Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen lojistik firmalarından olan kurumsal firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.  Tesis Kurtköy / Orhanlı'da bulunmaktadır. Çalışma saatleri : Hafta içi 08:30-18:00 Düşünülen aylık ücret : 2400 TL Brüt. Aynı zamanda yan haklar kapsamında yılda bir maaş ikramiye ( 6 ayda bir yarım maaş ) ve her yılın Eylül ayında yakacak yardımı ödemesi. Hafta sonu çalışma durumu : Hafta sonu ( C.tesi ) 08:30-14:45 şeklinde. İş ana hatları ile ; Araçların periyodik bakımları, arıza kontrolleri, diagnostik cihaz ile arıza kontrolü yapabilmeyi, oto elektrik işinde deneyimli olmayı  ve ayrıca hafif ticari araçların tamir bakım işlerini kapsamaktadır. Konusunda deneyimli olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Lojistik, Mekanik Tesisat, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması CANIAS YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI Firmamızda yürütülen CANIAS ERP çalışmalarını yürütmek üzere CANIAS Yazılım Geliştirme Yazılım Uzmanı aranmaktadır. Başvuracak adaylarda aranan özellikler aşağıda tanımlanmıştır. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak TROIA Yazılım Dilinde ve SQL Veri tabanı konularında çalışmış olmak CANIAS programının firmaya uyarlanmasında bulunmuş olmak ve/veya CANIAS Programı üzerinde geliştirme yapmış olmak  CANIAS ERP Yazılımı konusunda en az 2 yıllık deneyimi olmak

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin bilgisayar (tercihen programlama,yazılım) bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl  tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden , Askerliğini tamamlamış. Bay adaylar tercih sebebidir.  

  Sektör: İmalat, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Firmamızda yürütülen CANIAS ERP çalışmalarını yürütecek, yetiştirilmek üzere Yazılım Uzmanı aranmaktadır. Başvuracak adaylarda aranan özellikler aşağıda tanımlanmıştır. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, C #, .NET, SQL Veri tabanı, konularında çalışmış olmak, Yukarıda tanımlı yazlım dillerini ve veri tabanlarını kullanarak program geliştirmiş olmak veya geliştirilmiş programlara destek vermiş olmak, Yazılım Konusunda en az 2 yıllık deneyimi olmak, Tercihen yazılım konusunda mesleki eğitim almış olmak.  

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının veya Meslek Liselerinin bilgisayar (tercihen programlama,yazılım) bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl  tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden , Askerliğini tamamlamış. Bay adaylar tercih sebebidir.  

  Sektör: İmalat, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Uzman

 • Doğalgaz Teknik Ressam Elit Mühendislik İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Doğalgaz' la Isıtmada 2007 yılından itibaren faaliyet gösteren Elit Mühendislik, Türkiye Genelinde 8Şubesi ile Evsel Doğalgaz Tesisatı Taahhüdü Alanında Lider Firmalardandır. Görevi Yapılan İşin Gasline Programında çizip gerekli takiplerini yaparak, müşteri bazında takibinin sağlanması.  Aranan Nitelikler Gasline - Zetacad - Autocad programlarını kullanmış 35 Yaşını aşmamış En az Lise Mezunu İnsan ilişkileri yüksek Bay Adaylar İçin Askerlik Görevini Tamamlamış Tercihen Doğalgaz sektöründe çalışmış Bay Bayan Teknikerler Aranmaktadır. Gerekli Eğitimler Tarafımızdan Verilecek Olup, Maaş+Prim+Yemek+Yol Gibi İmkanlar Sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Teknik Ressam, Sorumlu, Tekniker

 • İş Açıklaması 1982'den beri yangın söndürme sistem ve donanımları alananında hizmet veren Firmamızın farklı birimlerinde   Tesisat döşeme, teknik servis, bakım , onarım Monatj birimlerimizde  aktif olarak görev alabilmek,      

  Aranan Nitelikler EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar,  ÖNEMLİ NOT: OTURDUĞU SEMT, CADDE, SOKAK belirtilmeli  İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir. NOT: Ulaşım sistemimize uyum için; Buca, Şirinyer, Bornova, Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Metal Sanayi, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • Mekanik Tesisat Ressamı Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakası EMAAR  şantiyemiz  için Mekanik Tesisat sektöründe tecrübeli Teknik Ressam çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin hızlı büyüyen topluluklarından biri olan Akfa Holding; bilgi teknolojileri, inşaat ve elektromekanik, üretim ve sanayi ve sağlık olmak üzere dört stratejik iş kolunda 13’ü ulusal, toplam 20 şirketi bünyesinde barındırmaktadır. Akfa Holding, anahtar teslimi medya merkezi, hastane, havalimanı, büyük etkinlik kompleksi ve üstyapı projelerine elektromekanik çözümler sağlarken aynı zamanda bilgi teknolojileri, tıp teknolojileri, radyo-televizyon yayıncılığı, yazılım, mühendislik, elektromekanik, mimarlık ve üretime yönelik olarak değişik faaliyet alanlarında yenilikçi hizmetler sunmaktadır. Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mekanik Tesisat Ressamı arayışımız bulunmaktadır.   • Meslek Yüksek Okulları/Meslek Liseleri’nin Makine Ressamlığı, Makine Resim-Konstrüksiyon veya ilgili bölüm/programlarından mezun, • HVAC, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Isıtma-Soğutma Tesisat'larının tasarım, uygulama ve proje koordinasyon konularında en az 3 yıl deneyimli, • Takım çalışmasına yatkın,  analitik düşünme yetisine sahip, sorumluluk sahibi ve disiplinli, • Sorumluluğundaki işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde yapmayı hedefleyen, • Saha Uygulama Projeleri, Superpoze koordinasyon projeleri , As Built ve Hakediş Ataşmanı çizme konusunda tecrübeli, • İyi derecede Autocad ve tercihen 3D Revit kullanabilen, • Ms Office programlarına hakim (Word, Excell, Powepoint, vb…) • Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen

 • Test ve Devreye Alma (Mekanik) Akfa Holding İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ​Yurtiçi ve Yurtdışı projelerimizde görevlendirilmek üzere; Isıtma, soğutma havalandırma, iklimlendirme, sıhhi tesisat ve yangın tesisatları konusunda tecrübeli, Yüksek katlı ve bina otomasyonu ile çalışan sistemlerin uygulamalarında çalışmış,  İmalat ve montajı tamamlanan mekanik tesisat sistemlerini devreye alma, test ve ayarlama konusunda çalışacak makine mühendisleri aranıyor.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Mekanik Dizayn Mühendisi Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Proje tasarımı, shop drawing çizimi ve yönetimi, sistem analizi ve raporlanması Sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma tesisatı, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı sistemlerinin dizaynlarının yapılması sıhhi tesisat HVAC sistemlerinin mühendislik hesaplarının yapılması Shop drawing ve koordinasyon projelerinin işverene onaya sunulması, onay sürecinin takibi ve onaylanmış projelerin imalata verilmesi As built projeleri ve ataşmanların çizimi Proje tasarım, shop drawing çizimleri, ataşman ve as built çizimleri için teknik ressamlara iş verilmesi ve verilen işlerin takibi İşin gereği ve standartları doğrultusunda elektrik tasarımlarının yapılıp projelendirilmesi ve projelerin düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mekanik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bina elektromekaniği dizayn/danışmanlık/projelendirme konularında tecrübeli  İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen BIM (Building Information Modelling) programı kullanmış Tercihen 3 boyutlu  CAD ortamında çizim yapabilen

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20-45 yaş aralığında, Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, Bornova, Bayraklı, Şemikler, Kemalpaşa güzergahında oturan, Erkek, Tercihen askerlik ile ilişiği olmaması.

  Sektör: Metal Sanayi, Mekanik Tesisat, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Vrf Klima ve İklimlendirme Sistemleri Satış Temsilcisi Devisso İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'nin Yükselen Değeri Devis'So  Mühendislik ve  Akademi  Faaliyet Alanlarında Aktif Satış  pozisyonunda görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere Satış Mühendisleri/Temsilcileri  aramaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği/İklimlendirme Soğutma /Makina vb  bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri iyi ve ikna kabiliyeti yüksek,  insiyatif kullanabilen ve sorumluluk alabilecek  Bay/Bayan  Detaylı bilgi için www.devisso.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.  

  Aranan Nitelikler VRV/VRF  Merkezi Klima Sistemleri,Isı Pompaları ürünlerinin satışı için, sorumlu olduğu firmaların takibini yapmak, müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, firmalara verilen teklifleri takip ederek satış sürecini yürütmek, sektördeki inşaat firmalarını araştırarak yeni firmaları portföyüne katmak, müşterilere verilen sorumlu olduğu teklifleri takip ederek, teklif takip sistemi üzerinde güncel tutmak,satış organizasyonunu gerçekleştirmek   Detaylı bilgi için www.devisso.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Sektör: Mekanik Tesisat, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici, Uzman, Mühendis, Bölge Müdürü

 • Mekanik Saha Mühendisi Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İhtiyaç duyulacak çözümlerin insiyatif kullanarak oluşturulması Diğer disiplinler ile proje koordinasyonunun sağlanması Keşif çıkarılması, As-Built, hakkediş ve teklif hazırlanması Sahadaki mekanik işlerinin, alt yüklenicilere yönlendirilmesi  İşlerin iş programına paralel şekilde zamanında bitirilmesinin sağlanması Hakedişe bağlı çalışmaların yapılması Uzman ekip tarafından hazırlanacak “As-Built” projelerinin kontrolü Proje yönetimine günlük, haftalık ve aylık ilerleme raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler Akfa Holding şirketlerimiz bünyesinde görevlendirmek üzere; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun AutoCAD, MS Office programlarını kullanabilen Aktif olarak araç kullanabilen Fabrika, hastane, alışveriş merkezi, toplu konut, idari binalar gibi yapıların uygulamalarında çalışmış Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   Mekanik Saha Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Bilişim Sistemleri Yazılım Uzmanı Devisso İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye'nin Yükselen Değeri Devis'So  Mühendislik ,Bilişim Sistemleri  Faaliyet Alanlarında yazılım   pozisyonunda görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere Yazılım Uzmanı aramaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı ,Mühendisliği v.b  bölümlerinden mezun yada okuyan kendini, yazılım alanında geliştirmiş, Web veya Mobile Yazılım teknolojilerine konusunda tecrübeli  Sorumluluk alabilecek   Bay/Bayan Araştırma yapmayı seven ve gelişime açık Açık kaynak teknolojilerine meraklı İnternet teknolojilerini ve yenilikleri takip eden Linux tabanlı sistemleri kullanmış veya kullanmaya açık Detaylı bilgi için www.devisso.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.  

  Aranan Nitelikler Devis'Soft Bilişim Sistemleri ile ilgili olarak üretmiş olduğumuz projelerin web ve mobile yazılımlarını gerçekleştirecek ve geliştirecek  Detaylı bilgi için www.devisso.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Pano & Otomasyon Ataylar End. Malz. San. ve Tic. A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 2006 yılından beri Dünya Lideri Pompa Firmalarından Olan LOWARA,KSB,WILO,GRUNDFOS,ETNA,ALFEN,MAS-DAF,STANDART ve NORM Pompa'nın Servisliğini Yapmaktayız Su Pompaları Sektöründe Çalışmış veya ABB,TELEMEKANİK,SIEMENS,DANFOSS Frekans İnvertörlerin'den ve Sürücüler'den anlayan Deneyimli Personeller alınacaktır.Pompaların Mekanik Arızalarınada vakıf olması Firma Olarak Tercihimizdir.Şehirler Arası ve Uluslararası seyehat engeli Olmayan elemanlar tercihimizdir.

  Aranan Nitelikler ABB,TELEMEKANİK,SIEMENS,DANFOSS EATON Frekans İnvertörlerin'den ve Sürücülerin  Parametrelerinden arızaların kodlarından devreye almalardan anlayan deneyimli personeller alınacaktır. Pompaların mekanik arızalarınada vakıf olması firma olarak tercihimizdir. Şehirler arası ve Uluslararası seyehat engeli olmayan elemanlar tercihimizdir. Elektrik motorlarından , sürücüler ile plc monitör sistemleri konusunda tecrübeli, Herhangi bir sürücü kontrol ünitesini iyi bilen, tercihen ABB ve TELEMEKANİK kontrol ünitesi, Mekatronik konularında bilgi sahibi, İnsan ilişkileri ve operasyonel becerileri gelişmiş, İş takip yeteneğine sahip, İletişim becerisi ve temsil gücü yüksek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Bay (Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak). Elektrik,Elektronik ve Otomasyon konusunda yeni mezun,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mekanik Tesisat, Otomasyon

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirmek üzere; "Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Yüzme havuzlarının ve göletlerin bakımları ile sıhhi tesisat konulu arızalara müdahale edebilecek derecede bilgi ve deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul AvrupaYakası’nda (Halkalı civarında) ikamet eden.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması ~~Mühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimizin Bursa Çalı’da bulunan merkezi  için ÇAY SERVİSİ ve TEMİZLİK ELEMANI pozisyonunda görev alacak ekip arkadaşı arıyoruz. • Şirketin genel temizlik ve düzenini sağlamak, • Mutfak ihtiyaçlarının takibi, siparişi ve düzeninden sorumlu olmak, • Genel kullanım alanlarının her zaman temiz ve düzenli kalmasını sağlamak, • Personellere ve misafirlerine çay, kahve ve diğer ikram servislerini yapmak, • Personellere öğle yemeği dağıtımını yapmak.

  Aranan Nitelikler - Çay - ikram - yemek servisi ve ofis temizliği konusunda tecrübeli, - Hijyen kurallarını bilen ve titizlikle uygulayan, - Misafir ağırlama kurallarına hakim, - Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, - Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve pozitif, - Çalışkan ve sorumluluk sahibi, - Becerikli, hızlı ve sosyal, - Düzenli ve sistemli çalışan, - 30-45 yaşları arasında, - Bayan  

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Temizlikçi

 • İş Açıklaması Dizayn Aqua Su Arıtma Mühendislik Ltd. Şti   Firmamız faaliyette olduğu sektörde ilklere imza atan, Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatini prensip edinmiş,Su Arıtma sektöründe Üretim - Satış - Servis hizmetlerinde 17 yıllık deneyime sahiptir.   Şirketimiz Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğünde aşağıdaki özelliklere sahip, Müşteri Hizmetleri & Deneyim Departmanında görevlendirilecek Çağrı Merkezi Uzmanları alacaktır.   Çalışma Şartları : Maaş + SGK + Yemek + Yüksek Prim + Performans ödülleri şeklindedir.

  Aranan Nitelikler En az Lise (Tercihen Üniversite Mezunu), Tercihen Çağrı Merkezi veya Telemarketing tecrübesi olan, Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, MS Office uygulamalarına (CRM) hakim,  Çağrı merkezini arayan müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak, Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmak, Abone bilgi güvenliği süreçlerine uygun hareket etmek, şirket politikalarına uyum sağlamak,   ​Çağrı Merkezi Uzman’nından beklenen davranışlar: Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak müşterilerle etkili ilişkiler kurmak ve müşterilerin güvenini ve saygısını kazanmak, Bir takım oyuncusu olup, işbirliğine yatkın olmak, Hedeflere ulaşılması konusunda güvenilir olmak, Kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanmak, Adaylarımız 5 günlük Eğitim/Oryantasyon/Simulasyon ardından göreve başlayacaktır. İlanı okuyarak başvurduğunuzun anlaşılması adına bir ÖNYAZI ile başvurmanızı rica ederiz.

  Sektör: Halkla İlişkiler, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Toptancılık, Yapı Malzemeleri, Diğer, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Temsilci, Şef / Amir, Sekreter, Satış Temsilcisi, Müdür, Lider, Eleman, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması ~Mühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize 1) Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, a) “Şantiye Şefliği” görevini yapabilecek, b) “Şantiye Sorumlusu” görevini yapabilecek, 2) Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler, 3) Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler alınacaktır.   Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,

  Aranan Nitelikler 1. Şantiye kadrosunda görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler,     Şantiyede mekanik tesisat işlerini takip edebilecek düzeyde Şantiye      Şefliği deneyimine sahip     ya da yetiştirilmek üzere şantiye sorumluluğunu alabilecek,     Hakediş konusunda deneyimli,     Seyahat engeli olmayan,      Mühendislik Çizim  ve Ofis programlarını kullanabilen,      Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,      B sınıfı ehliyete sahip, 2.  Doğalgaz departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler,     Şantiyede doğalgaz tesisat işlerini takip edebilecek ve şantiye sorumluluğunu alabilecek,     Hakediş konusunda deneyimli,     Seyahat engeli olmayan,      Mühendislik Çizim  ve Ofis programlarını kullanabilen,      Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,      B sınıfı ehliyete sahip, 3. Proje departmanında görevlendirilecek Makine Mühendisleri ve Teknikerler  Mühendislik Çizim  ve Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip   " MAKİNE MÜHENDİSLERİ VE TEKNİKERLER” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat(ısıtma,soğutma,havalandırma,yangın tesisatı)sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Muhasebe Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ERP ve Office programlarını kullanabilen, Hesap planlamasına hakim, Aylık gelir gider raporlaması yapabilecek, Referans verebilecek, Sonuç odaklı ve kararlı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. İnşaat sektöründe çalışmış Muhasebe kayıtlarının tüm süreçlerini yapabilecek Personel bodro maaş hesaplamasını yapabilecek

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Yetkili

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere şantiye şefi pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir

 • Makine Muhendisi TTG Mühendislik Tüm Türkiye 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mekanik tesisat uygulama ve proje alanında faaliyet gösteren firmamızın şantiyelerinde görevlendirilmek üzere makina mühendisi veya makina teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mekanik tesisat uygulamalarında 3 sene deneyimli AutoCad ve Excel'e hakim; Aktif olarak araç kullanabilen; Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek; Şehir dışı/ yurt dışı seyahat engeli olmayan; Analitik düşünebilen sorumluluk alabilen; Askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 sene tecilli olan;

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam, Tekniker

 • İş Açıklaması      Mühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimize   “ MUHASEBE VE FİNANS ELEMANI” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümlerinin birinden lisans diploması sahibi olan, • Bilgisayar kullanabilen, muhasebe ve finansal programlarını bilen, • Bankacılık, yatırım, menkul değerler ve diğer finans mevzuatlarına hakim olan, • Muhasebe bilgisi olan, • Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, • Askerlikle ilişiği olmayan, • İnsan ilişkileri kuvvetli olan, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Prezantabl, • Bay   “ MUHASEBE VE FİNANS ELEMANI” alınacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Teknik Ressam Aker Mekanik İstanbul Anadolu 13 Nisan 2016

  İş Açıklaması Teknik ofisimizde ve şantiyelerimide görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Autocad ve tercihen Revit çizim programını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yeniliklere açık kendini geliştirecek, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş Açıklaması ŞANTİYELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MESLEK YÜKSEK OKULLARININ ELEKTRİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TEKNİKER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler MESLEK YÜKSEK OKULLARININ ELEKTRİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMUŞ OLMASI ASKERLİĞİNİ BİTİRMİŞ OLMASI  

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması MESLEK LİSELERİNİN MAKİNE TEKNİKERLİĞİ/TEKNİSYENLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSELERİNİN MAKİNE TEKNİKERLİĞİ /TEKNİSYENLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLAN B SINIFI EHLİYET SAHİBİ VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • Kamyon Tamircis Adecco İstanbul Avrupa 28 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarası, kurumsal ve sektörlerinde lider müşterimiz Volvo Group bünyesindeki 3. Havalimanı Kamyon Servisi’nde görevlendirilecek Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.  Atölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda, arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, Araç komponentlerinin detaylı revizyonunu (sökme, onarma ve toplama) gerçekleştirmek Büyük onarımlardan sonra gerekirse test sürüşü gerçekleştirmek, Parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmek ve karar vermek, Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Onarımları Tech Tool/Impact’e uygun şekilde tamamlamak, Çalışma sürelerini Efespro/DMS programına kayıt etmek, Yaptığı işi, iş emri atölye nüshası üzerine yazarak özetlemek ve atölye şefine aktarmak, Bulduğu ek iş ve değişmesi gereken diğer parçalar hakkında atölye şefine bilgi vermek, Yaptığı işe uygun iş güvenlik ekipmanını kullanmak.  

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun olması Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, Yönlendirmeli teşhis ile arıza tespiti yapabilmek, Kamyon, otobüs ya da kamyonet tamiri konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da yatılı olarak çalışabilecek Adecco, İşkur' un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • Satış Mühendisi Adecco İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ocak 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen yapı firmalarından biri için Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. · Teklif taleplerini analiz etmek, müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek, uygun ürün ve/veya sistem seçimlerini yaparak tekliflendirmek, · Tekliflerin aktif olarak takibini yapmak, yöneticileriyle ve üreticilerle sürekli temas halinde olup yakın işbirliği yaparak teklifi satışa dönüştürmek ,sonuçlarını raporlamak, · Alınan siparişleri ilgililere yönlendirmek ve sözleşme aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar olan süreçte takip etmek, · Ürün ve uygulama bilgisi ile müşterilere teknik destek vermek ve müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunmak, · Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak, müşteriler ile firma arasındaki iletişimi sağlamak, · Yeni müşterilerin kazanılması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi, · Yönetici olmaya aday, · Rakip firmaların aktivitelerinden haberdar olmak, pazar payının artırılması için stratejiler belirlemek ve uygulamak, talep yaratıcı faaliyet içinde olmak, · Pazar araştırmaları yapmak ve raporlamak, müşteri talepleri doğrultusunda yöneticileriyle birlikte yeni ürünleri ürün yelpazemize kazandırmak, · Firma ile birlikte Fuar Organizasyonlarına katılmak,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Mühendislik fakültesi mezunu · Pazarlama ve satış yapmayı seven, · Çok iyi İngilizce bilen, · Firmayı temsil ve prezantasyon becerisi olan, · İstanbul’da ikamet eden, · Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, · Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adayların), · Tercihen mekanik grup satışların da deneyime sahip, · İkili ilişkileri iyi ve takım çalışmasına yatkın, · İkna kabiliyeti ve çözüm yeteneği yüksek, · Analitik ve hızlı düşünebilen, · Sonuç odaklı çalışıp sabretmesini bilen, · Öğrenmeye ve yeniliklere açık, araştırmacılık yönü gelişmiş, · MS Office programlarına hakim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Mühendislik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Alacak ve Tahsilat Uzmanı Adecco Levent İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?