Uluslararası Forwarding Müdürü İş İlanları

Hepsini Temizle
Uluslararası Forwarding Müdürü
  • İş AçıklamasıUluslararası Forwarder Satış Uzmanı, İş Tanımı, Uluslararası Forwarder satış süreçlerinde aktif rol almak. Müşteriler ile ilgili ilk kontak noktası olmak, mevcut müşterilerin taleplerini yönlendirmek, sisteme yeni müşteriler katabilecek girişkenlikte olmak, özgüveni yüksek ve hedefleri doğrultusunda gerekeni yapabilecek nitelikte olmak. Yapılan tüm işler için siparişin alınmasından, gerekli hizmetin verildiğinden emin olmaya kadar tüm süreçlerine hakim olmak. Yöneticiler ve operasyon departmanlarına gerekli geri bildirimleri ve raporlamaları yapmak, yönlendirmek, zamanını efektif olarak yönetmek.
    Aranan NiteliklerUluslararası Forwarder Satış Uzmanı, Aranan Nitelikler, Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Forwarder operasyon satış alanında en az 1-2 yıl deneyimli, Tercihen bu alanda portföy sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri kuvvetli, Değişime ve gelişime açık, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışması konusunda motive, Analitik düşünme ve hızlı karar verme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, B ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen Kadın, Forwarder Satış uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

    Sektör: Denizcilik, Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Lojistik

    Pozisyon: Lojistik Satış Temsilcisi, Satış Uzmanı, Lojistik Destek Müdürü, Lojistik Satış Uzmanı, Satış Operasyon Sorumlusu, Satış Operasyon Uzman Yardımcısı, Satış Operasyon Uzmanı, Uluslararası Forwarding Müdürü, Uluslararası Satış Uzmanı, Yurtdışı Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Uluslararası Forwarding Müdürü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?