Sigortacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Sigortacılık
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigorta sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için bordro ve özlük işleri uzman yardımcısı aramaktayız. - çalışanların özlük bilgilerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak, - tüm yasal bildirgeleri doğru ve zamanında yapmak, - resmi kurum ve kuruluşlar ile yazışmaları gerçekleştirmek,S - yasal mevzuat takibini yapmak, süreçleri mevzuata uygun olarak yürütmek, - çalışan izinlerini yasal mevzuat ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibini yapmak, - tüm İnsan Kaynakları iş süreçlerine destek olmak. - sistem ve süreç iyileştirmelerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler - üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim veren fakültelerinden mezun - İlgili pozisyonlarda min 1 yıllık deneyimi olan - analitik düşünce yapısına sahip, - MS Office ve LOGO program kullanım tecrübesi olan, tercihen sap hr veya oracle deneyimi olan - insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın - erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Muhasebe Personeli
  Alternatif Sigortam
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 11 şirketin ana acenteliğini yapan firmamızda Muhasebe Personeli aramaktayız. Şirketin tüm genel gider kayıtlarının günlük yapılması, Sigorta şirketlerinden poliçe verilerinin günlük entegrasyon ile aktarımı, Poliçe tahsilatlarının yapılması, Günlük banka işlemlerinin kayıtlarının yapılması, Sigorta şirketi mutabakatlarının yapılması, Müşteri bakiyelerinin takibi, mutabakatlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Sigorta acentesi muhasebe ve/veya teknik departmanında çalışmış, En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Genel muhasebe bilgisi olan, Sigorta şirketi ekranlarını ,office programını bilen, Tercihen polisoft programını aktif kullanabilen, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün ,dış görünüşüne özen gösteren.

 • Sigorta Satış Temsilcisi
  Zeen Sigorta Aracılık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Elementer Sigorta Satış departmanında görevlendirilmek üzere Yangın, Nakliyat, Sorumluluk, Mühendislik, Ferdi Kaza, Sağlık Sigortaları branşlarına vakıf, müşteri portföyü olan Sigorta Satış Temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler SEGEM Sertifikalı, Minimum 2 yıl sektör deneyimi olan, Satış alanında kariyer hedefleyen, Sektör ürünleri satışına ve ürün bilgisine hakim, Portföyü olan veya kısa sürede portföy oluşturabilecek, Saha ve ekip çalışmasına yatkın, Dış görünüşüne özen gösteren, Motivasyonu yüksek, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyetine güvenen Satış profesyonelleri arıyoruz.

 • Sigorta Satış Danışmanı
  Taga Sigorta Aracılık Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması ALLIANZ SİGORTA A.Ş. ve ALLIANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK A.Ş’nin acentesi olan TAGA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ' ne , İzmir Alsancak Merkez Ofisimiz için Sağlık sigortalarının ve Bireysel Emeklilik planlarının satışında görev alabilecek '' AKTİF SİGORTA SATIŞ DANIŞMANLARI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Konusunda deneyimli, Tercihen Bireysel Emeklilik Aracı Kartı ve SEGEM belgesine sahip, Satış alanında kariyer hedefleyen, Dış görünüşüne özen gösteren, Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması NN HAYAT ve EMEKLİLİK & DSM EXTRA A.Ş. bünyesindeki çağrı merkezimizde, randevu almak üzere görevlendirilecek, net maaş+prim+performans bonus+yol+yemek+tüm sosyal haklar imkanları ile çalışmak isteyen, ekip ruhuna sahip ve hedef odaklı çalışabilecek bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (BAYAN) Çağrı merkezi deneyimi olan veya yetiştirilmek üzere, En az lise (tercihen üniversite) mezunu, Temel düzeyde bilgisayar kullanma becerisi olan, klavye ile hızlı yazabilen, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Analitik düşünme becerisine sahip, Çok iyi sözel ifade becerilerine sahip ve ikna yeteneğine güvenen, Diksiyonu düzgün, Sosyal yönü güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Kendisine güvenen, Takım çalışmasına yatkın, Tam zamanlı çalışmak isteyen, BAYAN. NOT: Fotoğrafsız CV ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Sigorta Danışmanı-Telesatış
  444 İk İnsan Kaynakları…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Satış ekibi içinde, internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere teklif hazırlamak ve telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Müşterilerimize, brokerlığını yaptığımız sigorta şirketlerinin ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, Elementer ve/veya Sağlık sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin önde gelen internet firmasında, kariyerini sigorta sektöründe geliştirmek isteyen ekip arkadaşları arıyoruz. En az lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sigorta sektöründe kariyer hedefleyen MS Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, Interneti aktif olarak kullanan, Etkili iletişim kurabilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), Telefon üzerinden müşterilere hizmet verecek 'SİGORTA DANIŞMANLARI' arıyoruz.

 • İş Açıklaması Ofis içerisinde görevlendirilmek üzere , Gelen müşteri taleplerini karşılayabilecek, Poliçe takibini gerçekleştirebilcek, "Sigorta Teknik Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen sigortacılık alanında ön bilgisi ya da deneyimi olan, Bayan, Gaziantep'te ikamet eden.

 • Sigorta Danışmanı
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Sigorta acenteliğinde bulunan mevcut müşterilere elementer sigorta branşında hizmetlerin verilmesi, Yenileme aramalarının yapılması, Mevcut müşterilere farklı sigorta türleri satışının gerçekleştirilmesi, Gerekli operasyonel sürecin takibinin yapılması süreçlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Alanında en az 2 yıl tecrübeli, En az yüksek okul mezunu (Sigortacılık bölümü mezuniyeti tercih sebebidir), İş odaklı ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün ve görüşüne önem veren, Satış odaklı ve pratik, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan, "SİGORTA DANIŞMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması ERZURUM DA SERKAN DAŞ SİGORTA ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ. FİRMASINDA TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK , DENEYİMLİ VEYA DENEYİM KAZANMAK İSTEYEN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN , DİKSİYONU DÜZGÜN , BU ALANDA SÜREKLİ KALIP KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN , BAY - BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversitede Bankacılık, Borsa ve Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama ve Sigortacılık vb fakülte/ yüksek okul mezunu olan, İkna kabiliyetine ve iletişim becerilerine güvenen, Sonuç odaklı , takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yeteneği yüksek, 18 - 29 yaş arasında, Deneyimli veya deneyim kazanıp bu alanda gelişmek isteyen, Çalışma disiplini, yetkinlikleri, enerjisiyle firmamızı temsil edebileceğine inanan ve kariyerini satış üzerine kurmayı hedefleyen, Saha da aktıf satış yapabilecek, Erzurum ikametli, Bay - Bayan takım arkadaşları aramaktayız. Not: Erzurum ve çevre illerden başvuran adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Elementer Sigorta Uzmanı
  Adecco Ankara
  Gaziantep 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Gaziantep'te ikamet eden "Elementer Sigorta Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Sigorta ürün ve hizmetlerinin aktif satışının yapılması, Müşteri ilişkileri memnuniyetini ve müşteri kalıcılığını sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Elementer sigorta satışı konusunda minumum 2 yıl tecrübesi olan, Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan, Rekabetçi satış ortamında başarma arzusu olan, Müşteri ve ilişki yönetiminde kendine güvenen, MS Office uygulamalarını iyi kullanan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziantep ve İskenderun çevresinde ikamet eden. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Sigorta Satış Danışmanı-Vardiyalı
  444 İk İnsan Kaynakları…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Satış ekibi içinde, internet sitesi üzerinden başvuru yapan kişilere teklif hazırlamak ve telefonla sigorta ürünleri satışı yapmak, Müşterilerimize, brokerlığını yaptığımız sigorta şirketlerinin ürün ve uygulamalarını eksiksiz sunarak en uygun seçimi yapmalarını sağlamak, Elementer ve/veya Sağlık sigortası satış aktivitelerini gerçekleştirerek bireysel ve takım hedeflerine ulaşmak.

  Aranan Nitelikler Satış Ekibi’nde görevlendirilmek üzere; Myo mezunu ve veya devam zorunluluğu olmayan öğrenci , Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da derse devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi Vardiyalı sistemde çalışabilecek, (8 saatlik mesai periyodunda çalışılacaktır. İlk mesai başlangıcı öğleden sonradır. 23:00 sonrası vardiya bulunmamaktadır.) Haftada 2 gün izin kullanabilecek ( 1 izin günü Cumartesi ya da pazar günü olacaktır.) Etkili iletişim kurabilen, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, MS Word, MS Excel programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden" Tele-Sigorta Danışmanı" arıyoruz.

 • Acente Teknik Personel
  Ces Sigorta
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Anadolu Sigorta,Güneş Sigorta,Generali Sigorta,Orient Sigorta ve BnpParibasCardif Emeklilik acentelikleri olan Beylikdüzü merkezli şirketimize , poliçe düzenleyecek , fiyat çalışması yapacak , ekran bilgisi olan tercihen segem belgesine haiz teknik personel aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -En az lise , tercihen bankacılık sigortacılık fakülteleri mezunu olan -Şirket ekranlarını kullanabilen -Tercihen Segem belgesine sahip -22 - 35 yaş aralığında -Tercihen deneyimli Teknik personel aranmaktadır

 • Çağrı Merkezi Telesatış Temsilcisi
  Bilkay Grup
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gelişme potansiyeli yüksek Bireysel Emeklilik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın hayat sigortaları branşında görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Telesatış Temsilcileri aramaktayız. Görev tanımı : - Potansiyel müşterilere, hedefler çerçevesinde telefonda ürün satışı yapmak, - Performans ölçütleri doğrultusunda, profesyonel ve kaliteli bir hizmet sağlamak

  Aranan Nitelikler - Minimum Lise, tercihen Ön Lisans & Lisans mezunu, - Tercihen telesatış konusunda deneyim sahibi, - Satış odaklı çalışabilecek ve işini takip eden, - Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti ve iletişim yeteneği yüksek, - Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış ya da minimum 2 yıl tecilli * Firmanın kadrolu personeli olarak hafta içi 5 gün , 09:00 - 19:00 saatleri arasında, net maaş + prim şeklinde çalışılmaktadır. Özel Sağlık Sigortası & Ferdi Kaza Sigortası , yol ücreti ve yemek hizmetlerinden yararlanılmaktadır.

 • Sigorta Hasar Operasyon Elemanı
  Bilkay Grup
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Hasar departmanında görevlendirmek üzere Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek Yüksek Okul mezunu, Sigorta Hasar departmanında deneyimi olan, Ms Ofice programlarına hakim, Hızlı klavye kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, 28 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli

 • Departman Asistanı
  Bilkay Grup
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı; - Departmanın toplantı rezervasyonlarını yapmak ve düzenini sağlamak, - Bağlı bulunan departmanın/departmanların ajanda ve telefon trafiğini yönetmek, - Misafirlerin karşılanması, - Form ve dokümantasyonların sürecine destek vermek

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Ms Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri güçlü, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Analiz, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, Bayan

 • Inbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
  Bilkay Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İnbound ekipte görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Minimum Ön Lisans mezunu, Çağrı merkezi sektöründe deneyim sahibi, 30 yaşını aşmamış, İletişim becerileri gelişmiş, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Sabırlı,disiplinli ve düzenli çalışabilen, Canlı, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil hakkı bulunan,

 • Tahsilat Elemanı
  Bilkay Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sigorta sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Tahsilat Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az MYO & Lisans mezunu Ms Office proglarına hakim Sigorta sektöründe deneyim sahibi Tercihen Sigorta şirketlerinin tahsilat birimlerinde 1-2 yıl çalışmış Analitik bakış açısına sahip ve ekip çalışmasına yatkın İletişim yeteneği gelişmiş Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Avrupa&Anadolu yakasında ikamet eden Bay & Bayan adaylar

 • İş Açıklaması Müşterinin ihtiyaçlarını tespit ederek doğru çözümler sunmak, Müşterinin takibi yapmak ve günlük raporlamak, Müşteri memnuniyeti sağlamak, Hedefler doğrultusunda satış gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Sigorta şirketlerinin programlarını kullanabilen(AXA-ANADOLU-GÜNEŞ-ALLIANZ) Sigorta ve kasko sektöründe (tercihan otomotiv) en az 1 yıllık tecribe sahibi SEGEM sertifikasına sahip Saha satış tecrübesine sahip, motivasyonu yüksek, güleryüzlü, dinamik, iletişim becerisi yüksek Hem profesyonel hemde kişisel gelişmeyi seven ve ikna kabliyeti yüksek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1986 yılında kurulan Civan Sigorta, tam 27 yıldan bu yana İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşa sigorta danışmanlık hizmeti sunuyor. Kurumsal bazda gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra; bireysel sigortacılık alanında da faaliyetlerini kesintisiz yürütüyor. Sigorta konusunda uzman kadroları, deneyimli ve yaygın acente ağıyla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. • Evrak takibi ve muhasebe ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek her türlü görevin yerine getirilmesi • Vergi Dairesi, SGK, belediyeler ve bankalarla ilgili şirket dışı işlerin takibi • Şirket ihtiyacı olan alımların takip edilmesi ve gerçekleştirilmesi • Yöneticinin zaman yonetimine yardımcı olmak ve organize etmek.

  Aranan Nitelikler • En az iki yıllık muhasebe eğitimi veren okullardan mezun • İyi derecede MS Office programlarını bilen • Tercihen Polisoft Acente cari hesap programı bilen • Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli ve planlı çalışan • Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip • İletişimi düzgün, ekip çalışmasına yatkın • Dinamik, güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, • Pozitif yaklaşım ile mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklanacak • 20-30 yaşlar arasında – Bayan eleman alınacaktır.

 • Dönemsel Operasyon Elemanı
  Bilkay Grup
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Oto Sigorta Biriminde 5 ay süre ile görevlendirmek üzere Operasyon Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Minimum Ön Lisans mezunu olan, - Dönemsel olarak görev almaya uygun, - Sigorta operasyon pozisyonlarında deneyim kazanmak isteyen, - Ms office programlarına hakim, - Avrupa Yakası'nda ikamet eden, - 24 yaşını aşmamış

 • İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Müşteri Hizmetleri Biriminde 5 ay süre ile görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. - Telefonda alınan bilgiler doğrultusunda müşteri taleplerinin sisteme kaydedilmesi, - Kaydı gerçekleştirilen taleplerin incelenmesi

  Aranan Nitelikler - Minimum ön lisans mezunu olan, - Çağrı merkezi alanında deneyim sahibi olan ya da deneyim kazanmak isteyen, - Dönemsel olarak görev almaya uygun, - Anadolu Yakası'nda ikamet eden, - 30 yaşını aşmamış

 • Bireysel Emeklilik Aracısı
  Elya Sigorta Aracılık Hiz.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - 4 Yıllık Üniversite Mezunu ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen Bireysel Emeklilik Lisansı olan ve Bireysel Emeklilik Portföyü oluşturmuş, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Bireysel Risk Ürünleri Satış Uzmanı
  Elya Sigorta Aracılık Hiz.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle sigorta danışmanlığı hizmeti verebilecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirebilecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olabilecek,

  Aranan Nitelikler - Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun yada Lise Dengi Okullar, - 25-30 yaş arası, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Tercihen satış konusunda tecrübeli, Takım arkadaşları alınacaktır.

 • Satış Yönetici Adayı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması - Yüksek gelir ve kariyer hedefiyle finansal danışmanlık hizmeti verecek, - Ürün satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirecek, - Girişimci ruhla kendi portföyünün yönetiminden ve devamlılığından sorumlu olacak, Satış Yönetici Adayları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin lisans ve lisansüstü programlarından ya da Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık, Sigortacılık, Pazarlama, Aktüerya veya Risk Yönetimi bölümlerinden mezun, - 30 yaş ve üzeri, - Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmak isteyen, - Kariyer hedeflerinde sınır tanımayan, - Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, - Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, - Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, - İnsan ilişkileri güçlü, - Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, - Prezentabl, - Dışa dönük, eğlenerek çalışmayı seven, - Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, - Tercihen BES lisansına sahip,

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir holding iştiraki olan elementer ağırlıklı faaliyet gösteren acentemize Satış Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Mercury Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, sınai, ticari, hizmet ve finans kuruluşlarına sigorta danışmanlığı ve risk yönetimi hizmet tecrübesine sahip şirketimiz sigortaya konu olan her alanda, yerli ve yabancı bir çok şirkete brokerlik hizmeti vermektedir. Şirketler bizimle zorlu global risklerini ortaya çıkarmak, görülemeyen riskleri öngörmek ve fırsatları ortaya çıkarmak için çalışırlar. Her fırsat aynı zamanda risk demektir. Çözüm üretmek konusunda hızlı yapısıyla kusursuz hizmet sunmaya hazır olup her şeyden önce müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak adına dokunulabilir ve şeffaf yapısıyla kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Geçmişten günümüze sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Mercury Broker olarak profesyonel kadromuz ve çağdaş yaklaşımımız ile Türkiye’de lider aracı kurumlar arasında olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizde bu ekibin bir parçası olmak istemez miydiniz? Mercury, ana merkezi İstanbul olmak üzere Ankara’da da hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Mercury müşteri portföyü arasında Türkiye’nin lider konumundaki birçok lider şirket ile çalışmaktadır. www.mercurybroker.com.tr Pazarlama- Destek Elemanı İstanbul- Anadolu Kurumsal Pazarlama Uzmanı İstanbul- Anadolu Bireysel Sağlık Pazarlama Elemanı İstanbul- Anadolu Kurumsal Teknik Uzmanı İstanbul- Anadolu Hasar Asistanı / Uzmanı İstanbul- Anadolu ·

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Sigorta alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Çabuk karar alan ve harekete geçebilen Analitik düşünen, problem çözebilen Müşteri odaklı ve kalite bilinci yüksek, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan.

