İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • Mimar
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "Mimar" aramaktayız. Perakende mağazacılık ve özellikle Gıda sektöründe tecrübeli, Mimari ve inşaat işlerinin görsel ve uygulama yönlerinde bilgili ve tecrübeye sahip, Konsept oluşturma ve konsept geliştirme yönleri güçlü, İnşaat ve mimari ekibi yönetecek tecrübe ve deneyime sahip, Cafeterya, restaurant vb projeler ile şantiye işlerinde tecrübeli, Uygulama Projelerinin Hazırlanmasını, Detay Projelerinin Güncellenmesini yapacak, Çizilen projelerin şantiye ekibine aktarılması ve gerekli uygulamaların takibinin yapılması, Projelerin çizim, uygulama, şantiye yönleriyle kontrol ve denetlenmesini yürütecek, Mimari, mekanik, elektrik, sıhhi projelerinin uygulanmasını yönetecek, Projelerin resmi yönlerinde tecrübeli ve yönetebilecek bilgide olması, Hazırlanan projelerin AVM ve Belediyelere yapılan işlerde kullanılabilir nitelikte olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Teknik Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık Bölümü mezunu En az 5 yıl şantiye mimarlığı ve ofis deneyimi olan Autocad, 3D max iyi derecede kullanabilen En az bir yabancı dili iyi düzeyde bilen (İngilizce, Almanca tercih sebebidir) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan

 • İş Açıklaması Spa & Wellness Projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Başakşehir Ofisindeki tasarım ekibimizde yer alacak; mimari detaylar, malzeme seçimi, teklif hazırlama, uygulama projelerinin oluşturulması konularında ekibimize destek verecek, üretim ve uygulama ekibimizle koordinasyonlu çalışacak, takım çalışmasına yatkın, tasarım yeteneği güçlü Mimar ve İç Mimarlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun Çok iyi derecede MS Ofis, AutoCAD programlarına hakim Tercihen 3D Max ve Photoshop programlarını kullanabilen Analitik düşünebilen, insiyatif sahibi Takım çalışmasına yatkın Tercihen İngilizce bilen Proje, Şantiye, Uygulama, Kontrol ve koordinasyonda deneyimli Yapı mazlemeleri ve ince işler bilgisine sahip Teklif hazırlama, keşif, metraj konusunda deneyimli Tasarım yönü kuvvetli Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • İç Mimar
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya için, kumaş kılıf sistemli kanepe,koltuk,yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak, aşağıdaki özelliklere uygun iç mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun, Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, 3D Max / Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Tercihen mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Sunulan İmkanlar • Uluslararası danışman rehberliğinde eğitim alarak, yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. • Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. • Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. • SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Kıraç / Esenyurt bölgesinde bulunmaktadır.

 • Mimar & İçmimar
  Kale Mimarlık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Konsept Geliştirme ve Tasarım konularında deneyimli, Alternatif Malzemeler konusunda çözümler üretip gerekli araştırmaları yapabilecek tecrübeye sahip , Uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, 3D Max programını çok iyi kullanabilen,ofis ve sahada görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden, Üniversitelerinin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, Min. 3-5 yıl tecrübeli 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım konusunda yeteneklerine güvenen, Uygulama deneyimi olan, Gerektiğinde seyahat edebilecek, Yönetsel ve organizasyon becerileri yüksek, İnsan İlişkileri kuvvetli, MİMAR ve İÇ MİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur. NOT: Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları zorunludur.

 • İş Açıklaması İstanbul Tuzla' da mobilya üretimi yapan firmamızda, Konut projelerine teklif vermek, Müşteri ziyaret edip projeler hakkında bilgi almak, Müşterinin talep ettiği ürünlerin çizimini yapıp projelendirerek sunum hazırlamak, Sunumu yapılan ürünün imalat ölçülerini çıkartmak ve numune üretimini yönlendirmek, İmalat bölümüyle devamlı iletişimde olarak iş kontrolünü ve takibini gerçekleştirmek, Satış sırası ve satış sonrası müşteri ile ilgili tüm süreçlerin takibini gerçekleştirmek. işlerini yapmak üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Veya konuyla ilgili tecrübe sahibi, Mesleği ile ilgili bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje, teklif ve takip işlerinde tecrübeli ve portföyü olan, Seyahat engeli olmayan, İletişim yönü ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara hakim olarak iş takibini yapabilecek, Sorumluluk bilincine sahip, Banyo, mutfak, portmanto gibi ürünlerin imalatı konusunda veya ahşap ürünler ile ilgili bilgi sahibi, Tercihen sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MİMARLIK - İÇ MİMARLIK veya ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, FUAR STAND TASARIM ve İMALATI ALANINDA DENEYİMLİ, FUAR ŞANTİYESİ ve EKİP YÖNETİMİ ALANINDA DENEYİMLİ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya ve iç mimarlık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği, Mobilya Öğretmenliği veya Mobilya Teknikerliği bölümlerinden mezun, Mobilya üretimi ve üretim süreçleri hakkında yetkinlik sahibi, Hammadde ve Malzeme bilgisi olan, AutoCAD program bilgisi ve bilgisayar programları konusuna hakim, Araştırmacı, yeniliklere açık, Mobilya Sektörü ile yakından ilgili, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yaratıcı ve Dinamik, Aktif araç kullanabilen, Yurt dışı seyehat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış bay teknik personel arayışımız bulunmaktadır.

 • İç Mimar
  Boy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen aydınlatma konusunda tecrübeli ve istekli, Satış ve proje çizimlerini bir arada yürütebilecek, İletişimi kuvvetli, Pozitif, dış görünümüne önem veren, Bay, Bayan, İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

 • Mimar
  Rogi İnşaat Ahşap Mim.…
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık-İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Ahşap / Mobilya sektöründe en az 5 yıl deneyimli, İmalat bilgi ve deneyimi olan, Autocad, MS Office programlarına hakim, Fabrika Teknik / Mimari ofis biriminde çalışacak, İyi derecede Rusça bilen Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda oturan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "3D Modelleme Uzmanı " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mimar / İç Mimar ya da iyi derecede Autocad projesi okuyup anlayabilen, 3D Tasarım konusunda minimum 5 yıl deneyimli, İyi derecede 3DS MAX ve VRAY kullanabilen, Photo-Realistic İç Mekan Görselleştirmesi yapabilen, İyi derecede photoshop kullanabilen, Modelleme yapabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması İç Mekan Tasarım Uzmanı; IKEA mağazasının içindeki evlerin, odaların ve satış alanlarının planlanmasından ve bu alanların alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olacak şekilde düzenlenmesinden sorumludur. İç Mekan Tasarım Uzmanı, ürünlerimizin satışlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, farklı müşteri gruplarımızın yaşam biçimleri ve ihtiyaçlarını analiz ederek ürünlerin avantajlarını fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde anlatmak ve tanıtmak için satış ve lojistik departmanları ile birlikte çalışır. İç Mekan Tasarım Grup Lideri'ne bağlı olarak, grup liderinin önderliğinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniveristelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Akıcı İngilizce bilgisine sahip, Ev dekorasyon trendleri ve iç mekan tasarımı konularında bilgili, AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisine sahip, Yüksek tempolu, yüksek hacimli bir perakende ortamında çalışmaya istekli, İç mekan tasarımı ve görsel tasarım konularında uzmanlaşmış ve perakende deneyimine sahip, Hem yaratıcı hem işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip, Ev dekorasyonu konusunda tutkulu ve insanların nasıl yaşadıklarını merak eden, Çözümler sunarak evde daha iyi bir hayat yaşamaları için insanlara ilham verme konusunda istekli,

 • İş Açıklaması Projelendirme, fiyatlandırma, teklif hazırlama,satış ve satış sonrası takip konularında müşteri taleplerini karşılayacak.

