Yönetici Adayı İş İlanları

Hepsini Temizle
Yönetici Adayı
 • Şube Müdürü
  Playland
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi'nde bulunan Playland mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazamızın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Genel Merkez ve Bölge Koordinatörleriyle koordinasyonu sağlayabilecek, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerileri güçlü ve liderlik vasıfları gelişmiş, MS ofis programlarına hakim, Dış görünümüne önem veren, Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Ege Bölgesi' nin perakende sektöründeki lideri YALISPOR' un gelecekteki yönetim pozisyonlarında değerlendirilmek üzere; perakende sektörüne ilgi duyan, öğrenmeye istekli ve yeniliklere açık yeni mezunlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Takım çalışmasına yatkın, Prensip ve sorumluluk sahibi, Türkiye'de yer alan tüm mağazalarımızda görev yapabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, İkna gücü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı Gelişime açık ve istekli adaylar

 • İş Açıklaması Kariyenize 'değer'li bir başlangıç yapmak ister misiniz? Enplus çatısı altında sıradışı bir mağazacılık anlayışı öğrenmek ve dünyanın en önemli markalarıyla yepyeni bir kariyere başlamak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler METROGARDEN Avm'de bulunan mağazamız için; Yetiştirilmek üzere, Enplus bünyesinde mağazacılık alanında kalıcı bir kariyer hedefleyen, Lise veya Meslek Yüksek Okulları perakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına yatkın ve ikna yeteneği güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Genç, dinamik ve pozitif, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

 • Mağaza Satış Uzmanları
  Enplus
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması General Electric, Sub-Zero,Wolf, Loewe, Breville,Silit, Bertazzoni, Hitachi ,Laurastar ve Richardson Sheffield gibi beyaz eşya,elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak ENPLUS perakende zincirimiz ile tüketicilere modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz doğrultusunda %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti anlayışını sunmaktayız. İstanbul'da bulunan Enplus Mağazalarımızda hızla büyüyen yapımızda ekibimizin bir parçası olacak ve gelişim süreci içerisinde Yöneticilik kariyerine adım atacak ''Mağaza Satış Uzmanları''aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise,tercihen üniversite perakende bölümü mezunu, Satış konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve problem çözme yeteneğine sahip, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, İstanbul'da ikamet eden, 25 yaş ve üzeri, Askerlikle ilişiği olmayan , Bay / Bayan takım arkadaşları.

 • İş Açıklaması We are looking for a Department Managers for our sport-departments in our stores with the following qualification A graduate and/or with previous experience, you're passionate about sport and are seeking a managerial role. You're energetic and have a sense of responsibility and organisation. Your service attitude and team spirit are your key strengths. You want an active role where you'll be making decisions every day. New challenges is your source of motivation Male candidates must have completed their military service. Join us as a department manager you’ll be running your own business from the start: Recruiting, training and managing your own team Planning your commercial activity Managing your stock to ensure you run a profitable business. It’s not a nine-to-five desk job, so you’ll need plenty of energy and a desire to work hands-on, in a customer-facing environment. In return you’ll get plenty of training and coaching, real responsibility, a competitive salary and benefits package and the opportunity to work with the sport you love. Now’s a great time to join us, because we want today’s department managers to be tomorrow’s Store Managers, Regional managers and beyond.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması 1983 yılından beri,34 ülkede, toplam 4000' den fazla restoranıyla hizmet veren, dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir restoran zincirlerinden biri olan Papa John’ s un İzmit/ Yahyakaptan şubesinde görevlendirilmek üzere; Şubemiz bölgesinde ikamet eden, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Fast-food pizza sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Yönetici yeteneklerine sahip, Müşteri odaklı, pozitif ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Motive edici, başarılı ve lider kişiliğiyle takımına örnek olabilecek Vardiya Müdürü takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1983 yılından beri,35 ülkede, toplam 4200 restoranıyla hizmet veren, dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir restoran zincirlerinden biri olan Papa John’ s un Avrupa Yakası'nda bulunan ESENTEPE şubesinde görevlendirilmek üzere; Avrupa Yakası'nda ikamet eden, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Fast-food pizza sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Yönetici yeteneklerine sahip, Müşteri odaklı, pozitif ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Motive edici, başarılı ve lider kişiliğiyle takımına örnek olabilecek Vardiya Müdürü takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1983 yılından beri,34 ülkede, 4000'den fazla restoranıyla hizmet veren, dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir restoran zincirlerinden biri olan Papa John’ s Pizza' nın Anadolu Yakası'nda bulunan Libadiye Şuebsi'nde görevlendirilmek üzere; Anadolu Yakası'nda ikamet eden, En az lise mezunu, tercihen üniversite öğrencisi, Fast-food/ pizza sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Yönetici yeteneklerine sahip, Müşteri odaklı, pozitif ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Motive edici, başarılı ve lider kişiliğiyle takımına örnek olabilecek Vardiya Müdürü takım arkadaşları arıyoruz.

 • Misafir Hizmetleri Analiz Sorumlusu
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 5 yıl deneyimli, Özel Hastaneler SGK-ÖSS-AK mevzuatlarına hakim, Yatan-Ayaktan tüm süreçlere hakim, Finansal ve Operasyonel raporlara hakim, Raporlama konusunda deneyimli, Proaktif yaklaşabilen, Sonuç odaklı, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip yönetiminde tecrübeli, Office programlarını çok iyi kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Misafir Hizmetleri Analiz Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Misafir Hizmetleri Analiz Uzmanı
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli, Özel Hastaneler SGK-ÖSS-AK mevzuatlarına hakim, Yatan-Ayaktan tüm süreçlere hakim, Finansal ve Operasyonel raporlara hakim, Raporlama konusunda deneyimli, Proaktif yaklaşabilen, Sonuç odaklı, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip yönetiminde tecrübeli, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Misafir Hizmetleri Analiz Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Misafir Hizmetleri Denetim Uzmanı
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanında en az 5 yıl saha deneyimi olan, Yatan-Ayaktan tüm süreçlere hakim, Finansal ve Operasyonel raporlara hakim, Raporlama konusunda deneyimli, Proaktif yaklaşabilen, Sonuç odaklı, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık Ekip yönetiminde tecrübeli, Office programlarını çok iyi kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Misafir Hizmetleri Denetim Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Misafir Hizmetleri Gelişim Uzmanı
  Medical Park Hastaneler Grubu
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MLPCare'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen alanda en az 2 yıl deneyimli, Misafir Hizmetleri süreçlerine hakim, Eğitim verme konusunda deneyimli, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmalarda bulunmuş, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, İletişim konusunda eğitimli, Ekip motivasyonu sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Misafir Hizmetleri Gelişim Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Genel Başvuru
  Aker Mağazacılık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tekstil Sektörünün lider markalarından AKER MAĞAZACILIK bünyesinde, Merkez ve mağaza pozisyonlarında değerlendirilmek üzere ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler

 • Mağaza Yönetici Adayı
  Marks & Spencer
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mağazacılığı 125 yıllık bir markada öğrenmek, Günümüzün en çok gelecek vadeden sektöründe kariyer yapmak, 1 yıldan kısa sürede "YÖNETİM” sorumluluğu almak, Esnek çalışma saatlerine sahip, hareketli bir iş ortamında bulunmak ister misiniz?

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Önceliklerinde müşteriyi ilk sıraya koyan, Satış becerilerine güvenen, Mağaza/şehir/ülke değiştirme fikrine açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, ”Doğuştan lider” olduğunu hisseden adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Mağaza Yönetici Adayı - İstanbul
  Aeropostale
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Amerika’nın en büyük ve popüler genç giyim markalarından Aéropostale, İstanbul mağazalarında görevlendirilmek üzere Mağaza Yönetici Adayları'nı arıyor. Aéropostale, ABD ve Kanada’nın yanı sıra Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da 1000’ in üzerinde mağazaya sahiptir. Türkiye’de ilk mağazasını 2012 yılında açan Aéropostale; İstanbul ve Ankara’da toplam 9 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Tercihen üniversite mezunu ve İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim becerisi güçlü ve takım çalışmasına yatkın, Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Kariyerinize 'Yönetici Adayı” olarak başlayıp, 1 yıldan kısa sürede mağazacılık alanında orta ve üst düzey yönetici kadrolarına yükselmeyi hedefliyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. İş Tanımı Mağazanın günlük operasyonel süreçlerinin aksamadan, verimli ve karlı işlemesini sağlamak, müşterilere yüksek standartta ve memnuniyet yaratacak şekilde hizmet sunarak satış yapmak.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Satış ve karlılık hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunarak kuruma yeni müşteriler kazandırılması, Müşterilere operasyonel destek ve piyasa eğitimi verilmesi, Mevcut müşteri ilişkilerinin, müşteri kalıcılığını sağlayacak şekilde yönetilmesi.

  Aranan Nitelikler Şirketimizin İstanbul Maslak'ta bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip '' Takım Arkadaşları'' arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, Şirket tarafından verilen hedefleri gerçekleştirebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Ayakkabı Ürünleri Kategori Sorumlusu
  İstanbul Style
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Elektronik ürünlerde gerçekleştirmiş olduğumuz başarıyı İstanbul Style markası ile aksesuar kategorisinde de yakalamaya var mısın?! İnternet sitemizde satılan (satılacak olan) ürünlerle ilgili pazar araştırması yapabilecek, Ürün seçimi ve tedarik edilmesi konusunda çalışacak, İlgilendiği grubun ürün sipariş, stok, iade ve kampanyalarını yönetebilecek, Ürünlerin mağazalardaki satışlarını kontrol ederek bulunurluğuna ve görselliğine katkı sağlayacak, Tedarikçi ilişkilerini iyi yönetecek, Ürün siparişlerini kontrol edecek, Kategori ile ilgili reklam kampanyalarını yönetecek, Kategoride trendleri takip edip tüketici ihtiyaçlarına uygun model seçecek, Anlaşma yapılan ürünlerin web sitesine eklenmesini, sıralanmasını ve bannerlarını takip edecek,

  Aranan Nitelikler Satış, pazarlama ve satın alma konularında en az 2 yıl deneyimli, En az 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu, Ayakkabı ürünleri kategorisinde portföyü olan, Analitik yönü güçlü, detaylara dikkat eden, iş takibi iyi, Takım çalışmasına uygun, iletişim ve ikna becerisine sahip, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Kategori Yöneticileri arıyoruz

 • Yatırım Uzmanı
  Firma Adı Gizli
  Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Eskişehir, Kütahya, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması 1947 yılında kurulan ve Dünya 'da sektöründe en önde gelen firmamızın yatırım konusunda tecrübeli satış konusunda aktif ve ekip kurma ,yönetme safhalarında rol üstlenebilecek yüksek gelir odaklı çalışabilecek kendi portfoyu var ise çok daha hızlı ve yuksek gelır konusunda kademe atlamasını saglayabılecegımız destek saglanacak duzeyde firmamızı temsıl edecek adaylar aramaktayız . İlgilenen adaylarımızın lütfen teknık sartımız olarak RESİMLİ CV ile basvuruları rica olunur.

  Aranan Nitelikler Yönetme kapasitesine sahip Satış sektörünü iyi bilen Mümkünse portfoy sahibi Hedefleri yüksek Yüksek kazancı yaşam kalitesi olarak gören Otorite sahibi Adaylar aramaktayız İlginiz için şimdiden teşekkürler

 • Satış Danışmanı
  Firma Adı Gizli
  Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Edirne, Eskişehir, Kütahya, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması 1947 yılında kurulan ve Dünya 'da sektöründe en önde gelen firmamızın satış konusunda aktif ve ekip kurma ,yönetme safhalarında rol üstlenebilecek yüksek gelir odaklı çalışabilecek firmamızı temsıl edecek adaylar aramaktayız . İlgilenen adaylarımızın lütfen teknık sartımız olarak RESİMLİ CV ile basvuruları rica olunur.

  Aranan Nitelikler Kariyer hedefi olan Yüksek gelir kazanmaktan zevk alan Uyumlu ekip çalışmasına yatkın Takım oyunu oynayabilecek Yöneticilik hedefi olan Yaratıcı

 • Sekreter
  Firma Adı Gizli
  Bursa, Eskişehir Bugün

  İş Açıklaması Randevu alımı ve ofis içi düzenden sorumlu bayan arkadaşlar aramaktayız Lütfen RESİMLİ CV ile başvuru yapınız.

