Asistan İş İlanları

Hepsini Temizle
Asistan
 • Netser İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • Etstur İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Hedefi misafir memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen tatiller sunmak olan Etstur’un, Kalite Güvence ve Müşteri İlişkileri Departmanında; misafir memnuniyeti anketi, proje ölçüm ve raporlamaları, CRM vb. süreçlerde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim  veren;  Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi  - Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde 2-5 yıl çalışma deneyimi olan,  - Diksiyonu düzgün ve prezantabl,  - Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip,  - Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,  - MS Excel programına hakim,  - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip,  - Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan  deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin, Genel Müdürlük birimi  Satış departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde ''Müşteri Hizmetleri Temsilcisi'' aramaktayız. Satış departmanına ait operasyonun yürütülmesi, Sipariş takibinin yapılması, Rusça veya İngilizce gelen metinlerin tercüme edilmesi, Müşteri taleplerinin karşılanması ve ilgili birime aktarılması,

  Aranan Nitelikler          Ön lisans ve Üniversite mezunu,          İleri düzeyde Word ve Excel bilgisi olan,          İleri düzeyde İngilizce bilen, tercihen Rusça bilen,          Alanında minimum 2 yıl tecrübeli,          Analitik yönü kuvvetli.

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Asistan

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 4 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Lojistik sektörünün lider kuruluşlarından olan şirketimiz de, Departmana gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesine yardımcı olacak, gelen-giden evrak ve kargo takibini yürütecek, çay kahve servisi yapabilecek Departman Asistanı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek ve güleryüzlü, İş takibi yüksek ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, Türkçe'yi etkin bir şekilde kullanan ses tonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, Prezantbl , Ofis kültürüne sahip, Tercihen bilgisayar programlarına hakim, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.   Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Florya Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         Lisans mezunu, ·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, ·         Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,  ·         Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, ·         Mali ve idari raporlama alanında deneyimi olan, ·         Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iş takibi becerilerine sahip,Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, ·         Dış görünüşüne özen gösteren, ·         Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, ·         Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, ·         Raporlama becerisine sahip ve analitik düşünebilen.   "Genel Müdür Asistanı" arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler ·         Yöneticisinin randevularını, toplantılarını ve seyahatlerini organize etmek, ·         Yöneticisinin yazışmalarının ve gönderilerinin koordinasyonunun sağlamak, ·         Yöneticisine gerekli raporlamaları yapmak, ·         Toplantı ön hazırlıklarının yapılarak gerektiğinde toplantı notlarını ve sunumlarını hazırlanmak, ·         Gerekli durumlarda ilgili sunum ve raporları hazırlamak, ·         Evrakların dosyalanması ve arşivlenmesi.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Diş kliniğimize diş hekimi asitanı olarak daha önce çalışmış deneyimli personel alınacaktır.     İşin tanımı;   Diş hekiminin yaptığı işlemler sırasında yardımcı olmak, Asiste etmek, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirmek, Hasta koordinasyonunu sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Bayan,prezantabıl,güleryüzlü,20-30 yaş aralığında 09:00-19:30 saatleri için problemi olmayan başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Anadolu Yakası mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Merkez Mağaza Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Anadolu Yakası Bölge Müdürü'nün asistanlığını yapabilecek, Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Prezantable, diksiyonu düzgün, Temsil yeteneği güçlü, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dinamik, yaratıcı, analiz yeteneği gelişmiş, İyi derecede ofis programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, En az MYO veya Fakülte mezunu, Anadolu Yakasında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • Adil Işık Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması    Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ve 3500 çalışanı ile müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısıyla sektöründe lider bir marka olma vizyonu ile yola çıkan Adil Işık Group Bahariye' deki mağazası için "Uzman Satış Danışmanları" arıyor.  Adil Işık Group Şirket'inde dumansız yaşama destek olmak ve sağlıklı yaşam alanları yaratmak amacıyla, tüm işe alım değerlendirmeleri sonrası eşit özelliklere sahip adaylar arasında sigara içmeyen  adaylar tercih edilmektedir.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması İTALYANCA BİLEN YÖNETİCİNİN SAĞ KOLU OLABİLECEK BAYAN ASİSTAN    Tatminkar ücretle,ithalat yapan firmamız için;presantabl, yazışma işlemlerini takip edecek ofis ortamında işleri yapacak, 30 yaşını aşmamış Yurtiçi, yurtdışı (İsviçre,Fransa ve İtalya gibi ülkelere ) hiçbir seyahat engeli bulunmayan İyi derece İtalyanca bilen

  Aranan Nitelikler İyi derecede İtalyanca  konuşabilen, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Asla sigara kullanmayan, Yurtiçi, yurtdışı (İsviçre,Fransa ve İtalya) seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Karali Çay İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE PART TİME STAJYER AVUKAT ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için: Şirketin genel muhasebe işlemlerini yürütebilecek aşağıdaki niteliklere sahip "GENEL MUHASEBE SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe işlemleri konuusunda deneyimi olan, Banka işlemlerini takip edebilecek, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, 22-35 yaşları arası, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, Netsis programını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bayraklı-Bornova-Buca-Karşıyaka semtlerinde ikamet eden

  Sektör: Gıda, İmalat, Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması Müşterilerini çok iyi tanımak, yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterileri takip etmek Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunmak Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve müşterilere ürün özelliklerini anlatmak Mağaza çalışanları ile ilişkilerini takım elemanı anlayışı içinde, saygı temeli üzerine kurulmuş aşırı samimi olmayan ama güven yaratan, pozitif iletişim kurarak sağlamak. Ürün alarmlama, askılama, gelen ürünlerin reyonlara yerleştirilmesi, iade veya transfer amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılmak Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlamak Mağaza ürün düzeninin markanın görsel standartlarına uyumunu sağlamak

  Aranan Nitelikler Hatemoğlu, markamızın TOKAT NOVADA AVM ' de bulunan mağazası için, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer hedefleyen aşağıdaki niteliklere sahip, En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe deneyim sahibi, Müşteri ihtiyaçlarını anlayabilen, İletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü, prezentabl, pozitif ve dinamik, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Asistan

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu”  İŞKUR’ dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  "Gıda" sektöründe faaliyet gösteren firmamız için aşağıdaki niteliklere sahip "ÖN MUHASEBE PERSONELİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Ön muhasebe alanında 1-2 yıl tecrübeli, Muhasebe programları tercihen Netsis kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Titiz ve düzenli çalışmaya özen gösteren, Güler yüzlü, prezentabl ve diksiyonu düzgün, Bayraklı-Bornova-Buca-Karşıyaka güzergahında ikamet eden.

  Sektör: Dağıtım, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş Açıklaması Aybirdi Mutfak Gereçleri; 1982 yılında Tahtakale' de ticari hayatına başlamış olup, 1997 yılından bu yanada İstoç Ticaret Merkezinde toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir.  Firmamız Otel konsepti, zincir market ve mağaza konsepti, züccaciye ve alışveriş merkezi konseptlerine toptan ürün temin etmekle birlikte, perakende sektörüne de adım atmıştır. Faaliyet gösterdiğimiz alanlar; porselen grubu, çelik grubu, küçük ev aletleri, beyaz eşya, mobilya ve ev tekstili gibi geniş bir yelpazeye hitap etmektedir.  

  Aranan Nitelikler Satın alma konusunda deneyimli, Dış görünüşüne özen gösteren, Konuşma ve hitap şekline hakim, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,     Kendisine güvenen ve "Ben bu işi yaparım." diyen; Aktif ve Dinamik BAYAN takım arkadaşları aramaktayız...   NOT: ERKEK ADAYLARIN BAŞVURULARI KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR...

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Eleman, Yönetici, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması Personel ve özlük işlemlerinin tüm süreçlerinin ve bildirimlerinin yasal mevzuata uygun şekilde yerine getirilmesi, Aylık puantaj ve bordro icmallerini yapmak, Ücret ve Yan Hakların tahakkuklarını yapmak ve kontrol etmek, Personel işe giriş ve çıkış işlemleri yapmak, Personel Özlük Dosyalarının düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak, Tüm idari işler faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibi,  

  Aranan Nitelikler   Şirketimizin Tuzla’da bulunan fabrikasın ’da çalışmak üzere Dönemsel “İnsan Kaynakları Elemanı “ pozisyonu için görev alabilecek; En az Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Personel özlük işlemleri, puantaj, bordro ve tahakkuk,  işlemleri konularında tecrübeli, SGK ve İş Kanunu uygulamalarına hakim, Muhasebe departmanına destek verebilecek, İyi derecede M.S Ofis programlarını (özellikle Excel) kullanabilen, İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 2 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın takip becerisi gelişmiş, 35 Yaşını aşmamış, Askerlik Hizmetini tamamlamış  Bay adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışman, Asistan

 • MOS DENTAL İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması GÖREV TANIMI; Hastanın hazırlanması, kliniğe alınması, Ünit ve odanın hazırlanması, Tüm süreçlerde hekime yardımcı olunması, Periyodik temizlik, sterilizasyon-dezenfeksiyon işlemlerinin yapılması, Malzemelerin eksiksiz tedarik ve korunması.

  Aranan Nitelikler Alanında deneyimli, Yüksek tempolu ve esnek çalışma sistemine uyumlu çalışabilecek, Tıbbi süreçlere hakim (cerrahi, implant, protez,vb ) Alanıyla ilgili en az MYO mezunu (tercih nedeni), Hasta-yakınları ve ekibiyle etkili iletişim kurabilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Başakşehir veya Bahçelievler’e ulaşım sıkıntısı yaşamayan, Sigara kullanmayan (Tercih nedeni) Askerlik sorunu olmayan (Erkek adaylar)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan, Diş Teknik Sekreteri

 • Sun Etiket İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mali Müşavirlik belgesi olan Muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mali Müşavirlik Belgesi olan KDV iade konusunda tecrübesi olan Genel Muhasebeye vakıf Tekdüzen Hesap Planını bilen LKS veya GO+ Muhasebe ve Office programlarına hakim En az yüksek okul mezunu Tercihen en az 5 yıl muhasebe alanında tecrübeli İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet eden Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Eleman, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Kalıp ve İskele sektöründe yer alan firmamızın, Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Teklif Departmanında, Teknik ofiste hazırlanan listelerin excel formatında düzenlenmesi, eksik birim fiyatların belirlenen hesaplamalara göre tamamlanması, teklif özet tablolarının oluşturulması, teklif şartlarını içeren ön yazıların hazırlanması süreçlerinde görevlendirilmek üzere, Teklif Hazırlama Asistanları alınacaktır. www.tms.tc

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * MC Office programlarına hakim, * Teklif bölümünde ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen 20-27 yaş aralığında bayan. * Tercihen Ticaret Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu Mezunu..

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Ajansımız bünyesinde Secret Cv. ve  üzerinden  yapılan başvuruları değerlendirip, adaylara randevu verebilecek, gün içerisinde mülakat takibi yapabilecek bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İkna becerisi yüksek, Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunabilecek, Telefonda iletişim yetkinliğine sahip, Diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın,  Günlük ve aylık arama hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, En az Lise mezunu, tercihen MYO veya Üniversite Mezunu, Tercihen Şişli ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık, Çağrı Merkezi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Nişantaşı'nda bulunan Diş Estetiği Merkezimize "Diş Hekimi Asistanı" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Diş Hekimi Asistanı olarak daha önceden görev almış, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Görünümüne ve kişisel hijyene önem veren, En az lise mezunu, Yapılan işlerin takibini gerçekleştirebilecek, Hasta koordinasyonunu sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Ulaşımı sorun etmeyecek Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Hotel, Restaurant ve Cafe (HORECA) kanalındaki müşteriler ile tüm müşteri ilişkilerini, satış ve pazarlama aktivitelerini takip etmek. Mevcut müşterilerin bağlılığı ve memnuniyetinin artırılmasına odaklanarak satış sürecini geliştirmek,  Müşteri memnuniyetinin sağlanması için etkin diyalogları kurmak, Günlük iş planını oluşturarak ve gerekli ziyaretleri gerçekleştirerek satış hedeflerini tutturmak, Müşteri odaklı fırsat/kampanya yaratılması için gerekli araştırmaları yapmak,

  Aranan Nitelikler  Aktaes Holding A.Ş. dünyaca ünlü ve sektörlerinde lider, lüks gıda ve içecek markaların Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir. Perrier (www.perrier.com), S.Pellegrino (www.sanpellegrino.com), illy espresso (www.illy.com - www.barista.com.tr), Lambweston (www.lambweston.com)  gibi markaları temsil ediyor, Türkiye genelindeki tüm reklam, pazarlama, satış ve dağıtım aktivitelerini gerçekleştiriyoruz.  Şirketimiz dünya gıda dağıtımında lider firmalardan biri olan, 135’000 çalışanı ve 19 milyar dolar cirosu olan Bidvest grubuna aittir (www.bidvest.com).  Şirketimiz için, İstanbul Taksim ofisimizde yer alacak, satış departmanına çalışma arkadaşı aramaktayız Aranan Nitelikler Hızlı tüketim ürünlerine ve yiyecek içecek sektörüne merak duyan Satış ve pazarlama alanlarında tecrübeli, kariyerini bu alanda ilerletmek isteyen, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın ve etkin iletişim kurabilen, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Dış görünüşüne özen gösteren ve önem veren, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,   

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Ajans

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Adayı, Asistan

 • İş Açıklaması ŞİŞLİ DE BULUNAN HUKUK BÜROMUZUN  İcra dosyalarının adres araştırmasını sahada yapacak ve bu dosyaları takip ederek ilgili dosyaların yasal işlemlerinin başlatılması. • Tahsili gecikmiş borçluların, alacak takibi konusunda istihbarat çalışmalarını yapabilecek,  •SAHA ZİYARETLERİNDE BULUNABİLECEK, • Veri doğrulama ve ilave bilgi edinme çalışmaları yapabilecek,  

  Aranan Nitelikler  En az lise mezunu,  Disiplinli,   Takipçi,   Çalışkan ve öğrenmeye açık,   Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli   İstihbarat yönetimi, uygulama ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek,   Bay aday arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması YENİBOSNA'DAKİ OFİSİMİZE; EXCELL BİLEN , TELEFONLA KONUŞMAYI SEVEN , ÇIKIŞ YAPILAN KARGOLARIN ÇIKIŞI VE TAKİBİNİ VE OFİS İÇİ TRAFİĞİ YÖNLENDİREBİLCEK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR. İRTİBAT: 541 611 31 50 - 532 741 95 85  ZAFER MAH. KUMRULU SK. SARAY İŞ MERKEZİ KAT:4 D:39 YENİBOSNA-KULELİ

  Aranan Nitelikler EXCEL BİLEN TELEFON İLE KONUŞMAYI VE YÖNLENDİRMEYİ SEVEN KOORDİNASYON YETENEĞİ OLAN PROBLEM ÇÖZME VE ANALİTİK BAKIŞ AÇISINA SAHİP GÜNLÜK YOĞUN TEMPODAN HOŞLANAN

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Örgün eğitim veren Üniversitelerin İşletme, Kamu Yonetimi, Ekonomi vb bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış Üst düzey yönetici asiste etme konusunda minimum 3 yıl deneyimli, iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Çok İyi derecede MS Office programlarını (Word, Excel, Power Point, Outlook) kullanabilen, İş takibi yapan ve sonuçları raporlayan, Sunum hazırlama ve aktarma becerileri olan Organizasyon ve takip yeteneği kuvvetli, sonuç odaklı, sorumluluk sahibi Temsil ve iletişim yetenegi gelişmiş, Telefon ve sözlü iletişimi kuvvetli, Güleryüzlü,dinamik, prezantabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde bilgi işlem departmanı bölümünde veri girişi işlemi gerçekleştirme görevinden sorumlu olacak Excel ve minimum orta düzey İNGİLİZCE bilen  personel aranmaktadır. Çalışma kapsamında olumlu performansa istinaden düzenli devamlılık sağlanacaktır. Çalışma hafta içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Hafta sonu izinli olunacaktır.  Maaş çalışılan günler üzerinden günlük 50 TL + Yemek + SSK olarak hesaplanacaktır.  Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır. 

  Aranan Nitelikler -23 - 35 yaş arasında, -İngilizce bilen, -İyi derecede excel kullanabilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Temsilci, Yardımcı

 • İş Açıklaması İş Tanımı ve Genel Şartlar "? Telefon ve faks trafiğini yönetmek, ? Mesajları zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletmek, ? Ofisin idari ihtiyaçlarına (dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vs) cevap vermek, ? Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak, ? Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olmak, ? Ofis işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak, ? Yazışmalar, raporlama ve dosyalamadan sorumlu olmak. ? Firmanın tüm çalışanlarına ve departmanlarına gerekli desteğin verilmesi, ? Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, ? Tercihen İngilizce bilen, ? Benzer pozisyonlarda en az 1-2 yıl deneyimli, ? MS Office programlarını kullanabilen, ? İnsan ilişkileri, ifade yeteneği güçlü ve diksiyonu düzgün, ? Güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren, ? Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi, ? Disiplinli, işini severek yapan, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli BAYAN personel aramaktayız. recep_demir@kuralkan.com.tr adresine cvlerinizi gönderebilir yada 0216 581 21 21 dahili 2133 ten Recep bey ile görüşebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler İş Tanımı ve Genel Şartlar "? Telefon ve faks trafiğini yönetmek, ? Mesajları zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletmek, ? Ofisin idari ihtiyaçlarına (dosyalama, fotokopi, randevu alma, rezervasyon vs) cevap vermek, ? Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak, ? Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasından sorumlu olmak, ? Ofis işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak, ? Yazışmalar, raporlama ve dosyalamadan sorumlu olmak. ? Firmanın tüm çalışanlarına ve departmanlarına gerekli desteğin verilmesi, ? Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, ? Tercihen İngilizce bilen, ? Benzer pozisyonlarda en az 1-2 yıl deneyimli, ? MS Office programlarını kullanabilen, ? İnsan ilişkileri, ifade yeteneği güçlü ve diksiyonu düzgün, ? Güleryüzlü, dış görünümüne özen gösteren, ? Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi, ? Disiplinli, işini severek yapan, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli BAYAN personel aramaktayız.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • MediEnt KBB İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Kozyatağı'ndaki Kulak Burun Boğaz branş hastanemizde görevlendirmek üzere "KBB Doktor Asistanı" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Doktor asistanlığı / Hasta danışmanlığı pozisyonunda en az 2 yıl deneyime sahip, İletişimi kuvvetli ve planlama - organizasyon yeteneğine sahip, Güler yüzlü, dinamik, Prezantabl, Düzgün ve güçlü bir diksiyona sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Anadolu Yakası'nda ikamet eden 17-25 yaş aralığında Bayan "Doktor Asistanı / Hasta Danışmanı" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Anadolu Yakası Teknik Servis Hizmetleri Tic.A.Ş. Anadolu yakası BAYMAK teknik servis hizmeti veren firmamıza telefonda iletişim konusunda yeteneğine güvenen Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası, Bilgisayar kullanımına hâkim, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen ve sonuç odaklı çalışan, İkna kabiliyeti olan, Sigara kullanmayan, Tercihen İstanbul  Kartal ve Pendik ilçelerinde oturan, Bayan.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması COLDWELL BANKER KİMDİR       Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 110 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır.  Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.      - Ofis  dökümanlarının takibi, arşivlenmesi, kopyalanması ve yönetiminden sorumlu olmak    - Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek    - Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak,    - Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak,    - Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek,    - Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis  cihazlarını kullanmak.    - Posta, kurye, kargo teslim alımı ve gönderimini organize etmek  

  Aranan Nitelikler - Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, - Lise veya Tercihen Üniversite mezunu, - Ofis araçlarına (Telefon, santral, fax,yazıcı vb.) hakim - MS office programlarına hakim ve özellikle excel programını iyi bilen, - Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, - Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, - Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, - Arşiv ve dosyalama sistemi bilgisine sahip - Yazışma stilleri ve kurallarını iyi bilen - Koordinasyon yeteneğine sahip, diksiyonu düzgün - BAYAN OFİS ASİSTANI arıyoruz

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Şirketlerimizin Tuzla / İstanbul da bulunan ofisinde  ön muhasebe ve yönetici asistanlık görevini üstlenecek bayan personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Telefon trafiğini yönetecek, Ön muhasebe alanında deneyimli, Cari hesap takiplerini yapacak, İş disiplini olan ve takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, Organizasyon, planlama ve takip yeteneğine sahip, Tercihen lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Mikro Bilen Tercihen Kartal-Pendik-Tuzla Bölgesinde İkamet Eden  

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

/
15

İş Habercisi - Asistan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?