İç Mimar İş İlanları

Hepsini Temizle
İç Mimar
 • Tasarımcı-Mimar
  İki Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tanıtım,Tasarım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yürüttüğü projelerin tasarım ve üretim hizmetlerini de kendi bünyesindeki üretim atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Firmamızın mimari tasarım departmanında görev alacak tasarım ve üretim uygulamalarından sorumlu tasarımcı ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık / Mimarlık bölümlerinden mezun, -3D Max ve Autocad programlarını çok iyi seviyede kullanan; Freehand ve Photoshop programlarına hakim, - Kongre Standları – Fuar Standları – Ofis ve Showroom Dekorasyonu – Ürün Teşhir Standları – Sahne ve Mekan tasarımı alanlarının tasarım ve uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, -Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, -Oluşturulan tasarımların üretim planlarının hazırlanmasını ve uygulamaların takip süreçlerini gerçekleştirebilen.

 • İç Mimar
  Boy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için,

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Üniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun, Tercihen aydınlatma konusunda tecrübeli ve istekli, Satış ve proje çizimlerini bir arada yürütebilecek, İletişimi kuvvetli, Pozitif, dış görünümüne önem veren, Bay, Bayan, İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

 • Mimar_Tasarımcı (Aydınlatma Proje & Ürge)
  Aydınlatma Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AYDINLATMA MERKEZİ ®, MİMAR / ENDÜSTRİYEL TASARIMCI (AYDINLATMA PROJE & ÜRGE) (03)* : AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme, satış ve uygulama sorumluluğunu alabilecek, Tercihen Mimarlık / Endüstri Ürünleri Tasarımı alanlarında eğitime sahip ve/veya Tercihen aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan Nitelikler Tercihen Mimarlık / Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu Tercihen min. 2 yıl Aydınlatma Projelendirme ve/veya Satış tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen Elektrik ve Yapı projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli AutoCAD yazılımı konusunda deneyimli, tercihen Dialux kullanabilen LED Aydınlatma ve teknolojileri konusunda ilgili ve bilgili Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması • Ürünlerimizin satışlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla; ürünlerin avantajlarını, fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde tanıtmak • Sorumlu olduğu alanlarındaki medyalarda, iş özetlerine dayalı ilham verici, fonksiyonel ve ticari çözümler planlamak ve uygulamak • Satış alanlarının alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olmalarını sağlamak • Planlama ve işin uygulanmasında satış ve lojistik ile birlikte iş rutinlerine göre çalışmak • Aktiviteler, büyük ölçekli değişiklikler, departman planlamaları ve dış projeler gibi ek projelerde görev almak • Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimizle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bunu sürekli güncel tutmak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakülteleri’ndeki ilgili bölümlerden mezun • Tercihen İngilizce bilgisine sahip • AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisine sahip • Hem yaratıcı hem işlevsel çalışabilme yeteneğine sahip • Çözümler sunarak evde daha iyi bir hayat yaşamaları için insanlara ilham verme konusunda istekli • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Mimar & İçmimar
  Kale Mimarlık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden, Üniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur. NOT: Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları zorunludur.

 • Proje Grubu Mimar / İç Mimar
  Akustik Proje / İç Mimarlık…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akustik Şirketler Grubu bünyesinde 2011 yılında aktif hale gelen Firmamız İç Mimari, Mimari Akustik ve Profesyonel Teknoloji Ürünleri konularında Proje, Tasarım, Uygulama ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konferans Salonları, Sinema Salonları, Kültür Merkezleri, Gösteri Merkezleri, Oteller, Balo ve Toplantı Salonları ve benzeri Özel Konsept Projelerde; Mimari Tasarım, İç Mimari Dekarasyon ve Mimari Akustik hizmetleri firmaların ve Yatırımcıların çözüm ortağı olarak Anahtar Teslimi Projeler Uygulamaktadır. Farklı süreç adımlarını başarı ile tamamlamakta olan İstanbul Proje Grubumuza kendisine güvenen, Proje Keşif, Metraj ve Teklif, Proje Tasarım, 3D Tasarım, Proje Sunum, Uygulama Projesi, Şantiye ve Uygulama takibi konularında sorumluluk üstlenecek arkadaşları davet ediyoruz,

