Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş Açıklaması İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz merkezinde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, Mekanik Tesisatve HVAC proje tasarımları konusunda deneyimli, Mimari projeleri okuyup; metraj çıkarabilecek, Maliyet analizlerini yapabilecek, Gerekli detay çizimlerinin yapabilecek, Müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek, uygun ürün ve sistem seçimlerini yaparak keşif ve teklif dosyasını hazırlayabilecek, Tüm adayların en az 5 yıl deneyimli olması, MS Office uygulamaları ve AUTOCAD programlarınahakim, raporlama yapabilecek, İngilizceye hakim, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yönetici vasıflarına haiz, Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.  

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Yetkili, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • OPTİMA MÜHENDİSLİK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Ümraniye de bulunan  projesinde görevlendirmek üzere Teknik Müdür arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun;  Alışveriş merkezi, ofis binası ,otel gibi her türlü bina ve tesiste;  Tüm mekanik, elektrik tesisatının ve bina otomasyonunun işletilmesi ve bakımı konusunda tecrübeli,  En az 2 yıl yöneticilik olmak üzere 5 yıl tecrübeli,  B sınıfı ehliyet sahibi olan,  Tercihen İngilizce bilen,  Askerlik görevini tamamlamış Teknik Müdür arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Merkezi Bodrum da bulunan firmamıza şirketimizin ön muhasebesinde mali müşavirimiz ile koordinasyonlu çalışabilecek güvenilir, zeki ,düzenli muhasebe sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler luca muhasebe programı ve micro ön muhasebe programlarını bilen. Bodrumda oturan veya Bodruma yerleşmeyi düşünen, uzun süreli çalışacak arkadaş arıyoruz.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Mekanik tesisat konularında ( sıhhi tesisat, merkezi sistem ısıtma-soğutma, yangın tesisatı, havalandırma, iklimlendirme ) tecrübesi bulunan, İzmir içi ve dışı şantiyelerde görevlendirilmek üzere MAKİNE MÜHENDİSİ pozisyonuna eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Bay/bayan, Tercihen İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.    

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis

 • İş Açıklaması FİRMAMIZIN MEKANİK TESİSAT ÜRÜN GRUBUNUN SATIŞ KADROSUNDA YER ALACAK,

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ MÜHENDİSLİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, SAHADA SATIŞ ALANINDA KARİYER HEDEFLEYEN, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, PROJE TAKİBİ YAPABİLECEK, BEŞERİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, MİCROSOFT OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN B SINIFI EHLİYET SAHİBİ, BAY / BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Arpon, kendi kategorilerinde lider olan olan pompa , blower ve havalandırma sistemleri üreticilerinin temsilciliğini yapmaktadır. Endüstriyel tesislerde, Arıtma tesislerinde ve Bina Hizmetlerinde kullanılmakta olan bu ürünlerin satış ve servis hizmetini uzun bir süreden beri başarı ile verilmektedir. Hızla gelişen ve büyümekte olan firmamız için aşağıda belirtilen özelliklerde bölge satış mühendisleri arıyoruz; • İnşaat  ve mekanik taahhüt firmalarına ürün pazarlaması ve satışı yapılması • Satış sürecinin (müşteri ziyareti, sipariş alma, proje takibi gibi) planlı yürütülmesi ve geliştirilmesi • Yıllık satış tahminlerini hazırlamak ve yıl boyunca takipçisi olmak • Satış hedeflerinin gerçekleşmesi için strateji ve taktikler geliştirmek • Kendi pazarının dinamiklerini takip ederek pazar hakkında araştırma yapmak • Satış raporlamalarının yapılması  

  Aranan Nitelikler o Üniversitelerin Makina,Kimya ve Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun o MS office uygulamalarına hakim o İyi derecede İngilizce bilen o İnsan ilişkilerinde başarılı, takipçi, sonuç odaklı, inisiyatif ve karar alabilen o Takım ruhuna uygun hareket edebilen o Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)  

  Sektör: Mekanik Tesisat, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması SATIŞ UZMANI MEKANİK TESİSAT SEKTÖRÜNE MALZEME TEDARİĞİ SAĞLAYAN FİRMAMIZA AKTİF SATIŞ YAPABİLECEK SATIŞ UZMANI İHTİYACI VARDIR

  Aranan Nitelikler MEKANİK TESİSSAT -ISITMA-SOĞUTMA SEKTÖRLERİNDE TECRÜBELİ TAKIM LİDERİ OLABİLECEK İKİLİ İLİŞKİLERİ İYİ TEKLİF DEPARTMANI VE SATIŞ DEPARTMANI ARASINDAKİ DENGELERİ KURABİLECEK AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ,VB MÜHENDİSLİK OKULLARINADAN MEZUN

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Takım Lideri, Satış Temsilcisi, Mühendis

 • İş Açıklaması Steigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Mekanik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan,  -Beşeri ilişkileri düzgün,  -Mekanik ekipman tamir bakım konusunda bilgili,  -Soğutma sistemleri yetkinliği olan, adaylar aranmaktadır. Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İş Açıklaması Tercihen lise veya meslek yüksek okullarının elektrik bölümlerinden mezunu, Sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, MS Office Programlarını kullanabilen, Asker hizmetini tamamlamış İzmir’ de ikamet eden, Teknik Servis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İzoterm İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Ekim 2016

  İş Açıklaması     Firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere;  

  Aranan Nitelikler   M.Y.O makine,makine ressamlığı,İklimlendirme veya makine , mekatronik mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun, M.S office ve autocad programlarını orta veya iyi derecede kullanabilen ısıtma-soğutma,yangın,havalandırma ve sıhhi tesisat işlerinde tercihen deneyimli, Yetiştirilmek üzere keşif ve hak ediş hazırlayabilecek güçlü iletişim yetisine ve yönetsel donanıma sahip , Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek , Seyahat engeli olmayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Tekniker, teknisyen, mühendis iş arkadaşları arıyoruz  

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Tekniker, Şef Yardımcısı, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası ve/veya kalfası aranmaktadır.  Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Her türlü tesisat ve borulama işlerinin yapılması. Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması  Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler - Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Kalfa, Usta, Ustabaşı, Yardımcı

 • İş Açıklaması • AVM veya cadde mağazalarının mekanik altyapısını belirlemek üzere yerinde keşif yapmak, • Mekanik projelerini, şartname ve yönetmeliklere uygun, müşteri talepleri doğrultusunda hazırlamak, • Projelerin keşif ve metrajlarını çıkarmak, kontrolleri yapmak, • Keşifleri fiyatlandırmak ve mekanik proje tekliflerini hazırlamak, • Onaylanan tekliflerin mekanik proje ile ilgili satın alma taleplerini açmak ve takibini yapmak, • ERP sistemine veri girişlerini yapmak, • Mekanik proje teknik uygulama ekibinin saha iş programını hazırlamak, proje yöneticileri, şantiye şefleri ve elektrik proje uygulama birimi ile koordineli bir şekilde takibini yapmak ve tamamlatmak, • Teknik ekip saha iş programını proje yöneticisi, şantiye şefi ve elektrik proje uygulama birimi ile koordineli  tamamlatmak, • Proje bitiminde şartname ve standartlara göre teknik ekip imalatlarını kontrol etmek, • Teslim sonrasında Mekanik hakediş dosyasını hazırlamak, • Şantiyede konusu ile ilgili uyulması gerekli iş güvenliği kurallarını belirlemek, uygulamaya almak ve denetlemek, • Pozisyonun gereği sektörel gelişmeleri yakından takip etmek, • Yönetim sistemi kapsamında istenen raporları hazırlamak, yürürlükte olan kural ve politikalara uymak.  

  Aranan Nitelikler • Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun, • Mağaza mekanik projeleri çizimi, metraj ve keşiflerin hazırlanması konularında deneyimli, • Sıhhi tesisat, havalandırma, ısıtma, soğutma ve yangın sistemleri vb. mekanik tesisat, cihaz ve ekipmanlar hakkında yeterli bilgi sahibi, • İyi derecede Autocad, Word ve Excel kullanan, • Aktif araç kullanan, tercihen SRC belgesi sahibi, • Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış, • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Steigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan,  -Beşeri ilişkileri düzgün,  -Elektrik ekipman tamir bakım konusunda bilgili,    Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

  Sektör: Mekanik Tesisat, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Aker Mekanik İstanbul Anadolu 13 Eylül 2016

  İş Açıklaması Teknik ofisimizde ve şantiyelerimide görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip teknik ressam ya da ikilimlendirme bölümü iki yıllık yüksek okul mezunu çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Autocad ve tercihen Revit çizim programını etkin şekilde kullanabilen, Mekanik tesisat sektöründe çalışacak, Isıtma, soğutma, kanal, yangın ve sıhhi tesisat projelerinin çiziminde deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İyi derecede Autocad kullanabilen, Yeniliklere açık kendini geliştirecek, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Adecco İstanbul Avrupa 28 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Genel Nitelikler: Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslarası, kurumsal ve sektörlerinde lider müşterimiz Volvo Group bünyesindeki 3. Havalimanı Kamyon Servisi’nde görevlendirilecek Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.  Atölye şefinin görevlendirmesi doğrultusunda, arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, Araç komponentlerinin detaylı revizyonunu (sökme, onarma ve toplama) gerçekleştirmek Büyük onarımlardan sonra gerekirse test sürüşü gerçekleştirmek, Parçaların aşınma veya hasarı konusunda, ölçüm, değerlendirme yapmek ve karar vermek, Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak, Onarımları Tech Tool/Impact’e uygun şekilde tamamlamak, Çalışma sürelerini Efespro/DMS programına kayıt etmek, Yaptığı işi, iş emri atölye nüshası üzerine yazarak özetlemek ve atölye şefine aktarmak, Bulduğu ek iş ve değişmesi gereken diğer parçalar hakkında atölye şefine bilgi vermek, Yaptığı işe uygun iş güvenlik ekipmanını kullanmak.  

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun olması Şantiye koşullarına uyabilecek, gerektiğinde konaklayabilecek, Yönlendirmeli teşhis ile arıza tespiti yapabilmek, Kamyon, otobüs ya da kamyonet tamiri konusunda deneyimli, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da yatılı olarak çalışabilecek Adecco, İşkur' un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no' lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur. 

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Adecco Levent İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik, Mekanik Tesisat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?