Mekanik Tesisat İş İlanları

Hepsini Temizle
Mekanik Tesisat
 • İş Açıklaması Kurum ve Kuruluşlar başta olmak üzere hayatın her alanında, Yangın Öneleme,  Algılama, Alarm, İhbar,  Otomatik - Mekanik Söndürme sistem ve Donanımları ile Acil Durum Alt ve Üst yapı oluşturulması  Yangın söndürücü üretim   konularında yetişmiş veya yetiştirilebilecek nitelikte ; Projelendirme, Uygulama, montaj, Periyodik bakım, Teknik servis, konularında uzun süreli aktif görev alabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. NOT1: İlçe ve semt mutlaka belirtilmelidir. 

  Aranan Nitelikler MESLEK YÜKSEK OKULLARI- MYO ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİ, EML ÇIRAKLIK EĞİTİM KURUMLARI;ÇEK Elktrik, Elektrik - Elektronik, Otomasyon, Tesisat Teknolojileri, Makine, Metal İşleri vb. teknik eğitimli, NOT: İzmir ili; Buca, Bornova, Bayraklı, Konak, Karşıyaka, Çiğli, Karabağlar civarında oturanlar servis sistemimize uygunluk nedeni ile tercih önceliklidir.

 • Satış - Servis Destek Yöneticisi
  Dizayn Aqua
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Dizayn Aqua Su Arıtma Sistemleri Su Arıtma sektöründe Üretim - Satış - Servis hizmetleri veren 17 yıllık deneyime sahip firmamız, aşağıdaki özelliklere sahip, Satış ve Servis Destek Yöneticisi olarak çalışacak arkadaşlara ihtiyaç duymaktadır. Mevcut servis elemanlarının günlük çalışma programlarını hazırlamak Servis elemanlarının sevk ve idaresini gerçekleştirmek Müşteri aramaları sayesinde yapılacak servislerin programını hazırlamak Saha satış elemanlarının yapacağı ziyaretler için telefonla randevularının ayarlanıp, satış elemanlarının çalışmalarının sevk ve idaresini gerçekleştirmek Mevcut müşterilerin aranması vasıtasıyla memnuniyetlerin alınması ve şikayetlerin giderilmesine yönelik çalışma yapmak

  Aranan Nitelikler - AKICI VE DÜZGÜN BİR DİKSİYONA SAHİP, - TELEFON ARAMALARINI ŞİRKET ADINA OLUMLU KULLANABİLECEK, - MOTİVASYONU YÜKSEK VE SONUÇ ODAKLI ÇALIŞABİLECEK, - İŞ ARKADAŞLARI İLE UYUMLU GRUP ÇALIŞMASI YAPABİLECEK, - ÇALIŞANLARIN SEVK VE İDARESİNİ YAPABİLECEK YÖNETİCİ VASIFLI, - OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM VE AKTİF KULLANAN, - ÇALIŞACAĞI OFİS İÇİNDE AKTİF ROL ALACAK,  - BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ

 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirmek üzere; "Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Yüzme havuzlarının ve göletlerin bakımları ile sıhhi tesisat konulu arızalara müdahale edebilecek derecede bilgi ve deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul AvrupaYakası’nda (Halkalı civarında) ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Sancaktepe şantiyesinde görevlendirilmek üzere, mekanik tesisat işlerinin kontrolleri ve imalatların takibini yapabilecek "Mekanik İşler Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik tesisat konusunda (özellikle toplu konut) en az 7 yıl tecrübeli, Mekanik standart ve normlara hakim, Ms Office programlarını ve Autocad programını kullanabilen, Arıza ve benzeri konularda müdahale edebilecek bilgiye sahip, Takım çalışmasına yatkın, planlama yeteneği ve iletişim becerisi güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden.

 • Depo Sorumlusu Teknik Eleman
  Dizayn Aqua
  İstanbul Avrupa 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması Dizayn Aqua Su Arıtma Sistemleri Su Arıtma sektöründe Üretim - Satış - Servis hizmetleri veren 17 yıllık deneyime sahip firmamız, aşağıdaki özelliklere sahip, Depo Sorumlusu Teknik Eleman olarak çalışacak arkadaşlara ihtiyaç duymaktadır. Siparişlere göre ürünlerin üretim ve arızalı ürünlerin bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi Yeni gelen ürünleri ve üretimi biten ürünleri test ederek depoya çekmek ve sevkiyat öncesi kontrol etmek Yapılan tüm üretimleri ilgili yöneticilere raporlamak, kayıt altına alarak arşivlemek Depo mal giriş çıkışlarını takip etmek, kayıtlarını tutmak Eksilen ürün ve parçaların tespiti ve tedariki için ilgili birime sipariş vermek Barkod basımı ve ürün barkodlarının yapıştırılarak stoklanmasını sağlamak Stok takibi ve raporlamasını mevcut excel programı üzerinden yapmak Depo ve atölye kısmının istif ve düzeninden sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler Mekanik ve elektrik işlerine yatkın en az Lise mezunu olmak Tercihen tesisat veya su arıtma sektöründe 1-2 yıl deneyimli Windows Office programlarını aktif olarak kullanabilen Sorumluluk sahibi, aktif görev almayı seven Titiz, düzenli, çalışkan kişilik özelliklerine sahip Tercihen Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında tercihen K.çekmece civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Doğal gaz ve ısıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Doğal gaz' la ısınma için gerekli kalorifer sisteminin son kullanıcıya anlatılarak,satışının sağlanması. Sorumlu olduğu bölgede reklam,tanıtım,pazarlama faaliyetlerinin organize edilip,yeni müşteri bulunması ve satışla sonuçlandırılması,görevlerinde bulunabilecek bay bayan '' SATIŞ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.ÇALIŞMA YERİ MÜŞTERİLERİN EVLERİDİR.  

  Aranan Nitelikler 23-30 yaş arası Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen teknik okul mezunu İzmir'de ikamet eden ,( İzmir dışı başvurular dikkate alınmayacaktır.) B sınıfı ehliyet sahibi ve en az 1 yıl araç kullanma tecrübesi olan , Maaş + prim usulü çalışabilecek , Kariyerinde en az 1 yıl satış deneyimi olan, Sorumlu olduğu bölgelerde ,satış faaliyetlerini bireysel müşterilere yüz yüze yapabilecek , Mesai usulü değil hedef usulü çalışabilecek donanıma sahip.

 • Servis Teknikeri/Teknisyeni
  Brj Lubnatsi Danışmanlık…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz merkezi Almanya'da bulunan Brülör, Kazan ve Yanma Teknolojileri üzerine üretim yapan Uluslararası firma bünyesinde çalışacak ; Yurtiçi ve yurtdışındaki fabrikalarda bulunan firma ürünlerinin sistematik ve kurallara uygun bir şekilde devreye alınması, periyodik bakımlarının yapılmasından sorumlu, Gerektiğinde elektrik projelerini okuyabilecek veya üstünde tadilat yapabilecek, Bakım esnasında her türlü mekanik, elektrik veya elektronik sistemin montajı ve demontajında görev alacak, Haftalık ve aylık servis raporlarını hazırlayacak, Servis Teknikeri ve Teknisyeni aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri ve/veya Meslek Yüksek okulu, tercihen Elektrik, Mekanik, Endüstriyel Elektrik, Elektrik ve Elektronik bölümlerinden mezun, Endüstriyel ürün konusunda en az 2 yıl servis tecrübesine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan ve sık seyahat edebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen, Bay adaylar  

 • Mekanik ve Sıhhı Tesisatçı
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası mekanik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Mekanik VE Sıhhi Tesisatçı' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 5 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen

 • Gaz Altı Kaynakçısı
  Bisan
  İzmir 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler 20-45 yaş aralığında, Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, Bornova, Bayraklı, Şemikler, Kemalpaşa güzergahında oturan, Erkek, Tercihen askerlik ile ilişiği olmaması.

 • İş Açıklaması Yurt içi ve yurt dışı müşterilermize satış faaliyetlerimizde görev alacak satış mühendisleri aramaktayız. Yeni müşteriler kazanmak için pazar araştırması ve pazarlama çalışması yapacaktır. Müşterilerimizle iletişim kurup teklif hazırlayacak ve takiplerini yapacaktır. Gerektiğinde sahada müşteri ziyaretlerinde bulunacaktır.   

  Aranan Nitelikler   Satış becerisi ve ikna kabiliyeti olan Girişken ve iletişimi kuvvetli İyi derecede İngilizce bilen Office programlarını ileri seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan Araç kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Mühendislik fakültesi mezunu, tercihen makine, iklimlendirme, elektrik, çevre, kimya mühendisleri alınacaktır.

 • Proje Mühendisi
  İzoterm
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 2 Şubat 2016

  İş Açıklaması İŞ TANIMI   Proje revizyonu gereği mekanik tesisat projelerinin hesaplarıyla birlikte yapımı, işverene sunumu, Uygulama projelerinin (shop drawing) oluşturulması ve koordinasyonu Teknik şartname ve projelere uygun cihaz seçimleri, onayları ve siparişlerinin geçilmesi Genel iş programı ve planlama yapılması İyi derecede Autocad kullanabilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, İşin yapımı için gerekli malzeme ihtiyaçlarını listeleyip düzenlemek, Teknik ofiste hazırlanan uygulama projelerini sahadaki alt yüklenicilere aktarmak ve takip etmek.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa yakasında (4.Levent) bulunan ofisimizde, mekanik tesisat alanında  (Isıtma, soğutma havalandırma, klima, mekanik tesisat) konularında teknik ofiste görevlendirilmek üzere  en az 2 yıl ofis ve tercihen saha uygulama tecrübesi de olan, makina mühendisleri aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Fabrikada bulunan mekanik ile ilgili tüm teçhizatın bakım/onarımını yapmak ve teçhizatın güvenli şekilde çalışmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Prysmian Group, 50 ülkede bulunan şubeleri, 91 fabrikası, 17 Araştırma & Geliştirme Merkezi ve 20.000’in üzerinde çalışanı ile yüksek teknoloji ürünü enerji ve haberleşme kabloları ve sistemleri dalında dünya çapında lider bir firmadır. Şirketimizin Mudanya'da bulunan fabrikasında Teknik Servis departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Mekanik Bakım Personeli arayışımız mevcuttur. * Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin Metal İşleri, Torna-Tesviye, Makina bölümleri mezunu * Askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Steigenberger Hotel The Maslak İstanbul Teknik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler -Otel, Hastane, AVM iş deneyimi bulunan,  -Beşeri ilişkileri düzgün,  -Elektrik ekipman tamir bakım konusunda bilgili,    Yukarıda yazanları okudum, 'ee siz beni anlatmışsınız, ben bu ailenin üyesi olurum'mu diyorsun? Hadi başvur o zaman, doğru adrestesin Steigenberger Maslak İstanbul seni bekliyor.

 • Satış Mühendisi
  Adecco
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Ocak 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörünün önde gelen yapı firmalarından biri için Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. · Teklif taleplerini analiz etmek, müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek, uygun ürün ve/veya sistem seçimlerini yaparak tekliflendirmek, · Tekliflerin aktif olarak takibini yapmak, yöneticileriyle ve üreticilerle sürekli temas halinde olup yakın işbirliği yaparak teklifi satışa dönüştürmek ,sonuçlarını raporlamak, · Alınan siparişleri ilgililere yönlendirmek ve sözleşme aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar olan süreçte takip etmek, · Ürün ve uygulama bilgisi ile müşterilere teknik destek vermek ve müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunmak, · Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak, müşteriler ile firma arasındaki iletişimi sağlamak, · Yeni müşterilerin kazanılması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi, · Yönetici olmaya aday, · Rakip firmaların aktivitelerinden haberdar olmak, pazar payının artırılması için stratejiler belirlemek ve uygulamak, talep yaratıcı faaliyet içinde olmak, · Pazar araştırmaları yapmak ve raporlamak, müşteri talepleri doğrultusunda yöneticileriyle birlikte yeni ürünleri ürün yelpazemize kazandırmak, · Firma ile birlikte Fuar Organizasyonlarına katılmak,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Mühendislik fakültesi mezunu · Pazarlama ve satış yapmayı seven, · Çok iyi İngilizce bilen, · Firmayı temsil ve prezantasyon becerisi olan, · İstanbul’da ikamet eden, · Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · Seyahat engeli olmayan ve seyahat etmeyi seven, · Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adayların), · Tercihen mekanik grup satışların da deneyime sahip, · İkili ilişkileri iyi ve takım çalışmasına yatkın, · İkna kabiliyeti ve çözüm yeteneği yüksek, · Analitik ve hızlı düşünebilen, · Sonuç odaklı çalışıp sabretmesini bilen, · Öğrenmeye ve yeniliklere açık, araştırmacılık yönü gelişmiş, · MS Office programlarına hakim, ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Firmamızın Türkiye genelinde devam eden perakende sektörü projelerinde görevlendirilmek üzere Lise , Melek Yüksek Okulu ve Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun Arıza , Onarım ve Periyodik Bakım Sorumlusu

