Fiba Retail

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.marksandspencer.com.tr

Fiba Retail hakkında:Marks&Spencer

1884 yılında İngiltere'de ilk temelleri atılan Marks&Spencer; 45 ülkede 1000'i aşkın mağazasıyla perakendecilik sektöründe ürün ve hizmet kalitesiyle bir dünya markası olmuştur. Marks & Spencer, giyim, gıda ve ev eşyaları alanlarında faaliyet gösteren mağazalar zincirine sahip bir kuruluştur.
Türkiye'de Fiba Holding'e bağlı olarak faaliyet göstermekte ve 12 ilde 48 mağazasıyla bayan giyim, erkek giyim, iç giyim, çocuk giyim, ev aksesuvarları ve kişisel bakım ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

MAĞAZALARIMIZ:
İstanbul: Bağdat Cad, Capitol AVM, Nautilus AVM, Kartal M1 AVM, Metrocity AVM, Profilo AVM, Akmerkez AVM, Nişantaşı, Fly Inn AVM, İstinyepark AVM, Capacity AVM, Airport AVM, Palladium AVM, Ataköy Plus Avm, Forum İstanbul AVM, Torium AVM, Optimum AVM, Marmara Forum AVM, Cevahir Avm, Akbatı AVM, Buyaka AVM,Kanyon AVM, Aqua Florya AVM,Brandium AVM,Trump AVM.
Ankara: Armada AVM, Tunalı ,Bilkent, Ankamall AVM , Panora AVM, Gordion AVM, Acity AVM
İzmir: Çiğli – Kipa AVM, Carrefour AVM, Agora AVM, Alsancak
Bursa: Korupark AVM
Bodrum: Oasis AVM,Bodrum Marina, Midtown AVM.
Antalya: Carrefour AVM, Terracity AVM.
Konya: Kulesite AVM.
Adana: M1 AVM.
Kayseri: Forum AVM.
Gaziantep: Sankopark AVM.
Mersin: Forum AVM.
Trabzon: Forum AVM.

Vizyonumuz;
Müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet veren, bilinirliği yüksek, karlı büyüyen, güvenilir bir şirket olmaktır.

Misyonumuz;
Marks & Spencer ürün ve hizmet standartları ile Türkiye'de her beden ve ölçüde, kaliteli, şık ve rahat giyinebilme imkanı sunmaktır.

Stratejilerimiz;
Sürdürülebilir büyüme için ciromuzu artırmak, müşteri memnuniyeti ve marka bilinirliğini artırmak, kurum kaynaklarımızı doğru yönetmek, kurum değerlerimize sahip çıkan, yetkin ve başarılı insanlarla çalışmak, sosyal bilinci yüksek, toplum ihtiyaçlarına duyarlı bir kurum olmaktır.


Değerlerimiz;
Şirketimiz tüm Marks & Spencer çalışanlarının aşağıdaki değerlere sahip olmasını bekler.
Dürüst ol
Çalışanların Şirkete, Şirketin çalışanlara ve müşterilere dürüst olması.
Müşteriyi düşün
Çalışanların, yaptığı işin sonucunu kullananları düşünmesi.
Başarıda payın olsun
İyi sonuçlar için, her çalışanda başarma azminin yüksek olması.
Tek takım ol
Kişisel, bölümlerarası, kademelerarası dayanışmayla çalışma.
Yenilikçi ol
Yeni fikirlere ve yöntemlere açık olmak, verimliliğe inanmak ve başarıyla uygulayabilmek.


BANANA REPUBLIC

1978 yılında klasik tarzın dışında, rahat ve gündelik bir konsept olan "Seyahat&Safari" koleksiyonuyla moda dünyasına hızlı bir giriş yapan Banana Republic, 1983 yılında GAP INC. firmasına dahil oldu. Hedef kitlesini modern, meraklı, yaratıcı, kendine güvenen, sosyal, rahat, sanata ilgi duyan, şehirli, çalışan ve stil sahibi kişiler olarak belirleyen firma, şık kreasyonları ve kullanışlı ürünleriyle modanın atar damarını oluşturuyor.

Dünyada fiyatlarıyla "Erişilebilir Lüks Giyim Markası" olarak bilinen BANANA REPUBLIC, karizmatik şehir stilini temsil eden, tümü lüks ve kaliteli kumaşlardan hazırlanan geniş koleksiyonları ve canlı renkleriyle monotonluktan uzak kreasyonları ile dünyanın en sevilen ve tercih edilen giyim ve aksesuar markalarından biridir.

"Ulaşılabilir modayı yaratmak" ve "Lüks, ulaşılabilir olmalıdır." mottolarıyla hazırlanan koleksiyonlarının zengin içeriği ve uygun fiyatlatıyla, BANANA REPUBLIC dünyada özellikle Amerika ve Uzakdoğu pazarında en bilinen moda markalarından biri olmayı başarmıştır.

Türkiye'de Fiba Holding bünyesinde faaliyet gösteren Banana Republic, İstanbul’da Kanyon AVM, İstinye Park AVM, Capacity AVM, Palladium AVM ve City’s AVM mağazaları ile Ankara’da da Armada AVM mağazası ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

GAP

1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak, ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco'da ilk Gap mağazasını açtılar.
Müşterilerimiz, 1969'dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap'i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jean gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla Amerika,İngiltere, Kanada, İrlanda, Fransa ve Japonya dahil olmak üzere toplam 3.100 mağazası ile hizmet vermektedir.
Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan bir kültürel ikon haline gelmiştir.

Fiba Perakende Grubu'nun Türkiye'de mağaza açma ve işletme yetkisine sahip olduğu Gap, Türkiye müşterisiyle 3 Kasım 2007 tarihinde İstanbul İstinye Park A.V.M'de açılan Gap Adult ve GAP Kids& Baby mağazalarının açılması ile buluştu. Gap Türkiye, müşterilerine İstanbul'da 19, Ankara'da 5, İzmir'de 2 Bodrum’da 2 , Adana ve Antalya mağazası ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Mağaza Lokasyonları

İstanbul: Bağdat Caddesi, Buyaka AVM, Meydan AVM, Palladium AVM, Brandium AVM, Akasya AVM, Capacity AVM, Akmerkez AVM, Aqua Florya AVM, Akbatı AVM, Nişantaşı City’s AVM, Cevahir AVM, İstiklal Caddesi, İstinye Park AVM, Kanyon AVM Marmara Forum AVM, Trump Towers AVM, Zorlu AVM.

Ankara: Panora AVM, Kentpark AVM, Gordion AVM, Armada AVM,Next Level AVM,
İzmir: Agora AVM
Bodrum: Oasis AVM, Midtown AVM
Antalya: Terracity AVM

Adana: Adana M1 AVM

Gaziantep: Primemall AVM

Fiba Retail İş İlanları