İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • İç Mimar ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Alaçatı Muhallebicisi olarak farklı lokasyonlarda devam eden ve yeni açılacak şubelerimizin projelerinde görev alacak

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - Ağırlıklı olarak Alaçatı Muhallebicisi şube dekorasyon ve ince yapı projelerinde çalışacak - Şantiye ofis koordinasyonunu sağlayabilecek - 35 yaşını aşmamış - Tasarım yönü kuvvetli - İyi derecede Autocad , 3dmax ,photoshop kullanabilen - İyi derecede görselleme ve modelleme yapabilen, - Sunum tekniklerine hakim - Tercihen ingilizce bilen - Aktif araç kullanabilen - Askerlikle ilişiği olmayan - En az 3-4 yıl profesyonel iş tecrübesine sahip - Bay İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması Çağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube  bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe  kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''İç Mimar  ''aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Üniversitenin İç Mimarlık bölümünden mezun Tasarım kabiliyeti yüksek ve Ofis Mobilya sektöründe bilgili   Autocad , 3dMax programlarını çok iyi derecede kullanabilen(V-ray de render alabilen) İç Mimari tasarım ve uygulama projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Detay ve uygulama çizimlerine hakim, Sunuma önem veren  Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık Tercihen İyi derece İngilizce - Arapça bilen Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek   Ms Office programlarına hakim  Aktif araç kullanabilen,   Ankarada  ikamet eden 24-30 yaşları arasında  Bay -Bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar

 • Mimar/ İç Mimar EMA MİMARLIK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ulusal ve uluslararası mimarlık, iç mimarlık ve fuar standı alan proje yönetimi hizmeti veren firmamızda müşterileri beğenilerini iyi anlayıp, doğru tespitler yapıp, ihtiyaçlarına uygun proje tasarlamak, fiyat teklifi oluşturmak, proje uygulama sürecinin her aşamasının takip ve kontrolü.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ya da iç mimarlık bölümlerinden mezun olmuş, Mimari, iç mimari, fuarcılık konularında kendilerini geliştirmek isteyen, Yeni mezun, Tercihen tecrübeli Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını lullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Seyahat engelli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevi bulunmayan / Tecilli

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • İç Mimar Buka Sofa İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa  olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak ve mağazalarımızda görev yapacak aşağıdaki özelliklere uygun " İç Mimar" ekip arkadaşı arıyoruz.   Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple  çalışma ortamı. Sektörde kendini  geliştirme ve yenilikleri takip edebilme  imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her  türlü sosyal haklar sunulmaktadır.  Fabrikamız  Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad  programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman,  malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi  düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.     

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İç Mimar KONSEPT İNŞAAT Manisa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması MANİSA ili Salihli ilçesinde faaliyette olan Konsept İnşaat firmasının bünyesinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere iç mekân tasarımından sorumlu ve aşağıda belirtilen niteliklere uygun İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen daire ve mağaza projelendirmesinde tecrübeli, Üniversitelerin İçmimarlık Bölümünden mezun, AutoCad, Photoshop, 3D Max programlarını iyi seviyede bilen ve aktif kullanan, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adayların askerlik engeli bulunmaması.  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar

 • Mimar Bumm Mimarlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Üniversitelerin mimarlık-iç mimarlık bölümlerinden mezun, Proje tasarımı, uygulama, kontrol, planlama ve koordinasyonda deneyimli, Mağaza uygulamasında "Marka” nın, ‘tüm süreçlerini, sorumlulukları üzerine alarak yönetebilecek, MS Offıce, Autocad, 3dmax programlarına hakim, Şantiye tecrübesi olan, tüm şantiye süreçlerini, sorumlulukları üzerine alarak yönetebilecek. İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilen, organizasyon tecrübesi olan, Esnek mesai saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Dinamik, güleryüzlü Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Proje ve Şantiye Mimarı takım arkadaşları arıyoruz. İSTANBUL/Ataşehir

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Mimar Dms Yapı İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kadıköy merkezli,  konut inşaatları yapan  firmada; inşaat ekibimizle birlikte özellikle ince işler uygulama ve tasarımda deneyimli, şantiye koşullarında çalışacak, en az 5 yıl deneyimli Mimar. (Şantiye yeri Göztepe'dedir)

  Aranan Nitelikler     Konut projelerinde, ince işlerde uygulama deneyimli, Etüt, proje, şantiye ve  iç dekorasyonda deneyimli, en az 5 yıl şantiye deneyimli Bay - bayan

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İç Mimar İCA DIŞ TİCARET İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Müşteri segmentinin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak doğru hizmet ve çözümler sunmak Sorumlu olduğu ürün grubu hakkında bilgi edinerek uzmanlaşmak Marka kimliği doğrultusunda müşteriye doğru bilgi akışını sağlamak Müşteri tarafından talep edilen ürünlerin sunum ve sipariş teklif formunu hazırlamak  Siparişi alınan ürünün satış, stok ve sevkiyat sürecini takip edip gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Projelendirme ve sunum hazırlama alanında deneyimli Müşteri ve sipariş teslim ilişkisini takip edebilecek Teklif ve rapor hazırlayabilecek Perakende mağazacılık alanında tecrübesi olan İthal mobilya sektörüne ilgi duyan İş takibi ve sorumluluk bilinci olan İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Sorumlu, Uzman, Yönetici, Mimar

 • İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş alanları için IKEA manuelleri ve kanıtlanmış fikirlerin ışığında tasarım çözümleri sunar ve ürün önerilerinde bulunur. Planlanmış limitler dahilindeki kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, kurumsal satış ekibi ile beraber teklifleri oluşturur. Gerektiğinde kurumsal müşterilerin iş alanlarına giderek yerinde keşifler yapar.   Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yöneticisine iletir.  Kurumsal Satış Bölümü satış hedefleri doğrultusunda çalışır. Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanır. Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinir ve bu bilgileri sürekli güncel tutar. Kurumsal Satış Ekip Lideri ile devamlı iletişim halinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Tercihen İngilizce bilgisi AutoCad ve diğer ilişkin çizim programları bilgisi Tercihen satış ve ikna becerisi Etkin iletişim ve sunum becerisi Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: İç Mimar

 • İç Mimar Mo-Re ENSTİTÜ Bursa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Bursa'nın halıcılık sektörünün öncü kuruluşlarından olan danışmanlığını yaptığımız firmada istihdam edilmek üzere iç mimarlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   Bilgisayarda desen tasarımı yapabilecek (gereğinde renk ayrımlarını ve varyantlarını da yapabilmeleri tercih nedeni) Estetik bakış açısı ve yeteneğine sahip, Tasarım dünyasını ve yeni trendlerini yakından takip eden, Ms Office programlarına hakim, Üniversitelerin Mimarlık/İçmimarlık bölümünden mezun Konsept geliştirme konusunda kendine güvenen Proje çizimi dahil, çizilen projelerin uygulanması ve gerekirse revizelerinin yapılması dahil Proje tarafında görev alınması İmalat ve uygulama detayı çözebilecek Proje çiziminde kendine güvenen ve işini severek yapan Proje ve uygulama İmalatını birlikte değerlendirecek Gerekli olduğu zamanlarda mimari proje ve detay çizilmesi    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: İç Mimar

 • İç Mimar Firma Adı Gizli İzmir 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Restoranlarımızın mimari anlamdaki işlemlerini yapmak ve gelişimine destek vermek üzere organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip " İç Mimar" arayışımız bulunmaktadır  .    

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden   mezun, •3 yıllık mesleki tecrübeye sahip, •3D Çizim , tasarım, uygulama ve detay bilgisine sahip,   •Ms office ve Autocad programlarına hakim, •Tercihen restoran   kurulumlarının standart ve kurumsal kimliğe uygun bir şekilde yapılandırabilecek, •Tercihen aktif araç kullanabilen, •Askerliğini tamamlamış,( erkek adaylar için) * Seyahat engeli olmayan * Yazılı sözlü iletişimi kuvvetli * Prezantasyonuna önem veren  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • Mimar Satış Sorumlusu Park Ahşap İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması                     Levent Merkez Show room’umuzda;          Verilecek eğitimler ile müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda satış, projelendirme, satış sonrası uygulama ve iş teslimi gibi tüm aşamalarda mimari ofisler ile koordineli olarak çalışacak yapı malzemeleri / ahşap ve ahşap ürünleri satışından sorumlu olacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Mimar veya İç Mimar Alanında en az 5 yıl deneyimli, Yapı malzemeleri perakende satış tecrübesine sahip, Tercihen ahşap ve ahşap ürünleri satışında deneyimli, CAD,3D ve ofis programları kullanabilen, 40 yaşını geçmemiş, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif sürücü ehliyetine sahip           

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar

 • Proje Sorumlusu Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, Kocaeli 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yurtiçi mağazalarımız için mimari tasarım, iç ve dış mekân detay ve uygulama çizimlerini gerçekleştirmek, Mağaza rölevelerinin alınması, teknik ve üç boyutlu çizimlerin hazırlanması, Tedarikçi firmalarla gerçekleşen operasyonun takibi ve yönetimi, Projelerin tasarım ve uygulamalarında yer almak- saha ve büro koordinasyonunu sağlamak, Metraj, uygulama ve fiyatlandırma süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Mimarlık' ve/veya 'İç Mimarlık' bölümlerinden mezun, Mağazacılık uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Uygulama Projesi ve detay çizimlerinde tecrübe sahibi, Office ve 2 boyutlu çizim programlarına hakim, İş takibi ve geri bildirimi konusunda hassas, Takım çalışmasında yatkın, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Gebze de ikamet eden,

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Uzman

 • İç Mimar NOBELSİZE MOBİLYA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Perakende mimarisinde uluslararası firmalara hizmet veren şirketimize iç mimar arıyoruz

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun Çizim programlarına hakim Şantiye ve malzeme bilgisi olan Uluslararası markaların projeleri yönetebilecek Özellikle ticari alan uygulamaları kapsamında projelendirme ve ince işler imalat kalemleri konusunda detay çizimleri yapabilecek Müşteri görüşmeleri, projelendirme, şantiye organizasyonu konularında yeterli deneyime sahip, İngilizce bilen,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Aktif araç kullanabilen / B sınıfı ehliyeti olan En az 3 yıl deneyimli Erkek adayların askerlik hizmeti tamamlanmış olmalı İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş alanları için IKEA manuelleri ve kanıtlanmış fikirlerin ışığında tasarım çözümleri sunar ve ürün önerilerinde bulunur. Planlanmış limitler dahilindeki kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, kurumsal satış ekibi ile beraber teklifleri oluşturur. Gerektiğinde kurumsal müşterilerin iş alanlarına giderek yerinde keşifler yapar.   Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yöneticisine iletir.  Kurumsal Satış Bölümü satış hedefleri doğrultusunda çalışır. Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanır. Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinir ve bu bilgileri sürekli güncel tutar. Kurumsal Satış Müdürü ile devamlı iletişim halinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıllık iş deneyimi Tercihen İngilizce bilgisi AutoCad ve diğer ilişkin çizim programları bilgisi Tercihen satış ve ikna becerisi Etkin iletişim ve sunum becerisi Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması İç Mekan Tasarım Uzmanı; IKEA mağazasının içindeki evlerin, odaların ve satış alanlarının planlanmasından ve bu alanların alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olacak şekilde düzenlenmesinden sorumludur. İç Mekan Tasarım Uzmanı, ürünlerimizin satışlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, farklı müşteri gruplarımızın yaşam biçimleri ve ihtiyaçlarını analiz ederek ürünlerin avantajlarını fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde anlatmak ve tanıtmak için satış ve lojistik departmanları ile birlikte çalışır. İç Mekan Tasarım Grup Lideri'ne bağlı olarak, grup liderinin önderliğinde çalışır.

  Aranan Nitelikler Üniveristelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Akıcı İngilizce bilgisine sahip, Ev dekorasyon trendleri ve iç mekan tasarımı konularında bilgili, AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisine sahip, Yüksek tempolu, yüksek hacimli bir perakende ortamında çalışmaya istekli, İç mekan tasarımı ve görsel tasarım konularında uzmanlaşmış ve perakende deneyimine sahip, Hem yaratıcı hem işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip, Ev dekorasyonu konusunda tutkulu ve insanların nasıl yaşadıklarını merak eden, Çözümler sunarak evde daha iyi bir hayat yaşamaları için insanlara ilham verme konusunda istekli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, Uzman, İç Mimar

 • İş Açıklaması Projelendirme, planlama, bütçelendirme, sunum, koordinasyon çalışmaları yapacak, Şantiye kontrol ve koordinasyon işleri yapacak,

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mevcut işlerimizin çatı ve dekorasyon projelerini okuma, keşif listesini ve teklifini hazırlama, proje detaylarının çözümünü yapabilecek, uygulamayı yerinde yönetebilecek , MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad,  Photoshop kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul  Çalışma arkadaşı aranmaktadır.  

  Sektör: Mimarlık, Mağazacılık / Perakendecilik, İnşaat

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • Uzman,Operatör, Telci Mimarlık İstanbul Avrupa 25 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul balat/ayvansarayda mobilya dekorasyon işleri , sahne dekorları , fuar standları , tv set dekorları alanlarında tasarım ve üretim yapan atölyemizde tam zamanlı olarak ahşap cnc router uzmanı , yöneticisi , operatörü  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üretim ile ilgili gereken malzemenin  ( Ahşap mdf plexiglas vb ) kesilmesi için , gerekli bilgisayar programlarını ve cnc router makinasını profesyonel kullanabilen. Düzgün diksiyona sahip, prezentabl ve iletişim becerileri gelişmiş İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, Kendisini geliştirmeye istekli, sorumluluk alabilen, Müşteri ve pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Operatör, Mimar, Uzman, Mühendis, İç Mimar

 • Saha Satış Sorumlusu Ateco Zemın Malzemeleri San ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2016

  İş Açıklaması İstanbul İstinye’de bulunan firmamıza  Distribitörü olduğumuz karo halı ve zemin kaplama malzemeleri ile Ana bayisi olduğumuz Bürotime Ofis Mobilyaları'nın "Saha satış ve pazarlama" departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde personel alınacaktır. *Kurumsal şirketler,şantiye,mimari ofis,inşaat şirketi veya alt yüklenicilerle irtibata geçmek, *Projeleri analiz etmek, ihtiyaçları belirleyip uygun çözümler sunmak, *Gelen talepler ile ilgili teklif hazırlamak. *Teklif aşamasından satış aşamasına kadar tüm süreçleri takip etmek *Siparişe dönüşen tekliflerin planlaması, üretim ve montaj işlerinin organizasyonunu yapmak *Yapılan işleri raporlamak ve yönetime sunmak.  

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin "Mimarlık-İç Mimarlık-işletme-iktisat-pazarlama" bölümlerinden mezun * Karo halı veya Ofis mobilya satışında en az 4 yıl deneyime sahip  * Autocad,photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen  * Gerekli görsel sunumları hazırlayabilecek inovatif düşünceye sahip * Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı  * Seyehat Engeli Olmayan  * Erkek adaylar içim askerlik görevini tamamlamış  * Satış kabiliyeti güçlü, müşteri takibi yapabilecek * Dış görünüşe özen gösteren,  * Sorumluluk sahibi, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Ekip çalışmasına uyumlu * Sürücü belgesi olup, "Aktif araç kullanan" * Bay veya Bayan Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır 

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, İç Mimar, Mimar, Satış Temsilcisi

 • İnşaat Teknikeri & Şantiye Şefi MATA Mimarlık Tasarım İnşaat Turizm İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen, İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen, Şantiye kontrollerini yapabilen, Teknik şartname hazırlayabilen, Kesin Hesap  yapabilen.                

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış, 30 yaşını aşmamış, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen,                

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tekniker

 • Mimar BTT MİMARLIK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çok fonksiyonlu karma projelerin tasarımında ve uygulama projeleri safhasında bulunacak,teknik çizim ve görselleştirme programlarına hakim, Mimar meslektaşlarımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az 2 sene proje ofisi deneyimi olan, Grafik sunum kavramına hakim Teknik detay ve malzeme bilgisi olan Modelleme ve görselleştirme programlarını kullanabilen Uluslararası literatürü takip eden  

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam

 • İç Mimar ve Tasarımcı CUZİNE MUTFAK İstanbul Avrupa 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması Üniversitelerin iç Mimarlık/tasarım vb. bölümlerinden mezun,  Mobilya, Mutfak, Kapı ve Banyo konusunda projelendirme ve sunum alanında çalışacak, Autocad, Adeko ve 3d Max programlarını bilen, İnsan ilişkileri kuvvetli Farklı projeleri aynı anda yürütebilecek  Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek  Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen  İletişim ve sunum becerilerinde etkin Diksiyonu düzgün Takım arkadaşları arıyoruz…

  Aranan Nitelikler - Takım çalışmasına yatkın, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu, - Tercihen üniversite mezunu, -Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, - Görünüşüne dikkat eden, diksiyonu düzgün, -20-25 yaş arası Bay veya Bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar

 • İç Mimar Delta Granit Mermer İstanbul Anadolu 12 Nisan 2016

  İş Açıklaması Doğaltaş ve Mermer Sektöründe hizmet veren firmamız için, Mimari ve dekorasyon projelerinin çizimlerini gerçekleştirebilecek, İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Üniversite veya meslek okullarının  İç Mimarlık veya  Dekorasyon -Tasarım bölümlerinden mezun, -3D Max, Photoshop, Auto Cad programlarına hakim,  -Yetenekli, hayal gücü yüksek, estetik bakış açısına sahip ve tasarım yönü kuvvetli, -Anadolu Yakası Dudullu mağazamızda çalışacak -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, -Tam zamanlı çalışacak, gerektiğinde esnek iş saatlerine uyum sağlayacak, -Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • İş Açıklaması Şirketimizin Kazakistan Atyrau’da bulunan konut projesi için çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık  bölümünden mezun Nitelikli konut ve ofis projelerinde tercihen inşaat ince iş kalemleri ve cephe imalatları konusuna hakim en az 5 yıl deneyimli Autocad, 3D max Sketchup vb. mesleki programları hızlı ve ileri seviyede kullanan Uygulama ve teknik detay çözümlemelerinde bilgi sahibi Projelendirme ve sahada uygulama süreçlerinde gerekli yönlendirme ve yönetimi yapabilecek Proje süreci ve iş akışı konusunda düzenli raporlama ve takibi yapabilecek

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Mimar - İç Mimar Juno // Tasarım Yapı İstanbul Avrupa 11 Nisan 2016

  İş Açıklaması Spa & Wellness Projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Başakşehir Ofisindeki tasarım ekibimizde yer alacak; mimari detaylar, malzeme seçimi, teklif hazırlama, uygulama projelerinin oluşturulması konularında ekibimize destek verecek, üretim ve uygulama ekibimizle koordinasyonlu çalışacak, takım çalışmasına yatkın, tasarım yeteneği güçlü Mimar ve İç Mimarlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun Çok iyi derecede MS Ofis, AutoCAD programlarına hakim Tercihen 3D Max ve Photoshop programlarını kullanabilen Analitik düşünebilen, insiyatif sahibi Takım çalışmasına yatkın Tercihen İngilizce bilen Proje, Şantiye, Uygulama, Kontrol ve koordinasyonda deneyimli Yapı mazlemeleri ve ince işler bilgisine sahip Teklif hazırlama, keşif, metraj konusunda deneyimli Tasarım yönü kuvvetli Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Mağaza Projeleri - Mimar , İç Mimar, Oral İnşaat İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Mart 2016

  İş Açıklaması Oral, 1933’den beri Nişantaşı Istanbul’da faaliyet gösteren, Mimarlık, Taahhüt, ve Proje Yönetim şirketidir. Oral, özellikle lüks mağaza, otel, ofis, okul projeleri ve taahhütleri ile yurt içi ve yurt dışı projelerde  nitelikli mimari ve inşaatı hedefleyen bir aile şirketidir.  Uluslararası üne sahip, lüks mağaza projelerimiz için: Çeşitli Mağaza Proje ve Şantiyelerimizi için : RÖLÖVE alacak, İÇ DEKORASYON  UYGULAMA PROJELERİ’ni ofiste çizecek,SEYAHAT ENGELİ bulunmayan, üretmeye ve teslim etmeye odaklı  TEKNİKER; İÇ MİMAR, ve MİMAR’lar alınacaktır.   Eğer bu  özelliklere uyuyorsanız bize hemen başvurunuz.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • Şantiye Şefi / Teknik Personel Artintaş İnşaat İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mart 2016

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa, Anadolu yakasında devam eden ve yeni başlayacak olan şantiyelerimiz de çalıştırılmak üzere kaba inşaat taşeron firmalarında tercihen en az 3 yıl çalışmış,endüstriyel sistem betonarme kalıbında tecrübeli, şantiye de iş ve işci yönetimi yapabilecek kapasite de inşaat mühendisleri ve inşaat teknikerleri aranmaktadır.  İstanbul Avrupa, Anadolu yakasında devam eden ve yeni başlayacak olan şantiyelerimiz de çalıştırılmak üzere ince iş saha tecrürbesi olan tercihen en az 3 yıl çalışmış, şantiye de iş ve işci yönetimi yapabilecek kapasite de mimar, içmimar, inşaat mühendisleri veya inşaat teknikerleri aranmaktadır.   

  Aranan Nitelikler B sınıfı Ehliyet , word excel ms project ve autocad  

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, İç Mimar, Mimar

 • İç Mimar Çalışkan Ofis Mobilyaları İstanbul Avrupa 18 Mart 2016

  İş Açıklaması 1974'ten beri ofis mobilyası imalat ve satışı yapan firmamızın Masko (ikitelli) mağazasında çalışmak üzere "İÇ MİMAR"aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık,End.Tasarımı veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Görünüşüne özen gösteren , İnsan ilişkileri kuvvetli , Proje satış ve takibinde deneyimli, yeterli malzeme bilgisine sahip, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Mekân ve ürün tasarımlarını plan, kesit ve görünüş olarak detaylı çizebilen, Autocad, 3dmax ve photoshop programlarını aktif olarak kullanabilen Max Teknikeri Avrupa Yakasında ikamet eden Tercihen Ofis Mobilyası kosunusunda deneyimli Bay ve Bayan adaylar aranmaktadır.  

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?