Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Kuyumculuk/Pırlanta İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Kuyumculuk/Pırlanta
 • İş AçıklamasıBeyazıt yerleşkesinde bulunan şirketimizde toptan satış gerçekleştirmek ve müşteri portföyünü genişletmek.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede Arapça bilen, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Girişken, aktif, insan ilişkileri iyi, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızda Avrupa ülkelerine toptan satış yapmak, müşteri portföyünü genişletici çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Çok iyi seviyede İngilizce ve İspanyolca bilen, Seyahat engeli olmayan, Aktif, girişken, insan ilişkileri iyi, Minimum 2 yıl satış & pazarlama deneyimi olan, 'Satış Temsilcisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması1983 yılından bu yana Altın Zincir üretimi alanında faaliyetlerine devam eden, toplam kalite yönetimi prensipleri doğrultusunda üretimde süreç geliştirme ve ürün kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını bilimsel yöntemlere dayalı olarak yürüten Midas, öğrenen organizasyon olabilme anlayışı ile sürekli gelişme ilkesini devam ettirmektedir. Yeni trendlerin oluşmasına yön veren tasarımları ile müşterilerine üstün kaliteli ürünler sunmayı hedeflemiş Midas Yenibosna’da bulunan fabrikasında görev alacak; Üniversitelerin "Endüstri Mühendisliği" bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, MS Office programlarına özellikle Excel’e hâkim, Tercihen SAP bilen, Tercihen ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Entegre Kalite Yönetim Sistemi bilgisine sahip,

  Aranan NiteliklerÜretim Mühendisi olarak görev alacak, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışabilen, Problem analizi, müzakere ve bağımsız problem çözme faaliyetlerinde başarılı, koordinasyon ve organizasyonel becerileri güçlü, Sorumluluk bilinci gelişmiş, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, "Endüstri Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere başvurular alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Bilgisayar kullanmayı bilen, Aktif, girişken adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıWEB sitemiz üzerinden satış & pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek, Stok ve taleplere göre WEB sitesini revize etmek, Sosyal medya hesaplarını yönetmek.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, SEO, Adwords bilgisi olan, WEB sitemiz üzerinden satışlarımızı gerçekleştirebilecek, WEB fotoğraf güncellemeleri yapabilecek, İngilizce bilen, Girişken, aktif, insan ilişkileri iyi, 'Dijital Pazarlama Yetkilisi' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı

 • İş Açıklaması1969 yılında kurulan ve daha sonra Barok Akdoğan Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ismini alan firmamız bir aile şirketidir. Firmamızda 40 yılı aşkın bir zamandır gerek üretim, gerekse mağazacılık olarak her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Her biri kendi konusunda uzman kadromuzla tüm üretim boyunca her türlü kalite kontrol titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Sürekli olarak günü en önemli trendlerini takip ederek her zaman yeni ve özgün tasarımlarla müşterilerimize daima farklı ürünler sunmaktayız. Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç etmekte, hem ülkemizde hem de yurt dışındaki fuarlara katılımcı ve de izleyici olarak iştirak etmekteyiz. Bunun yanı sıra yurtiçi ve yurt dışındaki mağazalarımızla da ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Satış Temsilcisi Aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite İyi derecede İngilizce bilen Satış ve mağazacılık alanında tecrübeli (en az 2 yıl) tercihen Kuyumculuk Sektörü İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı düşünebilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün olan Dış görünüşüne özen gösteren Seyhat engeli olmayan Bay ve Bayan temsilcileri aranmaktadır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Zümrüt Kuyumculukİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜMRANİYE'DE BULUNAN MERKEZ OFİSİMİZE ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ 24-30 YAŞ ARASI AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN SİGARA KULLANMAYAN ÜMRANİYE VE CİVARINDA OTURAN BAY ELEMAN ALINACAKTIR.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıBeyazıt'ta bulunan mağazamızın Barkod, Reyon, Hesap bölümlerinde yetiştirmek üzere eleman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBeyazıt yerleşkesinde bulunan mağazamızda görevlendirmek üzere; Minimum lise mezunu, Bilgisayar kullanmayı bilen, Girişken, aktif, öğrenmeye açık, Meslek edinmek isteyen, Düzenli, disiplinli çalışmayı prensip edinmiş adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman

 • Urart El Sanatlarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMücevherat ve Ev Aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren Nişantaşı,Zorlu Center ve Akasya Avm mağazalarımızda görev alacak satış temsilcileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*Mağazacılık sektöründe satış tecrübesi olan *En az lise mezunu *Marka Bilincine sahip *Pozitif düşünce gücüne sahip, Güleryüzlü,Dinamik, *İletişim becerileri kuvvetli, Satışda aktif rol alabilecek, *Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, *Dış görünüşüne ve kişisel imajına özen gösteren Satış temsilcileri aramaktayız.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • Yüce Silverİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Nisan 2017

