi yapmak, kritik noktaları belirleyerek öneriler sunmak Şirket içindeki faaliyetlerin, iş süreçlerinin kanunlara, mevzuata, şirket politika ve kurallarına uygunluğunu denetlemek ve etkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak Operasyonel süreçlerin verimliliğini ve etkinliğini, finansal uygulamaların doğruluğunu ve güvenilirliğini aktif bir şekilde kontrol etmek Her türlü riskin engellenmesi için önleyici iç kontrol sistemleri kurulmasına yönelik çalışmalarda görev almak, iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmek, iç kontrol mekanizmasını güçlendirecek öneriler geliştirmek Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması bakımından incelemeler yapmak, suistimal riski teşkil eden alanların belirlemek Süreç analizlerinin yapılarak kilit kontrol noktalarının etkinliklerinin ölçülmesine destek verilmesi, Tespit edilen risklerin, buna bağlı bulguların ve tanımlanmış aksiyonların takip edilmesine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Endüstri Mühendisliği / İşletme / Ekonomi / İktisat / Muhasebe / Maliye bölümlerinden mezun, Prosedür, iç kontrol veya teftiş konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen İç Denetçi sertifikasına sahip, Genel muhasebe ve mali analiz disiplinlerine hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Seyahate engeli olmayan, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması. Analitik yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı raporlama ve sunum becerisine sahip, Şirketlerin iç denetim veya iç kontrol bölümlerinde görev almış ve soruşturma deneyimi mevcut olan MS Office programlarına, özellikle Excel’ e hakim, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip yönetimi tecrübesi olan, Aktif olarak araç kullanabilen Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Yönetici Asistanı
  İhlas Holding
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, İlgili yöneticinin yönetiminde olan iş birimlerine destek vermek,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, · Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanabilen, · Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, · Temsil yeteneği olan, · Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, · Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, · İstanbul’da ikamet eden, · Yabancı Dil bilen, · Askerliğini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, · Bay

 • Marka ve Patent Satış Danışmanı
  Sembol Patent
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sınai Mülkiyet Hakları (Marka Tescili, Patent, Endüstriyel Tasarım vb.) konusunda hizmet veren SEMBOL PATENT LTD. ŞTİ. bünyesinde görevlendirilmek üzere "Marka ve Patent Satış Danışmanları” aramaktayız. Potansiyel müşterilere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında telefonda bilgi verilmesi, Tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda fiyat tekliflerinin hazırlanması, Gerektiğinde müşteri ziyaretleri yaparak, ihtiyaçlara yönelik çözümler sunulması, Mevcut müşterilerle ilişkilerin devamlılığını sağlamak, Satış hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe satış ve pazarlama yapabilecek, Tercihen marka ve patent konusunda satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu, Ofis ortamı içinde ve dışında çalışabilecek, Ofis programları ve donanımlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi etkin biçimde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Sabit ücret + primle yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış bay veya bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Finans Asistanı
  Manpower Managed Services
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hukuk alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Finans Asistanı' arıyoruz: En az önlisans mezunu, İyi derecede İngilizce dil bilgisi olan, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Ofis programlarına hakim, Koordinasyon, organizasyon becerileri gelişmiş, Rahat iletişim kurabilen, detaylara dikkat eden.

  Aranan Nitelikler Resmi yazıların hazırlanması ve dosyalanması, Kesilen faturaların ödemelerinin takibi, Ofis içi ve dışı iletişimin sağlanması, Departman içi toplantıların ve seyahatlerin organize edilmesi.

 • Yönetici Asistanı
  Reed Türkiye
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir.Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı hukuk alanında faaliyet gösteren global ölçekli bir müşterisinde değerlendirmek üzere 'Yönetici Asistanı' aramaktadır. Tüm iş toplantılarını, randevuları ve seyahat programlarını organize etmek, Yurtiçi ve yurt dışı iletişim trafiğini yönetmek, Yöneticiye gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Yöneticiye ait evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak, Gerekli yazışma ve raporlamaları yapmak ve takip etmek.

  Aranan Nitelikler İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Diksiyonu düzgün, MS Office Programlarını etkin kullanabilen, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip.

 • İcra Takip Elemanı
  Jk Hukuk
  Manisa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Hukuki danışmanlıklarını yapmakta olduğumuz müvekkillerimizin icra takiplerinde görev alacak; Uzun vadede ekibimiz içinde yeralabilecek, Mesleki gelişimleri konusunda katkı almaya açık, İCRA TAKİP PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Çalıştığı işi ve iş yerini benimseyecek, Tercihen bu alanda deneyimli, Takım çalışmasına inanan, iletişim becerileri kuvvetli, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, İcra takip, UYAP, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Manisa'da ikamet eden veya ikamet edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tahsilat Uzmanı
  Doğan Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 20-30 yaş arası, Müşteri Hizmetlerinde çalışmış, En az yıl 1 yıl tecrübeli, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu İstanbul Anadolu bölgesinde oturan, İcra Hukuk Bürosunda tahsilat görüşmeleri gerçekleştirecek. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek ekip arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Türkçe’yi doğru ve etkin kullanabilen, Temel PC, İnternet ve MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü güçlü, Hedef ve sonuç odaklı çalışan, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava, Danışmanlık ve İcra konularında 20 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Birimimiz'de Alacak Tahsilatı Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Birimimiz'de telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak; Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde "Alacak Tahsilatı veya Müşteri Temsilcisi" olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Yoğun stresle baş edebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 20 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan.) Not: Çalışma yerimiz havalimanı metro güzergahında bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Plazalarıdır. (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

 • Haciz Elemanı
  Elmadağ Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sektörel bazda yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, İcra ve Danışmanlık" konularında uluslararası işbirlikleriyle birlikte 20 yıldan fazla süredir destek vermekteyiz. Kadrosunda ve alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin ilk 20 firması arasında yer almaktadır. Vizyonumuz; Yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak "HACİZ ELEMANI”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Hukuk büroları ya da Hukuk departmanlarında en az 1 yıl Menkul haciz işleri yapmış, Ms ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri başarılı; güler yüzlü, dinamik ve sabırlı, Askerlik hizmetini tamamlamış, 24 – 30 yaşları arasında tercihen bay, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • Avukat
  K&P Legal Kardaş Hukuk…
  İzmir 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması YERLİ VE YABANCI ŞİRKETLERE VE KURUMSAL MÜVEKKİLLERE HİZMET VEREN HUKUK BÜROMUZUN GENİŞLEYEN KADROLARINDA YER ALMAK ÜZERE ÖZELLİKLE İŞ HUKUKU, TİCARET HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU VEYA İCRA HUKUKU KONULARINA HAKİM EN AZ 3 YIL VE ÜZERİ MESLEKİ TECRÜBEYE SAHİP, TECRÜBELİ AVUKATLAR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DAVA VE DOSYA SORUMLULUĞU ALABİLECEK, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK ADAYLAR TERCİH SEBEBİDİR.

 • Hukuk Takip Sorumlusu
  Enter İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu için ; Hukuk departmanına gelen giden evrakların takibini yapabilecek Adliye vb. kurumlarda evrak takibi gerçekleştirebilecek İcra ve haciz işlemleri ile diğer hukuki süreclere destek olabilecek.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerden Lise yada Yüksekokul mezunu, Şirket yada hukuk bürosunda tercihen tecrübeli, Tercihen İcra vb resmi kurumlarda evrak ve işlem takibi yapmış İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama ve zaman yönetimi kuvvetli olan. Hukuk Takip Sorumluları aranmaktadır. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Hukuk Bürosu Tahsilat Yetkilisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ofisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Hukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir.

 • Şirket Avukatı
  Yarbay Beton
  İzmir 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirket leh ve aleyhine açılmış olan davalar, icra takipleri ve diğer harici hukuki işlemlerin denetim ve takibinin yapılması, Şirketin taraf olduğu sözleşmelerin hazırlanması ve hukuksal yönden incelenmesi ve denetlenmesi, müzakere edilmesi, risklerin belirlenmesi ve ilgili birimlerle ortak çalışmalarla sonlandırılması, Şirketin günlük hukuki işlerinin takibi ve sonuçlandırılması, Şirketin kurumsal yapısıyla ilgili projeler var olması halinde bu projeler içinde gerekli hukuki desteğin verilmesi, Yürürlükteki ve yeni hukuki düzenlemeler ile ilgili yöneticilerin bilgilendirilmesi, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması.

  Aranan Nitelikler Şirketin faaliyet konusuyla ilgili yürürlükteki mevzuatı ve mevzuatta meydana gelen değişiklikleri takip edebilecek, Takip yeteneği güçlü, zaman yönetiminde başarılı, analiz ve raporlama becerisi kuvvetli, Analitik düşünebilme yetisine sahip, Dikkatli ve öğrenmeye açık, Temsil kabiliyeti kuvvetli, güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı ve planlama yeteneğine sahip, Tam zamanlı olarak çalışacak, Mesleğinde 2 yıl ve üzeri deneyim sahibi, Zorunlu avukatlık stajını tamamlamış.

 • Avukat
  Arzu Akalın Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ZİNCİRLİKUYU’DA BULUNAN VE AĞIRLIKLI OLARAK FİKRİ VE SINAİ HAKLAR ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN HUKUK BÜROMUZ İÇİN AVUKAT ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler SINAİ HAKLAR AĞIRLIKLI ÇALIŞAN OFİSİMİZDE, DİLEKÇE YAZIMINDA VE DOSYA TAKİBİNDE TİTİZ, MÜVEKKİLLERE KARŞI ÖZENLİ, TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN,

 • İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Kurumsal firmaların borçlularına ödenememiş fatura tutarları ve dosya durumları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen MYO/ üniversite mezunu Tercihen tahsilat deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

 • Takip Sorumlusu
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde ofis içerisinde görev alacak "TAKİP SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip, Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office kullanabilen, Şişli' ye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yetiştirilmek üzere, * Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Yönetici Asistanı
  Adecco Şişli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

 • Alacak Takip Personeli
  Adecco
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler European Courtof Human Rights Strasbourg, France Based in Strasbourg, France, the European Court of Human Rights is the judicial body of the Council of Europe whichoversees the implementation of the European Convention on Human Rights in its 47 member states.In this senior position, you will assist the Registrar of the Court tomanage both the administrative and judicial activities of the Registry of the European Court of Human Rights and helpprovide leadership to its 650 staff. Together with the Registrar you will oversee the case-processing activities of the Registry, determine staffing and budgetary policies, and maintain close contact with senior stakeholders within the Council of Europe. Equally importantly, you will ensure effectiveimplementation of the communication policy for interaction with the media, the public and other international and national courts and provide expert advice on practice and procedure. Alongside a law degree, you will bring extensive experience of administration and management at senior levels, backed by thorough knowledge of the European Convention on Human Rights, including associated case law. You will join us from a high profile environment and bring exceptional skills in diplomacy, strategy, negotiation and relationship building. Finally, it is essential that you can resolve complex issues creatively yet methodically, maximise the performance of a large workforce including senior lawyers, and communicate effectively in both English and French. Applications should be made in English or French using the Council of Europe online application system at www.coe.int/jobsbefore the deadline of 18 September 2015.

 • Hukuk Birimi Elemanı
  Nwg Services
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Tüketici Hakem Heyeti kararlarına istinaden bankaya tebliğ edilen icra emirlerinde yer alan bilgilerin excel liste şeklinde veri girişi yapılarak ilgili birimlere gönderilmesi.

  Aranan Nitelikler Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu, MS Ofis programlarını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay/Bayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?