Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş Açıklaması METAY KİMYEVİ ÜRÜNLER MAKİNE ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak 2004 yılından beri Havuz Kimyasalları, Proses Kimyasalları, Arıtma sistemleri satışı ve Havuz Teknik Bakım-Onarımı ile ilgili faaliyette bulunan şirketimiz, GREEN CHEMİCALS’ın bayiliğini yapmaktadır. İşe alınacak adaylar, yüzme havuzları teknik bakım ve onarımı işinde görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler En az teknik lise mezunu, (Makine-Mekanik-Elektrik bölümleri) Havuz teknik işlerinde tecrübeli, Tercihen havuz inşaatını bilen, Sahada yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Bay, Makine Teknikeri alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması 1982' den beri Yangın önleme, söndürme sistem ve donanımlarında hizmet sunan Şimşekler Yangın Söndürme Firması olarak Fabrika vb. endüstri  kuruluşları başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara iş kolumuzla ilgili hizmetler sunmaktayız.  Her türlü borulama, mekanik tesisat döşenmesi, sistem elemanlarının  montajı,  elektirik, elektronik, mekanik bütünleşik sistem kurulumu, bakım ve onarımı, uygulamaları daha önce yapılmış sistemlerin bakım onarımlarında uzun süreçlı veya  Ayrıca isteğenlerle proje bazlı  işlerimizde  sözleşmeli uygulayıcılar arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya sertifikalı  veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar,   İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir.  ÖNEMLİ NOT:Sürekli elamnımız şeklinde çalışacaklarda  Ulaşım sistemimize uyum için; Buca, Şirinyer, Bornova, Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Dizayn Aqua İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ağırlıklı olarak İstanbul ve Trakya olmak üzere yurt genelinde var olan su arıtma servis ve toptan bayilerimizin yöneticiliği, işleyişin takip edilmesi ve raporlanması, stok kontrolleri ve tedariklerinin sağlanmasının yanında bayi ve servis ağının genişletilmesini sağlayacak Yönetici Müdür ve asistanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yöneticilik deneyimi olan, mevcut servis ve bayiler ile sağlıklı iletişim kurabilecek, Sabırla iş takibini yapabilecek, ilişkilerini hem sıcak hem de disiplinli tutabilecek, 30-35 yaş üzeri tercihen erkek (Emekli ve yönetilik deneyimi olanlar dahil), Bilgisayar kullanımına hakim. Özellikle internet ve office programlarını iyi derecede kullanabilen, Stok takibine yatkın, mal tedarik işini üstlenecek sorumluluk sahibi, Yeni servis ve bayilerin oluşturulmasına yönelik araştırma yapıp, görüşmelerle ağı büyütme kabiliyetinde olan, Şirkete katma değer sağlayacak yeni fikirleri gündeme getirecek yaratıcı kişilik sahibi, Sefaköy metrobüs durağına çok yakın olan ofisimize geliş gidişi kolay ve yakın bölgede ikamet eden, Tecrübeli bayan ve tercihen bay eleman alınacaktır.  

  Sektör: Beyaz Eşya, Çevre, Dayanıklı Tüketim Malları, E-Ticaret, Endüstri, Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Grup Müdürü, Koordinatör, Müdür, Şef / Amir, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı, Lider, Şube Müdürü, Denetçi

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz merkezinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, Mekanik Tesisatve HVAC proje tasarımları konusunda deneyimli, Mimari projeleri okuyup; metraj çıkarabilecek, Maliyet analizlerini yapabilecek, Gerekli detay çizimlerinin yapabilecek, Müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek, uygun ürün ve sistem seçimlerini yaparak keşif ve teklif dosyasını hazırlayabilecek, Tüm adayların en az 5 yıl deneyimli olması, MS Office uygulamaları ve AUTOCAD programlarınahakim, raporlama yapabilecek, İngilizceye hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yönetici vasıflarına haiz, Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.  

  Sektör: Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Konusunda en az  5yıl deneyimli, Şirketin satınalmaprosedür ve proseslerinin yerine getirebilecek, Tedarikçi ilişkilerinin yürütebilen, Alternatif tedarikçi araştırması ve fiyat analizlerinin yapılarak, teklif alınıp değerlendirebilen, sözleşmeleri yapabilen Satın alınan ürünlerin anlaşmalara uygun şekilde tedarik edilmesini sağlayabilen, Satınalma süreçleri ile ilgili iyileştirme/geliştirme çalışmalarını yapabilen, Satınalma sonrası oluşabilecek problemleri tespit edilerek giderilmesini sağlayabilen, İlgili departmanlara belge akışının sağlayabilen, Taşeron sözleşmelerini hazırlayıp takip edebilen, Tedarikçi geliştirme ve değerlendirme çalışmalarını yapabilen, Maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirebilen ve raporlayabilen, Yıllık Satınalma bütçe çalışmalarını yapabilen, gerçekleşmelerini takip edebilen,. Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,sonuç odaklı Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş Raporlama konularına hakim İletişim becerisi gelişmiş, MS Office ve Netsisprogramlarını iyi derecede kullanabilen, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan.  

  Sektör: Enerji, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK Zonguldak 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Zonguldak Projesinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun;  Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste;  Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli,  En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli,  B sınıfı ehliyet sahibi olan,  Tercihen İngilizce bilen,  Askerlik görevini tamamlamış, Zonguldak bölgesinde ikamet edebilecek.  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Aksoy Plastik Ve Makine İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İthal plastik  Enjeksiyon ve şişirme  makineleri,robot sistemleri , merkezden kontrol  hammadde hazırlama ve besleme sistemleri, endüstriyel sogutucular ve otomasyon sistemlerine kurulum ve  teknik servis vermek.

  Aranan Nitelikler En az teknik lise elektrik-elektronik, mekatronik bölüm mezunu   Özellikle makine kontrol sistemleri, Makine kurulum ve devreye alma konularında istihdam edilip Servo motorlar, sürücüler, PLC , mikroişlemciler ve kısmende Hidrolik , pneumatic konularında yetiştirilmek üzere alt yapısı olan Askerlik ilişkisi olmayan, Seyehat engeli olmayan En az B sınıfı ehliyet sahibi, Tercihen  istanbul anadolu yakası Gebze - Tuzla- Kartal- Pendik -maltepe- Kadıköy güzergahında ikamet eden adaylar  

  Sektör: Mekanik Tesisat, Makine, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Monitör Teknisyeni, Bakım Onarım Teknikeri

 • Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İhtiyaç duyulacak çözümlerin insiyatif kullanarak oluşturulması Diğer disiplinler ile proje koordinasyonunun sağlanması Keşif çıkarılması, As-Built, hakkediş ve teklif hazırlanması Sahadaki mekanik işlerinin, alt yüklenicilere yönlendirilmesi İşlerin iş programına paralel şekilde zamanında bitirilmesinin sağlanması Hakedişe bağlı çalışmaların yapılması Uzman ekip tarafından hazırlanacak “As-Built” projelerinin kontrolü Proje yönetimine günlük, haftalık ve aylık ilerleme raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun AutoCAD, MS Office programlarını kullanabilen Aktif olarak araç kullanabilen Fabrika, hastane, alışveriş merkezi, toplu konut, idari binalar gibi yapıların uygulamalarında çalışmış Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Mekanik Saha Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • Sismik Yapı Denetim İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 21 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Yapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim, İstanbul ve Kocaeli bölgesindeki şantiyelerinde part-time görev alacak Denetçi ve Yardımcı Kontrol Makina Mühendisi aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Makina Mühendisleri Odası Kaydı bulunan, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesi olan,

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Denetçi, Mühendis

 • İş Açıklaması Makina ekipman ve yardımcı tesislerin periyodik bakımlarını yapmak, tesisat arızalarını gidermek. Arıza durumlarında en kısa sürede müdahale ederek sistemlerin sürekli faal halde olmasını sağlamak, Teknik işlerin yürütülmesinde görev almak, AVM içi tadilatlarda üstü tarafından verilen görevleri aktif olarak yerine getirmek.,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Sıhhı Tesisat, İklimlendirme Soğutma bölümünden mezun olan, Alışveriş merkezi esnek ve vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Mekanik bina bakımı konusunda min. 3 yıl tecrübesi olan, Raporlama yapabilecek düzeyde Ms Office programlarına hakim, Etkin iletişim becerilerine sahip ve diksiyonu düzgün, Müşteri ve çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen

 • Obeya İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yangından korunma sistemleri konusunda hizmet veren müşteri firmamız için, “ Muhasebe Sorumlusu”  pozisyonunda arayışımız söz konusudur. Firmanın ön muhasebe işlemlerinin idare edilmesi, Satış irsaliye,fatura,ödeme,çek vb. evrakların hazırlanması,muhasebe programına girilmesi ve dosyalanması, Alış irsaliye,fatura,ödeme,çek vb. evrakların kontrol edilmesi,muhasebe programına girilmesi ve dosyalanması, Muhasebe evraklarının dosyalanarak düzenli şekilde tutulması ve  Mali Müşavire hazır hale getirilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Tahsilat takibinin yapılması (telefon ile), Bankacılık yazışmalarının hazırlanması, Evrak ve gönderilerin takibinin yapılması, Şirket telefon trafiğinin yönetilmesi, Ofis ihtiyaçlarının takip edilmesi, Gerektiğinde satış kadrosuna destek sağlanması(teklif hazırlama,sevkiyat takibi,stok takibi,vb.), İşe alım/çıkış prosedürlerinin takip edilmesi, Firma yazışmalarını yapılması,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Ön muhasebe ve mevzuat bilgisi olan, Muhasebe programı kullanabilen(tercihen MIKRO), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis araçlarını etkin kullanabilen, Tercihen ithalat ve ihracat prosedürleri bilgisi olan, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden(tercihen Ataşehir ve/veya Dudullu bölgesine yakın lokasyon) Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: Mekanik Tesisat, İş Sağlığı ve Güvenliği, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat (ısıtma,soğutma, havaladırma, yangın, sıhhi tesisat) taahhüt işleri yapan firmamıza şantiye de görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi pozisyonunda çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik tesisat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimli, Autocad, MS Ofis programlarına hâkim, Şantiye de görevlendirilmek üzere, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Analitik düşünme yetkisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Görevlendirildiği şantiyede mekanik detay projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Makine, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Projelerinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun;  Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste;  Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli,  En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli,  B sınıfı ehliyet sahibi olan,  Tercihen İngilizce bilen,  Askerlik görevini tamamlamış,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Proje tasarımı, shop drawing çizimi ve yönetimi, sistem analizi ve raporlanması Sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma tesisatı, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı sistemlerinin dizaynlarının yapılması sıhhi tesisat HVAC sistemlerinin mühendislik hesaplarının yapılması Shop drawing ve koordinasyon projelerinin işverene onaya sunulması, onay sürecinin takibi ve onaylanmış projelerin imalata verilmesi As built projeleri ve ataşmanların çizimi Proje tasarım, shop drawing çizimleri, ataşman ve as built çizimleri için teknik ressamlara iş verilmesi ve verilen işlerin takibi İşin gereği ve standartları doğrultusunda elektrik tasarımlarının yapılıp projelendirilmesi ve projelerin düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mekanik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bina elektromekaniği dizayn/danışmanlık/projelendirme konularında tecrübeli İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen BIM (Building Information Modelling) programı kullanmış Tercihen 3 boyutlu CAD ortamında çizim yapabilen

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • GAZİ METAL MAMULLERI Kocaeli, Sakarya 2 Ağustos 2016

  İş Açıklaması   {C}·       Çalışan bağlılığı ve memnuniyeti araştırması sonuçlarının analiz ve aksiyonlarının alınmasını sağlamak, {C}·           Organizasyonel yapının gelişimine, değişimine destek vermek, {C}·           PDKS sistemini kullanarak yönetime rapor vermek {C}·           Bordro hazırlanmasında gerekli verileri (izin, fazla mesai vs.) toplayarak raporlamak {C}·           İş ve süreç analizleri yaparak,görev tanımları oluşturmak {C}·           Norm kadro çalışmaları planlamak {C}·           Kadro ihtiyacını tespit etmek {C}·           İşletmeye başvuranlar arasında uygun nitelikli kişilerin işe alınmasını sağlamak, {C}·           Seçme ve yerleştirme politika ve prosedürünü belirlemek ve geliştirmek, {C}·           Performans değerlendirme sisteminin politika ve prosedürleri belirlemek, geliştirmek ve uygulamak {C}·           Performans arttırıcı önerilerde bulunmak, {C}·           Kariyer ve yedekleme planları hazırlamak, yönetmek, yönlendirmek {C}·           Eğitim ve gelişim sistemlerini kurmak, yönetmek, yönlendirmek {C}·           Ücret yönetimi sistemini kurmak, yönetmek, yönlendirmek {C}·           Yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişimi sağlamak {C}·           İşletmenin temel politika ve amaçları doğrultusunda çalışanlarla ilgili kural ve ilişkileri düzenleyen İş Kanunu, Sendikalar Kanunu vb. kanun ve tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde işlerin yürütülmesinde yardımcı olmak Mesleği alanındaki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.  

  Aranan Nitelikler            Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,          İnsan kaynakları alanında minimum 5 yıl tecrübeli,          Ekip yönetiminde minimum1yıl tecrübeli,          Eğitsel yeterlikleri gelişmiş, (alan bilgisi, genel kültür ve öğreticilik becerileri)          Sonuç odaklı, öğrenmeye açık ve planlama becerisi yüksek,          Microsoft ofis uygulamalarına özellikle PowerPoint’e hakim          Alandaki yenilik ve gelişmeleri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen          Seyahat engeli olmayan,          Sakarya ili sınırlarında ikamet eden / edebilecek          B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yrd, Müdür, Yönetici

 • Adecco İstanbul Avrupa 28 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarası, kurumsal ve sektörlerinde lider müşterimiz Volvo Group bünyesindeki 3. Havalimanı Kamyon Servisi’nde görevlendirilecek Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.  Atölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda, arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, Araç komponentlerinin detaylı revizyonunu (sökme, onarma ve toplama) gerçekleştirmek Büyük onarımlardan sonra gerekirse test sürüşü gerçekleştirmek, Parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmek ve karar vermek, Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Onarımları Tech Tool/Impact’e uygun şekilde tamamlamak, Çalışma sürelerini Efespro/DMS programına kayıt etmek, Yaptığı işi, iş emri atölye nüshası üzerine yazarak özetlemek ve atölye şefine aktarmak, Bulduğu ek iş ve değişmesi gereken diğer parçalar hakkında atölye şefine bilgi vermek, Yaptığı işe uygun iş güvenlik ekipmanını kullanmak.  

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun olması Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, Yönlendirmeli teşhis ile arıza tespiti yapabilmek, Kamyon, otobüs ya da kamyonet tamiri konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da yatılı olarak çalışabilecek Adecco, İşkur' un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Adecco Levent İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?