Yönetici Asistanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Yönetici Asistanı
 • Federal İletişim Gayrimenkul

  Yönetici Asistanı Federal İletişim Gayrimenkul

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alsancak’ daki firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler · 24 – 35 yaş aralığında olan, · En az lise mezunu, · Ön muhasebe bilen, · Planlama becerisi yüksek, · Organizasyon yeteneği gelişmiş, · MS Office programlarına hakim, · Diksiyonu düzgün, · Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, · Seyahat Engeli olmayan · Bayan .

 • Firma Adı Gizli

  Ofis Asistanı Firma Adı Gizli

  Ankara

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ULUSLARARASI BİR GAYRİMENKUL FİRMASI OLAN CENTURY 21'İN ANKARA-ÇANKAYA-BALGAT'TA BULUNAN KURUMSAL TEMSİLCİLİĞİ İÇİN;

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU, OFİS-WORLD-EXCEL PROGRAMLARINI KULLANMAYI BİLEN, İLETİŞİM KABİLİYETİ OLAN, DİKSİYONU DÜZGÜN, MAAŞ+SSK+PRİMLE ÇALIŞACAK, 25-45 YAŞ ARASI, BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ARIYORUZ.

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Sekreter Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün lider firmalarından olan şirketimizin İkitellideki fabrikasında görevlendirilmek üzere bayan sekreterler aranıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Sonuç odaklı çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, sabırlı, güler yüzlü, Şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütebilecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen; Başakşehir, Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Bağcılar’da ikamet eden ,

 • Firma Adı Gizli

  Sekreterlik (Gümrük Müşavirliği Firması) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin 4.LEVENT merkez ofisinde çalışmak üzere "SEKRETER-ASİSTAN" arayışımız bulunmaktadır; Şirkete gelen yurt içi yoğun telefon trafiğini yönetmek ve ilgili kişilere aktarmak, Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı resmi yazışmaları yapmak, takip etmek ve arşivlemek, Fax, fotokopi, vb işleri yönetmek, Kargo takibini yapmak, Toplantı organizasyonlarını yapmak, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Diğer departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, Genel müdürü asiste etmek, Genel müdürün yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak; vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Sekreterlik konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Santral yoğunluğunda çalışma tecrübesi olan, İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl bayan "Sekreter" arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi

  Resepsiyonist ve Ofis Asistanı Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Levent'te ( Metrocity İş Merkezi ) bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere "Resepsiyon ve Ofis Asistanı" çalışma arkadaşımızı aramaktayız. Ofis Asistanlığı Görev Tanımı • Telefon trafiğinin yönetimi (Karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme), • Gelen misafirlerin karşılanıp gerekli yönlendirmelerin/ikramların yapılması, • Kargo gönderimi, takibi ve karşılama, • Yurtiçi /yurtdışı seyahat organizasyonu ( Vize, bilet, konaklama, araç kiralama vs.), • Ofis ihtiyaçlarının temin edilmesi, • Direktörlerimizin ve Yöneticilerimizin asiste edilmesi, • Hizmet personellerinin idaresi ve yönetimin bilgilendirilmesi , Genel Müdür Asistanlığı Görev Tanımı • Genel Müdür’ün randevu takviminin oluşturulması/takip edilmesi, • Genel Müdür’ün asiste edilmesi, • Genel Müdür’ün yazılı sözlü işlemlerinin gerçekleştirilmesi, • Gerekli sunum, plan ve programlarının organize edilmesi ,

  Aranan Nitelikler Motivasyonu yüksek, pozitif enerji sahibi ve dış görünümüne önem veren, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü, Detaylara önem veren, çözüm odaklı, disiplinli, işini severek yapan, sorumluluk sahibi, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Santral, Faks, tarayıcı, yazıcı vb.), MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint vb.), En az orta seviyede İngilizce bilen. Not : Fotoğraflı cv'ler değerlendirilecektir.

 • Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi

  Ofis Koordinasyon Sorumlusu & Yönetici Asistanı Meetrooms Bina ve Ofis Yönetimi

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası bir firmanın İstanbul / Levent'te bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere, ofis hizmetleri koordinasyon & yönetici asistanlığını birlikte yürütebilecek çalışma arkadaşımızı arıyoruz. Ofis içerisinde idari hizmetler bünyesinde bulunan personelin yönetimi Ofis için yapılacak satınalama aktivitelerini ve faturaların kontrollerini sağlamak Yurtdışı ofis ile satınalma / yönetim / hizmetler ile ilgili yazışmaları yönetmek Bağlı bulunduğun yöneticinin toplantı organizasyonlarını ayarlamak Yönetici ile birlikte görüşmelere ve toplantılara katılmak Rezervasyon ve programları hazırlamak Toplantılarda kullanılacak sunum ve raporları hazırlamak

  Aranan Nitelikler İleri seviyede İngilizce anlama, okuma ve yazma bilgisi Yüksek seviyede ofis programlarını kullanabilme Etkin sözlü ve yazılı ieltişim becerisi Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın Prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı Kriz yönetimini çözebilme yeteğine sahip

 • Mas Consulting

  Almanca Bilen Yönetici Asistanı Mas Consulting

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İthalat ve ihracat sektöründe faaliyet gösteren Merkezi Almanya olan şirketimizde back office ve Yönetici Asistanı olarak çalışabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MS Ofis (Outlook, Powerpoint,Word-Excel) programlarini etkin kullanabilen, Almanca veya İngilizce bilen, (Tercihen Almanca.) Lise - üniversite mezunu, Analitik düsünebilen, problem çözmede hızlı ve başarılı, Hedef odaklı, yöneticisi ile uyumlu çalışabilen, Sorumluluk alabilen, Değişen şartlara uyum sağlayabilen, BAY- BAYAN elemanlar aranıyor.

 • Just Englısh

  İk ve Eğitim Departmanı Asistanı Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Öğretmenlerin performanslarını kontrol etmek. Öğrenci memnuniyet aramalarını yapmak. Öğretmen maaş ve sosyal güvenlik işlemlerinin kontrol ve takipleri, İstanbul içi ve İstanbul dışı şube ziyaretleri yapmak. Öğrencilerin ve öğretmenlerin istek ve ihtiyaçlarını dinlemek, problemlere çözüm bulmak. Öğretmen ve eğitim danışmanı işe alım ön görüşmelerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Genel merkezimizde görevlendirilmek üzere; Full time çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan, Hafta sonu çalışıp, hafta içi bir gün izin kullanacak, Esnek çalışma saatlerine uygun. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Deneyimli veya deneyime açık, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık takım arkadaşları aranmaktadır.

 • İstanbul Botanik Fidancılık

  Yönetici Asistanı - Sekreter İstanbul Botanik Fidancılık

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Panel çit ve tel çit sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız için Yönetici Asistanı-Sekreter alınacaktır. İdari vasıflara sahip girişimci mali işlerden sorumluluk alabilecek aktif pozisyonda değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, meslek yüksek okulu, üniversite mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi Ofis programlarını iyi derecede kullanan,paket muhasebe programı kullanabilen Sürekli gelişime ve değişime açık Aktif araç kullanabilen Avrupa Yakası’nda Eyüp, Alibeyköy, Yeşilpınar, G.Osmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ilçelerinde ikamet eden Bay-Bayan

 • Renkler Makina ve Yedek Parça

  Planlama Uzmanı Renkler Makina ve Yedek Parça

  İzmir

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Renkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 300 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa fabrikamız bünyesinde Renkler Makina ile çalışacak Planlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Planlama Uzmanı, Renkler Makina bünyesinde aşağıdaki amaçlar için çalışacaktır; *** Üretimin sürekliliği ve stok çevrim hızı hedefi doğrultusunda malzeme ihtiyaç planlama ve stok kontrol faaliyetlerini etkin olarak yürütmek. *** Müşteri siparişleri ve tahminleri doğrultusunda üretimi planlamak, bu çerçevede üretimin akışını izlemek, müşteri sevkiyatlarını planlamak ve yapılmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Tercihen sac-metal parça imalatı yapan üretim firmalarında planlama departmanında deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Netsis programının ilgili modüllerini kullanabilen, İşi ile ilgili hızlı ve çözüm odaklı karar verebilen, Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de ikamet eden.

 • Yeşilyurt İnşaat

  Ofis Asistanı Yeşilyurt İnşaat

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin satış ofislerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Kurtköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan 35 yaşından gün almamış Bayan.

 • Demsa Group

  Harvey Nıchols Bölüm Yönetici Asistanı Demsa Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demsa Group'un Türkiye temsilcisi olduğu Türkiyenin ilk uluslararası çok katlı lüks mağazası olan Harvey Nichols; kadın, erkek, çocuk giyim, aksesuar, kozmetik ve Beyond Fashion departmanlarında yaşamın tüm alanlarına hitap etmektedir. Harvey Nichols Kanyon mağazamızda değerlendirmek üzere ‘Bölüm Yönetici Asistanı’ arayışımız bulunmaktadır. Mağaza hedefleri gerçekleştirmek üzere ekibini organize etmek. Mevcut ve potansiyel müşteri portföyünü geliştirmek. Mağaza içerisindeki tüm marka ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak ve ekibini eğitmek. Mağaza içi reyon ve görsel düzeni ekibiyle birlikte sağlamak. Tüm mağaza işleyişi konularında mağaza müdürüne destek olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Lüks mağaza yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi, Raporlama konusunda tecrübeli, Kişisel bakımına özen gösteren, Moda ve trendleri yakından takip eden, Liderlik yeteneği olan, Satış ve müşteri odaklı çalışan, Analitik yönü gelişmiş, Takım yönetimi ve motivasyonu konusunda deneyimli, Yoğun iş temposunda özveriyle çalışabilen

 • Öztüre Çelik

  Sekreter, Ofis Temizliği ve Çay Servisi Görevlisi Öztüre Çelik

  İzmir

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapmak, İdari personele hazır yemek servisi, çay-kahve ikram servisini yapmak, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak. Ofisin genel temizlik işleriyle ilgilenebilecek, Sekreterya, ofis temizliği ve çay servisi görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, MS Office programlarını kullanabilen, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip.

 • Pames Group/Mp

  Yönetici Asistanı Pames Group/Mp

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, randevuların, seyahatlerin, toplantıların düzenlenmesi, kurum içi yazılı ve sözlü haberleşmelerin sağlanması, yönetici adına taslak yazıların hazırlanması, raporlamaları ve dosyalama işlemlerinin yürütülmesi gibi görevlerden sorumlu olacak "Yönetici Asistanı" olarak çalışacak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu,(tercihen Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü mezunu) Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına son derece hakim, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, giyimine ve dış görünüşüne önem veren, Organizasyon becerileri gelişmiş, Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, ( Esenyurt, Hadımköy bölgesine ulaşımda sıkıntı yaşamay Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • Reed Türkiye

  Yönetici Asistanı (Genel Müdür) Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması •Genel Müdür’ün tüm iş sürecini (evrak kayıt, yazışma telefon ve randevu trafiğini) organize etmek ve yönetmek, •Genel Müdür’ün bildirimleri doğrultusunda ajandasının oluşturulması/ güncellenmesi ve takip edilmesinden sorumlu olmak, •Genel Müdür’ün katılacağı toplantı öncesi ve sonrası hazırlıklarını yapmak, •Kurum içi ve kurum dışı tüm yazılı ve sözlü iletişimi prosedürler dahilinde, zamanında gerçekleştirmek ve takip etmek, •Evrakların dokümante edilmesi, dosyalanması, raporlanması, arşivlenmesi ve kullanılan dokümanların güncelliğinin sağlanmasından sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır.Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı bir müşterisinde değerlendirmek üzere, 'Yönetici Asistanı' aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özellikler MS Ofis uygulamalarına hakim, Yönetici asistanlığı alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri düzeyde Fransıcza bilen, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan.

 • Reed Türkiye

  Yönetici Asistanı (Genel Müdür) Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel Müdür’ün tüm iş sürecini (evrak kayıt, yazışma telefon ve randevu trafiğini) organize etmek ve yönetmek, Genel Müdür’ün bildirimleri doğrultusunda ajandasının oluşturulması/güncellenmesi ve takip edilmesinden sorumlu olmak, Genel Müdür’ün katılacağı toplantı öncesi ve sonrası hazırlıklarını yapmak, Kurum içi ve kurum dışı tüm yazılı ve sözlü iletişimi prosedürler dahilinde, zamanında gerçekleştirmek ve takip etmek, Evrakların dokümante edilmesi, dosyalanması, raporlanması, arşivlenmesi ve kullanılan dokümanların güncelliğinin sağlanmasından sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı üretim alanında faaliyet gösteren bir müşterisinde değerlendirmek üzere, 'Yönetici Asistanı' aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Özellikler MS Ofis uygulamalarına hakim, Yönetici asistanlığı alanında en az 5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan.

 • İnterlink Şirketler Grubu

  Yönetici Asistanı İnterlink Şirketler Grubu

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnterlink Şirketler Grubuna dahil olan şirketimizin Seyrantepe'deki merkez binasında çalışacak Satış ekibimizin şirket içi iş akışını takip edip yönlendirecek SATIŞ ASİSTANI alınacaktır. Satış asistanı adayları danışman eğitim şirketimiz tarafından otel konaklamalı eğitim programımıza tabi tutulacaklardır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Temsil yeteneği ve insan ilişkileri güçlü, MS Office uygulamalarına hâkim, Diksiyonu düzgün ve prezantable, Yöneticisinin projelerinin takibini yapacak Mail trafiğinin idare edecek, Yöneticisinin sekreteryasını düzenleyecek Bayan adaylar.

 • Farma Sigorta

  Ön Büro ve Yönetici Asistanı Farma Sigorta

  Bursa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza önbüro da görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler MYO veya BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI bölümü mezunu, İnsan ilişkileri ve iletişimde başarılı, MS Office programlarına hakim, İletişimi güçlü, güler yüzlü, Ekip çalışmasında uyumlu, Bayan eleman aramaktayız.

 • Made Tekstil

  Yönetici Asistanı-Sekreter Made Tekstil

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GENEL MUDURUN ASISTE EDILMESI RANDEVULAR VE SEYAHATLER ILE ILGILE ORGANIZYONUN YAPILMASI TOPLANTI NOTLARI VE SIRKET AJANDASININ TUTULMASI YURTICI VE YURTDISI TELEFON TRAFIGININ YONETILMESI GELEN VE GONDERILEN EVRAKLARIN KAYDINI TUTULMASI VE GEREKLI BIRIMLERE AKTARIMI OFISLE ALAKALI GENEL ISLERIN TAKIBI

  Aranan Nitelikler UNIVERSITE MEZUNU COK IYI DERECEDE INGILIZCE BILGISINE SAHIP OFIS PROGRAMLARINI ETKIN SEKILDE KULLANABILEN PLANLAMA VE ORGANIZASYON YETENEGI KUVVETLI SOZLU VE YAZILI ILETISIMI BASARILI BENZER POZISYONDA MINUMUN 1 YIL DENEYIMI OLAN BAYAN

 • Amerikan Kültür Dil Okulları

  Eğitim Danışmanı Amerikan Kültür Dil Okulları

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya SERIK Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; EĞİTİM DANIŞMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Prezentable, kendine ve işine özenli, Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, Enerjisi,özgüveni ve yüzyüze iletişim becerisi yüksek olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 24-30 yasları arasında Bayan

 • İngiliz Kültür Anaokulları

  Yönetici Asistanı İngiliz Kültür Anaokulları

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Anaokulları Antalya Konyaaltı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek - Dış görünüşüne önem veren - Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Çocukları seven ve onlarla çalışmaktan keyif alabilecek - Tercihen anaokulların da çalışmış veya ilgili bölümlerden mezun - Yönetici asistanlığı konusunda deneyimli veya öğrenmeye hevesli - Ulaşım problemi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

 • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Yönetici Asistanı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları

  Mersin(İçel)

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Mersin Tarsus temsilciliğinde görev alacak; YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Ön lisans veya Lisans mezunu olan, - İngilizce bilen, - İyi derecede MS OFFİCE ( Word, Excel, Powerpoint) bilgisine sahip olan, - Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, - Planlama, organizasyon, koordinasyon , iş takibi konularında başarılı olan, - Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş olan, - Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek olan, - Disiplinli, öz güveni yüksek, sorumluluk alabilen,

 • İngiliz Kültür Anaokulları

  İdari Asistan İngiliz Kültür Anaokulları

  İstanbul Anadolu

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Kids Aloud Anaokulları İstanbul Kadıköy Koşuyolu Temsilciliğimiz tarafından görevlendirilmek üzere; İDARİ ASİSTAN alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Özellikle Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olan, Üniversite mezunu olan, Diksiyonu düzgün olan, Güler yüzlü olan, İletişimi güçlü Prezantabl Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İş disiplini olan, Sorumluluk sahibi, Bilgisayar pogramlarına hakim, Tercihen İngilizce bilen idari sekreter

 • Adecco Şişli

  Yönetici Asistanı Adecco Şişli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, hukuki danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamız için " Yönetici Asistanı” arayışımız bulunmaktadır. Bağlı olduğu yöneticilerin, seyahat, toplantı vb. organizasyonlarının takibini yapmak, Telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, yazışmalarını yapmak , Gelen konukları karşılanması ve yönlendirilmesi, Ofis içi satın alma işlerinin ve kargo gönderilerinin takibini yapmak, Dosyalama ve evrak takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans ve üzeri eğitim derecesine sahip, İdari asistanlık ya da ofis asistanlığı alanında 1 yıl tecrübe sahibi, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne özen gösteren, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Ofis içi tempoya uyum sağlayabilen Bay/Bayan

 • Adecco

  Adminıstratıve - General Manager Assıstant Adecco

  Tekirdağ

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Group is a Fortune Global 500 company. We are looking for a "ADMINISTRATIVE - GENERAL MANAGER ASSISTANT" for our multinational client with the following skills and the qualifications; - - Provide Personal/Executive support to High Level Management as needed. - Assisting and planning General Manager's agenda, - - Making business and personal travel arrengements - Receiving and screening visitors, phone calls and e-mail messages, - Responsible for general office upkeep and renovations etc..

  Aranan Nitelikler - - University or vocational school - - Minimum 2 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization - - Good knowledge of MS Office applications - - Good presentation and interpersonal skills, - - Fluent in both written and spoken English - - Proactive, and open-minded personality, ability and willingness to learn - - Organizing meetings, meeting facilities and taking care of the follow-up activities. - - Excellent time management and prioritization skills.

 • Odt Yapı Dekorasyon Mimarlık

  Satış Temsilcisi Odt Yapı Dekorasyon Mimarlık

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Ön muhasebe konusunda bilgili, Perakende satış konularında deneyim sahibi, Bilgisayar ve office programlarını (Wold,excel vb.) iyi derecede kullanabilen En az 2 yıl iş deneyimi bulunan Dış görünüşüne dikkat eden, prezentabl, güven veren,güler yüzlü, vizyon sabibi, Halkla ilişkiler ikna ve iletişim konularında tecrübeli, Müşteriyle satış ve sonrası iletişim halinde kalabilecek, Ofis düzen ve tertibine dikkat edebilecek Tercihen Küçükçekmece,Avcılar civarında ikamet eden Bayan eleman arıyoruz.

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Sekreter/Santral Görevlisi Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla: Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo ,mektup ve evrak teslim alınması

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

 • Dereli Elektromagnetik Fren

  Ön Muhasebe Sorumlusu Dereli Elektromagnetik Fren

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dereli Elektromagnetik Fren Türkiye'nin önde gelen fren üreticilerinden biri olarak 1988 yılından beri faliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde Ön Muhasebe - Sekreter bölümüne personel alınacaktır. Fatura ve irsaliye düzünlenmesi Banka, Cari Hesapları İşlenmesi Hesap Mutabakatları yapılması Personel evrakları takibi,maaş hesabı yapılması Günlük, haftalık, aylık kasa raporlama Gelen aramaları raporlayıp ilgili kişiye aktarma Firmaya gelen ürünlerin listeleyip, sevk olacak ürünleri takibi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen Meslek Yüksek Okul ilgili bölüm mezunu, Muhasebe alanında 3-5 yıl arasında tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Logo Go program bigisine sahip olması, Ön Muhasebe, Mevzuat hakkında bilgili olması Dosya arşivleme ve gerekli raporlamaları yapabilecek Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Yazılı ve sözlü iletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli Tertip, düzen ve temizliğe özen göstermesi Beylikdüzü,Esenyurt,Bahçeşehir tercih edilen bölgelerdir.

 • Firma Adı Gizli

  Ön Muhasebe ve Sekreterya Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alıcı Satıcı Mutabakatlarının Yapılması, Masraf Formlarının Düzenlenmesi, Fatura ve İrsaliyelerin Kesilmesi, Evraksal işlerin takibi ve dosyalanması, Ofis Telefon ve Kargo Trafiğinin Yürütülmesi, Diğer Muhasebesel İşlere Destek Verilmesi.

  Aranan Nitelikler 25-30 Yaş aralığına BAYAN En az Ticaret Lisesi veya Ön Lisans mezunu ve üzeri, Ofis telefon ve kargo trafiğini yönlendirebilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ön muhasebe alanında 4-5 yıl deneyimli, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, Tercihen Sentez Programını Kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ve Şişli'ye ulaşım sorunu olmayan, Sigara Kullanmayan, ~~(Cumartesi yarım gün (13:00) mesai vardır.)

 • Trem Turkey

  Sekreter / Yönetici Asistanı Trem Turkey

  İstanbul Avrupa

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon, mail trafiğini yönetmek Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, Misafirlere ikramda bulunulması Projelerin ön tanıtımı yapılması Ofisin düzeninden sorumlu olmak Günlük verilen işlerin takibi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS office programlarında kullanıcı deneyimi olan, Tercihen sosyal medya ilgili, araştırmacı raporlama becerileri yüksek, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi Diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Temiz ve düzenli, Gelişime açık Sekreter / Yönetici Asistanı aramaktayız. şirketimiz Beylikdüzü Güzelyurt metrobüs durağına 50 metre uzaklıktadır. aranan niteliklerde uygun adaylarımızın başvurularını bekliyoruz..

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Yönetici Asistanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?