Sporthink

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.sporthink.com.tr

Sporthink hakkında:

Sporthink, 1995 yılında Doğukan Spor adıyla İzmir'de kurulmuştur.


Kurulduğu günden bu yana sporu ve sporcuyu destekleyen Sporthink, bünyesinde bulundurduğu dünya markaları ve ürün çeşitliliğiyle kısa sürede spor yapanların öncelikli tercihi haline gelmiştir. İlerleyen yıllarda yeni marka yüzüyle İzmir’de açtığı mağazalarla gelişmesine devam eden Sporthink, spor giyim, aksesuar ve spor malzemeleri kategorisinde İzmir ‘in en çok tercih edilen markalarından biri olmuştur.

Adidas, Nike, Levi’s, New Balance, Lacoste, LumberJack, Hummel, U.S Polo, Jack&Jones, Superga, Asics, Quiksilver, Converse gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarını tek çatı altında toplayarak ve en trend markaları bünyesine katmaya devam ederek uzun yıllardır tüketicisine, güvenilir alışverişi en iyi hizmet kalitesiyle sunmaya devam etmektedir.

Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan Sporthink, tüm bu dünya markaların online satışını da gerçekleştirerek, uzakta olan tüketicisine de ulaşarak mesafeleri ortadan kaldırmıştır.

Sporthink İş İlanları