İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max ,autocad ,photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Tasarım ve üretim hizmeti veren iç mimarlık firmamızda çalışmak üzre, yeni mezun veya  kendine güvenen ve gelişime açık "İç Mimar ve Teknik Eleman" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İlgili okullardan mezun, Öğrenme ve mesleğini geliştirme arzusuna sahip, 3D MAX ve AUTOCAD  programına ileri derecede hakim, İyi derecede photoshop bilen, Office programlarına hakim ve Excel programında başarılı, Planlama, takip ve yönetsel yetenekleri olan "İç Mimar ve Teknik Eleman" aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.Ülkemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek" ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur.30 yıldır lezzetlerimizle her gün binlerce misafirimizi ağırlamanın, ülkemiz ekonomisine ve yüzlerce çalışanımızla nitelikli istihdama katkı sağlamanın gururunu yaşıyor; insanların ruhunu doyurmak ve benzersiz deneyimler sunmak için tasarlanmış ve üretilmiş ürün ve hizmetlerimizle, gıda sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir şekilde büyümeyi hedefliyoruz.Güler yüzlü hizmet geleneğimiz, yenilikçi anlayışımız ve emsalsiz lezzetlerimizle benzersiz deneyimler sunmayı, tüm paydaşlarımızla birlikte insanlara mutluluk vermeyi, topluma değer katarak bir fark yaratmayı ilke edinerek, ilginiz ve sevginizle büyümeye devam ediyoruz. Bu amaçla yeni açılacak olan restoranlarımızın şantiye süreçleri yürütebilecek  İÇ MİMAR veya İNŞAAT TEKNİKERİ olarak görev alabilecek takım arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler 1 yıllık süre ile proje bazlı çalışacak Alanında en az 2 yıl tecrübeli İç mimar veya inşaat teknikeri (tercihen şantiye ve restoran işlerinde)  Autocad programını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yaratıcı gücü kuvvetli, sorumluluk sahibi ve zaman yönetimi yapabilen, Hem sahada hem ofiste çalışabilecek, 25-35 yaş arası Erkek adaylar.

 • Mimar
  Elvan Reklam Mimarlık İnşaat
  İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Açık Hava Reklamcılığı alanında faaliyet gösteren firmamıza; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Tasarım programlarına hakim, - Deneyimli ya da mağzacılıkta tecrübeli.

  Aranan Nitelikler

 • Mimar ve İç Mimar
  Gn Yapı
  İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Isı Yalıtım sektöründe lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde, çeşitli kademelerde görevlendirilmek üzere Mimarlar ve Proje Geliştirme Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Yürürlükteki imar mevzuatına ve yönetmeliklerine göre proje sunumu hazırlayıp, teklif dosyası oluşturabilecek, Kentsel dönüşüm süreçlerinde resmi kurumlarda yürütülen işlemlerin ve projelerin onay aşamalarına destek verebilecek, Proje fizibilitesi oluşturulması konusunda deneyim sahibi, Kentsel dönüşüm süreçlerinde ruhsat projeleri hazırlama konusunda deneyimli, Mimari tasarım gücü yüksek, Pratik, problem çözme becerisi yüksek,pozitif yönü kuvvetli ve insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, İyi derecede Excel, Autocad, Adobe Photoshop ve Office programı kullanımlarına hakim, 3d görselleştirme yapabilen(3dsmax ve Sketchup) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İç Mimar / Satış Danışmanı
  İca Dış Ticaret
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması ·         Tercihen üniversitelerin;  Tasarım, Dekor Tasarımı ve İç Mimarlık bölümlerinden                 mezun ·         Lüks tüketim alanında tecrübesi olan, ·         Perakende mağazacılık alanında deneyimli, kariyer hedefi olarak benimsemiş ·         Müşteri ihtiyaçlarına yönelik doğru ürünü sunabilecek  ·         Ev dekorasyonu konusunda müşteriye bilgi ve tecrübelerini aktarabilecek ·         Teklif ve rapor hazırlayabilecek ·         Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlamış, ·         Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Satış Danışmanları ve Mağaza               Müdürü arayışımız mevcuttur. ·         Not: İstanbul Avrupa ve Asya yakası için alım yapılacaktır. Başvuruların fotoğraflı                 özgeçmiş ile yapılmasını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler ·         Marka kimliğini doğrultusunda müşterilere doğru bilgi akışının sağlanması ·         Sorumlu olduğu ürün grubu hakkında bilgi edinerek uzmanlaşması ·         Mağazanın düzen ve dekorasyonundan sorumlu olunması ·         Müşteri taleplerine göre projelendirme, teklif hazırlama, satış ve satış sonrası hizmetlerin           takip edilmesi  ·         Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutulması

 • Mağaza İnşaat Teknikeri
  Madame Coco Parisli Ev Butiği
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Büyüyen ve gelişen şirketimizde görevlendirilmek üzere " Mağaza İnşaat Teknikeri " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağaza inşaat ve teknik uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli,  Malzeme alımı, keşif, montaj, hak ediş ve tadilat konularında uygulama deneyimine sahip,  İnşaat alanında ilgili eğitim kurumlarından mezun,  Tercihen Autocad, İdeacad, 3ds Max vb. programları kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Seyahat engeli olmayan,  Aktif araç kullanabilen,  Askerliğini tamamlamış,  

 • İş Açıklaması 1.Proje/ihale sorumlusu şirketimiz bünyesinde inşaatı yapılmakta olan işlerin (merkez ofiste veya şantiyelerde) uygulama ve detay projelerinin hazırlanması/kaba ve ince inşaat işlerinin tekliflerinin hazırlanması, yerinde ölçü alınması, metraj çıkarılması ve hakediş hazırlanması, şirketimiz bünyesinde teklif verilecek işlerin ihale dökümanlarının hazırlanması, metraj kontrolü yapılması, kullanılacak malzeme seçimleri yapılması, sunum hazırlanması, belediye ruhsat projelerinin hazırlanması, onaylarının alınması. 2.Satın Alma Uzmanı inşaat malzemelerinin fiyat analiz tablolarının hazırlanması ve güncellenmesi, tedarikçi firmalar ile iletişim yönetimi, şartname-malzeme uygunluklarının kotrolü, malzeme tedarik sürecinin takibi, kontrolü, 

  Aranan Nitelikler 1.Proje/İhale Sorumlusu Mimar Uygulama projeleri hazırlama konusunda çalışmış, ihalelere teklif hazırlayabilecek malzeme bilgisi ve fiyat öngörülerine sahip, sunum ve çizim programlarına hakim, şantiye deneyimi olan,  2.Satın Alma Uzmanı Mimar / Mühendis benzer pozisyonda daha önce çalışmış ve malzeme bilgisine sahip olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.  

 • İç Mimar
  Boy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, Ankara 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için Üniversiterin İç Mimarlık Bölümlerinden mezun Konusunda en az 3 yıl deneyimli Müşteri ile iletişim kurma ve satışa destek konusunda görev üstlenebilecek Ankara ve İstanbul (Avrupa Yakası) Mağazalarında görev alacak İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması     İŞİN TANIMI   İmalat Öncesi Projelendirme, Satış Sonrası ve İmalat Konularında Müşteri Taleplerini Karşılayabilecek,  Mimar/İç Mimar Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER * Auto-Cad,Ridmax , Rander, Photo-Shop ve Ofis Programlarını Çok İyi Derecede Kullanabilen. * Teknik ve Estetik Bakış Açısına Sahip,  * Projelere Bağlı Teknik Detay Çizimlerini Yapabilen, * Özellikle İmalat ve Teslimat Projelerin de deneyimli; Takip Edebilecek,  * Satış  ve Üretim ile Koordineli Çalışabilecek, Ekip Ruhu Olan,  * Ehliyetli ve Aktif Araç Kullanabilen,  * Müşteri İhtiyaçlarını İyi Analiz Edebilen, * Güçlü İletişim Becerisine ve Analitik Düşünce Yeteneğine Sahip, * Bay veya Bayan İç Mimar/ Mimar alınacaktır.

 • İş Açıklaması Achı tasarım fuar standı alanında faaliyet gösteren sektörün önde gelen firmalarındandır.Achı tasarımda proje formu baz alınarak ve firmaların ürün özelliklerine göre kurumsal kimlikleri korunarak projeler tasarlanır. Ahşap ve Maxima fuar standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, corel, photoshop ve autocad programlarına hakim,malzeme bilgilsi olan takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Fuar stand tasarım sektöründe en az 3 yıl deneyimli, 3ds max, autocad, corel, photoshop programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tasarımda yaratıcı çözümler üretebilen, Tasarlanan projelerin anahtar teslim imalat ölçüsünü düzenleyebilen, Takım çalışmasına yatkın sonuç odaklı sorumluluk alabilecek, Seyehat engeli olmayan

