Twigy

Twigy
Twigy wwww.twigy.com İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Twigy İş İlanı Ara

Twigy Hakkında

1988 yılında kurulan Terteks'in ürünleri, Türkiye'de 25 TWIGY mağazası, zincir mağazalar aracılığı ile yaklaşık 1200 satış noktası ve internet satış kanalları ile tüketiciyle buluşmaktadır

 Terteks, De Fonseca ev ve plaj grubu; Brezilya markaları olan Rider, Grenda, İpanema, Zaxy terlik ve ayakkabılarının Türkiye'deki tek yetkili dağıtıcısıdır. Terteks kendi markası olan "Twigy" terlik ve ayakkabıları ile "Twigy Taraftar" terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda 2 koleksiyon hazırlayıp, satışa sunulmaktadır. 

İran, Rusya ve Ukrayna gibi komşu ülkelere ihracat yapmakta ola Terteks, Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüplerinin lisanslı terlik üreticisidir. 

TERTEKS, TWIGY markasıyla, 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden  "En Başarılı Lisasiye Ödülü", 2004 yılında Ekonomist Dergisinin düzenlediği "Mor İnek  Farklılaşma Ödülü" ayrıca farklı ve yaratıcı olarak kabul edilen pazarlama kampayaları  ile ilgili olarak da "Effie Ödülü"ne layık görülmüştür.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 105 Mavi Yaka 45 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 19:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak)

Twigy İş Başvurusu

Twigy, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Twigy firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Twigy ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Twigy iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Twigy iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver