Halkla İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Halkla İlişkiler
 • Sosyal Medya Yöneticisi
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu 5 Ekim 2015

  İş Açıklaması 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin  Linkedin ; Twitter ; Facebook ve benzeri sosyal medyada tanıtımı  yapmak . Buralarda gerekli araştırmaları yapmak , grup kurup yönetmek ; gerekli gruplara üye olup faaliyetleri takip etmek , gerekli telefon görüşmelerini yapmak .

  Aranan Nitelikler İşin gerektirdiği bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmak . 

 • Asistan
  Slayt Production
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Kadıköy ‘de  Cast Ajansı olarak hizmet veren firmamıza deneyimli - deneyimsiz ‘ ASİSTAN ‘  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezenu , MS Office programlarına hakim , Fotoshop yada Fotofiltre bilen 18-30 yaş arası , Deneyimli veya yetiştirilmek üzere , Sorumluluk sahibi , Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne özen gösteren , Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , Anadolu , Avrupa yakasında oturan ( Firmamız Kadıköy ‘dedir , ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. ) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Model - Oyuncu - Host - Hostes
  Slayt Production
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması SLAYT AJANS bünyesinde; tv dizilerinde, sinema filmlerinde, promosyon ve tanıtım filmlerinde, reklam ve klip çekimlerinde, fuar ve çeşitli organizasyonlarda görevlendirilmek üzere MODEL, OYUNCU, YARDIMCI OYUNCU (FGR), HOST, HOSTES aranmaktadır. Başvuracak tüm adayların kayıtları yapılacak ve uygun görülen çekimler veya organizasyonlarda değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler Bay, Bayan, Yaşlı, Genç, Çocuk, her yaştan adayın başvurusu değerlendirilecektir. BU İLAN SADECE İSTANBULDA YAŞAYANLAR İÇİN GECERLİDİR

 • Çağrı Merkezi Elemanı
  Pizzabulls
  İstanbul Anadolu 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ümraniye/Şerifali bölgesinde bulunan çağrı merkezimize bu bölgeye yakın oturan bayan agent arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ses tonu ve Diksiyonu düzgün İkna kabiliyeti yüksek, hedefler doğrultusunda çalışabilecek Satış konusunda kendine güvenen, Kariyer Hedefleyen, Hırslı, istekli, İşini kendisine ait gibi benimseyecek deneyimli veya Deneyimsiz Vardiyalı çalışabilecek, bazı vardiyalarda gece 03:00'e kadar çalışabilecek Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,

 • İş Açıklaması Büyük markaların satışının yapıldığı firmamızda YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Yüksek Prim, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Burası sizin için bir FIRSAT!! İkna kabiliyetine güvenen, ya da öğretin bana yeter diyen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğunuz önemli değil, Telefonla büyük markların ürünlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA  B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA  MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL   - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN     - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN   - BAY VE BAYAN

 • İş Açıklaması 1971 yılından itibaren Türkiye' nin çeşitli bölgelerinde Müşavirlik, Kontrollük Hizmeti veren firmamızın İstanbul Şişli' de bulunan merkez ofisimize Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışmayı benimsemiş, Güleryüzlü, dinamik ve diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan çalışma arkadaşı alınacaktır.

 • Eğitim Satış Danışmanı
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Eğitim kurumumuzun ; İstanbul'daki Kadıköy , Bakırköy, Pendik ve Beşiktaş Şubelerimiz için yetki ve sorumluluk üstlenebilecek , ilişki kurma ve iletişim becerileri güçlü , verilen satış hedeflerini tutturabilmek için satış odaklı çalışmanın önemine inanan , bireysel motivasyona sahip ''Eğitim Satış Danışmanları'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen 23-33 yaş arası Satış işini meslek olarak seçen, Kendini 'başarılı bir satışçı' olarak nitelendirebilen, Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Hizmet kalitesine önem veren, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Öğretmenler
  İstanbul Eğitim Bilimleri…
  İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması G.O.PAŞA BEŞYÜZEVLER'DE bulunan okulumuza MATEMATİK İNGİLİZCE FİZİK EDEBİYAT-TÜRKÇE ALMANCA DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ Branşlarından öğretmen alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İletişim gücü yüksek, üretken Değişime açık ve takım çalışmasına yatkın Uzun süreli kadro çalışmasında istikrar gösteren G.O.Paşa / Beşyüzevler Bölgesine ulaşım problemi yaşamayacak Çalışma disiplini ve sorumluluk duygusu yüksek İkna kabiliyeti yüksek

 • Halkla İlişkiler ve Eğitim Danışmanı
  British Time
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Kurumumuzun BAKIRKÖY-KADIKÖY-TAKSİM  şubelerine halkla ilişkiler ve eğitim danışmanlığı bölümünde çalışacak diksiyonu düzgün ikna kabiliyeti yüksek 20- 40 yaşları arasında elemanlar alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler İKNA KABİLİYETİNE SAHİP VE KENDİNE GÜVENEN 20-40 YAŞLARI ARASINDA OLMAK EKİP ÇALIŞİMASINA UYUMLU PREZENTABL ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

 • İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası Stand Personeli
  Core Marketing Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Yeni başlayacak olan projemizde stand hostesliği yapabilecek aktivite personelleri alınacaktır. Fotoğrafsız cv ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler - 17 ile 35 yaş arasında . - Hafta içi ve hafta sonları part-time ful-time tanıtım aktivitelerinde çalışabilecek - Market, alışveriş merkezlerindeki standlarda proje doğrultusunda görev alabilecek - İletişim ve insan ilişkilerinde iyi olabilecek - Verilen prezantasyon bilgiyi aktarabilecek - Tam günlük çalışmaları yapabilecek, - Adli sicili temiz - Kurumsal değer ve kriterlere sahip

 • Resepsiyonist ve Ofis Asistanı
  Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek , Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak , Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek, Ofis hizmetleri ile ilgili gelen şikayet ve taleplerin takibini yapmak, Ofis içinde kullanılan sarf ürünleri , kırtasiye , temizlik ve gıda ürünlerinin stok kontrollerini gerçekleştirmek,  yapılacak satınalma aktivitelerini ve faturalarını takip etmek, Toplantılara ikram servisinde bulunmak ve kontrol etmek ,               

  Aranan Nitelikler Benzer bir görevde en az 2 yıl deneyimli , Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş , prezentabl, MS Office uygulamalarını (Word, Excel,PPoint) iyi derecede kullanabilen, Orta seviyede İngilizce anlama, okuma ve yazma bilgisine sahip, Kriz yönetimini çözebilme yeteğine sahip, Lise , Önlisans veya Lisans mezunu, Bayan  çalışma arkadaşı aramaktayız.    İstanbul Anadolu yakası Kozyatapı'nda bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist ve Ofis Asistanı"  aramaktayız ; Not : Fotoğraflı cv'ler değerlendirmeye alınacaktır.      

 • İş Açıklaması Şirketimiz büyesinde çalıştırılmak üzere "Çağrı Merkezi Elemanı" alınacaktır. Resimli cv'ler dikkate alınacaktır. CVler incelendikten sonra tarafımızdan dönüş sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler 18-28 yaş arası, En az lise mezunu, Tercihen daha önce çağrı merkezinde çalışmış, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına uyumlu, Güler yüzlü, enerjik, Yoğun çalışma temposuna yatkın, Motivasyonu yüksek, Sonuç odaklı çalışacak ekip arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Doğan Jeotermal Şirketler Grubu Enerji Üretimi, Madencilik, Altyapı, İnşaat, Fabrika İmalatı, Şehir Isıtması ve Termal Sağlık Turizmi alanlarında 1990 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan ANKARA BALGAT HİTİT AYAŞ TERMAL SAĞLIK AŞ.’nin bölge müdürlüğünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 28 yaş aralığında bay/bayan, Lisans Mezunu ve ya 1-3 dersi kalan, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün,  Dış görünüşüne özen gösteren, İletişim yeteneği güçlü,  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Full tıme ya da part tıme görev alabilecek, Ankara'da ikamet eden, Not : SGK+maaş+yol(servis)+yemek+prim gibi yan haklar uygulanacaktır. Resimli cv'ler dikkate alınacaktır. CVler incelendikten sonra tarafımızdan dönüş sağlanacaktır.

 • İş Açıklaması Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dıi görünümüne özen gösteren Ankara'da ulusal-uluslararası organizasyonlarda çalışabilecek Ayda en az 20 gün müsaitliği olan SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

 • Sekreter
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Dönemsel eleman desteği konusunda sektöründe öncü olan şirketimizin Levent ofisinde tam zamanlı çalışacak bayan SEKRETER arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Levent semtine yakın yerlerde ikamet eden - Şirket sahiplerine ve ofisimize gelen misafirlere çay,kahve vs.. ikramında bulunacak - Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne özen gösteren - Güleryüzlü aktif - 20-28 yaş arası - MS Office programlarına hakim - Uçak bileti, otobüs bileti, deniz otobüsü vb... bilet kesim işlemlerini yapabilen - Haftada 6 gün çalışabilecek - Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş - Ofis telefonlarını cevaplayıp gelen çağrıları ilgili departmanlara yönlendirebilecek - Gelen ve giden evrak takibini yapabilecek - Tercihen daha önceden SEKRETERLİK tecrübesi olan - Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız

 • G-20 Ülkeleri Devlet Zirvesinde Çalışacak Personel
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması 10-18 Kasım tarihlerinde Antalya da  gerçekleşecek olan Uluslararası Organizasyonda çalışacak.Bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek takım arkadaşları aramaktayız. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki dillerden birini kati suretle bilmesi gerekmektedir ; İNGİLİZCE ALMANCA İSPANYOLCA PORTEKİZCE ÇİNCE ENDONEZCE FRANSIZCA KORECE HİNTÇE İTALYANCA JAPONCA RUSÇA ARAPÇA

  Aranan Nitelikler 10-18 Kasım tarihlerinde çalışabilecek 18 ile 28 yaş aralığında bulunan Esnek çalışma saatlerine uygun, Takım çalışmasın yatkın, İstanbul- İzmir - Ankara ve Antalya da ikamet eden, Dış görünüşüne özen gösteren, Bay&bayan çalışma arkadaşları ,

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır.     Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak;  Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek,  Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak,  Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek,  Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek,  Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler  Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu,  Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,  Maaş + Prim sistemiyle çalışacak,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı,  Enerjisi yüksek ve kendine güvenen,  Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,  

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır.     Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak;  Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek,  Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak,  Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek,  Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek,  Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini artıracak.

  Aranan Nitelikler  Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu,  Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,  Maaş + Prim sistemiyle çalışacak,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  Eğitimi gelişimin bir parçası olarak gören,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı,  Enerjisi yüksek ve kendine güvenen,  Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü ,  

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi, İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Bordrolama Uzmanı
  Halka Grup
  İstanbul Anadolu 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Firmamızda ‘Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı’ olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.   Tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi Çalışan izinlerinin takibinin yapılması Tüm yasal bildirimlerin doğru ve zamanında yapılması Resmi kurum ve kuruluşlar ile yazışmaların gerçekleştirilmesi Özlük işlemleri kapsamındaki  tüm yasal bildirimlerin yapılarak, takip edilmesi      

  Aranan Nitelikler     Personel işlemleri ve bordro süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli Bordro, İş Kanunu, SSK mevzuatlarına hakim MS Office uygulamalarına ileri derecede bilen Tercihen Link HR modülünü aktif kullanabilen Takım çalışmasına uyumlu Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış        

 • İş Açıklaması PROJE BÜROMUZA,BAYAN SEKRETER-YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK KOŞULLU (MÜMKÜNSE EMEKLİ OLARAK AYRILMA NİYETİNDE OLAN)  -PRATİK DÜŞÜNME YETİSİNE SAHİP  -MS-OFFİCE PROGRAMLARINA (WORD-EXCELL VB.) HAKİM -DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN SEKRETER/YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.      

 • Reklam ve Halkla İlişkiler Elemanı - İstanbul
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Osmanbey Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere REKLAM VE HALKLA İLİŞKİLER ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun, -MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Detaylara önem veren ve diksiyonu düzgün,  -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Pratik çözüm üretebilen, -Basılı malzeme, broşür ve promosyon malzemelerinin organizasyonunu yapabilecek, -Basın ve Reklam ajansı ile olan ilişkileri yönetebilecek, -Tercihen Adobe Photoshop ve freehand programlarını kullanabilen, -Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,  -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

 • Medya İlişkileri Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul’da eğitim hizmeti sunan Vakıf Üniversitesinin Kurumsal İletişim Biriminde görev alacak "Medya İlişkileri Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitenin tanıtım ve iletişim çalışmalarında kullanılacak mecraların belirlenmesi, stratejik planlaması ve yönetimi, Üniversitenin yanı sıra kurucu vakıf ve kardeş okulların medya satın alma ve iletişim çalışmalarına destek verilmesi, Yerel ve ulusal mecralarla, düzenli iletişimin sağlanması, Basın ile ilişkilerin yürütülmesi ve bülten yayımı, Haber değeri taşıyan verilerin düzenlenip, paylaşılması, Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması, Haftalık, aylık ve yıllık PR raporlarının hazırlanması, Sosyal medya hesaplarına içerik desteği sağlanması, Medya bütçe takibinin gerçekleştirilmesi, Sponsorluklarda sözleşme ve süreç takibinin sağlanması, Ajans ilişkilerini yürütülmesi, Dijital medya uzmanı ve metin yazarıyla projeler doğrultusunda senkronize çalışmak, Kurumsal iletişim biriminin sorumlu olduğu alanlardaki iş süreçlerine, akademik yıl boyunca ve bütün dönemsel etkinliklerde takım ruhuyla destek verebilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler-Tanıtım veya Gazetecilik bölümlerinden mezun, Basınla ilişkiler alanında 5 yıl ve üzerinde deneyimli, Eğitim ve yükseköğretim gündeminin yanı sıra bilim-teknoloji, kültür-sanat, ekonomi alanındaki gelişmeleri takip eden, Profesyonel iş ağı güçlü ve güncel (Medya ve sivil toplum kuruluşları), İyi derecede İngilizce bilen, Sözlü, yazılı iletişim yeteneği güçlü, Türkçe dil kurallarına hakim, Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, Hedef kitlesinin beklentilerini iyi analiz edebilecek, Esnek çalışma saatleriyle uyumlu, seyahat engeli bulunmayan. Metin yazarlığı ve içerik yönetimi alanlarında deneyimli, Basılı mecralarda yer alacak ilanların teknik özellikleri konusunda üniversitenin grafik-tasarım uzmanlarını yönlendirebilecek; reklam servislerinin taleplerini eksiksiz iletecek şekilde terminolojiye hakim,

 • Müşteri Karşılama & Müşteri Hizmetleri Uzmanı
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Zincirlikuyu Zorlu Center -  Başakşehir Mall Of İstanbul - Etiler Nispetiye On - Esentepe Astoria Alışveriş Merkezi - Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi - Şişli Memorial Hastanesi - Halkalı Arenapark AVM - Nişantaşı Maçka Residences - İzmir Forum AVM - Bursa Korupark AVM - Yenibosna STARCİTY AVM projelerimizde ve diğer şubelerimizde ilk karşılama ve müşteri ilişkilerinde sahada görev yapılması.

  Aranan Nitelikler *  En az Lise , Yüksek okul veya Üniversite mezunu, * İletişim yeteneği kuvvetli, ikna yeteneği güçlü, * Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, daha evvel bu tarz görevlerde aktif olarak bulunmuş, * Ekip çalışmasını önemseyen,sahada birebir misafir sorunları ve memnuniyeti üzerinde görev yapacak, * Satış ve ikna kabiliyetine güvenen,sorun çözme yeteneğine sahip, * Tercihen hizmet sektöründe tecrübeli, * Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne önem gösteren, * Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışına sahip, * Sabırlı, yoğun çalışma ortamı ve stres altında çalışabilen, * Vardiyalı çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, * Çalıştığı kuruma bağlı,sorumluluk sahibi, * Müşteri hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, * Profesyonel çalışma ortamının gerektirdiği etik değerlere bağlı, * Bilgisayar ve interneti aktif kullanan, * Akıllı tablet ve cihazları kullanabilen, * 17 ile 38 yaş aralığında BAYAN çalışma arkadaşları aranmaktadır. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur. 

 • Zorlu Center Şubemize Bayan Şoförler
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Zincirlikuyu ' da bulunan ve işletmesini yaptığımız ZORLU CENTER projesi ve Etiler ' de bulunan, yaklaşık 20 gün içerisinde açılacak olan NİSPETİYE ON projesinde çalışacak BAYAN VALE ŞOFÖR ' leri aranmaktadır.  * Ayrıca, Bursa ve İzmir şubelerimiz içinde personel başvuruları almaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Otel, Havalimanı, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi veya Hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen, En az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen lise ve dengi okul mezunu, Kendine ve işine özenli, Müşteri hizmetleri ve iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü, Makam kurallarını bilen, Referansları ve GBT sicili temiz, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 46 Yaşını aşmamış, dinamik, dış görünüşüne önem veren, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır. Sosyal Şartlar ; Sabit Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek Ücreti + Günlük Bahşiş Ödemesi ve Performans Primi * SİGARA KULLANMAYAN BAYANLAR İÇİN EK ÖDEME VERİLMEKTEDİR. AYRICA 6 AYINI DOLDURAN BU KADRO PERSONELLERİMİZE İKRAMİYE ÖDEMESİ YAPILACAKTIR. 

 • Tanıtım Elemanı / Hostes
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Ekim 2015

  İş Açıklaması Event ve organizasyon hizmetleri vermekte olan firmamız bünyesinde, Fuar etkinlikleri ve organizasyonlarımızda part time ya da tam zamanlı çalışacak Hostesler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 29 yaş aralığında En az lise mezunu Güleryüzlü, sunum ve tanıtım becerisine sahip Diksiyonu ve fiziği düzgün Takım çalışmasına yatkın Bayan Not: Yalnızca fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • İş Açıklaması Firmamızın yerel görsel medya planlamasının yapılması. pr

  Aranan Nitelikler İşinde uzmanlaşmış Reklam bölümlerini iyi bilen Yerel görsel sosyal medyaların takipciligini yöneltmesini yürütmesini yapabilen Ahlaklı, karakterli, sorumluluk sahibi Azimli, istekli, uzun yıllar çalışmak düşüncesine sahip .

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Halkla İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?