Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Asistan İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Asistan
 • Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşterilerimizin farklı departmanlarında görev almak üzere; yer aldığı departmanın süreçlerine destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerFarklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimiz için engelli kadrosunda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları arıyoruz; En az Lise mezunu, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engellilik kapsamında değerlendirilen, En az %40 engelli olduğuna ilişkin raporu bulunan, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi becerileri kuvvetli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Asistan

 • Manpower Suadiyeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDenetim alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Takım Asistanı" arıyoruz. Müdür ve Direktörlerin takvim organizasyonlarının yapılması, Raporlamaların düzenlenmesi, Toplantı notlarının kontrol edilmesi ve düzeltilmesi. Yurt içi ve yurt dışı toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması, Departmanının tüm operasyonel işlerinin yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Departman asistanı, takım asistanı pozisyonlarında kurumsal firmalarda 3-4 yıl deneyimi olan, İleri derecede İngilizce konuşma ve yazma becerisine sahip MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen, ayrıntılara önem veren, sonuç odaklı çalışan, zamanı iyi yönetebilen, Diksiyonu düzgün, prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, İletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Asistan

 • Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAlış ve satış faturalarının muhasebeleştirilmesinin sağlanması, Fatura girişlerinin yapılması, Dosyalanan tüm mahsup işlemlerinin kontrolünün yapılması, Diğer tüm muhasebe süreçlerine destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerHizmet alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için “Dönemsel Muhasebe Asistanı” arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Muhasebe ve Finans), İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard, Asistan

 • İş AçıklamasıWe are seeking for a 'Human Resources Department Assistant' with below qualifications to work for our well known multinational client in pharmaceutical sector. Providing full support to the department in all administration functions according to the standards internal procedures. Supply necessary supports to zone employees with all travels. (visa, hotel and flight etc. Reservation), Assist expat employee on private and business related issues, Budget and approve zone invoices, and allocated to the correct cost centers, Maintain the relations with suppliers, and other third parties to facilitate all office administration, Manage office materials, stationery and business card, Receive, read, distribute, answer and follow up on all kinds of e-mails, faxes and mail, Manage all appointments, guests relations (local &international), File the documents, To update and follow up zone travel and job schedules, Coordinate business meetings providing the appropriate documents and other necessary materials and meeting room.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, High proficiency in English, At least 2 years experience as an assistant of a team or department, assistance experience with expat managers will be a plus, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability, Good communication and interpersonal skills, Attention to details.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKatalog ve web sitesinin tasarım çalışmaları, içerik düzenleme, güncelliğini sağlamak için gerekli organizasyonu yapmak. Yeni ürünün devreye alınma sürecinde genel görünüm, ambalaj, reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri organizasyonu ve planlaması (firma içi ve dışı). Ürün ve firmayla ilgili reklam ve pazarlama faaliyetlerinin organizasyonu, yönetimi ve takibi Promosyon ürünlerinin belirlenmesi takibi ve organizasyonu Tüm medya (geleneksel, sosyal) çalışmaları ve takibi Tüketici hakları kanun ve yönetmeliklerin takibi Sektör ve trendleri takip etmek, Pazar araştırması yapmak, bunları yeni ürün fikirlerine dönüştürmek. Yıllık Yeni ürün planlama ve geliştirme faaliyetlerini yürütmek. Ürünün niteliklerinden, tasarımına, fiyatlamasından, lansmanına kadar tüm Yeni ürün geliştirme süreçlerini yönetmek.

