Yönetici Asistanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Yönetici Asistanı
 • Fuar Hostesi
  Tsam Tic.Sanat Aktv.Prd.Dan.Trzm.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Eskişehir, Muğla, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, manken  arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • Yönetici Asistanı
  İk Sahne
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hukuk Bürosu olarak faaliyet gösteren müşterimizin Avrupa Yakası'nda bulunan ofisi için aşağıdaki niteliklere sahip ''Yönetici Asistanı'' arayışımız bulunmaktadır.  Gelen belge ve bilgileri ilgili kişilere yönlendirmek, misafirlerin karşılamasını ve ağırlamasını yapmak, Yöneticilerin ajandalarını takip etmek, randevu seyahat, toplantı organizasyonlarını gerçekleştirmek, gerektiğinde toplantılara iştirak etmek, Ofis iş planlarını ve takvimlerini koordine etmek, İngilizce çeviri yapmak ve gerektiğinde yazışmalarda bulunmak, İş ortakları ile gerçekleşen yazışma ve teklifleri düzenlemek, takibini yapmak,  Sosyal medya hesaplarını yönetmek.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya Lisans mezunu, 25-35 yaş aralğında, İyi derecede İngilizce bilen, Ofis programlarına ve santral kullanımına hakim,    İK Sahne İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.; Türkiye İş Kurumu'nun 10.03.2015 tarih ve 735 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Uluslararası bir firmanın İstanbul Altunizade'de yer alan ofisinde görevlendirilmek üzere, resepsiyon ve ofis hizmetleri koordinasyonuna yardımcı olabilecek bayan personel arıyoruz.   Ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Santrale gelen çağrıları karşılamak ve ilgililerine yönlendirmek Dahili numaralar listesini oluşturmak ve güncel tutulmasını sağlamak Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmk Toplantı odaları kullanım organizasyonlarını yapmak Ofis için yapılacak satınalma aktivitelerine ve faturaların takibine yardımcı olmak  

  Aranan Nitelikler Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerisi Benzer bir görevde en az 1-2 yıl deneyimli Orta / Üst seviyede ofis programlarını kullanabilme En az lise/önlisan mezunu Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteneğine sahip Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. Not : Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır.

 • Yönetici Asistanı
  Adecco Şişli
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

 • İş Açıklaması Antalya SERIK Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Prezentable, kendine ve işine özenli, Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, Enerjisi,özgüveni ve yüzyüze iletişim becerisi yüksek olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 24-30 yasları arasında Bayan

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Anaokulları Antalya Konyaaltı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek - Dış görünüşüne önem veren - Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Çocukları seven ve onlarla çalışmaktan keyif alabilecek - Tercihen anaokulların da çalışmış veya ilgili bölümlerden mezun - Yönetici asistanlığı konusunda deneyimli veya öğrenmeye hevesli - Ulaşım problemi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Mersin Tarsus temsilciliğinde görev alacak; YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Ön lisans veya Lisans mezunu olan, - İngilizce bilen, - İyi derecede MS OFFİCE ( Word, Excel, Powerpoint) bilgisine sahip olan, - Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, - Planlama, organizasyon, koordinasyon , iş takibi konularında başarılı olan, - Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş olan, - Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek olan, - Disiplinli, öz güveni yüksek, sorumluluk alabilen,

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Kids Aloud Anaokulları İstanbul Kadıköy Koşuyolu Temsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; İDARİ ASİSTAN alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Özellikle Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olan, Üniversite mezunu olan, Diksiyonu düzgün olan, Güler yüzlü olan, İletişimi güçlü Prezantabl Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İş disiplini olan, Sorumluluk sahibi, Bilgisayar pogramlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen idari sekreter

 • İş Açıklaması  1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.  6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.  Bu amaçla:   Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo  ,mektup ve evrak  teslim alınması ÇALIŞMA YERİ ESENYURT

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar  office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan  ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

 • İş Açıklaması İHRACAT FİRMASI İÇİN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN YÖNETİCİ ASİSTANI

  Aranan Nitelikler DIŞ TİCARET FİRMASI İÇİN YÖNETİCİ ASİSTANI Microsoft Office programlarını kullanabilen, Genel Muhasebe, Bankacılık konularında  deneyimli, Sorumluluk sahibi ve işi konusunda titiz, Tercihen Ihracat operasyon konusunda deneyimli Disiplinli, çalışkan, İş ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve detaylara önem veren, Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek, Önleyici önlemleri önceden alma bakış açısına sahip, Avrupa yakasında ikamet eden  Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz

 • Product Manager
  Reed Türkiye
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması   Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Product Manager' for it's multinational company. Manages and develops the strategy and marketing plans for the product Manages new product introductions, structuring product launch activity to support the development of the business. Works on new solutions to drive differentiation and competitor advantage in the market Supports sales team by giving product presentations and demonstrations, customer implementations Collaborates with peers and leaders to ensure project outcomes Coordinates with outside vendors and strategic partners to ensure that product initiatives are well defined and delivered on time and within the budget Monitors and understands customer needs Recommends and assists with product pricing strategies  

  Aranan Nitelikler   Minimum of 4+ years of durable goods industry and product management experience with demonstrated success in project management and implementation Multitasking ability while managing multiple projects from end to end Leadership, communication and collaboration skills Clear and effective written and verbal communication skills both in Turkish and English Strong track record in delivery products that successfully meet targets A thorough understanding of customer needs

 • İş Açıklaması Şirketimizde görevlendirilmek üzere, İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, Başvuruların sınıflandırılması, Görüşmelerin organize edilmesi,  İlgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması, Eğitim organizasyonlarına destek verilmesi, Performans Yönetim sisteminde aktif olarak rol alması, Personel sicil dosyalarıyla ilgili çalışmalara destek verilmesi. tüm bu süreçlerin şirket içinde bağlı bulunduğu bölümle ilişkili olarak yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, İnsan Kaynaklarının özellikle Personel Seçme ve Yerleştirme alanında en az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, aktif, gelişime ve değişime açık, sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahat engeli bulunmayan

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN      

 • İş Açıklaması Firmamız İzmir’de yer alan, yerel ve ulusal kapsamda son derece önemli projelere imza atmış ve sektöründe saygın durumda olan bir konumdadır. Bu kapsamda da İzmir Balçova’ da yer alan ofisimizde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ SEKRETER ‘’ arayışımız bulunmaktadır. ### GÜZEL İŞLER ÜRETMEK ADINA AJANSIMIZA BEKLİYORUZ. ###

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, 20 – 35 Yaş Arasında, Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek, Disiplinli, Özgüveni yüksek ve sorumluluk alabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Prezentabl, BAYAN.  

 • İş Açıklaması Sektöründe lider firmamızın Hadımköy lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Yöneticinin günlük iş akışını ve çalışmalarını takip edebilecek ve destekleyebilecek, Bulunduğu lokasyon ve diğer lokasyonlar arasında her türlü iletişimi, aynı zamanda kurum dışı firma ilişkilerinde her türlü yazılı ve sözlü iletişim ve bilgi akışını sağlayabilecek,    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve etkin iletişim becerisine sahip, Dosyalama, raporlama ve takip becerisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İşine ve kendine özen gösteren,  Sorumluluk bilinci yüksek, Takım arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz BORU sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "GENEL MÜDÜR ASİSTANI" arayışımız bulunmaktadır Genel Müdür’ün asistanlığını yapılması, Genel müdürün ajandasının yönetilmesi, toplantılarının organize edilmesi, uçak bileti, otel rezervasyonu vb. seyahat hazırlıklarının yapılması, Gerektiği durumda toplantılara katılarak ,toplantı tutanağını hazırlayıp ilgili kişi ve birimlere iletilmesi, Yurtiçi ve yurtdışı misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olunması, Genel müdür ile bölümler arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlamak, Genel Müdür'ün üzerinde çalıştığı projelerde ihtiyaç duyabileceği ön bilgileri derleyerek kendisine sunulması, Kurumsal organizasyonlar, etkinlikler ve konaklamalar için sektörel araştırmaların yapılması, ücret tekliflerinin alınması, Genel ofis idaresinden sorumlu olunması, Dosyalama sistemini düzenlemek ve takibinin yapılması, Satış ve Pazarlama Departmanının asistanlığını yapılması, Satış grubunun seyahat, randevu organizasyonlarını yapılması, Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

  Aranan Nitelikler MS Ofis programlarını ve büro araçlarını iyi kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, (Temel telefon ve e-posta trafiğini sürdürebilecek şekilde.) Sözlü ve yazılı iletişim becerileri, temsil yeteneği güçlü, Ekip yönetimi ve inisiyatif alabilme yetkinliğine sahip, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Takipçi, dikkatli ve çözüm üretebilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Zaman yönetimi, planlama, koordinasyon ve organizasyon becerisi gelişmiş, Presentable, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Canlı, pozitif ve güleryüzlü, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Genel Müdür Asistanı
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "GENEL MÜDÜR ASİSTANI" arayışımız bulunmaktadır. · Şirket içinde diğer departmanlar ile, şirket dışında bayiler ve üçüncü şahıslarla genel müdür iş akışını sağlamak, · Şirket içinden ve dışından, gerekli bilgi akışının sağlanması için Genel Müdür’e destek vermek ve zamanında, doğru, eksiksiz bilgi akışını sağlamak, · Şirketin tüm faaliyet alanları ile ilgili periyodik raporları ilgili departmanlarla koordinasyonlu bir biçimde hazırlamak, · Şirketin tüm pazarlama faaliyetlerinde, ajanslarla olan koordinasyonu sağlamak, · Yöneticinin, şirket personeli ve dışardan gelen misafirleriyle olan randevularını ayarlamak ve bu tarz toplantıların tutanaklarını tutmak, · Şirkette yapılacak toplantılar için, detaylı iş planları hazırlayarak, ilgili tüm birimlerin koordinasyonu ile tüm toplantı hazırlıklarının eksiksiz ve zamanında yapılmasını sağlamak, · Şirket içi projelerde aktif rol almak.

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu · Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip · Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyim sahibi · MS Office programlarını kullanabilen · Seyahat engeli bulunmayan, · İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden

 • Üst Düzey Yönetici Asistanı
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim ve ihracat alanında Türkiye'nin lider firmalarından biri olan kurumsal müşterimiz için "Üst Düzey Yönetici Asistanı" arıyoruz. Ajandalarının takip edilmesi, ilgili planlama ve koordinasyonların sağlanması, günlük / haftalık programlarının oluşturulması, Üst düzey sunumların hazırlanması ve raporlanması, Tüm birimler ile iletişiminin koordine edilmesi, Evrak ve imza süreçlerinin organize edilmesi, Randevu ve organizasyon talepleri için ilgili kişiler ile iletişim sağlanması, Telefon ve e-mail trafiğinin yönetilmesi, Yurt içi / yurt dışı seyahat organizasyonlarının koordine edilmesi, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması.  

  Aranan Nitelikler En az Ön Lisans, tercihen Lisans mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, Kurumsal şirketlerde üst düzey yönetici asistanlığında en az 3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, (excel ve power point kullanımı iyi seviyede) İletişim, planlama ve organizasyon becerisi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek., Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GÖZ DOKTORU MUAYENEHANESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, * Yapacağı tüm çalışmalarda, doktoru asiste edecek;

  Aranan Nitelikler     * 28-38 yaşlar arasında, * Doktor asistanı olarak en az 3 yıl deneyim sahibi, * Referans verebilen, * Güleryüzlü, aktif, insan ilişkileri kuvvetli, * Tercihen tıbbı bilgisi olan, * Avrupa yakasında ikamet eden  "ASİSTAN" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com    

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Asistanlık görevlerini yerine getirecek, - İş organizasyonlarını gerçekleştirecek, - Yönetim Kurulunu asiste edecek,

  Aranan Nitelikler - 35 - 45 yaşlar aralığında, - MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, - Yönetim Asistanlığı alanında tecrübeli, - Zeki, pratik ve çabuk öğrenebilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Bayan, ' YÖNETİM ASİSTANI ' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Dönemsel eleman desteği konusunda sektöründe öncü olan şirketimizin Levent ofisinde tam zamanlı çalışacak bay/bayan YÖNETİCİ ASİSTANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Konusunda en az 3 yıl deneyimli ( Genel Müdür veya Yönetim Kurulu Üyelerini asiste      etmiş)  • Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve iyi derecede İngilizce yazışabilen,(İkincidil tercih sebebidir.)  • MS Office programlarına, Outlook ve takvim randevu programına hakim,  • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İdari İşler konularında bilgi sahibi olup, yönetebilme kabiliyetine sahip,  • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,  • Yoğun iş temposuna uyabilecek,  • Tüm dosya ve yazışma trafiğinin gizlilikle ve düzenli bir şekilde tutabilen,  • Yönetim Kurulu Başkanı'nın günlük programını düzenleyip, takip edebilecek,  • Tebliğ ve Yasal yazıları zamanında ilgili departmanlara yönlendirip, süreç akışını sağlayabilen,  • İç ve dış yazışmaları hazırlayacak,  • Seyahat, konaklama, vize, uçak bileti vb. organizasyonlarının akışını sağlayıp rezervasyonları yapabilen, Yurtiçi/Yurtdışı Seyehat engeli olmayan Bay/Bayan adaylar arıyoruz      Not: Fotografsız cv'ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.        

 • Ön Muhasebe/Sekreterya
  Tirio Kimya
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gemi kimyasalları ve Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, ÖN MUHASEBE elemanı alınacaktır.                

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Tercihen İngilizce bilgisi olan, 35 yaşını aşmamış, İnisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve müşteri odaklı, İletişim yetenekleri gelişmiş, Office programlarına hakim,(MS Office, Excel, Word) Logo muhasebe programı bilen Anadolu yakasında ikamet eden,(Tercihen Tuzla ve Pendik Civarında oturan) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren grup şirketimizin İzmir şubesinde görevlendirilmek üzere; teknik ve idari tüm işleri takip edip yöneticisine aktarabilecek, yöneticisinin günlük iş akışını ve telefon trafiğini yönetebilecek,şirket içi tüm departmanlara bilgi akışını sağlayabilecek "Yönetici Asistanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, · 25-35 yaş arası, · İyi derecede ingilizce bilen, · İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl, · Ms Office programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, · İzmir ve çevresinde ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz...

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • İk ve Eğitim Departmanı Asistanı
  Just English
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Öğretmenlerin performanslarını kontrol etmek. Öğrenci memnuniyet aramalarını yapmak. Öğretmen maaş ve sosyal güvenlik işlemlerinin kontrol ve takipleri, İstanbul içi ve İstanbul dışı şube ziyaretleri yapmak. Öğrencilerin ve öğretmenlerin istek ve ihtiyaçlarını dinlemek, problemlere çözüm bulmak. Öğretmen ve eğitim danışmanı işe alım ön görüşmelerini yapmak.  

  Aranan Nitelikler Genel merkezimizde görevlendirilmek üzere; Full time çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Hafta sonu çalışıp, hafta içi bir gün izin kullanacak, Esnek çalışma saatlerine uygun. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık takım arkadaşları aranmaktadır. 

 • İş Açıklaması   Semen Yemek Servisleri, 1996 yılında, kurum ve kuruluşların toplu yemek ihtiyaçlarını Türk Mutfağı’nın en leziz örnekleriyle buluşturmak amacıyla kurulmuştur.   Yemek sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan firmamız için "Genel Başvuru" ilanına yapılan tüm başvurular aday veritabanımızda kayıt altına alınacak ve uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu ön yazınızda belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler İlgili birimlerimizde değerlendirmek üzere; *Kartal ve civarında ikamet eden, Üretim Müdürü Satış Müdürü, Proje Müdürü, Pazarlama Asistanı, Şoför, şoför yardımcısı, Elektrik ustaları, Depo Sorumlusu, Servis Elemanı, Vardiyalı çalışabilecek Aşçı Yardımcıları, Vardiyalı çalışabilecek Kalite Kontrol Elemanları, Döner Ustası, Ön hazırlık Elemanı, Temizlik personelleri, Alımları yapılacaktır.              

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız.    Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek,  Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Carl Stahl Türkiye'nin Ataşehir’de bulunan Genel Müdürlüğünde görev alacak “Yönetici Asistanı” aranmaktadır. İş Açıklaması Ofis içi evrak işlerinden sorumlu olacak, Yöneticinin program ve planlamalarını yapacak, gerektiğinde konaklama ve ulaşım ayarlamalarını yapabilecek, Acil ihtiyaçlarda veya kriz anlarında çözüm odaklı destek olabilecek, Düzenli bir şekilde evrak, klasör takibini yapabilecek, Toplantılarda düzenli not alabilecek ve gerektiğinde hatırlatmaları yapabilecek, İş takibi kuvvetli “yönetici asistanı” arkadaşlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   Office programlarından (Excel, Word) aktif kullanabilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, pratik zekâlı, Tercihen İnşaat sektöründe görev almış, Dikkatli, düzenli ve takipçi olarak yaptığı işi benimseyen, Çözüm odaklı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan. Sigara kullanmayan.

 • İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen çocuk giyim markası B&G STORE'un merkez departmanında görev alacak, yeni mezun,yetiştirilmek üzere '' Yönetici Adayları'' istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Çok İyi derecede İngilizce bilen ( ikinci yabancı dil olara tercihen  Arapça, Rusça, İtalyanca dillerinden birini hakim) Ms Office programları kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, Seyahat ve konaklama engeli olmayan, Perakende sektöründe , yönetici pozisyonunda kariyer hedefleyen, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış. yetiştirilmek üzere, yeni mezun yönetici adayları istihdam edilecektir.        

/
5

İş Habercisi - Yönetici Asistanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?