  Aranan Nitelikler [Ref. 01] PROJE GRUBU. TASARIM / MODELLEME İstanbul Ofisimizde, proje gündemlerini yakın takip ederek müşteri ilişkileri sürecinde yer alacak, Tasarım ve Modellemelerden sorumlu takım arkadaşlarında aradığımız nitelikler, İç Mimari Tasarım konusunda En az 3 yıl Deneyimli Konsept ve Tasarım Vizyonuna güvenen Gerekli CAD / 3D / Resim Grafik ve Sunum programlarını İyi Derecede kullanabilen Sunum ve Sunum Teknikleri konusunda bilgi sahibi Tasarladığı Projenin Sunumunu ve Müşteri sürecini yönetebilecek Mimar / İç Mimar [Ref. 02] PROJE GRUBU. UYGULAMA ÇİZİM İstanbul Ofisimizde Tasarım sürecinden geçen projelerimizin, Uygulama ve Detay Projelerini çizecek, çizilen projelerin Şantiye ile kooardinasyon sürecini takip edecek, Satınalma sürecine Destek olabilecek takım arkadaşlarında aradığımız nitelikler; Uygulama ve Detay projesi çiziminde En az 3 yıl Deneyimli Gerekli CAD / Ofis progamlarını İyi Derecede kullanabilen Farklı ölçeklerdeki mimari projelerin tasarım, sunum ve imalat projeleri konularında görev almış, İnce yapı, dekorasyon detaylarına / malzeme bilgisine sahip Sorumluluğundaki Projenin Satınalma ve Uygulama Sürecine destek olabilecek Seyahat Engeli Olmayan Mimar / İç Mimar / Tekniker [Ref. 03] PROJE GRUBU. ŞANTİYE SORUMLUSU İstanbul ve Şehir Dışı Projelerimizde Şanitiye Uygulama ve takibi yapacak, İmalat projelerini çizecek, Müşteri ve Taşeron ilişkilerini yönetebilecek takım arkadaşlarında aradığımız nitelikler; İç Mimari Proje Saha Uygulamasında En az 3 yıl Deneyimli Gerekli CAD / Ofis progamlarını İyi Derecede kullanabilen Şantiye Organizasyonu ve disiplini konusunda Deneyimli İnce yapı, dekorasyon detaylarına / malzeme bilgisine sahip Sorumluluğundaki proje ve ekibi yönetebilecek Seyahat Engeli Olmayan Mimar / İç Mimar / Tekniker

 • İş Açıklaması Uygulama projesi çizilmesi ve gerekli dökümantasyonun hazırlanmasında görev alacak, AutoCAD, SketchUp yazılımlarına kesin hakim olma koşulu ile esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Lisans, yüksek lisans, doktora ve askerlik ile ilişkisi olmayan, Belediye Imar yönetmeliklerine hakim,ruhsat projeleri konusunda deneyimli. Sigara kullanmayan mimar iş arkadaşları arıyoruz. Büromuz BAKIRKÖYDE OLDUĞU İÇİN tercihen bakırköyde ikamet edenler tercihimizdir. Ehliyet ve aktif araç kullanımı tercihimizdir.

  Aranan Nitelikler Özellikle büyük yapılarda tasarım konusunda deneyimli, Yarışma projelerinde deneyimli, Sunuş takdim konusunda deneyimli donanımlı mimar aramaktayız.

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MİMARLIK - İÇ MİMARLIK veya ENDÜSTRİYEL TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, FUAR STAND TASARIM ve İMALATI ALANINDA DENEYİMLİ, FUAR ŞANTİYESİ ve EKİP YÖNETİMİ ALANINDA DENEYİMLİ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN, TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İç Mimar
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ongan Holding, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında mağazalar açacak olan yeni kurulmuş olan şirketimiz Momis Mobilya için, kumaş kılıf sistemli kanepe,koltuk,yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak, aşağıdaki özelliklere uygun iç mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun, Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, 3D Max / Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Tercihen mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Sunulan İmkanlar • Uluslararası danışman rehberliğinde eğitim alarak, yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. • Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. • Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. • SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Kıraç / Esenyurt bölgesinde bulunmaktadır.

 • Mimar
  Simit Sarayı Yatırım ve…
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 4000'in üzerinde çalışanı ile günde 400.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Levent'te ki Genel Müdürlüğümüz de görev yapacak "Mimar" aramaktayız. Perakende mağazacılık ve özellikle Gıda sektöründe tecrübeli, Mimari ve inşaat işlerinin görsel ve uygulama yönlerinde bilgili ve tecrübeye sahip, Konsept oluşturma ve konsept geliştirme yönleri güçlü, İnşaat ve mimari ekibi yönetecek tecrübe ve deneyime sahip, Cafeterya, restaurant vb projeler ile şantiye işlerinde tecrübeli, Uygulama Projelerinin Hazırlanmasını, Detay Projelerinin Güncellenmesini yapacak, Çizilen projelerin şantiye ekibine aktarılması ve gerekli uygulamaların takibinin yapılması, Projelerin çizim, uygulama, şantiye yönleriyle kontrol ve denetlenmesini yürütecek, Mimari, mekanik, elektrik, sıhhi projelerinin uygulanmasını yönetecek, Projelerin resmi yönlerinde tecrübeli ve yönetebilecek bilgide olması, Hazırlanan projelerin AVM ve Belediyelere yapılan işlerde kullanılabilir nitelikte olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Teknik Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık Bölümü mezunu En az 5 yıl şantiye mimarlığı ve ofis deneyimi olan Autocad, 3D max iyi derecede kullanabilen En az bir yabancı dili iyi düzeyde bilen (İngilizce, Almanca tercih sebebidir) Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan

 • İç Mimar / Tasarımcı
  Kandilli Elektrik İnşaat
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Tavşanlıköyü / Gebze de bulunan Mobilya fabrikasında görevlendirilmek üzere Proje Sorumlusu; Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin, İç Mimarlık veya mimarlık bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda deneyimi olan, Tercihen Otel mobilyaları sektöründe deneyimli, MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad, 3D Max, Photoshop kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Gelişime açık, kariyer hedefi olan, Mobilya ve Ahşap uygulamalarında deneyimli Mimari ofisler ve inşaat şirketleri ile koordineli çalışabilecek, Çalışma arkadaşları aranmaktadır. Projelendirme, planlama,detaylandırma, sunum, koordinasyon çalışmaları yapabilecek, Gereğinde şantiye kontrol ve koordinasyon işleri yapacak, Gereğinde üretim süreçlerini takip edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen mobilya ve dekorasyon tasarımlarında en az 2 yıllık tecrübe sahibi, 3D Max, Autocad, Photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Üç boyutlu çizim yapabilen, Tercihen Anadolu yakası- gebze (kocaeli)de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı, Müşteriler ile iyi iletişim kurabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • İnşaat Teknikeri
  Mata Mimarlık Tasarım İnşaat…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Hakediş ve metraj yapabilen/kontrol edebilen, İnşaat, elektrik ve mekanik projeleri okuyabilen, Şantiye kontrollerini yapabilen, Teknik şartname hazırlayabilen, Kesin Hesap yapabilen.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin inşaat teknikerliği bölümünden mezun, En az 5 yıl şantiyelerde çalışmış, 30 yaşını aşmamış, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Çok iyi derecede Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen,

 • Mimar / İç Mimar
  Poshh Designs
  Kenya, Tanzanya, Türkiye 30 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Padişah İnşaat ve Yapı firmamız bünyesinde yurtdışı birimi olarak kurulan POSHH DESIGNS LTD. 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız iç mimari, mimari, dekorasyon, mobilya ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. POSHH DESIGNS bulunduğu pazarlarda öncelikle iç mimari tasarım, üretim,projelendirme ve anahtar teslim proje tamamlama alanlarında pazarda ki yerini sağlamlaştırarak, dizayn ve mimari konularında öncelikli isim olmayı hedeflemiştir. 2015 yılı sonuna doğru açılacak olan inşaat birimimizle beraber; projelendirme, tasarım,uygulama projesi ve proje tamamlama alanlarında faaliyetlerini genişletmeye başlamıştır.

  Aranan Nitelikler Firmamızın yurtdışı birimlerinde yer almak üzere, üniversitelerin Mimarlık - İç mimarlık bölümlerinden mezun; Yurt dışı çalışmalarının bireye kattığı gelişime inanan İngilizce bilen Konsept ve Tasarım vizyonuna güvenen Uygulama Projesi konusunda deneyimli Mimari detay çözümlemeleri geliştirebilecek Gerekli CAD / 3D / Resim Grafik ve Sunum programlarına hakim Uygulama projelerini yerinde yönetebilecek Proje sunumu yapabilecek Yaptığı işten keyif alan, dinamik ve pozitif Mimar ve İç Mimar arkadaşların ekibimize katılımını beklemekteyiz.

 • Mimarlar
  Memduh Taşdemir Proje Grubu
  İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mimarlık büromuza tasarım ve çizim için Bayan Mimarlar alınacaktır. Mimari proje tasarımında yetenekli, tecrübeli, kendisini geliştirmeye müsait, Belediye ve imar mevzuatına göre mimari proje çizimi yapabilecek, Üç boyutlu cephe tasarım ve çizimi yapabilecek, Mimari çizim için; autocad kullanabilen, Tercihen 3dsmax, photoshop, coreldraw gibi çizim ve üç boyutlu görselleştirme programlarını kullanabilen takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tasarım yönü gelişmiş, Dinamik ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Teknik Design Personeli
  Batu Mimarlık
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı ofis yatırımlarının yoğunlaştığı konjoktürde ; Demontable ve hareketli bölme duvar alanında faaliyette bulunan ve faaliyet alanlarında başarılı olmayı ilke edinmiş firmamıza;Teknik Design bl. de Müşteri ile ilişki içinde olunarak, Müşteri odaklı , Kendisini ve şirketini geliştirmeyi ilke edinmiş , Sonuç ve çözüm odaklı , Takım çalışmasına açık, Teklif hazırlama , Çizimlerin yapılarak projenin geliştirilmesi ,sürecin yönetilmesi ve takibi, Şantiye ,üretim ve müşteri arasındaki iletişiminin sağlanması, İşin neticesinde hakedişin yapılması sürecininin yönetilmesinde katkı sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Okulların Mimarlık ,Myo bölümlerinden mezun, Ofis ,şantiye ,hakediş konusunda çalışmalar yürütmüş en az 8 yıl deneyimli Tercihen İngilice lisanına , Autocad ve Excel programına hakim Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

 • Tasarımcı
  Aksesuar Group İnşaat
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Dekorasyon,mimarlık ve tasarım alanlarında Avrupa'nın önde gelen markalarını ithal eden ve yüksek kalitede hizmet sunan Aksesuar Group bünyesinde bulunan İstanbul mağazamızda satışı yapılacak,seramik,mozaik,kabin,banyo dolapları,banyo aksesuarları v.b. ürünleri müşterilerimizin isteği ve uygulanmasını istediği mekanın ölçülerine göre dizayn etmek ve gerektiğinde müşterilerimize sunum gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Tanımlanan iş alanında tecrübeli, Autocad, Banyo,mutfak ve ıslak zemin uygulamalarında kullanılan seramik,mozaik,mermer,banyo&mutfak mobilyaları,lavabo,duşakabin,küvet&jakuzzi,dekorasyon malzemeleri v.b ürünlerin 3D max programlarında alternatifli dizaynını yapmak ve render almak Photoshop özellikle 3D max programını iyi seviyede kullanabilme ve render alabilme Özel sektörde yoğun iş temposuna uyum sağlayacak şirket kültürüne sahip olma ve takım çalışmasına yatkınlık, Kendini sürekli geliştiren sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güleryüzlü

 • Kurumsal Satış İç Mimarı - Ikea Ümraniye
  Ikea
  İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması · Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş alanları için IKEA fikirlerinin ışığında tasarım çözümleri sunmak ve ürün önerilerinde bulunmak, · Planlanmış limitler dahilindeki kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, kurumsal satış ekibi ile beraber teklifleri oluşturmak, · Gerektiğinde Kurumsal müşterilerin iş alanlarına giderek yerinde keşifler yapmak, · Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yöneticisine iletmek, · Kurumsal Satış bölümü satış hedefleri doğrultusunda çalışmak, · Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanmak, · Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimizle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bu bilgileri sürekli güncel tutmak, · Kurumsal Satış Grup Lideri ile devamlı iletişim halinde olmak.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, · Alanında en az 2 yıl deneyime sahip, · Tercihen İngilizce bilen, · AutoCad ve diğer ilişkin çizim programlarını etkin kullanabilen, · Tercihen satış ve ikna becerisine sahip, · İletişim ve sunum becerilerini en etkin şekilde kullanabilen, · İş yeri dekorasyonuna ilgili olan ve yaratıcı çözümler sunarak iş yerinde daha iyi bir çalışma ortamı için ilham verme konusunda istekli, · Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen), · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max ,autocad ,photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Uçak, Megayacht & Süperyacht, VIP araç iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamızda; Tuzla'daki Dizayn Ofisimizde ve civar tersanelerdeki tekne & yat şantiyelerimizde görev yapacak Mimar, İçmimar, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (- Endüstri Ürünleri Tasarımcılığı,Mimarlık,İçmimarlık) Mobilya üretimi / imalatı konusunda deneyimli ( Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli ) Mesleki bilgisayar programlarını kullanabilen (Inventor, AutoCad, Rhino, 3D Studio Max, Office vb.) Yabancı dil bilen (İngilizce, İtalyanca tercih sebebidir) Gerek dizayn ofiste gerekse teknelerde proje ile ilgili tüm işlemleri yönetip yürütebilecek Proje ve detaylarda pratik, isabetli çözümler üretebilen ve seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek İstanbul - Anadolu yakasında (tercih sebebidir) veya Gebze'de İkamet eden Ekip çalışmasına yatkın, dinamik Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Çalışma yeri Tuzla’dadır

 • İş Açıklaması ~~Firmamız; İSTANBUL merkez ofisinde görevlendirilmek üzere “İNŞAAT GRUP MÜDÜRÜ” aramaktayız. • Üniversitelerin, İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, • Grup Müdürü olarak en az 10 yıl görev yapmış. • Etkin Planlama ve iş takibi becerisi olan, • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • İmar Mevzuatı, İş Sağlığı ve Güveliği vb. konularda ilgili mevzuata hakim, • İletişim ve organizasyon becerisi yüksek olan, pro-aktif • Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen

  Aranan Nitelikler ~~ İş Tanımı • Özsoy Grup’a ait tüm projelerinden sorumlu olmak. • İnşaat projelerinin; mali, teknik, idari ve hukuki tüm süreçlerini kontrol edip yönetebilecek, • Ekip koordinasyonunu sağlayabilecek (şantiyede mevcut ekip, organizasyonlarının yönetilmesi, yönlendirilmesi). • Projelerin teklif hazırlama sürecinde, uygulama yapılacak proje ve sahalar ile ilgili gerekli incelemeleri yapmak, uygulama süresini tespit etmek, potansiyel riskleri değerlendirerek bağlı olduğu yönetimi ve teklif departmanını yönlendirmek. • Projelerin kontrol ve koordinasyonunu sağlamak, • Problem çözme, detay ve maliyet optimizasyonunun yapılması, • İşlerin iş programına uygun yapılmasının denetlenmesi, • Projelerde çalışan tüm personelin İşçi Sağlığı ve Güvenliğinden (İSG) sorumlu olmak • İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili işlemlerinin denetlenmesi, takip edilmesi ve haftalık raporlar halinde üst yönetime bildirilmesi • Uygulama projelerinde ilgili kamu ve özel sektör yönetimleri nezdinde şirketi temsil etmek, pozitif ilişkiler kurmak, olası problemleri çözmek. • Her bir uygulama projesi için periyodik olarak bütçe/reel harcama karşılaştırmalarının yapılması ve ileriye dönük analizlerin raporlanması,

 • Mimar - Proje Sorumlusu
  Nt Marka ve Yönetim Danışmanlığı…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Projelendirme, planlama, bütçelendirme, sunum, koordinasyon çalışmaları yapacak, Gereğinde şantiye kontrol ve koordinasyon işleri yapacak,

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mevcut işlerimizin çatı ve dekorasyon projelerini okuma, keşif listesini ve teklifini hazırlama, proje detaylarının çözümünü yapabilecek, uygulamayı yerinde yönetebilecek , MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad, Photoshop kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İç Mimar
  Ag Ahşap Dizayn
  Antalya 21 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mimari ofisimizde proje tasarımı yapmak Hazırlanan projeyi sunmak Onaylanan projenin imalat dosyasını hazırlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen yabancı dil bilen Diksiyonu düzgün, Bay,bayan Mobilya konusunda deneyimli,deneyimsiz Konusuyla ilgili bilgisayar programlarını etkin şekilde kullanabilen, (AutoCad, 3ds MAX) tasarım ve çizim yapabilen, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Uzun projelerde görev alabilecek Seyahat sorunu bulunmayan

