Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetici Asistanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetici Asistanı
 • Department Assistant

  Manpower Managed Servicesİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıProvide full range of administrative support to the Department Manager including; Manage diary, e-mails and telephone traffic, Coordinate travel shedule, Manage correspondence, reports and presentations, Expense entry, Support the team, Organize meetings, events, Follow up personel assistance tasks, Work with other departments.

  Aranan NiteliklerWe are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Department Assistant' to join 'Manpower's Professional Assistance Team' and work for our well known multinational client in energy sector, at İstanbul head office. University degree, High proficiency in English, At least 2 years experience as an assistant of a team or department, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability, Good communication and interpersonal skills, Attention to details.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıOfis işleri Ön muhasebe satış pazarlama ve yönetici asistanlığı becerilerini birlikte yürütebilecek BAYAN personel

  Aranan Nitelikler1-Ofis, ön muhasebe,kayıt ,satış ve yönetici asistanı olarak istihdam ediecek. 2-Ön lisan ve ya lisan mezunu, 3-Disiplinle 4-titiz ve kriz yönetiminde başarılı, 5-Prezentabl 6-SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBELİ 7- Bayan personel arıyoruz.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Executive Assistant

  Alkonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSTEFANO RICCI - ZILLI - BRIONI - FRETTE ve BERLUTI markalarının Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız firmamızın, Nişantaşı'ndaki yönetim ofisinde görevlendirilmek üzere; Bağlı bulunduğu yöneticilerinin günlük ajandasının oluşturulması ve yazışmalarının takibini yapabilecek, Yurt dışı yazışmaları cevaplayabilecek ve iş akışını yönetebilecek, Bağlı bulunduğu yöneticilerinin seyahatlerinin organizasyonunu sağlayabilecek, Dosyalama ve arşivleme işlemlerini yürütebilecek.

  Aranan Nitelikler* Çok iyi derece de İngilizce bilen, * Dış ticaret ve/veya moda sektöründe deneyimli, * En az üniversite mezunu, * Hızlı ve analitik çalışmaya yatkın, * Analiz etme, raporlama, planlama ve organizasyon konularında yetenekli, * Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, * Prezantabl, diksiyonu düzgün, * İletişim,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, * Çözüm odaklı çalışmaya yatkın, * Kendine güveni tam ve işe önceliği olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıFirma faal ortağının yönetici asistanlığı. Not: İş Yerimiz , İkitelli organize sanayi bölgesi İPKAS sanayi sitesinde showroom ofisdir.

  Aranan NiteliklerYönetici Asistanlığı konusunda en az 5 yıl iş tecrübesi olan Organizasyon becerisi yüksek, Pratik ve hızlı çözümler üreten, Girişken, Çalışkan ve sorumluluk alabilen, İş takibi ve raporlaması iyi, Mikrosoft Ofis programlarına (özellikle excel) hakim, (Tercihan) İngilizce bilen Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Diksiyonu düzgün, presantabl Bayan

  Sektör: Plastik, Makine, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Genel Müdür Yrd

 • Tasarımcı Asistanı

  Suud Collectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKurum içi günlük rutin işlerin asiste edilmesi, Şirket içi ve dışı iletişimin sağlanması , gelen telefon ve maillerin karşılanması, kargo trafiğinin yönetilmesi, Web sitesinde ve sosyal medyada kullanılacak görsellerin güncelliğinin sağlanması, Sanal mağazanın e-ticaret operasyonlarının yürütülmesi.

  Aranan Niteliklerİletişim yönü kuvvetli, güleryüzlü ve müşterilerle birebir iletişim kurabilecek, Diksiyon ve hitabeti iyi Türkçe’nin edebi yönlerini rahatlıkla kullanabilecek, Disiplinli , kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, Stres yönetiminde başarılı ve sonuç odaklı, Sanatsal bakış açısı olan, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Ekip çalışmasına uygun, Photoshop ve Excel programlarına hakim, İyi derecede İngilizce ( öncelik yazma) bilgisine sahip, Adayların seçiminde öncelik Güzel Sanatlar Fakültesi ve İletişim Fakültesi’nden mezun olmasıdır

  Sektör: E-Ticaret, Tekstil, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Çankırı' da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması1993 yılından beri Genel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma & Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Yönetim Kurulu Başkanı’nın kurumsal ve sosyal tüm yurtiçi ve yurtdışı toplantı, seyahat, eğitim, ziyaret vb. programlarını organize edecek, Toplantı ve diğer organizasyonların öncesinde hazırlık yapacak, esnasında destek verecek ve sonrasında ise dosyalama ve takip çalışmaları yapacak, Yönetim Kurulu Başkanı’nın telefon, yazılı ve dijital evrak takibini yapacak, Yönetim Kurulu Başkanı İle birimler arası koordinasyonu sağlayacak ve raporlamaları takip edecek, Yönetim Kurulu Başkanı’nın ajandasının organize ve yönetiminde aktif takip ve destek verecek, Tüm çalışmalardaki teknoloji, yöntem ve ekipmanın sürekli yeni, güncel ve kurumsal olmasını sağlayacak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu ( üniversitelerin İşletme, büro yönetimi, halkla ilişkiler veya pazarlama bölümlerinden mezun ), Üst düzey yönetici asiste etme konusunda asgari 2 yıl deneyimli, İyi derecede MS Office programlarını (Word, Excel, Power Point, Outlook) kullanabilen, teknolojik gelişme ve uygulamaları takip eden, Dikkatli ve detaylara önem veren, Organizasyon ve takip yeteneği kuvvetli, Telefon ve sözlü iletişimi kuvvetli, Takip, çözümleme, sonuç alma ve raporlama becerisi ve kültürü olan İngilizce bilen Prezantabl / temsil kabiliyeti ve özgüveni yüksek, Giyim-kuşamından, iletişimine ve çalışma yöntemlerine kadar her konuda kurumsal olmaya özen gösteren, programlı ve titiz çalışan Yönetici asistanlığını meslek edinmiş, kendini geliştirmek için araştırma, okuma ve inceleme çalışmaları yapan Yenibosna lokasyonuna kolay ulaşım sağlayacak güzergahta ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıYabancı sermayeli, sektörün önde gelen denetim şirketlerinden birinde görevlendirilmek üzere ; firma COO'sunu asiste ederek, departman tarafındaki organizasyonlara destek olacak ''ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMin. Ön Lisans (MYO), tercihen Lisans mezunu, İstanbul'da ikamet eden, 25 - 45 yaşları arasında, Kurumsal ve tercihen yabancı sermayeli bir şirkette yönetici asistanlığı alanında en az 5 yıl tecrübeli, İngilizce diline yazılı ve sözlü olarak hakim, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,ilişki yönetiminde başarılı, prezantasyonda başarılı , Analitik düşünebilen, yöneticisinin şahsi ve iş ajandasını takip ederek organize edebilen, Detaylara önem veren, hızlı aksiyon alabilen. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Büro Yönetimi Elemanı

  Çobanpınar İçme Suyuİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİşletmemizde görev yapacak tecrübeli ms office programlarını bilen

  Aranan NiteliklerEn az Lisesi mezunu,5 yıl deneyimli olan,Gaziosmanpaşa, Sultangazi,Arnavutköy ve Alibeyköy'de oturan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Eleman, Memur, Asistan

 • İş AçıklamasıYöneticisinin günlük/haftalık/aylık programının planlaması, organize edilmesi, ajanda ve iş takibinin yapılması, Yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerin organize edilmesiyle ilgili faaliyetlerin (otel ve uçak rezervasyonları, vize işlemleri) yürütülmesi, Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, yöneticisinin mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi, Sunum, rapor faaliyetlerine destek verilmesi ve gerekli revizyonların sağlanması, Gerektiğinde toplantılara katılınılması, toplantı notlarının tutularak katılımcılara iletilmesi, Tüm organizasyonlarda bağlı bulunduğu yöneticiyi temsil etmesi ve operasyonel süreçlerin eksiksiz yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İş İdaresi, İşletme, Halkla İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun, Ofis yönetimi ve Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarında yeterli deneyime sahip, Protokol kurallarını bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve temsil yeteneği gelişmiş, diksiyonu düzgün,Prezentabl Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Organizasyon, planlama ve sunum hazırlama becerisi gelişmiş, İş takibi yüksek ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıDOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Asistan, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • Yönetici Asistanı

  AdeccoAnkara 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıYöneticisinin telefon trafiğini yönetmek, Yöneticisinin tüm ajanda ve program takibini gerçekleştirmek, Yurt içi-yurt dışı seyahat-transfer-konaklama organizasyonlarını yapmak, Konuk karşılama ve yönlendirme süreçlerini yönetmek, İdari İşler süreçlerine destek vermek

  Aranan NiteliklerAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gıda Endüstrisi alanında faaliyet gösteren firmamızın Genel Müdür'ünü asiste edecek Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, Tercihen yönetici asistanlığı konusunda tecrübeli, MS Office programlarını (Excel, Word, PowerPoint) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün, Dikkatli ve detaylara önem veren, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Müşteri Temsilcileri

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDenizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışacak bayan müşteri temsilcileri alınacaktır. Maaş + SGK + Yol + Yemek + Prim

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün İkna kabiliyeti yüksek Kılık kıyafetine önem veren BAYAN Personeller

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Müşteri Temsilcisi

 • Yönetici Asistanı

  Yceo Bilisim Teknolojileriİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBağlı bulunan tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlar, Şirket içi ve dışı bilgi akışını sağlar, Yönetici için gerekli yazışmaları hazırlar, düzeltmeleri yapar, gönderilmesini sağlar ve sistemetik olarak dosyalar, Yönetici’nin telefon görüşmelerini organize ederr; ajandasını ayarlar, takip eder ve aksamamasını sağlar, Yönetici’nin Yurtiçi/yurtdışı toplantı, seminer organizasyonları için gerekli hazırlıkları yapar, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması süreçlerini yerine getirir.

  Aranan Nitelikler30 yaşını aşmamış, Üniversitelerin ilgili ön lisans ve ya lisans bölümlerinden mezun, En az 3 yıl üst düzey yönetici asistanlığı yapmış, Protokol, nezaket kuralları bilincine sahip, MS Office (Word, Excel, Outlook vb.) araçlarını iyi derecede kullanabilen, Yönetimin telefon, yazışma, faks ve e-mail trafiğini yürütebilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünebilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı ve saygılı, Sorumluluk sahibi, titiz, dikkatli ve disiplinli, Bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Sekreter / Asistan

  Akman Enerjiİzmir 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SEKRETER/ASİSTAN alınacaktır. Telefon ve yazışma trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin ofis ile ilgili ihtiyaçlarının organize edilmesi Posta ve kargo takibinin yapılması, Şirket içi idari evrakların dosyalanması ve arşivlenmesini sağlamak, Ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması ile alakalı desteği vermek

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen sekreterlik MYO mezunu. Alanında en az iki yıl deneyimli Tercihen ingilizce bilen MS Office programlarına etkin düzeyde kullanabilen, İnsan İlişkilerinde Başarılı Ve Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayabilen Raporlama, organizasyon ve yönlendirme yeteneğine sahip İletişim Becerileri Ve Temsil Yeteneği Güçlü Olan, Kadın

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Nevşehir' de ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Osmaniye'de ikamet eden, adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Isparta'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Erzurum' da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıDOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Asistan, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAnkara Güdül ilçesi Doğan Jeotermal Group bünyesinde Türkiye’nin dev projesi Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara (Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü) olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden beri, önce insan, önce kalite, önce sağlık önce müşteri memnuniyeti ilkeleriyle sağlık turizminin parlayan yıldızı Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara alanında uzman, profesyonel kadrosuyla beraber misafirlerine ayrıcalıklı konaklama hizmeti sunmaktadır. Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara Ayaş Tesisimizde Genel Müdürlüğü asiste edecek Yönetici Asistanı çalışma arkadaşı arıyoruz. Not :Etimesgut, Eryaman, Sincan, Yenikent, Siteler, Mamak, Ayaş, Güdül ve Beypazarı'na servis imkanı bulunmaktadır.Tesisimiz Ayaş ve Beypazarı arasında yer almaktadır. Ankara Merkeze ortalama bir saat yol sürmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili ön lisans ve ya lisans bölümlerinden mezun, En az 2 yıl üst düzey yönetici asistanlığı yapmış, Protokol, nezaket kuralları bilincine sahip, MS Office (Word, Excel, Outlook vb.) araçlarını iyi derecede kullanabilen, Yönetimin telefon, yazışma, fax ve e-mail trafiğini yürütebilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip ve insiyatif alabilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı ve saygılı, Sorumluluk sahibi, titiz, dikkatli ve disiplinli, Ankara ‘da ikamet eden, Bayan Yönetici Asistanı istihdam edilecektir.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıBağlı bulunduğu yöneticinin/yöneticilerin belirlediği işlerin gereklilikleri yerine getirmek, bu işleri takip etmek ve raporlamak, Bağlı bulunduğu yöneticinin/yöneticilerin günlük, haftalık ve aylık iş planlamasını takip etmek ve koordinasyonu sağlamak, Yönetici ile diğer birimler arasında iletişim ve koordinasyonu sağlamak, Yöneticilerin seyahat organizasyonlarını düzenlemek, uçak, otel, araç vb. rezervasyonları ve yurtdışı vize işlemlerini takip etmek, Gerekli analiz, rapor ve sunumları hazırlamak, Bağlı bulunduğu yöneticinin/yöneticilerin Telefon trafiğini yönetmek Genel Merkez: Bandırma 600 Evler Mahallesi

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Yönetici asistanlığı görevinde en az 2 yıl tecrübeli En az yüksekokul mezunu, 20 - 30 yaşları arasında, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, görünümüne özen gösteren ve iletişimi kuvvetli, İş konusunda takipçi, dikkatli ve disiplinli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Hedef - sonuç odaklı, İyi derecede planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, pratik, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, zamanı iyi yönetebilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Bayan adayların başvurusunuz bekliyoruz

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıDOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Asistan, Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Denizli' de ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması- İlgili yöneticinin yönetiminde olan iş birimlerine destek vermek, - Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, - Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, - Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, - Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, - İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, - Uçak ve otel rezervasyonları, seyahat uçak biletleri, vize işlemlerini takip etmek ve yapmak, - Matbaa, baskı, ve görsel işlemlerini takip etmek, Satınalma yapmak, - Sosyal medya takibinden sorumlu olmak, ilgili yayın verilerini sisteme girmek ve sistemden kaldırma işlemlerini takip etmek, - Telefon Santraline Gelen Telefonları Cevaplayacak ve Yönlendirecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya M.Y.O.ilgili bölümlerinden mezun, · En az 2 yıl deneyimli, · Üst düzey İngilizce bilen, · Office programlarını etkin kullanabilen, · Diksiyonu düzgün ve Giyimine özen gösteren, · Yurt içi ve yurt dışı seyahat etmeye engeli bulunmayan, · Yoğun çalışma temposuna sahip, · Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, · Bayan adaylar,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıProje danışmanlığı ve uygulamaları, event-organizasyon düzenleme, teknik prodüksiyon ve danışmanlık işleri yapan firmamızda yetiştirilmek üzere, sahada ( organizasyonlarda ) ve ofiste çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerFakülte - Yüksekokul Mezunu iyi derecede ingilizce esnek çalışma saatlerine uygun seyahat engeli olmayan insan ilişkilerinde başarılı takım çalışmasına yatkın koordinasyon yeteneği olan

  Sektör: Eğlence, Fuar ve Organizasyon, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetici Asistanı, Asistan, Yetkili Yardımcısı, Eleman

 • Executive Assistant

  Bemes Yapı İnşaatİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAbout Bemes Bemes Group is Turkey's leading company active in Real Estate , Chemicals ,Textile,Entertainment Bemes Real Estate, in collaboration with ARMANI and KEMPINSKI, set the new standarts for luxury residential market in Istanbul with company's worldwide famous project “Macka Residences Interior Design by Armani /Casa Managed by Kempinski“. About the Job Executive Assistant for the President , We are looking for a talented individual to support our President Duties and Responsibilities Handling executive tasks with strong attention to detail and maintaining an excellent follow-up system Organizing domestic and international travels, including but not limited to hotels, flights and transfers.Handling all payment procedures and ensure all travel details are entered accurately into the schedule Planing and supporting international and local meetings, special events: details to include invitee list, managing vendors, travels, etc. Act as a liaison between President and employees Taking international calls, referring questions and issues to appropriate staff or department for further information Taking on personal tasks for executive

  Aranan NiteliklerMust have an excellent command of English Excellent written and verbal communication skills. Ability to learn quickly with regards to executive’s preferences Proactive time manager for both self and executive Strong organizational and analytical skills and ability to effectively present information Advanced skills with Microsoft Office Flexibility, adaptability and dependability

  Sektör: İnşaat, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıÇanakkale ve Kırklareli’nde istihdam edilmek üzere Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezlerimize “Yönetici Asistanı” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında deneyimli, Yüksekokul Mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, Bakımlı iletişim yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, Pazarlama ve Satış tekniklerini iyi bilen, Branşı ile sürekli kendini geliştiren, Daima yenilikleri takip eden, Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Bayan Yönetici Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıŞekerler Grup şirketleri bünyesinde, Yönetim Kurulu Başkanını doğrudan asiste edebilecek "YÖNETİCİ ASİSTANI" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite / Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Online uçak bileti ve otel rezervasyonu yapabilen, Alanında deneyim sahibi, Diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri güçlü, Antalya'da ikamet eden Bayan Yönetici Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

İş Habercisi - Yönetici Asistanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Asistanı Nedir ?

Yönetici Asistanı kariyerinde yöneticinin iş planının uygulanmasına , zaman yönetiminin sağlanmasına ve yöneticinin dahil olacağı toplantı ve organizasyonların koordinesinin sağlanmasını gerçekleştiren kişidir. Pek çok firma yönetici asistanı pozisyonunda çalıştırmak üzere personel aramaktadır ve iş ilanı vermektedir. Yönetici asistanı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar ise Secretcv'yi ziyaret edebilir. Yönetici asistanı ya da benzer olan diğer pozisyonlara başvuru yaparak aradıkları işi kolayca bulabilirler.