Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Muhabir İş İlanları

Hepsini Temizle
Muhabir
 • İş AçıklamasıMEDYA sektöründe faaliyet gösteren şirketimize çalışabilecek,aşağıda belirtilen niteliklere sahip SATIŞ TEMSİLCİ leri arayışımız bulunmaktadır . Şirketimize ve kendisine değer katacak,medya sektöründe kariyer ve yükselme hedefi olan ekip arkadaşlarımızı bekliyoruz .

  Aranan NiteliklerSatış yapmaktan keyif alan , Dinleme ve iletişim bilgisine sahip, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, Motivasyonu ve enerjisi yüksek olan , Çözüm odaklı ve hızlı karar verebilen, Ekip ortamında çalışmayı seven, Çevresine ve müşterilerine karşı saygılı olan, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık olan, Medya sektöründe çalıştırılmak üzere ekip arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Muhabir

 • İş AçıklamasıYayınevi profiline ve gündeme uygun kitapları keşfetmek veya projeler üretmek, yayın kurulunda onaylanan kitapların fiziksel üretimine dek tüm süreçlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Gazetecilik veya Edebiyat Fakültelerinden mezun, Gazetecilik ve / veya Yayıncılık alanında en az beş yıl tecrübesi olan, Gündemi takip eden ve sıkı bir kitap okuru olan, Bir kitabın hayalini kurup, başarılı bir projeye dönüştürme potansiyeline sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Yönetici vasıflarına sahip, Sadece yayıncılık alanında kariyer hedefleyen, 30 yaş ve üzerinde, İngilizce bilmek tercih sebebidir,

  Sektör: Eğitim, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Gazeteci, Muhabir, Yetkili, Yazar

 • Sunucu/Spiker/Muhabir

  BMA TURKEYİzmir 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSosyal ve toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde, genel katılıma açık, kişilere özel sertifikasyon ve eğitim programları ile danışmanlık hizmetleri sunan BMATurkey İçin yarı zamanlı ve tam zamanlı, tecrübeli ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki branşlarda ve özelliklerde iş arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru kullanabilen ve diksiyonu düzgün Ekip çalışmasına yatkın Dış görünüşüne özen gösteren Alanında daha önce tecrübesi olan

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Muhabir, Spiker/Sunucu

İş Habercisi - Muhabir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Muhabir Nedir ?

Muhabir, kariyeri süresince toplumsal ekonomik siyasi vb konularda bilgi topalayarak basın yayın kuruluşları için haber üreten kişidir.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.