Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İthalat/İhracat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İthalat/İhracat
 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe iç giyim konfeksiyonu alanında faaliyet gösteren firmamız,Avrupa'nın önde gelen mağaza zincirlerine ve markalarına bünyesinde üretim yapmakta ve Pazarlama & Satış departmanı için MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümünden mezun, *Tercihen konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, *MS Office programlarını kullanabilecek, *İngilizce bilen, *Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyabilen, *Erkek adaylar için askerlik ile ilgili sorunu olmayan, *Tercihen Kavacık - Beykoz civarında ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıOur Company is a rapidly growing chemical manufacturing and exporting company, located in Aydin (Nazilli), Turkey. We are looking for new team members who want to be a part of our fast growing organization with following qualifications;

  Aranan NiteliklerUniversity graduate, a Chemistry or an Engineering background is of preference, Junior or experienced export sales coordinator to be trained at our plant offices located in Aydin (Nazilli), Excellent command of English, both in writing & speaking. Being a productive team player, Free to travel abroad, Valid driving license, Military service obligation for male candidates are the musts. The successful candidate must be reliable, detail oriented and able to demonstrate the ability to multi-task and work with a high degree of accuracy. The main duties will include facilitating and following up the foreign sales OPERATIONS from very beginning until the delivery, coordinating the delivery of orders between logistics and production departments, informing customers about progress of their order and eventually supporting as well as reporting to the Export Sales Team. Candidates residing or willing to reside in Aydin or near cities are of preference. ### Your application should comprise of a cover letter, a "clear" statement addressing the selection criteria and showing your enthusiasm why you would like to work "with us”... ###

  Sektör: Kimya, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Koordinatör, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİthalat izin işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamızın Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi Alımı ve Teknik Servis Ağı kurulumu sağlanması bölümünde görevlendirilmek üzere; müşteri ve iş potansiyelini arttırma amaçlı, ithalatçı/imalatçı firmalar ile telefon/e-posta aracılığıyla iletişime geçebilecek, rutin ofis işlerine de yardım edebilecek, uzun yıllar şirketimizde hizmet verebilecek (3 ay kariyeri doğrultusunda kendisine gerekli teknik konularda eğitim verilecektir.) çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversite mezunu (Lisans yada Ön Lisans), · Tercihen tecrübeli, · Aktif araç kullanabilen, · MS Office 2007 programlarına hakim, · Kurumsal anlamda temsil yeteneği olan, · İletişim kabiliyeti yüksek, ikna etmesini bilen, çabuk pes etmeyen, · Diksiyonu düzgün, . Planlı ve programlı çalışabilen, · Ankara’da ikamet eden . Seyahat engeli olmayan · Bayan.

  Sektör: İthalat/İhracat, Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Milas'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Fiva Plastikİstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıPlastik hammadde sektöründe faaliyet gösteren firmamıza;

  Aranan Nitelikler- Satış ve pazarlamada en az 3 yıl deneyimli - İnsan ilişkileri ve ikna becerisi yüksek - Planlı ve hedef odaklı çalışabilen - Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek - Başarma arzusu yüksek,hızlı ve sonuç odaklı, - Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,diksiyonu düzgün, - Bayan Adayların CV'leri dikkate alınacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • Gratisİstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • EuroTrayİstanbul Anadolu 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıKablo Taşıma Sistemleri üretiminde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “İhracat Satış Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır. Yeni ve etkin yurtdışı pazar ve müşterilerin bulunmasında aktif rol oynayacak, Şirketimizin satış stratejileri ve ilkeleri doğrultusunda, şirket ürünlerimizin satışlarının organize edilmesine ve gerçekleştirilmesine destek verebilecek, Yurtdışı fuar organizasyonlarında deneyimli, İhracat müşterilerine ve yurtdışı müşterilerine yönelik yurtdışı seyahatlerde bulunabilecek, Bayi Ağı kurulumunda tecrübe sahibi, Düzenlenecek global veya yerel fuarların ve müşteri aktivitelerinin organizasyonuna yapabilecek, Pazarın ihtiyaçlarını ve trendlerinin takibini yaparak pazar analizine katkı sunacak, İhtiyaçlara uygun ürün çözümleri talep ve takibini sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Elektrik Sektöründe imalat yapan firmada minimum 4 yıl ihracat deneyimi olan, Sektörel gelişmeleri takip ederek kendini sürekli yenileyen, İleri düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci dil konuşabilen, Dış görünümüne özen gösteren, dinamik, insanlarla kolay iletişim kurabilen, takım çalışmasına uyumlu, MS Office programları etkin olarak kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle hizmetini tamamlamış 30-40 yaşları arasında, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Demir-Çelik, İthalat/İhracat, Makine

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • LİNTEKS TEKSTİL İstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıKullanıcıların yazılımsal ve donanımsal sorularına destek verilmesi, Yazıcı, fotokopi ve faks cihazları sorunları çözümlenmesi ve kartuş- toner takibi yapılması, Pc, Notebook bakım onarım ve yedekleme kontrolünün gerçeştirilmesi, Acces Point, IP, LAN, WAN, cihazlarının yapılandırmaları yapılması Depo ve Mağaza sayım işlerinde görev alınması, Servise giden cihazların takibinin yapılması, Bağlı olan şube ve ofislere destek verilmesi, Bilgi gizliliğini sağlayıp, genel iş takibi ve bağlı olduğu birime raporlaması ,

  Aranan NiteliklerÜniversite , Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun Temel network protokolleri konusunda, (TCP/IP, DHCP, DNS, FTP, TELNET, SMTP, HTTP, HTTPS, PROXY ) Active Directory , Terminal ,SQL,Server, Firewall hakkında bilgi sahibi, Swicth ,Access Point, CCTV ,DVR ,Kablolama ,Alarm ,Analog-IP ,Printer ve yedekleme yapabilecek, Ms Windows 7, 8 ,10, Mac Os, Ms Ofis uygulamalarını bilen, Gelişime açık, sorumluluk sahibi, raporlama yapabilecek , iletişimi kuvvetli ,planlı, çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uyum sağlayabilecek.. Beylikdüzü’ne ulaşım sorunu olmayan..

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, İthalat/İhracat, Toptancılık

  Pozisyon: Teknisyen

 • Kadifeteks Mensucat Sanayi A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş Açıklaması90'dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren "Döşemelik Kumaş" sektörünün lider kuruluşu Kadifeteks bünyesinde çalışacak; Yeni girilen bir pazar olan halı sektörünü tanıyan, Mevcut pazarlardaki etkinliği arttırarak, yeni pazarlar konusunda aktif şekilde çalışacak, "HALI" konusunda tecrübeli "İhracat Satış Müdürü" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lisans, tercihen Satış ve Pazarlama alanlarında MBA veya yüksek lisans mezunu, Tercihen "halı" sektöründe satış tecrübesine sahip, Tercihen potansiyel pazarları bilen ve mevcut kanal portföyü olan, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Prezentabl ve kendini çok iyi derecede ifade edebilen, Stratejik düşünebilen, yeniliklere açık, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, İthalat/İhracat, Diğer

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Müdür, Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAlkanlar Şirketler Grubu 1967 tarihinde ilk firmasını kuran grubumuz, büyüyen ve gelişen Türkiye şartlarında, her geçen gün daha fazla kitleye hitap ederek, Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün gelişmesinde ve Türkiye ihracatının artmasında sektörde rol oynayan öncü firmalar arasındadır. Şirketimizin merkez ofisinde istihdam edilmek üzere İHRACAT BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU aranmaktadır. Genel Nitelikler · Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, · Elektrik ve Aydınlatma ürünleri alanında en az 3 yıl deneyime sahip olan, · MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, · İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,(aktif Konuşma ve Yazma) · Tercihen Farsça ve Rusça konuşabilen, · İhracat Satış konusunda tecrübeli, · İhracat prosedürleri ve yasal mevzuata hakim, gelişmeleri ve yenilikleri takip edebilen, · Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, · 30 ve 35 yaş aralığında, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · Tercihen B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, · İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Not: İstanbul Anadolu Yakası dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızın İhracat Bölümünde Görev Alacak, Gıda Sektöründe Tecrubeli, Tercihen Lokum, çikolata, Baklava, vb. ürün İhracatı Yapmış Olan, En Az 1 Yabancı Dili Olan ve Aktif Konuşa Bilen Adaylar Alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİhracat Konusunda Deneyimli, Anadolu Yakasında Oturan Tercihen Ümraniye Çarşı ve Çevresinde İkamet Eden, 30 Yaş ve Üzeri, En Az 1 Yabancı Dili Olan (Yabancı Dilde Aktif Ticaret Yapabilecek) Kendisini İhracat Alanında Geliştirmek İsteyen, Adayları Bekliyoruz..

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Danışman

 • Shadowlineİstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıGenel Muhasebe konusunda bütün işlerimlerin yapılması. Tüm muhasebe işlemlerini vergi kanunları ve genel kabul görmüş muhasebe usul ve esaslarına uygun olarak gerçekleştirmek, Resmi makamlara sunulması gereken tüm beyannamelerle istatistiki veriler, KDV indirim listelerii KDV iadesi vb. listeleri hazırlamak, Tevfikatlı fatura kontrolleri yapmak, Şirketin kur farkı uygulamalarını yürütmek, Şirket sabit kıymetlerine dair işlemlerin kontrollerini ve raporlamasını gerçekleştirmek, E-fatura, E-arşiv, E-defter işlemlerini gerçekleştirmek, Sözleşmelerin takibini ve damga vergisi hesaplamalarını yapmak, Vergi ödeme ve diğer resmi evrakların kayıt ve arşivleme işlemlerini yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversiterin İktisat, İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli Genel muhasebe alanında tam yetkinliğe sahip, Personel işlerine ve Sgk Mevzuatına hakim Logo Tiger ve Microsoft Office programlarına hakim Analitik düşünce yapısına sahip, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip, Sorumluluk sahibi ve kendine güvenen,

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Antalya'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Shumixİstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; En az lise mezunu, En az benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi bulunan, Depo Sistemini bilen,, Esnek çalışma şartlarına uygun gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul AVRUPA Yakasında ikamet eden Cevahir AVM'ye yakın kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Depo Görevlimiz "SEN" ol!

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik, Dağıtım

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Mal Kabul Elemanı

 • Store Display Reklamcılık İthalat ve İhracatİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMağaza ekipmanları ve Tanzim-Teşhir ürünleri konusunda Global Sektör lideri İsveç kökenli HL Display AB firmasının Türkiye yetkili Distribütörlüğünde kurumumuzun müşterilerimiz nezdinde temsili ve iş geliştirme alanında çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız. Şirket Merkezimiz Maslakta olup; Potansiyel adaylar aşağıda listelenen görevlerden sorumlu olacaklardır. İç ve Dış Müşterilere kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi, Müşteri portföyünü korumaya, genişletmeye ve yeni müşteri kazanımına yönelik saha çalışmaların yapılması, Şirket stratejileri doğrultusunda belirlenmiş hedeflerin gerçekleştirilmesi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için günlük, haftalık, aylık pazarlama ve satış faaliyet planlarının hazırlanması ve uygulanması, Çalışma arkadaşları ile takım ruhu içinde çalışılması ve motive edici çalışma ortamının oluşturulması. Şirket politikaları doğrultusunda CRM ve raporlama kriterlerine uygun bilgi paylaşımında bulunması Müşteri Talebi-Yurtdışı üretim-yurtdışı üretim birimleri arasında koordinasyon sağlanması konusunda operasyon birimlerine destek olunması Temsil edilen şirketin ürünleri ile ilgili yeni konseptlerin takip edilerek potansiyel müşteriler içi projeler oluşturulmas

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun, Perakende pazarını tanıyan tercihen mağaza Teşhir ekipmanları konusunda tecrübeli MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Benzer pozisyonda özellikle saha satış konularında min 3 yıl deneyimli,(Dış Ticaret şirketi tecrübesi tercih sebebidir.) İnsan ilişkileri gelişmiş, prezentabl, Raporlama ve analiz konularında yaratıcı ve becerikl Aktif olarak araç kullanabilen, İkna ve temsil yetkinliğine güvenen, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Plastik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Samsun'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Gratisİstanbul Avrupa 26 Nisan 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek  SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu,  Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden.      

