Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları

Hepsini Temizle
Tekstil Boya ve Kimyasalları
 • Temizlik Personeli

  Leras Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMahmutbey'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Elemanı aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler*Temizlik hizmetinde deneyimli, *45 yaşını aşmamış, *Temizlik kurallarını bilen *Düzenli ve sistemli çalışan *istikrarlı ve takım ruhunu benimseyen,uyan *Mahmutbey ve civarında ikamet eden, *Pratik,çalışkan ve sosyal ilşkisi iyi olan *İşini seven ve gereklerini eksiksiz yerine getiren, *Güleryüzlü,aktif,diksiyonu düzgün *Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil, Toptancılık, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Usta

 • İş AçıklamasıDG DİJİTAL -SENSİENT boya markası ile Dijital Baskı Makinaları ve Yazıcı tüketim malzemeleri satış ve teknik servisi konularında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; süblime kağıt baskı makinelerinde oluşan arızaların tespit ve tamirini yapacak TEKNİSYEN...

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı Askerlik hizmetini tamamlamış Aktif araç kullanabilen eleman(ekip arkadaşı) alınacaktır.

  Sektör: Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Teknisyen

 • Üretim Personeli (Mavi Yaka)

  Rota Kimyaİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKurulduğu 1976 yılında faaliyetlerine deri kimyasalları üretimi ile başlayan firmamız, 2000 yılından itibaren üretim portföyüne ayakkabı finisaj kimyasalları, taban ve saraciye sektörüne yönelik boyalar ile ayakkabı ve deri bakım ürünlerini de katmıştır. Geniş yurtiçi bayi ağı ile birlikte ürünlerini Asya, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihraç etmektedir. Firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz üretim personeli alınacaktır. İŞ TANIMI: Müşteri siparişlerinin üretim reçetelerine göre üretilmesi Üretilen ürünlerin dolumlarinin, kolilenmesi ve etiketlemesinin yapılması Üretim parti numunelerinin kalite kontrol birimine verilmesi

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (tercihen Kimya Meslek yüksek okulu mezunu ve benzeri) Titiz ve dikkatli çalışan , sorumluluk sahibi İletişim becerisi yüksek Öğrenmeye açık Tercihen Başakşehir, Kayaşehir bölgesinde ikamet eden erkek adaylar Kimya veya boya sektöründe benzer üretim pozisyonunda çalışmış kişiler tercih sebebidir.

  Sektör: Tekstil Boya ve Kimyasalları, Kimya

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıWe are looking for a candidate which is suitable to the job description and qualifications stated below, for a foreign company in Tekirdağ/Çorlu European Free Zone. Job Description: - Responsible for preparing, collecting and checking shipping documentation - Able to manage all import/export procedures - Making logistics arrangements, vehicle bookings, working on alternative suppliers and routes and monitoring shipment status - Assist in preparing shipment reports and records - Monitoring shipment status and orders - Ensure an effective deployment of manpower in order to achieve maximum productivity - Liaise and coordinate with internal and external customers in providing logistics solution - Manage daily administrative work with systems in compliance with agreed KPI - Communicate with Divisions or Business Units on administration, documentation or operations issues - Ensure operations compliance to the customs procedure - Continually seek ways to improve the efficiency of the logistics routine

  Aranan NiteliklerDiploma or Degree in Logistics or related discipline is preferred Minimum 2 - 3 years relevant experience Able to work under pressure, result oriented, excellent communication skills, self-motivated, responsive and detail minded Ability to build strong relationships with the team, communicate effectively with internal and external parties Well organized individual, able to manage multiple tasks, strong problem solving skills Good level of written and spoken English Literate in Microsoft office programs. Experience in SAP system will be an advantage

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Dış Ticaret, Lojistik, İmalat, Endüstri, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıÇeşitli sektörlere yönelik kimyasal üretim ve satış - pazarlaması yapılan firmamızda, yeni ürün tasarımı ve/veya mevcut ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili ürün yönetimi çalışmalarına destek vermek, alanı ile ilgili yenilikleri takip etmek ve araştırma/geliştirme faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan NiteliklerOrganik Kimya veya Polimer Bilimi yüksek lisans veya doktora mezunu (veya ders aşamalarını tamamlamış) Tercihen aşağıdaki konulardan en az birinde tecrübe sahibi, boya kimyasalları ve yüzey teknolojileri reoloji ajanları silikon kimyası fonksiyonel polimerler emülsiyon teknolojileri (tekstil uygulamaları, köpük kesici) enstrümantal analiz Araştırma ve geliştirme süreçleri hakkında genel bilgiye sahip İyi derecede İngilizce bilen Laboratuvar ekipmanlarını kullanabilecek bilgi donanımına sahip Tercihen 6 Sigma veya proje yönetim sistemleri konusunda deneyimli MS Ofis programlarına hakim Organizasyon ve koordinasyon sağlama becerisine sahip İletişim becerileri yüksek Pratik düşünebilen ve hızlı karar vererek çözüm bulabilen Dikkatli, takip yeteneği kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünebilen Son derece proaktif ve daha iyiye adanmış Sorumluluk alabilen ve inisiyatif kullanabilen Tercihen, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercihen, aktif araç kullanabilen Çorlu bölgesinde ikamet etmesi veya edebilecek olması

  Sektör: Kimya, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDeri Sanayi alanında üretici olarak yoğun olarak yurtdışına hizmet veren sektörün önde gelen güçlü bir firması için; satış, üretim veya ihracat bölümlerimizde görevlendirilecek yetiştirilmek üzere " TEKSTİL MÜHENDİSİ" adayları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği veya Deri Mühendisliği bölümünlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Fransızca bilgisi olan, Yabancı dilini aktif ve seri bir şekilde kullanabilecek, MS Office programlarına hakim, Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim yeteneğine ve iş takibine güvenen, Askerlik görevi tamamlanmış. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

 • İhracat Sorumlusu

  NETA Executive Searchİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDeri sektöründe faaliyet gösteren köklü, saygın ve güçlü bir firması bünyesinde "İHRACAT SATIŞ SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Tekstil yada Deri Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Benzer bir sektör ve görevde en az 3 sene deneyimli, İhracat mevzuatına ve gerekliliklerine haiz, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Satış ,müşteri yönetimi ve iş takibi yetkinlikleri kuvvetli, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Deri/Ayakkabı, Tekstil, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması-Üretimi yapılan ürünlerin / gelen numunelerin deney ve ölçümlerini yapmak ve raporlamak -Ölçüm/deney faaliyetleri sırasında ilgili kayıtların tutulmasını sağlamak, yapılan faaliyetlerin doğru ve eksiksiz yapıldığını kontrol etmek, -Laboratuvar ortamında malzeme ve kimyasalların takibini, uygun koşullarda muhafaza edilmelerini sağlamak, -Ar-ge kapsamında var olan ürünlerin özelliklerini arttırma ve yeni ürün geliştirme çalışmaları yapmak.

  Aranan Nitelikler-Meslek/teknik liselerinin kimya bölümünden mezun / kimya önlisans mezunu -Yeni mezun veya yetiştirilecek -Disiplinli, çalışkan, titiz, sorumluluk sahibi -BAYAN -YAZIBAŞI / TORBALI civarında oturan ve kendi imkanı ile işe gidip gelebilecek (firmamız Yazıbaşı' ndadır ve SERVİS YOKTUR!)

  Sektör: Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Laborant

 • İş AçıklamasıYapı ürünleri ,vernik ve boya alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen köklü ve güçlü markasında Antalya ve çevre illerinden sorumlu olabilecek "Bölge Satış Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Yapı ürünleri,boya ve vernik sektörlerinde en az 5 yıl deneyimli, Mevcut bayilerin iş geliştirme süreçlerinden ve yeni bayi kazandırımasından sorumlu olacak, Genel Müdürlük ve bölge arasındaki koordinasyon sürecini yönetebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış bay adaylar. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil Boya ve Kimyasalları, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Kategori Sorumlusu

İş Habercisi - Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?