Asistan İş İlanları

Hepsini Temizle
Asistan
 • Manpower İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Sales and Administrative Assistant' to work for our multinational client. To handle a paperworks ,such as Posting Cards to Customers , Printing out marketing presentations, To implement import and export operations To arrange customer database, advertisement for magazines. Maintain travel itineraries and manage expense reimbursement process to ensure accurate and timely submission, To arrange all incoming/outgoing courier delivers, To answer the reception phone and meet & greet all visitors, To keep tracking of all Office inventory lists updated, To prepare monthly reports as required, Support Finance & HR operations.

  Aranan Nitelikler Minimum 2 years of experience in a similar position, Fluency in English both written and spoken, Good knowledge of MS Office, Strong communication skills, both verbally and written; open approach to people, Excellent planning and organizational skills and time management, Positive and professional disposition, Proactive, flexible who will demonstrate interpersonal sensitivity, Able to maintain a high level of confidentiality and pays attention to detail.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Asistan

 • Otomatik Otopark Sistemleri Kocaeli, İstanbul Anadolu, Sakarya, Yalova 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri (Araçları otomasyon ile park yerlerine taşıyan) ve araç asansörleri alanında ürün geliştirme, ön imalat ve prototip çalışmaları yapabilecek, tasarımdan imalata süreçleri takip edecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Meslek liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, · SolidWorks programında uzman en az 3 yıl tecrübe sahibi, · Tercihen AutoCAD kullanabilen, · Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek ve sorumluluk alabilecek, · Teknik resim okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip, · Makine parça tasarımında tecrübeli, · Yalova’da çalışabilecek, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman

 • Data Grup İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Superonline Fiber internet kurulum ve destek hizmetlerinde operasyonel işlemleri yürüten departmanımızda çalıştırılmak üzere Satış Destek personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise ve/veya Üniversite mezunu, Ofis programlarını ( World, Excel, Power Point ) iyi derecede bilen, Bilgisayar operatörlüğü deneyimi tercih nedeni, Analitik ve istatistik yönü güçlü, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasın % 100 uyumlu, Yoğun tempolu çalışmaya hazırlıklı, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden adayların pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Firma lokasyonumuz İstanbul Anadolu Yakası / Kadıköy’de bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Müşteri Temsilcisi, Operatör, Temsilci

 • İş Açıklaması Daily routine & administrative tasks regarding office management, Carrying out business correspondence and help in documents, Preparing reports or documents, To organize facilities for local top managerial and regional meetings and/or particular activities when required, including arrangement of conference halls, hotels or company's own meeting room availabilities, receiving necessary support from external agents or working independently depending on the nature of the event Verbal and written translation on a variety of issues when required, Fulfill these tasks within strict manner of professional confidentiality.

  Aranan Nitelikler Excellent command of written and spoken English and Chinese is a must, A minimum Bachelor degree from a reputable university, Minimum 1 year of experience as executive assistant, Advanced in using MS Office applications, Able to work multi task with deadlines, Excellent coordination, organization, planning and communication skills, Able to work flexible working hours, Located in İstanbul, Asia.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Netser İstanbul Anadolu 23 Eylül 2016

  İş Açıklaması Entegratör olarak faaliyet gösteren ve alanında ki gelişmeleri, en efektif koşullarla, kurumsal kullanıcılara ve kuruluşlara sunmayı hedefleyen NETSER Kurumsal Hizmetler bünyesinde görevlendirilmek üzere SATIŞ ASİSTANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Eğitimini ofis yönetimi ve/veya muhasebe, finans konularında tamamlamış, En az iki yıl iş deneyimine sahip, Ofis koordinasyonu (telefonları karşılama, yönlendirme) ve raporlama becerileri gelişmiş,  Ofis programlarını (World, Excel, P.Point) ve paket programları kullanım deneyimi iyi seviyede olan, Gerektiğinde müşteri ile direk görüşerek talepleri alıp ilgili birimlere iletecek, Ekip çalışmasında uyumlu, öğrenmeye açık, pozitif ve güler yüzlü,  Koşuyolu, Üsküdar çevresinde ikamet eden, 30 yaşını aşmamış Bayan adayların Pozisyona başvurmalarını rica ederiz. Detaylı Özgeçmiş paylaşımı yapmanız rica olunur.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstihdam sağlamış olduğumuz müşterimizin İstanbul ofisinde görev almak üzere Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Yazılı Basın alanında hizmet veren firma için çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası En az Lise Mezunu Haftada 5 gün çalışacak Telefon ile yeni portföy bulmak için randevu alacak Müşteri ilişkilerini yönetecek En az 1 sene tecrübesi olan Esnek çalışma saatlerine yatkın Dış görünüşüne özen gösteren MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim bilgisi yüksek Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Reklamcılık

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Hedefi misafir memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen tatiller sunmak olan Etstur’un, Kalite Güvence ve Müşteri İlişkileri Departmanında; misafir memnuniyeti anketi, proje ölçüm ve raporlamaları, CRM vb. süreçlerde görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim  veren;  Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi  - Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde 2-5 yıl çalışma deneyimi olan,  - Diksiyonu düzgün ve prezantabl,  - Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip,  - Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,  - MS Excel programına hakim,  - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip,  - Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan  deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Eleman, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması Spor Perakendeciliği sektöründe lider Yalı Spor'un Çiğli Merkez deposunda görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına destek olacak, Birim müdürünün isteği doğrultusunda rapor hazırlayacak adaylar.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Raporlama becerisi gelişmiş, MS Office ve ERP sistemlerini etkin kullanan, Askerliğini tamamlamış adaylar. İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe hızla büyüyen Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofis Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler En az lise  mezunu, Tercihen Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Yaptığı işi geliştirmek için çaba harcayacak, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Vakko Boyner Şaşkınbakkal Eşarp Corner'ında  eşarp satışında görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, Dinamik, yeniliklere açık, Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Türkiye’nin uluslararası tek kitap, kırtasiye, teknoloji ve oyuncak mağazaları zinciri olan NT Mağazaları'nda; Marka kültürünü benimseyerek, Müşterilerimize bu özende hizmet anlayışını sunabilecek, Mağaza içindeki görev dağılımında üzerine düşen her türlü sorumluluğu başarı ile yerine getirebilecek, Mağazanın satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunabilecek Satış Danışmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Güler yüzlü, Pozitif ve dinamik yapısıyla kaliteli hizmet sunabilecek, En az lise mezunu, 18 - 28 yaşları arasında, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Tercihen en az 1 yıl deneyimli, Dış görünüşüne özen gösteren, Markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Kasiyer Pozisyonu İçin; MS Office ve tercihen IBM kasa programlarını etkin kullanabilen, Kredi kartı ve nakit ödemeleri hatasız olarak tahsil ederek, fatura kesmek, Günlük kasa akışını takip ederek, satış raporlarını düzenlemek, Kasiyerliği bir meslek olarak benimsemiş, Mağazalarımıza yakın lokasyonda ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Asistan, Kasiyer

 • İş Açıklaması Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan,Boyner Akbatı  Avm Vakko  Eşarp Corner'ında  görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Modayı yaşam tarzı haline getirmiş, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, Dinamik, yeniliklere açık, Müşteri odaklı düşünen, hizmet ve satış becerisine güvenen, En az lise mezunu.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş Açıklaması Erzurum Palerium AVM'de bulunan Boyner mağazamızda görevlendirilmek üzere, En az lise mezunu, Modayı yakından takip eden, Başvurduğu pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli. "Satış Danışmanı'' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Temsilci, Kasiyer, Asistan, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Kalıp ve İskele sektöründe yer alan firmamızın, Şerifali (Ataşehir)' de bulunun genel merkezinde, Teklif Departmanında, Teknik ofiste hazırlanan listelerin excel formatında düzenlenmesi, eksik birim fiyatların belirlenen hesaplamalara göre tamamlanması, teklif özet tablolarının oluşturulması, teklif şartlarını içeren ön yazıların hazırlanması süreçlerinde görevlendirilmek üzere, Teklif Hazırlama Asistanları alınacaktır. www.tms.tc

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * MC Office programlarına hakim, * Teklif bölümünde ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen 20-27 yaş aralığında bayan. * Tercihen Ticaret Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu Mezunu..

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • Century 21 Ece Emlak Türkiye, Avusturya, Almanya Bugün

  İş Açıklaması ALMANYA DA BULUNAN  GAYRİMENKULLERİN  PAZARLANMASI.

  Aranan Nitelikler ÇOK İYİ DERECEDE ALMANCA BİLMEK . İŞİN GEREKTİRDİĞİ DONANIMA SAHİP OLMAK. TERCİHAN ALMANYA DA İKAMET ETMEK.

  Sektör: Tercüme Hizmetleri, Gayrimenkul, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş Açıklaması Firmamızın yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Telefon trafiğimizi yönetebilecek, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve yöneticilerin iş organizasyonlarını, toplantı, görüşmeler, iş planlamalarını yapabilecek ve yöneticileri ile aynı adımı atabilecek yetenekte ve  firmamızın başarılarını artıracak, Seyahat engeli olmayan, Uzun süreli, uyumlu çalısabilecek "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Büro Yönetimi ve Sekreterlik Eğitimi bölümü mezunu yüksek okul veya tercihen üniversite mezunu, Güler yüzlü, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, Prezantabl, Kişisel ve kurumsal gelişimine açık, Temsil yeteneği güçlü sorumluluk alabilecek, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bayan.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması Gayrimenkul sektörünün yükselen değeri Global marka ERA Gayrimenkul  Türkiye’nin İstanbul/ Şerifali bölgesinde yer alan ERA Gayrimenkul Alfa Danışmanlık ofisimize  Ofis Asistanı arıyoruz Broker'ın gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek, Ofisin günlük misafir trafiğini yönetmek, yönlendirmek, Dosyalama, arşiv ve dokumantasyon işlerini takip etmek, Santral ve ön-büro yönetimi yapmak, 

  Aranan Nitelikler   25-35 yaş arası bayan, MS Office programlarına hakim, İlertişim becerisi gelişmiş, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen (yazıcı,fax,tarayıcı) 

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • Just English İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ofis içinde ve dışında çalışacak. Gerektiğinde İstanbul içinde bulunan diğer şubelerimize gidecek Şubeler ve milli eğitim arasında evrak getir-götür işleri yapacak. Verilen işi takip edebilecek. Ofis malzeme gerektiğinde alımını yapabilecek Gerektiğinde şube-derslik bilgisayarlarındaki temel sorunları düzeltebilecek (program kurulumu, basit bilgisayar sorunu tamiri) Ofis boy aranmaktadır. Not: kadıköy şube genel merkezde duracak ama gün içinde diğer şubelere gidecek personeller aranmaktadır  

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi, En az lise mezunu, 18-25 yaş arası, Bilgisayardan anlayan (en az temel donanım bilgisine sahip), Sabırlı ve güvenilir, İş disiplinine sahip, Önem sırasına göre işlerini düzenleyebilecek, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Memur, Yardımcı

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmanın hizmet verdiği sektörlerde ; müşterilerin ziyaret edilmesi, firmanın ve ürünlerinin en iyi şekilde tanıtılması ve bu sayede firmaya yeni müşteri kazandırılması, siparişlerinin alınması ve takibi.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli,  Satış Konusunda Kariyer Hedefleri olan,  Sahada satışı yapabilecek,  Dış görünüşüne özen gösteren,  Sabırlı ve güleryüzlü,  Tam gün çalışacak,  22 - 30 yaş aralığında,  Üniversite mezunu İngilizce bilen Dış saha satış konusunda tecrübeli Dış Saha Satış Temsilcileri arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Eğitim

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • Becker Antriebe İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Ofis Asistanı aranmaktadır. Bağlı bulunduğu yöneticinin asiste edilmesi ve telefon trafiğinin yürütülmesi, misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, kurum içi ve kurum dışı iletişimin sağlanması, planlama, koordinasyon , raporlama, arşivleme yapılması, duzenli ve disiplinli çalışılarak gerektiğinde diğer bölümlere destek verilmesi. Eğitim verilmesi

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, Temsil yeteneğine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli, Gizlilik kurallarına riayet eden, Sorumluluk sahibi, planlı, çözüm odaklı ve düzenli çalışmayı prensip haline getirmiş, Bilgisayar ve ofis araçlarının kullanımına hakim, Tercihen İngilizce ve ya Almanca bilen Asistanlık veya sekreterlik deneyimi olan Önlisans veya Lisans mezunu Seyahate engeli Olmayan 30 yaşından küçük '' Bayan Personel '' alınacaktır

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Asistan

 • Dilek Grup İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren Firmamızın santral ve resepsiyon faaliyetini yürütebilecek, daha önce benzer görevde çalışmış adayların resimli iş başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer görevde deneyimli, Tercihen Karel santral kullanmış, telefon trafiğini yürütebilecek, MS Office programlarını ve ekipmanlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl, diksiyonu düzgün, dış giyimine özen gösteren, güler yüzlü İletişim becerisi yüksek, dikkatli, detaylara önem veren İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • Century21 Private İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Suadiye Ofisimize SEKRETER/OFİS ASİSTANI Aranmaktadır. 18-30 Yaşları arasında, En az lise mezunu , Yazılı sözlü iletişimi güçlü, MS Office Programlarını bilen, Diksiyonu düzgün , Güleryüzlü, Öz Güveni Yüksek  Sekreterlik, ofis asistanlığı konusunda deneyimli, Çalışma saatleri 09:00 – 19:00 arası, Çalışma günlerine Cumartesi dahildir, Pazar izin günüdür. Suadiye – Kadıköy bölgesinde oturan veya ulaşımı kolay yakın bölgelerde ikamet eden, Bay ofis asistanı aranmaktadır. Maaş: Asgari Ücret+Yol+Yemek+Ssk

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması Edremit Güre'de yılın 12 ayı devre tatil konseptinde hizmet veren termal işletmemizde konaklamalı görev alacak ,

  Aranan Nitelikler Seyahat ve Konaklama engeli olmayan, 18/25 yaş arası , Özgüven sahibi ,Pozitif düşünebilen, Diksiyonu düzgün ve İnsan ilişkilerinde başarılı olabilecek, Giyimine özen gösterebilen , Kendi çalışma pratiğini yaratabilecek, Eğlenerek çalışabilecek, Kariyer oluşturmak isteyen, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen takım arkadaşları istihdam edilecektir. Çalışma Şartları ; Masrafsız lojman, Sabah, öğle akşam yemekleri tesis içerisindeki restoranlarda karşılanacaktır, Maaş+Ssk + Yüksek prim + Günlük performans ödülleri (Cash)...

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci, Asistan

 • Bayegan Group İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması · Satış siparişlerinin sisteme girilmesinden faturalanmasına kadar olan süreci takip etmek, · Firma içinde ve dışından gelen evrakları takip etmek, · Satış departmanı raporlarını hazırlamak, · Stok takibi yapmak, · Satışı yapılan ürünlerin operasyon takibini yapmak, · Satış kontratlarının hazırlanması ve onay sürecinin takibini yapmak, · Girilen satış dosyalarını arşivlemek

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin İşletme, İktisat ve benzer bölümlerinden mezun, · Zaman yönetimi,iş takibi konularında beceri sahibi, · Stres toleransı yüksek,sorumluluk sahibi, · Anadolu yakasında ikamet eden, · Organizasyon ve koordinasyon becerileri olan, · Askerlik hizmetini tamamlamış olan, · Bay, · 25-35 yaş aralığında

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Asistan

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Tv yayın alanında faliyet gösteren kurumsal medya kuruluşunun resepsiyon ve santral hizmetlerinin verilmesi ile ilgili, iç hizmetler-idari işler departmanına bağlı çalışacak..

  Aranan Nitelikler Resepsiyon hizmetlerinde minumum 1 yıl tecrübeli, Kurum kültürünü yansıtabilecek, temsil yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, Misafir memnuniyetini ilke edinmiş, 20-27 Yaş aralığında bayan takım arkadaşları.

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Asistan, Operatör

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin; işi ile ilgili yazışmalar, sunumlar ve raporlar hazırlamak, evrakların dosyalanmasını ve arşivlenmesini takip etmek İthalat işlemlerinin operasyonel faaliyetlerini takip etmek ve raporlamak Ürünlerin yurtiçi girişi gümrük işlemlerinde evrak takibi gümrükcüyle ve depoyla irtibatı saglama, gerekli evraklarınyollanması Ürünlerin yurt ici satıslarında proforma ve faturahazırlanması, müsteri ödeme takibi Müsteris siparis, numune takip listeleri hazırlanması,kontrolü Sistemden otomatik olarak cıkan ithalat evraklarının kontrolü, takibi, müsterilere ulastırılması

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerden mezun Konuşma ve yazma düzeyinde iyi derece İngilizce bilgisi MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Tercihen SAP bilen Uluslararası ticarette ödeme,teslim şekilleri ve banka işlemleri gibi dış ticaret operasyonlarında deneyimli Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında (Levent,Kağıthane, Ortaköy,Şişli, Mecidiyeköy civarında) ikamet eden,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Sekreteri

 • Core Marketing Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması CORE MARKETİNG GROUP  merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere; Proje Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  firmaların operasyonel süreçlerini yönetecek PROJE ASİSTANI arayışımız bulunmaktadır. • İşe alım sonrası personele Raporlama sistemi ile ilgili detaylı bilgi aktarılması, • Personellerin Maaş Bordrosu, Vizite Kağıdı vb. isteklerini muhasebe ile birlikte düzenlenmesi, • İşe yeni başlayacak personellerin evraklarının mağazalara ulaştırılmasının sağlanması, • Türkiye genelinde satış noktalarında görev yapan merchandiserların Online Satış Sistemine zamanında giriş yapmalarının takibinin yapılması, • Sağlık raporu alan personellerin çalışma durumlarını gösteren tablonun sürekli güncellenmesi ve istenildiğinde firmaya iletilmesi, • Personellerin yıllık izin durumlarının takip edilmesi, izin kullanmak isteyen personellerin istedikleri tarihleri firmanın onayına sunmak ve bu süreci takip etmek, • Personellerin haftalık izin günü değişiklik taleplerini, özel izin taleplerini firmanın onayına sunmak ve sonucunu personele geri bildirmek, • Firma tarafından Satış Danışmanlarına verilen aylık hedeflerin telefon yoluyla Satış Danışmanlarına bildirilmesi, • Personelin banka IBAN bilgilerinin personelden toplanarak excel tablosunda tutulması, istendiğinde muhasebe ile paylaşılması.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen ön lisans mezunu, • 23-28 yaş aralığında, • En az 1 yıl raporlama alanında deneyim sahibi, • MS Office programlarını kullanabilen, • İstanbul Anadolu/Avrupa yakasında ikamet eden, • BAYAN  

  Sektör: Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Asistan

 • Secret Age Kozmetik İstanbul Avrupa 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Kozmetik sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizde çalışmak üzere YÖNETİCİ ASİSTANI aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler   40 yaşını aşmamış BAYAN ve,   Üniversite mezunu olmak   Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak   Daha önceden yönetici asistanlığı yapmış olan   Sorumluluk sahibi olmak   İş takibi konusunda hassas olmak   Analitik düşünebilmek   MS Office uygulamalarını kullanabiliyor olmak   İstanbul Avrupa Yakasında yada tercihen Sarıyer ve metro hattı üzerinde ikamet ediyor   olmak gerekmektedir.            

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Asistan

 • DAP Yapı İnşaat A.Ş. İstanbul Anadolu 24 Eylül 2016

  İş Açıklaması Gelen telefonların cevaplanması, bırakılan mesajların e-mail ile ilgilisine iletilmesi. Gelen misafirlerin karşılanması, Gelen-giden kargo/posta gönderimlerinin kaydının tutulması. Gelen kargoların/postaların teslim alınarak imza karşılığı ilgilisine verilmesi. İlgili departmanın talebi doğrultusunda dergi gönderimleri için güncel adreslerin/datanın hazırlanması, gönderilerin takibi.

  Aranan Nitelikler Ön lisans veya lisans mezunu, Santral ya da çağrı merkezi alanında en az 1-2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü ve prezantabl, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Pratik düşünebilen ve özenli çalışabilen. Tercihen Maltepe - Kartal bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Gayrimenkul, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş Açıklaması Dap Holding Yönetim Kurulu Başkan Asistanı olarak çalışacak, Toplantıları, telefon trafiğini organize edebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Cumartesi günleri de tam gün çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayan, prezantabl, diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Bayan yönetici asistanı arıyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Holding, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

/
15

İş Habercisi - Asistan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?