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • SMMM MUSTAFA DURSUNİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMÜŞAVİRLİĞİNİ YAPMAKTA OLDUĞMUZ ESENYURTA FAALİYET GÖSTEREN ŞİRKETİMİZİN MUHASEBE DEPARTMANINA GENEL MUHASEBEDE TECRÜBELVE TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİMİ BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI. ÇALIŞMA YERİ ESENYURT

  Aranan NiteliklerŞİRKETİMİZİN MUHASEBE DEPARTMANINDA SORUMLULUK ALABİLECEK TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİM TERCİHEN LOGO PROGRAMI KULLANAN BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıRepresenting the company in an appropriately professional manner in compliance with its policies in foreign trade platform Planning and implementing export sales activities in accordance with marketing strategies, achieving monthly and annual sales targets, Searching and developing new customers in the target markets Enhancing business relationship with current customers and ensuring high levels of customer satisfaction

  Aranan NiteliklerUniversity degree Minimum 3 years of sales experience Excellent commands of both written and spoken English; second language is preferred Dynamic personality with strong communication and negotiation skills, analytical thinking, Presentable, Highly motivated, target-oriented, well organized, proactive team member No restrictions for travelling Driving license, able to travel domestic and abroad No military obligation for male candidates

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıYurtdışı satınalma işlemleri ile ilgili süreçlerin takibi ve gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi, Yurtdışı Satınalma faaliyetlerinin uygun maliyet, kalite ve sürelerde yürütülmesi, Satınalma kalemleriyle ilgili pazar araştırması ve fiyat takibinin yapılması, Ödemeleri takip etmek, finans departmanını bilgilendirmek, Tüm dış ticaret operasyonlarının hem firmanın dahili prosedürlerine hem de dış ticaret ve gümrük mevzuatına uygunluğunu sağlamak. Sistemden stok takibi yapmak. Gümrüğe gelen malzemelerin takibini yapmak ve sevkiyatlarını yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dış Ticaret işlemleri ve mevzuatlarına hakim, operasyon yönetme tecrübesi olan en az 2 yıl deneyimli, Çok İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, tercihen ikinci yabancı dil bilgisi olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Tercihen NETSİS programı konusunda bilgi sahibi. Analitik düşünebilen, detaylara dikkat eden, takipçi ve çözüm odaklı. Askerlikle ilişiği olmayan erkek adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Autonics Otomasyonİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Personel, İstanbul - Anadolu yakası lokasyonlu firmamızda aşağıdaki işlerle görevlendirilecektir. 1. Yurtdışı siparişlerin işlenmesi ve takibi 2. Piyasa talep durumuna göre stok yönetimi / hedef kontrolü 3. Ürün sevketme 4. İhracat / İthalat süreçleri takibi 5. KDV iade süreçlerini hazırlama 6. Raporlama 7. Ofis içi diğer işler

  Aranan NiteliklerPersonelde aşağıdaki nitelikler aranacaktır. 1. Yazılı/Sözlü ingilizce bilgisi 2. İthalat/İhracat konularında bilgi sahibi 3. Terminolojiye hakim 4. Askerlikle ilişiği olmayan 5. Takım çalışmasına uygun 6. Dış görünüşüne özen gösteren, prezantabl 7. Tercihan Ümraniye/Şerifali bölgesine yakın yerlerde ikamet eden 8. MS office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, raporlar hazırlayabilen

  Sektör: Lojistik, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Arda Mühendislikİstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıArda Grup'ta çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklerde Muhasebe Eleman / Uzmanı arayışımız vardır , ​ Günlük olarak muhasebeye gelen evrakların işlenmesi Kdv ve muhtasar beyannamelerinin hazırlanması Maliyet Muhasebesi ve İhracat Muhasebe işlerimlerinde tecrübeli Cari hesap ve kur farklarının takibi BA - BS Mutabakatlarını yapılması KDV İade işlemlerinde bilgisi olan E-Defter ve E-Fatura işlemlerinde tecrübeli Muhasebe programlarını etkin kullanan özellikle MİKRO bilen tercih sebebidir. En az 3 yıl muhasebe deneyimi olan SMMM stajyeri veya belgesi olan Muhasebe mesleğini seven, mevzuatı takip eden dinamik ve her zaman öğrenmeye açık.

  Aranan NiteliklerTek düzen hesap planına hakim Üniversitelerin Muhasebe bölümlerinden mezun Genel Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Geçici vergi ve yılsonu vergi çalışmasında bulunmuş Tercihen Maliyet ve İthalat - ihracat muhasebesi alanında tecrübeli MS Office (Word, Excel) programlarına hakim Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Beylikdüzü Avcılar Büyükçekmece Esenyurt civarında oturanlar tercih nedenidir,

  Sektör: İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İnterLink Şirketler Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSeyrantepe' deki merkez ofisimizde mevcut yazılım ekibimize dahil olacak senior ve junior yazılım geliştirme uzmanları alınacaktır. Mevcut altyapı üzerinde iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında bulunmak, Yazılımların veri mimarisi ve uygulama mimarisi tasarımlarını gerçekleştirmek veya yön göstermek, Teknolojiyi yakından takip edip yenilikleri ihtiyaç çerçevesinde kuruma uyarlamak, Kodlama standartlarını oluşturmak, oturmak ve bu standartlara uyulduğunu garantilemek, İş kollarına mimari tasarım ve sistem analizi konusunda destek verip projelerin teknik açıdan sağlıklı yürümesini sağlamak, Production’daki sistemlerin sağlıklı çalışmasını sağlamak, sistemleri monitör etmek ve sistem üzerindeki normal dışı davranışları tespit ederek sisteme müdahale etmek, gerekli alt yapıları kurgulayarak bu anomalilere çözümler üretmek.

  Aranan NiteliklerKatmanlı mimari tasarımı ve katmanlar arası haberleşme konseptlerine hakim, Multithreading tecrübesine sahip, Web servis, WCF (SOAP, REST) tecrübesine sahip, 3 yıl ve üzeri MSSQL,PL/SQL ve C# dillerini kullanarak kod geliştirme tecrübesine sahip, Logging, Tracing, Exception Handling, Session ve Cache yönetimi, Security ve Rol yönetimi konularında tecrübe sahibi, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, iş takibi kuvvetli, takım oyuncusu olup büyük bir takımla uyum içerisinde çalışabilen, Yerinde saymayı sevmeyen, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Tercihen En az 1 Enterprise uygulamanın baştan sona alt yapısının oluşturulmasında (veri tabanı tasarımı, iş katmanı modelleme, uygulama mimari tasarım ve ağırlıklı geliştirme sürecinde) aktif olarak yer almış, Tercihen ERP işleyiş mantığından anlayan, Tercihen Dağıtık yapıda WCF servis kullanımlarına hakim, Tercihen 2 yıl Asp.Net,MVC tecrübesine sahip.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • Altınboğa Makinaİstanbul Avrupa 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıJaponya Menşeili KUBOTA Endüstriyel Motorlarının Türkiye Distribütörlüğünü yapan ALTINBOĞA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.' de çalışacak İngilizce bilen Makine Mühendisi ve AR-GE bölümünde görevlendirilmek üzere Teknik Ressam ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSatış departmanında çalışacak Üniversitelerin ilgili Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun İş disiplini, sonuç odaklılık, iş zamanlama, tasarım vizyonu, kalite ve mükemmellik bilinci, ekip çalışma ruhu, yüksek iş motivasyonu, etkin iletişim kabiliyetlerine sahip B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Tercihen Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Anadolu yakasından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay veya bayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Anadolu yakasından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.)

  Sektör: Makine, İthalat/İhracat, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Atlantikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAtlantik Grup olarak merkezi soğutma ısıtma ve iklimlendirme sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri olan AAON, AIRWELL, MITA, CENTURY, WESPER , RC GROUP firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. İstanbul Üsküdar'da faaliyet gösteren şirketimizde çalışacak çok iyi derecede ingilzce bilen, tecrübeli, sipariş takip ve lojistik sorumlusu arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin dış ticaret veya lojistik bölümlerinden mezun Yurtdışı yazışmaları ve görüşmeleri yapabilecek şekilde çok iyi derecede ingilizce bilen Siparişleri yurtdışındaki üreticilere aktarıp, sipariş takibini yürütecek Sipariş edilen ürünleri müşteriye teslim edilinceye kadar takip edecek, İletişim kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına uygun Prezantabl Tercihen bayan İklimlendirme sektöründe tecrübeli Tercihen İstanbul Anadolu yakasında (ya da Üsküdar'a uzak olmayan bir semtte) ikamet eden, Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi düşünen

  Sektör: İnşaat, İthalat/İhracat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıMağaza ekipmanları ve Tanzim-Teşhir ürünleri konusunda Global Sektör lideri İsveç kökenli  HL Display AB firmasının Türkiye yetkili İş ortağı olan kurumumuzun Satınalma ve Planlama bölümünde çalışma  arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız. Şirket Merkezimiz Maslakta olup; Potansiyel adaylar aşağıda listelenen görevlerden sorumlu olacaklardır.  İç ve Dış Tedarikçiler karşısında  kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi, Satınalınan ürün portföyünü arttırmaya yönelik yeni tedarikçilerin bulunması amaçlı saha  çalışmaları yapmak, Fason takibi ve planlaması yapmak Şirket stratejileri doğrultusunda belirlenmiş hedeflerin gerçekleştirilmesi, Çalışma arkadaşları ile takım ruhu içinde çalışılması ve motive edici çalışma ortamının oluşturulması. Şirket politikaları doğrultusunda CRM ve raporlama kriterlerine uygun bilgi paylaşımında bulunması Müşteri Talebi-Yurtdışı üretim-yurtdışı üretim birimleri arasında koordinasyon sağlanması konusunda operasyon birimlerine destek olunması Sahada/Üretim birimlerinde Prosedirler doğrultusunda Kalite kontrol çalışmaları yapmak 

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun, Satınalma ve dason üretim takibi  konusunda en az 3 yıl tecrübelitecrübeli MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Baskılı reklam malzemeleri,Plastik Enjeksiyon ve Plastik ekstrüzyon üretim teknikleri konularında tecrübeli, Thermoplastik hammadde türevleri ile çalışmış İnsan ilişkileri gelişmiş, prezentabl, Raporlama ve analiz konularında yaratıcı ve becerikl Aktif olarak araç kullanabilen, Planlama ve proje takip  yetkinliğine güvenen, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış

  Sektör: Plastik, İthalat/İhracat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıJaponya Menşeili KUBOTA Endüstriyel Motorlarının Türkiye Distribütörlüğünü yapan ALTINBOĞA MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.' de çalışacak İngilizce bilen Makine Mühendisi ve AR-GE bölümünde görevlendirilmek üzere Teknik Ressam ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSatış departmanında çalışacak Üniversitelerin ilgili Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun İş disiplini, sonuç odaklılık, iş zamanlama, tasarım vizyonu, kalite ve mükemmellik bilinci, ekip çalışma ruhu, yüksek iş motivasyonu, etkin iletişim kabiliyetlerine sahip B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen Tercihen Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Anadolu yakasından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay veya bayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Anadolu yakasından yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.)

  Sektör: Makine, İthalat/İhracat, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Tan Group Lojistikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıProfesyonel kadromuza İstanbul ve İzmir Şubelerimizde görev alacak aşağıda belirtilen özeliklere sahip iş konusunda tecrübeli Ofis ve Saha Operasyonu içim takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerNakliye ve taşımacılık gümrük operasyon süreçlerinde görev alacak, Gümrük süreçlerini bilen ve Gümrük ve mevzuat konusuna hakim, Lojistik Operasyon ve Tır Tescil işlemleri konusunda bilgi sahibi olan Erkek adayların Askerlik ile ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve zaman baskısı altında sakin bir şekilde öncelikleri belirleyip ağır iş yükünün üstesinden gelebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif düşünce yapısına sahip ve ekip çalışmasına yatkın, Çözüm odaklı düşünebilen ve disiplinli çalışabilecek, Sorumluluk sahibi iş geliştirme ve süreç yönetiminde başarılı olabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Tecrübeli ve iş organizasyonu yapabilecek uzman en az 3 yıl tecrübeli, Tercihan Siber lojistik programını iyi derece de kullanabilen,

  Sektör: Lojistik, Gümrükleme, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıİSTANBUL KABATAŞ ofisimizde görevlendirilmek üzere İso Tank Operasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Takip yeteneği gelişmiş ve hızlı karar alabilen, İşin hızına ve iş yapışımıza uyum sağlayabilecek, İnsiyatif kullanabilen, Öğrenmeye açık, Müşterilerden gelecek talepler doğrultusunda İthalat ve İhracat olarak konteynerın round trip hareketlerinin organize edilmesi, vb.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden yada Kimya ve Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ihtalat ve ihracat alanlarında 1-3 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip ve dikkatli, Birlikte çalıştığı ekibe uyum sağlayabilen, sosyal ilişkileri kuvvetli, Ms Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - İthalat/İhracat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?