  Aranan Nitelikler Bayan Kişiliği gelişmiş hitabe tarzı başarılı Kendine güveni tam Eğitimlere ayak uydurabilecek Ve trafiği olumlu olarak yönetebilecek arkadaşlar aramaktayız

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalışacak tercihen BES portfoyu mevcut ekip kurabilecek işine hakim arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Satış organizasyonlarına hakım yöneticilik hedefleri olan ve gelir konusunda sınır tanımayacak arkadaşlar ile tanışıp görüşmekten yana tercihimizdir

 • Proje Satış Mühendisi
  Delta Proje Hidrolik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması EATON grubunun yetkili bayisi olarak hidrolik, pnömatik ve enstrümantasyon sistemleri ile ilgili İstanbul'da faaliyet gösteren firmamızda; Tecrübeli veya yetiştirilmek üzere İstanbul veya Ankara bölgelerinde görev alacak (Ankara bölgeyi tercih eden arkadaşlar homeoffice olarak çalışacaktır) Müşteri ihtiyaçlarını anlayıp uygun projeleri hazırlayacak Bu projelerin teklif haline getirecek Verilen tekliflerin takip edecek Sipariş aktarımı ve takibi yapacak Mevcut müşterilerin takibi ve yeni müşteriler kazanılması için peryodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek İhtiyaç halinde müşterilere teknik destek verecek Peryodik raporlar hazırlayacak Satış destek ekibi ile sürekli koordinasyon içinde çalışacak Yeni "Proje ve Satış Mühendisi" arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız.

  Aranan Nitelikler İş tanımına uygun olduğunu düşünen; Üniversitelerin Makina veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun 35 yaşından gün almamış Bay Tercihen İngilizce bilen Askerlikle ilişkisi olmayan B sınıfı oto ehliyetli, aktif sürüş tecrübesi olan İstanbul ve/veya Ankara da ikamet eden (Ankara'da homeoffice çalışılacaktır) Takım çalışmasına yatkın adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Personeli
  Yabancı Dil Merkezi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması MECİDİYEKÖYDEKİ YABANCI DİL MERKEZİMİZE YOĞUN TELEFON ARAMALARI ve YÜZYÜZE GÖRÜŞMELER YAPARAK İNGİLİZCE KURSLARIMIZA ÖĞRENCİ KAZANDIRACAK, İSTEDİĞİ 1 GÜN İZİN YAPACAK DİĞER GÜNLER A- 11.30 - 16.00 YA DA B- 16.00 - 20.30 ARASINDAÇALIŞABİLECEK PART TIME (YARI ZAMANLI) BAY-BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR.. İŞE ALINANLARA MAAŞ + PRİM + ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERİLECEKTİR.. BU POZİSYONDA 1 YILI TAMAMLAYAN KİŞİLERE HALKLA İLİŞKİLER UZMANLIĞI BELGESİ VERİLİP, YÖNETİCİLİK EĞİTİMİ VERİLİP, PART TIME VEYA FULL TIME İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ (ORTA DÜZEY YÖNETİCİ) OLARAK ATAMASI GERÇEKLEŞECEKTİR..

  Aranan Nitelikler - MECİDİYEKÖY (İSTANBUL) ŞUBEMİZDE - DİKSİYONU DÜZGÜN - PREZANTABL - MESAİ SAATLERİNDE SİGARA KULLANMAYAN - TELEFONDA VE YÜZ YÜZE İLETİŞİM KONUSUNDA YETENEĞİNE GÜVENEN - BAY VE BAYAN

 • Team Lead
  Competence Call Center
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması "Google fan? Love Google products? Passionate about the web and new technology?” If you are tech savvy, creative, outgoing, well organised and with a proven track record of success in sales and people management this your opportunity! We are looking for a Team Leader with excellent coaching and management skills to work in a dynamic environment and help our sales team promote Google products to small medium-sized businesses. Responsibilities: Strive to maximize department revenue and meet or exceed individual and team targets Coach, train, develop and assist in career development at the individual and team level Regularly monitor individual productivity metrics on call volume, call duration, standing appointments and other relevant productivity metrics Develop and monitor performance plans to include developing action plans based on daily, weekly and monthly analysis of all performance metrics Assist with hiring and workforce planning Continuously analyze and evaluate departmental productivity and identify opportunities for improvement of systems and processes Work to build a team environment with stong morale, positive energy, consultative and goal-oriented culture

  Aranan Nitelikler Minimum Qualifications: Fluency in written and spoken English is preferred 2+ years of supervisory/management experience is required or progressive experience up to and including leadership, coaching and/or supervisory roles 2+ years proven consultive sales and business development experience with proven track record of repetedly achieving targets Proven communication skills (written, verbal, presentation and phone) with the ability to work with all levels of employee Proven leadership skills Highly analytical, with a track record of being a strong problem solver, capable of translating analysis and insights into actionable business plan Preferred Qualifications: Ability to learn quickly and handle complexity, change and ambiguity Proven technical ability with customer-relationship management programs Successful track record in recruiting and hiring top talent Passion for Google’s Products and knowledge of traditional and digital media and its competitive landscape Does our profile suit you? Are you curious to join our team? Our Local HR Team will be pleased to answer your questions, please call us at +90 212 705 85 96 Please send us your complete application in English including salary requirements and earliest availability via e-mail to jobs.istanbul@yourccc.com or use our application form

