Tıbbi Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Sekreterlik
 • Estethica Ataşehir Tıp Merkezi İstanbul Anadolu 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Ataşehir Tıp Merkezi bünyesinde istihdam etmek üzere, - En az Lise mezunu, - Sağlık sektöründe deneyimi olan, - Vezne, santral, hasta kabul birimleri konusunda bilgi sahibi, - Analitik düşünebilen ve iletişimi kuvvetli, - Bilgisayar kullanımında etkin, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - Kendine güvenen ve iletişimi iyi, - Takım çalışmasına yatkın, "Kat Sekreteri" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter

 • İş Açıklaması Ethica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan Nitelikler Ethica Sağlık Grubu'na bağlı Ethica Levent Hastanesi bünyesinde istihdam etmek üzere, - En az Lise mezunu, - Sağlık sektöründe deneyimi olan, - Vezne, hasta kabul birimleri konusunda deneyimli, - Analitik düşünebilen ve iletişimi kuvvetli, - Bilgisayar kullanımında etkin, - Telefon trafiğini yönlendirebilecek, - Kendine güvenen ve iletişimi iyi, - Takım çalışmasına yatkın, - İstanbul Avrupa yakasında (tercihen Levent ve çevresi) ikamet eden, "Kat Sekreteri ( Hasta Kabul Sekreteri) " arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri, Sekreter

 • İş Açıklaması Gençer Estetik Diş Hekimliğinde görevlendirmek üzere Diş Hekimi Asistanları arıyoruz. Bahçeşehir-İstanbul

  Aranan Nitelikler     Tercihen İngilizce bilen , Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İletişim becerisi yüksek, prezantabl ve güler yüzlü, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, Deneyim sahibi, Avrupa yakasında ikamet eden       Diş Hekimi Asistanları aramaktayız.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Diş Teknik Sekreteri, Sekreter, Tıp Sekreteri

 • Memorial Sağlık Grubu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Eylül 2016

  İş Açıklaması Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi, Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve klinik faturalama konularında deneyim sahibi, İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Tıbbi Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?