Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • Akfa Holding İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Proje tasarımı, shop drawing çizimi ve yönetimi, sistem analizi ve raporlanması Sıhhi tesisat, ısıtma-soğutma tesisatı, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı sistemlerinin dizaynlarının yapılması sıhhi tesisat HVAC sistemlerinin mühendislik hesaplarının yapılması Shop drawing ve koordinasyon projelerinin işverene onaya sunulması, onay sürecinin takibi ve onaylanmış projelerin imalata verilmesi As built projeleri ve ataşmanların çizimi Proje tasarım, shop drawing çizimleri, ataşman ve as built çizimleri için teknik ressamlara iş verilmesi ve verilen işlerin takibi İşin gereği ve standartları doğrultusunda elektrik tasarımlarının yapılıp projelendirilmesi ve projelerin düzenlenmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mekanik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bina elektromekaniği dizayn/danışmanlık/projelendirme konularında tecrübeli İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen BIM (Building Information Modelling) programı kullanmış Tercihen 3 boyutlu CAD ortamında çizim yapabilen

  Sektör: İnşaat, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması 1982' den beri Yangın önleme, söndürme sistem ve donanımlarında hizmet sunan Şimşekler Yangın Söndürme Firması olarak Fabrika vb. endüstri  kuruluşları başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara iş kolumuzla ilgili hizmetler sunmaktayız.  Her türlü borulama, mekanik tesisat döşenmesi, sistem elemanlarının  montajı,  elektirik, elektronik, mekanik bütünleşik sistem kurulumu, bakım ve onarımı, uygulamaları daha önce yapılmış sistemlerin bakım onarımlarında uzun süreçlı veya  Ayrıca isteğenlerle proje bazlı  işlerimizde  sözleşmeli uygulayıcılar arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya sertifikalı  veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar,   İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir.  ÖNEMLİ NOT:Sürekli elamnımız şeklinde çalışacaklarda  Ulaşım sistemimize uyum için; Buca, Şirinyer, Bornova, Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Şirketimizin İzmir içindekı santiyelerinde görevlendirilmek üzere MAKİNA MÜHENDİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mekanik tesisat projelerinin uygulanmasında calısmıs Şantiye deneyimi olan 3 yıl ve üzeri mesleki deneyime sahip AutoCAD, Ms Offıce programlarını kullanabilen Aktif araç kullanabilen (B Sınıfı) Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Mekanik Tesisat, Mühendislik, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İstanbul Projelerinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun;  Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste;  Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli,  En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli,  B sınıfı ehliyet sahibi olan,  Tercihen İngilizce bilen,  Askerlik görevini tamamlamış,  

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • Obeya İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yangından korunma sistemleri konusunda hizmet veren müşteri firmamız için, “ Muhasebe Sorumlusu”  pozisyonunda arayışımız söz konusudur. Firmanın ön muhasebe işlemlerinin idare edilmesi, Satış irsaliye,fatura,ödeme,çek vb. evrakların hazırlanması,muhasebe programına girilmesi ve dosyalanması, Alış irsaliye,fatura,ödeme,çek vb. evrakların kontrol edilmesi,muhasebe programına girilmesi ve dosyalanması, Muhasebe evraklarının dosyalanarak düzenli şekilde tutulması ve  Mali Müşavire hazır hale getirilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Tahsilat takibinin yapılması (telefon ile), Bankacılık yazışmalarının hazırlanması, Evrak ve gönderilerin takibinin yapılması, Şirket telefon trafiğinin yönetilmesi, Ofis ihtiyaçlarının takip edilmesi, Gerektiğinde satış kadrosuna destek sağlanması(teklif hazırlama,sevkiyat takibi,stok takibi,vb.), İşe alım/çıkış prosedürlerinin takip edilmesi, Firma yazışmalarını yapılması,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Ön muhasebe ve mevzuat bilgisi olan, Muhasebe programı kullanabilen(tercihen MIKRO), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis araçlarını etkin kullanabilen, Tercihen ithalat ve ihracat prosedürleri bilgisi olan, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden(tercihen Ataşehir ve/veya Dudullu bölgesine yakın lokasyon) Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: Mekanik Tesisat, İş Sağlığı ve Güvenliği, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat (ısıtma,soğutma, havaladırma, yangın, sıhhi tesisat) taahhüt işleri yapan firmamıza şantiye de görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi pozisyonunda çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Mekanik tesisat sektöründe en az 5 yıl şantiye deneyimli, Autocad, MS Ofis programlarına hâkim, Şantiye de görevlendirilmek üzere, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Analitik düşünme yetkisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak, Görevlendirildiği şantiyede mekanik detay projelerini çizebilecek, satın alma listesini aktarabilecek.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Makine, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Mühendis

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Obeya İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yangından korunma sistemleri konusunda hizmet veren müşteri firmamız için, “ Satış Destek”  pozisyonunda arayışımız söz konusudur. Gelen teklif taleplerine yanıt vermek, Proje, keşif ve şartname üzerinden çalışarak fiyatlandırma yapmak, Siparişlerinin sisteme aktarmak, Saha satış ekibinin desteklemek, Stok ve sevk takibinin düzenli yapmak, Tekliflerin hazırlamak, Aylık satış raporlarının hazırlamak, Siparişlerin sevkiyatından tahsilat aşamasına kadar satış ekibi ile uyumlu çalışarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasına katkıda bulunmak Müşteri cari hesaplarının takibini gerçekleştirecek ve yönetime sunmak ve verileri hazırlayıp raporlamak Satışı yapılan ürünlerin faturalarının kesilmesinden ve takibinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite veya MYO ' ların ilgili bölümlerinden mezun MS Office programlarına hakim Satış ekibi ile koordine çalışabilen, ekip çalışmasına yatkın Satış destek alanında kariyer hedefleyen Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mekanik Tesisat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Tercihen lise veya meslek yüksek okullarının elektrik bölümlerinden mezunu, Elektrik, Elektronik, Mekanik, İnşaat konularından en az birinde tecrübesi olan, MS Office Programlarını kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Asker hizmetini tamamlamış İzmir’ de ikamet eden, Teknik Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnsan Kaynakları, Elektrik ve Elektronik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda imalat bölümüne elektrik elektronik mekanik ürün birleştirme personeli alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Elektrik, elektronik, mekanik deneyimleri ve bilgi sahibi olan Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması   {C}·       Çalışan bağlılığı ve memnuniyeti araştırması sonuçlarının analiz ve aksiyonlarının alınmasını sağlamak, {C}·           Organizasyonel yapının gelişimine, değişimine destek vermek, {C}·           PDKS sistemini kullanarak yönetime rapor vermek {C}·           Bordro hazırlanmasında gerekli verileri (izin, fazla mesai vs.) toplayarak raporlamak {C}·           İş ve süreç analizleri yaparak,görev tanımları oluşturmak {C}·           Norm kadro çalışmaları planlamak {C}·           Kadro ihtiyacını tespit etmek {C}·           İşletmeye başvuranlar arasında uygun nitelikli kişilerin işe alınmasını sağlamak, {C}·           Seçme ve yerleştirme politika ve prosedürünü belirlemek ve geliştirmek, {C}·           Performans değerlendirme sisteminin politika ve prosedürleri belirlemek, geliştirmek ve uygulamak {C}·           Performans arttırıcı önerilerde bulunmak, {C}·           Kariyer ve yedekleme planları hazırlamak, yönetmek, yönlendirmek {C}·           Eğitim ve gelişim sistemlerini kurmak, yönetmek, yönlendirmek {C}·           Ücret yönetimi sistemini kurmak, yönetmek, yönlendirmek {C}·           Yönetim ve çalışanlar arasındaki iletişimi sağlamak {C}·           İşletmenin temel politika ve amaçları doğrultusunda çalışanlarla ilgili kural ve ilişkileri düzenleyen İş Kanunu, Sendikalar Kanunu vb. kanun ve tüzük ve yönetmelikler çerçevesinde işlerin yürütülmesinde yardımcı olmak Mesleği alanındaki gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.  

  Aranan Nitelikler            Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,          İnsan kaynakları alanında minimum 5 yıl tecrübeli,          Ekip yönetiminde minimum1yıl tecrübeli,          Eğitsel yeterlikleri gelişmiş, (alan bilgisi, genel kültür ve öğreticilik becerileri)          Sonuç odaklı, öğrenmeye açık ve planlama becerisi yüksek,          Microsoft ofis uygulamalarına özellikle PowerPoint’e hakim          Alandaki yenilik ve gelişmeleri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen          Seyahat engeli olmayan,          Sakarya ili sınırlarında ikamet eden / edebilecek          B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yrd, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması METAY KİMYEVİ ÜRÜNLER MAKİNE ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak 2004 yılından beri Havuz Kimyasalları, Proses Kimyasalları, Arıtma sistemleri satışı ve Havuz Teknik Bakım-Onarımı ile ilgili faaliyette bulunan şirketimiz, GREEN CHEMİCALS’ın bayiliğini yapmaktadır. İşe alınacak adaylar, yüzme havuzları teknik bakım ve onarımı işinde görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler En az teknik lise mezunu, (Makine-Mekanik-Elektrik bölümleri) Havuz teknik işlerinde tecrübeli, Tercihen havuz inşaatını bilen, Sahada yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Askerliğini tamamlamış, Bay, Makine Teknikeri alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta

 • İş Açıklaması Üretim, Tasarım ve Montaj gibi faaliyetleri gerçekleştiren firmamızın, Teknis Ofis Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Çizim Programları ve Bilgisayar kullanımına hakim, Problem çözme yeteneği olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Tercihen Makine Mühendisi, ve / veya Teknik Ressam-Tekniker çalışma arkadaşları aranıyor.    

  Sektör: Mekanik Tesisat, Metal Sanayi, Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Adecco İstanbul Avrupa 28 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarası, kurumsal ve sektörlerinde lider müşterimiz Volvo Group bünyesindeki 3. Havalimanı Kamyon Servisi’nde görevlendirilecek Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.  Atölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda, arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, Araç komponentlerinin detaylı revizyonunu (sökme, onarma ve toplama) gerçekleştirmek Büyük onarımlardan sonra gerekirse test sürüşü gerçekleştirmek, Parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmek ve karar vermek, Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Onarımları Tech Tool/Impact’e uygun şekilde tamamlamak, Çalışma sürelerini Efespro/DMS programına kayıt etmek, Yaptığı işi, iş emri atölye nüshası üzerine yazarak özetlemek ve atölye şefine aktarmak, Bulduğu ek iş ve değişmesi gereken diğer parçalar hakkında atölye şefine bilgi vermek, Yaptığı işe uygun iş güvenlik ekipmanını kullanmak.  

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun olması Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, Yönlendirmeli teşhis ile arıza tespiti yapabilmek, Kamyon, otobüs ya da kamyonet tamiri konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da yatılı olarak çalışabilecek Adecco, İşkur' un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • Adecco İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ocak 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen yapı firmalarından biri için Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. · Teklif taleplerini analiz etmek, müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek, uygun ürün ve/veya sistem seçimlerini yaparak tekliflendirmek, · Tekliflerin aktif olarak takibini yapmak, yöneticileriyle ve üreticilerle sürekli temas halinde olup yakın işbirliği yaparak teklifi satışa dönüştürmek ,sonuçlarını raporlamak, · Alınan siparişleri ilgililere yönlendirmek ve sözleşme aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar olan süreçte takip etmek, · Ürün ve uygulama bilgisi ile müşterilere teknik destek vermek ve müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunmak, · Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak, müşteriler ile firma arasındaki iletişimi sağlamak, · Yeni müşterilerin kazanılması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi, · Yönetici olmaya aday, · Rakip firmaların aktivitelerinden haberdar olmak, pazar payının artırılması için stratejiler belirlemek ve uygulamak, talep yaratıcı faaliyet içinde olmak, · Pazar araştırmaları yapmak ve raporlamak, müşteri talepleri doğrultusunda yöneticileriyle birlikte yeni ürünleri ürün yelpazemize kazandırmak, · Firma ile birlikte Fuar Organizasyonlarına katılmak,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Mühendislik fakültesi mezunu · Pazarlama ve satış yapmayı seven, · Çok iyi İngilizce bilen, · Firmayı temsil ve prezantasyon becerisi olan, · İstanbul’da ikamet eden, · Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, · Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adayların), · Tercihen mekanik grup satışların da deneyime sahip, · İkili ilişkileri iyi ve takım çalışmasına yatkın, · İkna kabiliyeti ve çözüm yeteneği yüksek, · Analitik ve hızlı düşünebilen, · Sonuç odaklı çalışıp sabretmesini bilen, · Öğrenmeye ve yeniliklere açık, araştırmacılık yönü gelişmiş, · MS Office programlarına hakim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Mühendislik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Adecco Levent İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?