İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • İç Mimar
  Levent Karatepe
  İstanbul Anadolu 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Firmamız'ın faaliyet alanı Mobilya- Dekorasyon'dur.Kişiye özel ölçekli ve projeli işler üretmektedir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office, Autocad, 3DMAX programlarını çok iyi kullanabilen, Projeyi imalata dönüştürebilen, Detayları önemseyen ve detaylara hakim, Yeniliklere ve farklı fikirlere açık, Dinamik, Güleryüzlü, Dış görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş, kendini geliştirmeye odaklı; BAYAN İç Mimar.

 • Mimar
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "Mimar" aramaktayız.   Perakende mağazacılık ve özellikle Gıda sektöründe tecrübeli, Mimari ve inşaat işlerinin görsel ve uygulama yönlerinde bilgili ve tecrübeye sahip, Konsept oluşturma ve konsept geliştirme yönleri güçlü, İnşaat ve mimari ekibi yönetecek tecrübe ve deneyime sahip, Cafeterya, restaurant vb projeler ile şantiye işlerinde tecrübeli, Uygulama Projelerinin Hazırlanmasını, Detay Projelerinin Güncellenmesini yapacak, Çizilen projelerin şantiye ekibine aktarılması ve gerekli uygulamaların takibinin yapılması, Projelerin çizim, uygulama, şantiye yönleriyle kontrol ve denetlenmesini yürütecek, Mimari, mekanik, elektrik, sıhhi projelerinin uygulanmasını yönetecek, Projelerin resmi yönlerinde tecrübeli ve yönetebilecek bilgide olması, Hazırlanan projelerin AVM ve Belediyelere yapılan işlerde kullanılabilir nitelikte olması gerekmektedir.  

  Aranan Nitelikler Teknik Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık Bölümü mezunu En az 5 yıl şantiye mimarlığı ve ofis deneyimi olan Autocad, 3D max iyi derecede kullanabilen En az bir yabancı dili iyi düzeyde bilen (İngilizce, Almanca tercih sebebidir) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lüks aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,  

  Aranan Nitelikler Ankarada ikamet eden, Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen satış ve aydınlatma konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı satışı hedefleyen, Pozitif, dış görünümüne önem veren, Bay, Bayan,   İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.                  

 • İç Mimar
  Boy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lüks aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,  

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen satış ve aydınlatma konusunda tecrübeli ve istekli, İletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı satışı hedefleyen, Pozitif, dış görünümüne önem veren, Bay, Bayan, İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.                

 • İş Açıklaması • Ürünlerimizin satışlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla; ürünlerin avantajlarını, fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde tanıtmak • Sorumlu olduğu alanlarındaki medyalarda, iş özetlerine dayalı ilham verici, fonksiyonel ve ticari çözümler planlamak ve uygulamak • Satış alanlarının alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olmalarını sağlamak • Planlama ve işin uygulanmasında satış ve lojistik ile birlikte iş rutinlerine göre çalışmak • Aktiviteler, büyük ölçekli değişiklikler, departman planlamaları ve dış projeler gibi ek projelerde görev almak • Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimizle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bunu sürekli güncel tutmak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakülteleri’ndeki ilgili bölümlerden mezun • Tercihen İngilizce bilgisine sahip • AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisine sahip • Hem yaratıcı hem işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip • Çözümler sunarak evde daha iyi bir hayat yaşamaları için insanlara ilham verme konusunda istekli • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması · Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş alanları için IKEA fikirlerinin ışığında tasarım çözümleri sunmak ve ürün önerilerinde bulunmak, · Planlanmış limitler dahilindeki kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, kurumsal satış ekibi ile beraber teklifleri oluşturmak, · Gerektiğinde Kurumsal müşterilerin iş alanlarına giderek yerinde keşifler yapmak, · Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yöneticisine iletmek, · Kurumsal Satış bölümü satış hedefleri doğrultusunda çalışmak, · Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanmak, · Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimizle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bu bilgileri sürekli güncel tutmak, · Kurumsal Satış Grup Lideri ile devamlı iletişim halinde olmak.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, · Tercihen İngilizce bilen, · AutoCad ve diğer ilişkin çizim programlarını etkin kullanabilen, · Tercihen satış ve ikna becerisine sahip, · İletişim ve sunum becerilerini en etkin şekilde kullanabilen, · İş yeri dekorasyonuna ilgili olan ve yaratıcı çözümler sunarak iş yerinde daha iyi bir çalışma ortamı için ilham verme konusunda istekli, · Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen), · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

 • Mimar & İçmimar
  Kale Mimarlık
  İstanbul Anadolu 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Erenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden, Üniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur. NOT: Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları zorunludur.

 • Mimar
  Kosan Kozmetik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Flormar markasını en iyi şekilde temsil ederek, açılacak veya yenilenecek mağazaların konsepte uygun olarak faaliyete geçmesini sağlamak. Mağaza ve kioskların yerleşim planını çizmek Mağaza açılış sürecini planlamak ve takip etmek Tüm inşaat ve taşeron ilişkilerini yürütmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun Perakende firmalarında min 5 yıl deneyime sahip İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İç Mimar
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya için, kumaş kılıf sistemli kanepe,koltuk,yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak, aşağıdaki özelliklere uygun iç mimar ekip arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun, Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, 3D Max / Rhino ve Autocad  programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Tercihen mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Sunulan İmkanlar • Uluslararası danışman rehberliğinde eğitim alarak, yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli   bir ekiple  çalışma ortamı. • Sektörde kendini  geliştirme ve yenilikleri takip edebilme  imkanı. • Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. • SGK, servis, yemek ve her  türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Kıraç / Esenyurt bölgesinde bulunmaktadır.      

 • İç Mimar
  Akarteks Tekstil
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması - FUAR STANDI YAPAN FİRMAMIZA  "İÇ MİMAR" ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - FUAR STANDI KONUSUNDA TECRÜBELİ , - 3 DS MAX , AutoCAD , PHOTOSHOP , VRAY PROGRAMLARINA HAKİM , - TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU , - AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN " İÇ MİMAR " ARKADAŞLAR ARANMAKTADIR.  NOT : Örnek çalışmanız varsa , lütfen bir portfolyo gönderiniz.

 • Mimar - İç Mimar
  Bakış İnş. Mimarlık
  İstanbul Avrupa 9 Ekim 2015

  İş Açıklaması Gayrettepe' de bulunan firmamız için şantiye ve ofiste görevlendirilmek üzere Mimar - İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mağaza iç dekorasyonu konusunda şantiye tecrübesi olan, İyi derecede Autocad kullanabilen, Ofis ve şantiye işlerinde iş takibi ve sonuçlandırmasını yapabilecek, Şantiye işleri konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Bayan, bay. 3D Max kullanabilmesi tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Uçak, Megayacht & Süperyacht, VIP araç iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamızda; Tuzla'daki Dizayn Ofisimizde ve civar tersanelerdeki tekne & yat şantiyelerimizde görev yapacak Mimar, İçmimar, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (- Endüstri Ürünleri Tasarımcılığı,Mimarlık,İçmimarlık)  Mobilya üretimi / imalatı konusunda deneyimli ( Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli )  Mesleki bilgisayar programlarını kullanabilen (Inventor, AutoCad, Rhino, 3D Studio Max, Office vb.)  Yabancı dil bilen (İngilizce, İtalyanca tercih sebebidir)  Gerek dizayn ofiste gerekse teknelerde proje ile ilgili tüm işlemleri yönetip yürütebilecek  Proje ve detaylarda pratik, isabetli çözümler üretebilen ve seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek  İstanbul - Anadolu yakasında (tercih sebebidir) veya Gebze'de İkamet eden Ekip çalışmasına yatkın, dinamik Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)  Çalışma yeri Tuzla’dadır

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN  FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE  ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MİMARLIK - İÇ MİMARLIK veya ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, FUAR STAND TASARIM ve İMALATI ALANINDA DENEYİMLİ, FUAR ŞANTİYESİ ve EKİP YÖNETİMİ ALANINDA DENEYİMLİ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması Achı tasarım fuar standı alanında faaliyet gösteren sektörün önde gelen firmalarındandır.Achı tasarımda proje formu baz alınarak ve firmaların ürün özelliklerine göre kurumsal kimlikleri korunarak projeler tasarlanır. Ahşap ve Maxima fuar standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, corel, photoshop ve autocad programlarına hakim,malzeme bilgilsi olan takım arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Fuar stand tasarım sektöründe en az 3 yıl deneyimli, 3ds max, autocad, corel, photoshop programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tasarlanan projelerin anahtar teslim imalat ölçüsünü düzenleyebilen, Takım çalışmasına yatkın sonuç odaklı sorumluluk alabilecek, Seyehat engeli olmayan