 • İç Mimar
  Arkhe İnşaat Mimarlık
  İstanbul Avrupa 20 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ağırlıklı fuar stand tasarımları başta olmak üzere, showroom vb tasarımların çizilmesi, teknik olarak detaylandırılması ve gerek imalat sürecinde, gerekse uygulama alanında takibinin/kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler Büyümekte olan organizasyonumuza; Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Müşterilerin isteklerini/ihtiyaçlarını saptayarak uygun çözümleri hazırlayacak, 3D Max, AutoCad ve Photshop programlarını ileri seviyede kullanabilen, Yaratıcı ve araştırmacı yönü kuvvetli, özgün tasarımlar çıkarabilecek, Eleştiriye, yeniliklere ve gelişime açık, Analitik ve sistematik düşünebilen, özgüveni yüksek, Genç, dinamik, heyacanlı, güleryüzlü, ve disiplinli, ekip çalışmasına inanan, Yönetsel becerisi yüksek, insan ilişkileri güçlü, problem çözme becerisine sahip, Ustaların dilinden anlayan ve imalat sürecinde takipçi, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, En az 3 yıl tecrübeli, Beylikdüzü – Avcılar bölgesine yakın, Tam zamanlı.

 • Mimar,İç Mimar
  Ateco Zemın Malzemeleri…
  İstanbul Avrupa 20 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Maslak-İstinye’de Esnek Zemin kaplama malzemeleri ile Bürotime Ofis Mobilyaları, satış ve uygulaması konularında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere ; Projelendirme, fiyatlandırma, teklif hazırlama, satış ve satış sonrası takip konularında müşteri taleplerini karşılayacak aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN MİMARLIK - İÇ MİMARLIK , ENDÜSTRİYEL TASARIM veya MİMARİ RESTORASYON BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, Ofis Mobilyaları konusunda deneyimli Tercihan İngilizce bilen,(iyi derecede) İnsan ilişkilerinde başarılı, Türkçeyi güzel kullanan, Davranışlarında ve giyiminde özenli, Deneyimli, Mağazacılığa yatkın, 35 yaşını aşmamış bay/bayan Mimar veya İç Mimar aranmaktadır. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • İç Mimar
  Tavil Design İç Mimarlık
  Kastamonu 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Projelendirme, fiyatlandırma, teklif hazırlama,satış ve satış sonrası takip konularında müşteri taleplerini karşılayacak.

  Aranan Nitelikler Kastamonu merkezde faaliyet gösteren, sektörün öncü firmalarından Tavil Design ve İç Mimarlık firmasında istihdam edilmek üzere; - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Autocad ve 3D Max programlarını iyi derecede kullanabilen, - Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz eden, - Takım çalışmasına yatkın, - Tercihen B sınıfı ehliyeti olan, -Erkek adaylar için;tercihen askerlik görevini tamamlamış, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Mimari Çizim Uzmanı
  Abir Mimarlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İlgili üniversitelerin Mimar / İç Mimarlık bölümlerinden en az 5 yıllık mezun, Mimari detay ve uygulama projeleri çizebilecek Disiplinler arası ( Mimari, Mekanik, Elektrik ) proje koordinasyonunu yürütebilecek Tasarım yönü kuvvetli, Temel mimari programlara hakim (Autocad, Photoshop, 3D Max,Vray) Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, İngilizce bilmesi tercih sebebidir. Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) Proje geliştirme aşamalarının tümünde görev üstlenebilecek, ekip arkadaşları aranmaktadır.

 • İç Mimar
  Beyazıt Mimarlık Dekorasyon
  İstanbul Avrupa 15 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen mağazacılık markalarının yanında otel,restaurant gibi projeleri de gerçekleştiren firmamızın Nişantaşı ofisinde görev almak üzere; Proje sunumlarında ve toplantılarında firmayı temsil edebilecek Tercihen şantiye tecrübesi olan Keşif ve teklif konusunda deneyimli Özellikle Mağazacılık sektöründe tecrübeli Proje ve tasarım yeteneği kuvvetli Autocad programını seri şekilde ve sorunsuz kullanabilen Tercihen 3D Max programını bilen Müşteri ilişkilerinde görev alabilecek pozitif enerjiye sahip Dış görünüşüne özen gösteren Ekip çalışmasına uyumlu, insan ilişkilerinde başarılı Bay / Bayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. TECRÜBELİ ve ayrıca YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İç Mimarlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ADAY 1 En az 3 yıl deneyimi olan, Tercihen mağazacılık sektöründe görev almış, Komple keşif ve teklif çalışması yapabilecek, Seyehat engeli olmayan , Şantiye uygulamalarında yer alabilecek, Bay İç Mimarlar. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR ADAY 2 Yeni Mezun ve Yetiştirilmek Üzere Seyehat engeli olmayan , Şantiye uygulamalarında yer alabilecek, Bay / Bayan İç Mimarlar.

 • İç Mimar
  Arıtay Mobilya Dekorasyon…
  İstanbul Avrupa 6 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kişiye özel mobilya üretimi yapan firmamızda müşterilerle birebir ilgilenerek, ürünlerin tasarımından teslimine kadar olan süreci en iyi şekilde yönetmek, Proje yerinde rölöve alınması, çizim ve renderlerının hazırlanması, Yeni ürünlerimizin tasarım çalışmalarını yapmak, Mağaza vitrin düzenlenmesini sağlamak, Pazarlama Departmanıyla ortak çalışmalar yürütülerek satışa yönelik yeni fikirler geliştirmek... ARITAY MOBİLYA ÜRÜNLERİNİN TAMAMINI BÜYÜKÇEKMECEDE BULUNAN 10.000 METREKARE FABRİKASINDA ÜRETİR VE YİNE BÜYÜKÇEKMECEDE BULUNAN 5000 METREKARE MAĞAZASINDA SATIŞINI YAPAR. ÜRÜNLERİNİN TAMAMI ÖZEL ÜRETİMDİR. PAREKENDE MÜŞTERİLERİNİN YANISIRA PROJE MÜŞTERİLERİNE VE İÇ MİMARLIK FİRMALARINA DA HİZMET VERMEKTEDİR.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya Güzel Sanatlar bölümlerinden mezun, Tasarım yönü kuvvetli olan, Düzenli çalışma prensiplerine sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Autocad, 3DMax, Sketchup ve Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabilen, Mobilya konusunda bilgi sahibi, Hafta sonu çalışma konusunda sorun yaşamayacak, Müşterilerle birebir ilgilenebilecek.

 • Dizayn Ofis Mimarı
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak İş programı ve takibi yapmak Çizilen projelerin analizini yapmak Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek Keşif ve metrajların hazırlanması Sahaya teknik detayların verilmesi Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın yeni başlayacak projeleri için merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "DİZAYN OFİS MİMARI" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Otel ve büyük ölçekli konut projelerinin, proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Proje ofislerinde en az 3 yıl çalışmış olması tercih sebebi, Belediye ve imar prosedürleri konusunda bilgili, İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında, hesaplarında tecrübeli, İyi derecede İç Mimari / Mimari Autocad çizimi yapabilen, Yaratıcılık gücü kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Teknik Mimar
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Öncelikle; başlayacak yeni projelerin Satış Ofisleri ve Örnek Dairelerin iç dekorasyonundan sorumlu olmak Proje takibi ve koordinasyonu sağlamak İş programı ve takibi yapmak Çizilen projelerin analizini yapmak Proje akışını sağlayıp, sahaya istenilen projeleri vermek Keşif ve metrajların hazırlanması Sahaya teknik detayların verilmesi Projelerin tüm tasarım elementlerini içeren statik, mekanik, elektrik koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Nitelikler Sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın yeni başlayacak projeleri için HARAMİDERE ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "TEKNİK MİMAR" arıyoruz. Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Otel ve büyük ölçekli konut projelerinin, proje tasarım süreçlerinde en az 3 yıl deneyimli, Proje ofislerinde en az 3 yıl çalışmış olması tercih sebebi, Belediye ve imar prosedürleri konusunda bilgili İş takibi ve geri bildirim konularında hassas, Diğer mühendislik disiplinlerinin koordinasyonlarında, hesaplarında tecrübeli, İyi derecede İç Mimari / Mimari Autocad çizimi yapabilen, Yaratıcılık gücü kuvvetli Tercihen Bayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İç Mimar İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?