SO CHIC

Firmayı Şikayet Et
SO CHIC İş İlanı Ara

SO CHIC Hakkında

70 yılı aşkın bir süredir, mücevherat sektöründe faaliyet gösteren Sezgin Group çatısı altında kurulan So CHIC markası Türkiye’de geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla mücevher sektöründe öncü marka olarak yer almaktadır ve devamlılığını korumaktadır.

So CHIC, her sezon yüzlerce modelden oluşan özel koleksiyonlarını  müşterilerine sunarak, geniş ürün yelpazesi ve çeşitliliği ile beğeni toplamaktadır.

Sürekli değişen ve gelişen mücevher dünyasına, trend ve özgün  tasarımları ile yeni bir soluk getiren So CHIC, 60.000'i aşkın farklı modeliyle, yurtiçi ve yurtdışında her geçen gün artan mağazalarında tüketicisiyle buluşmaktadır. So CHIC'in yurtdışı yatırımlarına önem vermekte ve arttırmayı hedeflemektedir. Türkiye dışında KKTC ve Azerbaycan’da da mağazaları bulunmaktadır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

SO CHIC İş Başvurusu

SO CHIC, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

SO CHIC firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de SO CHIC ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel SO CHIC iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

SO CHIC iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver