Shaya Mağazacılık

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.shaya.com.tr/

IK'nın YıldızıIK'nın Yıldızı

Shaya Mağazacılık hakkında:

SHAYA

Genç, dinamik,fark yaratan pek çok markayı bünyesinde toplayan Shaya, Türkiye’yi dünyanın en prestijli markalarıyla tanıştırmaya ve hızla büyümeye devam ediyor. Shaya 2002 yılından bu yana 17 uluslarası markanın Türkiye temsilciliğini, 350’den fazla mağazası ve 3.500’ü aşkın çalışanıyla yürütüyor.

Vizyonumuz: “En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten dünyanın önde gelen perakende şirketi olmak.”

Değerlerimiz: “Büyük Düşün”, “Kendin Ol” ve “Küçükmüş Gibi Davran”

Markalarımız 5 Ana İş Biriminden oluşmaktadır :

1) Kahve:

Starbucks: Kurulduğu 1971 yılından günümüze dünya genelinde hizmet veren Starbucks Coffee, kaliteli kahve alımı ve kavurmasında dünyanın önde gelen perakende şirketidir.

2) Hazır Giyim:

Debenhams , Claire’s, Topshop/Topman, Miss Selfridge, Coast, Evans, Warehouse, Dorothy Perkins markalarından oluşmaktadır.

3) Güzellik ve Bakım:

The Body Shop: The Body Shop International Plc., 25 farklı dilin konuşulduğu ve 12 farklı zaman diliminde yer alan toplam 65 ülkeye dağılmış, 2.600’dan fazla satış noktasıyla faaliyet gösteren, yüksek kalitede cilt ve vücut bakım ürünlerinin perakende satışıyla uğraşan, bağlı olduğu şirket değerleri tarafından yönetilen bir firmadır. Hayvanlar üzerinde hiçbir test yapmayan, doğal içerikli ürünler üreten kozmetik markasıdır.

4) Limited Brands:

Victoria’s Secret: Dantel detaylı romantik iç çamaşırlarından, vücudun nefes almasını sağlayan rahat spor sütyenlerine kadar zengin bir koleksiyon mevcuttur. Plajlarda tarzınızı yansıtabileceğiniz tasarım bikiniler, içinizdeki eğlenceli kızı ortaya çıkartmak istediğinizde size yardımcı olacak olan PINK koleksiyonu da vardır. Buna ek olarak muhteşem kokular ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz aksesuar koleksiyonları bulunmaktadır.

Limited Brands iş birimimizde aynı zamanda Bath&Body Works markamız bulunmaktadır.

5) Yiyecek Servisleri:

Yiyecek Servisleri birimimiz, Amerikan dondurulmuş yoğurt markası Pinkberry, Amerikan burger devi Shake Shack, ve Belçikalı ünlü restoran zinciri Le Pain Quotidien markalarından oluşmaktadır.

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 00:00-00:00
  • Cumartesi: 00:00-00:00
  • Pazar: 00:00-00:00
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemek Kartı
  •  Yol Yardımı

Shaya Mağazacılık İş İlanları