Porland

Porland
Porland www.porland.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
Porland İş İlanı Ara

Porland Hakkında

PORLAND PORSELEN SAN. TİC. A.Ş.

Porland, 1976 yılından bugüne, gerek ev gerekse gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesiyle, tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücüyle ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 45 yıllık deneyime sahip, Türkiye’nin önde gelen markasıdır. 
Bilecik’teki kendi tesislerinde, porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen Masaüstü, Mutfak, Ev-dekor, Tekstil ve Banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1480 çalışanın istihdam edildiği, Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, perakende de 33 mağazası ve online alışveriş sitesi www.porland.com.tr ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. Porland, 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada, 30’dan fazla ülkeye ihraç ederek başarısını uluslararası platformlara da taşımaktadır. Ar-Ge deneyimine ve güncel teknoloji ile donatılmış Ar-Ge laboratuvarlarına sahip olan Porland, bu yöndeki çalışmalarını strateji ve büyüme hedeflerine paralel olarak şekillendirerek, bu çerçevede hedef pazarlara optimize edilmiş ürünleri, yaratıcı tasarımları, çevreci yaklaşımlarla sunmaktadır. Porland, Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan yerli porselen üreticisidir.

 

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 18:00 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Özel Sağlık Sigortası Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı

Porland İş Başvurusu

Porland, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Porland firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Porland ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Porland iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Porland iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver