Hukuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Hukuk
 • Firma Adı Gizli

  Tahsilat Uzmanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Varlık Yönetim firmasının Tahsilat operasyonunda görev alacak "Tahsilat Uzmanı" arıyoruz. Telefon üzerinden ödeme düzensizliği içerisinde olan müşterilerin aranarak ödemelerin hatırlatılması ve ödeme günlerini belirtmek Tahsilat operasyonlarına gelen aramaları operasyonun işlem talimatı doğrultusunda karşılamak Takip edilmesi gereken konularda diğer birimlerle işbirliği içine girmek ve müşteriyi her aşamada bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Minimum Önlisans mezun Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı Problem çözme becerisi gelişmiş Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünme yeteneğine sahip Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarıxna hakim ve hızlı klavye kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf

 • Enter İnsan Kaynakları

  Hukuk Takip Sorumlusu Enter İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İşe Alım Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu için ; Hukuk departmanına gelen giden evrakların takibini yapabilecek Adliye vb. kurumlarda evrak takibi gerçekleştirebilecek İcra ve haciz işlemleri ile diğer hukuki süreclere destek olabilecek.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerden Lise yada Yüksekokul mezunu, Şirket yada hukuk bürosunda tercihen tecrübeli, Tercihen İcra vb resmi kurumlarda evrak ve işlem takibi yapmış İletişim becerileri güçlü ve takım çalışmasına yatkın, İş takibi, planlama ve zaman yönetimi kuvvetli olan. Hukuk Takip Sorumluları aranmaktadır. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Hukuk Bürosu Telefonla Tahsilat Uzmanı Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Adres Araştırma Elemanı Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN İcra dosyalarının adres araştırmasını yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek, •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Disiplinli, Takipçi, Çalışkan ve öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek, Tercihen Motosiklet ehliyeti olan ve kullanabilen, Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Yetiştirilmek Üzere Tahsilat Personeli Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK. ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Ofis Elemanı (Engelli Kadrosu) Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis içerisinde verilen evrakların, dokümanların sistemlere girilmesi, gereken zamanlarda evrakların postaneye götürülmesi gibi işlemlerde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMI KULLANMAYI BİLEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  Çağrı Merkezi Tahsilat Personeli Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 AYDA 2 CUMARTESİ TATİL,2 CUMARTESİ 08.30-14.30 ARASIN ÇALIŞILMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstihbarat Elemanı Adem Doğruer Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İCRALIK AŞAMADA OLAN BORÇLUNUN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP YETKİLİ KİŞİLERE AKTARIMININ SAĞLANMASI GÖREVİNDE YER ALACAK.

  Aranan Nitelikler İSTİHBARAT KONUSUNDA TECRÜBELİ, İCRA ALACAK TAKİBİ KONUSUNDA TECRÜBELİ, BİLGİSAYAR OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ KULLANABİLEN, ARAŞTIRMA YÖNÜ GELİŞMİŞ, DİSİPLİNLİ VE TAKİPÇİ RUHU GELİŞMİŞ PREZANTABL, YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİLERİ KUVVETLİ, LİSE MEZUNU.

 • Adecco Bakırköy

  Tahsilat Uzmanı Adecco Bakırköy

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız bir hukuk firması için müşteriler ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip edecek Tahsilat Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaş arası En ön lisans lise mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek

 • Elmadağ Hukuk Bürosu

  Çağrı Merkezi, Alacak Tahsilatı Temsilcisi Elmadağ Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava, Danışmanlık ve İcra konularında 20 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 100’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Birimimiz'de Alacak Tahsilatı Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi Birimimiz'de telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak; Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde "Alacak Tahsilatı veya Müşteri Temsilcisi" olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Yoğun stresle baş edebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 20 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan.) Not: Çalışma yerimiz havalimanı metro güzergahında bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Plazalarıdır. (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