  İş AçıklamasıToptan Gümüş Kuyumcu Mağazasında çalışacak elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik,güleryüzlü, uzun süreli çalışmayı düşünen, Temizlik, Titizlik ve Düzene özen gösteren, Diksiyonu düzgün Giyimine özen gösteren 25 - 33 yaş arası, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Temsilci, Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Danışman

 • İş AçıklamasıLİZAY PIRLANTA, İzmir Optimum AVM'de açılacak olan mağazasında görevlendirilmek üzere, Arapça ve/veya İngilizce akıcı konuşabilen, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Arap Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Tercihen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıLizay Pırlanta, İzmir Optimum AVM içerisinde yeni açılacak mağazasında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip ''Mağaza Müdür Yardımcısı'' arıyor; Müşteri Hizmetlerini kalite standartlarına uygun olarak yürütülmesi, Mağaza ekibinin yönetiminden sorumlu olunması, İş plan takviminin en uygun şekilde hazırlanması, Stok ve Sayım yönetimi ve ilgili aktivitelerin düzgün ve hatasız şekilde gerçekleştirilmesi, Görsel düzenleme süreçlerinin standartlara uygun olarak yürütülmesi, Mağaza ekibinin yönetiminden ve motivasyonundan sorumlu olunması, Mağaza çalışanlarının yetkinliklerinin güçlendirilmesi ve geliştirilmesi için kendilerine liderlik edilmesi, Yönetim ve uygulama süreçlerinin prosedürlere uygun olarak yapılması, Şirket kültür ve değerlerinin benimsenmesi ve yayılması. Mağaza ticari aksiyonlarının uygulanması, Mağazanın ilk satış personeli gibi örnekler verebilmesi, Mağazaya gelen ürünlerin kabulü, kalite kontrolü, depolanması ve iade süreçlerinden sorumlu olunması, Pazarlama planına uyumlu olarak mağaza vitrinlerinin güncellenmesi, Mağazanın temizliğinin ve düzeninin kontrol edilmesi ve sağlanması, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mağaza satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek,

  Aranan NiteliklerKuyum Perakende Mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürü olarak deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, İletişimi Güçlü, Liderlik ve Koçluk yetkinliğine sahip, Çözüm ve Sonuç odaklı, Analitik, Güler yüzlü, Etkileme ve İkna etme becerisi yüksek, 28– 40 yaş arası, en az lise mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Mağaza Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıLizay Pırlanta İzmir Optimum AVM içerisinde yeni açılacak mağazasında görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip ''Mağaza Müdürü'' arıyor; Müşteri Hizmetlerini kalite standartlarına uygun olarak yürütülmesi, Mağaza ekibinin yönetiminden sorumlu olunması, İş plan takviminin en uygun şekilde hazırlanması, Stok ve Sayım yönetimi ve ilgili aktivitelerin düzgün ve hatasız şekilde gerçekleştirilmesi, Görsel düzenleme süreçlerinin standartlara uygun olarak yürütülmesi, Mağaza ekibinin yönetiminden ve motivasyonundan sorumlu olunması, Mağaza çalışanlarının yetkinliklerinin güçlendirilmesi ve geliştirilmesi için kendilerine liderlik edilmesi, Yönetim ve uygulama süreçlerinin prosedürlere uygun olarak yapılması, Şirket kültür ve değerlerinin benimsenmesi ve yayılması. Mağaza ticari aksiyonlarının uygulanması, Mağazanın ilk satış personeli gibi örnekler verebilmesi, Mağazaya gelen ürünlerin kabulü, kalite kontrolü, depolanması ve iade süreçlerinden sorumlu olunması, Pazarlama planına uyumlu olarak mağaza vitrinlerinin güncellenmesi, Mağazanın temizliğinin ve düzeninin kontrol edilmesi ve sağlanması, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mağaza satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek,

  Aranan NiteliklerKuyum Perakende Mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürü olarak deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, İletişimi Güçlü, Liderlik ve Koçluk yetkinliğine sahip, Çözüm ve Sonuç odaklı, Analitik, Güler yüzlü, Etkileme ve İkna etme becerisi yüksek, 28– 40 yaş arası, en az lise mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Müdür

 • Hakan Mücevheratİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası EmaarSquare A.V.M. İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Forum İSTANBUL A.V.M. İzmir OPTİMUM OUTLET A.V.M. Yeni açılacak mücevherat mağazalarımızda görevlendirmek üzere bay ve bayan ‘’ Mağaza Müdürü ‘’ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKUYUMCU MAĞAZACILIĞINDA EN AZ 2 YIL MAĞAZA MÜDÜRLÜĞÜ YAPMIŞ • Tercihen Yüksekokul veya Üniversite mezunu, • Pozitif, güleryüzlü ve enerjik yapıya sahip, • Gelişime açık liderlik özelleiklerine sahip, • Tercihen yabancı dil bilen, • Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Mağaza Müdürü

 • İş AçıklamasıFirmamızın Bursa Suryapı Marka AVM de açılacak olan şubesinde, Satış Danışmanı ve Mağaza müdürü pozisyonunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMarkaya değer katan ve marka imajının yükselmesine katkı sağlayan Dış görünüşüne dikkat eden, olumlu tavırları önemseyen Müşterileri ile olan iletişiminde güler yüzün sihrini kullanan Müşteri memnuniyetini önemseyen ve istenilen kalitede hizmet sunan Satış odaklı hareket eden, müşterilerinin ihtiyacı olan ürün/ürünleri sunma gayreti gösteren Ürünlerini tanıyan ve eksik bilgilerini tamamlayan & tazeleyen Sorumlu olduğu satış alanında, tertip ve düzeni önemseyen Vitrindeki ürünlerini kontrol eden varsa eksiklerini tamamlayan Günlük faaliyetlerine ilişkin yöneticisine bilgi paylaşımında bulunan Müşterilerinin şikayet, soru ve önerilerini önemseyen ve çözüm üreten Mağazada verimlilik ve karlılığı arttırıcı çalışmalar doğrultusunda verilen talimatlara uyan, öneriler getiren Takım çalışmasına uyum gösteren En az lise mezunu Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Müdürü

 • Hakan Mücevheratİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu Yakası EmaarSquare A.V.M. İstanbul Avrupa Yakası Bayrampaşa Forum İSTANBUL A.V.M. İzmir OPTİMUM OUTLET A.V.M. Yeni açılacak mücevherat mağazalarımızda görevlendirmek üzere bay ve bayan ‘’ Satış Danışmanı ‘’ aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı, • Dış görünüşüne özen gösteren, • Değişime açık, iletişim becerileri gelişmiş, • Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, • İkna kabiliyeti yüksek, satış odaklı, pozitif, • Marka ve imaj değerlerini temsil edebilecek, • Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Danışman

 • Hakan Mücevheratİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıÇAKMAKÇI GRUP bünyesinde bulunan Ataşehir HAKAN MÜCEVHERAT ve AS KUYUMCULUK Şubelerimizde görevlendirilmek üzere “Bay ve Bayan Ön Muhasebe Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, • Düzenli, titiz ve takipçi çalışma anlayışına sahip, • Tercihen kuyumcu muhasebe programını bilen, • Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, •Erkek adayların askerliğini yapmış olması,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıSektördeki gelişmeleri yakından takip eden ve bilgilerini güncelleyen, Satış ekiplerinin yönetimi konusunda deneyimli, liderlik vasıfları güçlü, ekibinin motivasyonunu sağlamada başarılı, Araştırmayı seven, girişimci, pozitif ve yeniliklere açık, Analitik, sonuç odaklı ve dinamik bir yapıya sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli İkna ve temsil yeteneği olan, Disiplinli, sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, Takip ve raporlama becerisine sahip, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Dış görünümüne önem veren

  Aranan NiteliklerSatış ekibini etkin şekilde yönetmek; ekibin motivasyonunu üst seviyede tutmak, ekibe hedef vermek ve hedeflerin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, Çok iyi derecede ingilizce bilen Satış hedeflerini gerçekleştirmek için kendi sorumluluk alanındaki aksiyon planının hazırlanması, uygulanması ve takip etmek, Yanındaki ekibin yönetiminden ve geliştirilmesinden sorumlu olmak, Müşteri memnuniyetinin %100 seviyesinde sürekliliğini sağlamak, Satış hacmini ve verimliliğini artıracak yeni satış stratejileri geliştirmek ve faaliyetlerini bu doğrultuda organize etmek, Ekibin satış performanslarını yakından izlemek, analiz yapmak ve raporlamak, Yeni satış kanalları oluşturmak amacıyla tüm pazarlama faaliyetlerini planlamak ve etkin şekilde uygulamak.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Müdür

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa 15 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMedya için şirket aktiviteleri ve kampanyaları hakkında bültenler hazırlanması ve bunların yayınlanmasına kadarki süreçte ilgili tüm taraflarla koordinasyonu sağlamak, Basın ile ilişkilerin yürütülmesi , Sosyal sorumluluk projelerinde tüm sürecin yürütülmesine destek vermek, Medya yansımalarının düzenli takibi, analizi ve raporlanması, İnternet sitesinin ilgili bölümlerinin içeriğinin güncellenmesini sağlamak Sosyal medya hesaplarının etkinlikler bazında güncellenmesini sağlamak. Medya Ajans ilişkilerini yürütülmesi ve takibi Ülke geneli Lizay bayilerinin kurumsal kimlik çalışmalarının takibini ve yenilenmesini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerTercihen Halkla İlişkiler bölümünden mezun, Kurumsal İletişim ya da benzer iş dallarında 2 yıl ve üzerinde deneyimli Temsil yeteneği güçlü Sözlü, yazılı iletişim yeteneği güçlü ve türkçe dil bilgisine ve kurallarına hakim, Kurumsal iletişim bölümünün sorumlu olduğu alanlardaki iş süreçlerine, yıl boyunca ve bütün dönemsel etkinliklerde takım ruhuyla destek verebilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve ikili ilişkileri kuvvetli, Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, (Word, excel, Powerpoint,vb) Temsil yeteneği güçlü, Analitik düşünebilen sorun çözme yeteneği güçlü, Yaratıcı, yeni fikir ve uygulamalar konusunda kendine güvenen

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Uzman

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa 15 Nisan 2017

  İş Açıklaması· Alınan-verilen çek-senet, muhasebe kayıtlarının takibini yapmak, · Cari hesap ve diğer ödemelerin takibi yapmak, ödeme talimatlarını hazırlamak, · Genel muhasebe işlemleri ile ilgili sevk ve idarenin sağlanması, - Beyanname ve mali tabloların hazırlanması, · Vergi ve yasal yükümlülüklerin eksiksiz ve zamanında yerine getirilmesi, · E-Fatura, E-Defter uygulamalarına hakim, · Tüm muhasebe ve finans süreçlerini yönetmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Finansal raporlama, analiz, nakit akışı, kredi, banka ödemeleri, tahsilat gibi konularda tecrübeli, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen, iletişim ve planlama yeteneği gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Raporlama ve sunum yetkinliğine sahip,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Müdür

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıLizay Pırlanta ihracat Sorumlusu Müşteri Hizmetlerinin kalite standartlarına uygun olarak yürütülmesi, Yurtdışı satışlarının sorumlu olunması, İş plan takviminin en uygun şekilde hazırlanması, Stok ve Sayım yönetimi ve ilgili aktivitelerin düzgün ve hatasız şekilde gerçekleştirilmesi, İhracat düzenleme süreçlerinin standartlara uygun olarak yürütülmesi, Mağaza ekibinin yönetiminden ve motivasyonundan sorumlu olunması, Yönetim ve uygulama süreçlerinin prosedürlere uygun olarak yapılması, Şirket kültür ve değerlerinin benimsenmesi ve yayılması. Sipariş gelen ürünlerin kabulü, kalite kontrolü, depolanması, gönderi süreci ve iade süreçlerinden sorumlu olunması, Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Satış performansında ve karlılığında sürekli gelişim göstermek,

  Aranan NiteliklerTercihen Kuyum Perakende Mağazacılık sektöründe Mağaza Müdürü olarak deneyimli, Kariyerini mağazacılık sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen, İletişimi Güçlü, Liderlik ve Koçluk yetkinliğine sahip, Çözüm ve Sonuç odaklı, Analitik, Güler yüzlü, Etkileme ve İkna etme becerisi yüksek, 28– 40 yaş arası, en az lise mezunu, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıYURTDIŞINDA HIZLA BÜYÜYEN GÜMÜŞ TAKI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ FİRMALARINDAN OLAN ŞİRKETİMİZİN GÜNEŞLİ 'DE Kİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE, İHRACAT DEPARTMANINA TECRÜBELİ BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ..

