Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hukuk İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hukuk
 • Yemek ve Temizlik Personeli

  Avukat Bedia ACARİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Okmeydanı'nda bulunan Avukatlık Ofisimizde, Avrupa Yakası'nda tercihen Şişli - Kağıthane bölgesinde ikamet eden, 08:00 - 16:00 arası çalışacak, 15-20 kişi aralığı sayıda personelimizin öğle yemeğinin yapılması, servisinin yapılması, mutfağın temiz ve düzenli tutulması, Temizlik işlerinin yapılması görevini yürütecek, Sigara kullanmayan, Cumartesi günleri çalışabilecek, Tecrübeli 30 -45 yaş aralığında BAYAN personel alınacaktır. İletişim bilgimiz ( 0212 516 85 40 ) İnsan Kaynakları - Şeyda AK

  Aranan NiteliklerEski işyerinden referansı olan, Lezzetli yemek pişiren, Hijyen ve temizliğe özen gösteren, Tecrübeli, pratik, titiz ve güleryüzlü, Ulaşım sorunu ve herhangi bir sağlık problemi olmayan.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Marka Patent Vekili

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıARITÜRK PATENT, yurt içi ve yurt dışı Patent Ofisleri nezdinde yerel ve yabancı müvekkillerine "marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, alan adları" ve benzeri konularda fikri mülkiyet danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan hizmetler kapsamında yer alan işlemlerin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak “Marka – Patent Vekili” pozisyonu için tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMARKA PATENT VEKİLİ Üniversite mezunu, tercihen yüksek lisansını tamamlamış, Marka ve Patent Vekilliği belgesi olan, Türk Patent Kurumu, Dünya Fikri Mülkiyet örgütü (WIPO) ve diğer ilgili Kurumlar nezdinde yapılan işlemler ve portföy yönetimi konusunda minumum 5 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık

  Pozisyon: Marka ve Patent Vekili

 • Tahsilat Uzmanı

  Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLAT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN KURALLARA UYUMLU FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Avukat

  ARITÜRK & Partnersİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Avukat”arayışımız bulunmaktadır. "İcra dava dosyaları, ceza ve hukuk davalarının takibini yapabilecek ve yoğun duruşmalara (özellikle şehir dışı) katılabilecek" meslektaş arıyoruz.

  Aranan NiteliklerHukuk Fakültelerinden mezun olmuş ve aktif ruhsat sahibi, Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 1 yıl avukat olarak çalışmış ve duruşma deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, esnek (yoğun) çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen (uzun yol - şehir dışı duruşmalara araçla da gidebilecek...) Mesleğini seven, çalışma azmi taşıyan, sorumluluk sahibi, disiplinli ve ikna kabiliyeti olan, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Ofis programlarına hâkim ve raporlama yapabilen, Analitik düşünebilme yetisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilgili herhangi bir ilişkisi olmayan, Tercihen İngilizce yazma ve konuşma deneyimi olan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Operasyon Elemanı

  Alternatif Çözümlerİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAlacak Yönetimi(collection) sağlayan firmamızda ; müşterilerimizin resmi evraklarının takibi, düzenlemesi ,sisteme yüklenmesi,eksik evraklarının tamamlanması , mail akışlarının sağlanması gibi operasyonel işlemlerde görevlendirmek üzere İstanbul/ Kartal'daki ofisimize 'Operasyon Elemanı(Back Office Elemanı) 'pozisyonunda çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi Dikkatli, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Incoming Operasyon Elemanı

 • İş AçıklamasıŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN İcra dosyalarının adres araştırmasını yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek, •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Disiplinli, Takipçi, Çalışkan ve öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek, Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması''Tahsilat Takip Uzmanı'' Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "Tahsilat Takip Uzmanları" alınacaktır. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Tahsilat odaklı dosya takibi yürütecek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Analist, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZi SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLÂT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU · İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, · KURALLARA UYUMLU, · SEVİYELİ, · FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, · YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, · TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, · DİKSİYONU DÜZGÜN, · DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, · SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, · ÖĞRENMEYE AÇIK, · SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, · TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Hukuk Büromuzun Call Center Biriminde Görevlendirmek Üzere

  TEMLİK A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu Banka ve kurum alacaklarının tahsilatı konusunda minimum 1 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek Tahsilata yönelik hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek Düzenli ve planlı çalışma becerisine sahip Takım çalışmasına uyumlu Dış görünüşüne özen gösteren Yöneticilerine ve iş arkadaşlarına saygılı

  Aranan Niteliklerİcra Hukuku mevzuatına hakim İcra Pro, YTS, HTS, Ms Office programlarına hakim Hızlı klavye kullanabilen

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBankalardan veya finansal kurumlardan devralınmış kurumların yasal(kanuni) takipteki dosyalarının telefon aracılığlıyla tahsilatını sağlayacak aşağıda yer alan niteliklere sahip personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İcra Takip

  KÜRESEL HUKUK & DANIŞMANLIKİstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKüresel Hukuk Bürosunun Takip Elemanlığı kadrosunun gerektirdiği işlerden sorumlu olmak, Alanıyla ilgili uygulamaların sorumluluğunu yürütmek ve Adliyede icra işlemlerini takip etmek, Yönetimin vereceği görevleri icra etmek. İcra işlemlerini eksizsiz yerine getirmek. icra dosyalarında yapılması gereken işlemleri hızlı bir şekilde yapmak.

  Aranan NiteliklerİCRA TAKİP ALANINDA TECRÜBELİ, Hukuk Ofisimizin kurumsal yapısına uyum sağlayabilecek, En az lise mezunu olan, Takip elemanı olarak minumum 1 yıl deneyim kazanmış, İcra Takip bilgisi olan Sürekli gelişime açık, Problem çözme becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecil hakkı olan Avrupa yakasında ikamet eden Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, İCRA TAKİP ALANINDA TECRÜBELİ Takip Elemanları aranmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Avukat

  Desa Deriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDesa Deri San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde, Hukuk Koordinatörlüğü'nde avukat olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz. Çalışma ofisimiz Sefaköy’ de olacaktır.

  Aranan NiteliklerAlanında en az 5 yıl deneyimli, Dava, duruşma ve icra takibi tecrübesi bulunan, Tercihen Ticaret Hukuku alanında deneyimli, Sözleşme hazırlayabilme ve inceleyebilme tecrübesi bulunan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İyi derecede yabancı dil bilgisi tercih sebebidir.

  Sektör: Hukuk, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Avukat

 • Süpervısor

  Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBağlı olduğu yöneticiye tahsilat ekibinin günlük,haftalık ve aylık raporların hazırlanması, Yönetici talimatları doğrultusunda günlük iş planının ve personelin takip edilmesi, Günlük ve aylık prim hak edişlerinin raporlanıp yönetici onayına sunulması Tahsilat ekibinin performansını sürekli geliştirecek faaliyetlerde bulunmak Tahsilat ekibinin arama sayısı,mola ve ACV sürelerinin kontrolü Personel devamlılığının sağlanması

  Aranan Niteliklerİyi derecede Micrisoft Office,Excel bilen ve planlama yeteneğine sahip, İleri düzeyde raporlama yapabilen, Çağrı merkezi dinamiklerine hakim, Çağrı merkezi ve ekip yönetimi ile ilgili tercihen SÜPERVISOR olarak tercihen deneyimli olan,operasyon yönetmiş, Tercihen hukuk bürosunda veua tahsilat yapan firmalarda çalışmış, Sözlü ve yazılı iletişim bilgileri gelişmiş İyi derecede office programları kullanabilen , Sorumluluk sahibi,hedef odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünebilen , Dinamik tempoya ayak uydurabilecek, Sonuç odaklı çalışabilecek, Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Tahsilat Yetkilisi

  Bingöltekin Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPortföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan En az Lise Mezunu, Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek için Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hukuk, Diğer, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş AçıklamasıOfisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan NiteliklerHukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Tahsilat Uzmanı (Call Center)

  Özcan Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAltunizade/Üsküdar'da bulunan ÖZCAN HUKUK BÜROSU; banka kredi alacaklarının yasal takibi ve tahsilatı işlemlerini yürütmektedir. Büromuz bünyesindeki "Call Center/Tahsilat" departmanı; telefonla ve yüzyüze borçlu görüşmeleri yapmakta, alacakların hızlı ve ekonomik tahsilatı ve raporlama görevini yerine getirmektedir. "Call Center/Tahsilat" departmanında görevlendirilmek üzere yukarıdaki niteliklere sahip personel aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBünyemizde bulunan Telefonla Tahsilat Departmanında görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Banka alacaklarının telefonla tahsilatı konusunda en az iki yıl deneyimli, Telefonla ve yüzyüze görüşmede kurallara uygun ve tahsilata yönelik etkin görüşme ve tahsilat yapabilecek, Düzenli ve planlı çalışma becerisine sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, İddialı ve hedefleri olan,maaş+prim ile çalışacak personel alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Takip Sorumlusu

  Yordam Danışmanlıkİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen Hukuk Bürolarından biri olan müşteri firmamız için ofis içerisinde görev alacak "Takip Sorumlusu" aramaktayız. Görev Tanımı Telefonla veya ofis içinde müşteri görüşmeleri yapmak, adli yazışma hazırlamak.

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Dışa dönük, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office kullanabilen, Şişli ilçesinde ikamet eden veya bu ilçeye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıÇağrı merkezine gelen ve giden çağrıları (inbound - outbound) kaliteli hizmet anlayışı ile ve belirlenmiş kurallar doğrultusunda karşılamak, Takım çalışması ile etkin iletişim ve ikna yöntemlerini kullanarak alacak tahsilat arttırıcı yöntemler geliştirmek. Gerekli durumlarda ilgili birimlere yönlendirmek, araştırmalar yapmak ve dosyanın son aşamasına kadar takibini sağlamak. Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimli olmak.

  Aranan NiteliklerKüresel Hukuk & Danışmanlık olarak, HAFTA SONU ÇALIŞMASI OLMAYAN,Call Center Birimine; En az Lise mezunu, Hukuk Bürolarında veya Alacak Takip Birimlerinde en az 1 yıl deneyimi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İkna kabiliyeti yüksek, MC Office Programlarına hakim, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Sabırlı, çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Telefonda etkili iletişim kurabilen, İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, Hedef odaklı ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi olan, Dinamik, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Sekreter

  Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklaması* Firmaya gelen misafirleri karşılamak, ilgili birimlere yönlendirmek * Gelen telefonları karşılamak ve ilgili birimlere yönlendirmek * Gerekli bilgileri kayıt altında tutmak ve düzenli güncellemek, * Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak,

  Aranan Nitelikler* En az Lise mezunu, * Benzer pozisyonda çalışmış, * MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Ofis ekipmanlarını (Faks, Printer, Scanner vb.) etkin kullanabilen, * Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, * Dış görünümüne özen gösteren, * Organizasyon, koordinasyon ve planlama becerisine sahip, * Telefonda İletişim becerileri yüksek, insan ilişkileri kuvvetli, * Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, * Firmayı temsil yönü kuvvetli, iş takip yeteneği olan, * Güleryüzlü, dinamik, * Yoğun telefon trafiğini yönetebilen,

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıMS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Dikkatli, sorumluluk sahibi,erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ofis içi operasyon işlemleri ile ilgili en az 2 yıl deneyimi olan, Dosya ve evrak takibi gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Hukuk büromuzun icra ve evrak takibi, müzekkere hazırlama, raporlama ve dosyalama işlerinde çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAdalet Meslek Yüksek Okulu Mezunu veya En az 2 yıl bir hukuk bürosunda çalışma tecrübesi olan, MS office programlarını iyi kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek. Sorun çözme ve insani ilişkileri kuvvetli, müzakere becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, diksiyonu düzgün, B ehliyetine sahip İş disiplinine sahip

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Stajyer

 • Ofis Asistanı

  Demirel Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHukuk büromuzda görevlendirilmek üzere günlük görüşme randevularını ve telefon trafiğini idare edebilecek "Bayan Ofis Asistanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerOfis programlarını kullanabilen, Tercihen telefonla iletişim konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, 25 yaşını aşmamış, Tam mesai çalışacak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?