Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tıbbi Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Sekreterlik
 • Tıbbi Sekreter

  Türkiye Hastanesiİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere tecrübeli "Tıbbi Sekreter" istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerKendi alanı ile ilgili Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezunu, En az 2 yıl deneyimli, Hastane otomasyon sistemi kullanma tecrübesi olan, İş takip sürecini eksiksiz yürütebilecek, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, İletişim ve problem çözme yeteneği yüksek, Güler yüzlü, Bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter

 • Tıbbı Sekreter ( Ameliyathane )

  Dora Hospitalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHastanemizin Ameliyathane Bölümünde görev alacak daha önce ameliyathane sekrterliği yapmış Icd 10 tanı kodlarını bilen, ameliyathane paket kodlarına hakim olan adayların başvurularını bekliyoruz. Ameliyathanenin sevk idaresi Yapılan Ameliyatların Sisteme işlenmesi Hekim ve Hastane Koordinasyonuna Sahip olması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıbbi Sekreterlik bölümlerinden mezun, Ameliyathane başta olmak üzere, alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

 • Tıbbi Sekreter

  Darüşşafaka Eğitim Kurumlarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÖğrenci ve çalışanlara sağlık dosyası açılması ve dosyaların güncelliğinin takip edilmesi, Öğrenci ve çalışanların kişisel ve tıbbi bilgilerinin veri tabanına aktarılması, Sevk ve rapor kayıt işlemlerinin yapılması, reçetelerin kontrol edilmesi, Revirin tüm tıbbi kayıtlarının tutulması ve saklanması, Revirin mevcut yazı işlerinin ve evrak takibinin yapılması vb. sorumlulukların üstlenmesi.

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 154 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla yetenekli, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Darüşşafaka Eğitim Kurumları Revirinde görevlendirilmek üzere Tıbbı Sekreter alınacaktır. Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Ofis programlarını etkin kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli ve düzgün bir diksiyona sahip, Çözüm odaklı.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter, Sorumlu, Eleman

 • Hasta Kayıt-Kabul Yetkilisi

  Ageless Clinicİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKurumumuzun verdiği hizmetlerinden faydalanmak üzere gelen hastalara gerekli bilgileri aktaracak, Hastaların kabul işlemleri için gerekli hazırlıkları tamamlayacak, Hizmetlerimizden faydalanan/faydalanacak hastaların ödemesini alacak ve faturasını kesecek, Hastanın ödemesiyle ilgili evrakların eksiksiz olduğunu kontrol ederek teslim edecek, Gün sonunda ilgili bölüme kasa teslimi yapacak.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans Sağlık Yönetimi mezunu, Sağlık sektöründe kariyer hedefi bulunan, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, İletişimi Kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem International Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hastane genelindeki tıbbi kayıtları güvenli bir şekilde arşivlemek ve kayıtları tutmak, Tıbbi kayıtları gerek duyulduğunda arşivden bulmak, arşiv giriş-çıkış kaydını tutmak, İlgili istatistikleri yapmak ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Alanında min.2 yıl deneyimli, Seri şekilde bilgisayar kullanma becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tıbbi Arşiv Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Asistan, Yetkili

İş Habercisi - Tıbbi Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?