Boyner Büyük Mağazacılık

Boyner Büyük Mağazacılık
Boyner Büyük Mağazacılık www.boyner.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Boyner Büyük Mağazacılık İş İlanı Ara

Boyner Büyük Mağazacılık Hakkında

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş,

Boyner, 70 yıllık geçmişe sahip, Türk perakende sektöründe önemli yeniliklere imza atmış Boyner Grup’un amiral gemisi ve Türkiye’nin lider mağaza zinciri. Bugün 36 ilde 98 mağazası, Boyner, YKM, Boyner Dynamic, Boyner Sports, Boyner Outlet, boyner.com.tr ve Morhipo olmak üzere 7 farklı satış kanalı ve 300 bin metrekareye ulaşan satış alanıyla hizmet veriyor.

Türkiye’de yeniliklerin takipçisi olan ve global mağazacılık anlayışı ile hareket eden Boyner, çoklu marka yapısı ile müşterilerine sadece bir alışveriş değil bir yaşam tarzı sunuyor ve her zaman onların yanında olan bir marka olarak odağına her zaman Koşulsuz Müşteri Mutluluğunu alıyor. 2012 yılında, sektörün en güçlü ve köklü oyuncularından YKM ile birleşen ve gücüne güç katan Boyner, bugün müşterilerine, kadın, erkek, çocuk, spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine farklı kategorideki pek çok ürünü dünyaca ünlü markalar ve Türkiye’nin en sevilen markalarından geniş bir seçki ile sunuyor.

 

Boyner, mağazacılık alanında olduğu gibi e-ticarette de sektörün büyümesine öncülük eden lokomotif marka kimliğini sürdürüyor. Omnichannel yaklaşımı ile hem dijital hem de mağazacılık satış kanallarında müşterilerinin deneyimini çeşitlendirmeyi ve ihtiyaç duydukları her kanalda yanlarında olabilmeyi hedefliyor.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Boyner Büyük Mağazacılık İş Başvurusu

Boyner Büyük Mağazacılık, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Boyner Büyük Mağazacılık firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Boyner Büyük Mağazacılık iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Boyner Büyük Mağazacılık iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver