Avcılar İnşaat

Avcılar İnşaat
Avcılar İnşaat www.avcilarinsaat.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Avcılar İnşaat İş İlanı Ara

Avcılar İnşaat Hakkında

Avcılar olarak, 1989 yılından bu yana geçmiş ve geleceği bireylerin hayatlarını iyileştirecek çözümler ile buluşturuyor, toplumun ve Türkiye ekonomisinin büyümesini sağlayan önemli projelerde yer almaya devam ediyoruz. 32. yılımıza dek inşa ettiğimiz dev projelerimiz ile elde ettiğimiz deneyimleri, yeni bilgilerle harmanlayarak “Büyük Projeler Büyük Tecrübe İster” mottosunu benimsemeye devam ediyoruz.

Yeni yaşam alanları inşa ettiğimiz her bir projemizde kazandığımız başarı ve deneyim, bir sonraki projemizde daha iyisini yapmamızı sağlayan yapı taşlarımızı oluşturmaktadır. Avcılar olarak biz, bugüne dek yaptığımız ve geleceğe bir iz bırakmak amacı ile yapacağımız tüm projelerde doğru bilgi, kaynak ve teknolojilerden yararlanarak sürdürülebilir ortamlar oluşturma hedefimiz ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Biz bugün, Türkiye’nin önde gelen ve yenilikçi inşaat firmalarından biri olarak inşa ettiğimiz tüm projelerde “hayatı destekleme” ve “daha ileriye ulaşma” unsurlarıyla adımlarımızı atıyoruz. İzmir’in çehresini değiştiren dev projelerimiz ile ise her zaman daha iyiyi inşa etme ve herkes için güzel bir “gelecek yaratma” hedefi ile başarı yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Bizim özümüz, inandığımız değerlerden gelmektedir. Bu değerlerimizi paydaşlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birleştirmek ise en önemli gayemizdir.

Avcılar İnşaat İş Başvurusu

Avcılar İnşaat, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Avcılar İnşaat firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Avcılar İnşaat ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Avcılar İnşaat iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Avcılar İnşaat iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver