Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ulaşım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ulaşım
 • Şoför/Sürücü

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması· Bağlı bulunduğu yönetici tarafından şirket içinde ve dışında verilen tüm görev ve sorumlulukları üstlenebilecek, · Tahsis edilen aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanımına özen gösterecek, · Kullanmakta olduğu aracın periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak, · Kişisel hijyen ve temizlik kurallarına uyarak belirtilen standartlar çerçevesinde hizmet verecek.

  Aranan NiteliklerPlastik geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız adına "Şoför" arıyoruz. · En az lise mezunu, · Bu alanda en az 4-5 yıl tecrübe edinmiş, · B ve/veya E sınıfı ehliyete sahip, · Aktif olarak düz ve otomatik araç kullanabilen, · Seyahat engeli bulunmayan, · Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' FORKLİFT OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır. Sefaköy-Beylikdüzü E5 üzeri,Gaziosmanpaşa merkez, Küçükköy,Karadeniz mah,Sultangazi, Gazi mahallesi, Bayrampaşa 500 evler otaban yanı servis güzergahlarına yakın oturan.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Askerliğini yapmış, Konusunda tecrübeli ve ehliyeti olan, BAY.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak ve firmamızın tesellüm fişleri ve irsaliye düzenleme işlemlerini yürütecek, Sefaköy-Beylikdüzü E5 üzeri,Gaziosmanpaşa merkez, Küçükköy,Karadeniz mah,Sultangazi, Gazi mahallesi, Bayrampaşa 500 evler otaban yanı servis güzergahlarına yakın. '' BİLGİSAYAR OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBilgisayar kullanmasını iyi bilen, İrsaliye kesme konusunda tecrübeli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Operatör

 • İş AçıklamasıFirma Sahibimizin Urla'da bulunan evinde çalıştırılmak üzere, evin tüm temizlik işlerini yapabilecek, gerektiğinde yemek yapabilecek, deneyimli

  Aranan NiteliklerKonusunda tecrübeli, Bayan, Urla ve yakınlarında ikamet eden,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' FORKLİFT OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilk okul mezunu, Askerliğini yapmış, Konusunda tecrübeli ve ehliyeti olan, BAY.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' FORKLİFT OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilk okul mezunu, Askerliğini yapmış, Konusunda tecrübeli ve ehliyeti olan, BAY.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Servis Şoförü

  Pamukkale Grupİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin karayolları taşımacılığında öncü firması olan PAMUKKALE TURİZM' in, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden '' BAY SERVİS ŞOFÖRLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, E sınıfı ehliyete sahip, SRC Belgesi olan, Haftalık 3 vardiya sisteminde çalışabilecek, İnsanlarla iletişimi kuvvetli, kendini ifade gücü yüksek, 25 - 50 yaş arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Kişisel bakımına özen gösteren, Şehir içi çalışacak.

  Sektör: Ulaşım, Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklamasıİşe alınacak adaylar, Kağıthane Genel Merkezimizde Temizlik ve Çay Servisi Görevlisi olarak görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, En az ilkokul mezunu, Misafir memnuniyeti odaklı, Titiz,hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, Güleryüzlü hizmet edinmeyi ilke edinmiş, 18-45 yaş arası bay ve bayan adaylar.

  Sektör: Lojistik, Ulaşım, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak ve İzmir şehir içinde kurye ile beraber malzemelerin dağıtılması ve toplanması görevinde bulunacak '' KAMYON ŞOFÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSRC 3,SRC4,SRC5 belgelerinden birine sahip olan, Psikoteknik sahibi, Bornova,Karşıyaka,Çiğli,Karabağlar,Buca da ikamet eden, Deneyimli, Kamyon şoförleri aramaktayız.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Firmalardan gelen ve gönderilen hasarlı ürünlerin tespitini yapmak, Sevkıyat hatasından kaynaklanan yanlış gönderilere çözüm üreterek doğru adreslere gitmesini temin etmek, görevlerinde bulunacak '' HASAR TESPİT SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Lojistik konusunda tecrübeli, Esenyurt Akçaburgaz, Kıraç, Sefaköy-Beylikdüzü E5 üzeri,Gaziosmanpaşa merkez,Küçükköy,Karadeniz mah. Sultangazi,Gazi mahallesi,Bayrampaşa 500 evler otaban yanı mevkilerinde ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ön Muhasebe Personeli (Bayan)

  Akgenç Turizmİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Gebze şubesinde görevlendirilmek üzere ön muhasebe bilen bayan personel Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilen, dinamik Detaycı düşünce yapısına sahip, dikkatli ve iş disiplinine bağlı Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek Tercihen 20-40 yaş aralığında

  Aranan NiteliklerTurizm firmamızın GEBZE ofisi için aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Yüksek okul veya üniversite mezunu, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli istanbul anadolu yakası yada gebze bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Ulaşım, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • Araç Filo Operasyon Uzmanı

  Dilek Grupİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması800-900 araç filosuna sahip şirket araçlarının ; * Operasyonel işlemler , tamir bakım faturaları,hasar takibi , zimmet , araç giydirme vs gibi dış işlerde de destek takip ve kayıt işlemleri

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer görevde 2-3 yıl çalışmış, tercihen Otomotiv sektöründe Hasar, Servis departmanlarında görev almış Ms-Office programlarına çok iyi derecede hakim, (excel iyi seviyede) Dosyalama bilgisi çok iyi, Sorumluluk sahibi, işini geliştirebilecek Sonuç odaklı, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Lojistik, Otomotiv, Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGelen telefonları ilgili birimlere aktaracak, Telefon ile gelen müşteri taleplerini ilgili birimlere bildirecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, Sefaköy-Beylikdüzü E5 üzeri,Gaziosmanpaşa merkez, Küçükköy,Karadeniz mah,Sultangazi, Gazi mahallesi, Bayrampaşa 500 evler otaban yanı servis güzergahlarına yakın. Ofis Sekreterya

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu İlgili pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Özgüveni ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve pozitif iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Planlama ve koordinasyon becerisi bulunan, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Danışman

 • Stand Elemanı

  Adeccoİstanbul Anadolu 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir.Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur . Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal ve uluslararası müşterimiz için Levent lokasyonunda çalışabilecek "Stand Elemanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerPrezentabl ve güleryüzlü, 2 hafta tam zamanlı ( hafta sonları dahil ) yoğun ve eğlenceli çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman

 • Bilet Satış Personeli

  Pamukkale Grupİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin karayolları taşımacılığında öncü firması olan Pamukkale Turizmin, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden '' BİLET SATIŞ PERSONELLERİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler19-35 yaş arasında, Lise veya dengi okul mezunu, Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Sabırlı ve pozitif yaklaşım sergileyebilecek, Stres altında performans gösterebilen, Hızlı değişimi ayak uydurabilecek, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Kişisel bakımına önem veren, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, BAY/BAYAN.

  Sektör: Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıBankacılık, finans ve organizasyon işlerinin önemli bir bölümü, aramalara yanıt veren ve dış aramalar yapan çağrı merkezi müşteri temsilcisi aracılığıyla karşılanır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' CALL CENTER YETKİLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi alanında tecrübeli, Analitik düşünme ve ikna yeteneği olan, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, Enerjik ve çözüm odaklı, En az lise mezunu ekip arkadaşlarına ihtiyaç duymaktayız.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAşağıdaki niteliklere sahip '' YURT DIŞI SATIŞ ve PAZARLAMA TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler25-45 Yaş aralığında Almanya'da doğmuş, büyümüş Çok iyi düzeyde yazılı ve sözlü Almanca bilgisine sahip Yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimi olan, Firmamıza yurtdışından yeni müşteriler kazandırabilecek, Firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Erkek Adaylar için Askerlik görevini yapmış.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şef / Amir, Bölge Sorumlusu, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alacak ve; Faturaların düzenlenmesi, Cari hesapların tutulması, Gelen-giden evrak takibi ve planlama yapabilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Sefaköy-Beylikdüzü E5 üzeri,Gaziosmanpaşa merkez, Küçükköy,Karadeniz mah,Sultangazi, Gazi mahallesi, Bayrampaşa 500 evler otaban yanı servis güzergahlarına yakın. ve aşağıdaki niteliklere sahip '' ÖN MUHASEBE ELEMANI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lİse mezunu, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Seri şekilde çalışabilen ve hızlı tempoya ayak uydurabilecek, Ön muhasebe süreçlerine vakıf olan.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 7 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde Kesin Hesap bölümünde en az 5 yıl Başmühendis, Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Katip

  Ege Ulaşım Taşımacılıkİzmir 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Firmalardan toplanan malzemelerin, gideceği yerlere teslimini sağlamak, Malzeme fişlerini kontrol etmek., görevlerini yürütebilecek '' KATİP '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerliğini yapmış, BAY.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde köprü ve viyadük konusunda en az 5 yıl Başmühendis veya Şef olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKara Yolu Taşımacılığı faaliyeti yapan firmamızda, Karabağlar şubemiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda '' ŞUBE SORUMLUSU '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, En az 5 yıllık yöneticilik deneyimi olan, Şirketin ilke ve değerleri ile müşteri memnuniyeti felsefesini ön planda tutarak iyi hizmet sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, kendini yi şekilde ifade edebilen, İnsan ilişkilerinde ve yönetiminde başarılı olan, Raporlama yapabilen, Şube işleri ile ilgili sevk ve idareyi yapabilecek, Kargo veya lojistik tecrübesi olan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sorumluluk sahibi.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıÖzel ulaşım ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyeti vizyonu ile hedeflerine koşan firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere '' ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ '' alınacaktır. (ATAŞEHİR/ANADOLU YAKASI İÇİN)

  Aranan NiteliklerCall Center departmanında minimum 1 yıl tecrübesi olan, Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Problem çözme ve şikâyet yönetimi konusunda yetkin, Pratik ve hızlı; yoğun tempolu iş ortamında çalışabilecek, Ofis programlarına hâkim, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın adaylar alınacaktır.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; dokümantasyon ve kesin hesap birimlerinde en az 4 yıl Başmühendis Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • Turizm Şoförü

  Günaydın Groupİzmir 6 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde Turizm Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Günaydın Group firmamız bünyesindeki VİP MİNİBÜS ve VİP VİTO grubu araçlarımızda göreve yapacak aşağıdaki niteliklerde '' TURİZM ŞOFÖRÜ '' adayı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBAY 25 - 45 Yaş arası, SRC Belgeleri olan, E veya B sınıfı ehliyetli, İstanbul Anadolu Yakası - Avrupa Yakası arasında ikamet eden, ( Maltepe - Küçükyalı - Kadıköy - Taksim - Z.burnu - Eyüp - İkitelli - Sefaköy ilçeleri veya yakın çevresinde ) Minimum 3 yıl benzeri araçlarda sürücülük görevi yapmış, Kişisel bakımına özen gösteren, Kurumsal düzen ve disipline uyum sağlayabilecek, Teknoloji ile uyumlu akıllı telefon ve maillerini kullanabilen sürücü adayları aranmaktadır.

  Sektör: Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; köprü ve viyadük birimlerinde en az 4 yıl Başmühendis Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde en az 5 yıl Tünel Başmühendisi veya Şef olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat veya Harita Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Etüt ve Proje Mühendislik veya Yol Yapım Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı işlerinde en az 5 yıl Başmühendis, Şef, Proje Mühendisi veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; jeolojik değerlendirme birimlerinde en az 4 yıl Başmühendis Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: İnşaat, Ulaşım, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; köprü projesi üreten birimlerinde en az 4 yıl Başmühendis Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: İnşaat, Ulaşım, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Yetkili

İş Habercisi - Ulaşım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?