Eşarppark

Firmayı Şikayet Et
Eşarppark İş İlanı Ara

Eşarppark Hakkında

Eşarppark Türkiye'nin ilk ve en büyük eşarp mağazaları zinciridir.

Eşarppark 1994 yılından beri eşarp,şal,fular,bone ve eşarp aksesuarları iş kolunda faaliyet gösteren İzmir Çankaya Mimar Kemalettin Moda Merkezinde 6 katlı 1000 m2 iş yerinde toptan satış yapan ve kendi iş kolunda Türkiye'nin en büyük toptancısı konumunda iken , firma sahibinin büyüme hedeflerini ve tecrübesini perakende mağazacılıkta sürdürme arzusu üzerine 2007 yılında kurulmuştur. Halen ülkenizin en büyük toptancısı olan firmamız, 2007 yılında ilk mağazasını İzmir'in tarihi Kemeraltı çarşında açıp kısa sürede İzmirli hanımların beğenisini ve takdirini kazanıp 2008 de yine Kemeraltın da ikinci mağazasını açmıştır. Daha sonrasında mağazalarını yurt genelinde yaymak üzere şube açma faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Neden Eşarppark ?

Uzun yıllardan beri toptan satış yapan, firma sahibimiz, işi gereği Anadolumuz da yaptığı müşteri ziyaretlerinde eşarp satış noktalarının yeteri kadar ürün çeşidi sunmadığını, tüketicinin dükkan dükkan gezmek zorunda kaldığını, tüketici haklarının korunmadığını, tüketicinin gereken değeri görmediğini, hala hanımlarımızın pazardan eşarp aldığını , kalitesiz ürünlerin çok pahalıya satıldığını fark eder.

Bütün iş kollarında özellikle tekstilin diğer kollarında hem sezon hemde seri sonu (Outlet) ürünlerinin satıldığı çok büyük metrajlı güzel dekore edilmiş zincir mağazalar olduğunu eşarbın ise hala 10-25 m2lik küçücük dükkanlar da satıldığını düşünmeye başlar. Zaten ülkemizin en büyük toptancısıdır. Ürünleri, üretici firmalardan alıp (toptancı-bayii-distribitör ağı olmadan) tüketiciyle buluşturmaya karar verir.

Artık eşarp tüketicisinin de dükkandan değil nezih bir mağaza ortamında alışveriş yapma zamanı gelmiştir.Eşarp, şal ve aksesuarlarına meraklı hanımlarımızın saatlerce rahat rahat ürün seçebileceği büyük metrajlı, geniş ürün yelpazesine sahip, her bütçeye uygun ürünlerimizi bulabileceği ülkemizin en büyük eşarp mağazalarını açmıştır.

 

EŞARPPARK'ın diğerlerinden en büyük farkı güler yüzlü hizmetidir.

EŞARPPARK sadece Eşarp,Şal,Bone ve Eşarp Aksesuarları satan gerçek bir ihtisas mağazacılığı örneği ve sektöründe bir ilktir. Türkiye'nin ilk ve halen tek Eşarp mağazalar zinciridir. Geniş ürün yelpazesi ile bir anlamda eşarp hipermarketidir. Hedefimiz en kısa zamanda Anadolumuzun tüm şehirlerinde şubeleşip hanımlarımızı Eşarppark'ın güler güzü ile buluşturmaktır. Teknolojinin gelişip hızla yayılması ve EŞARPPARK 'ın bağımlıları tarafından sıkça dile getirilmesi nedeni ile firma 2014 yılında İnternet mağazacılığı ile de kaliteli hizmeti hanımlarımızın ayağına götürmüştür.

Eşarppark Misyon!

Bize her zaman güvenip yanımızda duran, bizi her anlamda destekleyen , takdir eden , teveccühlerini esirgemeyen , kendilerine ne kadar hizmet etsek de haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz hanımlarımıza, Eşarppark bağımlılarına ; her zaman en iyi hizmeti verip, bu güven ve dostluğun sonsuza kadar sürmesi en büyük arzumuz ve idealimizdir... Değerli halkımızın göstermiş olduğu ilgi ,alaka ,güven ve teveccühe minnettarız....

Eşarppark İş Başvurusu

Eşarppark, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Eşarppark firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Eşarppark ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Eşarppark iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Eşarppark iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver