Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş AçıklamasıArpon, kendi kategorilerinde lider olan olan pompa , blower ve havalandırma sistemleri üreticilerinin temsilciliğini yapmaktadır. Endüstriyel tesislerde, Arıtma tesislerinde ve Bina Hizmetlerinde kullanılmakta olan bu ürünlerin satış ve servis hizmetini başarı ile verilmektedir. Hızla gelişen ve büyümekte olan firmamız için aşağıda belirtilen özelliklerde satış mühendisleri arıyoruz; • Alt Yapı Uygulamalarına (Atık&Temiz Su) ürün pazarlaması ve satışı yapılması • Satış sürecinin (müşteri ziyareti, sipariş alma, proje takibi gibi) planlı yürütülmesi ve geliştirilmesi • Yıllık satış tahminlerini hazırlamak ve yıl boyunca takipçisi olmak • Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için strateji ve taktikler geliştirmek • Kendi pazarının dinamiklerini takip ederek pazar hakkında araştırma yapmak • Satış raporlamalarının yapılması

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Çevre,Makina ve Mühendisliği bölümlerinden mezun o Konusunda 3 yıl tecrübeli o MS office uygulamalarına hakim o İyi derecede İngilizce bilen o İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi, sonuç odaklı, inisiyatif ve karar alabilen o Takım ruhuna uygun hareket edebilen o Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mekanik Tesisat, İnşaat, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimizin Doğalgaz Departmanında çalıştırılmak üzere deneyimli veya yetiştirilmek üzere Mühendis ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Şantiyede doğalgaz tesisat işlerini takip edebilecek ve şantiye sorumluluğunu alabilecek, Hakediş konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Mühendislik Çizim ve Ofis programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, 35 yaşını aşmamış, Bay “MÜHENDİS ve TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, İnşaat

  Pozisyon: Teknisyen, Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker, Mühendis

 • Proworkistİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz yangın ekipmanları sektöründe hizmet veren firmamızda çalışmak üzere "SATIŞ UZMANI" arayışımız için; Yangın malzeme ve ekipmanlarını tanıyan, Ürünün müşterilere sunumu, tekliflendirilmesi ve satışını sağlayacak,

  Aranan NiteliklerSatış konusunda en az 1-3 yıl arasında tecrübesi olan, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Giyimine özen gösteren, İletişimi güçlü ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi

 • Radisson BluOrdu 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıRadisson Blu Ordu Hotel' e Teknik Şef arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek liseleri ve/veya ilgili bölümlerinden mezun konusunda minimum 3 yıl tecrübeli Otel, Hastane vb. hizmet sektöründe deneyimi olan yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Gördüğü aksaklıkları üstlerine bildirecek Önleyici, arizi ve periyodik bakımlarda tecrübeli çıkan arızalara anında müdahale edebilecek Dikkatli ve çözüm odaklı

  Sektör: Turizm, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Mağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “MEKANİK İŞLER YÖNETİCİSİ” arıyoruz.   Mekanik tesisat işleri, şartname, fiyat analizleri, sözleşme ve İhale süreçlerinin yönetilmesi, Tesis açılış planlarına uygun olarak müteahhit firmaların iş programlarının takibi ve kontrolünün yapılması, Tesis bakım kapsamında, mağazaların ekipman bakımları ve periyodik bakımlarının planlanması ve yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında min. 5 yıl deneyime sahip, Yapı tesisat projelerinde projelendirme ve ihale süreçlerini yönetebilecek, Tesis bakım mühendisliği ve yapı tesisat mühendisliği konularında deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen AutoCAD bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAtlantik Grup olarak merkezi soğutma ısıtma ve iklimlendirme sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri olan AAON, AIRWELL, MITA, CENTURY, RC GROUP firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Şirketimizin Ankara Bõlge Mūdūrlūğünde gõrevlendirilmek ūzere merkezi sistem ürünleri teklif ve satışında çalışacak , tecrübeli ,iyi derecede ingilizce bilen, tercihen daha õnce mekanik tesisat proje firmalarinda çalışmış Makine Mühendisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen Merkezi sistem ürünleri (rooftop, soğutma grubu, ısı pompası, soğutma kulesi, hassas klima) teklif ve satışında tecrübeli, Proje firmalariyla iletişimi olan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan Prezentabl İletişim kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uygun Seyahat engeli olmayan, Ankara merkezde ikamet eden, Uzun vadeli çalışmayı ve kendini geliştirmeyi düşünen.

  Sektör: İnşaat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Bölge Sorumlusu, Yetkili, Uzman

 • Şayir MühendislikÇanakkale 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale / Biga / İçdaş Demir Çelik Fabrikası'nda Kurulu Şantiyemizde, Genel Bakım ve Onarım İşlerinde Çalışmak Üzere, Ark Ocağı Panelleri ve Sulu Baca İmalatlarında Tecrübeli, Çelik Konstruksiyonda Deneyimli, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Borulama Alanlarında Çalışmış, Projelerin bütçe, planlama ve maliyet yönetimi, işprogramı hazırlanması görevlerini yapabilecek, Metraj, Hakediş, Keşif Konularına Hakim, Tercihen Demir Çelik Sektöründe Çalışmış.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Analitik Düşünebilen, Çözüm Odaklı, Sorumluluk Sahibi, MS Office, Autocad programlarına hakim, Şantiye Yönetimini Sağlayabilecek, İkna kabiliyeti ve temsil gücü yüksek Makine Mühendisi Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • NeroTechİstanbul Anadolu, Kocaeli 11 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Merkez için Teknik Servis Departmanımız da pompa ve hidrofor sistemlerinin devreye alma,bakım ve onarım konularında çalışacak en az 3 yıl tecrübeli takım arakadasları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerPompa ve Hidrofor Sistemleri Teknik servis konusunda en az 3 yıl deneyimli Meslek Liseleri İlgili bölümlerinden veya MEB kurslarından Ustalık belgesi olan Elektrik ve mekanik konularda tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanan B sınıfı ehliyeti olan Anadolu Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • Aker Mekanikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTeknik ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAutocad ve Revit çizim programlaını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İyi derecede Autocad kullanabilen, İyi derecede Revit kullanabilen, En az 3 yıl tecrübeli personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıSteigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler-Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan, -Beşeri ilişkileri düzgün, -Mekanik ekipman tamir bakım konusunda bilgili, -Soğutma sistemleri yetkinliği olan, adaylar aranmaktadır. Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Otelcilik, Turizm, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İş AçıklamasıSteigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler-Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan, -Beşeri ilişkileri düzgün, -Elektrik ekipman tamir bakım konusunda bilgili, Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Otelcilik, Turizm, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGüney Marmarada, Isıtma / Soğutma sektörünün öncülerinden olan firmamız Satınalma biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Satınalma Sorumlusu ve Yardımcısı pozisyonlarında personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMekanik Tesisat sektörü satınalmasında minimum 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarına ( Word, Excel..vb. ) hakim, Tedarikçi seçimi ve tedarikçi performans değerlendirmesi yapabilen, Fiyat ve maliyet analizleri konusunda bilgili, Satınalma planlaması konusunda deneyimli, Pazar araştırması ve analizleri yapabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Tercihen Lise, Yüksek lisans mezunu

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler-En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Adeccoİstanbul Avrupa 28 Şubat 2016

  İş Açıklaması  Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarası, kurumsal ve sektörlerinde lider müşterimiz Volvo Group bünyesindeki 3. Havalimanı Kamyon Servisi’nde görevlendirilecek Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.  Atölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda, arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, Araç komponentlerinin detaylı revizyonunu (sökme, onarma ve toplama) gerçekleştirmek Büyük onarımlardan sonra gerekirse test sürüşü gerçekleştirmek, Parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmek ve karar vermek, Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Onarımları Tech Tool/Impact’e uygun şekilde tamamlamak, Çalışma sürelerini Efespro/DMS programına kayıt etmek, Yaptığı işi, iş emri atölye nüshası üzerine yazarak özetlemek ve atölye şefine aktarmak, Bulduğu ek iş ve değişmesi gereken diğer parçalar hakkında atölye şefine bilgi vermek, Yaptığı işe uygun iş güvenlik ekipmanını kullanmak.  

  Aranan NiteliklerTeknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun olması Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, Yönlendirmeli teşhis ile arıza tespiti yapabilmek, Kamyon, otobüs ya da kamyonet tamiri konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da yatılı olarak çalışabilecek Adecco, İşkur' un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerElektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Adecco Leventİstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?