Halkla İlişkiler İş İlanları

Hepsini Temizle
Halkla İlişkiler
 • İş Açıklaması PROJE BÜROMUZA,BAYAN SEKRETER-YÖNETİCİ ASİSTANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler -UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK KOŞULLU (MÜMKÜNSE EMEKLİ OLARAK AYRILMA NİYETİNDE OLAN) -PRATİK DÜŞÜNME YETİSİNE SAHİP -MS-OFFİCE PROGRAMLARINA (WORD-EXCELL VB.) HAKİM -DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN SEKRETER/YÖNETİCİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.

 • Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu
  Aysira Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Genel Merkezimiz de görev alacak; REKLAM ve HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Reklam satış pazarlama konularına hâkim, Tercihan reklam ve halkla ilişkiler konularında minimum 2yıl deneyimli. İtibar yönetimi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, sunum ve iletişim becerileri yüksek, Özgüveni yüksek, takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, sorumluluk sahibi ve işini takip eden, Dış görünümüne önem veren, MS Office programlarını kullanabilen, İngilizce bilen. Yazılı ve görsel basın ile ilişkiler yönetiminde etkin. Sosyal medyayı etkili biçimde kullanabilen Analitik düşünebilen, sonuç çözüm ve hedef odaklı, İletişim,planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Reklam stratejileri belirleyip, yaratıcı ve stratejik reklam verebilecek, Reklam planı, Reklam bütçesi oluşturmada, ölçümlemelerle maliyet mücadelesini yapabilen, Yenilikler üretebilen, pazarlama trendlerini takip eden, vizyon sahibi, Yoğun iş temposuna ve değişime kolay adapte olabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havalimanın'da gerçekleşecek olan projemiz kapsamında söz konusu markamızın stand alanında yabancı müşterilere tanıtım yapma ve gerekli bilgilendirmelerin sağlanmasından sorumlu olacak şekilde görev alacak İNGİLİZCE bilen BAYAN dönemsel stand hostesleri aranmaktadır. Başvuran adayların tercihen tanıtım tecrübesi bulunması gerekmektedir. Belirtilen lokasyona ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. Maaş: Aylık Net 1500 + SSK ( Yemek ve Yol Dahildir ). Çalışma Saatleri: 08:00 - 16:00 veya 14:00 - 22:00 ( Hafta içi 1 gün izin ) Çalışma Süresi: 15 Ağustos - 30 Eylül ( 1,5 Ay ) Çalışma Yeri: Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Başvuran adayların Secret CV başvurularına ek olarak https://secure.jotformeu.com/Buajans/oz3aysaw linki üzerinden ayrıca başvurularını iletmeleri önemle rica olunur.

  Aranan Nitelikler -İyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, -20 - 31 yaş arasında, -İnsan ilişkilerinde başarılı ve hitabı kuvvetli, -Kişisel bakımına özen gösteren ve prezantabl, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Sekreter / Ofis Asistanı
  Ft Grup
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın Bakırköy'de bulunan şirket merkezinde görev alacak; Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Firmaya gelen misafirleri karşılayacak ve ilgili kişiye yönlendirecek, Yönetici ile diğer birimler arasında iletişim ve koordinasyonu sağlayacak, MS Office programlarını kullanabilen Sekreter / Ofis Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 25 yaş arası Tercihen üniversite mezunu Bakırköy'e yakın bölgelerde ikamet eden Bayan

 • İş Açıklaması Matbaamızın bünyesinde bulunan yayıncılık firmamıza ekip kuruyoruz. Telefon ile kitap satışı yapılmaktadır. Tüm Türkiye ile yapılan bu satışlarda her bir bölge ile bir ya da birkaç kişi ilgilenmektedir. Gelen telefonlara cevap verilmesi, müşteriye en kısa sürede en hızlı şekilde ilgilenilmesi, kitapların basım aşamasından alıcıya teslim edilmesine kadar olan sürecin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Bay ve bayan takım arkadaslarna ihtiyaç vardır. Microsoft Ofis Programlarına Hakim, Bilgisayar kullanmayı bilen

 • Müşteri Karşılama & Müşteri Hizmetleri Uzmanı
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Zincirlikuyu Zorlu Center - Başakşehir Mall Of İstanbul - Etiler Nispetiye On - Esentepe Astoria Alışveriş Merkezi - Bakırköy Capacity Alışveriş Merkezi - Şişli Memorial Hastanesi - Halkalı Arenapark AVM - Nişantaşı Maçka Residences - İzmir Forum AVM - Bursa Korupark AVM - Yenibosna STARCİTY AVM projelerimizde ve diğer şubelerimizde ilk karşılama ve müşteri ilişkilerinde sahada görev yapılması.

  Aranan Nitelikler * En az Lise , Yüksek okul veya Üniversite mezunu, * İletişim yeteneği kuvvetli, ikna yeteneği güçlü, * Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, daha evvel bu tarz görevlerde aktif olarak bulunmuş, * Ekip çalışmasını önemseyen,sahada birebir misafir sorunları ve memnuniyeti üzerinde görev yapacak, * Satış ve ikna kabiliyetine güvenen,sorun çözme yeteneğine sahip, * Tercihen hizmet sektöründe tecrübeli, * Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne önem gösteren, * Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışına sahip, * Sabırlı, yoğun çalışma ortamı ve stres altında çalışabilen, * Vardiyalı çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, * Çalıştığı kuruma bağlı,sorumluluk sahibi, * Müşteri hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, * Profesyonel çalışma ortamının gerektirdiği etik değerlere bağlı, * Bilgisayar ve interneti aktif kullanan, * Akıllı tablet ve cihazları kullanabilen, * 17 ile 38 yaş aralığında BAYAN çalışma arkadaşları aranmaktadır. Tüm sosyal haklarımız mevcuttur.

 • Eğitim Danışmanı
  Bilişim Eğitim Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Eğitim kurumumuzun ; İstanbul'daki Kadıköy , Bakırköy, Pendik ve Beşiktaş Şubelerimiz için yetki ve sorumluluk üstlenebilecek , ilişki kurma ve iletişim becerileri güçlü , verilen satış hedeflerini tutturabilmek için satış odaklı çalışmanın önemine inanan , bireysel motivasyona sahip ''Eğitim Satış Danışmanları'' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen 23-33 yaş arası Satış işini meslek olarak seçen, Kendini 'başarılı bir satışçı' olarak nitelendirebilen, Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Hizmet kalitesine önem veren, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması We are looking for "Temporary Recruitment Specialist" for our recruitment team. Taking an active role in the recruitment for our company needs, Using candidate databases to match the right person for our company, Organising interviews for candidates , Briefing the candidate about the responsibilities, salary and benefits of the job in question, Preparing CVs and correspondence to forward to managers in respect of suitable applicants, Informing candidates about the results of their interviews.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s Degree in Business Administration, International Relations, Public Administration, Human Resources Management or related field required, At least 3 years of recruiting experience , Extremely organized with the ability to manage deadlines, Advanced MS Office knowledge, Good communication and presentation skills, No military obligation for male candidates, Resident in Asian side.

 • İş Açıklaması Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dıi görünümüne özen gösteren Ankara'da ulusal-uluslararası organizasyonlarda çalışabilecek Ayda en az 20 gün müsaitliği olan SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

 • Pazarlama Uzmanı
  Enplus
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Pazarlama Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz Pazarlama planının oluşturulması ve uygulanması, Reklam, tanıtım, promosyon stratejilerinin saptanması, Pazar ve Rekabet Analizi; rakiplerin ve rakip uygulamalarının analizlerinin raporlanması, Ajanslar ile koordineli çalışarak promosyon planlarının yapılması, her türlü malzeme desteğinin ve tanıtımının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesi, Online Satış ve Web sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, Insert,broşür vb. gibi Reklam uygulamalarının koordinasyonun sağlanması, Satış noktaları için görsel standartları geliştirmek, ilgili malzemelerin hazırlanmasının sağlanılması ve satış grubunun kullanımına sunulması, Yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Pazarlama bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında min. 3 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışabilen, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yeni pazarlama gelişmelerini takip eden, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Excel de raporlama yapabilen, Dış görünümüne önem gösteren, diksiyonu düzgün, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli, İngilizce bilmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Resepsiyonist
  Orient Denizcilik Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ofisteki idari işler, sekretarya ve yazım işlerinin yürütülmesini sağlamak Randevu takibi yamak, ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek Dosya, veri, kayıt ve diğer dokümanları ofis standartları doğrultusunda düzenlemek ve geliştirmek Üst yöneticinin bütün iç ve dış toplantı organizasyonlarını düzenlemek, seyahat belgelerini ayarlamak Telefon, posta ve belge trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilgisi ( Asistanlığı yapılacak yönetici yabancıdır ) Benzer bir işte minimum 2 yıl iş tecrübesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezunlar İyi derecede ofis programları bilgisi Güler yüzlü, pozitif ve dinamik Sultanahmet'e ulaşım zorluğu bulunmayan Bayan adaylar

 • İş Açıklaması Firmamızın yerel görsel medya planlamasının yapılması. pr

  Aranan Nitelikler İşinde uzmanlaşmış Reklam bölümlerini iyi bilen Yerel görsel sosyal medyaların takipciligini yöneltmesini yürütmesini yapabilen Ahlaklı, karakterli, sorumluluk sahibi Azimli, istekli, uzun yıllar çalışmak düşüncesine sahip .

 • İş Açıklaması Kentsel Dönüşüm Uzlaşı Ofislerimizde (Ataşehir, Maslak ve Şişli) değerlendirilmek üzere ‘Uzlaşı Danışmanları’alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu 25-35 yaş arası Tercihen Gayrımenkul, Kentsel Dönüşüm veya Satış Pazarlama sektöründe tecrübeli Kentsel Dönüşüm projelerimizi hak sahiplerine sunabilecek Kentsel Dönüşüm alanı içerisindeki hak sahipleri ve kurumlar ile diyalog ve iletişim kurabilecek Satış becerileri gelişmiş, ve ikna yeteneği güçlü İnsan ilişkileri kuvvetli ve prezantabl Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Eğitim Koordinatör Yardımcısı
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması KURSUMUZA KAYITLI KURSİYERLERİN DİL GELİŞİMİNİ VE OKUL BAŞARISINI TAKİP EDECEK, ETÜT ORGANİZASYONU YAPABİLECEK, KURS-AİLE ARASINDA İLETİŞİMİ CANLI TUTACAK, KAYIT VE HALKLA İLİŞKİLER SÜRECİNDE AKTİF ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ..

  Aranan Nitelikler - ÇOK İYİ DÜZEYDE İNGİLİZCE KONUŞMA YETENEĞİNE SAHİP - TERCİHEN * İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, * İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI, * AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI, * İNGİLİZCE MÜTERCİM TERCÜMANLIK, KARŞILAŞTIRMALI EDEBİYAT VB BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, - OFİS PROGRAMLARINA HAKİM - GELİŞİME AÇIK - BAY-BAYAN NOT: İNGİLİZCESİ ÇOK İYİ OLMAYAN ADAYLAR LÜTFEN BAŞVURMASIN..

 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAY VE BAYAN

 • Ofis Asistanı
  Century 21 Ece Emlak
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Telefon trafiğini yönetmek , İnternete ilan girişlerini yapmak , İyi derecede bilgisayar , özellikle de excel kullanımı , Pozitif insan ilişkileri . Gayrimenkul portföy yönetimi . Ofise bağlı Gayrimenkul Danışmanlarının portföylerinin takibi .

  Aranan Nitelikler Istanbul Anadolu yakasında veya İzmir de ikamet etmek , 26-39 yaş arası olmak , Dinamik , işini seven , en az lise mezunu . 2005 den beri Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketimize sinerji katacak akıllı ve becerikli bir Asistan arıyoruz .

 • İş Açıklaması CORE MARKETING GROUP 80 kişilik tam zamanlı, 7.000 kişiye yaklaşan yarı zamanlı kadromuzla doğrudan pazarlama hizmetleri ve satış destekleyici aktiviteler alanında uluslararası standartlarda hizmet vermek amacıyla, 2001 yılından buyana sektörde yer almaktayız. Birçok ulusal ve uluslararası markaya, 1 merkez ve 6 bölge ofisi ile tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda çalıştığımız firmaların marketlerde ve alışveriş merkezlerindeki özel tanıtımlarını yapmak üzere bay bayan stant hostesleri alınacaktır. Ayrıca bizi facebook sayfamızdanda takip edebilirsiniz facebook : https://www.facebook.com/pages/Core-Marketing-Group/461135674057560

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında, Stand kurulumu için doğru alanı belirlemek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kaliteye önem veren, Verilen prezantasyon bilgiyi aktarabilecek, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Çözüm odaklı çalışabilen ve temsil yeteneği kuvvetli, Aktivite sonrası raporlama yapabilecek, Dış görünüme özen gösteren, Bayan hostes adayları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi, İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Şirketin telefon ve faks trafiğini yönlendirecek, Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

 • Müşteri İlişkileri Sorumlusu
  Kartopu Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması E ticaret alanında faaliyet gösteren firmamıza; Müşteriler ile telefon, e - mail ve canlı sohbet yolu ile iletişimde bulunarak, e ticaret sitesi içinde yönlendirme ve gerekli departmanlara bilgi sağlama işlemlerini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, En az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, Sabırlı, titiz ve çalışkan Çözüm odaklı, sosyal özellikleri gelişmiş Bayan

 • Sosyal Medya Uzmanı
  Kartopu Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İş tanımı: Dijital mecralarda hedef kitleye uygun imaj ve satış arttırıcı kampanyalar geliştirebilecek, Yaratıcı kampanya fikirleri üretip hayata geçirebilecek ve kampanya sonucunu raporlayabilecek, Sosyal medya, google, dijital reklamlar ve diğer dijital kanallardan optimum geri dönüşleri sağlayabilecek ve raporlayabilecek, Web sitesi içeriğini ve güncelliğini, düzenli işleyişini takip edebilecek, yeni web projelerini yönetmeye destek olabilecek, Web’deki trendleri ve teknolojileri gerçek zamanlı takip edip uygulayabilen,

  Aranan Nitelikler Kartopu E-Ticaret Firmamız’da görevlendirilmek üzere; Üniversite Mezunu, tercihen ilgili bölümlerden mezun, İlgili teknolojilere ve platformlara iyi derecede hakim, Analitik düşünme ve çözüm üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Tercihen sigara kullanmayan, Ajans değil kurumsal tecrübesi olan, Bayan

 • İşi Mutfağında Öğrenin- Çağrı Merkezi Yetkilisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Büyük markaların satışının yapıldığı firmamızda YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER HEDEFLEYEN ÇAĞRI MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ arıyoruz. Yüksek Prim, Eğlenceli, güler yüzlü bir iş ortamı, Kariyer ve Eğitim imkanı, Maaşınızın yanı sıra, performansa dayalı yüksek prim+günlük bonus olanakları, Ekip ruhu ile sıcak, keyifli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

  Aranan Nitelikler Burası sizin için bir FIRSAT!! İkna kabiliyetine güvenen, ya da öğretin bana yeter diyen, İnsan ilişkilerinde başarılı,Hırslı, Sorumluluk sahibi, Satış odaklı çalışarak hedefleri tutturan, Ne mezunu olduğunuz önemli değil, Telefonla büyük markların ürünlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz. Sabit çalışma saatleri : 09:30-19:00 İşyerimiz; 4 levent Metro Durağına yakındır.

 • İş Açıklaması Fuar sektöründe üretim atölyesi ve satış ofisi olarak hizmet veren firmamızın Satış ve Pazarlama bölümünde yurtdışı/yurtiçi satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek SATIŞ TEMSİLCİSİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri kuvvetli En az 3 yıl tecrübeli İyi derece ingilizce bilen Diksiyonu düzgün, telefon ve interneti iyi kullanabilen, Satış konusunda kariyer hedefleyen , satışı seven ve kendisine güvenen Sorumluluk sahibi, düzenli ve disiplinli çalışan Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olanlar Maaş+prim olarak

 • Tanıtım Elemanı / Hostes
  Ft Grup
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Event ve organizasyon hizmetleri vermekte olan firmamız bünyesinde, Fuar etkinlikleri ve organizasyonlarımızda part time ya da tam zamanlı çalışacak Hostesler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 - 29 yaş aralığında En az lise mezunu Güleryüzlü, sunum ve tanıtım becerisine sahip Diksiyonu ve fiziği düzgün Takım çalışmasına yatkın Bayan Not: Yalnızca fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

 • Karşılama Hostesi
  Babacan Yapı
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ofisimize gelen müşterileri/misafirleri, ilgili kişilere yönlendirmek, kayıtlarını tutmak.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza atan firmamızın, Haramidere E5 teki Ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklerde “Karşılama Hostesi” alınacaktır. • Önlisans yada Lisans mezunu • Tercihen İstanbul Avrupa Yakası Haramidere’ ye ulaşım sorunu olmayan • 25-40 yaş arası, tercihen İngilizce bilen • Etkili iletişim kurabilen • Ofisimize gelen müşterilere/misafirlere ev sahipliği yapabilecek, onları ilgili kişilere yönlendirebilecek, takip edecek, müşterilerin ilgili kişilerle doğru ve eksiksiz buluşmasını sağlatabilecek koordinasyon ve gözlem becerisine sahip • Pozitif, satış ve ekibi ile takım uyumu içinde çalışabilecek, • İkna kabiliyeti yüksek, etkili sunum yapabilecek ve pozitif olan • Eğitime ve gelişime açık • Tercihen iş yaşamı deneyimi olan bayan • Dış Görünümüne özen gösteren • Esnek çalışma saatlerine uyumlu • Bayan

 • İş Açıklaması Firmamızın Kavacık ofisinde görevlendirilmek üzere, resepsiyon ve ofis hizmetleri koordinasyonuna yardımcı olabilecek bayan personel arıyoruz. Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Santrale gelen çağrıları karşılamak ve ilgililerine yönlendirmek Dahili numaralar listesini oluşturmak ve güncel tutulmasını sağlamak Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak Ofis Hizmetleri ile ilgili gelen şikayet ve talepleri, ilgili programlara girip takibini yapmak Bağlı bulunduğu yöneticiye periyodik rapor vermek

  Aranan Nitelikler Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi Benzer bir görevde en az 1-2 yıl deneyimli Orta / Yüksek seviyede ofis programlarını kullanabilme Telefonları cevaplayacak seviyede ingilizce bilgisine sahip Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteneğine sahip Andolu yakasında ikamet eden Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not : Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

 • Medya Planlama ve Basın İlişkiler Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Üniversitenin tanıtım ve iletişim çalışmalarında kullanılacak mecraların belirlenmesi, stratejik planlaması ve yönetimi, Üniversitenin yanı sıra kurucu vakıf ve kardeş okulların medya satın alma ve iletişim çalışmalarına destek, Bütçe hazırlığı, medya satın alımı, sunumu, raporlanması, takibi, Medya projelerinin (basın, TV, dergi vb.) geliştirilmesi ve yönetimi, Medya ve iletişim ajanslarının üniversite ile koordinasyonu, Farklı mecralarda yer almak üzere hazırlanan tanıtım materyallerinin ( basın ilanı, haber, kurumsal film vb.) yönergesinin ilgililere aktarılması, Medya kuruluşlarının reklam servisleri ile grafik tasarım uzmanları arasındaki koordinasyonun eksiksiz planlanması ve yönetimi, Basın toplantılarının planlanması ve koordinasyonu, Basın bülteni-davetlerinin hazırlığı, paylaşımı ve geri bildirimlerin takibi, Etkinlik bazlı ve periyodik olmak üzere basın geri bildirimlerinin ve yansımalarının takip, ölçüm ve analizi, Sponsorluk tekliflerinin ön değerlendirmesi, analizi ve departman yönetimine sunulması, Geleneksel ve dijital kanallarda (TV, Gazete, Dergi ve Sosyal Ağlar) kurumun ve kurum sözcülerinin etkin şekilde temsil edilmesi için koordinasyon ve program yönetimi, Üniversite bünyesindeki kültür-sanat merkezleri ile kurumsal iletişim departmanı arasındaki koordinasyonun sağlanması, Üniversite içindeki sanatsal, bilimsel ve kültürel etkinliklerde protokol yönetimi ve basınla iletişimin sağlanması.

  Aranan Nitelikler İstanbul’da eğitim hizmeti sunan Vakıf Üniversitesinin kurumsal iletişim departmanında görev alacak Medya Planlama ve Basınla İlişkiler Uzmanı aranmaktadır. Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler-Tanıtım veya Gazetecilik bölümlerinden mezun, Medya planlama ve basınla ilişkiler alanında 5 yıl ve üzerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sözlü, yazılı iletişim yeteneği güçlü, Türkçe dil kurallarına hakim, Eğitim ve yükseköğretim gündeminin yanı sıra bilim-teknoloji, kültür-sanat, ekonomi alanındaki gelişmeleri takip eden, Profesyonel iş ağı güçlü ve güncel (Medya ve sivil toplum kuruluşları), Basılı mecralarda yer alacak ilanların teknik özellikleri konusunda üniversitenin grafik-tasarım uzmanlarını yönlendirebilecek; reklam servislerinin taleplerini eksiksiz iletecek şekilde terminolojiye hakim, Sunum ve ikna kabiliyeti yüksek, Hedef kitlesinin beklentilerini iyi analiz edebilecek, Dijital medya uzmanı ve metin yazarıyla projeler doğrultusunda senkronize çalışabilecek, Kurumsal iletişim biriminin sorumlu olduğu alanlardaki iş süreçlerine, akademik yıl boyunca ve bütün dönemsel etkinliklerde takım ruhuyla destek verebilecek, Esnek çalışma saatleriyle uyumlu, seyahat engeli bulunmayan.

 • İş Açıklaması Mobilya mağazacılığının öncüsü ve ilklerin adresi olan firmamızın, İstanbul'daki Avcılar mağazasında görev alacak, hedefleri yüksek, kendisine güvenen, dinamik ve değer katabilecek Mağaza Müdür Yardımcısı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu tercihen Pazarlama Perakende mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Uzmanlık alanı Züccaciye, Ev Tekstili ,mobilya Kariyerini mağazacılıkta sürdürmek isteyen, Değişime açık, en iyisini hedefleyen, iletişim ve liderlik becerileri gelişmiş, Ürün yönetimi, ekip yönetimi ve mağaza görsel düzeni konularında deneyimli, Ekip çalışmasına inanan, Pozitif, enerjik ve güler yüzlü, Başarılı, başarmayı seven, liderlik özelliklerine sahip, ekibini koçluk yapabilen, 30– 45 yaş aralığında, Askerlik ve/veya herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmayan, Sigara kullanmayan.

 • İş Açıklaması MEDİCALPARK Sağlık Grubuna bağlı " Özel Elazığ Medicalpark Hastanesi" bünyesinde görevlendirilmek üzere; 'Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Lisans mezunu, Tercihen Sağlık Bakanlığı onaylı yoğun bakım sertifikasına sahip, Alanıyla ilgili minimum 5 yıllık deneyimli, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, 'Genel Yoğunbakım Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Halkla İlişkiler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?