Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Fenerium

Firma Detay

Fenerium Hakkında

2000 yılı içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübüne mali kaynak sağlamak amacı ile yola çıkarak ortaya çıkan FENERIUM markası 2010 yılı sonunda 7.922 m2 de faaliyet gösteren örnek mağazaları ve satış noktaları ile Fenerbahçe taraftarlarına hizmet veren, Türkiye perakende sektöründe önemli bir yer alan mağazalar zinciri olmuştur.

Sahip olduğumuz 70 örnek mağazanın 35’i İstanbul, 6’sı Ankara, 2’si Antalya, 2’si Kocaeli, 3‘ü İzmir’de bulunmaktadır.

Diğer illerimizde bulunan Fenerium mağazalarımız ise Bursa, Sakarya, Adana, Aydın, Diyarbakır, Denizli, Manisa, Mersin, Kayseri, Tekirdağ, Elazığ, Gaziantep, Konya ve Samsunda faaliyet göstermektedir.

Yurtdışında ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşe, Girne ve Magosa olmak üzere 3 adet Fenerium mağazamız bulunmaktadır. İki adet gezici TIR da tüm yurt genelinde hizmet vermektedir.

71. mağaza olarak kabul edilen sanal Fenerıum mağazamız www.fenerium.com.tr adresi üzerinden Türkiye ve yurt dışında yaşayan tüm taraftarlarımıza hizmet sunmaktadır.Özellikle yurt dışında yaşayan taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği sanal Fenerıum mağazamız yurt içinde de önemli bir satış performansı yakalamıştır.

Fenerium İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim