Elle

Elle
Elle www.elleshoes.com İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Elle İş İlanı Ara

Elle Hakkında

ELLE 1977 Yılı’nda Türk Kadını’nı dünya modasıyla buluşturma misyonuyla kuruldu. İstanbul Gedikpaşa’da bir atölyede üretime başlayan marka, Rumeli Caddesi’ndeki ilk ELLE mağazası ile ayakkabı mağazacılığında çığır açtı. Kurucuları Fehim Akar ve Hasan Acar’ın vizyonları, kısa sürede ELLE’i sanat çevrelerinin ve modaseverlerin ilgi odağı haline getirdi.

ELLE koleksiyonları, çalışma hayatında aktif rol oynayan ve modernleşen Türk kadınının giyim alışkanlığını yeniden tanımladı; kadınları babet, mokasen ve postalla tanıştırdı. Zaman içinde ELLE koleksiyonlarına platformlar, diz üstü çizmeler, troklu ve çivili modeller de eklendi. ELLE Türkiye’de “Moda’nın ayak sesi.” Oldu.

ELLE ’in 1977 Yılında Gedikpaşa’da bir atölyede başlayan serüveni, her geçen gün genişleyen tasarım ve üretim kadrosu ve en son teknolojilerle Hadımköy’de 6000 m2’lik ELLE Fabrikası’nda devam ediyor. İlk günki heyecan ve özenle üretilen ELLE koleksiyonları Türkiye ve yurt dışındaki seçkin ELLE Satış Noktaları’nda değerli müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 50 Mavi Yaka 450 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 10:00 - 22:00 Pazar: 10:00 - 22:00

Elle İş Başvurusu

Elle, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Elle firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Elle ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Elle iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Elle iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver