Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ulaşım İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ulaşım
 • Mapp PazarlamaMersin(İçel), Adana, Ankara 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Yaz dönemi boyunca (4 ay - dönemsel) tam zamanlı olarak çalışabilecek, SRC - 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, “Soğuk İçecek Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC – 4 ve Psikoteknik belgeleri bulunan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, Ankara, Adana ya da Mersin illerinden herhangi birinde ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

 • TurexKırklareli 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTurex Turizm LÜLEBURGAZ Şubede Bölge Müdürü olarak görev yapacak Servis araç ve sürücüleri takip ederek denetimini yapacak, Günlük iş planı içerisinde servislerin kontrolü yapmak, Servis saatlerinde tüm araçların ve sürücülerin tüm projelerde hazır olmasının kontrolünü yapmak, Operasyonun güzergah Planlaması sürecini yönetip, kontrollerini yapacak, Sorumluluk sahası dâhilinde gerçekleşen operasyonların raporunu periyodik olarak (günlük-haftalık-aylık) üst yöneticisi ve yönetime sunabilecek, Üst Yönetim ile koordineli olarak tespit edilen hedeflere ulaşılabilmesi için gerekli çalışmaları yapacak.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim, Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen ve analitik düşünen, Hızlı ve seri karar verebilme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, LÜLEBURGAZ da ikamet eden, 35-50 Yaş aralığında, Aktif olarak araç kullanabilen, İLETİŞİM:0530 497 7111 - KEREM ÇELİK

  Sektör: Ulaşım, Turizm

  Pozisyon: Sorumlu

 • Turex TurizmKırklareli 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOperasyon Elemanı Turex Turizm Lüleburgaz Bölge Müdürlüğünde Proje Sorumlusu olarak görev yapacak Operasyonun güzergah-Planlama-Araç ve Sürücü takip-Personel sürecini yönetip, kontrollerini yapacak, Sorumluluk sahası dâhilinde gerçekleşen operasyonların raporunu periyodik olarak (günlük-haftalık-aylık) üst yöneticisi ve yönetime sunabilecek, Üst Yönetim ile koordineli olarak tespit edilen hedeflere ulaşılabilmesi için gerekli çalışmaları yapacak. Kendisine bağlı tüm birimlerin lojistik faaliyetlerinin prosedür ve talimatlara uygun bir şekilde yürütülmesini sağlayacak, " Operasyon Yetkilisi" takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLüleburgaz!da ikamet eden , Aktif araç kullanabilen, Benzer görevde benzer iş deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, Ekip yönetimi, vardiya takibi ve koordinasyon konularında tecrübeli, Personel-araç-operasyon yönetimi, takibi ve raporlama yapabilen, Dikkatli, titiz,diksiyonu düzgün çözüm üretebilen ve analitik düşünen, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, Bay, İLETİŞİM:0530 497 7111 - KEREM ÇELİK

  Sektör: Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAlışveriş Merkezi ,Otel ,Müze ve Residence projelerimizde sahada görev yapacak ; Sorumluluğu altındaki ekibi şirket hedefleri doğrultusunda yönetmek, performansını geliştirmek ve motivasyonunu sağlamak, müşterileri karşılamak verilen hizmetler konusunda %100 müşteri memnuniyeti kapsamında yönlendirmek, istekleri konusunda yardımcı olmak, ekibi ile koordineli çalışmak, gereken kontrolleri yapmak, evrakları doldurmak ve istenen raporları yöneticisine hazırlamak.

  Aranan Nitelikler· Ekip çalışmasına uygun, · İletişim kabiliyeti yüksek, · Liderlik vasıfları maksimum düzeyde olan, disiplin sahibi, · % 100 Müşteri memnuniyet odaklı düşünen , · Planlama ve Organizasyon yeteneği olan, · Çalışma tipi: Tam Zamanlı ( Esnek çalışma saatlerinde görev yapabilecek ) · Cinsiyet: Bay - Bayan , · Yaş: 28 ile 40 yaş arasında dinamik, Ehliyet : B sınıfı ( Ehliyet sicili temiz ) , · Yabancı dil ve teknik beceriler: İngilizce dil bilgisine sahip , Word / Excel / Power Point kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan SAHA ŞUBE SORUMLUSU adayları aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Savunma/Güvenlik, Turizm, Ulaşım, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Takım Lideri, Denetçi

 • İş AçıklamasıPark Inn By Radisson İzmir’de başarının bir parçası olmaya, İzmir’in en renkli otelinde “Vale” olarak çalışmaya ne dersiniz?

  Aranan Nitelikler“B” sınıfı ehliyetim en az 3 yıllık diyorsan, Trafik kurallarını bilmek bir yana, hepsine uyar ve uygularım diyorsan, Vale olarak tecrübem var diyorsan, “Müşteri” değil “Misafir” kelimesinin önemini biliyorsan, Bu sektörün en önemli işi karşılamadır, ben de karşılamanın ustasıyımdır diyebiliyorsan, “Vale” kadromuz tam sana göre! Bu kadro için çözüm ortağımız “DG İNKA” üzerinden işe alımlar gerçekleştirilecektir.

  Sektör: Otelcilik, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: BellBoy, Vale

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSABAH 8 AKŞAM 8 1 AKŞAM 8 SABAH 8 2 GÜNDÜZ 1 GECE OLARAK ÇALIŞIP 1 GÜN İZİN KULLANILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler50 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda görev alabilecek,, Tercihen askerliğini yapmış, 1785 Maaş + BAHŞİŞ

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomotiv, Sosyal Servisler, Turizm, Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Otopark Görevlisi, Vale

 • Günaydın Groupİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu Rut planlaması yapabilecek Dağıtım ve toplama araçlarını yönetebilecek Benzer pozisyonda deneyimli Ekip çalışmasına yatkın Dikkatli ve sorumluluk sahibi Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Takip yeteneği kuvvetli Düzenli, disiplinli, dikkatli Öğrenmeye açık İstanbul ili Anadolu Yakası' nda ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSektöründe öncü ve lider şirketi olan Şekerler Turizm Taşımacılık Antalya'nın önde gelen kuruluşlarına çözüm ortaklığı yapmaktadır. Şirketimizin, gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan, FİLO DESTEK GÖREVLİSİ’ni aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan Nitelikler*Üniversite mezunu *Servis ve taşımacılık araçları konusunda tecrübeli, *Araçların sigortaları, emniyet,ulaştırma işleri takibi konusunda deneyimli, *MS Office uygulamalarına hakim, özellikle iyi derecede excell bilgisine sahip olmak tercih sebebidir, *B sınıfı aktif sürücü ehliyetine sahip, *Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi kuvvetli, *Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıUluslararası taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İzmir, Bursa ve Mersin ofislerinde müşteri portföyünün takibi ve geliştirilmesi amacıyla; şirketin pazarlama ve satış politikalarına paralel olarak, belirlenmiş hedeflere ulaşmada gerekli tüm pazarlama faaliyetlerini sürdürmek, yönetmek ve pazardaki gelişmeleri yakından takip etme