 • İş Açıklaması AEGON Türkiye İstanbul Bölgeleri için ‘’Geleceğin Satış Yöneticileri’’ni arıyor. En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, Kariyerinizde ‘’Satış Yöneticisi’’ olma fırsatı arıyorsanız, AEGON Türkiye büyüyen ekibine sizi davet ediyor.

  Aranan Nitelikler · Dört yıllık Üniversite veya en az iki yıllık bankacılık, borsa ve finans, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe, para ve sermaye yönetimi, pazarlama ve sigortacılık meslek yüksek okullarından mezun · Hayat Sigortası veya BES satışı alanında en az 2 yıl istikrarlı bir satış grafiği ile çalışmakta olan veya çalışmış · Analitik düşünebilen, · Dinamik, girişken ve başarı odaklı, · İnsan ilişkilerinde başarılı, · Problem çözme yönü kuvvetli ve pratik, · Sistemli ve düzenli çalışma yeteneğine sahip, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, İzmit Şubemizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Hayat sigortacılığı alanında en hızlı büyüyen şirketlerden biri olan Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş., 2012 yıl sonu itibari ile Birikim Ürünleri /Yeni İş -Kümülatif Prim üretiminde "1.” Sırada yer almıştır.

 • İş Açıklaması Playing the Technical Project Manager role of our online sales channel ( both web& mobile) Assist the E-Sales Group Manager throughout the project whereever possible ( mainly on technical fields) Suggest, develop and deploy front end related web material ( mostly .net) and cooperate in back-end integration Develop new landing pages and web related material , offer UX ideas Design and develop email templates required for new product launch or campaigns Maintain existing web applications Review design spesifications Work together with our company’s already existing/ potential new external web agencies and other 3rd parties Test new material , A/B tests, pre-launch SW release tests Follow new trends in the world of web development and digital services and share know-how with internal collegues

  Aranan Nitelikler Preferably BS/MS degree in Computer Science / Computer Engineering Leadership and project management, time management skills Experience in SW developement and related project phases Experience in digital consumer services ( mainly web, mobile is appreciated as well) Common application development understanding and coding knowledge Experience on UI / UX concepts Experience on testing tools and website testing Excellent HTML5 Coding valid XHTML and CSS mark-up Developing cross-browser and cross-platform compatible solutions Experience with jQuery / jQuery UI LESS and SASS experience is a plus Knowledge of working with JavaScript frameworks to create rich interactive content – (AngularJs, NodeJs, Yenope) Experience integrating with server-side code to produce dynamic pages Good understanding of Web Accessibility Experience in AJAX techniques Knowledge on Restful web services and web framework Knowledge of HTML Email best practice desirable Experience on Web Server management (IIS preferably) Able to use web analytics tools ( Google Analytics etc..) Business understanding, good communication skills Strong team player, ability to work under pressure Fluent spoken and written English ( especially addressing engineering communication)

 • İş Açıklaması Satış Destek, Sistem Analizi ve Proje Ofisi bölümleri ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak, Projelerin, planları doğrultusunda ilerleyişini takip etmek, Testleri gerçekleştirmek, kullanıcı testlerini organize etmek, Tüm BI raporlarının günlük kontrol ve dokumante edilmesi, Haymer ve GEV tarafında günlük rutin işleri takip etmek, Projelerin planlarının haftalık olarak update edilmesi, Standart gönderilen data ve raporlara destek vermesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Matematik, Mühendislik, MIS veya ilgili bölümlerinden mezun, MS Office, MS Visio ve MS Project programlarını etkin kullanabilen, Tercihen hayat ve bireysel emeklilik sektör deneyimi olan, Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren, Problem çözme ve önceliklendirme becerisine sahip, Yoğun iş temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı, ikna/ifade ve iletişim yönü güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Asgari Lise (Açık öğretim öğrencisi olmak şartıyla), tercihen Yüksek Okul veya Üniversite Mezunu Çağrı Merkezi deneyimi olan ve bu alanda çalışmaya istekli Tercihen Sigorta, Bireysel Emeklilik ve/veya Hayat Sigortacılığı alanlarında çalışmış Ekip çalışmasına yatkın, dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek Sabırlı, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip İletişim yeteneği yüksek Görünüşüne ve diksiyonuna özen gösteren 22-30 yaş arası

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Sigortacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?