Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • Kaynak Ustası

  Merd Asansör İnşaatİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAsansör malzemeleri üsretimi yapan firmamıza gazaltı kaynak ustası alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBahçelievler çevresinde oturan, tecrübeli

  Sektör: Mekanik Tesisat, İmalat

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı

 • Sekreter

  Merd Asansör İnşaatİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAsansör malzemeleri satan firmamıza tecrübeli bayan sekreter alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBahçelievler çevresinde oturan, sigara içmeyen.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıYenibosnada Bulunan Firmamıza Çay ve Yemek Servisi yapabilecek bayan personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSİgara içmeyen, bahçelievler ve çevresinde oturan bayan personel.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Çaycı

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Autocad kullanımına iyi derecede hakim Tercihen şantiye tecrübesi olan.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis

 • İş Açıklamasıİkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda çalışmak üzere; fabrikadaki klima ve diğer mekanik bakım ve arızalarla ilgilenecek "Mekanik Teknisyen" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin makine, motor, tesisat veya ısıtma soğutma iklimlendirme bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere, Tercihen 1-2 yıl tecrübesi olan, Takım çalışmasına uygun, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Tekstil, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Elektrik Pano Montaj Elemanı

  NeroTechİstanbul Anadolu 17 Eylül 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL TUZLA ORGANİZA SANAYİ BÖLGESİNDE (İTOSB) bulunan Pano Atölyemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip; proses kapsamında; panoların dizaynı, de-montajı ve montajların yapılması işlerinde çalışacak yetiştirilmek üzere Herhangi bir mesleği olmayan ve yeni meslek edinmek isteyen 20-25 yaşa arası genc dinamik elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Lise veya Teknik ve Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik/Otomasyon veya herhangi bir bölümden mezun, -İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına uygun, -Gelişime açık, sonuç odaklı -Disiplinli ve titiz çalışabilecek, sorumluluk sahibi, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomasyon, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Yardımcı

 • İş AçıklamasıSakarya/Akyazı'da bulunan üretim fabrikamızda; Fabrikadaki makinaların kurulum, bakım ve onarımında, Fabrikanın genel tesisat ve mekanik işlerinde, Fabrikanın genel proje ve çizimlerinde, Fabrikanın teknik bakım ekibinin yönetiminde, görev alacak üretim tesisi tecrübeli "Makina Mühendisi" çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim(endüstri) tecrübesi bulunan, İyi derecede AutoCad ve tercihen iyi derecede Solid programlarını kullanabilen, Analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına uyumlu, Sakarya'da ikamet eden/edebilecek, Askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Makine, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis

 • Şöför

  Merd Asansör İnşaatİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFiat ducato kamyonet kullanabilen, bahçelievler çevresinde oturan.

  Aranan NiteliklerSrc Belgeli

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıŞantiyelerde ki projelere göre doğru malzemelerin talep edilip edilmediğinin kontrol edilmesi. Şantiye iş planlamarına göre doğru malzemelerin satın alınması, Satın alınan malzemelerin sevk edilmesi ve sevk edilen malzemelerin şantiye ambarına teslim edilmesini sağlaması. Şantiye ambarında ki malzemelerin ilgili projede kullanılıp kullanılmadığı ve hakedişlere yansıyıp yansımnmadığının kontrolünün sağlanması. Yurt içi ve dışı satın alma faaliyetlerini şirket prosedür ve hedeflerine uygun olarak yönetilmesini sağlamak Ürün grubuna ait detaylı maliyet analizlerinin yapılması ve piyasa şartlarına göre takip edilmesi Lokal pazardan potansiyel tedarikçilerin araştırılması, geliştirilmesi ve sözleşmelerin yapılması Tüm tedarik sürecini analiz ederek, toplam satın alma maliyetini düşürmek için gerekli proses iyileştirmelerini sağlamak Toplam satınalma bütçesini azaltmak için gerekli maliyet düşürme projelerini gerçekleştirmek Merkez ambar ve şantiye ambarlarında ki stokların kontrol edilmesi Yukarıda ki işlerin raporlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun. İnşaat/Mekanik Tesisat sektöründe deneyimli Teknik satın alma konusunda minimum10 yıl deneyimli Tedarikçi yönetimi ve geliştirme faaliyetlerinde deneyimli İyi derecede ingilizce bilen Ms Office ve Autocad programlarını etkin kullanabilen İnsan İlişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın İkna ve pazarlık kabiliyeti kuvvetli Sorumluluk alabilecek, sonuç ve süreç odaklı çalışacak

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde ve sahada müşteri ziyaretlerinde görev alacak satış mühendisleri aramaktayız. İş tanımı; yeni müşteriler kazanmak için pazar araştırması ve pazarlama çalışması yapmak, talepte bulunan müşterilerimizle iletişim kurup teklif hazırlamak ve takiplerini yapmak. Gerektiğinde sahada müşteri ziyaretlerinde bulunmak.

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Autocad ve Solidworks kullanabilen İngilizce bilen Satış becerisi ve ikna kabiliyeti olan​ Girişken ve iletişimi kuvvetli Office programlarını ileri seviyede kullanabilen Gerektiğinde seyahat engeli olmayan Araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Mühendislik fakültesi, tercihen makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, iklimlendirme mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, çevre mühendisliği, kimya mühendisliği mezunu veya inşaat mühendisliği, metalurji ve malzeme mühendisliği, işletme mühendisliği, otomotiv mühendisliği, enerji mühendisliği, kontrol otomasyon mühendisliği mezunu alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Makine, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMekanik proje aşamalarına ek olarak, imalat ile alakalı tüm proses bilgilere haiz olarak, yerinde imalatların projeye uygunluğunun kontrolü ve gerektiğinde ilgili yönetim ve şantiye toplantılarına katılmak.

  Aranan NiteliklerMimari ve elektrik disiplinlerle koordineli olarak yeni projelerin, mekanik tesisat sistemlerinin tasarımı (Isıtma ve Soğutma Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Yangın Söndürme Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Klima Tesisatı, Yağmur Tesisatı v.b.), ilgili tüm hesaplarının yapılması ve bilgisayar ortamında çizilmesi. · Projeyle ilgili keşif yaparak, gerekli ölçümlerin, röleve çalışmalarının ve varsa tesis yönetimiyle görüşmelerin yapılması ve proje hazırlık safhasının tüm alt yapısının hazırlanması, · Avan proje ve raporunun hazırlanması, · Uygulama projelerinin hazırlanması, · Uygulama projelerinin imalatı aşamasında süperpoze projelerinin hazırlanması ve diğer disiplinlerle gerekli koordinasyonun yapılması, · Keşif, metraj ve şartname v.b. gibi içeriğe sahip, proje teslim dosyalarının hazırlanması, · Devam eden ve bitirilen şantiyelerin as-built projelerinin hazırlanması, · Mekanik projelerle ilgi tüm iletişim, toplantı ve organizasyonun yürütülmesi.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması- Fİnans Yönetimi - Firmanın aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık finans planlarının yapılması - Banka süreçlerinin yönetilmesi - Kredi kuruluşları ile süreçleri yönetmek - Finansal raporlama, nakit akışı ve maliyet raporlamaları konusunda tüm süreçlerin yönetilmesi, - Maliyet analizlerinin yapılması - Finansal yatırımların yönetimi, ilgili raporların hazırlanması, şirket hedefleri doğrultusunda şirket bütçesinin oluşturulması ve şirketin nakit akış planlamasının yapılması - Firmanın aylık finansal raporlamasını hazırlamak - Şirket bütçesini ve yönetimsel raporları hazırlayacak, bilanço, gelir tablosu, beyannameler ve vergi mevzuatına hakim, - Muhasebe - Muhasebe defterlerinin teftişi ve raporlanması - Şantiye maliyetlerinin takibi ve raporlanması - Bilanço, gelir-gider hesaplarının incelenmesi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler10 yıllık tecrübe Üniversitelerin İşletme, İktisat, Bankacılık, Ekonomi, Maliye vb. ilgili bölümlerinden mezun. İlgili bölümler de Yüksek Lisans tercih sebebidir İnşaat firması deneyimi olan. MS Office programları ve muhasebe paket programlarına hakim Stratejik Planlama ve İş Planlarının oluşturulması ve koordine edilmesi konularında yetkin, Kuruluşun büyüme ve gelişim stratejilerine yön verebilecek bakış açılarına sahip, Finans,Muhasebe,Bütçe,İdari ve Mali işler ile Yönetim Bilimleri konularında akademik bilgiye sahip Finansman bölümünde çalışan personelin iş bölümünü yaparak gerekli koordinasyon ve organizasyonu sağlayabilecek, yöneticilik vasıflarına sahip Şirket içi mali, vergisel ve personel işleri konusunda denetim yapabilecek. Sorumluluk alabilecek ve sonuç odaklı çalışan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip Organizasyon ve planlama becerisi yüksek Problem çözme ve karar verme yetkinliğine sahip

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Müdür

 • Mekanik Tesisat Mühendisi

  Enerji Mekanik Elektrik Elektronikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş Açıklaması· Saha imalatlarının kontrolünün yapılması, · Proje koordinasyonlarının yapılması, · Satınalma kalemleri ile ilgili süreçlerin hazırlığının yapılması, sipariş listelerinin oluşturulması ve merkez satın almaya siparişlerin geçilmesi, · İhale evraklarının hazırlanması, · Proje hesap kontrollerinin takibinin yapılması, · Saha ekiplerinin sevk ve organizasyonunun yerine getirilmesi, · Alt yüklenici hakedişlerinin kontrolünün yapılması, · Günlük ve haftalık faaliyet raporlarının hazırlanması ve takip edilmesi, · İmalatların proje ve şartnamelere uygunluğunun denetlenmesi, · Disiplinler arası koordinasyonların sağlanması, · İmalat planlarının hazırlanması ve sürecinin yönetilmesi.

  Aranan Niteliklerİstanbul merkezli firmamızın merkez ofis ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Havalandırma, yangınla mücadele, ısıtma-soğutma ve sıhhi tesisat konularında uygulama, projelendirme ve hesaplamasında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Asbuilt proje çizimlerini, ataşman çizimi yapabilecek, Hakediş tecrübesi olan, Auto-cad ve MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sorumluluk sahibi, Raporlama konusunda düzenli ve tertipli, Temsil kabiliyeti yüksek, Sistematik çözüm üreten, iş sonuçlarının titiz takipçisi Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Ekip çalışmasını benimseyen Liderlik vasıfları olan, yönetici pozisyonunda çalışacak Makine mühendilseri alınacaktır

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMekanik tesisat proje, şartname ve ihale dosyasının incelenip yorumlanması, Proje ve keşif kontrolü, Gerektiğinde proje metrajı çıkartılması ve keşif listesinin oluşturulması, Firma tekliflerinin alınarak karşılaştırma tablolarının hazırlanması, Fiyat teklifi ve ihale dosyasının hazırlanması,

  Aranan NiteliklerMekanik tesisat taahhüt sektöründe okul, hastane, konut, alışveriş merkezi, havaalanı, iş merkezi, otel, endüstriyel tesis alanlarında faaliyet gösteren firmamızın merkez ofis teklif departmanında çalıştırmak üzere; Üniversitelerin tercihen makina mühendisliği veya makina teknikerliği bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat sektöründe teklif pozisyonunda min. 3 yıl tecrübeli, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden, AutoCAD ve MS Office programlarına iyi derecede hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıGünlük teklif taleplerini hazırlamak Proje ve ihale bazlı teklif hazırlamak Müşteriyle ve tedarikçilerle sürekli irtibat halinde olarak sevkiyatların doğru zamanda gerçekleştirilmesini sağlamak Fiyat analizleri yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun: Makina Mühendisi veya Teknikeri Piyasa deneyimli Teklif çalışması konusunda en az 2-3 yıl deneyimli MS Office özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen Tercihen İngilizce bilen İfade ve koordinasyon yeteneği kuvvetli Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • Makina Mühendisi

  Şayir MühendislikKocaeli, İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOrhangazi, Gemlik, Yalova civarında ikamet eden, Demir Çelik Şantiyemizde Çalışmak Üzere, Sektörde minimum 5 Yıl Tecrübeli, Mekanik Tesisat ve Borulamada Tecrübeli, Genel Bakım ve Onarım İşlerinde Çalışmış, Çelik Konstruksiyon Deneyimine Sahip, Projelerin bütçe, planlama ve maliyet yönetimi, işprogramı hazırlanması görevlerini yapabilecek, Metraj, Hakediş, Keşif Konularına Hakim,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Analitik Düşünebilen, Çözüm Odaklı, Sorumluluk Sahibi, MS Office, Autocad programlarına hakim, Şantiye Yönetimini Sağlayabilecek, İkna kabiliyeti ve temsil gücü yüksek Makine Mühendisi Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.

  Sektör: Makine, Kimya, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMerkez ve şube ofislerimizde görevlendirilmek üzere Bay -Bayan muhasebe uzmanı

  Aranan NiteliklerMekanik Tesisat Taahhüt ve Havalandırma kanal satışı alanlarında faaliyet gösteren grubumuzun merkez ve şube ofislerimizde görev alacak Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin, Yüksekokulların ve Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal firmaların Muhasebe departmanlarında minimum 4 -5 yıl deneyim kazanmış, Muhasebe paket programlarına vakıf, tercihen Logo Tiger bilen MS Office programlarını aktif kullanabilen, raporlama yapabilecek, Analiz yeteneği ve sayısal becerileri güçlü, Yoğun çalşma temposuna uyum sağlayabilecek, İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, uyumlu, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden, Sefaköy merkes ofisimize kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?