Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş Açıklaması Tercihen lise veya meslek yüksek okullarının elektrik bölümlerinden mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarını kullanabilen, Asker hizmetini tamamlamış İzmir’ de ikamet eden, Teknik Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz merkezinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, Mekanik Tesisatve HVAC proje tasarımları konusunda deneyimli, Mimari projeleri okuyup; metraj çıkarabilecek, Maliyet analizlerini yapabilecek, Gerekli detay çizimlerinin yapabilecek, Müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek, uygun ürün ve sistem seçimlerini yaparak keşif ve teklif dosyasını hazırlayabilecek, Tüm adayların en az 5 yıl deneyimli olması, MS Office uygulamaları ve AUTOCAD programlarınahakim, raporlama yapabilecek, İngilizceye hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yönetici vasıflarına haiz, Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.  

  Sektör: Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji

  Pozisyon: Yetkili, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İzoterm İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Eylül 2016

  İş Açıklaması     Firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere;  

  Aranan Nitelikler   M.Y.O makine,makine ressamlığı,İklimlendirme veya makine , mekatronik mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, M.S office ve autocad programlarını orta veya iyi derecede kullanabilen ısıtma-soğutma,yangın,havalandırma ve sıhhi tesisat işlerinde tercihen deneyimli, Yetiştirilmek üzere keşif ve hak ediş hazırlayabilecek güçlü iletişim yetisine ve yönetsel donanıma sahip , Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek , Seyahat engeli olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tekniker, teknisyen, mühendis iş arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Uzman, Şef Yardımcısı, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az  5yıl deneyimli, Şirketin satınalmaprosedür ve proseslerinin yerine getirebilecek, Tedarikçi ilişkilerinin yürütebilen, Alternatif tedarikçi araştırması ve fiyat analizlerinin yapılarak, teklif alınıp değerlendirebilen, sözleşmeleri yapabilen Satın alınan ürünlerin anlaşmalara uygun şekilde tedarik edilmesini sağlayabilen, Satınalma süreçleri ile ilgili iyileştirme/geliştirme çalışmalarını yapabilen, Satınalma sonrası oluşabilecek problemleri tespit edilerek giderilmesini sağlayabilen, İlgili departmanlara belge akışının sağlayabilen, Taşeron sözleşmelerini hazırlayıp takip edebilen, Tedarikçi geliştirme ve değerlendirme çalışmalarını yapabilen, Maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirebilen ve raporlayabilen, Yıllık Satınalma bütçe çalışmalarını yapabilen, gerçekleşmelerini takip edebilen,. Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,sonuç odaklı Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş Raporlama konularına hakim İletişim becerisi gelişmiş, MS Office ve Netsisprogramlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.  

  Sektör: Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK Zonguldak 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Zonguldak Projesinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun;  Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste;  Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli,  En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli,  B sınıfı ehliyet sahibi olan,  Tercihen İngilizce bilen,  Askerlik görevini tamamlamış, Zonguldak bölgesinde ikamet edebilecek.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası ve/veya kalfası aranmaktadır.  Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Her türlü tesisat ve borulama işlerinin yapılması. Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması  Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler - Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Usta, Ustabaşı, Yardımcı

 • İş Açıklaması Steigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan,  -Beşeri ilişkileri düzgün,  -Mekanik ekipman tamir bakım konusunda bilgili,  -Soğutma sistemleri yetkinliği olan, adaylar aranmaktadır. Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • Dizayn Aqua İstanbul Avrupa 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak İstanbul ve Trakya olmak üzere yurt genelinde var olan su arıtma servis ve toptan bayilerimizin yöneticiliği, işleyişin takip edilmesi ve raporlanması, stok kontrolleri ve tedariklerinin sağlanmasının yanında bayi ve servis ağının genişletilmesini sağlayacak Yönetici Müdür ve asistanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yöneticilik deneyimi olan, mevcut servis ve bayiler ile sağlıklı iletişim kurabilecek, Sabırla iş takibini yapabilecek, ilişkilerini hem sıcak hem de disiplinli tutabilecek, 30-35 yaş üzeri tercihen erkek (Emekli ve yönetilik deneyimi olanlar dahil), Bilgisayar kullanımına hakim. Özellikle internet ve office programlarını iyi derecede kullanabilen, Stok takibine yatkın, mal tedarik işini üstlenecek sorumluluk sahibi, Yeni servis ve bayilerin oluşturulmasına yönelik araştırma yapıp, görüşmelerle ağı büyütme kabiliyetinde olan, Şirkete katma değer sağlayacak yeni fikirleri gündeme getirecek yaratıcı kişilik sahibi, Sefaköy metrobüs durağına çok yakın olan ofisimize geliş gidişi kolay ve yakın bölgede ikamet eden, Tecrübeli bayan ve tercihen bay eleman alınacaktır.  

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Endüstri, Hizmet / İşletme Servisi, Müşteri ilişkileri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Çevre, Mühendislik, Mekanik Tesisat, E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Koordinatör, Şube Müdürü, Şef / Amir, Müdür, Yönetici Adayı, Yönetici, Grup Müdürü, Lider, Denetçi

 • İş Açıklaması • AVM veya cadde mağazalarının mekanik altyapısını belirlemek üzere yerinde keşif yapmak, • Mekanik projelerini, şartname ve yönetmeliklere uygun, müşteri talepleri doğrultusunda hazırlamak, • Projelerin keşif ve metrajlarını çıkarmak, kontrolleri yapmak, • Keşifleri fiyatlandırmak ve mekanik proje tekliflerini hazırlamak, • Onaylanan tekliflerin mekanik proje ile ilgili satın alma taleplerini açmak ve takibini yapmak, • ERP sistemine veri girişlerini yapmak, • Mekanik proje teknik uygulama ekibinin saha iş programını hazırlamak, proje yöneticileri, şantiye şefleri ve elektrik proje uygulama birimi ile koordineli bir şekilde takibini yapmak ve tamamlatmak, • Teknik ekip saha iş programını proje yöneticisi, şantiye şefi ve elektrik proje uygulama birimi ile koordineli  tamamlatmak, • Proje bitiminde şartname ve standartlara göre teknik ekip imalatlarını kontrol etmek, • Teslim sonrasında Mekanik hakediş dosyasını hazırlamak, • Şantiyede konusu ile ilgili uyulması gerekli iş güvenliği kurallarını belirlemek, uygulamaya almak ve denetlemek, • Pozisyonun gereği sektörel gelişmeleri yakından takip etmek, • Yönetim sistemi kapsamında istenen raporları hazırlamak, yürürlükte olan kural ve politikalara uymak.  

  Aranan Nitelikler • Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, • Mağaza mekanik projeleri çizimi, metraj ve keşiflerin hazırlanması konularında deneyimli, • Sıhhi tesisat, havalandırma, ısıtma, soğutma ve yangın sistemleri vb. mekanik tesisat, cihaz ve ekipmanlar hakkında yeterli bilgi sahibi, • İyi derecede Autocad, Word ve Excel kullanan, • Aktif araç kullanan, tercihen SRC belgesi sahibi, • Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış, • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Steigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan,  -Beşeri ilişkileri düzgün,  -Elektrik ekipman tamir bakım konusunda bilgili,    Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Aker Mekanik İstanbul Anadolu 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması Teknik ofisimizde ve şantiyelerimide görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Autocad ve tercihen Revit çizim programını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yeniliklere açık kendini geliştirecek, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Aksoy Plastik Ve Makine İstanbul Anadolu 8 Eylül 2016

  İş Açıklaması İthal plastik  Enjeksiyon ve şişirme  makineleri,robot sistemleri , merkezden kontrol  hammadde hazırlama ve besleme sistemleri, endüstriyel sogutucular ve otomasyon sistemlerine kurulum ve  teknik servis vermek.

  Aranan Nitelikler En az teknik lise elektrik-elektronik, mekatronik bölüm mezunu   Özellikle makine kontrol sistemleri, Makine kurulum ve devreye alma konularında istihdam edilip Servo motorlar, sürücüler, PLC , mikroişlemciler ve kısmende Hidrolik , pneumatic konularında yetiştirilmek üzere alt yapısı olan Askerlik ilişkisi olmayan, Seyehat engeli olmayan En az B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen  istanbul anadolu yakası Gebze - Tuzla- Kartal- Pendik -maltepe- Kadıköy güzergahında ikamet eden adaylar  

  Sektör: Mekanik Tesisat, Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Monitör Teknisyeni, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması Makina ekipman ve yardımcı tesislerin periyodik bakımlarını yapmak, tesisat arızalarını gidermek. Arıza durumlarında en kısa sürede müdahale ederek sistemlerin sürekli faal halde olmasını sağlamak, Teknik işlerin yürütülmesinde görev almak, AVM içi tadilatlarda üstü tarafından verilen görevleri aktif olarak yerine getirmek.,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Sıhhı Tesisat, İklimlendirme Soğutma bölümünden mezun olan, Alışveriş merkezi esnek ve vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Mekanik bina bakımı konusunda min. 3 yıl tecrübesi olan, Raporlama yapabilecek düzeyde Ms Office programlarına hakim, Etkin iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün, Müşteri ve çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen

 • Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İhtiyaç duyulacak çözümlerin insiyatif kullanarak oluşturulması Diğer disiplinler ile proje koordinasyonunun sağlanması Keşif çıkarılması, As-Built, hakkediş ve teklif hazırlanması Sahadaki mekanik işlerinin, alt yüklenicilere yönlendirilmesi İşlerin iş programına paralel şekilde zamanında bitirilmesinin sağlanması Hakedişe bağlı çalışmaların yapılması Uzman ekip tarafından hazırlanacak “As-Built” projelerinin kontrolü Proje yönetimine günlük, haftalık ve aylık ilerleme raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun AutoCAD, MS Office programlarını kullanabilen Aktif olarak araç kullanabilen Fabrika, hastane, alışveriş merkezi, toplu konut, idari binalar gibi yapıların uygulamalarında çalışmış Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mekanik Saha Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • Adecco İstanbul Avrupa 28 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarası, kurumsal ve sektörlerinde lider müşterimiz Volvo Group bünyesindeki 3. Havalimanı Kamyon Servisi’nde görevlendirilecek Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.  Atölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda, arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, Araç komponentlerinin detaylı revizyonunu (sökme, onarma ve toplama) gerçekleştirmek Büyük onarımlardan sonra gerekirse test sürüşü gerçekleştirmek, Parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmek ve karar vermek, Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Onarımları Tech Tool/Impact’e uygun şekilde tamamlamak, Çalışma sürelerini Efespro/DMS programına kayıt etmek, Yaptığı işi, iş emri atölye nüshası üzerine yazarak özetlemek ve atölye şefine aktarmak, Bulduğu ek iş ve değişmesi gereken diğer parçalar hakkında atölye şefine bilgi vermek, Yaptığı işe uygun iş güvenlik ekipmanını kullanmak.  

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun olması Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, Yönlendirmeli teşhis ile arıza tespiti yapabilmek, Kamyon, otobüs ya da kamyonet tamiri konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da yatılı olarak çalışabilecek Adecco, İşkur' un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Adecco Levent İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?