Puma

Kariyer & Eleman İş İlanları

Puma Hakkında

Genel Şirket Açıklaması

 

Neredeyse 70 yıldır, PUMA, gezegendeki en hızlı atletler için hızlı ürünler geliştirmektedir. 120+ ülkedeki 13.000 çalışanımız her gün, spor ve moda dünyasını ileriye taşıma kapasitesi olan ikonik ayakkabı, kıyafet ve aksesuarları ortaya çıkarmak için HIZ & RUHUMUZ ile bir araya geliyor.

PUMA dünyası, Futbol, Koşu, Antrenman, Egzersiz, Golf, Motor Sporları ve Rihanna gibi ikonlar ile tasarım birlikteliklerine kadar uzanıyor. Ancak nerede olursanız olun, ister sahada, ister koşu pistinde veya sokaklarda, PUMA’nun dokunuşu, spor, moda ve kültüre getirdiğiniz inkâr edilemez neşe ve heyecanda anında hissedilir. PUMA Grubu, PUMA, Cobra Golf ve Dobotex markalarının sahibidir ve merkezi Herzogenaurach, Almanya’dadır.

 

PUMA Misyonu

Dünyadaki en hızlı marka haline gelmek yalnızca bir misyon ifadesi değil, zamanın ötesini keşfetmeye ve şekillendirmeye kararlı bir şirket kültürü için temel bir prensiptir. HER ZAMAN DAHA HIZLI konumlanma sloganımız ile hareketle, tutkumuz, dünya rekorları, ikonik atletler ve spor ve modaya getirdiğiniz inkâr edilemez PUMA dokunuşu ile tüm dünyanın dikkatini üzerimize toplamaktır. 

 

HIZ & RUH + İşveren değerleri

Rudolf Dassler şirketinin adını PUMA koyduğumda, bu büyük kedinin hızı ve ruhunun, kendisinin sporla ilgili sevdiği her şeyde vücut bulacağını biliyordu. Bugün, Dassler’in cümleleri çalışma kültürümüze ilham vermeye ve onu tanımlayama devam ediyor: HIZ & RUH ile çalıştığımızda en iyi oluruz.

PUMA’da her gün, hayatlarımızın çalışmasını ortaya çıkarmak için bir şanstır, bu, performansımızda AZİMLİ, sportmen mirasımızda ENERJİK, takım ruhumuzda BİRLİKTE ve bireysel yetenek ve tecrübelerimizi her zaman masaya getirmemizi sağlamak amacıyla BİZ olmamız için teşvik eden bir çevre ile desteklenir.

 

 

 

 

Ne sunuyoruz

Spor dünyasında, yetenekli atletleri keşfetmek ve onları geliştirmek başarının anahtarıdır. Bu felsefe, PUMA’da bizim için de geçerli.

Spor dünyasının en hızlı markası haline gelme hırsıyla hareket eden İnsan Kaynaklarımızın çabaları, çalışanlarımızın gelişimini ve korunmasını destekleyen bir kültürü devam ettirmek için her gün daha da fazla artmaktadır. Ve kültür yoktan var olmadığı için, çalışanların potansiyellerini ortaya çıkmak için muazzam IK-programları ve geniş kapsamlı yan haklar inşa ettik.

PEOPLE@PUMA, kişisel gelişiminizi güçlendiriyor ve size yeni gelişim fırsatları sunuyor. LEARN@PUMA geniş kapsamlı eğitim programlarıyla, sürekli öğrenme(öğrenmeye hiç ara vermeme) tutkunuzu destekliyor.

Ve WELLBEING@PUMA, esnek çalışma yapıları ve birçok sportif ve sosyal aktivitelerle iş-yaşam dengenizi kontrol altında tutuyor.

Sonuç? Doğru yeteneğin, doğru PUMA yolunda geliştirildiği güçlendirici(yetkin) bir kariyer deneyimi.

Kimi arıyoruz?

