Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • Cvplus Search & Selection

  Teknik Servis Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz iş makinesi üretimi gerçekleştiren dünyanın önde gelen firmalarından biri olan müşterimiz için ‘’TEKNİK SERVİS SORUMLUSU‘’ arıyoruz. Vinç makinelerinin bakım – onarım ve tüm teknik servis süreçlerinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya teknik eğitim lisesi (mekatronik, elektrik veya elektronik) mezunu, Teknik doküman okuyabilecek seviyede Almanca veya İngilizce dillerinden birine hakim, Tercihen en az 1 yıl teknik servis deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Bilgi İşlem Elemanı Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnsan kaynağını, en değerli varlığı olarak gören ve sürekli geliştirmeyi öncelik bilen, ana faaliyet alanı imalat olan şirketimizin Bilgi İşlem Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Kullanıcı desteği verebilecek, güvenlik kamera sistemi, pc ve yazıcı kurulumu yapabilecek, pc ve yazıcılarının periyodik bakımlarını yapabilecek, Kullanılan bütün yazılımların Lisanslı olması konusunda güvenliği sağlamak, personelin bilgisayar kullanımında güvenlik önlemlerini almak, Sistem yönetimi, network çözümleri donanımı konusunda çözüm üretebilecek, Bilişim sisteminin bilgi yedeklerinin her gün/ayrıca gerektiğinde alınmasını sağlamak, alındığından sorumlu olmak, bu bilgilerin teknik olarak güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlamak, Yazıcı, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin bilgisayar (tercihen programlama,yazılım) bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden , Askerliğini tamamlamış. Bay adaylar tercih sebebidir.

 • Steigenberger Hotel Maslak İstanbul

  Mekanik Teknisyeni Steigenberger Hotel Maslak İstanbul

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan, -Beşeri ilişkileri düzgün, -Mekanik ekipman tamir bakım konusunda bilgili, -Soğutma sistemleri yetkinliği olan, adaylar aranmaktadır.

 • Adecco Levent

  Alacak ve Tahsilat Uzmanı Adecco Levent

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Adecco Levent

  Back Office Uzmanı Adecco Levent

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Satış süreçlerine uygun olarak, satış öncesi gerekli hazırlık ve kontrol (sözleşme, evrak, onay, maliyet vb) işlemlerinin yapılması Satış Ekiplerine satış süreçlerinin uygun şekilde tamamlanması için gerekli yönlendirme ve desteğin verilmesi Sözleşmelerin finansal sisteme ve ilgili veritabanlarına kayıt edilmesi Ünitelerin teknik bilgilerinin sisteme girilmesi ve güncelliğinin takip edilmesi, Muhasebe ile koordineli olarak sözleşmelere ait zorunlu işlemlerin takibi, Haftalık ve Aylık satış raporlarının kontrolü ve takibi, Bölgelerin kullandığı sistem ve araçların geliştirilmesi, Faturalama yapılması.

  Aranan Nitelikler İşletme/iktisat/ekonometri/muhasebe MYO/Üniversite Mezunu, Bakım Bölge, Satış, Muhasebe, Call Center ekipleri ile koordineli çalışacak, Bilgisayar kullanabilen, Microsoft excel uygulamasını bilen, Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri güçlü, İstanbul dışındaki çalışanlar ile telefon üzerinden iletişim kurabilecek, Düzenli, sistematik, hızlı ve ilkeli çalışan, Gelişime ve öğrenmeye açık, İyi derecede İngilizce bilen. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Ataylar End. Malz. San. ve Tic. A.Ş

  Elektrik Mekanik Ataylar End. Malz. San. ve Tic. A.Ş

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Anadolu Yakasındaki Bina,Mağaza,Restoran,Banka İşyeri Elektrik ve Mekanik kısmında değerlendirmek amacıyla Tekniker,Teknisyen,Usta,Kalfa ve Çırak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Proje okumayı,Planşe döşemeyi,Tava döşemeyi,Yer Altı Kablosu,OG ve AG Kablosu çekmeyi,Arıza tespi ve Arızayı gidermeyi,Anahtar Priz vs Montajını yapmayı Takım Ruhuna inanan Ekip halinde çalışacak Tekniker,Teknisyen,Usta,Kalfa ve Çırak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Proje okumayı,Temiz su,Pis su,Isıtma hattı,Kaskad Sistemi,VRF Sistemi,Bakır Boru Kaynağı,Siyah Boru Kaynağı,Doğalgaz Hattı çekmeyi,Arıza tespi ve Arızayı gidermeyi,Mekanik Malzeme Montajında yapmayı Takım Ruhuna inanan Ekip halinde çalışacak Tekniker,Teknisyen,Usta,Kalfa ve Çırak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Teknik Ofis Mühendisi (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik tesisat sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Mekanik Teknik Ofis Mühendisi ve Planlama Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Saha Mühendisi (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Şantiye Şefi (İstanbul) Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik Tesisat Sektöründe en az 10 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Yöneticilik vasıflarına sahip, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Şantiye Şefi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Makine Teknikeri Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001-14001, OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Şantiye Şefi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik Tesisat Sektöründe en az 10 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Yöneticilik vasıflarına sahip, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Şantiye Şefi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Skala İnşaat

  Mekanik Saha Mühendisi Skala İnşaat

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Mekanik ve Sıhhı Tesisatçı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

 • Dumankaya Pusula

  Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni Dumankaya Pusula

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirmek üzere; "Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Yüzme havuzlarının ve göletlerin bakımları ile sıhhi tesisat konulu arızalara müdahale edebilecek derecede bilgi ve deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul AvrupaYakası’nda (Halkalı civarında) ikamet eden.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Müdür Firma Adı Gizli

  İzmir

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Projelerinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun; Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste; Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi olan, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Firma Adı Gizli

  Mekanik Tekniker / Teknisyen Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni başlanan projelerimiz kapsamında Türkiye'nin çeşitli noktalarında mekanik taahhütlerinin yerine getirilmesi

  Aranan Nitelikler Seyahat engeli olmayan, ehliyeti olan mekanik tekniker / teknisyenler arıyoruz.

 • Derin Mekanik Mühendislik

  Makina Mühendisi Derin Mekanik Mühendislik

  Ankara

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; -Proje takip ve teklif hazırlama -Şantiye takibi -Müşteri İlişkileri

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun -Mekanik Tesisat konusunda çalışmaya istekli -Askerliğini yapmış -Ehliyeti ve sürüş tecrübesi olan -Ankara'da ikamet eden -Auto-cad ve ofis programlarına hakim -Organizasyon ve iletişim becerisine sahip -Programlı ve disiplinli çalışma prensibine sahip

 • Derin Mekanik Mühendislik

  Makina Teknikeri Derin Mekanik Mühendislik

  Ankara

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Tesisat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; -Proje takip ve teklif hazırlama -Şantiye takibi -Müşteri İlişkileri-Malzeme takibi

  Aranan Nitelikler Makina-Doğal Gaz-İklimlendirme veya Sıhhi Tesisat Bölümünden mezun (Teknik Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden) -Mekanik Tesisat konusunda çalışmaya istekli -Askerliğini yapmış -Ehliyeti ve sürüş tecrübesi olan -Ankara'da ikamet eden -Autocad ve ofis programlarına hakim -Organizasyon ve iletişim becerisine sahip -Programlı ve disiplinli çalışma prensibine sahip

 • Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.

  Mekanik Bakım Personeli Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.

  Bursa

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fabrikada bulunan mekanik ile ilgili tüm teçhizatın bakım/onarımını yapmak ve teçhizatın güvenli şekilde çalışmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Prysmian Group, 50 ülkede bulunan şubeleri, 91 fabrikası, 17 Araştırma & Geliştirme Merkezi ve 20.000’in üzerinde çalışanı ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır. Şirketimizin Mudanya'da bulunan fabrikasında Teknik Servis departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mekanik Bakım Personeli arayışımız mevcuttur. * Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Metal İşleri, Torna-Tesviye, Makina bölümleri mezunu * Askerlik görevini tamamlamış

 • Fanba Mühendislik

  Mekanik Şantiye Şefi/Makine Mühendisi Fanba Mühendislik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  9 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul' da yönetmekte olduğumuz projelerimizde görevlendirilmek üzere; Makine Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otel, Residance, AVM gibi projelerde mekanik tesisat konusunda en az 5 yıl deneyimli, İleri derecede AutoCAD ve MS Office programlarını kullanabilen, Şantiye ile teknik ofis arasındaki teknik ve idari koordinasyonu sağlayacak, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını geçmemiş, ehliyeti olan

 • Ekoterm Mühendislik

  Makina Mühendisi Ekoterm Mühendislik

  Ankara

  11 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik tesisisat(ısıtma soğutma,havalandırma,VRF sistemleri vb.)alanında faaliyet gösteren firmamızda şehir içi ve dışı şantiyelerimiz de aşağıdaki görevleri yürütecek MAKİNA MÜHENDİS aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Mekanik tesisat konusunda deneyimli, MS Office ve Autocad Programlarına hakim, Şehir içi ve şehir dışı şantiyelerimizde çalışmak üzere, Organizasyon,planlama ve koordinasyon yeteniğine sahip, sonuç ve kale odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeyeneği kuvvetli olan, Problem çözme yeteneğine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Şehir içi ve şehir dışı seyahat engeli bulunmayan Tercihen bay

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?