İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • İş Açıklaması Mobilya sektöründe çalışmak üzere; İnşaattan ölçü alarak, müşteri istekleri doğrultusunda çizim ve sunum yapabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' İÇ MİMAR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık ve benzeri bölümlerinden mezun, Satış konusunda tecrübesi olan, Adeko, Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Sürücü belgesi olan aktif araç kullanan, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde beceri ve tecrübe sahibi, Şirketimizin gelişimine katkı verebilecek, Yaratıcı ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, BAY/BAYAN.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • CVPLUS Search & Selection İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını üstlendiğimiz firma, uluslarası pazarda lider konumda olup, mobilya ve beyaz eşya sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Menteşe ve kızaklı sistemler ile ilgili üretim yapan ve çeşitli ürünler geliştiren müşterimiz için "PROJE SORUMLUSU" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Saha tecrübesine sahip; inşaat süreçlerine hakim en az 5 yıl deneyimli, Uygulama ve teknik detay çözümleri konusunda bilgi sahibi, Teknik şartname süreçlerini bilen, Autocad, MS Office ve CRM program bilgisine sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Koordinasyon, problem çözme ve iletişim yetenekleri gelişmiş, Hızlı öğrenen ve pratik çözüm üretebilen, İletişim becelerileri güçlü, İş takibi yüksek, Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, proaktif, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,    

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mühendislik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Yetkili, Sorumlu, İç Mimar

 • Smart System İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN TASARIM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler DEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN ENDÜSTRİYEL TASARIM veya İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, FUAR STAND TASARIMI ALANINDA EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • İş Açıklaması İZMİR MERKEZ OFİSİMİZE, İÇ MEKAN TASARIMI KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, BÜYÜK ÖLÇEKLİ PROJELERDE ÇALIŞMIŞ, HIZLI AUTOCAD KULLANABİLEN, TASARIM VE TEKNİK İMALAT VE UYGULAMA ÇİZİMİ YAPABİLECEK BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP, BAYAN İÇ MİMAR VEYA MİMARLAR ALINACAKTIR. ADAYLARDA, ÜÇ BOYUTLU ÇİZİM BİLGİSİ ARANMAMAKTADIR. OFİSİMİZDE HAFTA SONLARI ÇALIŞMA YAPILMAMAKTADIR. ADAYLAR, OFİSTE ÇALIŞACAK OLUP, ŞANTİYELERDE GÖREVLENDİRİLMEYECEKLERDİR. BAŞVURACAK ADAYLARIN, RESİMLİ CV'LERİ İLE BİRLİKTE OKUL SONRASI YAPTIKLARI İŞLERİ İÇEREN PORTFOLYOSUNU MAİL ADRESİMİZE (cv@semihguven.com) GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE, BAŞVURULAR KESİNLİKLE DEĞERLENDİRİLMEYE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - BAYAN OLMASI - TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMASI - İZMİR'DE İKAMET ETMESİ ( İZMİR'E TAŞINACAK ADAYLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR.) - EN AZ 5 YIL İÇ MEKAN TASARIMI YAPAN OFİSLERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI - BÜYÜK ÖLÇEKLİ İÇ MİMARİ PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI - HIZLI AUTOCAD KULLANABİLMESİ - TEKNİK İMALAT VE UYGULAMA ÇİZİMİ (ELEKTRİK, SIHHİ TESİSAT, ALÇIPAN ASMA TAVAN, AYDINLATMA, MOBİLYA İMALAT VB.) YAPABİLECEK BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP OLMASI - İÇ MİMARLIK VEYA  MİMARLIK ÜNİVERSİTELERİNDE ( YURT İÇİ ) EN AZ 4 YILLIK BİR EĞİTİM ALMIŞ OLMASI

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Karaağaç TPU İstanbul Anadolu 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Erenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • VEGA TANITIM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yurtiçi yurtdışı fuar stantları imalatı yapan firmamıza 3 boyutlu stant tasarımı ve imalat için ölçülendirme yapabilecek Mimar, İç Mimar ve Endüstriyel Ürün Tasarımcıları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans ve Önlisans bölümlerinden mezun 3Ds Max Auto Cad ve benzer programlara hakim 3 boyutlu stant tasarımında tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini yapmış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilecek arkadaşlar alınacaktır Yerimiz 4. Levent Sanayi bölgesindedir

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Kaliteli bir markada, Lux bir ofiste, Mükemmel bir iş sahibi olmak istiyorsanızbizi arayın. - Yüksek kalitede sektörel eğitim - Teknoloji eğitimleri ve destekleri - Kişisel Koçluk - Kariyer Planı (Yıllık 100.000 TL'den başlayıp 300.000TL'ye varan kariyer planı)

  Aranan Nitelikler * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, * İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, * Ekip çalışmasına inanan, gelişime açık, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * Kurumsal giyinmeyi ve kararında konuşmayı bilen * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan ve bu iş için şahsi aracı olan, * En az lise mezunu, * Maaş değil, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri Bay veya Bayan girişimciler,   -Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen herkes, COLDWELL BANKER KUZEY GAYRİMENKUL / BEYLİKDÜZÜ ailesinde yerinizi alın. 

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Mühendis, İç Mimar, Danışman, Broker, Asistan

 • Buka Sofa İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve İç Mimar" ekip arkadaşları arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması Yetiştirilmek üzere Sirmersan ailesine yeni üyelerler arıyoruz. Yeni Mezun,hedefleri olan,istekli, mesleğini seven,vizyon sahibi Mimar,İç mimar ve Grafiker genç arkadaşlarımız ile daha ileriye gitmek istiyoruz, gelin sizde yeni kurulan ekibimize katılın...

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Pamukkale Üniversitesi veya çevre illlerin Mühendislik ve Mimari fakültelerinde yeni mezun olmuş,yada 1-2 sene tecrübeli,2014 ve sonrası mezun, Bölümlerinde üstün başarı göstermiş öğrenciler, bölümlerinde ilk 3 e girmiş öğrenciler, genel ortalaması minimum 3.5, İngilizce bilen, Mimar,İç mimar, AutoCad, Revit,Adobe CC ve 3ds Max programlarından en az birini kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli,analiz yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Güvenilir,

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Satış Temsilcisi

 • Sothis Mimarlık Dekorasyon İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Müşteriden gelen istekler doğrultusunda konsept geliştirerek fuar stand tasarımlarının yapılması Teknik çizimlerinin yapılması Üretim detaylarının çıkarılması Üretimin ve uygulamanın takibi Yurt içinde ve yurt dışında montajda bulunarak projenin eksiksiz olarak müşteriye teslim edilmesi Fuar Standı tasarımı yapmak üzere; 3D Max, AutoCad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen 5 yıl sektörde tecrübeli Tasarımlarında farklı ve yenilikçi çizgiler yakalamaya özen gösteren Malzeme bilgisi olan, yaptığı tasarımın üretim sorumluluğunu da alabilecek Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen TASARIMCI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş alanları için IKEA manuelleri ve kanıtlanmış fikirlerin ışığında tasarım çözümleri sunar ve ürün önerilerinde bulunur. Planlanmış limitler dahilindeki kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, kurumsal satış ekibi ile beraber teklifleri oluşturur. Gerektiğinde kurumsal müşterilerin iş alanlarına giderek yerinde keşifler yapar.   Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yöneticisine iletir.  Kurumsal Satış Bölümü satış hedefleri doğrultusunda çalışır. Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanır. Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinir ve bu bilgileri sürekli güncel tutar. Kurumsal Satış Müdürü ile devamlı iletişim halinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Tercihen İngilizce bilgisi AutoCad ve diğer ilişkin çizim programları bilgisi Tercihen satış ve ikna becerisi Etkin iletişim ve sunum becerisi Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: İç Mimar

 • ARS YAPI İstanbul Anadolu 13 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ferhatpaşadaki mimari ofisimizde çalışacak mobilya ahşap üretim çizimi yapabilecek ÜRÜN TASARIMCISI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ahşap mobilya konusunda deneyimli, Ahşap üretim teknik çizim yapabilen, Ağaç türleri konusunda bilgili, MS Office programlarına hakim, Autocad kullanabilen, Gelişime açık, yenilikleri takip eden, İletişim ve memnuniyet odaklı,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Mühendis, Teknik Ressam, Tekniker

 • Pizza Pizza İzmir 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Restoranlarımızın mimari anlamdaki işlemlerini yapmak ve gelişimine destek vermek üzere organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip " İç Mimar" arayışımız bulunmaktadır  .    

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden   mezun, •3 yıllık mesleki tecrübeye sahip, •3D Çizim , tasarım, uygulama ve detay bilgisine sahip, •Ms office ve Autocad programlarına hakim, •Tercihen restoran   kurulumlarının standart ve kurumsal kimliğe uygun bir şekilde yapılandırabilecek, •Tercihen aktif araç kullanabilen, •Askerliğini tamamlamış,( erkek adaylar için) * Seyahat engeli olmayan * Yazılı sözlü iletişimi kuvvetli * Prezantasyonuna önem veren  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Passionis Mimarlık İstanbul Anadolu 27 Haziran 2016

  İş Açıklaması İnce işler ve mobilya tasarımı Uygulama projesi çizimi 3D görselleştirme İyi düzeyde müşteri ilişkileri

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık vb. bölümlerinden mezun Tasarım yapıp, uygulama projesine dönüştürebilen Autocad, 3dsMax, Photoshop, Office programlarını iyi düzeyde bilen İnce işler ve mobilya konusunda deneyimli Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli Tercihen İngilizce bilen Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen iş arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması ATA Mimarlık olarak yapı sektörünün dinamikleri olan; inşaat, mimari, elektrik ve mekanik bir çatı altında toplanmış olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Mağaza, cafe/Rest., Ofis, Sinema, Spor kompleksi vb uygulamalarımızda Mimarlık, İnşaat,Tadilat/Renevasyon süreçlerimizde bizler ile çalışacak şantiye deneyimli Mimar /İç Mimar arkadaşlar arıyoruz.  www.atamimari.com.tr / info@atamimari.com.tr

  Aranan Nitelikler Projelerimizde görevlendirilmek üzere; İlgili okulların mimarlık / iç mimarlık veya inşaat bölümlerinden mezun. Şantiye sorumluluğu Yönetimi ve koordinasyonu üstlenebilecek. Tercihen  mağaza , ofis, restoran ,spor kompleksi ,sinema uygulamalarında görev almış. ince yapı şantiyelerinde enaz 5 yıl deneyimli Detay ve uygulama bilgisine sahip Maliyet analizleri ,keşif ,metraj teknik şartname ihale dökümanı  hazırlayabilecek. işçilik kalitesi ,malzeme ,detay,maliyet kontrolü ve raporlama yapabilecek. autocad ve Ms office programlarının iyi derecede bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahet engeli olmayan. İletişim:  info @atamimari.com.tr  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • Megi İnşaat İstanbul Avrupa 11 Haziran 2016

  İş Açıklaması Mağaza Şantiye uygulamaları konusunda deneyimli, Sözleşme aşamasından itibaren projenin sorumluluğunu üstlenebilecek, İnce ve kaba işler şantiye organizasyonu ve raporlarını hazırlayabilen, iş programını oluşturabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Concept mağazalarının şantiye (Saha) uygulamalarında yer almak,  Mevcut mağazaların fiziksel tadilatları ve dekoratif olarak yeniden düzenlenmesiyle ilgili saha uygulamalarını yürütmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık , İç mimarlık bölümlerinden mezun, Mimari proje, koordinasyon , detay ve uygulama konularına ilgili, İyi derece de3DMAX, AutoCAD ve Ms Project ,Ms Office kullanabilen, Merkez ofis ve saha arası koordinasyonunu yönetebilecek, Disiplinler arası (inşaat,mekanik,elektrik) proje koordinasyonunu sağlayabilecek, Dinamik bir tempoda çalışabilecek, Sorumluluk almaya istekli, Organizasyon yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip, Şantiye ekiplerini organize edecek Askerliğini tamamlamış(Erkek adaylar için), Sürücü ehliyeti sahibi (Aktif kullanıcı)

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?