Hukuk İş İlanları

Hepsini Temizle
Hukuk
 • Manpower Gayrettepe İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ekim 2016

  İş Açıklaması Hukuk danışmanlığı alanında faaliyet gösteren global bir müşterimiz için ‘’Pazarlama/ İş Geliştirme Uzmanı’’ arıyoruz.  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,  Uluslararası firmalarda halkla ilişkiler, pazarlama&iş geliştirme alanında 3-5 yıl deneyimli.  Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS-Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, Analitik yönü kuvvetli, araştırma ve öğrenmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Temsilcisi olunan yerli ve yabancı hizmetlerin pazarlama ve iş geliştirme departmanına destek vermek.  Farklı sektörler için tamamlayıcı çözüm ve ürün araştırması yaparak ortak iş geliştirme faaliyetleri yürütmek, Aktif olarak aylık ürün ve çözüm bülten ve sunumları hazırlamak, Teatime/workshop/seminerler düzenlemek (Pazarlama ve uygulama birimlerinin desteği ile) Grubundaki elemanlarla hedef müşteri ve sektörlere ilişkin hizmet ve çözüm tanıtımları yapmak, Yeni iş ortakları kurmak ve fırsatlarını takip etmek, birlikte ortak tanıtım faaliyetlerini yürütmek, Dünyadaki ve rakiplerdeki gelişmeleri yakından izlemek, raporlamak ve sunmak. Yerel ve Uluslararası konferans, panel ve toplantılara kayıt, organizasyon ve dokümantasyon desteği sağlamak. Yabancı derecelendirme kuruluşları ve odalar birliklerinin düzenlediği yıllık araştırma ve ödüllendirme çalışmalarına raporlamalarına ve tanıtım belgeleriyle destek sağlamak. Şirketin pazarlama envanterlerinin güncellemesini ve düzenli takibini yapmak

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Dava çeşitliliği bulunan hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere; araştırma, raporlama ve dilekçe hazırlama aşamalarında görev alınması.

  Aranan Nitelikler Yazışma yapabilecek düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Araştırmaya ve öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Stajyer, Avukat

 • NT Marka Yönetim Danışmanlığı İnşaat Limited Şirketi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere; dava dosyalarının tüm süreçlerinin takibi, dilekçe yazımı, raporlama, ara kararlarının yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun Yazışma yapabilecek düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip Etkin iletişim kurabilen, yazılı ve sözlü ifade yeteneği kuvvetli Sistemli, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda icra ve ofis işlerinde çalışacak, Adliye işlerinin takibi, Büro içerisinde evrak takibi, Tüketici ve icra dosyalarının takibinde, Telefon ile görüşme yapabilecek, gerektiğinde tahsilat yapabilecek ,  Diksiyonu düzgün, Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Bürosu'nda çalışacak personeller aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Temsilci

 • Sinerji Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Hukuk büromuzda  icra ve idari takiplerde tahsilat araması yapabilecek  Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın Raporlama, dosyalama, evrak takibi vb. işlerde görevlendirilmek üzere Hukuk Büromuzda çalışacak personeller aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, Dosyaların takibi ve kayıtların tutulması gibi büro işlerinde yeterliliğe sahip, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli. NOT: Şirketimiz Acıbadem lokasyonunda olup 2 ay içerisinde 4. Levent lokasyonuna taşınacaktır. 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Görevli

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması   GENEL NİTELİKLER Şirketler Hukuku ,  Ticaret Hukuku, Tüketici hukuku , gayrimenkul hukuk alanlarında çalışabilecek, Mevzuat ve yüksek mahkeme kararlarını düzenli olarak takip eden, MS office programlarını iyi kullanabilen, Disiplinli ve düzenli çalışan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Mesleğini seven

  Aranan Nitelikler İŞ TANIMI Avukatlığını yapmış olduğumuz firmaların sözleşme hukuku,  gayrimenkul hukuk, tüketici hukuku, kiralama hukuku alanlarında çalışmak,  Şirketlerin günlük karşılaştığı hukuki sorunlar ile ilgili çözümler üretmek

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması HUKUK BÜROMUZDA İCRA HUKUKU DEPARTMANINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE STAJYER AVUKATLAR ARANMAKTADIR.HACZE ÇIKILACAK DOSYALARIN BELİRLENMESİ VE HAFTALIK HACİZ PROGRAMININ BELİRLENMESİ. HACİZLERE ÇIKILMASI. İCRA DAİRELERİNDE ve İCRA MAHKEMELERİNDEKİ İŞLEMLERİN TAKİBİ.

  Aranan Nitelikler Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Araştırmaya ve öğrenmeye açık, Raporlama bilgisine sahip, Disiplinli, Sorumluluk alabilen, Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın Mezun olması zorunlu değildir.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Avukat, Stajyer

 • İş Açıklaması Türkiye'de söz sahibi hukuk bürolarından biri olan Kuzeytaş Hukuk Bürosu 2003 yılında Kadıköy'de faaliyete başlamıştır. 2013 yılında İstanbul Anadolu adliyesinin Kartal’da açılmasının ardından büromuz Kartal’a taşınmıştır. İstanbul Anadolu Adliyesinin karşısında Hukukçular Towers’daki 1600 m²'lik mekanı ve 95 kişiden oluşan profesyonel kadrosu ile avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olan hukuk büromuzda görevlendirilmek üzere • En az Lise mezunu, • Yoğun İcra takibi yapan Hukuk bürolarında call center olarak çalışmış, • Anadolu yakasında ikamet eden (tercihen Kartal ve çevresi), • 40 yaş ve altı, • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, • İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, kendini ifade edebilen • Dolgun maaş + prim çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Ofisimizde "Tahsilat Yetkilisi" pozisyonunda çalışacak personeller alınacaktır. Görev tanımı; *Müşterileri, idari veya yasal takipte olan dosyaları hakkında bilgilendirmek, *Kişileri aramak ve gelen çağrıları karşılamak, *Dosyalardaki ulaşım bilgilerinin güncellenmesi, *Kişilere ödeme seçenekleri sunmak(borç yapılandırması), *Yapılan anlaşmalara bağlı olarak ödemeleri takip etmek. *Ve tahsilat sağlamak.

  Aranan Nitelikler Hukuk ve Tahsilat sektöründe kariyer hedefleyen, *Tahsilatta tecrübesi olan, *Lisans, önlisans veya lise mezunu, *İkna Kabiliyeti yüksek, *Hedef odaklı çalışabilecek, *Ekip çalışmasına uyumlu, *Sözlü iletişim becerisi gelişmiş olması gerekmektedir

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslar arası Hukuk alanlarında 21 yıldır destek vermekteyiz. Kadrosunda ve alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 180’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Birimimizde Alacak Tahsilatı Temsilcisi (call center)” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Yöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak. Yeni projelerle 30 kişilik norm kadro artışı yaptığımız Çağrı Merkezi Birimimizde telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak; Lise mezunu ve/veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde "Alacak Tahsilatı veya Müşteri Temsilcisi (call center)" olarak en az 1 yıl tecrübesi olan, Ofis programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Yoğun stresle baş edebilen, Tercihen sigara kullanmayan, 18 - 33 yaşları arasında bay/bayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna'ya ulaşım problemi olmayan.) Not: Çalışma yerimiz havalimanı metro güzergahında bulunan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Plazalarıdır. (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Asistan

 • Doğa Okulları İstanbul Anadolu 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa Harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa Ailesi'ne davet ediyoruz.   Hukuk departmanı içerisindeki her türlü adli ve idari işlerin takibinden sorumlu olacaktır.  

  Aranan Nitelikler Takip memurluğu konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen lise mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. İcra Pro Programını kullanabilen.    

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Adem Doğruer Hukuk Bürosu İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması AVM DOSYALARININ TAHSİLATINI GERÇEKLEŞTİREN HUKUK BÜROMUZDA TAHSİLAT DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK YÜKSEK PRİM SİSTEMİ İLE ÇALIŞACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler DAHA ÖNCE HUKUK BÜROSUNDA TAHSİLAT TECRÜBESİ BULUNAN  İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK  KONUŞMA BECERİLERİNE HAKİM  İŞ TAKİBİ KONUSUNDA YETENEKLİ TAHSİLAT VE PRİM ODAKLI ÇALIŞABİLECEK YÜKSELME HEDEFİ OLAN  TERCİHEN LİSANS MEZUNU 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Alternatif Çözümler, Türkiye'nin önde gelen finans ve reel sektör kuruluşları adına çağrı merkezi yönetimi ve tahsilat ( collection ) hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde görevlendirmek üzere 'TAHSİLAT ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ' pozisyonu için aşağıda yer alan niteliklere sahip İstanbul / Kartal'daki  ofisimizde istihdam edilmek üzere personel alınacaktır. Tahsili gecikmiş alacakların takibi ve tahsili konularında tecrübeli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Kendisine bağlı ekibin hedeflerine ulaşması için gerekli aksiyonların alınmasından sorumlu olacak, Ekip performansları hakkında yönetime raporlama yapacak, Ekibinin daima yüksek motivasyon ile çalışmasını sağlayacak

  Aranan Nitelikler Hukuk Büroları, Bankalar veya Varlık Yönetim Şirketlerinde "tahsilat” alanında deneyimi olan, Çağrı Merkezi Ekip yönetimi konusunda en az 1 yıl tecrübeli Analitik düşünce yapısına sahip, Lisans ya da ön lisans mezunu Hedef odaklı çalışabilecek, Ms Office programlarına hakim, Yönetime raporlama yapabilecek seviyede Powerpoint kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 1 yıl tecilli olması gerekmektedir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması Avcılar ve Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi’nde yerleşik, hukuk ve yeminli mali müşavirlik bürolarımızda, adli ve idari davalar ile diğer hukuki konularda çalışmakta olan kadromuza katılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin hukuk fakültesinden mezun olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif şekilde araç kullanabilmek. Bilgisayar ve diğer ofis gereçleri ile MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek. Yoğun çalışma temposu ve mesai saatlerine uyum sağlayabilmek. Tercihen vergi, gümrük ve idari hukuk alanlarında deneyimli. Prezentabl, idealist, gelişime açık, araştırmacı olan.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Avukat

 • Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yasal takip dosyalarının takibini ve tahsilat aramalarını yapmak.

  Aranan Nitelikler - 20-35 yaş aralığında, - Anadolu Yakasında ikamet eden, - Hukuk bürolarında benzer görevde min. 1 yıl tecrübesi olan, - Telefonda iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, - ihope ve icrapro programlarını aktif kullanabilen, - Tercihen Sonitel programı kullanmış.    

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yetkili, Memur, Görevli

 • İş Açıklaması     HUKUK BÜROSU ÇAĞRI MERKEZİ TAHSİLAT DEPARTMANINDA;     BORÇLULARIN BİLGİLERİNİN ARAŞTIRILIP TELEFON İLE TAHSİLATININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİ. TAHSİLAT ODAKLI DOSYA TAKİBİ YÜRÜTME

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU  İŞ DİSİPLİNİNE UYGUN ÇALIŞAN,  KURALLARA UYUMLU,  SEVİYELİ,  FARKLI STRATEJİLER GELİŞTİREBİLEN,  YÜKSELMEYİ HEDEFLEYEN,  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,  DİKSİYONU DÜZGÜN,  DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,  SÖZLÜ VE SOSYAL İLETİŞİMİ KUVVETLİ,  ÖĞRENMEYE AÇIK,  SONUÇ ODAKLI ÇALIŞAN, 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, yasal takip bölümünde icra ekibimizde ofiste görevlendirilmek üzere "İcra Takip Sorumlusu” alınacaktır. Her türlü icra dosyasının açılabilmesi için gerekli olan evrak, doküman ve verilerin hazırlanması, Hazırlanan icra dosyalarının açılması, İcra dosyasının takibi, haciz ve benzeri tüm icra işlemlerinin yapılması, Tahsilat işlemleri için borçlular ile görüşme, Yasal takip uyarısı hazırlama, Müzekkere takibinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler YTS – HTS - UYAP ve benzer mevzuat programlarını bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. En az lise mezunu. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Sorumlu

 • Alternatif Çözümler İstanbul Anadolu 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması • Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun • MS Office programlarını çok iyi bilen, • Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü ve enerjik, • Sorumluluk sahibi, planlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında başarılı, • Düzenli, titiz ve takipçi çalışma anlayışına sahip • Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl  

  Aranan Nitelikler  Telefon, faks ve mail trafiğini yönetilmesi • Gelen-giden evrak takibinin yapılması • Personel ihtiyaçlarını takip etmek, • Ofise gelen misafirlerin karşılanıp yönlendirilmesi  

  Sektör: Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması ''Tahsilat Takip Uzmanı'' Danışmanlığını yaptığımız banka, finans, gsm sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için çalışan, alacak yönetimi ve tahsilatı konusunda uzmanlaşmış firmamızda, tahsilat ekibimizde görevlendirilmek üzere "Tahsilat Takip Uzmanları" alınacaktır. Borçlularla görüşerek tahsilat odaklı iletişim sağlayabilecek, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Tahsilat odaklı dosya takibi yürütecek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. YTS – yasal takip sistemini bilen. İkna kabiliyeti yüksek ve sabırlı. Farklı stratejiler geliştirebilen. Alacakların telefonla tahsilatı konusunda deneyimli. Takım çalışmasına yatkın. İletişim yönü güçlü. Hedef ve sonuç odaklı çalışan. Hukuk bürosu çalışma deneyimine sahip. Analitik düşünebilen, dinamik, enerjik ve takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarına hakim. Sosyal medya kanallarına hakim. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Sigara içilmemesi tercih nedenidir.

  Sektör: Hukuk, Bankacılık / Finans, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Uzman, Analist, Sorumlu

 • Ece İş Çözümleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Bankalar tarafından kullandırılmış ancak hukuki takibe girmiş ticari kredilerin izlenmesi, yeniden yapılandırılması ve tahsili için hukuk birimi ile beraber gerekli takibin ve tüm diğer çalışmaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Adayların, Örgün eğitimi veren üniversitelerin, işletme, ekonomi vb bölümlerinden mezun, Bankaların kurumsal ve ticari kredi takip ve risk izleme birimlerinde çalışmış, Tercihen sözkonusu birimlerde en az 2- 3 yıllık iş tecrübesi olan, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Detaylı ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Danışmanlık, Hukuk

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Görevli

 • EKO GROUP İstanbul Anadolu 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması Firmamıza tecrübeli kat sekreteri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 20-35 yaş aralığında Bayan Personel Microsoft Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün, prezentabl En az lise ve dengi okul mezunu Anadolu yakasında ikamet eden Cumartesi günleri çalışabilecek, Kesinlikle Sigara Kullanmayan !!!

  Sektör: Hukuk, İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • Kazancı Hukuk Yazılım İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ekim 2016

  İş Açıklaması BAYAN Tele – Satış Danışmanları aranmaktadır. Hukuk Yazılım Programının tanıtımını ve satışını telefonla gerçekleştirebilecek, mevcut müşterilerle ilişkileri güçlendirilebilecek, pazarlama faaliyetlerimizde çalışacak, yeni müşteriler kazandırabilecek BAYAN Tele – Satış Danışmanları aranmaktadır.   Yeni müşterilere telefonla ürünün aktif tanıtımının yapılması, satışının gerçekleştirilmesi. İrtibata geçilen müşterilerin bilgilerinin, yapılan görüşme detaylarının, ürün hakkındaki düşüncelerin kaydının tutulması. Müşteri portföyünün canlı tutulması. Çalışma Saatleri : Hafta İçi 9:00- 18:00

  Aranan Nitelikler Kariyerini satış ve pazarlama konusunda yapmak isteyen, Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Satış ve Pazarlama alanında tecrübeli ve kabiliyetleri yüksek, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, İnsani ilişkileri ve iletişimi güçlü, Prenzentabl ve Diksiyonu düzgün, Takım Çalışmasına yatkın, İkna ve Temsil kabiliyet yüksek, MS Office programlarına hakim.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hukuk, Diğer

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman

 • Coldwell Banker Türkiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi. Satış sonrası hizmetleri, lüks konut ve ticari gayrimenkul sınıfı ve mortgage sistemi bugün dünyada gayrimenkul sektörünün değişmez tanım ve uygulamalarının birçoğunun altına Coldwell Banker imzasını attı... Yüz yılı aşkın tarihinde aracılık hizmetlerinde yıllık 250 milyar dolar tutarında gayrimenkul satışı miktarına, hizmet bedelindeyse yıllık 6 milyar dolarlık gelir düzeyine ulaştı. Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 50 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.000 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.  Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı. Türkiye’de gayrimenkul sektörünün başarılı isimlerinden biri olan Dr. Gökhan Taş tarafından 2013 yılında Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise hakları alındı. Gayrimenkul ve franchising satışı konusunda uzman bir kadro ile yola çıkan Coldwell Banker, bu güçlü yapılanmanın ardından Türkiye’de hızla büyümeye başladı. Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüzyılı aşkın bir tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.   

  Aranan Nitelikler Coldwell Banker Türkiye'nin Merkez Ofisinde ön büro yönetimini üstlenecek, süreç içersinde ofis içinde açılan diğer pozisyonlarda performansına göre öncelikli olarak değerlendirilecek , sorumluluk sahibi, yurt dışı ile tüm iletişimi yürütecek, aşağıda belirtilen niteliklerde bir takım arkadaşı aranıyor. Coldwell Banker Türkiye Merkez Ofisin, Telefon ve e-posta trafiğini yönetmek, Ofisin günlük misafir trafiğini yönetmek ve yönlendirmek,  Güleryüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren Diksiyonu iyi, Tercihen lise ya da üniversite mezunu  Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Düzenli ve disipli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen  Kurumsal firma kültürüne uygun olarak dış görünüşüne önem veren, İletişim temsil , ikna ve sorun çözme yeteneğine sahip,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Hukuk

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • Yordam Danışmanlık İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk bürosu bünyesinde ofis içerisinde görev alacak "TAKİP SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Daha önce ofis ortamında çalışmış, Düzgün diksiyona sahip,  Dış görünümüne özen gösteren, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office kullanabilen, Şişli' ye kolay ulaşım sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yetiştirilmek üzere,     * Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman Yard, Sorumlu

 • Par Sağlık & Danışmanlık Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Eylül 2016

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖY'DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZA, UYAP BİLGİSİ OLAN 20-30 YAŞ ARASI BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. İLGİLENEN ADAYLARIN CV'LERİNİ "asli@par.av.tr"ADRESİNE MAİL ATMALARI RİCA OLUNUR.

  Aranan Nitelikler HUKUK BÜROSU DENEYİMİ PREZANTABL UYAP,WORD,EXCEL VE OFİS ARAÇLARININ KULLANILABİLMESİ

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Adecco Gebze Kocaeli 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz HUKUK BÜROSUNDA  faaliyet gösteren müşterimiz için Yönetici Asistanı aramaktayız.   -  Bağlı bulunlan yöneticinin tüm organizasyonel süreçlerinin asiste edilmesi, - Günlük ve haftalık raporlamalarının yapılması. - Hukuk bürosu içerisindeki tüm sürecin ve Yurdışı mail koordinasyonunun sağlanması.  

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurtdışı yazışmaların yapılması,  organizasyonların ayarlanması, En az Önlisans, Lisans mezunu olan, Yurt dışı maillerin yazılması ve gereken konuşmaların yapılması, Office programlarına hakim, Diksiyon ve iletişim yeteneği güçlü, İyi seviyede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Yönetim ile ilgili toplantılarda gereken notların alınmasını sağlaması, Hukuki bilgi ve genel hukuki terimlere hakimiyet, Organizasyon ve iletişim, temsil yeteneği güçlü, İzmit Merkez civarında ikamet eden adaylar.  

  Sektör: Hukuk, Holding

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici Adayı, Yetkili, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Altın Gayrimenkul İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2016

  İş Açıklaması 1998 yılında kurulan ALTIN EMLAK A.Ş., 90’ı aşkın Temsilciliği ile 22 (yirmiiki) ayrı ilde faaliyet gösteren, tamamı yerel sermayeli en sistemli emlak zinciridir. Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) onaylı ilk ve en yetkin emlak zinciri olan ALTIN EMLAK, Türkiye’nin ofis otomasyonuna dahi yanıt verebilen en gelişmiş sistem altyapısına sahiptir. Türkiye’nin, alanında en yetkin isimlerinin ALTIN EMLAK, verdiği özel eğitimlerle ALTIN EMLAK temsilcilikleri ve personelleri  teorik ve pratik bilgilerini sürekli güncellemekte ve geliştirmektedirler. Uzmanlığı tescilli markamızın sunduğu olanaklarla siz de ALTIN EMLAK Ailesi’ne katılın. Tercihen İstanbul Anadolu, Ataşehir ve çevre ilçeler.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Microsoft ofis programlarına hakim, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, İletişim becerisi yüksek, Ehliyeti olan ve Aktif  araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sürekli gelişen hedefleri  ve hayalleri olan İstanbul Anadolu (Ataşehir )Bay ve Bayan Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Danışman

 • Adecco Şişli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Haziran 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • Adecco İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ocak 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hukuk firmasının tahsilat biriminde görevlendirilmek üzere ‘Tahsilat Uzmanı ‘arayışımız bulunmaktadır. Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Ödeme planlarını oluşturacak, Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tahsilat alanında deneyimli, İkna kabiliyeti ve telefonla iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, Kurumsal şirket profiline uygun.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Hukuk

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Eleman

İş Habercisi - Hukuk İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?