Asistan İş İlanları

Hepsini Temizle
Asistan
 • İş Açıklaması Secretcv.com İnsan Kaynakları departmanında yürütülen Seçme Yerleştirme süreçlerine destek verecek "İşe Alım Stajyeri" arayışındayız.

  Aranan Nitelikler MYO ya da Üniversiteden yeni mezun, İnsan Kaynakları, özellikle İşe Alım alanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı Etkin iletişim becerilene sahip, MS Office ve Internet kullanımına hakim, Haftaiçi hergün ofiste görev alabilecek, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer, Asistan

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe 40 yılı aşkın süredir geniş bir yelpazede hizmet veren TEKNİK YAPI, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında 10 milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştirmiştir. Taahhüt, emanet ve kat karşılığı şeklinde faaliyet gösteren TEKNİK YAPI, ürettiği yapılarda uyguladığı yenilikçi tasarımları, ileri teknolojisi ve yüksek hızı ile sektörde farklı bir konum elde etmiştir. Türkiye’nin en Prestijli konut projelerine imza atan şirketimizin Denizli Projesinde görevlendirilmek üzere ‘SATIŞ ASİSTANI’ aranmaktadır.   Müşteri ilişkileri sürecini yönetmek, Satış ofisine gelen müşterileri güler yüzle karşılamak, Satış Ofisine gelen telefonları yönlendirmek, Görüşme trafiğini ve CRM yönetmek, Satış bölümü yönetici ve çalışanlarını asiste etmek, Satış kayıt ve raporları zamanın da hazırlamak, Gayrimenkul satış sürecine hâkim olmak, Gayrimenkul satış sonrası hizmetlerine destek olmak,  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ön lisans veya Lisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarını kullanabilen, Prezantabl dış görünüşüne önem veren, İletişim ve ikna gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, takipçi ve düzenli                                   Eğitime ve yeniliklere açık kendini sürekli geliştiren yenileyebilecek vizyon sahibi Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yâda 3 sene tecilli, Tercihen yabancı dil İngilizce bilen,   Cumartesi pazar çalışma günleri olup, hafta içi bir gün izin yapma prensibi ile çalışılacaktır

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • Satış Asistanı Manpower İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan lokasyonundaki mağazasında görevlendirilmek üzere "Satış Asistanları" arıyoruz. Tercihen üniversite mezunu, Perakende sektöründe iki yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip oyuncusu, Müşteri odaklı çalışan, Güleryüzlü, dışa dönük ve iletişim kabiliyetleri kuvvetli, İnisiyatif alabilen, Güvenilir bir kişiliğe sahip olan.

  Aranan Nitelikler Mağazada bulunan ürünlerin satışından sorumlu olmak, Marka ve ürünler hakkında müşterileri bilgilendirmek, Müşteri takibi yapmak ve portföy oluşturmak, Mağazadaki görsel düzenleme ve teşhir takibini yapmak.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Danışman, Asistan

 • Teknik İşler Uzman Yardımcısı EKOL Logistics İstanbul Anadolu 15 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Teknik İşler Ekibi’nin yönlendirilmesi için sisteme (SAP) girişi ve bakım bildirimlerinin takibinin yapılması, Sistemde (SAP) yer alan bakım bildirimlerini teknik işler personellerine iş emri olarak verilmesi, İş emirleri içerisinde yedek parça ya da sarf malzemesi varsa bunların satınalma taleplerini açılması, İş emirleri sonrasında oluşan faturaların sisteme (SAP) girişinin ve takibinin yapılması, İş Makinalarının periyodik bakım faturalarının sisteme (SAP)  girişinin yapılması, Şirket binek araçlarının akaryakıt ve yol, köprü geçiş sistemlerinin takiplerinin yapılması, Teknik personellerin puantajlarının, sisteme (SAP) girişlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu olan, tercihen Önlisans mezunu MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Takipçi, zamanı optimum kullanan, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Uzman Yard, Asistan

 • İş Açıklaması To provide full secretarial service to the General Manager Arrangement and follow-up of the agenda Travel and hotel arrangements Communication and correspondence follow-up Receiving and answering relevant telephone calls, inquiries and visitors on behalf of General Manager Preparing regular and ad-hoc presentations, reports and meeting minutes To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Liaison between executive and all departments Being in touch with the clients worked with Fulfilling all other related tasks of personal assistance

  Aranan Nitelikler A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 2 years of experience as executive assistant, Excellent command of written and spoken English and Russian is a must, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Ön Muhasebe Elemanı Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ön muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve sistem girişlerinin yapılması, Alış ve Satış faturalarının takibi, Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, Ofise gelen faturaların takibi, yönlendirmesi ve dosyalanmasından sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Dönemsel (Günlük/Aylık) Resepsiyonist Manpower Suadiye İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Nisan 2016

  İş Açıklaması Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimizin çeşitli 'Dönemsel Projeleri'nde görevlendirilmek üzere 'Resepsiyonist' arıyoruz. Telefon ve faks trafiğinin yönetilmesi, Gelen giden evrak takibinin yapılması ve yönlendirilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi, Seyahat planlamalarının yapılması, Resepsiyonist olarak ihtiyaç duyulduğu durumlarda farklı departmanların asiste edilmesi.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • Genel Müdür Asistanı Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Mart 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer pozisyonda 2- 5 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office yazılımlarına hakim, Diksiyonu düzgün İstanbul'da ikamet eden , bayan Genel Müdür Asistanı aramaktayız.  

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Kozyatağı Bauhaus Yapı Market'de Haziran ayı boyunca görev alacak BAYAN etkinlik ve stand personelleri aramaktayız. Çalışma Detayları :  Çalışma Tarihi : 1-30 Haziran ( 1 Ay ) Çalışma Saatleri : 12:00 - 20:00 ( Hafta içi 1 gün izin kullanılacak ) Aylık Maaş : 1300 TL Net + Yemek + SSK İş Tanımı : Belirtilen Yapı Marketde , ünlü bir boya markası adına çalışılıyor olacaktır. Standa görev alınıp çeşitli promosyon ürünlerinin dağıtımı ve alanda kurulu oyun aktivitelerine kişiler yönlendirilecektir. Çeşitli oyun etkinliklerinde müşterilere yardımcı ve destek olunacaktır.        

  Aranan Nitelikler -20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Hostes, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması İnşaat projelerinde taşeron olarak dış cephe mantolama işi yapan firmamız için şirket merkezinde görevlendirilecek Çekmeköy civarında oturan, Genel muhasebeye yardım edecek, Şantiyelerden gelen siparişleri üretici firmalara geçecek, gelen siparişlerini takip edecek,

  Aranan Nitelikler Lise veya Üniversite mezunu, En az 3 yıl ofis tecrübesi olan, MS Office programlarını (excell, word vs.) iyi derece bilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli, ve dinamik, Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Sağlık sektöründe deneyimli.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen sağlık sektöründe özlük İşleri konusunda deneyimli, İş Kanunu, SGK mevzuatı ve ilgili yönetmeliklere uygulama düzeyinde hakim olunması, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yönü güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, detaylı ve titiz çalışabilen, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, Personel özlük kayıtlarının koordinasyonu ve güncelliğinin takibi, Personel işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesi, PDKS sisteminin aktif olarak kullanılması, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Faaliyet konusu iç giyim olan firmamızın BAKIRKÖY MAĞAZAMIZA KASİYER  alınacaktır.   Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli, IBM kasa programını ve Nebim Winner bilen, Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen, İletişim becerisi yüksek, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, 18-25 yaşları arasında, Güleryüzlü, pozitif, dinamik, Bayan,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Kasiyer, Görevli, Asistan

 • Video Marketing Jr. Marka Temsilcisi! Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Maslak'ta bulunan video marketing ajansımız için; -Gülümsemesini bilmeyen dükkan açması ne demek anlayabilen, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, -Sunum yapmanın Powerpoint'te yazanları okumak anlamına gelmediğini anlayan, -This is a pencil düzeyini çok önce geçmiş ve bunu yazı diline de aktarabilen, -Bir günde 24 saat haftada 7 gün var! bu durumun farkında olup bu vakti iyi kullanabilen, -Marka'nın logo olmadığını bilen, -Markaları billboard'dan değil yakından görmüş, -Bir ajansta en azından iki kere yıllık izne çıkma şansına kavuşmuş, -2 kere ölçüp sonra bir daha ölçüp kesim işlemine geçen, -Hergün ayrı mı yazılır birleşik mi yazılır bilen, -Mailini atmadan önce ben ne demek istiyordum bu mailde diye sormayacak, -Masası toplu değilken vicdan azabı çeken, (bilerek iki kere yazdık!) -Maslak'a ulaşımında sorun olmayan, -Üniversiteden mezun olmayan kalmadı ama biz İletişim veya Reklamcılık mezunlarını arıyoruz, Görev Tanımı: · Yöneticiye, tüm idari konularda tam destek sağlamak, · Yöneticinin, doğru zamanda yeterli ve etkili yönetimsel desteği aldığından emin olmak, · Toplantı planlamalarını ve iş seyahatlerini ayarlamak, koordine etmek, · İhtiyaç durumunda raporları veya gerekli evrakları hazırlamak, · Yazışmaları ve telefon trafiğini yönetmek, · Yapılan çalışmaların faturasını takip etmek ve ön muhasebe görevlerini yerine getirmek, · Üçüncü şahıslar karşısında yöneticiyi ve şirketi temsil etmek, · Mevcut müşteri portföyündeki firmalarla ilişkileri sağlamak, · İşlerin üretim sürecini takip etmek, doğru zamanlamak ve iş teslimini gerçekleştirmek, Jr. Marka Temsilcisi Arıyoruz Keyifle çalışan bir ekibin parçası olmak isterseniz lütfen bize ulaşın. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Reklamcılık, Diğer, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Satış Temsilcisi, Temsilci, Asistan, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden *Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu* kapsamında görevlendirilmek üzere; İzmir'de bulunan Ofisimizdeki çeşitli departmanlarımızda ve mağazalarımızda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, Yasa kapsamında Engelli kadrosunda çalışmaya uygun, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, evrak takibi yapabilecek, Dinamik çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması   Antalya'da hizmet veren Titanic Beach Lara'da ASST. HOUSEKEEPER olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Benzer işletmelerde Asst. Housekeeper olarak 2 yıl deneyimli, Dikkatli ,titiz ve takım çalışmasını benimsemiş Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Analitik düşünce ve iyi derecede iletişim becerisine sahip, Otel operasyonuna hakim  Banketin yoğun olduğu benzer işletmede çalışmış olmak, Liderlik eğitimi almış,yönetici konumunda, Tam zamanlı çalışabilen, Ofis ve bilgisayar programlarına hakim,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Asistan

 • Sekreter Çağın Ofis Mobilya İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen “Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü” veya benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce/Almanca bilgisine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarını ve ofis ekipmanlarını kullanabilen, Telefon, kargo-kurye trafiğini yönetebilecek, Misafirleri güler yüzle karşılayıp ve yönlendirilmesini sağlayabilecek, Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi, Disiplinli, işini severek yapacak, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, Toplantı organizasyonunu sağlayacak, Konaklama ve uçak rezervasyonlarının takibini yapacak, 35 yaşını geçmemiş, İkitelli de bulunan Ofisimize Sekreter alımı yapılacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • İş Açıklaması 1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan firmamız, 1990 yılında Tekbir Giyim San.ve Tic.A.Ş.’ni kurmuştur. TEKBİR   Markası ile Türkiye de ilk defa Perakende Tesettür Mağazacılık zincirini oluşturmuştur. Türkiye genelinde 100 ün üzerinde perakende satış noktası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt dışında da bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya pazarlamaktadır. Bursa Kent Meydanı Avm Satış Mağazamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tesettür bayan giyim sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Kişisel İmajına dikkat eden, Güler yüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Tercihen Ms Office, Nebim Winner Programını etkili kullanabilen, 18 -35 yaş arası Bayan "  Satış Danışmanı" aranmaktadır

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Asistan

 • Data Personeli - Arapça Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Otelcilik, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak. Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe lider markalar arasında yer alan firmanın, Yetkili Satıcılarında görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Aktif Satış Danışmanı” aramaktayız. Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan Ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek Dinamik, prezantabl, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu Kastamonu'da ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • Kasiyer - Elazığ YKM Elazığ Bugün

  İş Açıklaması Satış katlarında bulunan kasalardaki işlemleri şirket kurallarına ve kanunlara uygun şekilde, hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Gün başı ve gün sonu kasa açılış ve kapanış işlemlerini zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek, Şirket müşteri hizmeti politikası doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirmek, ortaya çıkan müşteri şikayetlerini yetki sınırları dahilindeyse çözmek, aksi durumlarda ilgili yöneticiye iletmek.

  Aranan Nitelikler Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş Elazığ YKM Mağazası'nda görev alacak, aşağıda belirtilen niteliklere uygun Kasiyer arıyoruz.   "Kasiyer" aramanmaktadır. En az lise mezunu, Başvurduğu pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • Satış Asistanı Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Satış Yöneticisi ve ekibini asiste edecek, Satış ekibinin müşteriye gönderdiği teklif ve sözleşmelerin hazırlanmasında yardımcı olacak, Ofis içinde satış departmanının evrak işlerini yönetecek, Müşterilerden gelen taleplere cevap verip, onlara teklifleri iletecek, Telefonla gelen siparişleri alıp sisteme girişini yapacak, Siparişi aldıktan sonra sipariş müşteriye ulaşana kadar tüm sürecin eksiksiz işlemesini sağlayacak, Satılan ürünlerin sisteme girilip, faturalandirilmasi, takibi ve kontrolünü yapacak, Sorumlu olduğu hizmetler ile ilgili olarak gerekli satış ekibi ile koordineli çalışacak,

  Aranan Nitelikler İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti güçlü, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Çözüm odaklı ve analiz yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hakim Satış Asistanı aramaktayız. Alınacak personel Şişli/Esentepe’deki genel merkezimizde istihdam edilecektir.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması 1986  yılında kurulan 1999 yılından  beri İstanbul Avrupa Yakası  Bahçeşehir'de faaliyet gösteren Özel Gençer Ağız ve Diş Sağlığı  polikliniğimizde çalışmak üzere yönetici asistanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Mesleğinde en az iki yıl deneyimli Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda tüm güncel yöntem, teknik ve teknolojiye hakim Mesleki vizyonu yanında, kurum kültürünü ve değerlerini taşıyabilecek Mesleki vizyonu yanında, kurum kültürünü ve değerlerini taşıyabilecek Hasta memnuniyetine önem veren iletişim becerisine sahip  güler yüzlü Ekip çalışmasına yatkın Alanındaki yenilikleri takip eden Öğrenmeye açık Sorumluluk sahibi Sözlü yazılı iletişimi güçlü Sonuç odaklı Dikkatli çalışmayı prensip edenmiş Dış görünüşüneve kişisel bakımına  önem  veren Sigara kullanmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması Üst Düzey Yönetici Asistanı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için Yönetici Asistanı aramaktayız.   Görev Açıklaması Zaman / Ajanda Yönetimi Seyahat Organizasyonu Toplantı Organizasyonu Yöneticinin şirket içi ve dışı ile bilgi akışı ve koordinasyonu sağlamak Yurt içi ve yurt dışı telefon trafiğinin koordine edilmesi ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Bağlı olduğu yöneticinin yurt içi ve yurt dışı yazışmalarının gerçekleştirilerek dosyalama ve raporlama sisteminin oluşturulması  

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversite mezunu, Üst düzey yönetici asistanlığı pozisyonunda veya benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, 23-32 yaşları arasında Tercihan iyi İngilizce bilen MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, özellikle excel ve power point kullanımına hakim, Tercihan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, Prezantabl, güler yüzlü, insan ilişkileri ve ifade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Çözüm odaklı, araştırmacı, sistemli ve detaylı çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, Yeniliğe ve gelişime heyecan duyan Zaman ve stres yönetimi konularında deneyimli İletişim ve ilişki yeteneği güçlü Düzenli, sabırlı ve işine saygılı Analiz yapma, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek Raporlama ve yazışmaları yapabilecek

  Sektör: Danışmanlık, Dernek ve Vakıf, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Balıkesir mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25  yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması 1986  yılında kurulan 1999 yılından  beri İstanbul Avrupa Yakası  Bahçeşehir'de faaliyet gösteren Özel Gençer Ağız ve Diş sağlığı  polikliniğimizde çalışmak üzere ön Muhasebe elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise ,ticaret lisesi  mezunu ya da   ilgili okullardan mezun MS Office programlarını etkin kullanabilen Fatura vb. evrakları düzenlemek ve kayıt etmek Branşı ile ilgili tüm güncel yöntem, teknik ve teknolojiye hakim( tercihen nova ağız diş sağlığı programını bilen veya öğrenmeye yatkın) Mesleki vizyonu yanında, kurum kültürünü ve değerlerini taşıyabilecek Ekip çalışmasına yatkın Alanındaki yenilikleri takip eden Öğrenmeye açık Sorumluluk sahibi Sözlü yazılı iletişimi güçlü Sonuç odaklı Dikkatli çalışmayı prensip edenmiş Dış görünüşüneve kişisel bakımına  önem  veren Sigara kullanmayan  Esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Asistan ((İşkur Destekli) Dilek Grup İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz ve İşkur işbirliği ile yürütülen  İşbaşında Eğitim Programı kapsamında bizimle çalışacak Asistan arayışımız bulunmaktadır.Kursiyerlerimizin günlük ücretlendirme ve sağlık sigortaları İşkur tarafından karşılanacaktır. Şirketimiz, Kursiyerlerimize ücretsiz yemek ve servis imkanı sunacaktır. - Değerlendirilecek Adaylar ; Yönetim- İdari İşler departmanlarında görevlendirileceklerdir.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün,Takipçi, düzenli, sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurma ve dinleme yeteneğine İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların Resimli Özgeçmişlerinizi bekliyoruz.  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza, şirket hedef ve stratejilerine uygun şekilde satış ve pazarlama süreçlerinde görevlendirilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Gıda Sektöründe, Satış ve Pazarlama konusunda (yurtdışı) deneyimi olan, yurt dışı sıcak satış yapabilecek, MS Office programlarına hakim, SAP programı kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, 35 yaşını aşmamış, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış,  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması Bodrum'da yer alan mağazalarımızda Yaz Döneminde görevlendirilmek üzere dönemsel olarak çalışacak 'Satış Görevlileri' aramaktayız.    En az lise mezunuysanız,  Bodrum'da ikamet ediyorsanız,   Mağazacılık alanında kariyer yapmak istiyor ya da mağazacılık deneyimine sahipseniz,  Mağazacılığı her türlü iş ve sorumluluk alanıyla bir bütün olarak görüp seviyorsanız,  İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız,  Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız,  başvurunuzu bekliyoruz.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması Başakşehir/Kayaşehir bölgesinde yeni açılan Gayrimenkul Ofisimize  Ofis Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az 2 yıl asistanlık ve benzeri işlerde deneyimi bulunan, Bayan. - Telefon trafiğini yönetecek ve gelen misafirleri yönlendirecek, - Ofisin genel düzeninden sorumlu olacak, - Güler yüzlü ve görünümüne her zaman özen gösteren, - Diksiyonu iyi olan, - Tercihen lise ya da üniversite mezunu, - Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven, - Düzenli ve disipli çalışan, - Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, Powerpoint vb), - Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (Fax, tarayıcı, yazıcı vb), - Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi güçlü, - Kalite odaklı çalışan, titiz ve düzenli, - Kayaşehir'de ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan Ofis asistanı arıyoruz

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

/
18

İş Habercisi - Asistan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?