Yönetici Asistanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Yönetici Asistanı
 • Netser İstanbul Anadolu 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Daily routine & administrative tasks regarding office management, Carrying out business correspondence and help in documents, Preparing reports or documents, To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Verbal and written translation on a variety of issues when required, Fulfill these tasks within strict manner of professional confidentiality.

  Aranan Nitelikler Excellent command of written and spoken English and Chinese is a must, A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 1 year of experience as executive assistant, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması Providing executive level assistance to the Managing Director and team, Extensive meeting planning and calendar management, Arranging and coordinating business travels Coordinating topics with internal divisions towards result-orientation, Preparing reports and presentations, Documentation, record and file keeping.

  Aranan Nitelikler University degree, Minimum 1 year of experience as an Assistant, Excellent command of both spoken and written English, Correct grammar, punctuation and spelling in Turkish and English, Good MS Office skills (e.g. excel, powerpoint and word), Excellent planning and organization, Strong coordination and communication skills, Detail orientation and multi-tasking, Research, prioritizing, and follow-up, Proactively working against deadline pressures.

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Manpower Managed Services İstanbul Anadolu 10 Eylül 2016

  İş Açıklaması Farklı sektörlerde faaliyet gösteren, bulunuduğu sektörlerde öncü müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Yönetici Asistanı' arıyoruz. Yöneticisinin günlük ajandasını ve randevularını düzenlemek, yönetmek, Seyahat, konaklama ve vize düzenlemelerini yapmak, Şirket içi ve dışı toplantı organizasyonlarını yapmak, Gelen telefonları, soru ve talepleri gözden geçirmek, uygun olanları gündeme getirmek, Gelen e-posta, fax ve mektupları düzenlemek, uygun olanları yönetici adına cevaplamak, Üst düzeyde misafirleri karşılamak, Yöneticisinin kendisine verdiği araştırma, doküman, sunum ve rapor hazırlama faaliyetlerini yapmak, Gerektiğinde, müşteriler, acenteler ve çalışanlarla ilişkileri yürütmek. 

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Alanında en az 3 yıl deneyimi olan (PA & BA), Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip,  Diksiyonu düzgün, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif enerjiye sahip, Yazışma tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan, Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden / edebilecek

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Reed Türkiye Tüm Türkiye 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması   Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Product Manager' for it's multinational company. Manages and develops the strategy and marketing plans for the product Manages new product introductions, structuring product launch activity to support the development of the business. Works on new solutions to drive differentiation and competitor advantage in the market Supports sales team by giving product presentations and demonstrations, customer implementations Collaborates with peers and leaders to ensure project outcomes Coordinates with outside vendors and strategic partners to ensure that product initiatives are well defined and delivered on time and within the budget Monitors and understands customer needs Recommends and assists with product pricing strategies  

  Aranan Nitelikler   Minimum of 4+ years of durable goods industry and product management experience with demonstrated success in project management and implementation Multitasking ability while managing multiple projects from end to end Leadership, communication and collaboration skills Clear and effective written and verbal communication skills both in Turkish and English Strong track record in delivery products that successfully meet targets A thorough understanding of customer needs

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Yozgat'ta ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Başta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Aksaray'da ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Kadıköy – Koşuyolu ve Beşiktaş – Bebek’te bulunan Medya Planlama ve Satın Alma ajansımız için; Randevu ve toplantıları organize edecek, Şirket içi telefon ve bilgi akışını sağlayacak, Evrak ve kargo trafiğini yönetecek, Genel ofis düzenini sağlayacak, Ofisin tertip ve düzeninden sorumlu, Misafirlerin güler yüzle karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olacak sekreter arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda tecrübeli, MS Office programlarını bilen, Bilgisayar ve ofis gereçlerini kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Türkçeye hakim, Prezantabl, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Kadıköy – Koşuyolu Ofisimiz  için Anadolu yakasında oturan,   Beşiktaş – Bebek Ofisimiz için Avrupa yakasında oturan Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması İzmir ofisimizde görevlendirilmek üzere;   Bayan En az lise mezunu Alanında en az iki yıl deneyimli Tercihen ingilizce bilen MS Office programlarına etkin düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde yetenekli, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren Raporlama, organizasyon ve yönlendirme yeteneğine sahip, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışma alışkanlığı olan, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, çalışma arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan Gemak Grup, 1969 yılından bu yana Tersanecilik alanında faaliyet göstermektedir. Grubun içinde yer alan Gemak Tersanesi, Tuzla Gemi Tersanesi, Neta Çelik & Boru Konstrüksiyon Fabrikasında çesitli tip ve tonajlarda gemi inşa ve Yalova Altınova' da inşa edilen tesisiyle çesitli tip ve tonajlarda yeni gemi ve yapıların inşası projeleri gerçeklestirirken, gemi havuzlama, bakım - onarım, dönüşüm projelerine devam etmektedir. Deneyimli ve uzman personeli, modern tesisleri ve alanındaki geniş tecrübesiyle bugüne kadar hizmet verdiği bin beş yüzü aşkın yerli ve yabancı gemi sahibi ve operatörüne güvenli bir ortak olduğunu kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kadrosunda birçok İdari/Mühendis ve Mavi Yaka Çalışan bulunduran Gemak Şirketler Grubu, Yönetici Asistanı aramaktadır. ​ İlgili fonksiyon yöneticilerinin tüm süreçlerde asiste edilmesi, İlgili fonksiyon yöneticilerinin ajanda yönetimi ve etkin takibi, Üst düzey toplantı süreçlerinin hazırlık aşamasının koordine edilmesi, Şirket üst yönetiminin seyahat, konaklama, yurt dışından gelen misafirlerin ağırlanmasına yönelik organizasyonların yürütülmesi, Resmi dairelerdeki iş süreçlerinin (şirket genel kurulları, şirket belgeleri, v.b) hazırlığı ve etkin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Türkiye'nin en büyük mühendislik projelerinden biri olan 3.Köprü Projesinin Çelik Konstrüksiyon imalatını gerçekleştirmiş olan Gemak Grup Şirketleri bünyesinde görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici Asistanlığı pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını ve ofis araçlarını çok iyi kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, Dış görünüşüne özen gösteren, İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Antalya şubemizde çalışacak yönetici asistanı / sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun,   Antalya'da ikamet eden veya edebilecek,   İyi derecede bilgisayar kullanabilen,   Diksiyonu düzgün,   Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,  

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, sektöründe lider, teknoloji ve üretim firmamızın Ümraniye'deki merkez ofisinde görevlendirilmek için; Misafir ve telefon trafiğini yönetecek, Yöneticilerin seyahat organizasyonlarını gerçekleştirecek, Araç filo yönetimi, mutfak ve temizlik hizmetleri, kırtasiye ve basılı evrak satınalması, kargo vb idari işlerin yönetiminden sorumlu olacak, İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Satış departmanlarına raporlama ve dosyalama konularında destek verecek Düzenli ofis saatleri kapsamında haftanın 5 günü çalışacak SEKRETER arıyoruz.

  Aranan Nitelikler * Güleryüzlü, sakin, öğrenmeye istekli * İletişim becerisi güçlü, çözüm odaklı, insiyatif almakta istekli * Üniversite mezunu * Karşılama yapabilecek seviyede İngilizce bilgisi * Word ve Excel bilgisi * Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Sigma Telecom İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Produces information by transcribing, formatting, inputting, editing, retrieving, copying, and transmitting text, data, and graphics. Conserves executive's time by reading, researching, and routing correspondence; drafting letters and documents; collecting and analyzing information; initiating telecommunications. Maintains executive's appointment schedule by planning and scheduling meetings, conferences, teleconferences, and travel. Represents the executive by attending meetings in the executive's absence; speaking for the executive. Welcomes guests and customers by greeting them, in person or on the telephone; answering or directing inquiries. Maintains customer confidence and protects operations by keeping information confidential. Completes projects by assigning work to clerical staff; following up on results. Prepares reports by collecting and analyzing information. Secures information by completing data base backups. Provides historical reference by developing and utilizing filing and retrieval systems; recording meeting discussions. Maintains office supplies inventory by checking stock to determine inventory level; anticipating needed supplies; evaluating new office products; placing and expediting orders for supplies; verifying receipt of supplies. Ensures operation of equipment by completing preventive maintenance requirements; following manufacturer's instructions; troubleshooting malfunctions; calling for repairs; maintaining equipment inventories; evaluating new equipment and techniques. Maintains professional and technical knowledge by attending educational workshops; reviewing professional publications; establishing personal networks; participating in professional societies.

  Aranan Nitelikler At least 2 years of executive assisting experience Demonstrated ability to screen calls, manage calendars, and arrange meeting, travels and events Adept at scheduling events and managing calendars Well-versed in preparing reports and typing correspondence Known for working well with all levels of managers, staff, clients and vendors Able to handle sensitive documents in a very confidential manner First-hand experience in MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, accounting software and internet research Special talent for handling multiple tasks at the same time • Qualified to perform research work for specific assignments and projects Demonstrated analytical and critical thinking skills Able to take initiative and execute assigned tasks in a timely and flawless manner Strong teamwork acumen with a profound ability to work under extreme pressure Proven proficiency in using office equipment such as fax machines and photocopiers Strong passion for working in a fast paced and result oriented environment Flexible schedule with exceptional interpersonal skills Committed to provide excellent customer service all times

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SERETER/ASİSTAN alınacaktır.  Telefon ve yazışma trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin ofis ile ilgili ihtiyaçlarının organize edilmesi Posta ve kargo takibinin yapılması, Şirket içi idari evrakların dosyalanması ve arşivlenmesini sağlamak, Ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması ile alakalı desteği vermek Satış faturalarını kesebilecek.

  Aranan Nitelikler En az lise veya önlisans mezunu Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli düzenli çalışma ve organizasyon yeteneğine sahip, Bayan İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş Açıklaması Dokuma dış giyim imalatı ve ihracatı yapan firmamıza yetiştirilmek üzere iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen Müşteri Temsilcisi Asistanı  

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Seyahat Engeli Olmayan Tercihen Tekstil (Eğitimli) Mühendisi Anadolu Yakasında Tercihen Sultanbeyli Civarında İkamet Eden Uzun Vadeli çalışma arzusunda olan Erkek Adayların Askerlik Yapmış Olması Gerekmektedir  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve  firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maslak'ta bulunan video marketing ajansımız için; -''Gülümsemesini bilmeyen dükkan açmasın'' ne demek anlayabilen, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, -Sunum yapmanın Powerpoint'te yazanları okumak anlamına gelmediğini anlayan, -This is a pencil düzeyini çok önce geçmiş ve bunu yazı diline de aktarabilen, -Bir günde 24 saat haftada 7 gün var! bu durumun farkında olup bu vakti iyi kullanabilen, -Marka'nın logo olmadığını bilen, -Markaları billboard'dan değil yakından görmüş, -Bir ajansta en azından iki kere yıllık izne çıkma şansına kavuşmuş, -2 kere ölçüp sonra bir daha ölçüp kesim işlemine geçen, -Hergün ayrı mı yazılır birleşik mi yazılır bilen, -Mailini atmadan önce ben ne demek istiyordum bu mailde diye sormayacak, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, (bilerek iki kere yazdık!) -Maslak'a ulaşımında sorun olmayan, -Üniversiteden mezun olmayan kalmadı ama biz İletişim veya Reklamcılık mezunlarını arıyoruz, Görev Tanımı: · Yöneticiye, tüm idari konularda tam destek sağlamak, · Yöneticinin, doğru zamanda yeterli ve etkili yönetimsel desteği aldığından emin olmak, · Toplantı planlamalarını ve iş seyahatlerini ayarlamak, koordine etmek, · İhtiyaç durumunda raporları veya gerekli evrakları hazırlamak, · Yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek, · Yapılan çalışmaların faturasını takip etmek ve ön muhasebe görevlerini yerine getirmek, · Üçüncü şahıslar karşısında yöneticiyi ve şirketi temsil etmek, · Mevcut müşteri portföyündeki firmalarla ilişkileri sağlamak, · İşlerin üretim sürecini takip etmek, doğru zamanlamak ve iş teslimini gerçekleştirmek, Jr. Marka Temsilcisi Arıyoruz Keyifle çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz lütfen bize ulaşın.  Ön yazısız CV'ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Temsilci, Sosyal Medya Uzmanı, Satış Temsilcisi, Asistan

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu tesislerimizde çalışacak,  Tercihen "Gıda Teknikerliği" bölümünden mezun, Günlük müşteri siparişlerini toplayacak ve sisteme girişlerini yapacak, Günlük sevk irsaliyelerini düzenleyecek, Müşteri şikayet ve taleplerini ilgili birimlere iletecek, Telefon ve faks trafiğini yönetecek, Ziyaretçileri karşılayacak ve kayıt altına alacak, Müşteri ve tedarikçilerin iletişim bilgilerini güncel tutacak, Posta ve Kargo takibini yapacak ve kayıt altına alacak, Gerekli randevuları organize edecek, Sekreter aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl deneimli,  Diksiyonu düzgün, Bilgisayar ve office yazılımlarına hakim(Foodsoft bilenler önceliklidir) Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, değişim ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen,  Çorlu veya Ergenede ikamet eden,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Catering

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Fulya’da bulunan firmamıza Yönetici Asistanı pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan iyi derecede İngilizce bilen Düzenli ve disiplinli çalışan iş takibi konusunda hassas Telefonları yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek. Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren. Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek Diksiyonu düzgün ,temsil yeteneği ve insan ilişkileri güçlü, adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Madencilik, Enerji

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması Yöneticinin ajanda, toplantı, seyahat organizasyonlarını yapmak, Telefon trafiğini düzenlemek, Bağlı bulunacağı yöneticinin, yazışma, raporlama, dosyalama vb. işleri yürütmek. Yöneticinin günlük iş akışındaki tüm planlamaya hakim olmak, Yöneticinin iş programının tamamını asiste etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Min. 3 sene benzer pozsiyonda çalışmış, iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yetkinliğine sahip, Sorumluluk alabilen, Takipçi ve sonuç odaklı çalışan, İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Dap Holding Yönetim Kurulu Başkan Asistanı olarak çalışacak, Toplantıları, telefon trafiğini organize edebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Cumartesi günleri de tam gün çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayan, prezantabl, diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan yönetici asistanı arıyoruz.

  Sektör: Holding, Halkla İlişkiler, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması 1967 yılından beri faaliyet gösteren, sektöründe öncü ve lider konumdaki firmamızın Tuzla /Tepeören deki Genel Müdürlük Binasında görevlendirilmek üzere İDARİ SEKRETER alınacaktır. -Telefon, fax ve e-mail trafiğini asiste edebilecek, -Kargo ve postaların gönderimi, alımı ve takibinin yapılması, -Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, ikram organizasyonunu yapmak, -Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonuna destek vermek, -Genel ofis destek süreçlerini yürütmek (dosyalama, bilgisayara kayıt, arşivleme, fotokopi, faks, tarama…),

  Aranan Nitelikler -Konusunda en az 3 yıl tecrübeli -Lise veya Meslek Yüksek Okul Mezunu -Diksiyonu Düzgün -İnsan ilişkilerinde başarılı -Güler yüzlü -MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen -İyi düzeyde excel kullanmayı bilen -İyi düzeyde bilgisayar bilgisine sahip -Dosya arşivleme ve gerekli raporlamaları yapabilecek -Kamu ve özel kurumlarla işlemleri yürütebilecek -Veri giriş işlemlerini yapabilecek -Planlama, iletisim ve zaman becerileri gelismis

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Eylül  ayından itibaren Kavacık’ta bulunan fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Rusça konuşabilen  personel aranmaktadır. Çalışma Başlangıç Tarihi : 20 Eylül Çalışma Bitiş Tarihi : 20 Aralık'dır.  İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır.   Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL ( yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. Çalışma izni alan , yabancı uyruklu adaylarda değerlendirilecektir. Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Rusça bilen, -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Görevli, Resepsiyonist, Sorumlu, Yönetici Asistanı

 • Adil Işık Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Genel Merkez'de görev alacak 'Yurtiçi Perakende Genel Müdür Yardımcısı Asistanı' arıyor. Yurtiçi Perakende Genel Müdür Yardımcısı'na bağlı olarak çalışacak, Periyodik raporlamaları yapacak, Yazışmaları ve evrak işlerini takip edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Raporlama ve evrak takibi konusunda deneyim sahibi olan, MS Office programlarını kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim, organizasyon ve planlama becerileri kuvvetli. Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen adaylar tercih edilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticisinin günlük, haftalık ve aylık iş planlamasını takip etmek ve koordinasyonu sağlamak, Seyahat ve toplantı organizasyonlarının yapılması, Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, Faaliyetleri ile ilgili şirket içi ve dışı yazışmaların yürütülmesi, Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması ve arşivlenmesi, Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, Kişisel takvimin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, büro yönetimi, halkla ilişkiler, pazarlama vb.) MS Office Programlarına hakim, Üst düzey yönetici asiste etme konusunda minimum 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip, Hızlı düşünüp çabuk karar verebilen, yeniliklere açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş VETROLA CAM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. yoğun bir AR-GE döneminden sonra, Dünya ve Avrupa standartlarında; çok geniş bir yelpazede cam lavabo üretimine başlamıştır. Firmamız 2005 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında varlığını sürdürmektedir. Yurtiçi pazarında ayda 1500 adet cam lavabo üretimi ile lider konumdadır. Ürünlerimizde hammadde olarak Amerikan ve Belçika menşeli cam, İtalyan ve Alman menşeli boya kullanılmakta olup, üretimde Dünya ve Avrupa standartları uygulanmaktadır. Amerika, Avrupa ve Asya ülkelerine doğrudan ve dolaylı olarak ihracat yapan şirketimiz, artan satış ivmesine paralel olarak kapasitesini ve teknolojisini sürekli güncellemektedir. Yenilikçi yapısı ve üstün hizmet anlayışı ile siz değerli dostlarının daima hizmetinde olacak VETROLA, hassas ve titiz çalışma ile özel tasarımlar ve şık banyolar yaratmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ofis Programlarına kullanabilen, Tercihen Muhasebe bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü ve sabırlı, Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, 25 - 35 yaş arası, Tercihen Kurtköy ve çevresinde ikamet eden, Bayan " Ofis Elemanı / Asistan " çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması DIŞ TİCARET FİRMASI İÇİN SEKRETER ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Microsoft Office programlarını kullanabilen, Genel Muhasebe, bilgisine sahip Sorumluluk sahibi ve işi konusunda titiz, Ofisin tertip ve düzeninden sorumlu Disiplinli, çalışkan, İş ve sonuç odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu ve iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Dikkatli ve detaylara önem veren, Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek, Avrupa yakasında ikamet eden  Bayan adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Hayat Paylaşım Derneği İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması 20-35 yaş arası, Daha önce yönetici asistanlığı konusunda tecrübeli, Üniversite mezunu, Raporlama yapabilen, İleri derecede Word,excell kullanmayı bilen, Bayan, Takım Arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan, Sekreter

 • İş Açıklaması Dudullu Organize San. bölgesinde yer alan Lojistic sektöründe hizmet veren firmamızın merkezinde çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , bayan 25-35 Yaşlarında Dış görünümüne özen gösteren Fiziği ve diksiyonu düzgün bakımlı MS Ofis programlarını kullanabilen , Telefon, fax ve e-mail trafiğini yönetebilecek, İletişim yeteneği kuvvetli , Sorumluluk ve iş ciddiyetine sahip, İstanbul Anadolu yakasında ikametgah eden veya edebilecek.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , bayan .MS Ofis programlarını kullanabilen , .Telefon, fax ve e-mail trafiğini yönetebilecek, .İletişim yeteneği kuvvetli , .Sorumluluk ve iş ciddiyetine sahip, .Motivasyonu ve özgüveni yüksek , .Yoğun iş temposuna  uyum sağlayabilecek , .Prezantabl .İnsan ilişkileri kuvvetli, .Takım çalışmalarına yatkın , .İş konusunda takipçi , .Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş , .İstanbul-Beylikdüzü , Esenyurt ve Büyükçekmece semtlerine yakın ikamet eden ,

  Sektör: Alüminyum, Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı

/
5

İş Habercisi - Yönetici Asistanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Asistanı Nedir ?

Yönetici Asistanı kariyerinde yöneticinin iş planının uygulanmasına , zaman yönetiminin sağlanmasına ve yöneticinin dahil olacağı toplantı ve organizasyonların koordinesinin sağlanmasını gerçekleştiren kişidir. Pek çok firma yönetici asistanı pozisyonunda çalıştırmak üzere personel aramaktadır ve iş ilanı vermektedir. Yönetici asistanı pozisyonunda çalışmak isteyen adaylar ise Secretcv'yi ziyaret edebilir. Yönetici asistanı ya da benzer olan diğer pozisyonlara başvuru yaparak aradıkları işi kolayca bulabilirler.