Yönetici Asistanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Yönetici Asistanı
 • Dilişim Eskişehir 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması Telefon trafiğinin ve evrak akışının yönetilmesi Ofis içi koordinasyonu ve gerekli düzenin sağlanması Ofise gelen müşterilerin ve adayların karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi Ofisin günlük temizliğinin yapılması Gelen / giden kargoların teslim alınması ve takip edilmesi Seyahat biletlerinin alınması, otel organizasyonlarının yapılması Gerektiğinde ofisteki arkadaşlara asiste edilmesi Çay ve kahve servisi( misafirlere ve yöneticilere) yapılması

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisine hakim, Önlisans veya Lisans mezunu, Asistanlık veya Sekreterlik ve ofis yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, iş takibi güçlü, güleryüzlü, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti olan Görünümüne özen gösteren Temsil yeteneği yüksek, güleryüzlü Diksiyonu düzgün Bilgisayar ve ofis uygulamalarına hakim İş disiplini, araştırma ve raporlama yeteneği olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Netser İstanbul Anadolu 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Daily routine & administrative tasks regarding office management, Carrying out business correspondence and help in documents, Preparing reports or documents, To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Verbal and written translation on a variety of issues when required, Fulfill these tasks within strict manner of professional confidentiality.

  Aranan Nitelikler Excellent command of written and spoken English and Chinese is a must, A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 1 year of experience as executive assistant, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması Providing executive level assistance to the Managing Director and team, Extensive meeting planning and calendar management, Arranging and coordinating business travels Coordinating topics with internal divisions towards result-orientation, Preparing reports and presentations, Documentation, record and file keeping.

  Aranan Nitelikler University degree, Minimum 1 year of experience as an Assistant, Excellent command of both spoken and written English, Correct grammar, punctuation and spelling in Turkish and English, Good MS Office skills (e.g. excel, powerpoint and word), Excellent planning and organization, Strong coordination and communication skills, Detail orientation and multi-tasking, Research, prioritizing, and follow-up, Proactively working against deadline pressures.

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Manpower Managed Services İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması Farklı sektörlerde faaliyet gösteren, bulunuduğu sektörlerde öncü müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Yönetici Asistanı' arıyoruz. Yöneticisinin günlük ajandasını ve randevularını düzenlemek, yönetmek, Seyahat, konaklama ve vize düzenlemelerini yapmak, Şirket içi ve dışı toplantı organizasyonlarını yapmak, Gelen telefonları, soru ve talepleri gözden geçirmek, uygun olanları gündeme getirmek, Gelen e-posta, fax ve mektupları düzenlemek, uygun olanları yönetici adına cevaplamak, Üst düzeyde misafirleri karşılamak, Yöneticisinin kendisine verdiği araştırma, doküman, sunum ve rapor hazırlama faaliyetlerini yapmak, Gerektiğinde, müşteriler, acenteler ve çalışanlarla ilişkileri yürütmek. 

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Alanında en az 3 yıl deneyimi olan (PA & BA), Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip,  Diksiyonu düzgün, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif enerjiye sahip, Yazışma tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan, Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden / edebilecek

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Reed Türkiye Tüm Türkiye 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Product Manager' for it's multinational company. Manages and develops the strategy and marketing plans for the product Manages new product introductions, structuring product launch activity to support the development of the business. Works on new solutions to drive differentiation and competitor advantage in the market Supports sales team by giving product presentations and demonstrations, customer implementations Collaborates with peers and leaders to ensure project outcomes Coordinates with outside vendors and strategic partners to ensure that product initiatives are well defined and delivered on time and within the budget Monitors and understands customer needs Recommends and assists with product pricing strategies  

  Aranan Nitelikler   Minimum of 4+ years of durable goods industry and product management experience with demonstrated success in project management and implementation Multitasking ability while managing multiple projects from end to end Leadership, communication and collaboration skills Clear and effective written and verbal communication skills both in Turkish and English Strong track record in delivery products that successfully meet targets A thorough understanding of customer needs

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Elazığ'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Aksaray'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Yozgat'ta ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı

 • ÜSKÜDAR AMERICAN ACADEMY İstanbul Anadolu 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Türkiye’nin en köklü ve prestijli eğitim kurumlarından biri olan Üsküdar Amerikan Lisesi’nde “İdari Asistan” olarak görevlendirilmek üzere, İŞ TANIMI Öğrenci bilgi girişi, kontrolü ve güncellemelerini yapmak, Öğrenci devamsızlıklarının kayıt ve takibini yapmak, Müdür Yardımcısı’na ihtiyaç duyulan konularda destek olmak, Gerekli görüldüğünde sözlü ve yazılı olarak İnglizce çeviri yapmak, Evrak ve belgelerin takip ve düzenlenmesinde görev almak,

