Fenerium

Firmayı Şikayet Et
Fenerium İş İlanı Ara

Fenerium Hakkında

2000 yılında 100 yılı aşkın köklü geçmişiyle Fenerbahçe Spor Kulübü’ne bağlı olarak kurulan FENERIUM markası, değer ve ilkeleri çerçevesinde sporu, sporcuyu ve her yaştan taraftarı çevreye duyarlı lisanslı ürünlerle buluşturarak Fenerbahçelilik duygusunu en üst düzeyde yaşatmak ve sahiplendirmek amacıyla yola çıkmıştır. “Her An Yanında” mottosuyla Fenerbahçeli taraftarlarına yenilikçi yaklaşımları ve üstün hizmet kalitesi ile ulaşarak taraftar mağazacılığında öncü ve lider olma vizyonunu sürdüren Fenerium, 2023 yılına gelindiğinde yaklaşık 10.000 m2 de faaliyet gösteren, örnek mağazaları ve satış noktaları ile Türk Perakende Sektöründe Fenerbahçe taraftarlarına hizmet veren lider kulüp mağazalar zinciri haline gelmiştir.

 

FENERIUM yenilikçi yaklaşımıyla Türkiye’de 72 fiziksel mağazası ve fenerium.com e-ticaret sitesiyle sürekli olarak dijital dönüşüm süreçlerindeki çalışmalarına devam etmektedir. Tüm Türkiye ve yurt dışında yaşayan Fenerbahçeli taraftarlara Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerine ulaşma imkânı sağlayan marka, değişen dünya koşullarına uyum sağlayarak yeni müşteri deneyimleri yaratmaya devam etmektedir.

 

Tutku ile bağlı olduğu renklerin ürün portföyünü yeni lisans anlaşmalarıyla geliştirerek ve faaliyetlerinde Fenerbahçelilik ruhunu yansıtacak duygusal ve fiziksel etkileşim içinde olmaya önem veren FENERIUM, çevreye ve topluma gösterdiği değer ile birlikte ekosisteme duyarlı ürünler üreterek sosyal farkındalık yaratacak bireysel ve kurumsal sosyal bilinç ile evrensel, toplumsal değerlere saygı gösteren projeler üretmektedir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 09:00 Cumartesi: 09:00 - 09:00 Pazar: 09:00 - 09:00

Fenerium İş Başvurusu

Fenerium, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Fenerium firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Fenerium ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Fenerium iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Fenerium iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver