Hukuk İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hukuk
 • İş AçıklamasıOfisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan NiteliklerHukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıBankalardan veya finansal kurumlardan devralınmış kurumların  yasal(kanuni) takipteki dosyalarının telefon aracılığlıyla tahsilatını sağlayacak aşağıda yer alan niteliklere sahip personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş portföy yönetiminde çalışabilmek., Müşteri portföyünde verilen aylık tahsilat hedeflerini yerine getirmek. Hukuki konularda bilgi vererek müşterileri ödeme yapmaya ikna etmek. Borçlular ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek, alacak tahsilatı yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takibini yapmak. Şirket sistemlerindeki kayıtların doğru ve eksiksiz tutulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerBankacılık/Finans alanında kariyer hedefleyen, Lisans, ön lisans ve lise mezunu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, akıcı ve doğru konuşabilen Sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Kendine güveni olan ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına uyumlu, Ms Office programlarına hâkim, hızlı klavye kullanabilen, Tercihen Çağrı Merkezi ve Tahsilat Teknikleri konularında eğitim almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci

 • İş AçıklamasıBahçelievlerde bulunan HİZMET sektöründe çoklu şubeler alanında faaliyet gösteren firmamız için, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda temsil edecek eşirket avukatı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTaraf olduğu sözleşmeler, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında her türlü dava, resmi yazışmalar, ve olası duruşmalarda başarıyla temsil edebilecek, · Süreç takibi disiplinli ve titiz, · İletişim yeteneği yüksek, · Dinamik bir yapıya sahip, . Esnek mesai saatlerine uyum sağlayacak, · Seyahat engeli olmayan,ve tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, . 45 Yaş altı, . Tercihen İngilizce bilgisine sahip, · Bay - Bayan adaylar aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Bina ve Tesis Yönetimi, Danışmanlık, Dış Ticaret, Diğer, Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Müfettiş

 • İş AçıklamasıAydın Bingöltekin Hukuk Bürosu 2005 yılında kurulmuştur. Hukuk büromuzun kurucusu Av.Aydın Bingöltekin kısa zamanda çeşitli alanlarda sağladığı başarılar ile birlikte 2006 yılından itibaren çeşitli bankaların vekilliğini yürütmeye başlamıştır. Hukuk büromuz uzman, dinamik ve güvenilir kadrosu ile icra takip alanında uzmanlaşarak İstanbul'un önemli hukuk bürolarından biri olmuş ve tahsilat oranlarını her geçen yıl artırmaya devam etmektedir

  Aranan NiteliklerTercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan Sadece BAYAN adaylar arasından En az Lise Mezunu, Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek için Çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Hukuk, Diğer, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Kültür Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYeşilköy'de bulunan hukuk büromuzda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler. Özellik ile İdare hukuku alanında faaliyet gösteren Büromuzu ; taraf olduğu sözleşmeler, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında her türlü dava ve duruşmalarda başarıyla temsil edebilecek, · Süreç takibi disiplinli ve titiz, · İletişim yeteneği yüksek, · Dinamik bir yapıya sahip, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayacak, · Seyahat engeli olmayan,ve tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, . 30 Yaş Altı, . Tercihen İngilizce bilgisine sahip, · Bayan adaylar aramaktayız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • UCAR HUKUK BÜROSUİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOfis içerisinde ve dışında temsil sağlayacak, Görünüşüne ve diksiyonuna önem veren, Genel kültürü yüksek, Karşılama, ağırlama, takvim organize etme gibi işlemleri yapabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine sahip yönetici asistanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerOfis içerisinde ve dışında temsil sağlayacak, Görünüşüne ve diksiyonuna önem veren, Genel kültürü yüksek, Karşılama, ağırlama, takvim organize etme gibi işlemleri yapabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine sahip Tecrübeli veya tecrübesiz yönetici asistanı alınacaktır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıAvcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin hukuk fakültesinden mezun olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek. Yoğun çalışma temposu ve mesai saatlerine uyum sağlayabilmek. Tercihen vergi, gümrük ve idari hukuk alanlarında deneyimli. Prezentabl, idealist, gelişime açık, araştırmacı olan.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Avukat Mecit Kahramanİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOfis içi / dışı operasyonel ve idari tüm işlere destek olacak ofis elemanı aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstanbul Mecidiyeköy'deki hukuk büromuza; En az Lise mezunu, 08:30 19:00 arasında hizmet veren hukuk büromuzda esnek mesai saati ile çalışabilecek MS Office programlarını bilen, Prezentabl, diksiyonu düzgün, görev ve sorumluluk bilinci olan, İletişim becerisi yüksek, İş takibinde başarılı, Askerlikle ilişiği olmayan, erkek adaylar için 20-35 yaşları arasında, Bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıLEVENT'TE BULUNAN ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE GÜVENLİK ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler* ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI SAHİBİ * DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN * İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN * ADAYLARIN 35 YAŞINI AŞMAMIŞ OLMASI * ADAYLARIN 1.80 CM'DEN KISA OLMAMASI * ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI * GÜNDÜZ VE GECE OLMAK ÜZERE 2 FARKLI VARDIYA SİSTEMİ İLE ÇALIŞABİLECEK.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Kapı Görevlisi (Doorman)

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTELEFONLA TAHSİLÂT ÇAĞRI MERKEZİSEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN HUKUK BÜROMUZDA ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU BAŞARI VE TAHSİLÂT ODAKLI ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLÂT SAĞLAMAK. TAHSİLÂT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ veya TECRÜBESİZ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN İcra dosyalarının adres araştırmasını yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek, •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Disiplinli, Takipçi, Çalışkan ve öğrenmeye açık, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek, Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN  İcra dosyalarının adres araştırmasını yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek,  •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Disiplinli,   Takipçi,   Çalışkan ve öğrenmeye açık,   Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli   İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek,   Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Asistan

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıHUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA . BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. . TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME

  Aranan Nitelikler.EN AZ LİSE MEZUNU  .İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  .KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  .FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  .YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  .TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  .DİKSİYONU DÜZGÜN,  .DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  .SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  .ÖĞRENMEYE AÇIK,  .SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Hukuk, Mühendislik

  Pozisyon: Danışman, Marka ve Patent Vekili, Uzman

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosuİstanbul Avrupa 9 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKendisine bağlı olan ekibin koordinasyonu ve iş planlamasını gerçekleştirip belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlayabilecek İş süreçleriyle ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini takibini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler-İyi derecede Microsoft Office Excel bilen ve planlama yeteneğine sahip, - Çağrı Merkezi dinamiklerine hakim, - Çağrı merkezi ve ekip yönetimi ilgili Supervisor olarak tercihen deneyimli olan, operasyon yönetmiş, - Tercihen hukuk bürosunda veya tahsilat yapan firmalarda çalışmış, - Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, - İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, - Sorumluluk sahibi, hedef odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, - Analitik düşünebilen ve proaktif , - Dinamik tempoya ayak uydurabilecek Takım Arkadaşı Arıyoruz.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • İş AçıklamasıÇAĞRI MERKEZİ TELEFONLA TAHSİLAT  ÇAĞRI MERKEZİ DEPARTMANINDA BORÇLULARLA GÖRÜŞEREK TAHSİLAT SAĞLAMAK. TAHSİLAT ODAKLI DOSYANIN, ARAŞTIRILIP ,ULAŞIM SAĞLANARAK TAKİBİ YÜRÜTMEK.    

  Aranan Nitelikler  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, TECRÜBELİ // TECRÜBESİZ

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıHUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK. HAFTA SONU ÇALIŞMAMIZ BULUNMAMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN, KURALLARA UYUMLU, SEVİYELİ, FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN, YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN, SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ, ÖĞRENMEYE AÇIK, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN,

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, yasal takip bölümünde icra ekibimizde ofiste görevlendirilmek üzere "İcra Takip Sorumlusu” alınacaktır. Her türlü icra dosyasının açılabilmesi için gerekli olan evrak, doküman ve verilerin hazırlanması, Hazırlanan icra dosyalarının açılması, İcra dosyasının takibi, haciz ve benzeri tüm icra işlemlerinin yapılması, Tahsilat işlemleri için borçlular ile görüşme, Yasal takip uyarısı hazırlama, Müzekkere takibinin yapılması,  

  Aranan NiteliklerYTS – HTS - UYAP ve benzer mevzuat programlarını bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. En az lise mezunu. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC.İstanbul Anadolu 1 Şubat 2017

  İş Açıklamasıuluslararası hukuk bölümümüz için yeni mezun 3 en az 5 yıl tecrübeli 3 ve emekli yargı mensubu 2 vede stajyer 1 arkadaşımızı aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Niteliklerhukuk fakültesi mezunu olmak. KESİNLİKLE anadolu yakasında ikamet etmek. kartal maltepe tercih sebebidir. diksiyonu mükemmel olamalı. kendi kişisel bakımına önem vermelidir.. ehliyet sahibi olmak. yeni mezunların araştırmacı ve öğrenmeye yatkın olmaları, tecrübeli avukatların referansları bulunması gerekmektedir.hukukun kusursuz sorumluluk ilkesine canı gönülden inanmak.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İş AçıklamasıBUDEMS Hukuk bürosu için yazılı ve sözlü iletişim konusunda başarılı, organizasyon ve takip becerisi yüksek, ofis araçlarını etkin kullanabilen, hukuk bürosu deneyimi olan, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren sekreter arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Ofis asistanlığı ya da sekreterliği pozisyonlarında en az 2 yıl çalışmış (tercihen hukuk bürosu), Disiplinli, titiz, dikkatli, İletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, motivasyonu yüksek, görünümüne özen gösteren, Ms Office programlarına hakim, Telefon, faks ve e-mail trafiğini yönlendirebilecek, Cumartesi günleri saat 10.00-17.00 arasında çalışacak, 25-35 yaş aralığında, bayan asistan

  Sektör: Hukuk, Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • SY HUKUK DANIŞMANLIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞOFÖR -AYRICA MÜSTAKİL OFİSİN BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

  Aranan Nitelikler- Tercihen yakın çevrede ikamet eden, - 30-45 yaş aralığında, - Daha önce şöforlük tecrübesi olan, - Bahçe bakım ve temizliğini üstlenecek, - Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, - Görünümüne önem gösteren, - Güleryüzlü, insan ilişkilerinde saygılı, - Takım çalışmasına yatkın, - REFERANS VEREBİLECEK ŞÖFOR ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş Açıklaması''Tahsilat Takip Uzmanı'' Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "Tahsilat Takip Uzmanları" alınacaktır. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Tahsilat odaklı dosya takibi yürütecek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Analist, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞENOL HUKUK BÜROSU, İSTANBUL LOKASYONUNDA ÇALIŞACAK; Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden En az Lise mezunu, tercihen MYO/ Üniversite mezunu Tahsilat alanında deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık MS Ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

  Aranan NiteliklerFirmamızda görev alabilecek ve; Kurumsal firmaların borçlu müşterilerine ödenememiş fatura tutarları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak, görevlerinde bulunabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip YASAL TAKİP & TAHSİLAT UZMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Altın Gayrimenkulİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Aralık 2016

  İş Açıklaması1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK A.Ş., 90’ı aşkın Temsilciliği ile 22 (yirmiiki) ayrı ilde faaliyet gösteren, tamamı yerel sermayeli en sistemli emlak zinciridir. Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) onaylı ilk ve en yetkin emlak zinciri olan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin ofis otomasyonuna dahi yanıt verebilen en gelişmiş sistem altyapısına sahiptir. Türkiye’nin, alanında en yetkin isimlerinin ALTIN EMLAK, verdiği özel eğitimlerle ALTIN EMLAK temsilcilikleri ve personelleri  teorik ve pratik bilgilerini sürekli güncellemekte ve geliştirmektedirler. Uzmanlığı tescilli markamızın sunduğu olanaklarla siz de ALTIN EMLAK Ailesi’ne katılın. Tercihen İstanbul Anadolu, Ataşehir ve çevre ilçeler.

  Aranan Nitelikler  En az lise mezunu, Microsoft ofis programlarına hakim, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, İletişim becerisi yüksek, Ehliyeti olan ve Aktif  araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürekli gelişen hedefleri  ve hayalleri olan İstanbul Anadolu (Ataşehir )Bay ve Bayan Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Danışman

 • Adecco GebzeKocaeli 15 Aralık 2016

  İş AçıklamasıAdecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz HUKUK BÜROSUNDA  faaliyet gösteren müşterimiz için Yönetici Asistanı aramaktayız.   -  Bağlı bulunlan yöneticinin tüm organizasyonel süreçlerinin asiste edilmesi, - Günlük ve haftalık raporlamalarının yapılması. - Hukuk bürosu içerisindeki tüm sürecin ve Yurdışı mail koordinasyonunun sağlanması.  

  Aranan NiteliklerYurt içi ve yurtdışı yazışmaların yapılması,  organizasyonların ayarlanması, En az Önlisans, Lisans mezunu olan, Yurt dışı maillerin yazılması ve gereken konuşmaların yapılması, Office programlarına hakim, Diksiyon ve iletişim yeteneği güçlü, İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Yönetim ile ilgili toplantılarda gereken notların alınmasını sağlaması, Hukuki bilgi ve genel hukuki terimlere hakimiyet, Organizasyon ve iletişim, temsil yeteneği güçlü, İzmit Merkez civarında ikamet eden adaylar.  

  Sektör: Hukuk, Holding

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yetkili, Yönetici Adayı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Adecco Şişliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Haziran 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan NiteliklerÖn lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • Adeccoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ocak 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Eleman

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?