Hukuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Hukuk
 • Akgül Hukuk ve Danışmanlık İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA; BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME  

  Aranan Nitelikler 18 - 30 yaş arası En az lise mezunu  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Takım çalışmasına yatkın, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, İkna gücü ve enerjisi yüksek, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek, ''Alacak Yönetimi'' konusunda kariyer hedefleyen. Tercihen İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy-Maptepe-Pendik-Tuzla'da ikamet eden.  

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Bingöltekin Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Aydın Bingöltekin Hukuk Bürosu 2005 yılında kurulmuştur. Hukuk büromuzun kurucusu Av.Aydın Bingöltekin kısa zamanda çeşitli alanlarda sağladığı başarılar ile birlikte 2006 yılından itibaren çeşitli bankaların vekilliğini yürütmeye başlamıştır. Hukuk büromuz uzman, dinamik ve güvenilir kadrosu ile icra takip alanında uzmanlaşarak İstanbul'un önemli hukuk bürolarından biri olmuş ve tahsilat oranlarını her geçen yıl artırmaya devam etmektedir

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniyeye ulaşım problemi olmayan En az Lise Mezunu Tercihen Bankaların /Varlık Yönetim /Collection Şirketlerinin, Hukuk Bürolarının ve Çağrı Merkezlerinin Bireysel Tahsilata yönelik bölümlerinde görev almış, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi akıcı ve doğru konuşabilen, Organizasyon yeteneği gelişmiş,Telefon trafiğini idare edebilecek,İkna kabiliyeti ve iletişim gücü yüksek, hedef odaklı çalışabilecek Kurumsal kültüre uygun, dış görünümüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen,Tam mesai çalışacak, Firmanın bankalardan ya da finansal kuruluşlardan devraldığı ve yasal sahibi olduğu alacakları,uygun ödeme planıyla yeniden yapılandırmak suretiyle tahsil etmek, Müşterilerle tahsilat odaklı etkin iletişime geçerek alacak tahsilat yapmak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip etmek, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Bingöltekin Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Aydın Bingöltekin Hukuk Bürosu 2005 yılında kurulmuştur. Hukuk büromuzun kurucusu Av.Aydın Bingöltekin kısa zamanda çeşitli alanlarda sağladığı başarılar ile birlikte 2006 yılından itibaren çeşitli bankaların vekilliğini yürütmeye başlamıştır. Hukuk büromuz uzman, dinamik ve güvenilir kadrosu ile icra takip alanında uzmanlaşarak İstanbul'un önemli hukuk bürolarından biri olmuş ve tahsilat oranlarını her geçen yıl artırmaya devam etmektedir

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe konusunda En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, MS Office programını iyi derecede kullanabilen, Microsoft Excel bilgisi ileri düzeyde olan İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü Dikkatli, titiz, düzenli, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması .Firmamızın uygulamaları konusunda aktif olarak potansiyel müşterileri tespit edip, saha ziyaretlerinde bulunarak pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek, .Kurumsal düzeyde ilişkilerin kurulmasından ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, .Pazar araştırması yaparak yeni pazar mecralarını bulacak ve yönetecek, .Potansiyel müşteri ile temas ederek bilgilendirme görüşmeleri yapacak .Pazar payını ve portföyünü genişletecek "KURUMSAL SAHA PAZARLAMA UZMANI” aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Pazarlama ve Satış konularında 2-3 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü sunum becerisi yüksek olan, İkna yeteneği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, İnsan Kaynağı yaratma konusunda proaktif Analitik düşünce yapısına sahip, Etkin planlama ve iş takibi becerisi olan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ms Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, Yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, İstanbul'da ikamet eden,

  Sektör: Hukuk, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması Ofisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan Nitelikler Hukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması ŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN  İcra dosyalarının adres araştırmasını sahada yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek,  •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,  

  Aranan Nitelikler  En az lise mezunu,  Disiplinli,   Takipçi,   Çalışkan ve öğrenmeye açık,   Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli   İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek,   Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli

 • Avukat Bedia ACAR İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Avukat Bedia Acar - Yemek ve Temizlik Personeli   Ofisimizin yemek ve temizlik işlerinde görevlendirmek üzere; OKMEYDANI SGK HASTANESİ civarında ikamet eden 08:30-16:00 saatleri arasında Okmeydanı SGK Hastanesi - Metrobüs hattı üzerinde bulunan ofisimizin çay-yemek-temizlik işlerine bakacak; Ofis mutfağında yemek tecrübesi olan, Ofisin yemek ve temizliğini yapabilecek,  Haftanın 6 günü ( Pazar günü tatildir ) 15-20 civarında personele yemek yapabilecek, 30-45 yaş aralığında, Maaş, SGK ve yemek ile, Uzun süreli çalışabileceğimiz bayan personel aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Eski işyerinden referansı olan, Lezzetli yemek pişiren, Hijyen ve temizliğe özen gösteren, Tecrübeli, pratik, titiz ve güleryüzlü, Ulaşım sorunu ve herhangi bir sağlık problemi olmayan,

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • Efes Varlık Yönetim A.Ş. İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Efes Varlık Yönetim tahsili gecikmiş alacakları banka ve diğer finansal kuruluşlardan devir alarak, borç sahibi müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunarak, ödeme kolaylığı sağlamaktadır. *Güçlü ve istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizde uzun vadeli kariyer hedefleyen adaylar titizlikle değerlendirilecektir. İş tanımı: *Dava takibi ve hukuki görüş hazırlama tecrübesi olan, *İcra takibi yapabilecek, *Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *Düzenli raporlama yapabilen, *Seyahat engeli olmayan, *UYAP sisteminden aldığı bilgiler doğrultusunda icralarda dosya takibi yapacak, *İcra Müdürleri ile iletişim ve koordinasyonu birebir sağlayacak, *İstanbul ve çevre illerdeki icralara ziyaret gerçekleştirecek, *Seyahat engeli olmayan, *Gerekli durumlarda haciz kararı alarak şehir içi ve şehir dışı hacizlere çıkabilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Uygun adayların; *30 yaşını aşmamış, *Üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun, *Minimum 2 yıllık avukatlık tecrübesine sahip, *Problem çözme yeteneği gelişmiş sonuç odaklı çalışabilen, *İş bitirici,takipçi,analitik düşünebilen,icra deneyimi olan,ileri seviyede bilgisayar bilgisi olan,iletişimi kuvvetli,koordinasyon becerisi yüksek ve çözüm odaklı kişiler olması tercih edilmektedir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC. İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Uluslararası kuruluşumuzun Türkiye ve dünyanın her yerinde çalışabilecek global düşünen avukatlar ve hukukçular alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hukuk fakültesinden mezun olmak İstanbul Anadolu Yakasında Maltepe-Kartal civarında ikamet etmek En az 2 yıllık aktif avukat olmak Emekli yargı mensubu yada akademisyen olabilir İngilizce en az konuşma seviyesinde bilmek Seyahat engeli bulunmamak Esnek calışma saatlerine uyabilmek İcra, iflas, ticaret, iş medeni ceza ve uluslararası hukuk alanlarının en az 2 sinde tecrubeli olmak Bilgi sahibi olmadan fikrini beyan etmeyecek kadar bilincli olmak Hukukta kusursuzluğa inanmak Takım calışması yapabilmek Aktif araç sürücü belgesine sahip olmak.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Uzman

 • KUZEYTAŞ HUKUK BÜROSU İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Türkiye'de söz sahibi hukuk bürolarından biri olan Kuzeytaş Hukuk Bürosu 2003 yılında Kadıköy'de faaliyete başlamıştır. 2013 yılında İstanbul Anadolu adliyesinin Kartal’da açılmasının ardından büromuz Kartal’a taşınmıştır. İstanbul Anadolu Adliyesinin karşısında Hukukçular Towers’daki 1600 m²'lik mekanı ve 95 kişiden oluşan profesyonel kadrosu ile avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olan hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere • En az Lise mezunu, • Yoğun İcra takibi yapan Hukuk bürolarında call center olarak çalışmış, • Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen Kartal ve çevresi), • 40 yaş ve altı, • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, • İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, kendini ifade edebilen • Dolgun maaş + prim çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kartal'daki  ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş alacakların takibi ve tahsili konularında tecrübeli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Kendisine bağlı ekibin hedeflerine ulaşması için gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacak, Ekip performansları hakkında yönetime raporlama yapacak, Ekibinin daima yüksek motivasyon ile çalışmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Çağrı Merkezi Ekip yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip, Lisans ya da ön lisans mezunu Hedef odaklı çalışabilecek, Ms Office programlarına hakim, Yönetime raporlama yapabilecek seviyede Powerpoint kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Süpervizör, Takım Lideri

 • İş Açıklaması HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ.TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTMEK. HAFTA SONU ÇALIŞMAMIZ BULUNMAMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, 

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kendisine bağlı olan ekibin koordinasyonu ve iş planlamasını gerçekleştirip belirlenen hedeflere ulaşmasını sağlayabilecek İş süreçleriyle ilgili gerekli kontrol, verimlilik ve performans analizlerini takibini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler   -İyi derecede Microsoft Office Excel bilen ve planlama yeteneğine sahip, - Çağrı Merkezi dinamiklerine hakim, - Çağrı merkezi ve ekip yönetimi ilgili Supervisor olarak tercihen deneyimli olan, operasyon yönetmiş, - Tercihen hukuk bürosunda veya tahsilat yapan firmalarda çalışmış, - Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, - İyi derece MS Office programlarını kullanabilen, - Sorumluluk sahibi, hedef odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, - Analitik düşünebilen ve proaktif , - Dinamik tempoya ayak uydurabilecek Takım Arkadaşı Arıyoruz. Not: Çalışma yeri Okmeydanı / İstanbul

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • Doğa Okulları İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa Harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa Ailesi'ne davet ediyoruz.   Hukuk departmanı içerisindeki her türlü adli ve idari işlerin takibinden sorumlu olacaktır.  

  Aranan Nitelikler Takip memurluğu konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. İcra Pro Programını kullanabilen.    

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması     HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA;     BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması A.V.M mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren firmalara ait ödenmeyen alacakların yasal takip süreçlerinde telefon araması ile borçlu takibi ve tahsilat yapabilecek, diksiyonu düzgün, tercihen call Center tecrübesi olan, maaş prim  sistemiyle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Avcılarda bulunan, icra ağırlıklı hukuk büromuzda A.V.M dosyalarını arayarak telefonla tahsilat yapacak deneyimli Call Center  personeli alınacaktır.  Tahsilat benim işim diyen Kesinlikle , vazgeçmeyen  planlı çalışma ve sorumluluk alabilen, Takım çalışmasına yatkın, tahsilat yapacak En az lise mezunu Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyetiniz  yüksek Ofis programlarını kullana bilen    ekibimize katılacak arkadaşlar arıyoruz. 

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, yasal takip bölümünde icra ekibimizde ofiste görevlendirilmek üzere "İcra Takip Sorumlusu” alınacaktır. Her türlü icra dosyasının açılabilmesi için gerekli olan evrak, doküman ve verilerin hazırlanması, Hazırlanan icra dosyalarının açılması, İcra dosyasının takibi, haciz ve benzeri tüm icra işlemlerinin yapılması, Tahsilat işlemleri için borçlular ile görüşme, Yasal takip uyarısı hazırlama, Müzekkere takibinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler YTS – HTS - UYAP ve benzer mevzuat programlarını bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. En az lise mezunu. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu

 • Ömer Turhan Oğuzalp Hukuk Bürosu İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şişli'deki ofisimizde çalışacak bayan Sekreter aranıyor.

  Aranan Nitelikler   Lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, fiziği ve diksiyonu düzgün, 30 yaşını aşmamış, Sigara kullanmayan. Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Avcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek. Yoğun çalışma temposu ve mesai saatlerine uyum sağlayabilmek. Tercihen vergi, gümrük ve idari hukuk alanlarında deneyimli. Prezentabl, idealist, gelişime açık, araştırmacı olan.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Alternatif Çözümler İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun • MS Office programlarını çok iyi bilen, • Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü ve enerjik, • Sorumluluk sahibi, planlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında başarılı, • Düzenli, titiz ve takipçi çalışma anlayışına sahip • Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl  

  Aranan Nitelikler • Telefon, faks ve mail trafiğini yönetilmesi • Gelen-giden evrak takibinin yapılması • Personel ihtiyaçlarını takip etmek, • Ofise gelen misafirlerin karşılanıp yönlendirilmesi  

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Sekreter

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kurumsal ve bireysel müvekkillerin şikayet ve önerilerini cevaplamak, Kişilerin yaşadığı problemlere çözüm önerileri sunacak, Kişilerden telefon ve Internet mecraları aracılığı ile gelen şikayetlerin çözümü ve gelen şikayetlerin çözülmesi konusunda gerekli tüm departmanlar arası koordinasyonu sağlayacak  Şikayet Hattı Sorumlusu arıyoruz. Sosyal Medya yönetiminin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler   Çağrı Merkezleri'nin şikayet yönetimi operasyonunda deneyim sahibi, Yoğun tempoda etkili iletişim kurabilecek, Çağrı merkezinde çalışan dosya takip sorumluları ile borçlular arasında yapılan görüşmelerde borçlu memnuniyeti ilkesini ön planda tutacak, İkna kabiliyeti ve iş takibi konusunda başarılı, Çözüm odaklı, İletişim yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Prezantabl Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Doğan Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kanuni takibe intikal eden müşterilerden olan alacakların tahsilatının hızlandırılması, kredi dışı diğer alacakların takip ve tahsilatına yönelik tüm çalışmaların yapılması. Kredi tutarlarında gecikme olan veya kanuni takibe intikal etmiş fakat avukata sevk edilmiş, bireysel ve kurumsal müşterilerin, ilgili kanunlar ve mevzuat çercevesinde etkin bir şekilde tahsilat ve takibinin yapılması, bu yönde alınacak aksiyonların belirlenmesi, Tahsilat Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş arası, Müşteri Hizmetlerinde çalışmış, En az yıl 1 yıl tecrübeli, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu, İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı, Temel PC, İnternet ve MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İstanbul Anadolu bölgesinde oturan, İcra Hukuk Bürosunda tahsilat görüşmeleri gerçekleştirecek.  

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • Bst İnşaat Grubu İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Yapı denetim sektorunde faalıyet gosteren grubumuza sırket davalarını yurutmesı ıcın sırket bunyesınde maaş ve prım ıle calısacak kaybetmeye tahammuhlu olmayan, ozguveni ve kendisine saygisi , etik degerleri olan, grubumuzun insaat icin yurt disina acilimi nedeni ile buyuyen is hacmi ile etap etap artacak sorumluluk almaktan cekinmeyecek, gerektiginde yurt disi islerimiz icin lokal avukatlar ile ortak calisma yurutecek, basarili bir tahsil hayati olan tercihan fransızca bilen avukat,calisma arkadasi aramaktayiz,ofisimiz Koşuyolundadir.  

  Aranan Nitelikler -Basarili bir tahsil hayati olmasi -Maas+prim calismasi -gerektiginde yurt disi seyahat engeli olmamasi -is yapmayi cok sevmesi -ozguveni ve kendine saygisi , etik degerlere sahip olmasi -dava dilekcesinde sadece hikaye anlatmamasi, olayi ilgili kanun maddelerine ve yargitay,danistay kararlarina dayandirmasi -dava yogunlugundan dolay dosyalari okuma imkani bulamayan heyete olayin icerigini bire bir aktarabilmesi -hasbelkader bilirkisi olmus kisileri bularak  olayi anlamalarini saglamasi -tercihan fransizca veya ingilizce bilmesi  -iyi bir hukuk grubu bunyesinde olan veya bu niteliklere uygun bir avukati sirketimize koyarak da ortak calisma yurutebiliriz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • İş Açıklaması ''Tahsilat Takip Uzmanı'' Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "Tahsilat Takip Uzmanları" alınacaktır. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Tahsilat odaklı dosya takibi yürütecek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Analist, Sorumlu

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC. İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması hukuk ofısınde yonetıcının tum ıslerınde yardımcı olabılecek eksıklerını gıderebılecek ve aslında yardımcı yonetıcı olabılecek personeller aınacaktır

  Aranan Nitelikler en az lıse mezunu olmak anadolu yakası maltepe kartal cıvarı ıkamet etmek bılgısayar programlarına hakım olmak ıngılızceyı en az konusma anlama duzeyınde bılmek surucu belgesı sahıbı olmak arac kullanabılmek turkceyı en ıyı sekılde kullanabılmek mesaı proplemı olmamak

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Asistan

 • 4M ANGELS İNTERNATİONAL LLC. İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması hukuk ofısındekı yonetıcı avukatların ulasım ve guvenlıgını saglamak

  Aranan Nitelikler en az lıse mezunu olmak en az 8 yıllk surucu belgesı sahıbı olmak en az 5 yıllık deneyımı olmak luks araclar konusunda deneyım ve bılgısı olmak yollar ve ulasım konusunda deneyım ve bılgı sahıbı olmak anadolu yakası maltepe kartal cıvarında ıkamet etmek en az 180 cm ve ustu boya sahıp olmak dısıplın sadakat ve calıskanlık karakterının temelını olusturmak mesaı ve seyahat engelı bulunmamak

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Şoför

 • Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda  icra ve idari takiplerde tahsilat araması yapabilecek  Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Büromuzda çalışacak personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli. NOT: Şirketimiz Acıbadem lokasyonunda olup 2 ay içerisinde 4. Levent lokasyonuna taşınacaktır. 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Görevli

 • Pacific Holding İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Özellikle, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku, Enerji Piyasası mevzuatına ilişkin iş takibi yapabilecek, Holding Hukuk Departmanında hukuk müşavirine bağlı olarak görev alacak, Dava takibi ve duruşma tecrübesi olan, Microsoft Ofis programlarını etkin kullanabilen, Düzenli raporlama yapabilen, UYAP sisteminin etkin kullanımı ve aldığı bilgiler doğrultusunda dosya takibi yapacak, Holding Hukuk ve bünyesindeki tüm şirketlere hukuki destek vermek, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu toplantı evrakının hazırlanması ve ilgili yasal süreçlerin takibi, Sözleşmelerin incelenmesi, risklerin belirlenmesi, yeni sözleşmelerin hazırlanması, Talep edilecek raporların hazırlanması ve sunulması

  Aranan Nitelikler Devlet Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun, Benzer rolde en az 3 sene iş tecrübesine sahip, Şirketler hukuku ve ticaret hukuku konularında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda icra ve ofis işlerinde çalışacak, Adliye işlerinin takibi, Büro içerisinde evrak takibi, Tüketici ve icra dosyalarının takibinde, Telefon ile görüşme yapabilecek, gerektiğinde tahsilat yapabilecek ,  Diksiyonu düzgün, Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Bürosu'nda çalışacak personeller aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli. NOT: Şirketimiz Acıbadem lokasyonunda olup 2 ay içerisinde 4. Levent lokasyonuna taşınacaktır. 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Temsilci

 • SY HUKUK DANIŞMANLIK İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması - MÜSTAKİL OFİSİN BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK - ŞÖFOR YARDIMCILIĞI

  Aranan Nitelikler - Tercihen yakın çevrede ikamet eden, - 30-45 yaş aralığında, - Daha önce şöforlük tecrübesi olan, - Bahçe bakım ve temizliğini üstlenecek, - Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, - Görünümüne önem  gösteren, - Güleryüzlü, insan ilişkilerinde saygılı, - Takım çalışmasına yatkın, - REFERANS VEREBİLECEK ŞÖFOR YARDIMCISI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?