Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil Boya ve Kimyasalları
 • Boya Teknisyeni

  KSB PompaAnkara 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş. , Türkiye’de kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine, enerji santrallerine kadar uzun yıllardır hizmet vermektedir. KSB Pompa Armatür Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, Ankara’da bulunan fabrikamızda görevlendirilecek, “Boya Teknisyeni” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen boya konusunda 1 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Tekstil Boya ve Kimyasalları, Endüstri

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıYapı ürünleri ,vernik ve boya alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen köklü ve güçlü markasında İstanbul Avrupa Yakası ve Tarkya Bölgesi illerinden sorumlu olabilecek "Bölge Satış Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Yapı ürünleri,boya ve vernik sektörlerinde en az 5 yıl deneyimli, Mevcut bayilerin iş geliştirme süreçlerinden ve yeni bayi kazandırımasından sorumlu olacak, Genel Müdürlük ve bölge arasındaki koordinasyon sürecini yönetebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış bay adaylar. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil Boya ve Kimyasalları, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıKuruluşun Yurt Dışı Satış ve Pazarlama faaliyetlerini koordine ve takip etmek. Satış ve pazarlama bütçesi doğrultusunda satış ve pazarlama stratejilerini desteklemek, alanı ile ilgili satış raporlarını sunmak. Bayilerin verimliliğini arttırmaya yönelik sistem geliştirme çalışmaları yapmak, takip etmek ve gerektiğinde bayilerle birlikte müşteri ziyaretlerine katılmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Tekstil veya Kimya Mühendisliğinden mezun İyi derecede İngilizce, tercihen İspanyolca bilen Alanında minimum 2 yıl deneyim sahibi Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Analitik düşünebilen Takım çalışmasına uyum sağlayabilen İletişim becerisi ve ikna yeteneği yüksek Müşteri odaklı Başarı odaklı Yenilikçi, yaratıcı ve vizyon sahibi Yönetsel becerileri yüksek Sorumluluk alabilen, inisiyatif kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Erkek adaylar için askerlik hizmetleri tamamlamış

  Sektör: Kimya, Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür

 • İş AçıklamasıŞirket stratejilerinin bölümündeki her alana yayılımını sağlamak,Tekstil Kimyasalları ile ilgili araştırma-geliştirme, literatür tarama ve ürün geliştirme çalışmalarını yapmak ve sorumlu olduğu laboratuvarın gelişimine yönelik faaliyetleri yönetmek. Mevcut ve yeni ürün gelişimine yönelik test performanslarını, çalışma taleplerini ve takibini zamanında gerçekleştirmek, sonuçlandırmak ve raporlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Yapacağı iş ile ilgili yeterli teknik ve yönetimsel bilgi ve tecrübeye sahip İyi derecede İngilizce bilen MS Ofis programlarına hakim Organizasyon ve koordinasyon sağlama becerisine sahip İyi bir takım oyuncusu ve insan yönetiminde yetkin Pratik düşünebilen ve hızlı karar vererek çözüm bulabilen Dikkatli, takip yeteneği kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünebilen Sonuç odaklı Dahili ve harici network kurabilen ve kullanım yetisine sahip Son derece proaktif ve daha iyiye adanmış Sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen Güçlü yazılı ve sözlü iletişim özelliğine sahip.

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür

 • İş AçıklamasıSahada aktif satış yaparak mevcut müşteri portföyünü koruyup geliştirmek ve portföye yeni müşteriler eklemek, istenilen bilgi girişleri ve raporlamaları yaparak, belirlenmiş kurallar çerçevesinde Satış Ve Pazarlama stratejilerini izlemek sureti ile bölümün genel hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerKimya, Kimya Mühendisliği veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun Tekstil sektöründe işletme ve laboratuvar tecrübesine sahip İngilizce bilen MS Ofis programlarına hakim Organizasyon ve koordinasyon sağlama becerisine sahip Takım çalışmasına uyum sağlayabilen İletişim becerisi ve ikna yeteneği yüksek Güçlü yazılı ve sözlü iletişim özelliğine sahip Sonuç odaklı Dahili ve harici network kurabilen ve kullanım yetisine sahip Son derece proaktif ve daha iyiye adanmış Sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Erkek adaylar için askerlik hizmetleri tamamlamış Seyahat engeli olmayan Not: Ege Bölgesi ve Trakya Bölgesi için alımlar yapılacaktır. Adayların Denizli ve Çorlu civarlarında ikamet etmesi tercih edilmektedir.

  Sektör: Kimya, Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Arge ve Üretim Yöneticisi

  Rota Kimyaİstanbul Avrupa 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKurulduğu 1976 yılında faaliyetlerine deri kimyasalları üretimi ile başlayan firmamız, 2000 yılından itibaren üretim portföyüne ayakkabı finisaj kimyasalları, taban ve saraciye sektörüne yönelik boyalar ile ayakkabı ve deri bakım ürünlerini de katmıştır. 2015 yılında da su bazlı ve solvent bazlı yapıştırıcıların üretimine başlanmıştır. Geniş yurtiçi bayi ağı ile birlikte ürünlerini Asya, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihraç etmekteyiz. AR-GE faaliyetleri ile alanındaki yeniliklerin müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırılarak müşteri memnuniyeti sağlamak şirket misyonunun bir parçasıdır. İŞ TANIMI: Ar-ge ve üretim faaliyetlerini yönetip, yönetime bu konuda raporlama yapacak. Üretim ve laboratuar personelini yönetip, üretim proseslerinin geliştirilmesini sağlamak. Yeni formülasyonlar üzerinde çalışmalar yapmak. Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesine katkı sağlamak Oluşabilecek teknik problemlerin çözümüne yönelik çalışmalar gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya ya da Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun (tercihen İTÜ, YTÜ , ODTÜ, vs) Kimya veya benzer sektörlerde minimum 5 yıl deneyimli. İyi derecede ingilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Şef / Amir

İş Habercisi - Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?