 • Mimarlar
  Memduh Taşdemir Proje Grubu
  İstanbul Anadolu 8 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mimarlık büromuza tasarım ve çizim için Bayan Mimarlar alınacaktır. Mimari proje tasarımında yetenekli, tecrübeli, kendisini geliştirmeye müsait, Belediye ve imar mevzuatına göre mimari proje çizimi yapabilecek, Üç boyutlu cephe tasarım ve çizimi yapabilecek, Mimari çizim için; autocad kullanabilen, Tercihen 3dsmax, photoshop, coreldraw gibi çizim ve üç boyutlu görselleştirme programlarını kullanabilen takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tasarım yönü gelişmiş, Dinamik ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İnşaat Teknikeri
  Mata Mimarlık Tasarım İnşaat…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 7 Ekim 2015

  İş Açıklaması Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen, İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen, Şantiye kontrollerini yapabilen, Teknik şartname hazırlayabilen, Kesin Hesap yapabilen.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış, 30 yaşını aşmamış, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen,

 • İş Açıklaması Mobilya sektöründe çalışmak üzere; İnşaattan ölçü alarak, müşteri istekleri doğrultusunda çizim ve sunum yapabilecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' İÇ MİMAR '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İç Mimarlık veya Mobilya Dekorasyon bölümlerinden mezun, Adeko, Autocad, MS Office. 3D Max programlarını iyi derecede kullanabilen, Sürücü belgesi olan aktif araç kullanan, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde beceri ve tecrübe sahibi, Şirketimizin gelişimine katkı verebilecek, Yaratıcı ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, BAY/BAYAN.

 • Tasarımcı - İç Mimar
  Telci Mimarlık
  İstanbul Avrupa 7 Ekim 2015

  İş Açıklaması Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Fuar ve sergileme standı, televizyon sahne dekoru, tiyatro sahne dekoru, mağaza vitrin dekoru, konut ve ticari mekan dekorasyonu, özel üretim mobilya işleri, alanlarında faliyet gösteren atölyemize görevlendirmek üzere PORTFOLYO sunamayacak adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Müşteri talepleri doğrultusunda projelendirme Yapılan projelerin müşteriye etkili bir şekilde sunulabilmesi Projelerin takibi Üretim detaylarının hazırlanması ve üretim takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun 3ds Max & V-ray (sunum), photoshop (görselleştirme), autocad (üretim) programlarını iyi derecede kullanabilen Araştırmacı, kendini geliştirmeyi seven, yeniliklere ve eleştiriye açık, özgün tasarımlar yapabilen ve bunların teknik altyapılarını oluşturup projelendirebilen Uluslararası firmalarla iletişim sağlayabilecek ve yazışma yapabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, Oluşturulan tasarımların üretim planlarının hazırlanmasını ve uygulamaların takip süreçlerini gerçekleştirebilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen. "Endüstriyel Tasarımcı" arıyoruz.

 • Şantiye ve Ekip Kontrolörü (Mimar)
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pekçok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir seçme&yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız, kamu ve özel alanda çok sayıda inşaat projelerine imza atan müşterimiz için; Şantiyelerin kontrolünü sağlayacak,teknik ekibi denetleyecek ''Şantiye ve Ekip Kontrolörü (Mimar)'' arayışındayız.  

  Aranan Nitelikler  İç mekan uygulamalarında deneyimli,   Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,   3 D Max, Vray ve benzeri tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen,  En az 3 yıl tecrübe sahibi,  İnşaat malzemeleri hakkında bilgi sahibi,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Tasarım ve Proje Uzmanı (İç Mimar)
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pekçok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir seçme&yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız, kamu ve özel alanda çok sayıda inşaat projelerine imza atan müşterimiz için; onarım, dekorasyon, mimari alanlarda tasarımlar yaparak, proje yürütebilecek ''Tasarım ve Proje Uzmanı (İç Mimar)'' arayışındayız.  

  Aranan Nitelikler  İç mekan uygulamalarında deneyimli,   Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek  Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,   3 D Max, Vray ve benzeri tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen,  En az 3 yıl tecrübe sahibi,  İnşaat malzemeleri hakkında bilgi sahibi,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına yatkın FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max ,autocad ,photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış,

 • İç Mimar
  Ag Ahşap Dizayn
  Antalya 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması Mimari ofisimizde proje tasarımı yapmak Hazırlanan projeyi sunmak  Onaylanan projenin imalat dosyasını hazırlamak   

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen yabancı dil bilen Diksiyonu düzgün, Bay,bayan Mobilya konusunda deneyimli,deneyimsiz Konusuyla ilgili bilgisayar programlarını etkin şekilde kullanabilen, (AutoCad, 3ds MAX) tasarım ve çizim yapabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Uzun projelerde görev alabilecek Seyahat sorunu bulunmayan

 • Mimar
  Jomsan Elektronik Eğlence
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması • AutoCAD programında hazırlanmış olan projelerin, modellemelerini yapabilecek Yarı Zamanlı ve ya Tam zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Maslak'ta bulunan iş yerimize çalışma arkadaşı arıyoruz. • Tercihen lisans - ön lisans mezunu ve ya son sınıf öğrencisi, • Pro-aktif, • Tasarımların teslimat süreleri konusunda hassas, • İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan • 30 yaşını aşmamış

 • Endüstriyel Ürün Tasarımcısı
  Vega Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Eylül 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi yurtdışı fuar stantları imalatı yapan firmamıza  Mimar, İç Mimar ve Endüstriyel Ürün Tasarımcıları arıyoruz. 3 boyutlu  Stant Tasarımı ve imalat için ölçülendirme yapılması  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans ve Önlisans bölümlerinden mezun 3Ds Max Auto Cad ve benzer programlara hakim. 3 boyutlu stant tasarımında tecrübeli. Erkek adaylar için askerliğini yapmış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan bay bayan  Hızlı, yaratıcı, etkili ve çözüme yönelik karar verme yeteneği olan Sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilecek elemanlar alınacaktır. Yerimiz 4. Levent Sanayi bölgesindedir

 • Mimar / İç Mimar
  Poshh Designs
  Türkiye, Tanzanya, Kenya 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Padişah İnşaat ve Yapı firmamız bünyesinde yurtdışı birimi olarak kurulan POSHH DESIGNS LTD.  2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız iç mimari, mimari, dekorasyon, mobilya ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. POSHH DESIGNS bulunduğu pazarlarda öncelikle iç mimari tasarım, üretim,projelendirme ve anahtar teslim proje tamamlama alanlarında pazarda ki yerini sağlamlaştırarak, dizayn ve mimari konularında öncelikli isim olmayı hedeflemiştir. 2015 yılı sonuna doğru açılacak olan inşaat birimimizle beraber; projelendirme, tasarım,uygulama projesi ve proje tamamlama alanlarında faaliyetlerini genişletmeye başlamıştır.  

  Aranan Nitelikler Firmamızın yurtdışı birimlerinde yer almak üzere, üniversitelerin Mimarlık - İç mimarlık bölümlerinden mezun; Yurt dışı çalışmalarının bireye kattığı gelişime inanan İngilizce bilen Konsept ve Tasarım vizyonuna güvenen Uygulama Projesi konusunda deneyimli Mimari detay çözümlemeleri geliştirebilecek Gerekli CAD / 3D / Resim Grafik ve Sunum programlarına hakim Uygulama projelerini yerinde yönetebilecek Proje sunumu yapabilecek Yaptığı işten keyif alan, dinamik ve pozitif  Mimar ve İç Mimar arkadaşların ekibimize katılımını beklemekteyiz.

 • İç Mimar Proje Satış Sorumlusu
  B&T Design
  İstanbul Avrupa 23 Eylül 2015

  İş Açıklaması Mobilya sektöründe öncü kimliği, özgün tasarım anlayışı, hizmeti, kalitesi ve tarzıyla tanınan B&T Mobilya  merkez mağazasında görev alacak, satış gruplarımıza destek verecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık, Tasarım, İşletme veya Mühensilik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl satış deneyimli, Satış yapmayı meslek edinmiş, Mobilya sektörünü tanıyan, Kendine güvenli ve ikna kabiliyeti yüksek, Güleryüzlü, pozitif, dinamik, İngilizce bilen, Erkek adaylar için  askerlik hizmetini tamamlamış, B&T Ürünlerinin ve/veya  temsilcisi olduğu ürünlerin müşteriye satışını gerçekleştirecek, Müşteri talepleri doğrultusunda  proje ekibiyle kordineli olarak uygun çözümleri hazırlayacak ve sunacak, Projeli satış , sipariş ve  teslimat sürecinin sorumluluğunu alabilecek, Yeni müşteri potansiyelleri oluşturacak ve mevcut müşterilerle ilişkilerinin devamını sağlayacak, Satış sonrası müşteri memnuniyetini  sağlayacak ve takibini yapacak, Pazardaki ve  piyasalardaki gelişmeleri yakından takip edecek.