 • İhlas Holding

  Müfettiş İhlas Holding

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Holding ve grup şirketlerinin risk odaklı bir yaklaşımla denetim planlarının hazırlanması, bu planlara göre iş süreçlerinin periyodik olarak denetlenmesi ve bulgular ile tespit edilen risklerin raporlanması, İç denetim raporları sonucu ortaya çıkan eksiklikler için gerekli birimlerle koordinasyon sağlanarak düzeltici ve iyileştirici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, İş süreçlerinin analiz ve kontrolünde verimliliği artıracak önerilerde bulunulması Faaliyetlerin daha iyi yürütülmesi, iş gücü veriminin artırılması ve maliyetlerin düşürülmesi gibi konularda kurumsal gelişim ve iş geliştirme çalışmaları yapacak, Süreç denetimi kapsamında; süreç içerisindeki riskli alanlara odaklanmak, varsa riski yüksek bulguları tespit ederek risk analizi yapmak, kritik noktaları belirleyerek öneriler sunmak Şirket içindeki faaliyetlerin, iş süreçlerinin kanunlara, mevzuata, şirket politika ve kurallarına uygunluğunu denetlemek ve etkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak Operasyonel süreçlerin verimliliğini ve etkinliğini, finansal uygulamaların doğruluğunu ve güvenilirliğini aktif bir şekilde kontrol etmek Her türlü riskin engellenmesi için önleyici iç kontrol sistemleri kurulmasına yönelik çalışmalarda görev almak, iç kontrollerin yeterliliğini ve etkinliğini ölçmek, iç kontrol mekanizmasını güçlendirecek öneriler geliştirmek Kaynakların etkili, ekonomik ve verimli kullanılması bakımından incelemeler yapmak, suistimal riski teşkil eden alanların belirlemek Süreç analizlerinin yapılarak kilit kontrol noktalarının etkinliklerinin ölçülmesine destek verilmesi, Tespit edilen risklerin, buna bağlı bulguların ve tanımlanmış aksiyonların takip edilmesine destek verilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Endüstri Mühendisliği / İşletme / Ekonomi / İktisat / Muhasebe / Maliye bölümlerinden mezun, Prosedür, iç kontrol veya teftiş konusunda en az 10 yıl deneyimli, Tercihen İç Denetçi sertifikasına sahip, Genel muhasebe ve mali analiz disiplinlerine hakim, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Seyahate engeli olmayan, Erkek adayların, askerlik hizmetini tamamlamış olması. Analitik yönü kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı raporlama ve sunum becerisine sahip, Şirketlerin iç denetim veya iç kontrol bölümlerinde görev almış ve soruşturma deneyimi mevcut olan MS Office programlarına, özellikle Excel’ e hakim, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Ekip yönetimi tecrübesi olan, Aktif olarak araç kullanabilen Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İhlas Holding

  Yönetici Asistanı İhlas Holding

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, İlgili yöneticinin yönetiminde olan iş birimlerine destek vermek,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, · Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanabilen, · Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, · Temsil yeteneği olan, · Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, · Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, · İstanbul’da ikamet eden, · Yabancı Dil bilen, · Askerliğini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, · Bay

 • Doğan Hukuk Bürosu

  Tahsilat Uzmanı Doğan Hukuk Bürosu

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 20-30 yaş arası, Müşteri Hizmetlerinde çalışmış, En az yıl 1 yıl tecrübeli, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu İstanbul Anadolu bölgesinde oturan, İcra Hukuk Bürosunda tahsilat görüşmeleri gerçekleştirecek. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek ekip arkadaşları aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Türkçe’yi doğru ve etkin kullanabilen, Temel PC, İnternet ve MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim yönü güçlü, Hedef ve sonuç odaklı çalışan, Analitik düşünebilen, dinamik, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Yordam Danışmanlık

  Takip Sorumlusu Yordam Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde ofis içerisinde görev alacak "TAKİP SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip, Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office kullanabilen, Şişli' ye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yetiştirilmek üzere, * Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Smmm Burak Gençcan

  İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Smmm Burak Gençcan

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tahsis,emeklilik işlemlerine vakıf, İş Hukuku hakkında deneyimli, Çalışma hayatındaki işçilerin hakları hakkında bilgi sahibi, En az 1 yıl deneyimli, Tercihen yüksek okul veya lisans mezunu, Ofis programlarına hakim çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Sembol Patent

  Marka ve Patent Satış Danışmanı Sembol Patent

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sınai Mülkiyet Hakları (Marka Tescili, Patent, Endüstriyel Tasarım vb.) konusunda hizmet veren SEMBOL PATENT LTD. ŞTİ. bünyesinde görevlendirilmek üzere "Marka ve Patent Satış Danışmanları” aramaktayız. Potansiyel müşterilere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında telefonda bilgi verilmesi, Tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda fiyat tekliflerinin hazırlanması, Gerektiğinde müşteri ziyaretleri yaparak, ihtiyaçlara yönelik çözümler sunulması, Mevcut müşterilerle ilişkilerin devamlılığını sağlamak, Satış hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe satış ve pazarlama yapabilecek, Tercihen marka ve patent konusunda satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu, Ofis ortamı içinde ve dışında çalışabilecek, Ofis programları ve donanımlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi etkin biçimde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Sabit ücret + primle yüksek gelir elde etmeyi hedefleyen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış bay veya bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • Akgül Hukuk ve Danışmanlık

  Tahsilat Uzmanı Akgül Hukuk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş arası En az lise mezunu Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, ''Alacak Yönetimi'' konusunda kariyer hedefleyen. Tercihen İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy-Maptepe-Pendik-Tuzla'da ikamet eden.

 • K&P Legal Kardaş Hukuk Bürosu

  Call Center Personeli K&P Legal Kardaş Hukuk Bürosu

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' CALL CENTER PERSONELİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen en az 1 Yıl ; Hukuk bürosu veya banka risk takip servisinde Call Center tecrübesi olan, İş disiplini, ikna kabiliyeti ve motivasyonu yüksek, Telefonda iletişim becerilerine güvenen Hırslı, Girişken ve Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, İyi derecede MS Ofis programları ve hızlı klavye kullanımı becerisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, yoğun iş temposuna uyabilecek, Çözüm odaklı çalışabilecek.

 • K&P Legal Kardaş Hukuk Bürosu

  Avukat K&P Legal Kardaş Hukuk Bürosu

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YERLİ VE YABANCI ŞİRKETLERE VE KURUMSAL MÜVEKKİLLERE HİZMET VEREN HUKUK BÜROMUZUN GENİŞLEYEN KADROLARINDA YER ALMAK ÜZERE ÖZELLİKLE İŞ HUKUKU, TİCARET HUKUKU, BORÇLAR HUKUKU VEYA İCRA HUKUKU KONULARINA HAKİM EN AZ 3 YIL VE ÜZERİ MESLEKİ TECRÜBEYE SAHİP, TECRÜBELİ AVUKATLAR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DAVA VE DOSYA SORUMLULUĞU ALABİLECEK, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK ADAYLAR TERCİH SEBEBİDİR.

 • Firma Adı Gizli

  Hukuk Bürosu Tahsilat Yetkilisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan Nitelikler *Hukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir.

 • Councıl Of Europe

  Director Of Democratic Citizenship Councıl Of Europe

  Fransa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Help us strengthen democracy across Europe. Director of Democratic Citizenship and Participation (Education and Youth Policy) Based in Strasbourg, France, the Council of Europe brings together 47 member states to protect and promote human rights, democracy and the rule of law throughout Europe and beyond. In this leadership role, you will ensure the effective management and ongoing development of theDirectorate responsible for education and youth policies.

  Aranan Nitelikler In particular, you will drive forward our Education and Youth programmes to increase democratic participation, whilst supporting statutory and intergovernmental bodies.You will oversee significant financial and human resources, including joint programmes with the EU, and will champion partnership working with other bodies. You will have good drafting and presentation skills in order to prepare briefings for the Committee of Ministers, and you will apply your gravitas to the full to raise the profile of the Directorate and its activities. To meet this challenge, you will come withan advanced higher education degree, plus substantial experience in senior management roles in an international context. Developing policy at a strategic level should be second nature to you, and you will combine extensive international exposure with real passion for citizenship and democracy. Above all, you should be committed to facilitating co-operation, ready to realise a clear vision and capable of communicating effectively in both English and French. Applications should be made in English or French using the Council of Europe online application system at www.coe-recruitment.com before the deadline of 3 August 2015.

 • Adecco Şişli

  Yönetici Asistanı Adecco Şişli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

 • Kaymas Hukuk Bürosu

  Hukuk Call Center Elemanı Kaymas Hukuk Bürosu

  İstanbul Avrupa

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuk Büromuzda Call Center ekibinde görevlendirilmek üzere; Kendisine tanımlanan dosyaları takip ederek borçlu aramalarını yapacak Ödeme planları oluşturarak aylık bazda tahsilatları takip edecek Verilen tahsilat hedeflerine yoğunlaşarak borcun kısa sürede tasfiyesi için ikna odaklı yaklaşımla tahsilatı gerçekleştirecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise mezunu Ses tonu, diksiyonu düzgün, iş takibinde başarılı, hırslı Telefonda iletişim gücü ve ikna becerisine sahip Pozitif ve çözüm odaklı düşünebilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Uzun süreli çalışmayı düşünen personel aramaktayız.

 • Yordam Danışmanlık

  Takip Sorumlusu Yordam Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde ofis içerisinde görev alacak "TAKİP SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Takip Sorumlusu olarak en az 1 yıl tecrübeli, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office kullanabilen, Altunizade'ye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış. * Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Cönger Danışmanlık ve İletişim

  İstihbarat Sorumlusu Cönger Danışmanlık ve İletişim

  Türkiye, K.K.T.C

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "İstihbarat Sorumlusu” alınacaktır. Mevcut borçlu data seti içerisinden tüm istihbarat sorgularının belirtilen zaman ve süre içerisinde tamamlanması ve sisteme yüklenmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

 • Adecco

  Alacak Takip Personeli Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

 • Şenol Çağrı Hizmetleri

  Müşteri Temsilcisi Şenol Çağrı Hizmetleri

  İzmir

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görev alabilecek ve; Kurumsal firmaların borçlularına ödenememiş fatura tutarları ve dosya durumları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen MYO/ üniversite mezunu Tercihen tahsilat deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

 • Tulu Yapı Müşavirlik

  Takip Elemanı Tulu Yapı Müşavirlik

  Ankara

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İpotek tesis ve tescil işlemleri konusunda bankalara hizmet veren firmamızın Hukuk Departmanına sistem üzerinden çalışacak takip elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Adalet Yüksek Okullu Mezunu, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi güçlü, Evrak takiplerini sistem üzerinden yapabilen(hukuk otomasyon programlarını kullanabilen), Teknolojiyi kullanmaya yatkın, Ms office programlarını aktif olarak kullanarak raporlama yapabilen, Ekip çalışmasına kolaylıkla uyum sağlayabilecek nitelikte olan personel adayların iş başvuruları kısa süre içerisinde değerlendirilecektir.

 • Jk Hukuk

  İcra Takip Elemanı Jk Hukuk

  Manisa

  23 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hukuki danışmanlıklarını yapmakta olduğumuz müvekkillerimizin icra takiplerinde görev alacak; Uzun vadede ekibimiz içinde yeralabilecek, Mesleki gelişimleri konusunda katkı almaya açık, İCRA TAKİP PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Çalıştığı işi ve iş yerini benimseyecek, Tercihen bu alanda deneyimli, Takım çalışmasına inanan, iletişim becerileri kuvvetli, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, İcra takip, UYAP, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Manisa'da ikamet eden veya ikamet edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

 • Yordam Danışmanlık

  İcra Avukatı Yordam Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde görev alacak "İcra Avukatı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, İcra Hukuku alanında çalışmaya istekli, Avukatlık stajını tamamlamış, Ruhsatını almış veya almak üzere olan, Analitik düşünce yapısına ve iş disiplinine sahip, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, Şişli'ye ulaşım konusunda sorun yaşamayacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.11.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?