 • İç Mimar
  Mado Dondurma/Yaşar Dondurma…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük cafe/restaurant zincirinin İstanbul Merkez Ofisinde çalışmak üzere cafe/restaurant sektöründe tecrübeli "İç Mimar" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Çizim programlarını iyi derecede kullanabilen(tercihen 3D Max ve SketchUp kullanabilen), Şantiye sürecinin tüm aşamalarının kontrolünde bulunmak, Verileri analitik yorumlayabilen,vizyon sahibi, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Dinamik,sonuç odaklı, Seyahat engeli olmayan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasıyla başarıya ulaşılacağına inanan,

 • İş Açıklaması İç Mimari Uygulama Projesi Çizimi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun İç Mimari Uygulama Projesi çiziminde EN AZ 3 YILLIK deneyimi olan Çok iyi derecede Autocad, tercihen Photoshop kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İÇ MİMARLAR aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İç Mekan Tasarım Uzmanı; IKEA mağazasının içindeki evlerin, odaların ve satış alanlarının planlanmasından ve bu alanların alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olacak şekilde düzenlenmesinden sorumludur. İç Mekan Tasarım Uzmanı, ürünlerimizin satışlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, farklı müşteri gruplarımızın yaşam biçimleri ve ihtiyaçlarını analiz ederek ürünlerin avantajlarını fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde anlatmak ve tanıtmak için satış ve lojistik departmanları ile birlikte çalışır. İç Mekan Tasarım Grup Lideri'ne bağlı olarak, grup liderinin önderliğinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniveristelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Akıcı İngilizce bilgisine sahip, Ev dekorasyon trendleri ve iç mekan tasarımı konularında bilgili, AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisine sahip, Yüksek tempolu, yüksek hacimli bir perakende ortamında çalışmaya istekli, İç mekan tasarımı ve görsel tasarım konularında uzmanlaşmış ve perakende deneyimine sahip, Hem yaratıcı hem işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip, Ev dekorasyonu konusunda tutkulu ve insanların nasıl yaşadıklarını merak eden, Çözümler sunarak evde daha iyi bir hayat yaşamaları için insanlara ilham verme konusunda istekli,

 • İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş alanları için IKEA manuelleri ve kanıtlanmış fikirlerin ışığında tasarım çözümleri sunar ve ürün önerilerinde bulunur. Planlanmış limitler dahilindeki kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, kurumsal satış ekibi ile beraber teklifleri oluşturur. Gerektiğinde kurumsal müşterilerin iş alanlarına giderek yerinde keşifler yapar.   Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yöneticisine iletir.  Kurumsal Satış Bölümü satış hedefleri doğrultusunda çalışır. Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanır. Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinir ve bu bilgileri sürekli güncel tutar. Kurumsal Satış Müdürü ile devamlı iletişim halinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Tercihen İngilizce bilgisi AutoCad ve diğer ilişkin çizim programları bilgisi Tercihen satış ve ikna becerisi Etkin iletişim ve sunum becerisi Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Mimar
  Flo Mağazacılık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Şubat 2016

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere MİMAR aramaktadır. Mağazalarımızın kurum kimliğine ve projelerine uygun olarak mimari çizimlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mağazacılık uygulamalarında en az 5 yıl deneyimi olan, Şantiye yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programları ve Autocad, 3dmax, Photoshop vb. mesleki çizim programlarına hakim, Uygulama Projesi ve detay çizimlerinde deneyimli, İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas, Takım çalışmasına uygun, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • İş Açıklaması İnşaat ve Mimarlık sektöründe Mağaza, Restoran-Cafe ve Konut alanında faaliyet gösteren, Kadıköy Bağdat caddesin de bulunan Merkezimizde görevlendirmek üzere deneyimli Mimar veya İç mimar  aranıyor.         1. Auto Cad ortamında proje tasarımını, plan kesit ve görünüşleri yapmak,       2. Projelerin çok iyi seviyede 3D max sunumlarını çizmek,       3. Pilotaj dosyalarını hazırlamak ve teslim etmek,       4. Proje uygulama ve Pilotaj aşamasında firmayı temsil etmek ve görüşmeleri yürütmek.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, bölümlerinden mezun  Tercihen Mağaza, Restoran-Cafe, Konut İç Mekan ve cephe Tasarım, Uygulamaları Konusunda Deneyimi Olan 3dMax, Autocad , photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabile  Proje detaylandırma,üretim çizimleri ve imalatları konusunda deneyimli  Teknik,detay ve malzeme bilgisine sahip  Şantiye sorumluluğunu üstlenebilecek  Metraj konusunda deneyimli  Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı  Seyahat Engeli Olmayan  İyi ya da orta derece İngilizce Bilen Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Yaratıcı düşünme özelliğine sahip, Cv'nizi lütfen fotoğraflı düzenleyiniz. Cv'nizi gönderirken lütfen 3D portfölyönüzü ekleyiniz.

 • Stand Tasarım Uzmanı
  İki Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 31 Ocak 2016

  İş Açıklaması Tanıtım,Tasarım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yürüttüğü projelerin tasarım ve üretim hizmetlerini de kendi bünyesindeki atölyelerde gerçekleştirmektedir. Firmamızın  tasarım departmanında görev alacak, tasarım ve üretim uygulamalarından sorumlu tasarımcı ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; Endüstri Ürünleri Tasarımı / İç Mimarlık  bölümlerinden mezun,  -3D Max ve Autocad programlarını çok iyi seviyede kullanan;  Corel ve Photoshop programlarına hakim, - Kongre Standları – Fuar Standları – Ofis ve Showroom Dekorasyonu – Ürün Teşhir Standları – Sahne ve Mekan tasarımı ve uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, -Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, -Oluşturulan tasarımların üretim planlarının hazırlanmasını ve uygulamaların takip süreçlerini gerçekleştirebilen.

 • Restorasyon Uzmanı Mimar
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli 29 Ocak 2016

  İş Açıklaması Topkapı Sarayı Restorasyon Uygulama Şantiyemizde Görevlendirmek üzere Restorasyon Uzmanı Mimar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden Mezun, Restorasyon Uygulama ve Proje İşlerinde en az 5 yıl deneyimli,  İleri düzeyde Autocad ve diğer çizim programlarını kullanabilen, Titiz ve sistemli çalışma disiplinine sahip, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Detaylara özen gösteren ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, Keşif, Metraj, Ataşman ve Hakediş konularında deneyimli, Planlama, Raporlama, Organizasyon yapabilecek, Rölöve alma teknikleri bilgisine sahip,  Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,

 • İş Açıklaması Şantiyeler departmanında tüm şantiyelerin iş güvenliği konularının takibi yapılacak, şantiyeler departmanının hakedişleri takip edilecek ve ilgili departmanın raporlamaları hazırlanacaktır.

  Aranan Nitelikler => En az C sınıfı iş güvenliği uzmanı => Microsoft ofis programlarının kullanımı => Hakediş raporlamaları yapabilir olmalı => Başlangıc seviyesinde autocad kullanabiliyor olmalı => En az inşaat teknikerliği mezunu

 • Mimar / İç Mimar / Peyzaj Mimarı
  Btt Mimarlık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ocak 2016

  İş Açıklaması Çok fonksiyonlu karma projelerin tasarımında rol alacak,teknik çizim ve görselleştirme programlarına hakim, Mimar / İç mimar / Peyzaj Mimarı meslektaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 sene proje ofisi deneyimi olan, Grafik sunum kavramına hakim Teknik detay ve malzeme bilgisi olan Modelleme ve görselleştirme programlarını kullanabilen Uluslararası literatürü takip eden  

 • Tasarımcı-Mimar
  İki Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ocak 2016

  İş Açıklaması Tanıtım,Tasarım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yürüttüğü projelerin tasarım ve üretim hizmetlerini de kendi bünyesindeki üretim atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Firmamızın mimari tasarım departmanında görev alacak tasarım ve üretim uygulamalarından sorumlu tasarımcı ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık / Mimarlık bölümlerinden mezun,  -3D Max ve Autocad programlarını çok iyi seviyede kullanan;  Freehand ve Photoshop programlarına hakim, - Kongre Standları – Fuar Standları – Ofis ve Showroom Dekorasyonu – Ürün Teşhir Standları – Sahne ve Mekan tasarımı alanlarının tasarım ve uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, -Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, -Oluşturulan tasarımların üretim planlarının hazırlanmasını ve uygulamaların takip süreçlerini gerçekleştirebilen.

 • Mimar - İç Mimar
  Bakış İnş. Mimarlık
  İstanbul Avrupa 18 Ocak 2016

  İş Açıklaması Gayrettepe' de bulunan firmamız için şantiye ve ofiste görevlendirilmek üzere Mimar - İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağaza iç dekorasyonu konusunda şantiye tecrübesi olan, Autocad, 3D Max,Ms Office programlarını kullanabilen, Ofis ve şantiye işlerinde iş takibi ve sonuçlandırmasını yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, Bay.

 • İç Mimar
  Akçaylar Elektrik Ev Aletleri
  İstanbul Anadolu 16 Ocak 2016

  İş Açıklaması Kelebek mutfak mağazamız için İç Mimar aramaktayız

  Aranan Nitelikler Yeni mimarlık alanından mezun  Ekip Çalışmasına Yatkın Analatik İş Planı Yapabilen Anadolu Yakası ikametli tercih sebebidir

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?