Boyner Büyük Mağazacılık

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.boyner.com.tr

IK'nın Yıldızı

Boyner Büyük Mağazacılık hakkında:

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş,

Boyner, 70 yıllık geçmişe sahip, Türk perakende sektöründe önemli yeniliklere imza atmış Boyner Grup’un amiral gemisi ve Türkiye’nin lider mağaza zinciri. Bugün 36 ilde 98 mağazası, Boyner, YKM, Boyner Dynamic, Boyner Sports, Boyner Outlet, boyner.com.tr ve Morhipo olmak üzere 7 farklı satış kanalı ve 300 bin metrekareye ulaşan satış alanıyla hizmet veriyor.

Türkiye’de yeniliklerin takipçisi olan ve global mağazacılık anlayışı ile hareket eden Boyner, çoklu marka yapısı ile müşterilerine sadece bir alışveriş değil bir yaşam tarzı sunuyor ve her zaman onların yanında olan bir marka olarak odağına her zaman Koşulsuz Müşteri Mutluluğunu alıyor. 2012 yılında, sektörün en güçlü ve köklü oyuncularından YKM ile birleşen ve gücüne güç katan Boyner, bugün müşterilerine, kadın, erkek, çocuk, spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine farklı kategorideki pek çok ürünü dünyaca ünlü markalar ve Türkiye’nin en sevilen markalarından geniş bir seçki ile sunuyor.

Boyner, mağazacılık alanında olduğu gibi e-ticarette de sektörün büyümesine öncülük eden lokomotif marka kimliğini sürdürüyor. Omnichannel yaklaşımı ile hem dijital hem de mağazacılık satış kanallarında müşterilerinin deneyimini çeşitlendirmeyi ve ihtiyaç duydukları her kanalda yanlarında olabilmeyi hedefliyor.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-18:00
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

Boyner Büyük Mağazacılık İş İlanları