Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hukuk İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hukuk
 • İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLÂT ÇAĞRI MERKEZİSEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLÂT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLÂT SAĞLAMAK. TAHSİLÂT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, EN AZ 1 YIL TECRÜBELİ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLAT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN KURALLARA UYUMLU FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Demirel Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHukuk büromuzda görevlendirilmek üzere günlük görüşme randevularını ve telefon trafiğini idare edebilecek "Bayan Ofis Asistanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerOfis programlarını kullanabilen, Tercihen telefonla iletişim konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, 25 yaşını aşmamış, Tam mesai çalışacak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen Hukuk Bürolarından biri olan müşteri firmamız için ofis içerisinde görev alacak "Takip Sorumlusu" aramaktayız. Görev Tanımı Telefonla veya ofis içinde müşteri görüşmeleri yapmak, adli yazışma hazırlamak.

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Dışa dönük, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office kullanabilen, Şişli ilçesinde ikamet eden veya bu ilçeye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • Özcan Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAltunizade/Üsküdar'da bulunan ÖZCAN HUKUK BÜROSU; banka kredi alacaklarının yasal takibi ve tahsilatı işlemlerini yürütmektedir. Büromuz bünyesindeki "Call Center/Tahsilat" departmanı; telefonla ve yüzyüze borçlu görüşmeleri yapmakta, alacakların hızlı ve ekonomik tahsilatı ve raporlama görevini yerine getirmektedir. "Call Center/Tahsilat" departmanında görevlendirilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBünyemizde bulunan Telefonla Tahsilat Departmanında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Banka alacaklarının telefonla tahsilatı konusunda en az iki yıl deneyimli, Telefonla ve yüzyüze görüşmede kurallara uygun ve tahsilata yönelik etkin görüşme ve tahsilat yapabilecek, Düzenli ve planlı çalışma becerisine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, İddialı ve hedefleri olan,maaş+prim ile çalışacak personel alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • SY HUKUK DANIŞMANLIKİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıLEVENT’DE BULUNAN Kurumsal Müvekkillere Hukuki Danışmanlık ve Avukatlık hizmeti veren ,SY HUKUK VE DANIŞMANLIK Ofisimizde Görevlendirmek Üzere

  Aranan NiteliklerÖzellikle Ticaret, Borçlar, İcra Hukuku, Gayrimenkul ve Özel Hukuk alanlarında Sorumluluk Alabilecek, Aktif UYAP ve E-İmza Kullanan, Dava ve Dosya takip yeteneği güçlü, İnsan İlişkilerinde başarılı, Disiplinli Takım çalışmasına ve mesleki Gelişime yatkın, Mesleğini seven, çözüm odaklı, dinamik, Yazılı /sözlü olarak hukuki görüş verme Noktasında 5 yıl tecrübeli; AVUKAT Alınacaktır. info@syhukukdanismanlik.com

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Efes Varlık Yönetim A.Ş.İstanbul Anadolu 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEfes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. İş tanımı: *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *İcra takibi yapabilecek, *Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerUygun adayların; *Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, *5 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, *Banka ve Finans kuruluşlarının hukuk departmanlarında veya bu tür kuruluşların icra takip dosyalarını takip eden hukuk bürolarında çalışmış, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *İş bitirici,takipçi,analitik düşünebilen, *İcra deneyimi olan, *İleri seviyede bilgisayar bilgisi olan, *İletişimi kuvvetli,koordinasyon becerisi yüksek, *Çözüm odaklı kişiler olması ve *Ekip çalışmasına ve esnek çalışma koşullarına yatkın kişiler olması tercih edilmektedir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Uzman

 • İş AçıklamasıŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN İcra dosyalarının adres araştırmasını yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek, •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Disiplinli, Takipçi, Çalışkan ve öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek, Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZi SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLÂT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU · İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, · KURALLARA UYUMLU, · SEVİYELİ, · FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, · YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, · TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, · DİKSİYONU DÜZGÜN, · DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, · SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, · ÖĞRENMEYE AÇIK, · SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, · TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Efes Varlık Yönetim A.Ş.İstanbul Anadolu 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEfes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 1-5 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen varlık yönetim şirketlerinde, banka teftiş kurullarında, iç kontrol birimlerinde çalışmış, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, analitik düşünme yeteneğine sahip, Askerliğini tamamlamış ya da ilişiği olmayan, Adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması''Tahsilat Takip Uzmanı'' Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "Tahsilat Takip Uzmanları" alınacaktır. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Tahsilat odaklı dosya takibi yürütecek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Analist, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezine gelen ve giden çağrıları (inbound - outbound) kaliteli hizmet anlayışı ile ve belirlenmiş kurallar doğrultusunda karşılamak, Takım çalışması ile etkin iletişim ve ikna yöntemlerini kullanarak alacak tahsilat arttırıcı yöntemler geliştirmek. Gerekli durumlarda ilgili birimlere yönlendirmek, araştırmalar yapmak ve dosyanın son aşamasına kadar takibini sağlamak. Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimli olmak.

  Aranan NiteliklerKüresel Hukuk & Danışmanlık olarak, HAFTA SONU ÇALIŞMASI OLMAYAN,Call Center Birimine; En az Lise mezunu, Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İkna kabiliyeti yüksek, MC Office Programlarına hakim, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Sabırlı, çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi olan, Dinamik, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Doğa Kolejiİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDoğa Koleji Genel Müdürlük' te görev yapacak Avukat Katibi aramaktayız. Hukuk departmanı içerisindeki her türlü adli ve idari işlerin takibinden sorumlu olacaktır,

  Aranan NiteliklerTakip memurluğu konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İcra Pro Programını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Prezentable, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ataşehir Lokasyonuna yakın ikamet eden,

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZi SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLÂT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU · İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, · KURALLARA UYUMLU, · SEVİYELİ, · FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, · YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, · TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, · DİKSİYONU DÜZGÜN, · DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, · SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, · ÖĞRENMEYE AÇIK, · SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, · TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Acar Factoring A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Borçlar Hukuku,Şirketler Hukuku,Sözleşmeler Hukuku,Ticaret Hukuku,Teminat ve Kıymetli Evrak Hukuku ve TKK hakim, Dava ve icra takibi deneyimi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan NiteliklerŞirketi adli ve idari yargı mercileri önünde temsil edecek, Üst düzey iletişim ve temsil becerisine sahip, Şirketin lehine/aleyhine açılan tüm davaları takip edip raporlayacak, Şirket yönetimi tarafından talep edilen tüm konularda hukuki görüş verecek düzeyde bilgi sahibi olmak, Şirketin üçüncü kişilerle imzalayacağı sözleşme,protokol vb.hukuki bağlayıcılığı bulunan tüm dökümanların usül ve esas yönünden uygun olarak hazırlayacak,

  Sektör: Faktoring, Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Bingöltekin Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAydın Bingöltekin Hukuk Bürosu 2005 yılında kurulmuştur. Hukuk büromuzun kurucusu Av.Aydın Bingöltekin kısa zamanda çeşitli alanlarda sağladığı başarılar ile 2006 yılından itibaren çeşitli bankaların vekilliğini yürütmeye başlamıştır. Hukuk büromuz uzman, dinamik ve güvenilir kadrosu ile icra takip alanında uzmanlaşarak İstanbul'un önemli hukuk bürolarından biri olmuş ve her geçen yıl tahsilat oranlarını artırmaya devam etmektedir

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan En az Lise Mezunu, Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek için Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hukuk, Diğer, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıŞENOL HUKUK BÜROSU, İSTANBUL LOKASYONUNDA ÇALIŞACAK; Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden En az Lise mezunu, tercihen MYO/ Üniversite mezunu Tahsilat alanında deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık MS Ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

  Aranan NiteliklerFirmamızda görev alabilecek ve; Kurumsal firmaların borçlu müşterilerine ödenememiş fatura tutarları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip YASAL TAKİP & TAHSİLAT UZMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • TORCH CONSULTANCYİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıİŞ TANIMI • Ofisin genel düzenini sağlamak • Gelen ve giden kargo, posta benzeri evrakların takibi, ilgili bölümlere iletilmesi • İç ve dış telefon trafiğini yönetmek • Gelen misafirleri karşılamak ve görüşmelerini organize etmek, ilgili kişiye yönlendirmek • Ofis içi işleyişe yardımcı olmak • Birimler arası iletişimi sağlayacak, idari işlerde destek sağlayacak organizasyon ve yazışmaları yürütmek • Günlük ajanda oluşturmak, toplantı ve randevu takibini sağlamak • Genel olarak gelen misafirlerin karşılanması • Telefonların cevaplanması • Ofise gelen ve ofisten giden belgelerin alımı ve gönderilmesi • Toplantılarda çay servisi yapılması • Ortaklara gün içerisinde çay/kahve servisi yapılması

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER TORCH Consultancy, Türkiye genelinde insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yerli ve uluslararası firmaların pazarlama, satış, finans, risk, IT, denetim ve yönetim alanlarında her biri 20 yıldan uzun süre çalışmış profesyoneller tarafından kurulan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı bu birikimi şirketler ve bireylerin ortak faydaları doğrultusunda kullanmaktadır. Hizmetlerimiz: • Yönetici ve çalışan seçme / yerleştirme, • Eğitim danışmanlığı, • Yönetim danışmanlığı -------------------------------------------------------------------------- POZİSYON: SEKRETER Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gümüşsuyu Beyoğlu’nda bulunan Hukuk Bürosu’nda görevlendirilmek üzere Sekreter istihdam edilecektir. • En az Lise mezunu • Ofis düzenini sağlayabilecek, • Sorumluluk almaktan çekinmeyen • Sistemli, düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip • Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli • Telefon trafiğini yürütebilecek • Her türlü evrak akışını takip edebilecek • İngilizce bilgisine sahip • Bağlı olduğu yöneticiye destek verebilecek

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter

 • EKO GROUPİstanbul Anadolu 3 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEkşi Hukuk Bürosu'na tecrübeli Avukat alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, En az 5 yıl tecrübeli, Duruşma ve dava ağırlıklı çalışabilecek, Kendini geliştirmeye açık, Avukat alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • HERMES CONSULTINGEdirne, Ankara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWeb site içeriklerinin fikri sınai haklar çerçevesinde hazırlanması ve içeriklerin geliştirilmesi, SEO kurallarına uygun, içerik optimizasyonu gerçekleştirerek sorumlu olduğu Web sitelerini Google’da üst sıralara taşıyabilecek, Google AdWords ve diğer arama motorları reklamcılığında yönetim yapmış ya da temel düzeyde bilgiye sahip, Gündem takibi yaparak gerekli makaleleri ve duyuruları hazırlayabilen, Sosyal medya ve web sitelerini yönetebilecek, Grafik programlarını kullanabilen Türkçe dilbigisine hakim, SEO ile metin /içerik pazarlayabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Hukuk fakültesi mezunu, Bilişim Hukuku ve Fikri Sınai Haklar alanında uzman Edirne, Ankara veya İstanbul’da ikamet eden Tercihen Bulgarca veya İngilizce bilen Temsilcisi olduğu kişiler adına İlgili diplomatik temsilciliklerle yazışma ve görüşme yapabilecek Okuyan, araştıran, kendini geliştirmeyi, içerik üretmeyi ve paylaşmayı seven Yaratıcı, fikir oluşturmada zorlanmayan Yazı dilini etkin biçimde kullanabilen Sektöründeki gelişmeleri, dijital pazarlama ve sosyal medya trendlerini yakından takip eden Takım çalışmasında başarılı İçerik hazırlama ve metin yazımı konusunda hızlı ve etkili Sektör bilgilerinin gerekli kaynaklardan takibini sağlayabilecek Organizasyon, algılama ve planlama yeteneğine sahip Çözüm odaklı, analitik ve özgür düşünen Takım arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Danışmanlık, Hukuk, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Avukat, Yazar, Akademisyen, Danışman

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC.İstanbul Anadolu 19 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıgerçek makam şoförü uzun yol tecrübeli lüks araç kullanmış makam adabını bilen

  Aranan Nitelikleranadolu yakası maltepeye yakınikamet etmek en az 1.80 boyunda olmak mersedes bmw long araç kullanmış olmak uzun yol tecrübeli olmak en az lise mezunu olmak mesai sınırlaması olmamak sadakatlı ve uzun yıllar çalışma isteginde olmak referanslı olmak

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, yasal takip bölümünde icra ekibimizde ofiste görevlendirilmek üzere "İcra Takip Sorumlusu” alınacaktır. Her türlü icra dosyasının açılabilmesi için gerekli olan evrak, doküman ve verilerin hazırlanması, Hazırlanan icra dosyalarının açılması, İcra dosyasının takibi, haciz ve benzeri tüm icra işlemlerinin yapılması, Tahsilat işlemleri için borçlular ile görüşme, Yasal takip uyarısı hazırlama, Müzekkere takibinin yapılması,  

  Aranan NiteliklerYTS – HTS - UYAP ve benzer mevzuat programlarını bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. En az lise mezunu. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?