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl iş deneyimi olan. Mağaza , Banka Şubesi ve diğer Perakende Sektörü projelerinde çalışmış , hizmet verilen kurumsal müşterilere ait klima sistemlerinin periyodik bakımlarını planlayıp Acil Çağrı hizmetleri için ekipleri sevk ve idare debilecek. Gerekli durumlarda teklif hazırlayıp , biten işlerin hakedeşi ve fatura taslağını hazırlayabilecek Arıza ,Onarım ve Periyodik Bakım Sorumlusu.

 • İş Açıklaması Endüstriyel Mekanik Tesisat(ısıtma,soğutma,havalandırma,sıhhi tesisat) konusunda proje ve taahhüt çalışmaları yürüten firmamıza Merkez Ofis ve Şantiyede görevlendirilmek üzere Makine Mühendisleri aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun · Endüstriyel Mekanik Tesisat Sektöründe en az 3 yıl tecrübe sahibi · Proje çizim ve keşif metraj hazırlayabilecek · Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen · Isıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat, sıhhi tesisat ve uygulamalarına hakim, · Proje-Mekanik tesisatın hesap, detay ve uygulamasında, keşif, metraj, teklif hazırlama konularında deneyimli, · Aktif araç kullanabilen · Mekanik işlerin - taşeronların sahadaki işlerini, teknik şartnamelere uygunluğunu denetleyecek, · Şehir içi, şehir dışı şantiyelerde görev yapabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, · BURSA'DA ikamet eden

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe Dünya lideri uluslararası firmamız için havalandırma sistemleri sektöründe tecrübeli elektromekanik montaj operatörü arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu/Üniversitelerin elektrik-elektronik ve ilgili bölümlerinden mezun, Havalandırma ürünleri montajında en az iki yıl tecrübeli. Soğutma ve elektrik sistemleri konusunda tecrübe sahibi, Tercihen İngilizce bilen, Ankara’da ikamet eden/edebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Elektromekanik ekipman bileşenlerini monte etmek. İşle ilgili bilgi veya kayıtları toplamak ve güncellemek. Sızdırmazlık ve yalıtım işlemlerini yerine getirmek. Perçinleme işlemi gerçekleştirmek. Çalışma hattının temizlik ve düzenliliğini korumak. Optimum durum ve makinelerin temizliğini ve kullanılan araçlar bakımını sağlamak. Soğutma testlerinin operatör doğrulama gerektiren tüm ekipman veya bileşenlerini ilgili test şartnamelerine göre test etmek. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Alacak ve Tahsilat Uzmanı
  Adecco Levent
  İstanbul Avrupa 7 Eylül 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Asansör ve Yürüyen Merdiven tedarikçi olarak faaliyet göstermekte olan global bir müşterimiz için "Back Office Uzmanı" aramaktayız. Proje bazında hakediş hesaplaması ve faturalama sürecinin takibi, Müşteri ile iletişim / Bilgilendirme / Ödeme takibi gelen ödemelerin projelere dağılımının gerçekleştirilmesi ve takibi, Proje kapanışlarında ve dönem sonlarında müşteri ile mutabakat yapılması, Alacakların takibinin yapılması - gerekirse avukat sürecinin takibi, Alacakların takibi ile ilgili aylık yönetim raporlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu (İşletme, iktisat, Muhasebe), İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen Tercihen İnşaat muhasebesi / Proje muhasebesi tecrübesi bulunan, İş takibi, ikna kabiliyeti yüksek, iletişimi ve analitik yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

İş Habercisi - Mekanik Tesisat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?