PUMA’da hızlı hareket ederiz, ama PUMA’nın kurucusu Rudolf Dassler’in de söylediği gibi, PUMA ruhunu arkamızda bırakırsak, hız hiç bir şeydir. Bugün bizi yönlendiren işte bu aynı HIZ & RUH ve adaylarda aradığımız bu, spor ve modayı ileriye taşımamızda bize yardımcı olmayı istemeleri.

Sıra dışı düşünceyle iyi bir iş sergileyen kendi kararlarını verebilen (inisiyatif alabilen) ve tutkulu çalışanlar burada başarılı olmaya yatkındır. Ama her şeyden önemlisi, bir takım oyuncusu olmalısınız.

Merkezimizdeki 44’ten fazla ülkeye mensup çalışan kadromuz ile, tüm dünyadan en iyilerin ilgisini çekiyoruz ve iş dünyasındaki en güçlü yetenek geliştirme programlarından birine sahip olduğumuz için gururluyuz. Siz de dinamik ve güçlendirici bir iş çevresinde kariyerinizi hızlandırmak istiyorsanız, bize HIZINIZI & RUHUNUZU gösterin ve aklımızı başımızdan alın.

Başvuru İpuçları

Demek, PUMA’ya başvuru yapmaya karar verdiniz. Harika, çok heyecanlandık. Küçük bir tavsiye ister misiniz? Kurucumuz Rudol Dassler, hepimizin hızlı hareket etme kabiliyeti olduğunu ama PUMA ruhunu geride bırakırsak, hızın hiç bir şey olduğunu söylerdi.

Adaylarımızda aradığımız şey işte bu aynı HIZ & RUH. PUMA’da başarılı olmamıza yardımcı olmak için, günlük işimize rehberlik yapmak için basit değerleri de aklımızda tutuyoruz. Bunlar bizi performansımızda AZİMLİ, sportmen mirasımızda ENERJİK, takım ruhumuzda BİRLİKTE ve bireysel yetenek ve tecrübelerimizi her zaman masaya getirmemizi sağlamak amacıyla BİZ olmamız için teşvik ediyor.

Söylediğimiz gibi, basit, ama aynı zamanda oldukça motive edici. Artık bizim hakkımızda biraz daha bilgi sahibisiniz, biz de sizin hakkınızda bilgi sahibi olmayı dört gözle bekliyoruz.

 

 

Başvuru İpuçları

Konu bizi etkilemeye geldiğinde, zor bir ekip değiliz ama talepkarız. En başarılı adaylar, PUMA’ya sağlayacakları potansiyel etkileri ile ilgili açık bir bakış açısına sahip motive edici bir kişilik ve yetenekleriyle öne çıkarlar. İşte başvuru yaparken üzerinde düşünmeniz gereken bir kaç soru:

  • Neden siz? Bizi bu pozisyon için en iyi aday olduğunuza ikna edin.
  • Sizi eşsiz kılan nedir? Karakter özelliklerinizin size nasıl özel yaptığınızdan bahsedin.
  • Neden PUMA? Bizi sizin için en iyi işveren yapan nedir?
  • PUMA’da başarılı olmak için sizce ne yapmak gerekir? Sizi sürüden (diğerlerinden) ayıran nedir?

Son olarak, eğer bizimle görüşmek için davet edilirseniz, PUMA’da her günün rahat Cuma olduğunu unutmayın, yani rahatlayın ve takım elbise ve kravatınızı evde bırakın.

 

Nasıl başvurulur

PUMA’da bir işe başvurmak kolaydır. Yalnızca PUMA.COM adresindeki kariyer sayfamıza gidin ve çevrimiçi olarak başvurunuzu yapın. Kolay bir şekilde tercih ettiğiniz iş ilanını açın, ÇEVRİMİÇİ BAŞVUR butonuna tıklayın ve başvurunuzu yüklemek için gerekli adımları takip edin. Ve unutmayın, biz uluslararası bir şirketiz, yani İngilizce bizim şirket dilimiz. 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 320 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 17:30 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim