Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hukuk İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hukuk
 • Tecrübeli Avukat

  SAĞ HUKUK BÜROSUİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSAĞ HUKUK BÜROSU, Kozyatağı Metro İstasyonu çıkışında, ulaşımı kolay bir konumda yer almaktadır. 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren büromuzun Dava Departmanına tecrübeli AVUKAT alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az üç yıllık deneyimli Tercihen çeviri düzeyinde İngilizce bilen Sözleşme inceleme ve hazırlama konusunda tecrübeli Duruşma ve dilekçe yazma konularında sorunsuz Sonuç odaklı, hızlı ve hatasız çalışabilen Birlikte iş yapma yeteneğine sahip, uyumlu Erkek adaylar için askerlikle ilişiğin olmaması

  Sektör: Hukuk, Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Avukat, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Avukat ve Stajyer Avukat”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Devlet Üniversitelerinin, Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve avukatlık ruhsatını aktif kullanabilen, Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 3 yıl avukat olarak çalışmış ve duruşma deneyimi olan, Ağırlıklı olarak “İş Güvenliği ve İş Hukuku alanlarında çalışmış, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku” alanlarında bilgi sahibi, Seyahat engeli olmayan, esnek (yoğun) çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ankara içinde ve şehir dışı yolculuğunda aktif araç kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Erkek adaylar için askerlikle ilgili herhangi bir ilişiği olmayan, Tercihen Çankaya'ya ulaşım problemi yaşamayacak. Not: Çalışma yeri Çankaya/ANKARA (Mustafa Kemal Mh.)

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Stajyer

 • İş AçıklamasıBAYAN Tele – Satış Danışmanları aranmaktadır. Hukuk Yazılım Hizmetimizin tanıtımını ve satışını telefonla gerçekleştirebilecek, mevcut müşterilerle ilişkileri güçlendirilebilecek, pazarlama faaliyetlerimizde çalışacak, yeni müşteriler kazandırabilecek BAYAN Tele – Satış Danışmanları aranmaktadır. Yeni müşterilere telefonla ürünün aktif tanıtımının yapılması, satışının gerçekleştirilmesi. İrtibata geçilen müşterilerin bilgilerinin, yapılan görüşme detaylarının, ürün hakkındaki düşüncelerin kaydının tutulması. Müşteri portföyünün canlı tutulması. Çalışma Saatleri : Hafta İçi 9:00- 18:00

  Aranan NiteliklerBAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ Kariyerini satış ve pazarlama konusunda yapmak isteyen, Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Satış ve Pazarlama alanında tecrübeli ve kabiliyetleri yüksek, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, İnsani ilişkileri ve iletişimi güçlü, Prenzentabl ve Diksiyonu düzgün, Takım Çalışmasına yatkın, İkna ve Temsil kabiliyet yüksek, MS Office programlarına hakim.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞişli 'de bulunan hukuk buromuzun Sözleşme Departmanında görev almak üzere uygun niteliklerde sözleşme avukatı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler Ticaret Hukuku, şirket birleşme devralmaları ve sözleşmeler hukuku alanlarında 1- 3 yıl tecrübesi bulunan, İleri seviyede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, İletişime açık, dinamik ve takipçi, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Analitik düşünebilme yetisine sahip, çözüm üretebilen, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarını (Word, Excel) aktif olarak kullanabilen.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Avukat, Yönetici Asistanı, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Tahsilat Uzmanı

  Target İletişim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Target İletişim Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş ‘ de bulunan portföylerin telefonda tahsilatını sağlayan ekibin bir üyesi olarak ; · Borçlu dosyalarının incelemesini yaparak dosyanın tahsil kabiliyetini değerlendirebilecek · Alternatif tahsilat kanallarının geliştirilmesine yönelik süreçlerde görev alabilecek · Borçlulara hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgiyi aktararak tahsilat işlemlerini gerçekleştirebilecek ve ödeme planına bağlı olarak ödemeleri takip edebilecek · Hedef ve performans doğrultusunda borç tahsilatını yapabilecek ve tahsilat oranına bağlı yüksek performans primi ile çalışabilecek deneyimli ‘Tahsilat Uzmanları’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· Ön Lisans, Lisans mezunu veya öğrencisi olan, · MS Office programlarına hakim · 21 – 40 yaşları arasında · Minimum 1 yıl Hukuk Bürolarında; Bankaların Risk İzleme, Kredi Takip veya Tahsilata Yönelik Çağrı Merkezlerinde çalışmış · Borçlu dosyalarının yasal takibi ve tahsilatı konusunda tecrübeli, · Önceki çalıştığı kurumda performans açısından grubunda ilk üç içinde yer alan · Tercihen Yasal Takip Sistemi tecrübesi olan · Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı/doğru konuşabilen, · İnsan ilişkileri kuvvetli, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri ilişkilerinde başarılı olabilecek, · Takım çalışmasına yatkın · Rekabet ortamında, hedef odaklı ve enerjik çalışmaya hazır olan adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayan adaylara; Telefonda Etkin İletişim, Bankacılık ve Yasal Mevzuat konularında ve Tahsilat Teknikleri alanında eğitimler verilecektir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Resepsiyonist, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Ofis Elemanı

 • Tahsilat Uzmanı

  Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin tahsilat süreçlerinde sektörünün lideri olan Adem Doğruer Hukuk Bürosu'na takım arkadaşları arıyoruz. Kendisine verilen hedef doğrultusunda müvekkillerin, gecikmiş alacaklarının tahsil edilmesi, Alacaklı olduğumuz müşterilerin borçlarının yapılandırılması ve takip edilmesi, Ulaşımı sağlanamayan dosyalarda borçluların istihbaratının yapılması

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Tercihen tahsilat süreçlerinde tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞişli Osmanbey'de bulunan ofisimizin 50 Kişilik icra depertmanını yönetecek, en az 5 yıl deneyimli İcra Hukuk alanı konusunda uzman Yönetici avukat arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİş deneyiminde icra avukatlığı ile beraber yöneticilik yapmış olan avukatlar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hukuk, Mali Denetim-Vergi, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Avukat, Uzman, Yönetici Adayı, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİcra Takip Sürecinde; Telefon ile borçluları ödeme yapmaya ikna etmek, yasal takip süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi vererek tahsilat odaklı çalışmak Gerekli takipleri yaparak ödeme sözleri telefon ve sms yoluyla hatırlatmak

  Aranan Niteliklerİletişim ve İkna Kabiliyeti Yüksek Sabırlı, Diksiyonu Düzgün Mücadeleci Mücadeleci, Ekip Çalışmasına Uyumlu Yasal Takip Süreci ve Hukuki Bilgiye Sahip Gelişime Açık Tahsilat Odaklı Çalışabilecek En Az Bir yıl Deneyimli Bilgisayar ve Ofis Programlarını Yeterli Seviyede Kullanım Bilgisine Sahip

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıSAĞ HUKUK BÜROSU, KOZYATAĞI METRO İSTASYONU ÇIKIŞINDA ulaşımı kolay bir konumda bulunmaktadır. Banka ve diğer müvekkillerimizin alacaklarının tahsilini icra servisimiz yapmaktadır. İcra servisimizin tahsilat departmanına (call center) ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT UZMANI pozisyonu için personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Excel ve diğer office programlara hâkim Hızlı klavye kullanabilen Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek Telefonla tahsilat konusunda en az iki yıl deneyimli Telefonla ve yüzyüze görüşmede kurallara uygun ve tahsilata yönelik etkin görüşme ve tahsilat yapabilecek İş disiplinine sahip Ekip çalışmasına uyumlu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Asistan, Uzman Yard, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Engelli Kadro”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerHukuk Ofisimizde yer alan tüm birimlerde yetiştirilmek üzere veya uzmanlık alanına uygun pozisyonlarda değerlendirilecek engelli arkadaşlarımızdan: Ön yazılarında engel durumlarını tarif etmeleri ve raporlarında belirtilen işgücü kaybı yüzdesini, hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz. Tercihen lise mezunu, Tercihen ofis (word, excel) programlarına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az % 40 oranında engel raporu bulunan. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Alacak Tahsilatı (Kıdemli Müşteri Temsilcisi)”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYeni projelerle norm kadro artışı yaptığımız Çağrı Merkezi Birimimizde telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak "Kıdemli Müşteri Temsilcisi",​ · Önlisans veya tercihen Lisans mezunu, · Inbound ve/veya outbound çağrı merkezlerinde tercihen Yasal Takip/ Collection operasyonlarda minimum 4 yıl çalışmış, "Kıdemli Müşteri Temsilci” pozisyonunda da en az 2 yıl tecrübesi olan, · 100-200 kişilik ekiplerin ve farklı projelerin içerisinde yer almış, · Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, · Yoğun iş temposunda iş önceliklerini belirleme becerisine sahip, · Raporlama noktasında ofis programlarını iyi kullanan, · Hızlı aksiyon alabilen, hedef ve sonuç odaklı, · Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, · İnsan ilişkilerinde başarılı olup, iç motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilen, · Ekip arkadaşlarının gelişimine katkı sağlayabilecek, · Esnek (yoğun) çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Dinamik ortamları seven, "Pozitif ve Enerjik”, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.) İŞ TANIMI Yöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Asistan

 • Süpervısor

  Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin tahsilat süreçlerinde sektörünün lideri olan Adem Doğruer Hukuk Bürosu'na takım arkadaşları arıyoruz. Tahsilat ekibinin günlük,haftalık ve aylık raporlarının hazırlanması ve ilgili yönetici ile paylaşılması, Günlük iş planının ve kendisine bağlı ekibin takibinin yapılması, Günlük ve aylık prim hak edişlerinin raporlanıp ilgili yönetici onayına sunulması, Tahsilat ekibinin performansının sürekli gelişimine katkı sağlanması, Tahsilat ekibinin günlük arama sayısı,mola ve ACV sürelerinin kontrolü, Personel tutundurma faaliyetlerinde bulunulması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen sosyal bilimler fakültesinden mezun, Tercihen hukuk bürosu ya da tahsilat hizmeti veren firmalarda tecrübe sahibi olan, Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip ve operasyon yönetimi konusunda tecrübe sahibi, Çağrı merkezi dinamiklerini bilen, Raporlama yetkinliği kuvvetli, İyi derecede Microsoft Office programlama diline hakim, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerilerine sahip, Analitik düşünebilen, hızlı aksiyon alabilen, Hedef ve sonuç odaklı,

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Süpervizör

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezine gelen ve giden çağrıları (inbound - outbound) kaliteli hizmet anlayışı ile ve belirlenmiş kurallar doğrultusunda karşılamak, Takım çalışması ile etkin iletişim ve ikna yöntemlerini kullanarak alacak tahsilat arttırıcı yöntemler geliştirmek. Gerekli durumlarda ilgili birimlere yönlendirmek, araştırmalar yapmak ve dosyanın son aşamasına kadar takibini sağlamak. Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimli olmak.

  Aranan NiteliklerKüresel Hukuk & Danışmanlık olarak, HAFTA SONU ÇALIŞMASI OLMAYAN,Call Center Birimine; En az Lise mezunu, Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İkna kabiliyeti yüksek, MC Office Programlarına hakim, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Sabırlı, çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi olan, Dinamik, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin tahsilat süreçlerinde sektörünün lideri olan Adem Doğruer Hukuk Bürosu'na takım arkadaşları arıyoruz. Kendisine verilen hedef doğrultusunda müvekkillerin, gecikmiş alacaklarının tahsil edilmesi, Alacaklı olduğumuz müşterilerin borçlarının yapılandırılması ve takip edilmesi, Ulaşımı sağlanamayan dosyalarda borçluların istihbaratının yapılması

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Tercihen tahsilat süreçlerinde tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıBankalardan veya finansal kurumlardan devralınmış kurumların yasal(kanuni) takipteki dosyalarının telefon aracılığlıyla tahsilatını sağlayacak aşağıda yer alan niteliklere sahip personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • Bilgi İşlem Veri Analizi ve Raporlama Uzmanı

  Bingöltekin Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGünlük, haftalık ve aylık tahsilat, analiz ve kampanya raporlarının hazırlanması Bilgisayar, Network ve diğer teknik donanımın bakım ve onarımı

  Aranan NiteliklerBilgisayar tamiri, bakımı ve onarımı konusunda bilgili Temel Ağ Bilgisi: Kablolama, Ağ Cihazları, Router, Switch vb. konularda, ayrıca bilgisayarlar arası ağ kurulumu, paylaşım klasörleri vb. konularda bilgili İyi derecede Excel, Microsoft ve Powerpoint bilgisi olan Excelin ileri fonksiyonlarını kullanarak karmaşık hesaplama ve analiz çalışmaları yapabilen, veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş CRM alanında tecrübeli Microsoft SQL veri tabanı yorumlama, tasarım ve programlama diline hâkim Access Point, Firewall kavramları konusunda bilgi sahibi Windows Server sistemleri konusunda bilgili Üniversite mezunu Analitik düşünme yeteneğine sahip Ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi, dikkatli, ayrıntılara hâkim, sonuç odaklı çalışma arkadaşı

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Analist, Bilgisayar Programcısı, Ofis Elemanı, Uzman

 • İcra Asistanı

  Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin tahsilat süreçlerinde sektörünün lideri olan Adem Doğruer Hukuk Bürosu'na İcra Asistanı arıyoruz. . İCRA İŞLEM DEPARTMANINDA ;TALEPLERİN VE HACİZLİK DOSYALARIN İŞLEMLERİNİN HAZIRLANMASI, . MAAŞ HACİZLERİNİN HAZIRLANMASI, . İCRA TAKİP ELEMANLARI İLE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞILMASI, . ADLİYEDEN GELEN CEVEPLARIN İŞLENMESİ,

  Aranan Nitelikler. ADALET MEZUNU . EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU . VERİLEN İŞLERİN TAKİBİNİ VE RAPORLAMASINI YAPABİLECEK DİKKATLİ . SORUMLULUK ALABİLEN . PREZENTABL . MS OFFİCE PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıOsmanbey'de bulunan büromuzun icra departmanında, kurum icra dosyalarının tahsili için borçluyla telefonda görüşüp tahsilat yapacak tecrübeli PERSONEL arıyoruz * Maaş + prim + günlük bonus + yol+ yemek sistemi ile çalışmaktayız.

  Aranan Nitelikler· *BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. · * TAHSİLAT ODAKLI , DOSYA TAKİBİNİ SONUNA KADAR GERÇEKLEŞTİRECEK . DETAYLI ARAMA VE ARAŞTIRMA YAPABİLECEK . · *20 - 40 yaş arası · *En az lise mezunu · *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, · *Takım çalışmasına yatkın, · *Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, · * İKNA gücü ve enerjisi yüksek, · *Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, · *''Alacak Yönetimi'' konusunda KARİYER hedefleyen. · *Tercihen İstanbul Avrupa yakasında oturan ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. Not : Tecrübesiz adayların başvuruları dikkate alınmayacaktir.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Lawyer

  Dr Motor Italyİstanbul Anadolu 30 Eylül 2017

  İş AçıklamasıConduct domestic and foreign legal practices, provide legal consulting to the Group Companies on all sorts of law; especially Labor, Enforcement, Commercial Administrative, Contract, Consumer Law Prepare and inspect contracts or other legal documents both in Turkish and English Follow-up legal files (litigation and enforcement proceedings) Pursue externally received legal services and coordinate relations with the external consultant law firms Prepare and analyze legal reports Provide qualified and efficient legal support to all group companies Ability to draft, review and negotiate various kinds of legal documents Manage and control external legal firms Assist and assume responsibility in all other matters within the field of responsibility of Group Function Legal Affairs Provide internal legal trainings regarding notably Labor Law and other related legal areas.

  Aranan NiteliklerBachelor degree in Law Minimum 3-4 years of professional experience Strong knowledge and practice of Labor Law, Enforcement Law, Administrative Law, Consumer Law and also Contracts and Litigation etc. Strong legal advisory skills Proficiency in written and spoken English Strong communication, negotiation, presentation, reporting, analytical and proactive problem solving, follow-up on multi tasks skills Strong time management skills with ability to handle multiple tasks in a deadline oriented environment No military obligation for male candidates Able to remain calm while under pressure Dynamic, self motivated, takes initiative and ownership of own work No restrictions for travelling inside and outside of Turkey Good computer skills

  Sektör: Hukuk, Otomotiv

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıKendisine tanımlanan aylık tahsilat listesi içerisinden aylık bazda hedeflenen en yüksek tahsilatın sağlanmasıdır.

  Aranan NiteliklerKurumsal müvekkillere ait yasal takip dosyalarının tahsilatını sağlayan departmanımız bünyesinde görev almak üzere; • Eski işyerinden referans verebilecek, • Düzgün diksiyon ve güçlü bir ses tonuna sahip, • Tahsilat alma konusunda tecrübe sahibi • Araştırmayı seven,ikna yeteneği yüksek • Ekip çalışmasına yatkın, • Maaş + prim + sosyal haklar ile çalışacak, • Tercihen lise veya önlisans mezunu, • Cumartesi günleri çalışabilecek, • Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Avukat

 • Stajyer Avukat

  JK HukukManisa 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıManisa Merkezde bulunan büromuza ; Hukuki danışmanlıklarını yapmakta olduğumuz Banka Şirketleri ve diğer müvekkillerimizin, İcra Takipleri ve Davalarda görev almak üzere; Aramıza katılıp, uzun vadede ekibimiz içinde görev alabilecek, dinamik olarak çalışabilecek; STAJYER AVUKAT aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Bankacılık, Ticaret, İcra ve İş Hukukunda gelişime açık ve istekli, Ekip çalışmasına uyumlu, Uzun vadeli olarak ekimizde yer alabilecek, Tercihen Manisa'da ikamet edebilecek.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıOfisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan NiteliklerHukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıHukuk Büromuz bünyesinde görevlendirmek üzere 'Çağrı Merkezi Tahsilat Uzmanı' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kartal'daki ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Alacak Tahsilatında Deneyimli Olmak Hedeflerini Tutturmak Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek ve süreci takip etmek Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini gerçekleştirmek..

  Aranan NiteliklerLisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Exel ve diğer programlara hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

 • Tahsilat Yetkilisi

  Bingöltekin Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPortföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve muhataba ulaşılmasından sorumlu olacak, Müvekkil kurumun müşterileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan En az Lise Mezunu, Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek için Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hukuk, Diğer, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin tahsilat süreçlerinde sektörünün lideri olan Adem Doğruer Hukuk Bürosu'na takım arkadaşları arıyoruz. Sahada İcra dosyalarının adres araştırmasının yapılması ve ilgili dosyaların takibi, İcra dosyalarının gerektiği durumlarda yasal işlemlerinin başlatılması, Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi adına istihbarat çalışmalarının yapılması, Saha ziyaretlerinde bulunulması, Adres karşılaştırmalarının yapılması ve gereken durumlarda ilave bilgi edinme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, ilgili raporlamaların düzenli yapılması

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarında aktif rol alabilecek, MS Office programlama diline hakim, Diksiyonu düzgün, Dış görüntüsüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKurumsal müşterilerimizin, icra takibi sonrasında borcu bulunan müşterilerini aramak ,araştırmak ve tahsilatını yapmak, Aylık tahsilat hedefini gerçekleştirmek, Kendisine atanan dosyaları titizlikle takip etmek. Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Elemanı/Agent olarak çalışacak Takım Arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstanbul 1.Levent'de faaliyet gösteren İcra Departmanımız; Adliye, İşlem ve Call Center Birimlerinden oluşmakta olup çalışan mutluluğu ve motivasyonunu esas alan yönetim anlayışı ile hizmet ve tahsilat seviyesini en üst noktalara taşıma vizyonuna sahiptir.Çalışmakta olduğumuz kurumsal dosya takibi projelerinde hedefimiz daima hep daha iyisini gerçekleştirmektir. Bu amaçla aynı hedefe odaklanacak, En az Lise mezunu , Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçe'yi akıcı konuşabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, sabırlı, ikna kabiliyeti yüksek ve müşteri ilişkilerinde başarılı olabilecek, Enerjik, pozitif, iç motivasyonu yüksek, iyi bir dinleyici, Hedef odaklı çalışabilen, Araştırmacı yönü kuvvetli , Takım çalışmasına yatkın, Takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Yoğun tempoda titizlikle çalışabilecek, MS Office programlarına hakim , Alacak tahsilatı konusunda deneyimli, Sayılan özelikleri taşıyan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk alanında faaliyet gösteren sektörün en güçlü firmalarından birisi için telefon ile irtibata geçerek Genel Müdürlük bünyesinde alacak takibi gerçekleştirebilecek,yetiştirilmek üzere "Ödeme Takip Sorumlusu" aramaktayız. *Adayların belirtilen alanda iş deneyiminin olmaması şarttır. *Sadece BAY adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınacaktır. *Askerlik görevini tamamlamayan adayların başvurları değerlendirme sürecine alınmayacaktır. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Aranan NiteliklerLise yada MYO mezunu, Takip dosyalarına göre borçlu kişilerle telefon ile irtibata geçerek gecikmiş ödemelerinin tahsilatlarını gerçekleştirebilecek, Diksiyonu düzgün, yazılı/sözlü anlatım yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, İkna ve iş takibine güvenen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ve Şişli çevresine rahat ulaşım sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Alacak Tahsilatı (Müşteri Temsilcisi)”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak, Yeni projelerle 20 kişilik norm kadro artışı yaptığımız Çağrı Merkezi Birimimizde telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak, Lise mezunu veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen alacak tahsilatı deneyimi olan, Telefon görüşmelerinde girişken ve ikna kabiliyeti yüksek olan, Özgüveni yüksek, iş hakkında bilgi sahibi ve işini severek yapabilecek, Ofis programlarını kullanabilen, hızlı ve aktif olan, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı olup, enerjisini üst düzeyde tutabilen, Dinamik ortamları seven, “Pozitif ve Enerjik”. Tercihen sigara kullanmayan, 18 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Analitik düşünebilme yetisine sahip, detaylara önem veren, hedef ve sonuç odaklı, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • Yönetici Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 9 Ekim 2017

  İş AçıklamasıLevent’te bulunan hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere, *Bağlı olduğu yöneticinin toplantı ve randevularını organize edebilecek. *Ofis telefon ve mail trafiğini organize edebilecek. *Ofise gelen müvekkilleri karşılayacak. *Ofise gelen evrakları organize edecek. *İyi derecede bilgisayar kullanabilen. *Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek ve güler yüzlü. *İş konusunda titiz, düzenli ve planlı çalışan, sistemli. *Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *Dış görünüşüne özen gösteren. *İngilizce bilen, yönetici asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Call Center Personeli

  JK HukukManisa 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıManisa Merkez Yunusemre İlçesinde bulunan büromuza ; Hukuki danışmanlıklarını yapmakta olduğumuz Banka Şirketleri ve diğer müvekkillerimizin, Dava ve İcra takiplerinde görev alacak; Uzun vadede ekibimizin bir parçası olacak, Mesleki gelişimleri konusunda katkı almaya açık, CALL CENTER PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Pozitif ve çözüm odaklı düşünebilen, Satış alanında hedeflerle çalışmayı benimsemiş, Tahsilat hedefi ile çalışabilen, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, İyi bir diksiyona ve ses tonuna sahip, Kayıt alma, işlem takibi temel olmak üzere iyi derecede bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Takım çalışmasına inanan, İletişim becerileri kuvvetli, İkna kabiliyetine sahip,

  Sektör: Hukuk, Danışmanlık, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?