  Aranan Nitelikler Tercihen eğitim sektörüne ve okul uygulamalarına aşina olan, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu Diksiyonu düzgün, Kılık kıyafetine özen gösteren, Tercihen ithalat / ihracat bilgisi olan Almanca bilen ( Okuma , yazma , Konuşma ) Seyahat engeli olmayan, İhracat firmalarında en az 1 yıl deneyimi olan, Yönetici Asistanlığı yapabilecek Bayan veya Bay çalışma arkadaşına ihtiyacımız bulunmaktadır. NOT: PİA FRUCHT GIDA LOJISTIK DIŞ TİC LTD ŞTİ ' ne alınacaktır.İkametgah yeri Alaşehir /Manisa olacaktır.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklaması Yönetici için özel bayan asistan; -gelen konukları karşılamak ve ağırlamak -Yöneticinin ofis içi ve ofis dışı görüşmelerine katılmak -Yöneticinin özel işleri ile ilgilenmek

  Aranan Nitelikler Enerji Sektörüne yönelik teknik ve hukuki konularda üst düzeyde DANIŞMANLIK yapan YÖNETİCİ için; -Üniversite veya Lise mezunu veya mezuniyet durumunda, -Deneyim aranmıyor, -Sosyal aktivitilere vakit ayırmayı seven (Sık olmamakla beraber yönetici ile beraber seyahat edebilecek (ayda 1-2 kez 1 gün yada 2 günlük seyahat) gezme, spor, sinema vb. etkinlikler) -18-30 yaş arası bayan, güzel görünümlü prezantabl, diksiyonu düzgün, ÖZEL BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması İdari İşler faaliyetlerinin iş süreçleri, prosedür ve ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirilmesini sağlayacak, İdari işler ve yönetime yardımcı olacak, Genel Müdüre bağlı çalışacak ve doğrudan kendisine raporlayacak, Verilen görevleri zamanında ve eksiksiz yerine getirecek, Tam zamanlı asistan istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversite mezunu, En az 1 yıl tecrübeli, İngilizce'ye hakim, yazışma ve görüşme yapabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen ön muhasebe bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme yapısına sahip, yeniliklere açık, Planlama, Organizasyon ve İş takibi yapabilen Müzakere ve iletişim becerisi gelişmiş, Kocaeli'd ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Yns Tekstil İstanbul Avrupa 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Yenibosna  Tekstil Firmamızda Genel Müdür ve Yönetim Asistanlığı için inglizce  bilen deneyimli  bayan adaylar aranıyor.  

  Aranan Nitelikler         MS Office programlarını çok iyi ve etkin kullanabilen, Analitik düşünme, raporlama, analiz, yorumlama ve aksiyon alma yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek olan. İngilizce ve ikinci dil olarakta yunanca bilen deneyimli Genel Müdür Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Hammadde ticareti gerçekleştirdiğimiz firmamız için Bayan Yönetici Asistanı, Sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel Müdürün gün içerisindeki işlerini sıralayarak yerine getirmesinde kılavuz olmak, yardımcı olabileceği konularda görev almak. Yöneticinin projelerini dinleme, projelerini için moral vermek , yapabilme telkininde bulunmak. Yöneticini zamanını verimli kullanabilmesine yardımcı olma gereksiz işlerden onu kurtarma. Yöneticiye karşı güler yüzlü davranmak. Yöneticiye karşı dürüst davranmak. Çalışanın tertipli ve temiz olması Çalışanın seyahat engelinin bulunmaması Çalışanın ikitelli OSB metro ile ulaşım sağlıyabilecek kolaylıkta bulunması

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Sekreter

 • İş Açıklaması  30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere Bursa Merkez binamızda  görevlendirilecek YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan     İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman, Asistan

 • CVPLUS Search & Selection İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ekim 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz  Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden olan müşterimiz  için İnsan Kaynakları Direktörü'nü asiste edecek '' ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI'' arıyoruz.   Seyahat ve uçak organizasyonlarını gerçekleştirmek, Ajandayı yönetmek, günlük&haftalık randevuları planlamak, Yöneticinin  telefon ve e-mail  trafiğini yönetmek, Raporlama yapmak ve aylık-haftalık veya ihtiyaca yönelik sunumlar oluşturmak, Bölümler arası koordinasyonu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu,  Benzer bir pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik, takipçi ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Hizmet / İşletme Servisi, Holding

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • Adecco İstanbul Avrupa 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Ofis içinde telefon trafiğinin yürütülmesinden sorumlu olmak,  Gelen ziyaretçilerin karşılanmasından ve ilgili birimlere yönlendirilmesinden sorumlu olmak Seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yurt dışı ile olan yazışma ve iletişimi sürdürmek,

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlık sektöründe faaliyet gösteren sektöründe öncü müşterimiz için   'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır. En az önlisans mezunu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, En az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Planlama ve raporlama yönü kuvvetli Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Rehabilitasyon, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • Saide Tekstil İstanbul Avrupa 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Sektörünün Lideri şirketimize; Aşağıdaki özelliklere sahip "Ofis Asistanı" aranıyor. Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik MYO bölümü mezunu, Ofis Asistanlığı pozisyonunda minimum 2 yıl deneyimli, Gelen telefonları ilgili kişiye aktarabilecek ve/veya not alıp cevap verebilecek düzeyde İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Organizasyon, planlama ve takip yeteneğine sahip.

  Aranan Nitelikler Şirketin tüm telefon trafiğini yönlendirmek, Posta, kurye, kargo teslim alımı ve gönderimini organize etmek, Yerli ve yabancı misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesini yapmak, Toplantı odaları rezervasyon organizasyonu yapmak, Üst düzey yöneticilerin toplantı ve seyahat organizasyonlarını yapmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Bilgi teknolojileri ve web entegrasyonları üzerine hizmet vermekte olan firmamızda yönetim kadrosunda İdari ve işletme hizmetlerine destek vermek üzere Yönetici Asistanı/ Ortadüzey Yönetici    Ön muhasebe bilgisine temel düzeyde hakim, Toplantı ve takvim uygulamalarını kullanabilen, Sosyal medya ve grafik tasarım yanında editöryal bilginizin iyi olması gerekmektedir. 

  Aranan Nitelikler İleri düzeyde bilgisayar ve internet kullanımına hakim, Ön muhasebe bilginizin temel düzeyde de olsa mutlaka olması İnternet ve sosyal medya kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün, Yönetme kabiliyeti ve becerisi yüksek, İkna kabiliyeti ve öz güveni yüksek, Çoklu işletme mekanizmaları aynı anda idare edebilecek, Orta düzey yönetici vasıflarını barındıran,  Bilişim sektöründe okullardan mezun, Sigara kullanmayan, 25/45 yaş aralığında, Yönetici Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması • Ajansın müşteri portföyünü geliştirmesi, imajını koruması ve güçlendirmesi için destek olmak, • Müşteriye yapılacak sunumunun güncel ve sektöre göre içeriklerinin oluşturulmasını sağlamak, • Sağlanan kontakların, ERP programına müşteri özlük bilgileri, kontak kişilerin bilgilerinin girişini yapmak, • Pazar araştırması yapılması ve Pazar araştırmasında, Şirket yönetici ve Retail müdürüyle hedef müşteri belirlenmesindeki gerekli ön çalışmaları yapmak, • Belirlenen müşterileri Pazarlama planları doğrultusunda farklı iletişim yöntemleriyle (Telefon, mail-mailin, Referas işbirlikçiler) toplantı alınmasını sağlamak, • Müşteri ziyaretinden sonra maksimum ilk iki gün içinde şirket içinde toplantı organize edip, toplantı tutanağının hazırlanması ve delege edilmesini sağlamak, • Müşteri briefinden sonra, müşterinin ajanstan beklediklerini, ajanstaki stratejik planlama sorumluları ve destek departmanlarıyla birlikte, müşterinin ihtiyacına yönelik hizmetlerin belirlenmesi, bütçesinin oluşturulabilmesi için debrief çalışmayı hazırlamak ve sunmak, • Yeni firmalar ile çalışma kondisyonları belirlemek ve yazılı olarak onaylatmak, • Yeni alınan projelerin mevcut yapıya sağlıklı entegrasyonunun sağlanması, proje kurulumu için gerekli bütün proje sürecini planlamak, • Hizmet verilen markaların iş hedeflerini ve pazarlama planlarını öğrenip; ihtiyaçları tanımlayan müşteri brief’ini almak; tüm iletişim faaliyetlerinin, markanın hedefleri doğrultusunda ilgili departmanlarla projelenmesi ve bütçelemesini sağlamak, • Pazar gerçeklerine hakim olmak adına planlı saha ziyaretleri yapmak. • POP, basılı malzemeler, stant, tekstil gibi ürettirilecek işlerle ilgili bilgi sahibi olmak. • Yüksek verimlilik de iş üretilmesi için gerekli teknik yapıyı güncelleştirmek ve yönetimden talepte bulunmak.

  Aranan Nitelikler •Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, •Doğrudan pazarlama alanındal tecrübeli, •MS Office programlarını etkin kullanabilen, •Yeni müşteri porföyü oluşturabilecek, •Müşterilerin projelerine yönelik tüm iş süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanmasını yapabilecek •Yeni projeler geliştirebilecek •İş Geliştirme ve Pazarlama Konularında aktif görev yapacak •Analitik düşünebilen ve müşteri odaklı, •Etkili sunum yapabilen, •Dış görünüşüne önem veren •İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden •Bay/BAyan

  Sektör: Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici, Uzman Yard, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Sardunya Gıda Erzurum, Erzincan, Ardahan 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması 1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Proje Yönetici Asistanları aramaktayız. Sorumlu olduğu projede / mutfakta üretime hazırlık, üretim, servis ve servis sonrası faaliyetlerin, hijyen, HACCP ve Kalite Yönetimi kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Müşteri ve Tüketici istek ve ihtiyaçlarını tespit etmek ve taleplerini karşılamak, Kendisine bağlı personelin genel sevk ve idaresini yapmak, Projenin bütçesini / maliyetlerini takip, kontrol etmek ve raporlamak,

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği, Süt ve Süt Ürünleri, Turizm – Otelcilik ve Yiyecek – İçecek İşletmeciliği vb. bölümleri) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği, İşletme vb. alanlarından mezun, Yiyecek - İçecek sektöründe çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, Ofis programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Ardahan,Erzincan,Erzurum da ikamet eden

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması GENÇ GRUP DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE YÖNETİCİ ASİSTANI ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR TEL / ŞİRKET MÜDÜRÜ :0 533 398 20 13 / EYÜP CİHAN EMAİL:eyupcihan@gencdanismanlik.com.tr CV-LERİ BU E-MAİL ADRESİNE GÖNDERİNİZ

  Aranan Nitelikler LİSE YADA ÜNİVERSİTE MEZUNU DİKSİYONU DÜZGÜN GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN BAKIMLI AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ÖZVERİLİ BİRŞEKİLDE ÇALIŞABİLECEK ADAYLAR TERCİH EDİLECEKTİR.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa 22 Ekim 2016

  İş Açıklaması Merkezi Şişli'de bulunan şirketimize gelen çağrı, kargo ve posta trafiğini yönetebilecek ve tüm idari işleri asiste edebilecek deneyimli bayan sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler,Tercümanlık vb. bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilen, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip Asistanlık konusunda özel şirketlerde ya da kamuda en az 5 yıl tecrübesi olan MS Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) hakim Telefon ve e-mail trafiğini yönetebilecek Santral, fax, fotokopi, yazıcı gibi cihazları kullanabilen Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerini iyi kullanabilen Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş Kişisel gelişimine önem veren Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl Avrupa yakasında ikamet eden BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ​ NOT: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • İş Açıklaması Kurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN      

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Lider, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Otelimizde Görevlendirilmek Üzere Yönetici Asistanı Aramaktayız

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu Tercihen Turizm ve Otel İşletmeciliği Mezunu Minimum 2 Yıl Yönetici Asistanlığı Tecrubesi Olan  Temsil Yeteneği ve İnsan ilişkileri Güçlü Planlama ve Organizasyon Yeteneğine Sahip İngilizce Bilen Sistemli ve Düzenli Çalışma Prensibine Sahip Diksiyonu Düzgün, Güler Yüzlü ve Dış Görünümüne Özen Gösteren 30 Yaş ve Üzeri Aydın veya Yakın çevresinde İkamet Eden Bayan Yönetici Asistanı

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması • Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler •Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •İnsan ilişkilerinde başarılı, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, •MS Office Programlarına hakim, •Yazılı/sözlü iletişim becerileri gelişmiş, •İstanbul Avrupa Yakasın'da ( Avcılar ,Beylikdüzü ,Esenyurt ,Büyükçekmece ,Küçükçekmece) ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Birkaç Eğirim, Kültür ve Turizm gibi ana kolda faaliyet gösteren eğitim kurumuzda; Tanıtım, kayıt işleri ve genel organizasyonla ilgilenecek bayan arkadaş alınacaktır. Faaliyet alanı olarak dil ( Çince ve Korece) ve Bilgisayar kursu, tercüme, Çin'de eğitim danışmanlığı ve Çin Kültür organizasyonları düzenleyen kurumumuzda hafta içi 1 gün izin yapılmaktadır. Hafta sonu iki günde çalışılmaktadır. Maaş + Prim Usulüne göre çalışılacaktır.

  Aranan Nitelikler Satış tecrübesi olan, Görev bilinci ve iş disiplini yüksek Planlı çalışabilen Hafta sonu çalışmasında bir sorun olmayan Uzun süreli çalışmaya talip

  Sektör: Eğitim, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Satış Temsilcisi

 • Westmix Cafe Restaurant İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması AVCILAR  E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde misafir karşılama arayışımız bulunmaktadır.                       ...  BAYAN PESONEL...          TAM ZAMANLI ÇALIŞANBİLEN           SEFAKÖY VE BEYLİKDÜZÜ GÜZARGAHLERI TERCİHEN Misafir karşılamak, oturabilecekleri uygun yeri göstermek Mevcut misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeye  getirmek Misafir öneri eleştirilerini değerlendirip datalarını tutmak Telefonlara bakmak ve  rezervasyonları takip etmek

  Aranan Nitelikler tamsa     Tercihen Turizm Otelcilik sektöründe deneyimli 22-28 yaşları arasında 1 65 veya 1 70 boylarında tecihdir Telefon ve faks trafiğini yönlendirecek Diksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan İnsan ilişkileri güçlü Takım çalışmasında başarılı İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık Güler yüzlü ve pozitif İşini severek yapabilecek Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

  Sektör: Turizm, Restorancılık, Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Hostes

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2016

  İş Açıklaması Maslak'ta bulunan video marketing ajansımız için; -''Gülümsemesini bilmeyen dükkan açmasın'' ne demek anlayabilen, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, -Sunum yapmanın Powerpoint'te yazanları okumak anlamına gelmediğini anlayan, -This is a pencil düzeyini çok önce geçmiş ve bunu yazı diline de aktarabilen, -Bir günde 24 saat haftada 7 gün var! bu durumun farkında olup bu vakti iyi kullanabilen, -Marka'nın logo olmadığını bilen, -Markaları billboard'dan değil yakından görmüş, -Bir ajansta en azından iki kere yıllık izne çıkma şansına kavuşmuş, -2 kere ölçüp sonra bir daha ölçüp kesim işlemine geçen, -Hergün ayrı mı yazılır birleşik mi yazılır bilen, -Mailini atmadan önce ben ne demek istiyordum bu mailde diye sormayacak, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, (bilerek iki kere yazdık!) -Maslak'a ulaşımında sorun olmayan, -Üniversiteden mezun olmayan kalmadı ama biz İletişim veya Reklamcılık mezunlarını arıyoruz, Görev Tanımı: · Yöneticiye, tüm idari konularda tam destek sağlamak, · Yöneticinin, doğru zamanda yeterli ve etkili yönetimsel desteği aldığından emin olmak, · Toplantı planlamalarını ve iş seyahatlerini ayarlamak, koordine etmek, · İhtiyaç durumunda raporları veya gerekli evrakları hazırlamak, · Yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek, · Yapılan çalışmaların faturasını takip etmek ve ön muhasebe görevlerini yerine getirmek, · Üçüncü şahıslar karşısında yöneticiyi ve şirketi temsil etmek, · Mevcut müşteri portföyündeki firmalarla ilişkileri sağlamak, · İşlerin üretim sürecini takip etmek, doğru zamanlamak ve iş teslimini gerçekleştirmek, Jr. Marka Temsilcisi Arıyoruz Keyifle çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz lütfen bize ulaşın.  Ön yazısız CV'ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ajans, Reklamcılık, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Satış Temsilcisi, Sosyal Medya Uzmanı, Temsilci, Yönetici Asistanı

/
5

İş Habercisi - Yönetici Asistanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Asistanı Nedir ?

Yönetici Asistanı kariyerinde yöneticinin iş planının uygulanmasına , zaman yönetiminin sağlanmasına ve yöneticinin dahil olacağı toplantı ve organizasyonların koordinesinin sağlanmasını gerçekleştiren kişidir. Pek çok firma yönetici asistanı pozisyonunda çalıştırmak üzere personel aramaktadır ve iş ilanı vermektedir. Yönetici asistanı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar ise Secretcv'yi ziyaret edebilir. Yönetici asistanı ya da benzer olan diğer pozisyonlara başvuru yaparak aradıkları işi kolayca bulabilirler.