Hukuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Hukuk
 • Avukat
  Sinerji Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye genelinde yürüttüğümüz Tüketici davalarının takibinde görevlendirilmek üzere büromuza sorumluluk sahibi avukatlar aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri’nden mezun Dava ve duruşma tecrübesi olan Tüketici Hukuku ve alanlarında deneyimli Temsil kabiliyeti kuvvetli Raporlama ve yazışma diline hakim Sonuç  odaklı ve analitik düşünebilen Doğruluk ve detaylara önem veren Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya askerliği tecilli olan

 • Katip
  Sinerji Hukuk Bürosu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adliye işlerinin takibi Büro içerisinde evrak takibi Tüketici ve icra dosyalarının takibinde Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirlmek üzere Hukuk Bürosu'nda çalışacak personeller aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli

 • İş Açıklaması Büromuz sektörün önde gelen kurumlarının alacak takiplerini idari ve yasal olarak yapmaktadır. Collection Departmanımızın idari takip birimine, Call Center Takım Lideri arıyoruz. Takım Liderleri tarafından aşağıdaki işlemler yapılmaktadır: Sisteme bilgileri kayıtlı olan kurum ve banka borçlularının aranması, Telefonda tahsilat işlemlerinin yürütülmesi, Aylık tahsilat kotasını doldurmak ve ödeme taahhütlerinin takibi, İdari takip sonucunun yasal takip birimine raporlanması.

  Aranan Nitelikler Aşağıdaki nitelikleri taşıyan Call Center Takım Lideri arıyoruz; En az Üniversite veya Lise mezunu, Tercihen daha önce ilgili kuruluşların Collection birimlerinde yer almış, alanında 3-5 sene tecrübesi bulunan İş tanımına uygun, ikna kabiliyeti olan ve iletişimi, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın,  Raporlama kabiliyeti bulunan, Araştırmacı ve aktif düşünebilen.

 • Yönetici Asistanı
  İk Sahne
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hukuk Bürosu olarak faaliyet gösteren müşterimizin Avrupa Yakası'nda bulunan ofisi için aşağıdaki niteliklere sahip ''Yönetici Asistanı'' arayışımız bulunmaktadır.  Gelen belge ve bilgileri ilgili kişilere yönlendirmek, misafirlerin karşılamasını ve ağırlamasını yapmak, Yöneticilerin ajandalarını takip etmek, randevu seyahat, toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, gerektiğinde toplantılara iştirak etmek, Ofis iş planlarını ve takvimlerini koordine etmek, İngilizce çeviri yapmak ve gerektiğinde yazışmalarda bulunmak, İş ortakları ile gerçekleşen yazışma ve teklifleri düzenlemek, takibini yapmak,  Sosyal medya hesaplarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Lisans mezunu, 25-35 yaş aralğında, İyi derecede İngilizce bilen, Ofis programlarına ve santral kullanımına hakim,    İK Sahne İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.; Türkiye İş Kurumu'nun 10.03.2015 tarih ve 735 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • Yönetici Asistanı
  Adecco Şişli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

 • Pazarlama ve Satış Temsilcisi
  Kazancı Hukuk Yazılım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BAYAN Tele – Satış Danışmanları aranmaktadır. Hukuk Yazılım Programının tanıtımını ve satışını telefonla gerçekleştirebilecek, mevcut müşterilerle ilişkileri güçlendirilebilecek, pazarlama faaliyetlerimizde çalışacak, yeni müşteriler kazandırabilecek BAYAN Tele – Satış Danışmanları aranmaktadır.   Yeni müşterilere telefonla ve / veya ziyaret ederek ürünün aktif tanıtımının yapılması, satışının gerçekleştirilmesi. İrtibata geçilen müşterilerin bilgilerinin, yapılan görüşme detaylarının, ürün hakkındaki düşüncelerin kaydının tutulması. Müşteri portföyünün canlı tutulması. Maaş + Prim + SSK. + Yol + Yemek

  Aranan Nitelikler Kariyerini satış ve pazarlama konusunda yapmak isteyen, Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Satış ve Pazarlama alanında tecrübeli ve kabiliyetleri yüksek, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, İnsani ilişkileri ve iletişimi güçlü, Prenzentabl ve Diksiyonu düzgün, Takım Çalışmasına yatkın, İkna ve Temsil kabiliyet yüksek, MS Office programlarına hakim.

 • İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME  

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş arası En az lise mezunu  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, ''Alacak Yönetimi'' konusunda kariyer hedefleyen. Tercihen İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy-Maptepe-Pendik-Tuzla'da ikamet eden.  

 • Hukuk Bürosu Tahsilat Yetkilisi
  Alternatif Çözümler
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ofisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Hukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir.

 • İş Açıklaması   Kurumsal firmaların borçlularına ödenememiş fatura tutarları ve dosya durumları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak,   üzere firmamızda görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen MYO/ üniversite mezunu Tercihen tahsilat deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Yoğun iş temposu ve ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "İstihbarat Sorumlusu” alınacaktır. Mevcut borçlu data seti içerisinden tüm istihbarat sorgularının belirtilen zaman ve süre içerisinde tamamlanması ve sisteme yüklenmesi.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

 • İş Açıklaması     HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, 

 • Call Center Tahsilat Uzmanı
  Adem Doğruer Hukuk Bürosu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması TELEFONLA TAHSİLÂT ÇAĞRI MERKEZİSEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLÂT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLÂT SAĞLAMAK. TAHSİLÂT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,  EN AZ 1 YIL TECRÜBELİ      

 • Avukat
  Adem Doğruer Hukuk Bürosu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması HUKUK BÜROMUZUN DAVA DEPARTMANINDA ÇALIŞABİLECEK AVUKAT ARANMAKTADIR.   DAVA DOSYALARININ DİLEKÇELERİNİN YAZILMASI, DOSYALARIN KONTROLÜ,  ARA KARARLARININ YERİNE GETİRİLMESİ, DURUŞMALARA GİRİLMESİ, GÖRÜLEN DAVALARLA İLGİLİ HAFTALIK VE AYLIK RAPORLARIN HAZIRLANMASI,

  Aranan Nitelikler Dilekçe yazma ve duruşma tecrübesine sahip Disiplinli, titiz Araştırmaya meraklı Raporlama bilgisine sahip Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen İş Davalarında tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın Takım Arkadaşı Arıyoruz.

 • İcra Tahsilat Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT  ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK.  

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

 • İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT  ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ 1 YIL HUKUK BÜROSU TELEFONLA TAHSİLAT TECRÜBESİ OLAN, İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ // TECRÜBESİZ

 • İş Açıklaması Ofis içerisinde verilen  evrakların, dokümanların sistemlere girilmesi, gereken zamanlarda evrakların postaneye götürülmesi gibi işlemlerde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ, BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMI KULLANMAYI BİLEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,  TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

 • İş Açıklaması Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava, Danışmanlık ve İcra konularında 20 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Birimimiz'de Alacak Tahsilatı Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Birimimiz'de telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak; Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde "Alacak Tahsilatı veya Müşteri Temsilcisi" olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Yoğun stresle baş edebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 20 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan.) Not: Çalışma yerimiz havalimanı metro güzergahında bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Plazalarıdır. (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

 • Tahsilat Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Varlık Yönetim firmasının Tahsilat operasyonunda görev alacak "Tahsilat Uzmanı" arıyoruz.   Telefon üzerinden ödeme düzensizliği içerisinde olan müşterilerin aranarak ödemelerin hatırlatılması ve ödeme günlerini belirtmek Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler       Minimum Önlisans mezun     Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş     Hedef odaklı     Problem çözme becerisi gelişmiş     Ekip çalışmasına yatkın     Analitik düşünme yeteneğine sahip     Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık     Ms ofis programlarıxna hakim ve hızlı klavye kullanabilen     Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf  

 • Avukat
  Pms Polietilen Mamülleri
  İzmir 29 Kasım 2015

  İş Açıklaması PMS A.Ş. İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su sepoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş Avukata ihtiyaç duymaktadır. Hukuk müşavirliğimizi dışarıdan aldığımız avukatımızla dirsek temaslı çalışacak, İcra-dava dosyalarını yürütecek Firma içinde hukuki chek-up yapabilecek Firma içinde personellerle ilgili hukuki düzeni kurabilecek Firmanın tedarikçileriyle olan sözleşmelerini düzenleyebilecek Firmanın müşteri ile olan sözleşmelerini düzenleyebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen ruhsatlı 30 yaşını aşmamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sistemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, MS OFFICE programlarına ve bilgisayara hakim, B Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Bay veya Bayan Avukat.

 • Avukat
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Anadolu 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Efes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. İş tanımı: *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *İcra takibi yapabilecek, *Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *Seyahat engeli olmayan, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Uygun adayların; *30 yaşını aşmamış, *Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, *Minimum 2 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *İş bitirici,takipçi,analitik düşünebilen,icra deneyimi olan,ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan,iletişimi kuvvetli,koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı kişiler olması tercih edilmektedir.

 • Müfettiş
  İhlas Holding
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Holding ve grup şirketlerinin risk odaklı bir yaklaşımla denetim planlarının hazırlanması, bu planlara göre iş süreçlerinin periyodik olarak denetlenmesi ve bulgular ile tespit edilen risklerin raporlanması, İç denetim raporları sonucu ortaya çıkan eksiklikler için gerekli birimlerle koordinasyon sağlanarak düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, İş süreçlerinin analiz ve kontrolünde verimliliği artıracak önerilerde bulunulması Faaliyetlerin daha iyi yürütülmesi, iş gücü veriminin artırılması ve maliyetlerin düşürülmesi gibi konularda kurumsal gelişim ve iş geliştirme çalışmaları yapacak, Süreç denetimi kapsamında; süreç içerisindeki riskli alanlara odaklanmak, varsa riski yüksek bulguları tespit ederek risk analizi yapmak, kritik noktaları belirleyerek öneriler sunmak Şirket içindeki faaliyetlerin, iş süreçlerinin kanunlara, mevzuata, şirket politika ve kurallarına uygunluğunu denetlemek ve etkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak Operasyonel süreçlerin verimliliğini ve etkinliğini, finansal uygulamaların doğruluğunu ve güvenilirliğini aktif bir şekilde kontrol etmek Her türlü riskin engellenmesi için önleyici iç kontrol sistemleri kurulmasına yönelik çalışmalarda görev almak, iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmek, iç kontrol mekanizmasını güçlendirecek öneriler geliştirmek Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması bakımından incelemeler yapmak, suistimal riski teşkil eden alanların belirlemek Süreç analizlerinin yapılarak kilit kontrol noktalarının etkinliklerinin ölçülmesine destek verilmesi, Tespit edilen risklerin, buna bağlı bulguların ve tanımlanmış aksiyonların takip edilmesine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Endüstri Mühendisliği / İşletme / Ekonomi / İktisat / Muhasebe / Maliye bölümlerinden mezun, Prosedür, iç kontrol veya teftiş konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen İç Denetçi sertifikasına sahip, Genel muhasebe ve mali analiz disiplinlerine hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Seyahate engeli olmayan, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması. Analitik yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı raporlama ve sunum becerisine sahip, Şirketlerin iç denetim veya iç kontrol bölümlerinde görev almış ve soruşturma deneyimi mevcut olan MS Office programlarına, özellikle Excel’ e hakim, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip yönetimi tecrübesi olan, Aktif olarak araç kullanabilen Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Yönetici Asistanı
  İhlas Holding
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, İlgili yöneticinin yönetiminde olan iş birimlerine destek vermek,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, · Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanabilen, · Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, · Temsil yeteneği olan, · Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, · Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, · İstanbul’da ikamet eden, · Yabancı Dil bilen, · Askerliğini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, · Bay

 • İcra Avukatı
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde görev alacak "İcra Avukatı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, İcra Hukuku alanında çalışmaya istekli, Avukatlık stajını tamamlamış, Ruhsatını almış veya almak üzere olan, Analitik düşünce yapısına ve iş disiplinine sahip, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Şişli'ye ulaşım konusunda sorun yaşamayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.   *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.11.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • Tahsilat Birimi Müdür Yardımcısı
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Finans sektörünün köklü şirketlerinden birinin iştiraki olan, sektörünün önde gelen Varlık Yönetim Şirketinde çalışacak Tahsilat Müdür Yardımcısı aranmaktadır. Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. Tahsilat ekiplerinin yönetimi ve performans takibi, Performans arttırıcı fikir geliştirme, uygulama, süreç ve altyapısal ihtiyaçları yönlendirme, Yetki Kapsamındaki dosyalar için değerlendirme, yönlendirme ve çözümleme, Hukuki işlemlere yönelik kararların alınması, 3. taraf iç ve dış ortakları ile ilişkilerin yönetimi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Sabırlı, sürekli öğrenmeye ve öğretmeye açık, Analitik bakış açısında ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İleri seviyede MS Office programlarını kullanabilen, raporlama becerileri gelişmiş, Gelişmiş analiz ve yorumlama becerilerine sahip, Kredi tahsis veya Kredi takip ile ilgili birimlerde en az 3 yıl tecrübeye sahip, Sonuç odaklı çalışabilecek, dinamik, enerjik , Takım Çalışmasına uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Kıdemli Şirket Avukatı
  Efes Varlık Yönetim A.Ş.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Uygun adayların üniversite mezunu ve minimum 5 - 8 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, iş bitirici, takipçi, analitik düşünebilen, icra deneyimi olan, ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan, iletişimi kuvvetli, koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı avukatlardır