 • Mimar
  Flo Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Eylül 2015

  İş Açıklaması ZİYLAN GRUP şirketlerinden, bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen FLO MAĞAZACILIK HİZM. ve PAZ. A.Ş.; BAĞCILAR MERKEZ binasında görevlendirmek üzere MİMAR aramaktadır. Mağazalarımızın kurum kimliğine ve projelerine uygun olarak mimari çizimlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mağazacılık uygulamalarında en az 5 yıl deneyimi olan, Şantiye yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programları ve Autocad, 3dmax, Photoshop vb. mesleki çizim programlarına hakim, Uygulama Projesi ve detay çizimlerinde deneyimli, İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas, Takım çalışmasına uygun, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen BAY.

 • Tasarımcı-Mimar
  İki Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Eylül 2015

  İş Açıklaması Tanıtım,Tasarım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yürüttüğü projelerin tasarım ve üretim hizmetlerini de kendi bünyesindeki üretim atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Firmamızın mimari tasarım departmanında görev alacak tasarım ve üretim uygulamalarından sorumlu tasarımcı ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık / Mimarlık bölümlerinden mezun, -3D Max ve Autocad programlarını çok iyi seviyede kullanan; Freehand ve Photoshop programlarına hakim, - Kongre Standları – Fuar Standları – Ofis ve Showroom Dekorasyonu – Ürün Teşhir Standları – Sahne ve Mekan tasarımı alanlarının tasarım ve uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, -Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, -Oluşturulan tasarımların üretim planlarının hazırlanmasını ve uygulamaların takip süreçlerini gerçekleştirebilen.

 • Mimari Tasarımcı
  Hamim İnşaat Mimarlık
  İstanbul Avrupa 9 Eylül 2015

  İş Açıklaması Uygulama projesi çizilmesi ve gerekli dökümantasyonun hazırlanmasında görev alacak, AutoCAD, SketchUp yazılımlarına kesin hakim olma koşulu ile esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Lisans, yüksek lisans, doktora ve askerlik ile ilişkisi olmayan, Belediye Imar yönetmeliklerine hakim,ruhsat projeleri konusunda deneyimli. Sigara kullanmayan mimar iş arkadaşları arıyoruz. Büromuz BAKIRKÖYDE OLDUĞU İÇİN tercihen bakırköyde ikamet edenler tercihimizdir. Ehliyet ve aktif araç kullanımı tercihimizdir.

  Aranan Nitelikler Özellikle büyük yapılarda tasarım konusunda deneyimli, Yarışma projelerinde deneyimli, Sunuş takdim konusunda deneyimli donanımlı mimar aramaktayız.

 • Teknik Design Personeli
  Batu Mimarlık
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı ofis yatırımlarının yoğunlaştığı konjoktürde ; Demontable ve hareketli bölme duvar alanında faaliyette bulunan ve faaliyet alanlarında başarılı olmayı ilke edinmiş firmamıza;Teknik Design bl. de Müşteri ile ilişki içinde olunarak, Müşteri odaklı , Kendisini ve şirketini geliştirmeyi ilke edinmiş , Sonuç ve çözüm odaklı , Takım çalışmasına açık, Teklif hazırlama , Çizimlerin yapılarak projenin geliştirilmesi ,sürecin yönetilmesi ve takibi, Şantiye ,üretim ve müşteri arasındaki iletişiminin sağlanması, İşin neticesinde hakedişin yapılması sürecininin yönetilmesinde katkı sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Okulların Mimarlık ,Myo bölümlerinden mezun, Ofis ,şantiye ,hakediş konusunda çalışmalar yürütmüş en az 8 yıl deneyimli Tercihen İngilice lisanına , Autocad ve Excel programına hakim Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?