  Aranan NiteliklerForwarding sektöründe satış & pazarlama konusunda 1-2 yıllık tecrübeli İletişim becerisi gelişmiş, Dinamik, hırslı, aktif ve sonuç odaklı yapıya sahip, Proaktif, takım çalışmasına uygun,dikkatli ve takipçi, Analiz etme, raporlama, planlama, organizasyon ve ikna etme yetenekleri güçlü olan İyi derecede İngilizce bilen ve konuşan, Lojistik sektöründe 1 - 2 yıl tecrübeli. Not: Lojistik sektöründe deneyimli adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Ulaşım, Lojistik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıToplu taşıma araçlarının ve raylı sistem hattında yer alan trafo merkezi, sinyalizasyon sistemleri, katener elektrik ve elektronik sistemlerinin bakım ve onarımında rol alacak, takım arkadaşları arıyoruz. Ekibimize katılacak arkadaşlarımız: Elektrik ve elektronik sistemlerin periyodik bakım kısmında sahada aktif rol alacaktır. Meydana gelen arızaların onarımını yapacak ve iş akışının sürdürülmesini sağlayacaktır. Şirket bünyesinde yer alan diğer elektrik ve elektronik sistemlerin bakım, onarım işlerinde sorumluluk verilecektir. Malzeme tedariki ve problem çözümü anlamında ar-ge çalışmalarına destek verecektir. Çalışmalarla ilgili raporlamalardan sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Endüstri, Makine Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun, Gaziantep'de ikamet eden/edebilecek, 40 yaşını geçmemiş, Ölçü aletleri ve veri kayıt cihazlarını aktif olarak kullanabilen İyi seviyede malzeme bilgisine sahip Proje okuyabilen ve çizebilen İyi derecede İngilizce konuşabilen ve yazabilen B sınıf ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İleri düzeyde MS Office programı, Project, vb. programları etkin şekilde kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan İletişim becerisi ve insan ilişkileri kuvvetli Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna,esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Müracaat edecek adaylar arasında En az 2 yıl iş tecrübesi olan, Şalt tesisleri, trafo merkezleri, Orta gerilim / Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları, Scada sistemleri alanlardan birinde en az 1 yıl çalışmış olan Tercihen Raylı sistem veya demiryolu sektöründe yer alan Trafo merkezi, elektrifikasyon, sinyalizasyon sistemleri ve katener sistemlerinde çalışmış olmak, Toplu taşıma araçlarının bakım ve onarımında çalışmış olmak adaylar tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıSektöründe lider, hizmet kalitesiyle Antalya ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde önde gelen sektör kuruluşlarına çözüm ortaklığı yapan şirketimizin, gelişen iş hacmine ve büyüyen kadrosuna güç katacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan, SÜRÜCÜ ADAYLARI’nı aramızda görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerB yada E sınıfı ehliyetli, SRC 2 ve psikoteknik belgeli, (Sürücülük yapabilmek şartıdır) ANTALYA şehir merkezini iyi bilen, Personel Servis Taşımacılığı'nda en az 2 yıllık tecrübeli, Antalya’da ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Vardiyalı sistemle çalışabilecek, Bay - Bayan İlgilenen adayların fotoğraflı özgeçmişleri ile başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Günaydın Groupİstanbul Avrupa 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMs Ofis programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi , aktif olarak araç kullanabilen İnsan ilişkileri kuvvetli , ikna kabiliyeti yüksek Dış görünümüne özen gösteren İstanbul Avrupa Yakası' nda ikamet eden En az lise mezunu Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Bölge Sorumlusu, Şef Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketin malzeme ihtiyacını karşılarken, en uygun fiyata en kaliteli malzemeyi temin etmek için piyasada fiyat araştırılmasının yapılması, Piyasadan fiyat tekliflerinin alınması ve değerlendirilmesi, Satınalma raporlarının çıkarılması, kontrol edilmesi ve alınacak önlemler konusunda Satınalma Yöneticisine bilgilendirme yapılması, Alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların yapılması, Periyodik raporlama yapılarak, satınalma faaliyetlerine ait her türlü kayıt, bilgi, rapor ve dökümanların muhafaza etmesi Şirketin tüm yurtiçi satınalma süreçlerini takip edebilecek ''Satınalma Sorumlusu'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Şirket malzemelerine yönelik piyasa araştırması ve fiyat analizleri konusunda deneyimli, Satınalma, teklif toplama, değerlendirme, düzenli analiz ve raporlama tekniklerini bilen, Pratik ve analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Sistemli ve düzenli çalışma prensipleri olan, takım çalışmasına yatkın, MS ofis programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen ERP Programlarıyla çalışmış, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, NOT: Tercihimiz, askerlikle ilişiği olmayan " Erkek Adaylar" olacaktır.

  Sektör: Ulaşım, İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKadıköy Kızıltoprak'ta faaliyet gösteren şirketimizde özel makam şoförlüğü görevini yürütmek;

  Aranan Nitelikler* Makam Şoförlüğü konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Kişisel bakımına özen gösteren, * Diksiyonu düzgün, * Dinamik ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, * İstanbul güzergahlarını iyi bilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Anadolu Yakası civarında ikamet eden, * 28 – 40 yaşları arasında, * Uzun yol tecrübesine sahip NOT : Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Ulaşım, Holding

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • İş AçıklamasıTercihen bay eleman, Askerliğini tamamlamış, 25 yaşını aşmamış, Lojistik sektöründe deneyimli, Operasyon araç takip ve veri giriş elemanı, Tercihen Karşıyaka bölgesinde ikamet eden.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • Tursanİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıVIP Taşımacılığı alanında hizmet sunan firmamıza İngilizce bilen VIP araç kullanacak sürücü arıyoruz.

  Aranan NiteliklerVIP Taşımacılığında tecrübeli, B Sınıfı ehliyet sahibi, Psikoteknik belgesi bulunan, Müşteri memnuniyeti odaklı hareket edecek, Tercihen Lise mezunu, İstanbul Avrupa Yakası ve/veya Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derece de İngilizce bilen "Sürücüler" arıyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. TURSAN Ulaşım İnsan Kaynakları

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSektöründe lider kuruluş olan şirketimizin Teknik Personel/Sürücü ihtitacı vardır.

  Aranan Nitelikler22-35 yaş arasında Askerliğini yapmış İzmir’de ikametgâh eden Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Mekatronik, Mekanik, Motor, Torna, Tesviye ve Elektro Mekanik Taşıyıcılar bölümlerinden mezun olan En az 1 yıl iş deneyimi bulunan Vardiyalı çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın Sürücü belgesi olan (Aktif kullanabilecek) Dikkatli, özenli ve titiz bir yapıya sahip

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıToplu taşıma araçlarının elektrik ve elektronik tertibatlarının bakım ve onarımında rol alacak takım arkadaşları arıyoruz. Ekibimize katılacak arkadaşlarımız: Rutin bakımların elektrik ve elektronik sistemler kısmından sorumlu olacaktır. Arıza tespitine yönelik testlerde rol alacaktır. Şirket bünyesinde yer alan diğer elektrik ve elektronik sistemlerin bakım, onarım işlerinde sorumluluk verilecektir. Elektrik elektronik sistem içeren yeni projelerimizde aktif rol alacaktır. Şirketimizin elektrik elektronik atölyesinin malzeme ve ekipmanlarından sorumlu olacaktır. Malzeme tedariki ve problem çözümü anlamında ar-ge çalışmalarına destek verecektir. Çalışmalarla ilgili raporlamalardan sorumlu olacaktır. Yapacağı çalışmalarda iş güvenliği standartlarına koşulsuz riayet edecektir.

  Aranan NiteliklerAdaylar Meslek Liselerinin veya 2 yıllık Meslek Yüksek Okulların, Elektrik, Elektrik-Elektronik veya Endüstriyel Elektronik bölüm mezunu olmalıdır. Ölçü aletleri ve veri kayıt cihazlarını aktif olarak kullanabilecek kabiliyette olmalıdır. Endüstriyel veri kayıt cihazlarından alınan sinyal ve grafikleri analiz edebilecek kabiliyette olacaktır. Aktif olarak bilgisayar kullanabilmelidir. İyi seviyede elektrik elektronik malzeme bilgisine sahip olmalıdır. Endüstriyel elektrik ve elektronik konusunda iyi seviyede bilgi sahibi olmalıdır. Endüstriyel elektrik otomasyon işlerinde en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olmalıdır Elektronik kart dizayını yapabilecek kabiliyette olmalıdır. Elektrik ve elektronik devre projelerini okuyabilmelidir. Elektrik deneyimi olmalıdır. Office programlarını aktif olarak kullanabilmelidir. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmalıdır. Gaziantep 'te ikamet etmeli ve vardiyalı çalışma saatlerine uyabilmelidir. Müracaat edenler arasında; Takım çalışmasına uyumlu, verilen görevleri eksiksiz yerine getirebilecek, iş disiplinine sahip, gelişime açık, yorum gücü yüksek, İngilizce veya Almanca veya Fransızca bilen 40 yaşını aşmamış, askerlik vazifesiniz tamamlamış erkek, adaylar tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Formen

 • Günaydın Groupİstanbul Anadolu 30 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBay , Vardiyalı çalışabilecek , İstanbul İli Anadolu Yakası Tuzla, Pendik, Orhanlı ilçelerinde ikamet eden ,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Tursanİstanbul Anadolu 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTursan ve alt markalarının yönetimi Tursan ve alt markalarının konumlandırma stratejilerini belirlemek Pazarlama iş planının hazırlanması Karlılık analizlerinin hazırlanıp takip edilmesi Rekabet analizi ve raporlaması yapmak Reklam bütçesini oluşturmak, takibini yapmak, yönetmek ve raporlamak Reklam ajansı ile yaratıcı tasarımları hazırlamak ve hazırlatmak Tasarımların sahada uygulamak ve uygulatmak Sponsorlukları yönetmek Etkinlikler (fuar, sektör etkinlikler, müşteri toplantıları) planlamak Sosyal medya ve elektronik iletişimin sağlanması Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili iç (firma çalışanları) ve dış (bayiler, promosyon tedarikçileri) müşterilere destek vermek, ürün eğitimleri, seminerler ve toplantıları organize etmek ya da organize edilen toplantılarda bilgi vermek Müşteri ve son kullanıcı seviyesinde araştırmalar yapmak Bir üst amirinin ön gördüğü işlerin yapılmasıdır. Reklam konusunda sözleşmeleri imzalar. Reklam bütçesinin yönetilmesiyle ilgili öneri ve değerlendirmelerde bulunur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim Kendine güvenen, çalışkan İyi derecede İngilizce bilen

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Yönetici

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin Otel&Şirket&Havalanı vb transferlerini gerçekleştirecek, Şirketin resmi ve özel kurumlardaki evraklarını transfer edecek, Gerekli durumlarda ofis personeline destek verecek Araçların rutin bakım ve muayenelerini takip edecek

  Aranan NiteliklerAnadolu yakasında ikamet eden Lise mezunu Askerliğini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B ve E sınıfı ehliyet sahibi

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıAşağıdaki özelliklere uygun Yurtdışı Pazarlama Temsilcisi arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler25-45 Yaş aralığında İyi düzeyde yazılı ve sözlü Almanca bilgisine sahip Tercihen iyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip , Yurtdışı satış ve pazarlama konusunda deneyimi olan, Firmamıza yurtdışından yeni müşteriler kazandırabilecek, Firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış

  Sektör: Ulaşım, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Temsilci, Sorumlu

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket araçlarıyla ilgili kullanım, zimmet, bakım, yakıt giderleri süreçlerini yönetmek, Demirbaş alımlarının organize edilmesi, zimmetlenmesi ve takibi, Yemek, servis ve temizlik yönetimi işlerinin sorunsuz yürütülmesi amacıyla taşeron firma ile iletişimi yürütmek, Her türlü şirket araç ve gereçlerinin (şirket araçları, cep telefonları,makineler) tamir, bakım ve onarım işlemlerinde destek vermek, İdari İşler faaliyetlerinin iş süreçleri, prosedür ve ilkeleri çerçevesinde gerçekleştirilmesini sağlamak, Bahsi geçen bu işlerde maliyet çalışmalarında bulunmuş, gider analizleri yapmış olmak, Takım çalışmasına yatkın ''İdari İşler Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİdari İşler alanında en az 3 yıl tecrübeli MYO veya Üniversite mezunu, MS ofis programlarını iyi kullananan, Planlama, organizasyon ve iş takibi yapabilecek İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Sorumlu

 • Cihan Deri Sanayiİstanbul Anadolu 5 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTuzladaki deri fabrikamıza Şekerpınar-Çayırova civarında ikamet eden, E sınıfı ehliyete sahip SRC belgesi olan, SERVİS ŞÖFÖRÜ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerE sınıfı ehliyet sahibi SRC belgesi 35 yaşını aşmamış,

  Sektör: İmalat, Lojistik, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför

 • Pamukkale Grupİzmir 2 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin karayolları taşımacılığında öncü firması olan Pamukkale Turizmin, İzmir ilinde ikamet eden Bay Bagaj Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler19-35 yaş arasında, Lise veya dengi okul mezunu, Diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Sabırlı ve pozitif yaklaşım sergileyebilecek, Stres altında performans gösterebilen, Hızlı değişimi ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, İzmir ilinde ikamet eden, Bay Takım arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Ulaşım, Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıEkip çalışmasını önemseyen, Lisans veya önlisans mevzunu olan, Denizli'de ikamet eden, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, müşteril iletişimini yürütebilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ulaşım

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 10 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde köprü ve viyadük konusunda en az 5 yıl Başmühendis veya Şef olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 7 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde Kesin Hesap bölümünde en az 5 yıl Başmühendis, Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: Ulaşım, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; dokümantasyon ve kesin hesap birimlerinde en az 4 yıl Başmühendis Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: İnşaat, Ulaşım, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYusufeli Baraj Gölü Altında Kalan Yollar Yerine Yapılacak Yolların Yapım İşlerinde Kontrollük ve Danışmanlık Hizmet Alımı İşimizde görev alacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında 5 yıl mesleki deneyime sahip, Yol yapım veya kontrollük işlerinde; köprü ve viyadük birimlerinde en az 4 yıl Başmühendis Şef veya Mühendis olarak çalışmış olmak.

  Sektör: İnşaat, Ulaşım, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Yetkili

İş Habercisi - Ulaşım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?