Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş Açıklaması Başak şehir Şantiyemizde görevlendirilmek üzere, Mekanik tesisat şantiye deneyimi olan; -Saha mühendisi -Ressam Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli; Şehirdışı seyahat engeli olmayan;

 • İş Açıklaması Gezici ekip olarak fabrikalardaki ö lçü aletlerinin kalibrasyonlarını yapmak, ölçümleri raporlamak

  Aranan Nitelikler 2 yıllık meslek yüksek okulu veya 4 yıllık teknik okul mezunu (makine, metal, otomotiv benzeri) Tercihen kalibrasyon tecrübesi olan Tercihen çekme-basma mukavemet cihazları ve sertlik ölçen cihazları kullanmış olan Tercihen İngilizce okuması olan Microsoft office programlarına hakim Askerliğini yapmış Takım çalışmasına yatkın Tempolu iş ortamına uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Sigara kullanmayan Anadolu Yakasında ikamet eden B sınıf Ehliyet sahibi

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20-45 yaş aralığında, Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, Bornova, Bayraklı, Şemikler, Kemalpaşa güzergahında oturan, Erkek, Tercihen askerlik ile ilişiği olmaması.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat uygulamaları yapan firmamızın merkez ofisinde görev almak üzere; Mekanik tesisat tasarimi yapacak, Proje uzerinden metraj cikartarak kesif hazirlayacak, Tedarikcilerden alinan teklifler ile teklif hazirlayacak,

  Aranan Nitelikler Tanimlanan is hakkinda tecrubeli veya yetistirilmek uzere; AutoCad ve Excel kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Bilgi İşlem Elemanı
  Altan Hidrolik Mühendislik
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İnsan kaynağını, en değerli varlığı olarak gören ve sürekli geliştirmeyi öncelik bilen, ana faaliyet alanı imalat olan şirketimizin Bilgi İşlem Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Kullanıcı desteği verebilecek, güvenlik kamera sistemi, pc ve yazıcı kurulumu yapabilecek, pc ve yazıcılarının periyodik bakımlarını yapabilecek, Kullanılan bütün yazılımların Lisanslı olması konusunda güvenliği sağlamak, personelin bilgisayar kullanımında güvenlik önlemlerini almak, Sistem yönetimi, network çözümleri donanımı konusunda çözüm üretebilecek, Bilişim sisteminin bilgi yedeklerinin her gün/ayrıca gerektiğinde alınmasını sağlamak, alındığından sorumlu olmak, bu bilgilerin teknik olarak güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlamak, Yazıcı, faks, fotokopi ve telefon sistemleri hakkında bilgi sahibi,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin bilgisayar (tercihen programlama,yazılım) bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden , Askerliğini tamamlamış. Bay adaylar tercih sebebidir.

 • Mekanik ve Sıhhı Tesisatçı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

 • Mekanik Teknikeri / Teknisyeni
  Otomatik Otopark Sistemleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Otomatik otopark sistemleri, araç liftleri, otopark yönetim sistemleri konularında çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın Makine, Motor, Metal, Torna bölümlerinden mezun veya Ustalık belgesi sahibi Tercihen Proje Okuma becerisi olan, Tercihen araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Fabrikada bulunan mekanik ile ilgili tüm teçhizatın bakım/onarımını yapmak ve teçhizatın güvenli şekilde çalışmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Prysmian Group, 50 ülkede bulunan şubeleri, 91 fabrikası, 17 Araştırma & Geliştirme Merkezi ve 20.000’in üzerinde çalışanı ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır. Şirketimizin Mudanya'da bulunan fabrikasında Teknik Servis departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mekanik Bakım Personeli arayışımız mevcuttur. * Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Metal İşleri, Torna-Tesviye, Makina bölümleri mezunu * Askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektörünün lider kuruluşlarından olan müşterimiz için " Kojenerasyon Tesis Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yüksek gerilim ekipman,manevra bilgisi ile manevra hakimiyeti (EKAT Belgesi) Temel PLC eğitimi ve bilgisi Scada eğitimi ve bilgisi Otomasyon hakimiyeti ve tecrübesi Teknik İngilizce eğitimi ve bilgisi Ofis programları eğitimi ve bilgisi Temel seviyede mekanik bilgisi İyi derecede elektrik bilgisi Temel seviyede elektronik bilgisi Isı ve buhar kazanları eğitimi Temel seviyede enstrüman bilgisi Generatör ve gaz motoru ile ilgili deneyim ve bilgisi İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek Askerlik hizmetini tamamlamış Temel ilk yardım ve yangın eğitimlerinin olması öncelikli tercih sebebidir. *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Teknik Servis Sorumlusu
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz iş makinesi üretimi gerçekleştiren dünyanın önde gelen firmalarından biri olan müşterimiz için ‘’TEKNİK SERVİS SORUMLUSU‘’ arıyoruz. Vinç makinelerinin bakım – onarım ve tüm teknik servis süreçlerinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya teknik eğitim lisesi (mekatronik, elektrik veya elektronik) mezunu, Teknik doküman okuyabilecek seviyede Almanca veya İngilizce dillerinden birine hakim, Tercihen en az 1 yıl teknik servis deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Avrupa Yakası Bahçeşehir Modern Vadi şantiyesinde görevlendirilmek üzere, mekanik tesisat işlerinin kontrolleri ve imalatların takibini yapabilecek "Mekanik İşler Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda (özellikle toplu konut, yüksek katlı projelerde) en az 5 yıl tecrübeli, Mekanik standart ve normlara hakim, Ms Office programlarını ve Autocad programını kullanabilen, Arıza ve benzeri konularda müdahale edebilecek bilgiye sahip, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği ve iletişim becerisi güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirmek üzere; "Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Yüzme havuzlarının ve göletlerin bakımları ile sıhhi tesisat konulu arızalara müdahale edebilecek derecede bilgi ve deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul AvrupaYakası’nda (Halkalı civarında) ikamet eden.

 • Satınalma Sorumlusu
  Ttg Mühendislik
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Mekanik tesisat uygulama ve proje alaninda hizmet veren firmamizin Istanbul Kartal'daki ofisinde gorevlendirilmek uzere satinalma sorumlulari aranmaktadir. Satinalma oncesinde tedarikcilerden fiyat toplayarak kiyaslama tablolari hazirllanmasi. Sevkiyat organizasyonu yapilmasi. Is bitimlerinde santiyelerin maliyet analiz tablolarini hazirlanmasi.

  Aranan Nitelikler Excel ve diger MS Office programlarina hakim Konusunda en az 2 sene deneyimli Bay / bayan satinalma sorumlulari aranmaktadir.

 • Makina Muhendisi
  Ttg Mühendislik
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Mekanik tesisat uygulama ve proje alanında faaliyet gösteren firmamızın şantiyelerinde görevlendirilmek üzere makina mühendisi veya makina teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mekanik tesisat uygulamalarında 3 sene deneyimli AutoCad ve Excel'e hakim; Aktif olarak araç kullanabilen; Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek; Şehir dışı seyahat engeli olmayan; Analitik düşünebilen sorumluluk alabilen; İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden Askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 sene tecilli olan;

 • Mekanik Tekniker / Teknisyen
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Yeni başlanan projelerimiz kapsamında Türkiye'nin çeşitli noktalarında mekanik taahhütlerinin yerine getirilmesi

  Aranan Nitelikler Seyahat engeli olmayan, ehliyeti olan mekanik tekniker / teknisyenler arıyoruz.

 • Makine Teknikeri
  Skala İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001-14001, OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ve Meslek Yüksek Okullarının Makine bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda şantiye ortamında en az 5 yıl deneyime sahip, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme becerisi gelişmiş, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Shop Drawing, Hakediş konusunda bilgi sahibi, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Teknikeri Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Mekanik Saha Mühendisi
  Skala İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik Tesisat Sektöründe en az 5 yıllık deneyime sahip, Tercihen iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Saha Mühendisi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Mekanik Şantiye Şefi
  Skala İnşaat
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1995 yılında 3 ortaklı olarak faaliyete başlayan Skala mimari-mekanik-elektrik, birçok projede yer almış ve çalışmalarını başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluşumuz, yenilikçi ve üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır.

  Aranan Nitelikler ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kalite Standartlarına uygun hizmet veren firmamızın, Didim Akbük'te Yabancı Yatırımcı Gruba ait 5 yıldızlı otel ve lüks villalardan oluşan, 10 yıllık projenin ilk fazı olan, 2 yıllık projemizde mekanik tesisat işlerinde görevlendirilmek üzere; Mekanik Tesisat Sektöründe en az 10 yıllık deneyime sahip, Çok iyi derece İngilizce konuşma ve yazma yeterliliğine sahip, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Pozisyonunun gerektirdiği tüm bilgisayar programlarına hakim, Teknik bilgi altyapısı kuvvetli, Yöneticilik vasıflarına sahip, Tercihen yurtdışı projelerde deneyimi olan, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, Didim Akbük'te ikamet edebilecek olan, Şantiye Şefi Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Satış Yetkilisi
  Link Yapı ve Tesisat Malzemeleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 24 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gelişmekte olan Satış Ekibimize aşağıdaki niteliklere sahip yetişmiş ve/veya yetiştirilmek üzere takım arkadaşları alınacaktır. Müşteriler ile şirket departmanları arasında satış sürecinin her aşamasında gerekli koordinasyonu sağlamak Talep edilmesi durumunda müşterilere telefonda ürün bilgisi vermek, gerekli yönlendirmeleri yapmak Satış süreçleri ile ilgili istenilen rapor ve analizleri hazırlanmak Müşteriye sunulacak teklifleri yazmak Onaylanan tekliflere ait siparişleri sisteme girmek ve siparişlerin imalattan sevkiyata kadar olan tüm süreçlerini takip etmek, gerekli organizasyonu yapmak Satış Yöneticisine, ofis içi organizasyonda gerekli işlevsel desteği vermek Satış ekibi ve müşteriler arasında hızlı ve etkin bir iletişimi kurulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden veya İki Yıllık Yüksek Okullardan mezun Yapı sektöründe tercihen Tesisat sektöründe en az 2 yıl satış destek konusunda deneyimli MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) Tercihen, CRM ve MİKRO programlarına hakim Ekip çalışmasına yatkın Çözüm üretebilen ve sonuç odaklı çalışan Prezentabl, iletişim ve ifade yeteneği kuvvetli, telefonda ikna kabiliyetine sahip Yenilikçi, yaratıcı, gelişmekte olan kurumsal bir yapıda kariyer hedefi olan Zamanını iyi yöneten, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek 30 yaşını aşmamış

 • Ticari Muhasebe Uzman Yardımcısı
  Manpower Gayrettepe
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Uluslar arası asansör ve yürüyen bant sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Ticari Muhasebe Uzman Yardımcısı' arayışımız bulunmaktadır. Bankalarla ilgili hesap dökümleri,periyodik kontroller ve mahsup işlemlerin muhasebeleştirilmesi, Damga vergisi defteri takibi ve damga vergisi numaralarının verilmesi, Bölgelerden gelen kasaların muhasebeleştirilmesi, Taşeron faturalarının kontrolü ve muhasebeleştirilmesi ve raporlanması, Merkez ofis ve bölgelerden gönderilen masraf formlarının muhasebeleştirilmesi, Muvakkat hesap ve avans hesaplarının kontrolü, Peşin ödenen giderlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi muhasebe kaydının oluşturulması, Ay sonu kapanış işlemlerinde tahakkuk hesaplarının kontrolü ve muhasebeleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ve MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Ekip çalışmasına önem veren, En az 2 yıl deneyimli, Çözüm odaklı

 • Back Office Uzmanı
  Adecco Levent
  İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Satış süreçlerine uygun olarak, satış öncesi gerekli hazırlık ve kontrol (sözleşme, evrak, onay, maliyet vb) işlemlerinin yapılması Satış Ekiplerine satış süreçlerinin uygun şekilde tamamlanması için gerekli yönlendirme ve desteğin verilmesi Sözleşmelerin finansal sisteme ve ilgili veritabanlarına kayıt edilmesi Ünitelerin teknik bilgilerinin sisteme girilmesi ve güncelliğinin takip edilmesi, Muhasebe ile koordineli olarak sözleşmelere ait zorunlu işlemlerin takibi, Haftalık ve Aylık satış raporlarının kontrolü ve takibi, Bölgelerin kullandığı sistem ve araçların geliştirilmesi, Faturalama yapılması.

  Aranan Nitelikler İşletme/iktisat/ekonometri/muhasebe MYO/Üniversite Mezunu, Bakım Bölge, Satış, Muhasebe, Call Center ekipleri ile koordineli çalışacak, Bilgisayar kullanabilen, Microsoft excel uygulamasını bilen, Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş, İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri güçlü, İstanbul dışındaki çalışanlar ile telefon üzerinden iletişim kurabilecek, Düzenli, sistematik, hızlı ve ilkeli çalışan, Gelişime ve öğrenmeye açık, İyi derecede İngilizce bilen. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Alacak ve Tahsilat Uzmanı
  Adecco Levent
  İstanbul Avrupa 20 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Teknik Ressam
  Aker Mekanik
  İstanbul Anadolu 19 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Teknik ofisimizde ve şantiyelerimide görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Autocad ve tercihen Revit çizim programını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yeniliklere açık kendini geliştirecek, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

 • Elektrik Mekanik
  Ataylar End. Malz. San. ve…
  İstanbul Anadolu 16 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Firmamızın Anadolu Yakasındaki Bina,Mağaza,Restoran,Banka İşyeri Elektrik ve Mekanik kısmında değerlendirmek amacıyla Tekniker,Teknisyen,Usta,Kalfa ve Çırak çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Proje okumayı,Planşe döşemeyi,Tava döşemeyi,Yer Altı Kablosu,OG ve AG Kablosu çekmeyi,Arıza tespi ve Arızayı gidermeyi,Anahtar Priz vs Montajını yapmayı Takım Ruhuna inanan Ekip halinde çalışacak Tekniker,Teknisyen,Usta,Kalfa ve Çırak çalışma arkadaşları aranmaktadır. Proje okumayı,Temiz su,Pis su,Isıtma hattı,Kaskad Sistemi,VRF Sistemi,Bakır Boru Kaynağı,Siyah Boru Kaynağı,Doğalgaz Hattı çekmeyi,Arıza tespi ve Arızayı gidermeyi,Mekanik Malzeme Montajında yapmayı Takım Ruhuna inanan Ekip halinde çalışacak Tekniker,Teknisyen,Usta,Kalfa ve Çırak çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Mekanik Şantiye Şefi/Makine Mühendisi
  Fanba Mühendislik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Haziran 2015

  İş Açıklaması İstanbul' da yönetmekte olduğumuz projelerimizde görevlendirilmek üzere; Makine Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otel, Residance, AVM gibi projelerde mekanik tesisat konusunda en az 5 yıl deneyimli, İleri derecede AutoCAD ve MS Office programlarını kullanabilen, Şantiye ile teknik ofis arasındaki teknik ve idari koordinasyonu sağlayacak, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 35 yaşını geçmemiş, ehliyeti olan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?