  Aranan Nitelikler Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *Genel Müdürlüğümüzde  çalışıp kadromuzda  ''Şirket Avukatı'' olarak yer alacak, *Microsoft Ofis proramlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *Seyahat engeli olmayan,      

 • Yönetici Sekreteri
  Jk Hukuk
  Manisa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması *Şirkete gelen / giden telefonları en iyi şekilde karşılamak, *Gelen misafirlerin organizasyonundan ve ağırlamasından sorumlu olmak, *Şirkete gelen/giden kargoların, evrakların, tebligatların takibi ve kayıt işlemlerini yapmak, *Bağlı olduğu yöneticisinin günlük ajandasını oluşturmak ve takibini sağlamak, *Her türlü yazışmayı yapmak, *Müvekkil şirketler adına yapılmış masraflar için alınmış avansların kapama süreçlerini takip etmek, *Bir programda sık aralıklarla dosya atamasını kontrol etmek, *Randevu ve ziyaretçi koordinasyonunu sağlamak, *Gerekli dosyalama ve raporlama işlemlerini yürütmek, *Avukatları asiste etmek, *Evrakların dosyalanması, arşivlenmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Büro Yönetimi Sekreterlik Bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda tercihen en az 2  yıl tecrübeli,  Diksiyonu düzgün , iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, MS Office Programlarına hakim,  Telefon ve mail trafiğini yönetebilecek, Yazma, dosyalama, raporlama ve planlama yeteneği güçlü, Organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Yöneticisine vereceği destekle performansının artmasını sağlayabilecek, Bayan.

 • Takip Sorumlusu
  Yordam Danışmanlık
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde ofis içerisinde görev alacak "TAKİP SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip,  Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office kullanabilen, Şişli' ye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yetiştirilmek üzere,     * Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

 • Alacak Takip Personeli
  Adecco
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

 • Avukat
  Deichmann Ayakkabıcılık
  İstanbul Avrupa 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması 23 Avrupa ülkesi ve Amerika'da 3000'i aşkın mağazamızla ayakkabı sektöründe Avrupa'nın en büyük mağazalar zinciriyiz. Şirketimizin İstanbul'da bulunan Merkez Ofisinde görevlendirilmek ve özellikle Şirketimiz faaliyet alanlarını ilgilendiren hukuk konularında çalışmak üzere avukat aramaktayız. • Sözleşme ve protokollerin hazırlanması ve incelenmesi, sözleşme müzakerelerine katılınması • Dava ve icra takip evraklarının hazırlanması ve hukuk bürosu ile gerekli koordinasyonun sağlanması ve gerektiğinde davalarda şirketin temsil edilmesi • Tüm hukuki evrakların kayıt altına alınmasının sağlanması ve bunların muhafazasının temin edilmesi • Şirket bünyesindeki çeşitli departmanlardan gelen günlük soruların cevaplanması, yürütülen hukuksal her türlü belgelerin hazırlanması ve sürecin takibi

  Aranan Nitelikler • İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler ve Gayrimenkul Hukuku konularında en az 3 yıl deneyimli, • Özellikle sözleşme hazırlayabilme ve inceleyebilme tecrübesi bulunan, • Seyahat engeli olmayan, • Güçlü iletişim, etkin yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, • Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, • İngilizce ve/veya Almanca dillerini çok iyi derecede bilen • MS Office Programlarına hâkim, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Help us deliver the projects to create a better Europe. Senior Project Officer (Grade B5) Strasbourg, France or any other Council of Europe location Based in Strasbourg, France, the Council of Europe brings together 47 member states to protect and promote human rights, democracy and the rule of law throughout Europe and beyond.You will translate our objectives into action as you assist in the design, co-ordination and implementation of a broad spectrum of projects in all three of our key areas. Organising and participating in meetings and events, coaching and supervising colleagues and monitoring activities, budgets and finances, you will enjoy different challenges every day. In particular, you will undertake detailed reporting, liaise with wide-ranging stakeholders and contribute to project design. Knowledgeable regarding project management methods and tools, you will bring excellent ICT skills, a methodical approach and outstanding problem-solving abilities, plus real passion for building relationships and delivering measurable results. You should have solid project management experience, with a good general education and ideally an appropriate degree.You will have excellent oral and written communication skills in English and ideally knowledge of other European languages. Applications should be made in English or French using the Council of Europe online application system at www.coe.int/jobs before the deadline of 18 November 2015.

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?