İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • Proworkistİstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz modüler sistemde genç odası üretimi yapan, küçük konutlara ve konut üretici kurumlara yönelik mobilya üretimi ve satışını gerçekleştiren firmamız için "Proje Yöneticisi" aramaktayız. Pazar araştırmalarının yapılması ve gerekli temasın sağlanması Tasarım sürecinin desteklenmesi Projenin üretim süreçlerinin koordinasyonu Sunum ve teklifin oluşturulması ve takibi

  Aranan NiteliklerOrman Endüstri Mühendisliği veya İç Mimarlık Bölümünden mezun, Mobilya ve dekorasyon sektöründe projeli işlerde en az 3 yıl tecrübeli, Şantiye deneyimli, Tasarım yapabilen ve maliyet çıkarabilen, İç dekorasyonda tecrübeli, Özgüveni yüksek,kolay iletişim kurabilen, yaratıcılık yönü kuvvetli, Çözüm odaklı ve sunum potansiyeli olan, Pazarlama Yeteneği güçlü, Proje organizasyonu sağlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve çiziminde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar a. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun, b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen daha önce benzer görevler üstlenmiş d. Proje okuyabilen, çizebilen e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Uyumlu, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, İç Mimar, Peyzaj Mimarı

 • İş AçıklamasıUçak, Megayacht & Süperyacht, VIP araç iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamızda; Tuzla'daki Tasarım Ofisimizde ve civar tersanelerdeki tekne & yat şantiyelerimizde görev yapacak Yat Tasarımcısı, İçmimar, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Yat Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı,İçmimarlık) Mobilya üretimi / imalatı konusunda, Teknik Resim ve İmalat Çizimi deneyimi olan AutoCad programını kullanabilen Yeterli yabancı dil bilen Gerek tasarım ofisinde gerekse teknelerde proje ile ilgili tüm işlemleri yönetip yürütebilecek Proje ve detaylarda pratik, isabetli çözümler üretebilen ve seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek İstanbul - Anadolu yakasında (tercih sebebidir) veya Gebze'de İkamet eden Ekip çalışmasına yatkın, dinamik Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Çalışma yeri Tuzla’dadır

  Sektör: Denizcilik, Mobilya/Dekorasyon, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • İlkateş Madencilikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİlkateş Madencilik olarak, İstanbul içindeki şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, mimar / içmimar şantiye sorumlusu arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Niteliklermimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun doğal taş montajı hakkında tecrübe sahibi şantiye sorumluluğu üstlenebilecek tercihen otel, residence vb. ince yapı şantiyelerinde en az 3 yıl deneyimli detay ve uygulama projeleri hazırlanmasına katkıda bulunabilecek, hakediş ve imalat raporlaması yapabilecek, işçilik kalitesi, malzeme seçimi gibi konularda titizlikle görev alacak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Seyahet engeli olmayan, aktif araç kullanabilen

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Karaağaç TPUİstanbul Anadolu 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıErenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN TASARIM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN ENDÜSTRİYEL TASARIM veya İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, FUAR STAND TASARIMI ALANINDA EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • Proworkistİstanbul Avrupa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz modüler sistemde mobilya üretiminde öncü olan firmada çalışmak üzere; Beylikdüzü bölgesinde bulunan konut projeleri içerisinde bulunan satış ofislerimizde görevlendirilmek üzere yeni mezun iç mimar veya çizim konusunda deneyimli "satış danışmanı" aramaktayız. Müşteri karşılaması ve satış Boş zamanlarda da 3d veya diğer programlar ile iç mekan sunum hazırlama

  Aranan Nitelikler3D Max ve/veya Autocad iyi seviyede kullanımı, Mobilya sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Giyimine özen gösteren, İletişimi güçlü

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, İç Mimar, Teknik Ressam

 • Juno // Tasarım Yapıİstanbul Avrupa 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSpa & Wellness Projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Gaziosmanpaşa şantiyesinde görevlendirmek üzere; mimari detaylar, uygulama projelerinin oluşturulması, iş programı ve işin takibinin yapılması konularına hakim, üretim ve uygulama ekibimizle koordinasyonlu çalışacak, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede MS Ofis, AutoCAD programlarına hakim Analitik düşünebilen, insiyatif sahibi Takım çalışmasına yatkın Proje, Şantiye, Uygulama, Kontrol ve koordinasyonda deneyimli Yapı mazlemeleri ve ince işler bilgisine sahip hakediş, keşif, metraj konusunda deneyimli Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Tekniker, Şef / Amir

 • CVS MİMARLIKİstanbul Anadolu 24 Şubat 2017

  İş Açıklamasıwww.cvsmimarlik.com REF-1 (Mimar- İç Mimar) Konsept Proje tasarımında etkin fikirleri olan, İç mimari projelerde yenilikçi fikirler üretebilen ve fikirlerini projelendirme yeteneğine hakim, Hızlı Autocad 2D, Photoshop kullanabilen, 3d max-Vray render bilen Üstlendiği projeleri yönetebilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış REF-2 (Modelleme ve Render) İleri seviyede 3d max-Vray render bilen, iç ve dış mekan renderları alabilen İleri seviyede Photoshop kullanabilen, REF-3 (iç Mimar) İç Mimari uygulama projesi çizebilen, Saha uygulama alanında deneyimli REF-4 (İç Mimari Uygulama Mimari​ -İÇ MİMARİ ŞANTİYE- ) Kağıthane ve Kartal şantiye ofislerimizde, İç Mimari uygulama mimari alınacaktır. İş planını uygulama, saha ekiplerinin yönetimi, Raporlama işlerini yapabilecek. Yakın ikametgah Başvuru yapanların portfolyolarını pdf formatında ik@cvsmimarlik.com adresini yollamaları gerekmektedir.

  Aranan NiteliklerEhliyeti olan Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • DipTechİstanbul Anadolu 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMimari camlar üzerine kalıcı dijital baskı yapan firmamız için mimarlık-inşaat firmalarından randevu alıp sunum yapacak, gelen isteklere göre teklif hazırlayacak, planlama, takip ve raporlama yapacak satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, maaş+prim sistemi ile çalışmayı kabul eden satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri. Yurtiçi-yurtdışı fuarlar ve ihracat için iyi seviyede İngilizce bilgisi gereklidir. Satış pazarlama yeteneği gereklidir. Tecrübe, grafik tasarım ve çizim programları bilgisi ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir. Sigara içmeyenlere ve bayanlara pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yemek verilecektir. Duruma göre araç verilebilecektir.

  Sektör: İnşaat, Diğer, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Grafiker

 • Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAlkon Group'un Nişantaşı'nda bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Mevcut ve yeni açılacak mağazalarımızın dekorasyon değişikliklerini organize edebilecek, aşağıda bulunan niteliklere sahip iç mimar arayışımız bulunmaktadır. www.alkon.com.tr

  Aranan NiteliklerMümessiliği olduğumuz firmaların yurt dışında yer alan ofisleri ile köprü oluşturabilecek, Deneyimli, daha önce iç mimari proje uygulamalarında yer almış, İyi derece İngilizce bilen, Araştırmacı, detay ve malzeme bilgisine sahip, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna yetisi yüksek, Detay ve uygulama çizimlerine hakim,  Raporlama ve sunum becerileri konularında yetkin, Render yapabilecek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıAhşap dolap ve kapı üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere, inşaat firmaları ve toplu işlerle ilgilenecek pazarlama çalışanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler- En az 3 yıl mobilya ve dekorasyon konusunda pazarlama tecrübesi olan. - İnsan ilişkilerinde başarılı. - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen. - Erkek adaylarda askerliğini yapmış. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Eleman

 • ARTS MİMARLIKİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFuar standı ve iç mimari alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın İzmir Folkart Towers'ta bulunan ofisimizde tasarım bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İleri seviyede 3D Max kullanabilen Fuar stand tasarımı alanında deneyim veya bilgi sahibi Referanslarına ve portfolyasına güvenen Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek malzeme bilgisi olan Ekip içinde koordineli çalışabilecek Baylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan İzmir'de ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Tasarımcı

 • IKEAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Şubat 2017

  İş Açıklaması• Ürünlerimizin satışlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla; ürünlerin avantajlarını, fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde tanıtır. • Sorumlu olduğu alanlarındaki medyalarda, iş özetlerine dayalı ilham verici, fonksiyonel ve ticari çözümler planlar ve uygular. • Satış alanlarının alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olmalarını sağlar. • Planlama ve işin uygulanmasında satış ve lojistik ile birlikte iş rutinlerine göre çalışır. • Aktiviteler, büyük ölçekli değişiklikler, departman planlamaları ve dış projeler gibi ek projelerde görev alır. • Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimizle ilgili detaylı bilgi edinir ve bunu sürekli güncel tutar.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakülteleri’ndeki ilgili bölümlerden mezun • Tercihen İngilizce bilgisi • AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisi • Hem yaratıcı hem işlevsel çalışabilme yeteneği • Çözümler sunarak evde daha iyi bir hayat yaşamaları için insanlara ilham verme konusunda istek • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Tasarımcı, Sorumlu, İç Mimar

 • İş AçıklamasıSPK ve BDDK lisansına sahip Gayrimenkul Değeleme alanında faaliyet gösteren firmamız için; gayrimenkuller ile ilgili her türlü resmi inceleme, yerinde ziyaret ve gözlemler sonucunda değerleme raporunu hazırlamak amaçlı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTürkiye genelinde hizmet verdiğimiz 16 bankanın değerleme raporları için görevlendirilmek üzere Sözleşmeli / Çözüm Ortağı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı / Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Tercihen gayrimenkul değerleme sektöründe 3 yıl tecrübeli, Office programlarını etkin kullanabilen, Gayrimenkul değerleme uzmanlığını kendine meslek olarak seçmiş, Tercihen SPK lisansı olan / SPK lisansı almayı kendine hedef edinmiş, Gayrimenkul değerleme esasları ve yasal mevzuata hakim, Dinamik, girişken, zaman baskısı altında esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Planlama, iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri kuvvetli, Aynı şirkette uzun süre çalışmayı kendine prensip edinmiş, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Mimar, İç Mimar, Mühendis

 • Karadeniz Örmeİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Bahçelievler' de bulunan Merkez Ofisinde istihdam edilmek üzere

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Mimarlık ya da İç Mimarlık bölümlerinden mezun - 3-5 yıl tecrübeli - Takım çalışmasına yatkın - Mesleki programlara hakim - Gerektiğinde kısa süreli şehir dışı seyahatlerde görev alacak - İnsan ilişkilerinde başarılı, pozitif düşünen - Bağlı bulunduğu yöneticisine raporlama yapabilecek - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan Mimar / İç Mimar takım arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıOFİS PROJELERİNDE TASARIM VE UYGULAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞ OLAN NİTELİKLERE SAHİP TECRÜBELİ BAY - BAYAN İÇ MİMAR ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerOFİS PROJELERİNDE TASARIM VE UYGULAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ BAY - BAYAN İÇ MİMAR ALINACAKTIR. 3 BOYUTLU PROGRAMLARA HAKİM VE SUNUM YAPABİLEN, MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİNİ YÜRÜTEBİLECEK, GÜNLÜK – HAFTALIK İŞ PROGRAMINA UYGUN EKİP PLANLAMASINI YAPABİLECEK TECRÜBEDE, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN DİNAMİK, BAY - BAYAN İÇ MİMAR ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. NOT: BAY ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ - FOTOĞRAFSIZ ADAYLARA DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar

 • Özmadeş Madeni Eşyaİstanbul Anadolu 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMadeş Mobilya projeli satış süreçleri içinde görev alacak, mesleki bilgilerini tempolu satış süreçlerinde kullanacak ve bu alanda gelişim gösterebilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden mezun Mobilya sektöründe deneyimli Tercihen İngilizce bilen Projelerin sahada uygulama, takip ve sorumluluğunu alabilecek İkna kabiliyeti olan ve insan ilişkileri kuvvetli Düzenli çalışma prensiplerine sahip MS Office, Autocad ve 3ds Max uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Aktif araç kullana bilen

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

İç Mimar Nedir ?

İç mimar, kariyeri süresince müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak iç mekan tasarımları yapan kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.