  Aranan NiteliklerOyuncak sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için Pazarlama Asistanı / Jr. Pazarlama Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama departmanı, ürün yönetiminde min. 1 yıllık deneyime sahip (3-4 yıllık adaylar Jr. olarak değerlendirilecektir) Tercihen ajans deneyimi olan, Ms Office programlarına ve sosyal medya hesap yönetimine hâkim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Uzman

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Bodrum'da ikamet eden Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Asistan

 • Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGayrimenkul alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki özelliklerde 'Ofis Asistanı' arıyoruz. Sorumlu olduğu yönetim kadrosunu asiste edebilecek, Toplantı planlamasını yapabilecek, telefon görüşmelerini koordine edebilecek, Gelen misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirebilecek, Tüm sekreterya süreçlerinin yönetilmesinden sorumlu olabilecek, Günlük yazışmaları raporlama, dosyalama ve arşivleme çalışmalarını yapabilecek.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, En az 1 yıl Ofis Asistanlığı tecrübesi olan, İletişim becerisi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, sorumluluk bilinci yüksek, Temsil yeteneğine sahip, Diksiyonu düzgün, gelişime açık, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. İş Tanımı: Direkt Satış ekiplerinde, belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan *Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Asistan

 • İş Açıklamasıİstanbul ve diğer bölgelerin Satış Sorumlularının her türlü destek talebini ve merkez ofis ile koordinasyon gerektiren tüm işlerini müşteriler, ilgili departmanlar ve/veya üçüncü şahıslarla koordine olarak sonuçlandırmak, Uçak ve konaklama organizasyonlarını yapmak, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, Proforma ve fiyat tekliflerini hazırlamak, Siparişlerin sisteme girmek, Satış Sorumluları ile iletişime geçerek gönderilecek siparişleri Depo Sorumlusuna iletmek, İade ürünler ile ilgili bilgi vererek takip etmek, Stokların haftalık olarak şirket içerisinde duyurmak, Numune takibi yapmak ve raporlamak, İhale dosyalarını hazırlamak ve takip etmek, Günlük, haftalık ve aylık satış ve pazarlama raporlarını sistemden çekerek ilgili kişilere iletmek, Ürünlerin SGK onaylarını almak.

  Aranan NiteliklerMedikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış & Pazarlama Destek Asistanı’ aramaktayız. Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Muhasebe Bölümü mezunu, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve planlı çalışabilen, Tercihen Satış Destek konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Dış Ticaret

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıAre you a results-driven professional motivated by a drive to bring your customers success? Are you an effective communicator capable of collaborating with multiple teams to achieve your goals? Do you enjoy working directly with customers? Do you thrive on working with complex and challenging technology? If you’re a support engineer with a track record of successfully resolving customer issues quickly, confidently and independently — then this may be the perfect job for you. The GFI Customer Support Engineer is at the core of our customer’s success. GFI product portfolio is a challenging set of mission critical products, and we are looking for talented and experienced engineers to join our team. If you are a problem solver and enjoy working on an exciting and fast-paced environment, this may be the perfect opportunity for you to join us and take your career to the next level. About the Company: GFI provides software solutions for SMB; our specialization is Security and Networking. Our key core value is to make our customer successful and from there we trust our business will grow. Naturally, our support team is held to the highest standard and we want all our team members to live and breathe our customer success value. Total compensation is USD$15/hr for a 40-hour workweek. Key Responsibilities of the L2 Customer Support Engineer: Own customers' incoming issues, resolve them to the extent of your scope of action and escalate as needed to other technical departments. Handle customers' queries through email, phone and chat. Live up to the standard of being the front-line representative of the company with our clients, reactively and proactively. Successfully complete other duties as required. Required Skills and Experience: Basic level of tech knowledge of networking: TCP/IP, Powershell, ISS, SQL, HTML. Know how to prioritize based on business needs. Defuse any escalated customer situation. Effectively communicate technical solutions to non-technical customers Know the specifics of communications with end users as well as professional clients and distributors Team player, even if it is in a work from home environment Worked as a front-line agent in a high-volume contact center Performed tech support tasks for B2C or B2B customers Excellent English communication skills; other languages will be considered an asset. This role may be a great fit if you... Are an excellent team player Are a self-starter who can work on own initiative Are a problem solver who thinks outside the box Enjoy working directly with Customers Are results driven – Customers Success is always front and center Thrive on working with complex and challenging technology To qualify, please provide a resume/CV demonstrating the required experience and skills. From there, to help us find the top 1% of talent, there will be a series of interviews and online skills examinations. We realize these are challenging and can require a decent amount of time - so we thank you in advance for your efforts. Please note that you will not be paid for these interviews or skills tests but we hope you will complete them to help us truly evaluate your talent vs your peers. Are you up for the challenge?

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTELUS International Europe is a BPO (business process outsourcing) and ITO (information technology outsourcing) provider, delivering high quality services for global customers in over 35+ languages since 2004. The company has over 2 500 team members across seven delivery centers located in: Sofia and Plovdiv (Bulgaria); Bucharest and Craiova (Romania), as well as offices in Manchester and Cannock (England). YOU WILL: Help out our players with any issues they might have via tickets & chat Make case by case player focused decisions in order to provide the best player experience Identify trending issues submitted by players and communicate them to the appropriate teams Collaborate with a passionate team of gamers in order to give our support a player to player feel YOU ARE: Passionate about gaming. You have played at least a few games recently and can relate to their concept, the community and the mindset of a gamer Proficient in German language with a good understanding of how to handle support requests. Also good in written & spoken English required for communication between team members and other offices* Player empathy person. As a player you should be able to understand a player’s perspective when tackling their issue and make the whole experience a talk between gamers rather than a client/customer conversation Understanding Player Support. Even if you don’t have experience in the field, you should have a grasp of what a support ticket & chat is and distinguish between what makes a good versus a bad support experience

  Aranan NiteliklerWE OFFER: Stable job – we offer permanent labor contracts Attractive remuneration + welcome bonus Immediate openings Meal tickets shall be granted monthly Excellent multinational business environment Positive environment – we care about the well–being of our employees, invest in their development, encourage fun and team building initiatives Supportive work-life balance policies Continuous support and learning * Only candidates eligible to work in Europe will be contacted.

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıEN AZ LİSE MEZUNU FORKLİFT OPERATÖRLÜĞÜ KONUSUNDA EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ G SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP YADA MEB ONAYLI SERTİFİKASI BULUNAN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN VARDİYALI ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLECEK

  Aranan Nitelikler·

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıKozyatağı Bauhaus Yapı Market'de Haziran ayı boyunca görev alacak BAYAN etkinlik, tanıtım ve stand personelleri aramaktayız. Çalışma Detayları : Proje Başlangıç Tarihi: 1 Haziran Proje Bitiş Tarihi: 23 Haziran Çalışma Saatleri : 12:00 - 20:00 ( Hafta içi 1 gün izin kullanılacak ) Toplam Ücret: 1400 TL (Personel toplam 20 gün görev alacaktır) İş Tanımı : Belirtilen Yapı Marketde, ünlü bir boya markası adına çalışma gerçekleşecektir. Standa görev alınıp çeşitli promosyon ürünlerinin dağıtımı ve alanda kurulu oyun aktivitelerine kişiler yönlendirilecektir. Çeşitli oyun etkinliklerinde müşterilere yardımcı ve destek olunacaktır. Personelin asıl görevi ürün satışlarını artırmaya yönelik bilgi verme, yönlendirme vb. görevleri kapsamaktadır.

  Aranan Nitelikler-20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Asistan, Hostes

 • İş AçıklamasıE-Ticaret sektöründe hızla büyüyen şirketimizin Muhasebe Departmanında satış faturası kesme, alış faturası işleme, cari mutabakatlar, e-fatura ve e-arşiv gibi alanlarda görev alacak 'Engelli Muhasebe Asistanı/ Uzman Yardımcısı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Lise, Yüksek Okul ya da Üniversitelerin Muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun - Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli - Tercihen LOGO programını kullanabilen - Hevesli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek - Dinamik, hızlı ve çalışkan -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Servis imkanımız bulunmamaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Asistan

 • Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKonaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerTurizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıKahramanmaraş’ta ki Üretim Tesislerimiz , İstanbul, Ankara, İzmir Bölge Müdürlüklerimiz 300 Yurtiçi 35 Yurtdışı Mado Cafe Şubesi ile gün geçtikçe daha da büyüyüp güçlenen Mado Ailesi olarak İstanbul Yenisahra da bulunan MADO Marmara Bölge Müdürlüğümüzde çalışmak üzere ‘Üst Düzey Yönetici Asistanı" arıyoruz. Kurum içi ve dışı yazılı - sözlü iletişim trafiğini yönetmek, Yöneticisinin günlük, haftalık, aylık ve uzun vadeli ajandasını planlamak ve takip etmek Gerekli durumlarda araştırma yapmak, bilgi toplamak ve rapor vermek, Misafirlerin karşılanması, ağırlanması ve uğurlanmasında gerekli organizasyonu yapmak, Yöneticisinin dokümanlarını arşivlemek, günü gelen evrak ve randevuları hatırlatmak, Toplantı ve görüşme organizasyonu, seyahat-transfer-konaklama   programlarını ayarlamak, Gerektiği durumlarda, toplantılara katılarak toplantı notlarının tutulması ve ilgili kişilere/birimlere iletilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli, Planlama, raporlama ve arşivleme konusunda tecrübeli, Etkin iletişim, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip Öğrenmeye açık ve motivasyonu yüksek, Şirketi temsil kabiliyeti yüksek, diksiyonu düzgün, prezantabl MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTurkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıTemmuz- Ekim ayları arasında 3 ay süreyle Tuzla Marina'da açılacak "Vakko Outlet Pop-Up Çadırı" için Dönemsel "Satış Danışmanı" olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModayı yaşam tarzı haline getirmiş, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Tercihen İngilizce bilen, Dinamik, yeniliklere açık, Müşteri odaklı düşünen, Hizmet ve satış becerisine güvenen, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, En az lise mezunu

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıIron Mountain Turkey is looking for an enthusiastic, energic and multi-tasking “Administration Specialist” who will be the first point of contact for the company and provide administrative and procurement related support. Position will report to “Procurement Manager” and be located in main office in Beşiktaş/ İstanbul Key Accountabilities Answer, screen and forward any incoming phone calls while providing basic information when needed Serve external/internal visitors by greeting, welcoming, directing and announcing them appropriately Follow up facility related tasks; such as mail/deliveries/couriers, pool car fleet management, office management & cleaning. Assist procurement manager in daily tasks; repeat orders, preparation of POs, reception of goods and services, cost controlling Assist all travelers for their business related travels, flight/hotel/visa, by coordinating company travel agency Keep Country Manager’s business calendar up to date by scheduling meetings and appointments, and updating meeting minutes in weekly management team meetings. Carry out outdoor tasks of office, visiting social security, tax office etc.

  Aranan NiteliklerHas a bachelor degree Relevant work experience as Reception Desk, Department and/or Administration Assistant, preferably in corporate and multinational company. Ability to communicate effectively, confidentially and professionally with a wide range of people. Results-orientated, able to execute and get things done and handle objections Ability to be resourceful and proactive in dealing with issues that may arise Ability to organize, multitask, prioritize and work under pressure Ability to build strong working relationships with Senior Management team and the whole organization. Energetic, self-motivated and dedicated Good command of written and spoken English Good at computer skills; including MS office programs: Outlook, PowerPoint, Word and Excel Located in İstanbul, preferably in European Side

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Asistan

 • Oba Perdesanİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üretimi yapan sektör lideri Firmamızın DOLAPDERE' de bulunan Finans Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; Kasa ve banka hesapları ile, şirket ve müşteri çek/senetleri ile ilgili finansal ve mali işlemleri takip edebilecek, Günlük banka hareketlerini ve bakiyeleri kontrol edecek, Banka talimatlarını hazırlayacak, Haftalık ödeme planını ve firmalara yapılacak nakit ödemeleri hazırlayacak, Müşteri ödemelerini (risk) takip edip, raporlayacak, Banka masraf kalemlerini işleyip takip ve kontrol edecek, Banka mutabakatlarını yapacak, Çek/Senet sistem girişlerini yapacak, ilgili bankalara çek/senet çıkışlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, 25-35 yaşları arasında, Benzer pozisyonda minimum 5 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu, prezentabl, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamalamış (erkek adaylar için), FİNANS ELEMANI alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Kolay kavrayan, Minimum lise tercihen üniversite mezunu. Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • ADCO Gıda A.Şİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİthalat yapan firmamızda; Telefonla gelen siparişleri alıp sisteme girişini yapacak, sistem üzerinden iskonto oranları ve risk durumunu kontrol edecek, satış temsilcileri ile ofis koordinasyonunu sağlayacak, satış ekibinin talep ettiği raporları çekip gönderecek, siparişi aldıktan sonra sipariş müşteriye ulaşana kadar tüm sürecin eksiksiz işlemesini sağlayacak Maslak/Sarıyer genel merkezimize Satış Asistanı aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu tercihen MYO mezunu Ön muhasebe bilgisine sahip Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilen Genç, dinamik, iletişimi ve ikna kabiliyeti çok güçlü Analitik düşünebilen MS Office uygulamalarına (özellikle excel) hakim Organizasyon kabiliyeti yüksek

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Asistan

 • İş AçıklamasıSektöründe öncü bir kuruluş olan ve 2017 Haziran’da son teknoloji makine parkı ile imalata başlayacak olan firmamızın Satış Departmanında görevlendirilmek üzere İHRACAT SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Uluslararası Ticaret, Pazarlama , İşletme bölümlerinde mezun, · İhracat satış konusunda deneyimli · İyi derecede İngilizce, Rusça ve tercihen Arapça Bilen, · Uluslararası Pazar araştırmasında tecrübeli · Uluslararası Satış Pazarlama ağı oluşturma konusunda tecrübeli, · Marka değerine arttırmaya yönelik çalışmalar yapabilecek, · MS Office (Özellikle Excel, Word, Outlook) uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, · Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, · Yüksek ikna ve müzakere yeteneğine sahip, · İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, güler yüzlü, gelişmiş temsil yeteneği olan, · Takım çalışmasına yatkın, hedef odaklı çalışma anlayışına sahip, · Raporlama becerisi gelişmiş, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · Tercihen İstanbul avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, · B sınıfı araç ehliyete sahip ve aktif araç kullanan,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Asistan

 • Gapİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Akasya AVM'de görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Meridian Group-And Styleİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMeridian Group 2007 yılında dünyaca ünlü markaların Türkiye ve diğer ülkelerde toptan satış distribütörü olarak yakaladığı başarısını, güçlü hizmet anlayışıyla birleştirerek &Style mağaza zinciriyle Türkiye genelinde 16 mağazaya ulaşmıştır. Bünyesinde Scotch&Soda, Franklin&Marshall ve Frank NY gibi markaları bulundururan &Style mağazalarıyla ve sayısı hızla artan Scotch&Soda mono-brand mağazalarıyla; dünyaca ünlü markaları üstün hizmet anlayışı ile Türk tüketicisinin beğenisine sunan Meridian Group, büyüyen organizasyon yapısı içerisinde görevlendirilmek üzere "Ürün Yönetimi Uzmanı" aranmaktadır: Stok yönetimi kapsamında stok takip raporları hazırlamak, stok dengesini ve doğruluğunu takip ve kontrol etmek, Stok yeterliliği öngörüleri ile talep planlama raporları hazırlamak, Mevcut stok yerleri arasındaki ihtiyaçları takip ederek, stoklar arası geçişleri yönetmek, Stoklar ve satın almalar ile ilgili optimizasyonu sağlamak, Fiyat ve maliyet analizlerini yapmak, Mağazaların stok seviyelerini ve stok devir hızlarını takip etmek, Mevcut stok ve tüketim bilgileri ışığında gelecek tahminlerini yapmak ve proaktif projeler geliştirmek, Stok ve tüketim performanslarının üst yönetime düzenli olarak raporlamak. Şirket stratejileri çerçevesinde marka planları, ürün portföyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejileri geliştirilmesi ve uygulanmasına katkıda bulunulması Ürün tedarik süreçlerinin siparişten teslimata kadar olan tüm süreçlerinin takip edilmesi Teslim edilen ürünlerin mağaza dağılım tablolarının oluşturularak lojistik departmanına bildirilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende Mağazacılık Ürün ve Stok planlama yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, NEBİM V3 tecrübesi bulunan, MS Office uygulamalarını iyi derece bilen, Müzakere ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş, Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Asistan

 • Stratej İKİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz bir teknoloji firması için; ‘Community Assistant’ arayışımız bulunmaktadır. Adayların; Dış arama gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti analizi yapmak, Müşterilerden gelen talep, öneri ve şikayet bildirimlerini alarak çözümlemek veya çözümlenmesi için ilgili birimlere yönlendirerek takip etmek,

  Aranan NiteliklerEn az lisans mezunu İyi düzeyde excel programına hakim Tercihen en az 6 ay Çağrı Merkezi deneyimine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışan, İletişimi kuvvetli, Çözüm odaklı çalışan, Çalışma yeri: Levent

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler*Tercihen haftanın 5 günü staja devam edebilecek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Dinamik, diksiyonu düzgün, prezentabl, *Güler yüzlü ve çalışkan, *Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, *Tercihen MYO'ların yönetim bölümlerinde veya fakültelerin istatistik, mühendislik vb. bölümleri ögrencilerinden,

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Görevli, Asistan

 • Bu Tanıtım Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuar ile ilgili telefon aramaları yapacak, pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek, kayıt alacak, internet, sosyal medya, Microsoft Office özellikle Excel vb. uygulamalara hakim, gerektiğinde yöneticisini asiste edebilecek şekilde hafta içi hergün görev alabilecek İngilizce bilen personel aranmaktadır. Başvuran adaylarda iyi düzeyde İngilizce istenmektedir. İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi, Excel tablolarının güncellenmesi, internet ve sosyal medya kullanılması şeklinde görev alınacaktır. Çalışma Saatleri: 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Aylık Ortalama Maaş : 1600 - 1700 TL civarında olacaktır. (Bu rakama personelin yol ve yemek ücreti dahildir)

  Aranan Niteliklerİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Asistan

 • İş AçıklamasıSatış Sorumlularının her türlü destek talebini ve koordinasyon gerektiren tüm işlerini takip etmek, Müşteriler, ilgili departmanlar ve/veya üçüncü şahıslarla koordine olarak çalışmak, Siparişlerin sisteme girişini yapmak,Satış Sorumluları ile iletişime geçerek gönderilecek siparişleri Depo Sorumlusuna iletmek, İade ürünler ile ilgili bilgi vererek takip etmek, Sahadaki satış elemanlarına destek olunması,

  Aranan NiteliklerÜniversite / MYO mezunu, İngilizce bilen, Müşteri ilişkileri konusunda kendisine güvenen, Dosyalama ve düzene önem veren, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş , Dinamik, gelişmeye açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, CRM kullanım tercrübesine sahip, Logo Tiger programını bilen, MS Office Programlarını iyi derecede bilen ve etkin kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu Verilen işi titizlikle yapan ve takip eden Stres ve zaman yönetimi bilen, Satış Destek elemanı arıyoruz.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Temsilci

/11

İş Habercisi - Asistan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?