  Aranan Niteliklerİthalat, ihracat ,lojistik ve gümrükleme alanlarında deneyimli Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatına hâkim Uluslararası ticaret dokümantasyonlarının isim ve içeriklerine hâkim Firmanın İhracat ve ithalat işlemlerinin, sipariş takiplerinin organize edilmesi yazışmaların yürütülmesi ve arşivlenmesi, pazar araştırmalarına destek olunması Numune hazırlanması, gönderilmesi ve takibini yapabilecek Çok iyi derecede Rusça ve İngilizce bilen Ms office programlarını iyi seviyede kullanabilen Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik düşünebilen Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli Ekip çalışması ve dinamik çalışma temposuna yatkın Aynı anda farklı projeler üzerinde çalışabilme, zamanında ve beklentilere uygun niteliklerde sonuçlar üretebilen Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilen Prezentabl

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıLİZAY PIRLANTA, mağazalarında görevlendirilmek üzere,  Arapça ve/veya İngilizce akıcı konuşabilen, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Arap Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Tercihen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıLİZAY PIRLANTA,mağazasında görevlendirilmek üzere,  Arapça ve/veya İngilizce akıcı konuşabilen, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Arap Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Tercihen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması  LİZAY PIRLANTA, Edirne/Havsa Mağazamızda  görevlendirilmek üzere, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan Nitelikler  Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercihen İngilizce Konuşabilen, Edirne/Havsa İlçesinde İkamet eden/edebilecek.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Danışman

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş Açıklaması  LİZAY PIRLANTA, Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan Nitelikler  Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Temsilci

 • Lizay Pırlantaİstanbul Anadolu 18 Şubat 2017

  İş Açıklaması  LİZAY PIRLANTA, Anadolu Yakasında bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan Nitelikler  Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Temsilci

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Mart 2017

  İş AçıklamasıTercihen Üniversitelerin ve MYO ların Güzel Sanatlar ,Görsel iletişim tasarımı, Grafik Tasarım Bölümlerinden mezun, Ajans deneyimli olan ve Tercihen Kuyumculuk Sektöründe tecrübeli, Profesyonel fotograf çekebilen,Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Adobe After Effects araçlarını etkin kullanabilen, BTL tasarımları konusunda ve baskıya hazırlık aşamalarında tecrübeli, Sosyal medya hesaplarına içerik üretebilecek ve Web sitesi güncellemelerini yapabilecek, Profesyonal ürün fotoğraf çekimlerini yapabilecek,dekupe ve retouch işlemlerini gerçekleştirebilecek, Firmanın kampanyaları doğrultusunda aldığı işleri tüm mecralara uyarlayabilecek,

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın, disiplinli,sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket Merkez ve Mağazaların genel ekipmanlarının tamir, onarım ve periyodik bakım işlemlerini yapmak, Oluşabilecek ani arıza ve aksaklıklara müdahale etmek, Birimi ile ilgili alınması gereken tasarruf önlemleri konusunda çalışmalarda bulunmak, Her türlü mekanik arıza işlerine (su kaçağı, izolasyon, klima arızası, havalandırma problemleri, yangın hatları problemleri, yeni klima alınması,) çözüm getirmek, Saha kontrolü ve ziyaretlerin yapılması vb gibi görevlerden sorumlu olmak, Planlı bakımları yapmak ve tespit edilen uygunsuzluklara zamanında müdahale etmek

  Aranan NiteliklerTercihen en az Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi ya da yüksekokul ve üniversitelerin Elektrik/Elektronik/Mekanik bölümlerinden mezun olmak, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl Teknik Hizmetler Sorumlusu olarak çalışmış olmak, Tüm elektrik/elektronik/mekanik/sıhhi tesisat ve donanımın planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapmak, Jeneratör, ısıtma-soğutma-iklimlendirme sistemleri, görüntü sistemleri, telefon ve network sistemleri, elektronik kilit sistemleri konusunda tecrübeli olmak, Mekanik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip, mevcut tüm mekanik tesisatın bakım ve kontrollerini yapmak, Yapılan bakımların mağazacılık standartlarına göre yapılmasını sağlayabilecek yeterlilikte olmasını sağlayabilmek, Pozisyonun gerektirdiği yeterli lisans ve sertifikalara sahip olmak, Takım çalışmasına yatkın, yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, Enerjik, dinamik ve iletişim yönü kuvvetli olmak, Sonuç ve kalite odaklı çalışmaya sahip olmak, Koordinasyon ve ortak çalışma alışkanlığına sahip olmak, Seyahat engeli olmamak, Konusunda deneyimli olmak, Tercihen Avrupa yakasında ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Sorumlu

 • Lizay Pırlantaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Şubat 2017

  İş Açıklaması  LİZAY PIRLANTA, Mall Off İstanbul mağazasında görevlendirilmek üzere, Tercihen mücevherat ve perakende sektör deneyime sahip, Marka mağazacılık alanında en az 2-3 yıl tecrübeli

  Aranan Nitelikler  Problem çözme kabiliyetine sahip, takım çalışmasına yatkın Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Müşteri portföyünü geliştirebilecek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, İkna ve iletişim gücü yüksek Müşteri odaklı çalışabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Temsilci

İş Habercisi - Kuyumculuk/Pırlanta İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?