Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Desa Deri

Firma Detay

Desa Deri Hakkında

1972 yılından bu yana Türk deri sektöründe faaliyet gösteren DESA çanta, valiz, kemer, ayakkabı, konfeksiyon, tekstil ve aksesuarları ile çağdaş tasarım anlayışı ve üretim kalitesiyle, Türkiye’de deri endüstrisinin gelişimine öncülük etmektedir.

Dünyaca ünlü birçok moda markası için koleksiyon hazırlayan DESA, 2008 İlkbahar – Yaz Sezon Koleksiyonu ile birlikte tekstil koleksiyonunu da bünyesine katan DESA, logosundan mağaza konseptine kadar yenilenerek, baştan ayağı bir moda markası olarak tüketicilerin karşısına çıkmıştır.

Modern tasarım ve yüksek üretim kalitesini ürünlerinde birleştiren DESA, iç pazara yönelik markalaşma ve mağazacılık alanında yaptığı atılımla mağaza sayısını artırarak, Ekim 2008 senesinde Londra’nın merkezindeki ilk alışveriş merkezi olma özelliği taşıyan Westfield’ta ilk yurtdışı mağazasının kapılarını açmıştır. Global bir marka olma yolundaki hedefine emin adımlarla ilerleyen DESA, vazgeçilmezi ‘deri’ ve kumaşlarla gerçekleştirilen kombinasyonlarıyla modaya farklı bir yön vermeye devam etmektedir.

1987 yılında New Jersey’de kurulan ve tüm dünyada kendi adını taşıyan 85’in üzerinde perakende ve satış noktasıyla müşterileriyle buluşan dünyanın en rahat ayakkabı markası Aerosoles’ün 2004 yılından beri DESA distribütörlüğünü yapmaktadır. Rahatlıkla şıklığı yan yana getirerek mükemmel çözümler sunan ve kaliteli ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatları ile de kadınları ortak bir duyguda buluşturan Aerosoles ürünleri tüm DESA mağazalarında tutkunlarıyla buluşmaktadır.

DESA aynı zamanda, Samsonite ürünlerinin Türkiye’deki tek yetkilisidir. DESA mağazalarında stil ve son tasarım teknolojisini birleştirerek, kalite ve dayanıklılığa odaklı çalışan, üstün seyahat çantaları, valizleri ve aksesuarları alanında dünyanın lider markası olan Samsonite ürünleri satışa sunulmaktadır.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 1200 Mavi Yaka 200 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00:00 - 17:30:00 Cumartesi: 00:00:00 - 00:00:00 Pazar: 00:00:00 - 00:00:00
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı Bayram Yardımı

Desa Deri İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim