Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş AçıklamasıMekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası aranmaktadır. Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Her türlü tesisat ve borulama işlerinin yapılması. Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler- Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere; Sıhhı Tesisat Ustası arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış, Sıhhı tesisat konusunda deneyimli veya yetiştirilmeye istekli, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Güven çerçevesinde uzun yıllar çalışma planı olan, 22-35 yaşaralığında sıhhi tesisat ustası aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Usta

 • Teknik Eleman - Tekniker

  SWARTEAİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDünyanın ilk Akıllı Çay Otomatları üreticisi olan şirketimizin Teknik Departmanında çalışacak teknolojiye yatkın yeni çalışma arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz. Kendisinin ana görevi, Türkiye’de üretilen otomatlarımızın parçalarının toplanması, Test’lerini yaparak otomatın çalışır hazır hale getirilmesi, Müşteri yerinde gerekirse sunum destek elemanı olarak bulunulması, Gerektiği takdirde ürün temini ve takibi olacaktır.

  Aranan NiteliklerAnahtar takımı, el aletleri ve delici aletleri (matkap vs) kullanabilen, Tamir ve onarım işlerinden anlayan, Tercihen Elektrik-Elektronik işlerini becerebilen Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Çalışma yeri, İş Merkezi olacağından dış görünümüne özen gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında veya Kadıköy'e yakın ikamet eden; Seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyoruz. NOT: Youtube’daki SWARTEA kanalından veya "https://youtu.be/QhqIkPzJmHY" linkinden üzerinde çalışma yapılmasını istediğimiz ürünün video'sunu inceleyebilirsiniz.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Metal Sanayi, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Motor Teknisyeni, Saha Kalıp Formeni

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimizin Balıkesir’de bulunan şantiyesinde görevlendirilecek, Makine Mühendisi ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde deneyimine sahip, şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, “ MAKİNA MÜHENDİSİ ve TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMekanik Tesisat Taahhüt alanında faaliyet gösteren grubumuzun vizyon ve misyon tanıtımını yapmak İnşaatına yeni başlanmış projelerde mekanik imalatlara teklif vererek firmanın tanıtımı yapmak ve ilgili keşif listelerinin temin etmek Mimari Proje Ofisleri ile bağlantı kurarak ilgili proje için teklif sunmak, tekliften satışa kadar işin tüm süreçlerinin takibini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -İletişim ve sunum becerisi yüksek, -Dış görünümüne her zaman özen gösteren, güler yüzlü ve enerjisi yüksek olan -Kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek,akıcı konuşabilen, -İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı çalışan, -Problem çözme yeteneği güçlü, hızlı düşünebilen, -Verilen satış hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek -Potansiyel müşteri çalışması yapacak ve mevcut müşterilerle devamlı temas sağlayacak -Tercihen Mekanik Tesisat sektör deneyimi veya bilgisi olan

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat proje, şartname ve ihale dosyasının incelenip yorumlanması, Proje ve keşif kontrolü, Gerektiğinde proje metrajı çıkartılması ve keşif listesinin oluşturulması, Firma tekliflerinin alınarak karşılaştırma tablolarının hazırlanması,

  Aranan NiteliklerMekanik tesisat taahhüt sektöründe okul, hastane, konut, alışveriş merkezi, havaalanı, iş merkezi, otel, endüstriyel tesis alanlarında faaliyet gösteren firmamızın merkez ofis teklif departmanında çalıştırmak üzere; Üniversitelerin tercihen makina mühendisliği veya makina teknikerliği bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat sektöründe teklif pozisyonunda min. 3 yıl tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, AutoCAD ve MS Office programlarına iyi derecede hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMekanik tasisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) ürün ve mekanizma bilgisi Teklif hazırlama Öngörü ve koordinasyon yeteneği

  Aranan Nitelikler-Mekanik tasisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) ürün ve mekanizma bilgilerine sahip, -Teklif hazırlayabilen, -Öngörü ve koordinasyon yeteneğine sahip, -Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Bayan satın alma ve organizasyon şefi alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize 1) Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, * “Şantiye Şefliği” görevini yapabilecek, * “Şantiye Sorumlusu” görevini yapabilecek, 2) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, 1) Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde Şantiye Şefliği deneyimine sahip ya da yetiştirilmek üzere şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, 2) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler Mühendislik Çizimve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip “ MAKİNA MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıHer türlü mekanik tesisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) proje dizaynını oluşturulması Tüm proje hesaplarını yapılması Projede kullanılan ürün ve mekanizma bilgisi Teklif verme

  Aranan Nitelikler-Her türlü mekanik tesisatların (ısıtma-soğutma,havalandırma,yangın vs ) proje dizaynını oluşturabilecek, -Tüm proje hesaplarını yapabilen, -Projede kullanılan ürün ve mekanizmaların bilgilerine hakim, -Teklif verme konusunda uzman, -Alanında en az 5 yıl tecrübeli ; Bayan makine,enerji ,inşaat ve elektrik mühendisleri alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Autocad kullanımına iyi derecede hakim Tercihen şantiye tecrübesi olan.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis

 • Sekreter

  Merd Asansör İnşaatİstanbul Avrupa 3 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAsansör malzemeleri satan firmamıza tecrübeli bayan sekreter alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBahçelievler çevresinde oturan, sigara içmeyen.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Sekreter

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?