Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Asistan İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Asistan
 • İş AçıklamasıCustomer Success Associate (German) $40K Are you a results-driven professional motivated by a drive to bring your customers success? Are you an effective communicator capable of collaborating with multiple teams to achieve your goals? Do you enjoy working directly with customers? Do you thrive on working with complex and challenging technology? Are you eager to join a network of the most talented remote workers in the world while earning $40,000 all from the comfort of your home? If you’re a support engineer with a track record of successfully resolving customer issues quickly, confidently and independently — then this may be the perfect job for you. Job Description: Aurea Software acquires, manages, and builds mission critical software. Our key core value is to make our customer successful and from there we trust our business will grow. Naturally, our support team is held to the highest standard and we empower all our team members to live and breathe our customer success value. Key Responsibilities: Prioritize based on business needs Defuse any escalated customer situation Handle customers' queries through email, phone and chat Live up to the standard of being the front-line representative of the company with our clients, reactively and proactively Effectively communicate technical solutions to non-technical customers Know the specifics of communications with end users as well as professional clients and distributors Be a team player, even if it is in a work from home environment Troubleshoot within a virtual environment Set up virtual machines Required Education, Experience and Qualifications: English and or German fluency 3+ years, as a front-line technical support agent in a high-volume contact center Experience with Domain Name Servers and Active Directory authentication Experience as technical support for B2C or B2B customers Windows Server OS Technical knowledge of networking Windows Networking TCP/IP Powershell ISS SQL HTML XML XSL HTML/CSS JavaScript Ajax Streamserve in the retails service (ERP retail, Finance, WMS) Familiarity with troubleshooting in virtual environments Experience setting up virtual machines Compensation: $20/hr USD, that’s $40,000 Annually Hours: 40 hours/week, long term Location: Global (remote) Next Steps: We’re one of the few legitimate companies offering high-paying jobs that are 100% remote, work from home. You never have to fight traffic to the office again and you have the freedom to choose when and where you put in your 40 hours to be most effective each week. To qualify, please provide a resume/CV demonstrating the required experience and skills. From there, to help us find the top 1% of talent, there will be a series of interviews, scenario questions, and online skills examinations before meeting with the hiring managers. We realize these are challenging and can require a decent amount of time - so we thank you in advance for your efforts.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Asistan, Yetkili

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Bodrum'da ikamet eden Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Asistan, Uzman, Uzman Yard, Satış Temsilcisi

 • Ofis Asistanı

  Manpowerİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇok uluslu müşteri portföyümüzün ihtiyaçları doğrultusunda; Toplantı organizasyonları ve şirketiçi departman destekleri gibi ofis operasyonunu takip edip düzenleyecek deneyimli ofis asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İyi düzeyde İngilizce bilmek zorunlu kriterdir - Ofis Asistanlığı pozisyonunda en az 2 yıl deneyim sahibi - Ms Office programlarına hakim - Programlı, proaktif ve disiplinli çalışmaya yatkın

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Asistan

 • Dönemsel Ofis Asistanları

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 20 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir.Reed, dünyanın dört bir yanındaki 180 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Türkiye, danışmanlığını yaptığı müşterilerinde değerlendirmek üzere, dönemsel projelerde çalışacak "Ofis Asistanı" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite / ön lisans mezunu Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek Planlama ve organizasyon becerisi yüksek İyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. İş Tanımı: Direkt Satış ekiplerinde, belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan *Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman Yard, Asistan, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş Açıklaması"Vakko Suadiye Wedding" mağazamızda görev alacak, perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Gelinlik Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli Modayı yaşam tarzı haline getirmiş Tercihen gelinlik satışında deneyimli Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük parekende zincirlerinden GAP, İstanbul İstinye Park Avm mağazasında çalışabilecek Depo Görevlisi arıyor... Sevkiyat ve transfer işlemlerinin operasyonel süreçlerinde görev alacak, Ürünlerin depoya yerleşimi ve düzeninden sorumlu olacak, Ürün toplama ve sevkiyata hazırlama işlemlerini gerçekleştirecek, İrsaliye basımı ve ürün sayımlarını organize edebilecek, Ürün dağılımı ve yükleme süreçlerini etkin bir şekilde yürütebilecek, Sevkiyat kontrollerini yapacak, Depo işleyişiyle ilgili kontrolleri gerçekleştirecek ve ilgili birimlere raporlamalarını yapacak.

  Aranan NiteliklerÖğrenmeye, Kendini geliştirmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıAlacağımız personel ofis içerisinde Denizcilik (Acenta ) Bölümünde Yetiştirilecektir. Tüm Türkiye Limanlarında Gemi Acenatalık Hizmeti vermektedir.

  Aranan NiteliklerŞirktimiz Bünyesinde ingilizce Bilen Bayan Yönetici Asisitanı alınacaktır. Müracaat İnternet Üzerinde Yapılacaktır. Telefon ile cevap verilmeyecektir.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTÜYAP Fuar Merkezi'nde bilgi işlem departmanı bölümünde veri girişi işlemi gerçekleştirme görevinden sorumlu olacak Excel ve orta seviye İNGİLİZCE bilen personel aranmaktadır. Çalışma kapsamında olumlu performansa istinaden düzenli devamlılık sağlanacaktır. Çalışma hafta içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Hafta sonu izinli olunacaktır. Maaş çalışılan günler üzerinden günlük 50 TL + Yemek + SSK olarak hesaplanacaktır. Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler-23 - 35 yaş arasında, -İngilizce bilen, -İyi derecede excel kullanabilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Temsilci, Yardımcı

 • İş AçıklamasıHukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkillerimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanlarında 22 yıldır hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’ den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir. Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır. Yukarıdaki vizyona ulaşmak için; müvekkil memnuniyeti ve bağlılığını sağlama, faaliyetlerimizi daha etkin, verimli ve maliyet odaklı yönetmek anlayışıyla, hedeflerimize ulaşmada takımımıza katkı sağlayacak, alanlarında deneyimli "Çağrı Merkezi Alacak Tahsilatı (Kıdemli Müşteri Temsilcisi)”arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerYeni projelerle norm kadro artışı yaptığımız Çağrı Merkezi Birimimizde telefonla alacak tahsilatı yapmak üzere çalışacak "Kıdemli Müşteri Temsilcisi",​ · Önlisans veya tercihen Lisans mezunu, · Inbound ve/veya outbound çağrı merkezlerinde tercihen Yasal Takip/ Collection operasyonlarda minimum 4 yıl çalışmış, "Kıdemli Müşteri Temsilci” pozisyonunda da en az 2 yıl tecrübesi olan, · 100-200 kişilik ekiplerin ve farklı projelerin içerisinde yer almış, · Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, · Yoğun iş temposunda iş önceliklerini belirleme becerisine sahip, · Raporlama noktasında ofis programlarını iyi kullanan, · Hızlı aksiyon alabilen, hedef ve sonuç odaklı, · Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, · İnsan ilişkilerinde başarılı olup, iç motivasyon ve enerjisini üst düzeyde tutabilen, · Ekip arkadaşlarının gelişimine katkı sağlayabilecek, · Esnek (yoğun) çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, · Dinamik ortamları seven, "Pozitif ve Enerjik”, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.) İŞ TANIMI Yöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak.

  Sektör: Hukuk, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıDANIŞMANLIK YAPMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMAMIZ İÇİN PAZARLAMA ASİSTANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİ. MEZUNU VEYA ÖĞRENCİSİ İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıA G İNŞAAT OLARAK BÜNYEMİZDE ÇALIŞACAK ÖN MUHASEBEYE HAKİM VE OFİS ASİSTAN HİZMETİ VEREBİLECEK BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ .

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Ofis asisranlığı ve ön muhasebede en az 1 yıl deneyimli Nilüfer Ataevler bölgesine yakın ya da ulaşımı kolay semtlerde oturan Özenli, düzenli ve güleryüzlü 22-45 yaş arasında Bayan

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • Regulatory Affairs Assistant

  Saylon Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıThe Regulatory Affairs Assistant provides support and assistance to the Regulatory Affairs department located in İstanbul, Turkey. This role actively contributes to ensuring operational excellence for the department whilst working in close collaboration with other members of the Regulatory Affairs team. Maintaining/updating files, records, and databases Inputting data on to the system Assisting with maintenance of regulatory systems including working instructions and other working tools such as forms and spread sheets Providing administrative support, as required; booking meeting rooms, couriers, post, purchase orders. To assist the department in any other duty that is required in line with the job role Managing and tracking regulatory projects/requests to assure alignment with business goals

  Aranan NiteliklerUniversity degree in Chemistry, Pharmacy, Chemical Engineering or Biology Good command of written and spoken English Strong computer skills in MS Office programs Detail oriented with strong analytical and problem-solving skills Willingness to learn new skills Ability to prioritise and to work on multiple tasks in parallel Good notion of urgency to provide support in a proactive and timely manner Excellent team player able to interact well with different types of people and always willing to help Adaptable to changing project priorities and work assignments No experience required

  Sektör: Danışmanlık, İlaç

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Muğla ve ilçelerinde bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Denizli'de bulunan mağazalarında değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Depo düzenini sağlayacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Mağazanın düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSektörünün lider firmalarına çağrı merkezi hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere ileri seviyede İngilizce bilen ve akıcı şekilde İngilizce konuşabilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. İş yerimiz; Anadolu yakası Maltepe minibüs yolu üzerindedir.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Etkin iletişim, problem çözme, ikna ve analiz etme yetkinliklerine sahip, Çağrı Merkezi'nde kariyer hedefleyen, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Tercihen çağrı merkezi deneyimi bulunan, MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl tecilli,

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Temsilci, Asistan

 • Pendik Satış Danışmanı

  Loya Mağazacılıkİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜrettiği her üründe kaliteye önem veren, müşteri odaklı, yenilikçi ve büyüyen iç giyim markası olarak sektörün önde gelen firması olan Loya Mazağcılık Pendik Mağazası için "Satış Danışmanları" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 18-30 yaş arasında Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • Satınalma Asistanı

  Pink&Moreİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması2013 yılında kurulan Pink&More olarak, desenlerin zengin dünyasından yola çıkarak, mutfak ve sofralar başta olmak üzere evler için ilgi çekici ürünler sunuyoruz. Her yıl farklı desenlerle müşterilerimizin karşısına çıkmayı hedeflerken, bu desenlere sahip çatal-kaşık-bıçak setleri, tabaklar, tepsiler,mutfak tekstili ve daha birçok ürünle 5 ülkeye ihracat yapmaktayız. Şirketimizde görevlendirilmek üzere Satınalma Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Tedarikçi firmalar ile iletişimin sağlanması Ürünlerin stok ve sipariş takiplerinin yapılması Satış ve stok raporlarının hazırlanması Yeni ürünlerin mağaza dağıtımı Ürün stok kartlarının, fiyatlarının ve detaylarının sistemde tanımlanması

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, özellikle ileri derecede excel bilgisi olan, Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen ve analitik düşünen, Öğrenmeye, gelişime ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Zaman ve süreç yönetimi becerisi yüksek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış. Çok iyi derecede İngilizce bilen

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıYeni Açılacak Hilltown AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModayı yaşam tarzı haline getirmiş, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Asistan

 • PHP Yazılımcı (Junior)

  LUİS BİENİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞİRKET TANIMI: Markamızın, Türkiye'de 220'nin üzerinde eczane ve klinikte ürünleri bulunmakta olup, ayrıca yurt dışında 9 farklı ülkede ; Almanya, Amerika, Avusturya, Hollanda, Belçika, Çin, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Irak gibi ülkelerde de bayiilik ve distribütörlükleri bulunmaktadır. Luis Bien, alanında uzman kişilerle birlikte geliştirdiği ürünler ile hızla büyüyen bir marka olma yolunda ilerlerken ekibinde görev alacak e- ticaret departmanımıza PHP Yazılımcı (Junior) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, MYO ya da Üniversite mezunu, PHP-MYSQL teknolojisine hakim, Büyük ölçekli databaseler ile rahatlıkla çalışabilecek, Güvenlik konusuna önem veren Javascript konusunda bilgili (Özellikle Jquery kütüphanesine hakim), Web uygulamaları ve yazılım geliştirme konusunda gelişime açık ve araştırma yapmayı seven, Analitik düşünebilen, problem çözmeyi seven ve problem çözümlerini kayıt altına alan, Gelişmeleri takip edebilecek ve teknik dökümanları okuyabilecek düzeyde ingilizceye hakim, Ekip çalışmasına yatkın, esnek ve aynı anda farklı sorumluluklar alabilen, Laravel ve Codeigniter hakim Wordpress, Opencart gibi yazılımlara modül yazabilen ve geliştirebilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecili bulunan

  Sektör: Kozmetik, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman Yard, Asistan, Dijital Pazarlama Uzmanı, Yönetici Asistanı, Web Designer

 • İş AçıklamasıVakko Outlet Esenyurt mağazamız "Home Reyonunda" deneyimli  "Satış Danışmanı" çalışma arkadaşları arıyoruz...

  Aranan NiteliklerHome reyonu veya Home konsept mağaza deneyimli Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen Hizmet ve satış becerisine güvenen  Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Shipping Assistant

  Asmara International – Türkiye İrtibat Bürosuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİhracat evrakları kontrol ve takibi Haftalık, aylık ve yıllık yükleme raporları hazırlanması Fatura takibi Customer Tracking Sistem veri girişleri Yurtdışı finans raporlarının oluşturulması

  Aranan NiteliklerÜniversitenin İşletme veya iktisat bölümünden yeni mezun olmuş, yetiştirilmek üzere dinamik öğrenmeye hevesli iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Shipping ve İhracat Departmanında çalışacak bir asistan aramaktayız. MS Office programlarına hakim olmalı Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek olmalı

  Sektör: Tekstil, İthalat/İhracat, Lojistik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıLufthansa InTouch ist das Competence Center für den Kundenservice der Lufthansa Group. Unsere Service Center befinden sich an 8 faszinierenden Orten weltweit. Mit mehr als 15-jähriger Erfahrung bieten wir gemeinsam mit unseren Schwestergesellschaften ein umfangreiches Service-Portfolio im Dienstleistungsbereich für Flug, Reise- und Logistikindustrie an. Unsere 2.200 Mitarbeiter erbringen Kundenservice 24-Stunden am Tag, 7 Tage die Woche in 35 Sprachen. Wir suchen Dich als Customer Service Consultant (m/w) für unseren Standort Istanbul Unsere Customer Service Consultants bearbeiten Kundenanfragen zu allgemeinen Reservierungen, Produktinformationen, Gepäckermittlungen, Vielfliegerbetreuung, sowie Online- und Reisebürobetreuung Wir bieten: - Unbefristetes Arbeitsverhältnis - Professionelle Ausbildung und Einarbeitung - Sicheres Gehalt - Schicht- und leistungsorientierte Bonusoptionen - Flexible Arbeitszeitmodelle - Angebot von Splittschichten - Freie Wahlmöglichkeit für Shuttledienst oder Fahrtkostenzuschuss - Essensgeld - Private Krankenversicherung - Gesetzlicher Jahresurlaub & Sonderurlaub - Speziell vergünstigte Flugpreise für Mitarbeiter und ihre Familien bei zahlreichen Fluggesellschaften - Sonderkonditionen bei diversen Partnerunternehmen (u.a. Reiseveranstalter, Hotel, Mietwagen) Dein Profil: - Deutschkenntnisse auf muttersprachlichem Niveau - Kommunikativ und Lösungsorientiert - Kundenorientiertes Denken - Teamfähig - Sichere PC Kenntnisse Menschen mit Behinderung werden bei gleicher Eignung bevorzugt! Interesse geweckt? Melde Dich gerne unter +90 212 354 60 33 oder isthr@dlh.de

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Danışman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli AOSB'de bulunan merkezinde değerlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Mutfak düzenini sağlayacak, İkram hizmetlerinde bulunacak , Merkezin düzen ve temizliğini yapacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Titiz ve özverili, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan bayan adayların başvurularını bekliyoruz. Not : İlanımıza sadece engelli adayların başvurularını bekliyoruz. Lütfen önyazınızda engelinizi ve derecesini belirtiniz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıÜrettiği her üründe kaliteye önem veren, müşteri odaklı, yenilikçi ve büyüyen iç giyim markası olarak sektörün önde gelen firması olan Loya Mazağcılık Küçükçekmece Cennet'teki Mağazası için "Satış Danışmanları" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 18-30 yaş arasında Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması1955 yılından bu yana çeşitli mümessillikler ve distribütörlükler ile otomotiv yedek parça konularında uzmanlaşarak Türkiye piyasasına hizmet vermeye başlayan firmamız, her türlü rulman ihtiyacına karşılık verecek yelpazeye kavuşmuştur. Bunun yanı sıra, Türkiye'nin her yerine teknik destek veren mühendislik birimimiz müşterilerimizin ve son kullanıcıların tüm ihtiyaç ve sorularına ve en önemlisi yeni proje ve geliştirme çalışmalarına da yerinde çözüm getirmektedir. İstanbul merkezli firmamızın Ankara şubesinde çalışma ailemize katılacak Satış Mühendisi aramaktayız. Aşağıda verilen görev tanımı ve nitelikler, sizin sahip olduğunuz niteliklerle örtüşüyorsa, vakit geçirmeden bize başvurabilirsiniz. Satış temsilcilerinin soru ve taleplerini cevaplamak Kurumlardan gelen ürün taleplerinin, talebin alınmasından faturalanma ve teslim edilme sürecine kadar takip etmek, Gelen telefon, müşteri ve misafirlerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi Sipariş alma, sisteme girişi ve takibi, Bakiye siparişlerin teknik ofis ile görüşülerek alınması, ürünlerin takibi, ürünler gelince sevkinin sağlanması B2B’den gelen siparişleri onaylamak eksikleri firma ve satış temsilcilerine iletmek Fiyat teklifi hazırlamak Mail Order işlemlerini gerçekleştirmek B2B katalog girişi ve kontrolü B2B kurulumu, müşterilerden gelen sorunların çözümü için destek vermek Şubelere destek vermek Özet olarak; Müşteri İlişkilerini sağlıklı bir şekilde yönetmek, iş takibi yapmak, depo elemanları ile işbirliği içinde çalışmak. Teknik konularda yardım alarak gerektiğinde müşteriyi ikna etmek Sistem veri tabanı için data girişleri yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ya da liselerin Makine bölümlerinden mezun, Tercihen bayan, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl iş tecrübesi sahibi olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Ofis programlarını kullanan, Kişisel Motivasyona sahip, İnisiyatif kullanmayı bilen, Öğrenme ve kendini geliştirmeye yatkın, İletişim, İkna ve İşbirliği becerileri olan, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet bilincine sahip, Başkalarını anlayan ve bu konuda gerekli titizliği gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B2B sistemlerini bilen Sağlanan haklar servis+yemekhane , Çalışma saatleri hafta içi 08.30-19.00 Haftasonu 09.00-17.30

  Sektör: İthalat/İhracat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Sorumlu, Asistan

 • Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı

  Saylon Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSaylon Danışmanlık, kurulduğu 2002 yılından bu yana çok uluslu firmalara çeviri, ilaç ruhsatlandırma ve yerelleştirme alanlarında hizmetler sağlayan lider ve güvenilir bir firmadır. Gayrettepede bulunan ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere, yeni mezun Ruhsatlandırma Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı: Ruhsatlandırma ile ilgili ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve mevzuatın takip edilmesi, Türkiye’de sunulacak ruhsat başvuru dosyaları için gerekli tercümelerin yapılması, Ruhsat başvuru dosyalarının bazı bölümlerinin yazılması, Gerekli bilgi ve belgelerdeki eksiklerin ilgili kişilerle iletişime geçilerek temin edilmesi, Ruhsat başvuru dosyalarının Ortak Teknik Doküman (OTD) kurallarına göre hazırlanması, Ruhsat başvuru dosyalarının Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK)’na sunulması, , Ruhsat dosyası güncelleme (varyasyon) başvurularının OTD kurallarına göre hazırlanması, TİTCK’ye sunulması, Ruhsat yenileme dosyalarının OTD kurallarına göre hazırlanması, TİTCK’ye sunulması, Sağlık Bakanlığı ve diğer resmi otoriteler ile gerekli yazışmaların yapılması, her türlü ruhsat başvurusunun arşivlenmesi, takibi ve ilgili kayıtların tutulması, yönetim ve hizmet verilen firmalar için raporlar hazırlanması, Ruhsat danışmanlığı verilen ilaç firmaları ile sözlü ve yazılı iletişimin sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İngilizce eğitim veren Kimya, Eczacılık, Biyomedikal vb. bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviri yapabilecek, İngilizce ve Türkçe yazım ve dil bilgisi kurallarına hakim, Tercihen 2. dil olarak Almanca, Fransızca veya Rusça bilen, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yeniliklere ve gelişime açık, İletişim yetenekleri güçlü.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eczacı, Asistan

 • Genel Başvuru (İstanbul Viaport)

  Media Marktİstanbul Anadolu 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMediaMarkt (İstanbul Viaport) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Asistan

 • İş AçıklamasıYeni Açılacak Hilltown AVM Mağazamızda görevlendirilmek üzere Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, modaya ve mağazacılığa ilgi duyan, geleceğin mağazacıları olarak yetiştirilecek "Satış Danışmanı" pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModayı yaşam tarzı haline getirmiş, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen Dinamik, yeniliklere açık Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen Mağazacılık sektöründe deneyimli En az lise mezunu

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıSpor Perakendeciliği sektöründe lider Yalı Spor'un Ankara Kızılay Yalı mağazasında deposunda görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adaylar. İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

/12

İş Habercisi - Asistan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?