Tıbbi Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Sekreterlik
 • İş Açıklaması Memorial Sağlık Grubu güvencesiyle Hasta Hizmetleri alanında meslek sahibi olmak ister misiniz? Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. İşkur ile yapmış olduğumuz İşbaşı Eğitim Programı çerçevesinde, uygun değerlendirilen adaylar Hasta Hizmetleri alanında 2 haftalık teorik eğitim dahil 160 gün süre ile hastanelerimizde uygulamalı olarak işbaşı eğitimi alacaktır. Eğitim süresince adaylar ücret alacak olup 160 günlük süreyi tamamlayan tüm adaylara İşkur tarafından katılım belgesi verilecek ve başarılı bulunan adaylara Şişli, Ataşehir ve Hizmet hastanelerimizde çalışma imkanı sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunuysan, Sağlık sektöründe hasta hizmetleri alanında kariyer hedefliyorsan, Her şart altında hasta memnuniyeti benim önceliğimdir diyorsan, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye, araştırmaya istekliysen, İletişim etkin yetkinliklerimin başında gelir diyorsan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteriyorsan, Takipçiyim, hızlı ve etkin çözüme ulaşma yetkinliğim güçlüdür diyorsan BU PROGRAM TAM SANA GÖRE!

 • Tıbbi Sekreter
  Özel Göztepe Hastanesi
  İstanbul Anadolu 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Özel Göztepe Hastanesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler   Tıbbi Sekreterlik mezunu ve en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi  terminolojiye ve döküman yönetimine hakim, Microsoft office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, işe hakim ve istekli, Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ön planda tutan, Takım çalışmasına yatkın. Anadolu Yakasında ikamet eden, Bayan  Adayların başvurularını beklemekteyiz.

 • Tıbbi Sekreter
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Avrupa 13 Şubat 2016

  İş Açıklaması Meslek lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hâkim, İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, dikkatli, dinamik, güler yüzlü, hasta ve iletişim odaklı,takım çalışmasına yatkın, Ameliyatların teknik ve uygulama kısmında ameliyat içeriklerini bilen ve değerlendirebilen, Hizmet alımı yapılan firmalar ile kurum arasında köprü vazifesini yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'TIBBİ SEKRETER' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Başhekim Sekreteri
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip "Başhekim Sekreteri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen alanında en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, Yazışma ve raporlama süreçlerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kurumlarla resmi yazışmaları sorunsuz yürütebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İş takibi gelişmiş,sorumluluk sahibi    

 • Kat Sekreteri
  Estethica Ataşehir Tıp…
  İstanbul Anadolu 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Ataşehir Tıp Merkezi bünyesinde istihdam etmek üzere, En az Lise mezunu,  Sağlık sektöründe deneyimi olan,  Vezne, santral, hasta kabul birimleri konusunda bilgi sahibi,  Analitik düşünebilen ve iletişimi kuvvetli,  Bilgisayar kullanımında etkin,  Telefon trafiğini yönlendirebilecek,  Kendine güvenen ve iletişimi iyi,  Takım çalışmasına yatkın,  "Kat Sekreteri" arayışımız bulunmaktadır.

 • Tıbbi Sekreter
  Türkiye Hastanesi
  İstanbul Avrupa 12 Şubat 2016

  İş Açıklaması Türkiye Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere tecrübeli "Tıbbi Sekreter" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Lisesi mezunu, MR tecrübesi olan, Bilgisayarlı Tomografi tecrübesi olan, İletişim yeteneği yüksek,

 • Tıbbi Sekreter
  Amerikan Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler • Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen en az 1 yıl deneyimli • Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, • Microsoft Office programlarını kullanabilen, • 10 parmak klavye kullanabilen, tercihen F klavye bilen, • Hasta ve iletişim odaklı, • Takım çalışmasına yatkın, Tıbbi Sekreter olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Hasta Danışmanı
  Memorial Sağlık Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2016

  İş Açıklaması Hastane içindeki tüm birimlerde, hasta ve yakınlarına ihtiyaç duyduğu bilgilerin verilmesi, hastanın kurum içinde olduğu sürece işlemlerinin en kısa sürede ve en doğru biçimde yürütülmesi, hasta-kurum-doktor-anlaşmalı kurumlarla ilgili koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 5000’i aşkın çalışanı ve 10 Hastane, 3 Tıp Merkezi ve 1 Tüp Bebek Merkezi ile hizmet vermektedir. Memorial Şişli Hastanesi'nde hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız. • En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun), • Özel sağlık sektöründe benzer pozisyonlarda deneyimli, • Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, • Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip, • Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.  

İş Habercisi - Tıbbi Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?