Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Güvenlik Sistemleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Güvenlik Sistemleri
 • Montaj Ekip Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Servis Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Bayan Saha Satış Danışmanları

  Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş bünyesinde; satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek, yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak. Merter Metro / Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun, Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren BAYAN Saha Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Callcenter Müşteri Temsilcisi

  Dd A.Ş.İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPronet Çözüm Ortağı, "Callcenter Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerCallcenter Müşteri Temsilcisi Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGüvenlik Kameraları ve Bilgisayar sistemleri konusunda faaliyet gösteren işletmemizde Güvenlik ve Kamera Sistemleri montaj ve devreye alma teknisyeni aranmaktadır

  Aranan Nitelikler-Konusunda tecrübeli -Tercihen endüstri meslek lisesi veya Myo mezunu olmalı -Aktif araç kullanabilmeli -Tercihen askerliğini yapmış olmalı -Disiplinli sorumluk sahibi ve çalışma arkadaşlıyla uyumlu olabilecek saygılı iş arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • Bayi Destek Hattı Müşteri Temsilcisi

  Dd A.Ş.İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPronet Çözüm Ortağı, "Bayi Destek Hattı Temsilcisi ” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerBayi Destek Hattı Uzmanı Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış yada minimum 2 yıl tecilli, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Deneyimli - Deneyimsiz Saha Satış Danışmanı

  Dd A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda müşterilere ulaşarak satış yapmak, yeni referanslar oluşturup satış portföyünü büyütmek. Sahada olmayı ve satış yapmayı seviyorum ya da satış işini öğrenmek istiyorum diyorsanız başvurularınızı bekliyoruz… Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerKurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? DD A.Ş. 8 Yaşında ve çalışanları ile beraber büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, Deneyimli-Deneyimsiz Saha Satış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım. ·Diksiyonu iyi, ·Hırslı ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·İletişim yeteneği güçlü, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim + Yol

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDENİZLİ ili çözüm ortaklarımızda/bayilerimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, kurulum, montaj ve bakım yapabilecek, “Teknik Destek Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıElektronik güvenlik sektörünün lider markası olan firmamızda "Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda görevlendirilmek ve ekibe hemen katılmak üzere dinamik takım arkadaşları aramaktadır. Eğer sizde bu heyecan verici ekibin bir parçası olarak bulunmak istiyorsanız, özgeçmişlerinizi bize gönderebilirsiniz. Ofisimiz Mecidiyeköy Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

  Aranan NiteliklerMüşteri Temsilcisi Minimum Lise Mezunu, 28 yaşını aşmamış, Bayan, Telefonla ifade ve ikna yeteneğine güvenen, Planlı çalışma disiplinine ve sorumluluk duygusuna sahip, Takım çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Performans odaklı çalışabilecek, satış alanında kariyer hedefleyen, 09:30 - 18:30 çalışma saatleri arasında çalışacak.

  Sektör: Çağrı Merkezi, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirket merkezimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, elektronik cihaz ve kart tamiri yapabilen, “Bakım Onarım Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik cihazların tamiri konusunda en az 5 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıElektronik Güvenlik Sektöründe dağıtımını üstlendiğimiz ürün ve çözümlerimizin, bayi ağımızda yurtiçi satış faaliyetlerini yürütecek satış ve sonraki süreçlerin takibinden sorumlu olacak, bayi yönetimi, satış destek, müşteri temsilciliği gibi alanlarda deneyim sahibi veya uzmanlaşmak isteyen takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Elektronik, Bilgisayar, Güvenlik, Haberleşme veya benzer bölümlerden mezun, Ekip çalışmasına yatkın, En az 1 Yıl Tecrübeli, Müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim ve İkna Kabiliyeti yüksek, temsil yeteneği gelişmiş sonuç odaklı ve uyumlu, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, 36 yaşını aşmamış, Ehliyet sahibi ve seyahat engeli olmayan, Maaş ve prim sistemi ile çalışacak, Bay ve Bayan.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Kurumsal Satış Uzmanı

  Key Telekom Hizmetleriİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSektör lideri Türk Telekom'un İstanbul Avupa Yakasında "Kurumsal Satış Kanalı" olarak faaliyet gösteren şirketimize "Kurumsal Satış Uzmanı" olarak görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz Planlı ve aktif olarak firma ziyaretleri yaparak firmaya uygun ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek Satış süreçlerini takip etmek Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirmek, ilgili ekipleri ve müşterileri bilgilendirmek

  Aranan NiteliklerEn az 1 yıl saha satışta çalışmış Tercihen telekomünikasyon, bilişim, teknoloji sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerin satış departmanlarında çalışmış Her zaman hedef bilinciyle çalışan İletişim ve ikna becerileri güçlü Ekip çalışmasına yatkın Analitik ve sonuç odaklı Görünüşü ne konuşmasıyla kurumsal hayatı temsil ettiğini gösteren B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Tercihen İstanbu Avrupa Yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Temsilci

 • İş AçıklamasıDürüst Çalışacak; Türkiye'nin çeşitli ilerinde bulunan şantiyelerde görevlendirilmek üzere şirketimizin Elektronik Güvenlik Çözümleri departmanı için montaj, devreye alma, kablolama, arıza ve bakım faaliyetlerinde en az 1 Yıl Tecrübeli "Elektronik Güvenlik Sistemleri Takım Arkadaşları" aranmaktadır. NOT: İş Tecrübesi olmayan işe ihtiyacı olan ve uzun vadeli çalışmayı kabul eden arkadaşlarda başvuruda bulunabilir.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Elektronik/ Elektronik Haberleşme bölümünden mezun yada Lise Mezunu Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinin birinde en az 1 yıl deneyimli, Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Proje sahalarında çalışabilecek, MS Office ( Word, Excel vb.) programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış yada tecilli İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıSürekli yükselen Güvenlik Sektörünün ilk B2B sitesi olan CCTVDEPO.com İstanbul Perpa Satış Ofisinde çalışmak üzere Müşteri Temsilcileri arıyor. Aradığımız takım arkadaşı siz olabilir misiniz?

  Aranan Niteliklerİthal ettiğimiz güvenlik sistemlerini (kamera, alarm v.s) Türkiye çapındaki bayilerimize satışını gerçekleştirmek üzere; [ ] Tercihen en az 2 yıllık satış tecrübesine sahip [ ] İletişim kurma ve iş takibi yeteneğine sahip [ ] Güler yüzlü ve pozitif enerjiye sahip [ ] Teknolojiyi kullanmayı seven

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFirma bünyemizde çalışacak ; Kablolama, Montaj ve Servis Teknisyenleri arıyoruz

  Aranan NiteliklerElektrik teknnisyenleri Kablolama teknisyen şef Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı , Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz Kablolamada deneyimli , Teknisyen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürk Telekom'un Kurumsal Satış Kanalı faaliyetlerini yürüten şirketimiz bünyesine Saha Satış Uzmanları alınacaktır. Kurumsal müşteri portföyünü genişletmek Türk Telekom'a ait ürünlerin satışını gerçekleştirmek Satış sonrası oluşabilecek müşteri sorun ve taleplerini takip etmek

  Aranan NiteliklerFirmalara satış odaklı ziyaretler yapacak Saha satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli En az lise, tercihen ön lisans/lisans mezunu Satışı hayatının parçası olarak gören Planlı ve sonuç odaklı çalışan Dış görünümüne önem veren Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Uzman, Danışman, Temsilci, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıCCTV – Kapalı Devre Güvenlik Sistemlerinde çalışmak üzere Teknisyen aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl tecrübeli Ustalık / Mesleki Yeterlilik Belgeli Disiplinli Askerliğini tamamlamış B sınıfı ehliyetli SRC belgeli Yüksekte Çalışabilir Sertifikalı Sabıka kaydı olmayan Seyahat ve Mesai engeli olmayan Tercihen Buca istikametinde ikamet eden

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • Satış Yöneticisi

  Erben Kontrol Sistemleriİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıERBEN KONTROL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. Otopark Kontrol Sistemleri, Access(Kartlı Geçiş Sistemleri), PDKS, Saat Sistemleri konularında Türkiye`nin öncü ve lider kuruluşuna katılmak ister misiniz? Firmamızın Satış & Pazarlama Departmanında yer alacak; İş Tanımı: Firmamızın ürün ve hizmetlerinin satışını yapmak, Müşteri ihtiyacının/talebinin ve proje fırsatlarının belirlenmesi, Müşterilerin talepleri doğrultusunda teklif vermek ve siparişlerin takibini yapmak, Müşteri beklenti ve şikâyetlerini takip etmek, Mevcut müşteri ilişkilerini geliştirmek ve yeni müşteri portföyü için ziyaretlerde bulunmak, Yeni müşteri bulma konusunda çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Tercihen Elektrik, Elektronik v.b Mühendislik bölümlerinden mezun) Tercihen En az 2 yıl deneyimli Sistem entegrasyonu (bina yönetim sistemi veya otomasyon sistemleri ) yapan firmalarda veya bu firmalarla çalışmış, İngilizce bilen, Güçlü insan ilişkilerine sahip, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Satış işine gönül vermiş, ekip çalışmasına inanan Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, yoğun tempoya ayak uydurabilen, MS Office ( Word, Excel, Outlook ve Powerpoint ) programlarına kullanabilen, Askerlik hizmetini yapmış ( Erkek adaylar için ), İstanbul`da Avrupa yakasında, E-5 hattına yakın ikamet eden ( Bakırköy, Şirinevler, K.Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü v.b)

  Sektör: Diğer, Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Mühendis, Eleman

 • Ek İş Fırsatı!

  Firma Adı GizliTüm Türkiye 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGerçek bir Ek Gelir Fırsatı! Firmamızın satışında faaliyet gösterdiği alarm sektöründe , bulacağınız müşteriler için satışın gerçekleşmesi halinde size komisyon ödüyoruz. Tek yapmanız gereken müşterinizin bilgilerini bize iletmeniz, uzman satış kadromuz hemen müşterinizi ziyaret ederek satışı gerçekleştiriyor ve komisyonu hesabınıza ödüyoruz. Her Satış 500 TL değerindedir!

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Mesaili bir işte çalışan ancak ek gelir yaratmak isteyen herkes, Öğrenci olan ve ek gelir kazanmak isteyenler, Kendi işini yapanlar ve ek gelir kazanmak isteyenler,

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Saha Satış Yöneticisi

  Key Telekom Hizmetleriİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSektör lideri Türk Telekom'un İstanbul Avupa Yakasında "Kurumsal Satış Kanalı" olarak faaliyet gösteren şirketimizde "Saha Satış"ta görev alacak ekip arkadaşları arıyoruz Planlı ve aktif olarak firma ziyaretleri yaparak firmaya uygun ürün ve çözümlerin satışını gerçekleştirmek Satış hedeflerini gerçekleştirmek Yeni müşteri kazanımı için saha süreçlerini yönetmek

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl saha satışta çalışmış Tercihen telekomünikasyon sektöründe en az 1 yıl tecrübesi olan Her zaman hedef bilinciyle çalışan İletişim ve ikna becerileri güçlü Ekip çalışmasına yatkın Analitik ve sonuç odaklı Görünüşü ne konuşmasıyla kurumsal hayatı temsil eden B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Tercihen İstanbu Avrupa Yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Temsilci, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin sektörde güvenilir markası olan Kale Endüstri Holding A.Ş' ne bağlı olarak hizmet veren Kale Alarmın lider çözüm ortağı SAGA güvenlik sistemleri bünyesinde çalışacak Saha Satış Uzmanları arıyoruz Sorumlu olunan bölgedeki potansiyel müşterileri, randevu ve çat kapı sistemi ile ziyaret etmek, Ürün ve hizmetlerin tanıtımını yaparak, şirketin satış hedefi ile uyumlu olarak bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefler doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlaması yaparak sahada uygulamak, Çalışmalarını düzenli olarak raporlamak, Uygun kriterdeki adaylara satış eğitimi verilecektir.

  Aranan NiteliklerKurumsal satış alanında kariyer hedefi bulunan ve saha satış alanında kendini geliştirmek isteyen, Ekip performansına inanan ve uyum sağlayabilecek, İkna ve iletişim becerileri yüksek, Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Hedef ve sonuç odaklı, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, Tercihen en az lise mezunu, İzmir'de ikamet eden/edebilecek olan, Bay/Bayan

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • İş AçıklamasıMevcut kampüslerimiz ve yeni açılacak olan kapmüsümüzde görevlendirmek üzere güvenlik personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGüvenlik sertifikası bulunan. İnsan ilişkileri kuvvetli. Görünüşüne dikkat eden. Müracaat: 444 8 208

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Satış Ekibinin günlük iş akışını ve telefon trafiğini yönetmek, Evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak, Gerekli yazışma ve raporlamaları yapmak ve takip etmek, Satış Ekibinin İşleri ile ilgili konuları asiste edecek, Satış Asistanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihan üniversite veya MYO Büro yönetim / Sekreterlik bölümlerinden mezun, Ön Muhasebede deneyimli ve Link programını ve alt modüllerini kullanabilen, Satış destek asistanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli, Genç ve dinamik, 25-30 yaş aralığında, MS Office programlarını ( Word, Excel, Outlook ve Powerpoint ) etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, yoğun tempoya ayak uydurabilen, İnsan ilişkileri iyi, ekip çalışmasına uyumlu, analitik düşünebilen, Çözüm odaklı, dikkatli, planlı ve kararlı, Temsil yeteneğine sahip, gelişme ve öğrenmeye açık, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen ve sorumluluk sahibi, Sigara içmeyen ve Avrupa Yakasında ikamet eden Bayan, İstanbul`da Avrupa yakasında, E-5 hattına yakın ikamet eden ( Bakırköy, Şirinevler, K.Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü vb)

  Sektör: Diğer, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketler Grubumuzun Seyrantepedeki Deposunda görev alacak DEPO ELEMANI

  Aranan NiteliklerDEPO ELEMANI Lise veya E.M.L Mezunu Barkod otomasyonu ve Micro programlarını kullanabilen Avrupa Yakasında oturan En az 2 yıllık iş deneyimine sahip Bay depo elemanı

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıArsis Grup 1984 yılında kurulmuş olup 33 yıldır faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Başta Hollanda ve Almanya olmak üzere sektöründe öncü olan firmaların Türkiye Distribütörü olan firmamız Arsis Grup, ülkemizde elektronik güvenlik sistemleri teknolojisi ve pazarının gelişmesinde öncülük sağlayan ve bünyesindeki 4 şirketiyle ülkemizin ve dünyanın önemli perakende satış mağazalarına, ticari ve endüstriyel kuruluşlarına hizmet vermektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme Mühendislik bölümlerinden mezun Elektronik Güvenlik Sistemlerinde deneyimli Aşağıdaki konulardan bir veya ikisinde en az 3 yıl deneyimli olmalıdır (Ürün Güvenlik, CCTV , Kişi Sayım, Hırsız İhbar , Yangın İhbar , Geçiş Kontrol , Kablolu Ürün Koruma ) İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Ehliyet sahibi Askerlikle ilişiği olmayan Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDinamik, çalışkan, motivasyonu yüksek, ekip çalışmasını seven ve kendini geliştirmeyi hedefleyen adayları organizasyonumuza katılmaya davet ediyoruz. * Türkiye’de ve yurt dışında sistemler ile ilgili teknik eğitimleri almak * Müşterilere ve teknik ekibe ürün grupları ile ilgili teknik destek vermek * Yeni çıkan ürünleri takip etmek, bu ürünlerle ilgili teknik ve satış organizasyonuna teknik bilgileri aktarmak * Sistemlerle ilgili ortaya çıkan problemlerin çözümünü araştırmak ve çözümünü sağlamak * Gerektiğinde saha ekibine sahada destek vermek * Teknik ekibin eğitim planlarını yapmak ve eğitimleri vermek * Projelerde kurulan sistemlerin uygunluk kontrollerini yapmak

  Aranan NiteliklerElektrik ,Elektrik - Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun ; Zayıf Akım Sistemlerinin Teknik Desteği konusunda en az 3 yıl deneyimli (CCTV, Yangın Algılama, Kartlı Geçiş ,Acil Anons sistemleri ve diğerleri) ; Çok İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye, teknik konulara meraklı ve araştırmayı seven yapıda olan, Düzenli, disiplinli ve takipçi olan; Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olan, Askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen ve yurt içi / yurt dışı seyahat engeli olmayan, Problem çözme yeteneği gelişmiş, İnsan iIişkiIeri ve iletişim yeteneği güçlü Ekip çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Eğitim verebilir, 35 yaşını aşmamış , tercihen İstanbul - Anadolu Yakasında ikamet eden;

  Sektör: Otomasyon, Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

İş Habercisi - Güvenlik Sistemleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?