  Aranan Nitelikler Kastamonu merkezde faaliyet gösteren, sektörün öncü firmalarından Tavil Design ve İç Mimarlık firmasında istihdam edilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Autocad ve 3D Max programlarını iyi derecede kullanabilen, - Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden, - Takım çalışmasına yatkın, - Tercihen B sınıfı ehliyeti olan, -Erkek adaylar için;tercihen askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Mimari Çizim Uzmanı
  Abir Mimarlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin Mimar / İç Mimarlık bölümlerinden en az 5 yıllık mezun, Mimari detay ve uygulama projeleri çizebilecek Disiplinler arası ( Mimari, Mekanik, Elektrik ) proje koordinasyonunu yürütebilecek Tasarım yönü kuvvetli, Temel mimari programlara hakim (Autocad, Photoshop, 3D Max,Vray) Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İngilizce bilmesi tercih sebebidir. Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Proje geliştirme aşamalarının tümünde görev üstlenebilecek, ekip arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Uçak, Megayacht & Süperyacht, VIP araç iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamızda; Tuzla'daki Dizayn Ofisimizde ve civar tersanelerdeki tekne & yat şantiyelerimizde görev yapacak Mimar, İçmimar, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (- Endüstri Ürünleri Tasarımcılığı,Mimarlık,İçmimarlık) Mobilya üretimi / imalatı konusunda deneyimli ( Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli ) Mesleki bilgisayar programlarını kullanabilen (Inventor, AutoCad, Rhino, 3D Studio Max, Office vb.) Yabancı dil bilen (İngilizce, İtalyanca tercih sebebidir) Gerek dizayn ofiste gerekse teknelerde proje ile ilgili tüm işlemleri yönetip yürütebilecek Proje ve detaylarda pratik, isabetli çözümler üretebilen ve seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek İstanbul - Anadolu yakasında (tercih sebebidir) veya Gebze'de İkamet eden Ekip çalışmasına yatkın, dinamik Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Çalışma yeri Tuzla’dadır

 • İç Mimar
  Ag Ahşap Dizayn
  Antalya 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Mimari ofisimizde proje tasarımı yapmak Hazırlanan projeyi sunmak Onaylanan projenin imalat dosyasını hazırlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen yabancı dil bilen Diksiyonu düzgün, Bay,bayan Mobilya konusunda deneyimli,deneyimsiz Konusuyla ilgili bilgisayar programlarını etkin şekilde kullanabilen, (AutoCad, 3ds MAX) tasarım ve çizim yapabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Uzun projelerde görev alabilecek Seyahat sorunu bulunmayan

 • Dizayn Ofis Mimarı
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak İş programı ve takibi yapmak Çizilen projelerin analizini yapmak Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek Keşif ve metrajların hazırlanması Sahaya teknik detayların verilmesi Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın yeni başlayacak projeleri için merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "DİZAYN OFİS MİMARI" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Otel ve büyük ölçekli konut projelerinin, proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Proje ofislerinde en az 3 yıl çalışmış olması tercih sebebi, Belediye ve imar prosedürleri konusunda bilgili, İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında, hesaplarında tecrübeli, İyi derecede İç Mimari / Mimari Autocad çizimi yapabilen, Yaratıcılık gücü kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max ,autocad ,photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış,

 • Mimar
  Trem Turkey
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Projelerimizin tasarımı ve planlamasında aktif rol oynayarak süreçlerden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Konut tasarım ve uygulama projeleri süreçlerinde yer almış Konsept tasarımlar yapabilen Takım çalışmasına yatkın Mimarlık programlarına hakım Yaratıcı, mimari trendleri takip eden Sürekli kendini geliştiren Düzenli ve raporlama beceriler gelişmiş Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış Yaptığı mimari çalışmaları ek olarak veya portfolyo sitesini paylaşan adaylara öncelik tanınacaktır Nihal İnşaat Beylikdüzü Güzelyurt metrobüs durağına 50 metre uzaklıktadır. Nihal İnşaat Merkez Ofisinde çalışacak gerekli niteliklere uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İç Mimar
  Arkhe İnşaat Mimarlık
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Ağırlıklı fuar stand tasarımları başta olmak üzere, showroom vb tasarımların çizilmesi, teknik olarak detaylandırılması ve gerek imalat sürecinde, gerekse uygulama alanında takibinin/kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler Büyümekte olan organizasyonumuza; Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Müşterilerin isteklerini/ihtiyaçlarını saptayarak uygun çözümleri hazırlayacak, 3D Max, AutoCad ve Photshop programlarını ileri seviyede kullanabilen, Yaratıcı ve araştırmacı yönü kuvvetli, özgün tasarımlar çıkarabilecek, Eleştiriye, yeniliklere ve gelişime açık, Analitik ve sistematik düşünebilen, özgüveni yüksek, Genç, dinamik, heyacanlı, güleryüzlü, ve disiplinli, ekip çalışmasına inanan, Yönetsel becerisi yüksek, insan ilişkileri güçlü, problem çözme becerisine sahip, Ustaların dilinden anlayan ve imalat sürecinde takipçi, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, En az 3 yıl tecrübeli, Beylikdüzü – Avcılar bölgesine yakın, Tam zamanlı.

 • İş Açıklaması Şirketimizin Fuar Stand Tasarım bölümünde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'MİMAR' arayışındayız. Üniversitelerin Mimarlık yada dengi bölümlerinden mezun olmuş Autocad, 3DS Max, photoshop ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Proje imalat sürecinde deneyimli Tüm mimari, statik projeleri kusursuz şekilde okuyabilen ve uygulamasını birebir kontrol edebilecek Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Raporlama becerisine sahip, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler Tekliflendirme aşamasında alan yerleşimlerini çizmek, boyutlandırmasını yapmak. Müşterileri ziyaretlerinde bulunmak, ürün ve hizmetlerimizin tanıtımını yapmak, Proje ile ilgili çalışmaların yürütülmesi sırasında müşteri, imalat ve ilgili diğer taraflarla işbirliği içinde olmak. Fuar ve benzeri tanıtım etkinliklerine katılmak, Mevcut teknik resimlerde gerekli değişiklikleri yapmak ve arşivlerini güncel halde tutmak, Teknik resimlerle belirlenen parça ve malzemelerin standartlara uygunluğunu sağlamak,

 • İç Mimar
  Arıtay Mobilya Dekorasyon…
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kişiye özel mobilya üretimi yapan firmamızda müşterilerle birebir ilgilenerek, ürünlerin tasarımından teslimine kadar olan süreci en iyi şekilde yönetmek, Proje yerinde rölöve alınması, çizim ve renderlerının hazırlanması, Yeni ürünlerimizin tasarım çalışmalarını yapmak, Mağaza vitrin düzenlenmesini sağlamak, Pazarlama Departmanıyla ortak çalışmalar yürütülerek satışa yönelik yeni fikirler geliştirmek... ARITAY MOBİLYA ÜRÜNLERİNİN TAMAMINI BÜYÜKÇEKMECEDE BULUNAN 10.000 METREKARE FABRİKASINDA ÜRETİR VE YİNE BÜYÜKÇEKMECEDE BULUNAN 5000 METREKARE MAĞAZASINDA SATIŞINI YAPAR. ÜRÜNLERİNİN TAMAMI ÖZEL ÜRETİMDİR. PAREKENDE MÜŞTERİLERİNİN YANISIRA PROJE MÜŞTERİLERİNE VE İÇ MİMARLIK FİRMALARINA DA HİZMET VERMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Tasarım yönü kuvvetli olan, Düzenli çalışma prensiplerine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Autocad, 3DMax, Sketchup ve Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabilen, Mobilya konusunda bilgi sahibi, Hafta sonu çalışma konusunda sorun yaşamayacak, Müşterilerle birebir ilgilenebilecek.

 • İç Mimar
  Kıosk Flamant
  İstanbul Avrupa, Muğla 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Uluslararası Mobilya firmamızda İstanbul ve Bodrum'da bulunan mağazamızda çalıştırılmak üzere İç Mimar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun, • Konusunda tecrübeli, • Diksiyonu düzgün, • İyi derecede İngilizce bilen, • Autocad, Photoshop ve 3d Max programlarını iyi derecede bilen, • İnsan ilişkileri kuvvetli, • Farklı projeleri aynı anda yürütebilecek, • Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, • Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, • İletişim ve sunum becerilerinde etkin.

 • Teknik Mimar
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Öncelikle; başlayacak yeni projelerin Satış Ofisleri ve Örnek Dairelerin iç dekorasyonundan sorumlu olmak Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak İş programı ve takibi yapmak Çizilen projelerin analizini yapmak Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek Keşif ve metrajların hazırlanması Sahaya teknik detayların verilmesi Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın yeni başlayacak projeleri için HARAMİDERE ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "TEKNİK MİMAR" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Otel ve büyük ölçekli konut projelerinin, proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Proje ofislerinde en az 3 yıl çalışmış olması tercih sebebi, Belediye ve imar prosedürleri konusunda bilgili İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında, hesaplarında tecrübeli, İyi derecede İç Mimari / Mimari Autocad çizimi yapabilen, Yaratıcılık gücü kuvvetli Tercihen Bayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Mimar, İçmimar
  Grup İnşaat
  İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İSTANBUL ACARKENT de bulunan müşteri odaklı inşaat dekorasyon ve mimari tasarım sektörümüzde DEVLET ÜNİVERSİTESİ' NDEN mezun MİMAR yada İÇ MİMAR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Autocad, 3D max , programlarına hakim, Şantiye tecrübesi olan, Mevzuat konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın, MİMAR veya İÇMİMAR aranmaktadır

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe 23 yıldan bu yana 3250 konut ve 455 işyeriyle toplamda 415.000 m2 alana sahip konut projelerini başarıyla tamamlayan Avcılar İnşaat, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir. Avcılar İnşaat, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektöründe yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar üretti. Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz... Şimdide, büyüyen yapımızda, ekibimize katılacak ve projelerimizde görev alacak ve Teknik Ofis departmanında görev almak üzere '' MİMAR / İÇ MİMAR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık , İç Mimarlık ve İnşaat Yapı bölümlerinden mezun, AUTOCAD, PHOTOSHOP , MS OFFICE vb….., programlarını iyi derecede kullanabilen; Hakediş ve metraj yapabilen, şantiye tecrübesi edinmiş, Prezantabl, verileri analitik çözümler üretip, yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, Mesleki eğitimini satış ile ilişkilendirebilen, Planlama,takip ve yönetsel yetenekleri olan, İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın , Meraklı, araştırmacı, yaratıcı, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Alanında deneyimli.

 • Mimar
  Flo Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere MİMAR aramaktadır. Mağazalarımızın kurum kimliğine ve projelerine uygun olarak mimari çizimlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mağazacılık uygulamalarında en az 5 yıl deneyimi olan, Şantiye yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programları ve Autocad, 3dmax, Photoshop vb. mesleki çizim programlarına hakim, Uygulama Projesi ve detay çizimlerinde deneyimli, İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas, Takım çalışmasına uygun, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • Mimar - İnşaat Mühendisi
  Kançul İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Çanakkale 6 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Çanakkale projemizde çalışacak Çanakkale'de ikamet eden ya da edebilecek Mimar ve İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Restorasyon konusunda deneyimli, Bilgisayarı iyi derecede kullanabilen, Gerekli raporlama ve hesaplar konusunda deneyimli, Diksiyonu düzgün, Etkili konuşabilen, Bay, Bayan.

 • Teknik Design Personeli
  Batu Mimarlık
  İstanbul Avrupa 6 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı ofis yatırımlarının yoğunlaştığı konjoktürde ; Demontable ve hareketli bölme duvar alanında faaliyette bulunan ve faaliyet alanlarında başarılı olmayı ilke edinmiş firmamıza;Teknik Design bl. de Müşteri ile ilişki içinde olunarak, Müşteri odaklı , Kendisini ve şirketini geliştirmeyi ilke edinmiş , Sonuç ve çözüm odaklı , Takım çalışmasına açık, Teklif hazırlama , Çizimlerin yapılarak projenin geliştirilmesi ,sürecin yönetilmesi ve takibi, Şantiye ,üretim ve müşteri arasındaki iletişiminin sağlanması, İşin neticesinde hakedişin yapılması sürecininin yönetilmesinde katkı sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Okulların Mimarlık ,Myo bölümlerinden mezun, Ofis ,şantiye ,hakediş konusunda çalışmalar yürütmüş en az 8 yıl deneyimli Tercihen İngilice lisanına , Autocad ve Excel programına hakim Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Proje Müdürü Mimar/İç Mimar
  İlkpen Cam
  İstanbul Anadolu 5 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Cam tasarım ve üretimi ile faaliyet gösteren Anadolu Hisarı'ndaki firmamıza, 5 yıldızlı otel ve benzeri mekanlardaki proje uygulamalarımızda görev alacak;

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Mimarlık/İç mimarlık fakültelerinden mezun, • Tercihen Şantiye deneyimli • Proje maliyetlendirme, montaj takibive ekipler arası koordinasyonu sağlayacak • Autocad programını çok iyi kullanabilen, • Aktif araç kullanabilen, • Analitik düşünebilen, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı "Proje Müdürü" arıyoruz.

 • Mimar
  Akyap Emlak
  İstanbul Avrupa 17 Haziran 2015

  İş Açıklaması Şantiye ve mimarlık ofislerinde görev alabilecek mimari tasarım müşterilerine sunum yapabilecek çizim programlarını kullanarak render sunumları yapabilecek projelendirme ve tasarım taslaklarını çıkarabilecek yapıcı üretken aktif çalışma arakadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun En az 5 Yıl Tecrubeli Takım çalışmasını seven İngilizce bilen. Autocad 3Dsmax ve Ofice programlarına hakim bilgisayar bilgisi iyi durumda olan. İletişim becerileri gelişmiş, çözüm üretebilen ve dinamik. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği olmayan. Avrupa Yakasında Küçükçekmece Avcılar esenyurt bahçeşehir beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?