 • İş Açıklaması Bölgesi dahilinde satışları artırmaya yönelik çalışmalar yapmak, Müşteri ziyaretleri yapmak, Yeni müşteriler kazandırmak, Ziyaretlerini düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihan lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün,dış görünüşüne özen gösteren, Satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış(Bay adaylar için) Satış Yöneticisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Satınalma ve Ürün Yöneticisi
  Tantitoni
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’de züccaciye sektörünün öncülerinden olan İNTER MUTFAK EŞYALARI TİC.A.Ş’nin gelişen ve büyüyen organizasyonunda yer alacak, SATINALMA ve ÜRÜN YÖNETİCİSİ unvanı ile görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, Ağırlıklı olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Satınalma yapmış , Mutfak eşyaları sektör deneyimi olan, tercihen muadil firmalarda benzer görevlerde rol almış, Teklif hazırlama, teklif takibi, sipariş alma, sipariş verme konularında tecrübeli, Çok iyi derece İngilizce bilen, Piyasayı, rakipleri, yurtiçi ve yurtdışı yenilikleri takip eden, İletişim yönü kuvvetli, takım çalışmasına inanan, analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, yaratıcı yönü gelişmiş, Problem çözme, planlama ve takip yeteneğine sahip, Gerektiğinde sorumluluk alabilecek, ekip yönetebilecek, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, tercihen Nebim Winner programını bilen, 35 yaşını aşmamış, Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirket büyüme stratejileri doğrultusunda yapılan satınalma, pazarlama, satış ve ithalat süreçlerini kontrol edip yönetmek, Tedarikçilerle şirket arasındaki iletişimi sağlamak, Ürün satın alma bütçesini, pazarlama bütçesini ve ithalat bütçesini hazırlamak ve takip etmek, Yurtdışı fuarlara katılarak yeni ürün ve tedarikçi arayışında bulunmak, Satış ve stok raporlarını kontrol etmek, Düzenli saha ve mağazalarımızın ziyaretlerini yaparak ürünler hakkında geri dönüşleri almak. Yeni ürün, proje ve satınalma stratejileri geliştirmek.

 • İş Açıklaması Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, Ürün iadeleri ile ilgilenmek, Sorumluluğundaki satış danışmanlarını eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan TRABZON FORUM AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'MAĞAZA YÖNETİCİSİ"aramaktayız. En az Yüksekokul mezunu, En az 1 yıl Mağaza Yönetici Yardımcılığı yapmış, Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, Ürün iadeleri ile ilgilenmek, Sorumluluğundaki satış danışmanlarını eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan FORUM İSTANBUL AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'MAĞAZA YÖNETİCİSİ"aramaktayız. En az Yüksekokul mezunu, En az 1 yıl Mağaza Yönetici Yardımcılığı yapmış, Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması * Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, * Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, * Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, * Ürün iadeleri ile ilgilenmek, * Sorumluluğundaki satış danışmanlarını eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İSTANBUL ÖZDİLEKPARK AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'MAĞAZA YÖNETİCİ YARDIMCISI"aramaktayız. * En az Yüksekokul mezunu, * En az 1 yıl Mağaza Yönetici Yardımcılığı yapmış, * Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, * Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, * Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, * 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması * Mağaza satış hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, * Mağaza ve kasa açılış-kapanış işlemlerini yürütmek, * Gerekli raporları hazırlamak, siparişleri vermek, stok takibi yapmak, * Depo sevkiyatlarını teslim almak ve depo girişlerini yapmak, * Ürün iadeleri ile ilgilenmek, * Sorumluluğundaki satış danışmanlarını eğitmek, denetlemek ve yönetmek

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Starcity AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Mağaza Yöneticisi' aramaktayız. * En az Yüksekokul mezunu, * En az 1 yıl Mağaza Yönetici Yardımcılığı yapmış, * Ekibini satış ve mağazacılık konularında geliştirebilecek ve motive edebilecek, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, * Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen, * Mağazacılık konusunda kariyer hedefleyen, * 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan, adayların başvurularını bekliyoruz.

/
10
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Yönetici Adayı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?