Gap

Mağazacılık / Perakendecilik  

Gap hakkında:

GAP

www.gap.com.tr

1969 yazıydı: İnsanoğlu aya ilk adımını attı. Neredeyse 450.000 kişi New York eyaletinin kuzeyinde tarihi Woodstock konserini izlemek için toplanmıştı. Aynı yıl, Doris ve Don Fisher müşterilere kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak, ve geniş bir beden ve model seçeneği sunmak amacıyla, ABD'nin Kaliforniya eyaletinde, San Francisco'da ilk Gap mağazasını açtılar.

Müşterilerimiz, 1969'dan bu yana kişisel tarzlarını yansıtan günün modasına uygun kıyafetler ve aksesuarlar için Gap'i tercih ettiler. Gap bugün t-shirtler, kapşonlu sweat-shirtler, mükemmel kesimli pantolonlar ve jean gibi bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Tek bir mağaza ile yolculuğuna başlayan Gap, bugün dünyanın en tanınmış markalarından birine dönüşerek; Gap, GapKids ve babyGap markalarıyla Amerika,İngiltere, Kanada, İrlanda, Fransa ve Japonya dahil olmak üzere toplam 3.100 mağazası ile hizmet vermektedir.
Gap dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere rahat, özgüvenli ve günlük tarzda kıyafet ve aksesuarlar sunan bir kültürel ikon haline gelmiştir.
Fiba Perakende Grubu'nun Türkiye'de mağaza açma ve işletme yetkisine sahip olduğu Gap, Türkiye müşterisiyle 3 Kasım 2007 tarihinde İstanbul İstinye Park A.V.M'de açılan Gap Adult ve GAP Kids& Baby mağazalarının açılması ile buluştu. Gap Türkiye, müşterilerine İstanbul'da 19, Ankara'da 5, İzmir'de 2 Bodrum’da 2 , Adana ve Antalya mağazası ile hizmet sunmaya devam ediyor.


Mağaza Lokasyonları

İstanbul: İstinye Park AVM, Bağdat Caddesi, Capacity AVM, Meydan AVM, Kanyon AVM, Palladium AVM, Akmerkez AVM, Nişantaşı City’s AVM, Torium AVM, İstiklal Caddesi, Marmara Forum AVM, İstanbul Forum AVM, Akbatı AVM, Cevahir AVM, Buyaka AVM, Trump Towers AVM, Aqua Florya AVM.
Ankara: Panora AVM, Kentpark AVM, Gordion AVM, Armada AVM
İzmir: Alsancak, Agora AVM
Bodrum: Oasis AVM, Midtown AVM
Adana: M1 Real AVMAntalya:Terracity AVM

Gap İş İlanları