İthalat/İhracat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İthalat/İhracat
 • İş AçıklamasıAvcılardaki çorap imalatı ve ihracatı yapan fabrikamıza: Müşteriden gelen tüm talepleri gerekli birimlere aktaracak, İmalatın müşteri istekleri doğrultusunda gerçekleşmesinin kontrolünü yapacak, İşinin her aşamasını kontrol edecek, Müşteri ile koordinasyonu sağlayacak, Hedef müşteri ve pazar araştırması yapacak,

  Aranan Niteliklerİyi derecede ingilizce konuşup yazabilen, ikinci dil olarak Almanca tercih nedenidir. Yurtdışı seyahat engeli olmayan, En az 3 yıl müsteri temsilciliği yapmış olan İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması, Takım çalışmasına yatkın, Önyargısız, dinamik ve prezantabl olması, Avrupa yakasında ikamet etmesi ( Avcılar, Bağcılar, Yüzyıl, Güngören, Sefaköy, Altınşehir, İkitelli, Esenyurt, Güneşli, Küçükçekmece tercih nedenidir)

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Yetkili Yardımcısı, Merchandiser

 • İş AçıklamasıYURTDIŞINDA HIZLA BÜYÜYEN GÜMÜŞ TAKI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZİN GÜNEŞLİ 'DE Kİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE, İHRACAT VE İTHALAT DEPARTMANINDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN 4 YILLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. İYİ DERECE YAZILI VE SÖZLÜ İNGİLİZCE BİLEN. MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM. PRATİK. ANALİTİK DÜŞÜNCE KABİLİYETİ OLAN. EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN. SORUMLULUK SAHİBİ. 2. YABANCI DİL TERCİH SEBEBİDİR ( FRANSIZCA/ ARAPCA / İSPANYOLCA /ÇİNCE).

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Eleman, Sorumlu

 • Fiva Plastikİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıPlastik hammadde sektöründe faaliyet gösteren firmamıza;

  Aranan Nitelikler- Satış ve pazarlamada en az 3 yıl deneyimli - İnsan ilişkileri ve ikna becerisi yüksek - Planlı ve hedef odaklı çalışabilen - Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek - Başarma arzusu yüksek,hızlı ve sonuç odaklı, - Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş,diksiyonu düzgün, - Bayan Adayların CV'leri dikkate alınacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Müşteri ihtiyaçlarını doğru tanımlayarak, ihtiyaca uygun siparişleri alacak, Müşteri siparişleri doğrultusunda üretilecek ürünlerin detaylarını netleştirecek, Verilen siparişler doğrultusunda üretime katkı sağlayacak, siparişlerin uygun bir şekilde imalata aktarılmasını sağlayacak ve imalat sürecini takip edecek

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, Tercihen tecrübeli, İngilizcen bilen, Toplam kalite felsefesini benimsemiş, sürekli kendini geliştiren, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Avrupa Yakası’ nda ikamet eden / edebilecek. (Belirli bir güzergahta servis imkanı mevcuttur.) Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis programlarından etkin düzeyde yararlanabilen bayan ve askerlikle ilişkisi olmayan bay adayların başvurmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Puledroİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş Açıklaması20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde İnspektör aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerInspektör olarak çalışmış, Dokuma ve örme bilgisine sahip, İyi derecede kalıp bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması3 KUŞAKTIR %100 EL YAPIMI AYAKKABI ÜRETEN, 40 ÜLKEYE İHRACAAT YAPAN JAG CLUB, SEKTÖRDE KALİTENİN VE PRESTİJİN SEMBOLÜ OLMUŞ BİR MARKADIR. PRENS CHARLES VE DONALD TRUMP IN AYAKKABISINI ÜRETEN ULUSLARARASI ÜNE SAHİP FİRMADIR. PAZARLAMA DEPARTMANINDA ÇALIŞMAK ÜZERE, PAZARLAMA VE SATIŞIN VERİMLİLİĞİNİ VE NİTELİĞİNİ ARTIRMAK, YURTDIŞI FUARLARA KATILMAK, YURT DIŞI VE YURT İÇİ MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPMAK, A VE A PLUS MÜŞTERİLER İÇİN KURUMSAL PAZAR ARAŞTIRMASI YAPMAK, SİPARİŞ ALIMINDAN SEVKİYATA KADAR SÜREÇLERİN KONTROLÜ VE TAKİP ETMEK,

  Aranan NiteliklerİNGİLİZCESİ AKICI OLAN BAYAN, A PLUS MÜŞTERİYLE RAHAT İLETİŞİM KURABİLEN ENTELLEKTÜEL BİRİKİ OLAN, İHRACAAT YAPTIĞIMIZDAN GLOBAL TECRÜBESİ OLAN, BELİRSİZ DURUMLARDA BAŞA ÇIKABİLEN, ZORLUKLARLA MÜCADELE EDEN, KARAR VEREN VE İNİSİYATİF VE RİSK ALABİLEN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, GERİBİLDİRİMİ HIZLI OLAN, YENİ VE ALTERNATİF ÇÖZÜMLER ÜRETEN, ÖN SEZİLERDEN ÇOK, VERİYE VE DEĞERLERE ÖNEM VEREN, YURT DIŞI SEYEHATE ENGELİ OLMAYAN. KALİTE ANLAYIŞINI KENDİ ÖZEL HAYATINDA DA YAŞAYAN,

  Sektör: İthalat/İhracat, Deri/Ayakkabı, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıDış Ticaret Müşteri İlişkileri Uzmanı– Sancaktepe / İstanbul     Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkez Dış Ticaret departmanında çalışacak "Dış Ticaret Müşteri İlişkileri Uzmanı" aranmaktadır. Şirket hedefleri bayi satış hedeflerinin gerçekleşmesi için gerekli uygulamaları yürütmek ve raporlamak, Stok seviyesi, sipariş ve sevkiyat süreçlerini takip etmek, raporlamak, Sipariş ve talepleri değerlendirip tedarik bölümleri ile birlikte takip etmek, Satış potansiyeli çerçevesinde ve şirket hedefleri doğrultusunda bölge satış bütçesini oluşturmak, Bölge satışlarının ve karlılıklarının analizini yapmak ve raporlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, İdari Bilimler vb. bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Perakende de ihracat bilgisi olan satış konusunda kabiliyetli, Planlama, Sorgulama, araştırma ve analiz yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Perakende de Nebim V3 program bilgisi olan, İyi derecede İngilizce ve Arapça bilgisi olan,

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Mağazacılık / Perakendecilik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yönetici, Uzman Yard, Uzman, Yetkili, Yönetmen

 • İş AçıklamasıMotorsiklet/Bisiklet Yedek Parça üzerine İthalat yapan firmamız bünyesinde yurt dışına siparişlerin verilip, gerekli yazışmaların yapılması. İthalat sürecinde yapılan gümrük, nakliye ve sigorta işlemlerinin takip edilmesi.

  Aranan Niteliklerİthalat-İhracat konularında deneyimli. İyi derecede İngilizce bilen(okuma-yazma-konuşma). Microsoft office programlarını iyi kullanabilen. ÜMRANİYE veya ÜSKÜDAR çevresinde ikamet eden, BAYAN ADAYLAR DIŞINDAKİ CV'LER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İnox Ege Metal Ürünleriİstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Beylikdüzü'nde faaliyet gösteren %100 yabancı sermayeli firmamızda Muhasebe ve Finans Müdürü olarak istihdam edilmek üzere Mali Müşavir aramaktayız.

  Aranan Nitelikler5-10 yıllık iş tecrübesi Yeterli seviyede tercihen İngilizce ya da Almanca bilgisi

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Müdür

 • Shumixİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Hedefimiz 2010 yılından bu yana 11 mağaza olan sayımızı 3 yıl içinde 50 mağazaya taşımaktır. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; En az lise mezunu, En az benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi bulunan, El terminali kullanımını bilen, Esnek çalışma şartlarına uygun gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Maltepe'ye yakın kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Depo Görevlimiz "SEN" ol!

  Sektör: Dağıtım, İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Mal Kabul Elemanı

 • Puledroİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş Açıklaması20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesine alınacak Stilist aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer posizyonda minumum tecrubeli veya yetiştirilmek üzere, Modelin tasarım aşamasından üretime teslim edilmesi aşamalarını takip edebilecek, Tercihen çocuk veya bayan giyimde tecrübeli,  Sorumluluk alan, işini takip eden, sorumluluk alabilen, 35 yaşını aşmamış, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Stilist

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Deri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Belirlenen satış hedef ve stratejilerine uygun olarak müşterilerine yönelik satış faaliyetlerini planlayacak, Müşteri grubunda faaliyet gösteren rakipler, sektörler, müşteri portföyü (direkt veya potansiyel müşteriler) hakkında araştırmalar yaparak amirine raporlama yapacak, Sorumlu olduğu müşterilerle ilgili gelişmeler, yeni müşteri profilleri, müşteri grubuna satılabilecek ürün gruplarına ilişkin araştırmalar yürütecek, Yeni müşteri arayışı ve kurumsal irtibat sağlayacak, Yeni bölgeler, satış kanalları ve pazarları araştırıp, analiz, fizibilite ve raporlama çalışmalarını yürütecek, Mevcut müşterilerin memnuniyetini üst düzeyde tutma ve arttırmaya yönelik çalışmalar yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans mezunu, İhracat alanında asgari 1 yıl tecrübesi olan, İngilizce bilen, Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır

  Sektör: Deri/Ayakkabı, İthalat/İhracat, Diğer

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • ATY OTOMOTİVİstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFirmanın santralini yönetmek ve gelen telefon görüşmelerini ilgililere yönlendirmek. Misafir karşılama ve ilgili departmanlara yönlendirme yapabilecek, Bilgisayar Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Firmanın kargo,kurye ve posta işlerini takip etmek. Ofis araçlarını kullanabilen (Fax - Printer vb.) Aylık BA-BS mutabakatlarını yapmak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, Üniversite mezunu, En az 2 yıl deneyimli, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Detaylara önem veren, planlı, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sorumluluk sahibi Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, sabırlı , güler yüzlü, Dış görünümüne dikkat eden, Bayan 20-35 yaşa arası Dinamik ve disiplinli çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek Sekreter aramaktayız. Pendik-Kartal-Maltepe-Ataşehir-Kayışdağı-Samandıra Sultanbeyli civarından, Servisimiz vardır.

  Sektör: Otomotiv, Lojistik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sekreter

 • Puledroİstanbul Anadolu 14 Ocak 2017

  İş Açıklaması20 yıllık geçmişe sahip olan Oylum Tekstil bünyesinde Nakış bölümüne Desenci aranmaktadır. Firmamız SANCAKTEPE bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerDesen tasarım programları konusunda bilgi sahibi,  Desen tasarımı alanında deneyimli, Üretim desenlerini kalıplara yerleştirme becerisine sahip, Endüstriyel tasarım konusunda tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Motivasyonu yüksek, pratik, dikkatli ve hızlı çalışabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Uzun vadeli çalışabilecek, profesyonel, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Desinatör

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''Hava Kargo İthalat Operasyon Sorumlusu'' arayışımız mevcut.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 4 yıl deneyimli, Tüm hava kargo ithalat operasyon süreçlerine hakim, Satış alanında tecrübeli ve portföyü olan, Müşteri odaklı olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ekip yönetmiş ve kendisine bağlı çalışanlara yön verebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Memur, Sorumlu

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''Hava Kargo İhracat Operasyon Sorumlusu'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, Tüm hava kargo ihracat operasyon süreçlerine hakim, Satış alanında tecrübeli ve portföyü olan, Müşteri odaklı olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ekip yönetmiş ve kendisine bağlı çalışanlara yön verebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Uzman, Memur, Sorumlu

 • Birikim Pilleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıPil sektörünün köklü firmalarından Birikim Pilleri Batarya ve San.Tİic.Ltd.Şti, de ‘’Ön Muhasebe ‘’ pozisyonunda görevlendirilmek üzere ‘’Muhasebe Personeli’’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite ve / veya Ticaret meslek lisesi mezunu, Tek düzen hesap planı uygulamalarına vakıf, Muhasebe programlarını iyi bilen, İyi derecede MS Office,Word , Excel bilgisi olan, İş konusunda takipçi, dikkatli, disiplinli, Takım çalışmasına yatkın, 23 - 30 yaş arası bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İthalat/İhracat, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı

 • Eymen Grup Ev Gereçleriİstanbul Anadolu 14 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGenel ön muhasebe işlerinin yapılması, Günlük satış faturalarının kesilmesi, Günlük alış faturalarının işlenmesi, Çek-Senet-Banka işlemleri, Günlük harcamaların tutulması, Cari hesapların takibi, Stokların,extrelerin,raporların düzenlenmesi, Muhasebe evraklarının dosyalarının düzenli bir şekilde tutulması ve Mali Müşavire hazır hale getirilmesi, Firmanın tekliflerinin, siparişlerinin, yazışmalarının Excel ve Word üzerinde yazılması, Firmanın telefon trafiğini, firmayı en iyi şekilde temsil edecek itibarda organize etmek, Randevuları, mesajları ve iş programını düzenlemek, Aylık tahsilat ve ödeme raporlarının hazırlanması, Şirket içerisindeki günlük işlerin takibi.

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret Lisesi, tercihen Önlisans/Lisans mezunu, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, MICRO programını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Dikkatli ve sistemli çalışabilen, Alanında deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu Yakası kartal ,pendik ve maltepe çevresinde ikamet eden, 23-35 yaş aralığında, Bayan muhasebe elemanı aramaktayız.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirketimizin 4.LEVENT merkez ofisinde çalışmak üzere "SEKRETER-ASİSTAN" arayışımız bulunmaktadır; Şirkete gelen yurt içi yoğun telefon trafiğini yönetmek ve ilgili kişilere aktarmak, Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı resmi yazışmaları yapmak, takip etmek ve arşivlemek, Fax, fotokopi, vb işleri yönetmek, Kargo takibini yapmak, Toplantı organizasyonlarını yapmak, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Diğer departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, Genel müdürü asiste etmek, Genel müdürün yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak; vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak.

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Sekreterlik konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Santral yoğunluğunda çalışma tecrübesi olan, İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl bayan "Sekreter" arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat, Lojistik, Gümrükleme

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş Açıklamasıİzmir Merkez Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, Ürün giriş-çıkış ve irsaliye takibi yapabilecek Ürünleri sevkiyat için hazırlayabilecek Stok takip ve kontrolü yapabilecek

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu MS Office programlarını kullanabilen 35 yaşını aşmamış Genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın BAY DEPO ELEMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: İthalat/İhracat, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Sorumlu, Yardımcı

 • İş AçıklamasıMağaza ekipmanları ve Tanzim-Teşhir ürünleri konusunda Global Sektör lideri İsveç kökenli  HL Display AB firmasının Türkiye yetkili İş ortağı olan kurumumuzun Satınalma ve Planlama bölümünde çalışma  arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız. Şirket Merkezimiz Maslakta olup; Potansiyel adaylar aşağıda listelenen görevlerden sorumlu olacaklardır.  İç ve Dış Tedarikçiler karşısında  kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi, Satınalınan ürün portföyünü arttırmaya yönelik yeni tedarikçilerin bulunması amaçlı saha  çalışmaları yapmak, Fason takibi ve planlaması yapmak Şirket stratejileri doğrultusunda belirlenmiş hedeflerin gerçekleştirilmesi, Çalışma arkadaşları ile takım ruhu içinde çalışılması ve motive edici çalışma ortamının oluşturulması. Şirket politikaları doğrultusunda CRM ve raporlama kriterlerine uygun bilgi paylaşımında bulunması Müşteri Talebi-Yurtdışı üretim-yurtdışı üretim birimleri arasında koordinasyon sağlanması konusunda operasyon birimlerine destek olunması Sahada/Üretim birimlerinde Prosedirler doğrultusunda Kalite kontrol çalışmaları yapmak 

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun, Satınalma ve dason üretim takibi  konusunda en az 3 yıl tecrübelitecrübeli MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Baskılı reklam malzemeleri,Plastik Enjeksiyon ve Plastik ekstrüzyon üretim teknikleri konularında tecrübeli, Thermoplastik hammadde türevleri ile çalışmış İnsan ilişkileri gelişmiş, prezentabl, Raporlama ve analiz konularında yaratıcı ve becerikl Aktif olarak araç kullanabilen, Planlama ve proje takip  yetkinliğine güvenen, Takım çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış

  Sektör: Plastik, İthalat/İhracat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması1998 yılında kurulan Polymak Mühendislik doğrusal hareket ürünleri, konveyör aksesuarları ve hızlı bağlantı konnektörleri ürün gruplarının ana ithalatçısıdır. İstanbul Anadolu yakasında sanayinin kalbi kabul edilen Dudullu Sanayi Bölgesinde yer alan 3500m2 kapalı alana sahip ofisimiz, depo alanımız ve üretim tesisimiz ile makine imalatçılarına endüstriyel ürünlerin temini konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca Bursa ve İzmir'de de şubelerimiz yer almaktadır. İşin Tanımı Sorumlu olacağı ürün kategorisine ait planlamalar yapmak, Haftanın 2-3 günü müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Yıllık plan ve hedeflerini çeyrek bazında Departman Müdürü ile değerlendirmek, Satış hedefleri paralelinde bölgesindeki ağı kurmak, kontrol etmek ve genişletmek, Belirlenen bölge, hedefler ve iskonto yapısı paralelinde teklif hazırlamak, satış & tahsilât yapmak, Mevcut müşterilerle iyi ilişkiler geliştirmek, problemlerine çözüm önerileri sunmak,, Piyasa şartlarını, rakip markalara ilişkin fiyat, kampanya verileri vb konuları takip etmek ve Departman Müdürü’ne sahadan güncel bilgiler/öneriler sunmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (tercihen makina, endüstri mühendisi, malzeme mühendisi, MYO tekniker veya öğretmen) Satış-pazarlama konusunda tecrübeli, Linear ürünlerin ray-araba, vidalı mil- somun, kaplin, mil ucu yatağı vb. benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi ve yeterli teknik alt yapıya sahip olan, Mesleki eğitimini satış ile ilişkilendirebilen, Ofis programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, Okuma düzeyinde ingilizcesi olan, İletişimi kuvvetli ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Yoğun ve hızlı iş temposuna uyabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik görevini tamamlamış , 25 – 35 yaş arasında, Tercihen sigara kullanmayan Prezentabl İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş AçıklamasıAlüminyum profil ihraç eden firmamız için; Yeni müşteri bulmak Pazar araştırması yapmak Mevcut müşterilerin sipariş takibini yapmak İhracat işlemlerini gerçekleştirmek Yurtdışı seyahat planlaması yapmak ve müşterileri ziyaret etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat operasyon süreçlerinde tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen 2 yabancı dil Fransızca bilen, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Raporlama ve analiz yönü gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden ya da ulaşım problemi omayan

  Sektör: Alüminyum, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıWe are looking for a "Sales & Marketing Manager'' for our global customer in maritme sector. Build up the relationships with the customers, customer strategies in line with integrated business plan, Qualify and initiate contact with potential customers at all levels, Identify and generate new sales opportunities through analysis and discovery, understanding key decision makers and determining the appropriate approach for each potential customer, Partner with internal team to create a solution based on customer needs, including appropriate pricing strategy, solution implementation and future customer growth potential, Participate in meetings to present proposals, offer solutions, and close business, Collaborate with internal account management team through customer implementation, Review sales activities and prospective customers with management, Monitoring of customer satisfaction and logistics service performance, Monitoring and managing of performance with periodic reporting, Approaching between the companies and the provision of exchange of high-level knowledge, Evaluation of national and international business development opportunities, Ensuring operational coordination between internal units provide logistics services, Ensure effective management of budget planned for developing channel and customer sales,

  Aranan NiteliklerUniversity degree, Should have at least 5 years sales&marketing experience in shipping ageny, Excellent communication skills, both verbal and written in English, Should have at least 3 years of experience in Proficiency with MS Office applications (especially Excel), Capacity to solve problems effectively and to make good decisions in order to meet customer expectations consistent with company policies, High-communication, negotiation and problem solving skills with analytical thinking, Capable of managing sales and new business opportunities, Analyzing customer needs, High level of energy, Team player, Flexible for traveling, Must have a valid driver’s license and safe driving record, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Lojistik, İthalat/İhracat, Denizcilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Bölge Müdürü, Koordinatör

 • ASİLKROM EVYE SANAYİİstanbul Avrupa 8 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFABRİKAMIZ GÜVENLİĞİNDE DANIŞMA VE GÜVENLİK GÖREVİNİ YÜRÜTMEK.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU GÜVENLİK HİZMETİ KONUSUNDA DENEYİMLİ DİKSİYONU VE FİZİĞİ DÜZGÜN HİÇ BİR ADLİ SİCİL KAYDI OLMAYAN DİKKATLİ VE DİSİPLİNLİ ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ESENYURT KIRAÇDA BULUNAN FİRMAMIZASİLAHLI VEYA SİLAHSIZ GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARANMAKTADIR.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Danışman

 • Neta Yapıİstanbul Anadolu 11 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYüzme Havuzu, sauna, jakuzi ve cam mozaik malzemelerinin ithalatını, imalatını, ihracatını, Türkiye çapında toptan satışını yapan firmamızda muhasebe sorumlusu olarak görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Tek düzen hesap planına vakıf, -Bilanço, Mali Tablolar ve beyannameleri hazırlayabilen, -Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi, -Logo GO programına hakim, -Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Türkçe' yi iyi kullanabilen, prezantabl, diksiyonu düzgün, dürüst, sorumluluk sahibi, -Ekip çalışmasına yatkın, organizasyon ve takip yeteneği güçlü, insan ilişkilerinde başarılı -Sigara kullanmayan, -Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: İnşaat, İthalat/İhracat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıUluslararası Taşımacılık Sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Karayolu taşımacılığı , Depoculuk ve Antrepo konularında hizmet vermektedir. 2017 senesinde gelişen ve büyüyen iş hacmine istinaden Ceran Nakliyat ailesine katılacak , ekip çalışmasına uygun ve raporlama yaparak müşterilerle iletişim kurabilecek İzmir Kemalpaşa'daki ofisimizde çalışmak üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Satış-Pazarlama ve Müşteri Temsilciliği Konularında Deneyimli, Tercihen Yabanci Dil bilen ( İngilizce veya Almanca ) Ekip Çalışmasına Uygun, İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, Takım Çalışmasına Yatkın, İş yoğunluğuna ve temposuna uygun çalışabilecek , B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen, İzmir’ de İkamet Eden ,

  Sektör: Lojistik, Dış Ticaret, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGrup şirketlerinin ortak hizmetini yürüten Muhasebe Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere;  Genel muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek, Grubumuz şirketlerinin yürüttüğü diğer işlemlerden; İthalat İhracat, Gümrükleme, sigorta risk yönetimi, satın alma lojistiği vb. idari ve bürokratik işlemleri takip edecek olan dikkatli ve özenli Muhasebe Uzmanı aramaktayız.  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun, Genel muhasebe alanında tam yetkinliğe sahip, Tek Düzen Hesap Planına çok iyi derecede hakim, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip. İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Nişantaşı bölgesine ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Holding, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman

 • GratisKocaeli 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalışacak, ürünlerin depo ile mağaza arasındaki sevkiyat işlemlerini gerçekleştirecek SEVKİYAT ELEMANI arıyoruz. Mağazalara yapılacak sevkiyatların araca yüklenişine nezaret etmek, Gece sevkiyat aracına nezaret ederek, aracın teslimat yapacağı mağazalara gelindiğinde mağazaların alarmını devre dışı bırakmak, kepenklerini açmak, teslimatın gerçekleştirilmesi için kapılarının açılması, Lojistik firması muavini ürünleri mağazaya bıraktıktan sonra tekrar kurup, mağaza kapı ve kepenklerini kapatmak, Sevkiyat için hazırlanmış olan ürünlerin, mağazalara zamanında ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlamak Bütün rot ve kasaları mühürlü bulundurmak ve araç çıkışında aracı mühürlemek, Mağazaların alarm şifrelerini düzenli olarak değiştirmek ve sorumlu olan mağazaları merkeze bildirmek, Mağaza sevkiyatını takiben kepengin kapanmış olmasını kontrol etmek, Sevkiyat sırasında sorunlu veya arızalı mağazaları raporlamak, Mağazalardan depoya gelecek olan iadelerin düzgün ve düzenli olarak alınmasını sağlamak, Sevkiyat sıralamasını öncelikleri ve en ksıa güzergahı göz önünde bulundurarak belirlemek.

  Aranan NiteliklerBay, 20-35 yaş aralığında En az Ortaokul veya Lise mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde 1-3 yıl deneyimli, Askerliğini tamamlamış, Gece çalışmaya engeli olmayan, Gebze'de ikamet eden.

  Sektör: İthalat/İhracat, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • ASİLKROM EVYE SANAYİİstanbul Avrupa 8 Ocak 2017

  İş Açıklaması65 den fazla ülkeye ihracat yapan firmamızda Avrupa Bölgesine yoğunlaşıp; Mevcut pazarların geliştirilmesi, Yeni pazarların bulunması ve satışların artırılması Yurt dışı pazarlarda alternatif yöntemler kullanarak ve porjeler geliştirerek satışların arttırılması, Almış olduğu müşteri siparişlerinin takibinin yapılması

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin pazarlama, iktisat, işletme, ekonomi ve dış ticaret bölümlerinden mezun. Çok iyi derecede İngilizce bilen (2.dil olarak Arapça tercih nedenidir) İhracat konusunda tecrübeli, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, Uluslararası lojistik konusuna hakim ve tecrübeli; Başından sonuna iş takibini ayrıntılara dikkat ederek disiplinli şekilde yapmayı seven, Erp programlarında tecrübeli; Girişimci, iç motivasyonu yüksek, işin getirdiği stresle başa çıkabilen B sınıfı araç kulanma ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

İş Habercisi - İthalat/İhracat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?