Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Güvenlik Sistemleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Güvenlik Sistemleri
 • Montaj Ekip Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Operasyonlarımızda görev alacak 'Montaj Ekip Şefi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, "Montaj Ekip Şefi" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Servis Şefi

  Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş ve montajı yapılmış elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin servis işlemlerini ekibi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Servis Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıSatış veya servis odaklı İş planı doğrultusunda gerekli keşifleri yapmak ve ilgili birime keşif sonucunu bildirmek. Arıza bildirimlerinde servis talimatlarına ve iş güvenliği kurallarına uygun müdahale ederek sorunu çözüp, arızalı sistemi en kısa sürede tekrar devreye almak. Satışı gerçekleşmiş ürün ve projelerin kurulumunu İş planı doğrultusunda gerçekleştirmek (keşif, kablolama, kanal işçiliği, tesisat, montaj, test, devreye alma)

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu. Alarm sistemlerinin kurulumunda ve arızalarının giderilmesinde en az 2 yıl tecrübe sahibi ( özellikle DSC , PARADOX), Kamera sistemlerinin kurulumunda ve arızalarının giderilmesinde en az 1 yıl tecrübe sahibi veya bilgili. Tercihen alarm ve kamera dışındaki zayıf akım sistemlerine vakıf veya ilgili. Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Avrupa yakasında ikamet eden. B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen seyahat engeli bulunmayan, Bay.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızda görevlendirilerek mevcut şantiyelerdeki sistem montajlarını gerçekleştirecek MONTAJ ELEMANI ( USTA ) aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili Ön Lisans veya Teknik Lise Mezunu, * Tercihen sistem kurulumu ve montajında 2 yıl deneyimli, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Şantiye çalışmasına yatkınlığı olan, * Seyahat engeli bulunmayan, * Askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman, Usta Yardımcısı, Ustabaşı, Usta, Teknisyen

 • İş AçıklamasıTecrübe ve ilgi alanlarına göre; Görüntü İşleme Teknolojileri, Yapay Zeka ve Arayüz Geliştirme Çalışmaları için Katmanlı Yapılarda Yazılım Çalışmalarımızda görevlendirilecek takım arkadaşları aranmaktadır. Ofisimiz İstanbul'da, Levent metro durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Kanyon AVM ile aynı sokaktadır.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar / Elektrik-Elektronik / Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği / Mekatronik / Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, C++ dili ile yazılım geliştirmiş ve en az 2 yıl deneyim sahibi olan, Node ve Angular yapısına hakim ve en az 1 yıl deneyim sahibi olan, MySQL veritabanı kullanmış ve yapısına hakim, Zaman zaman saha ofislerinde kurulum ve test çalışmalarında bulunabilecek, Tercih Nedeni Olabilecek Ek Nitelikler Gerçek Zamanlı İşletim Sistemleri, Haberleşme Protokolleri (RS232, RS485, SPI, I2C, CAN vb...) konularında çalışmış; Temel Java ve QT billgisi & deneyimi olan, Komuta, Kontrol ve İzleme arayüzü geliştirme, harita fonksiyonları, görüntü işleme vb. konularında deneyim sahibi, Teknik dokümanları anlayıp yorumlayacak, konuşabilecek seviyede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Güvenlik soruşturması engeli bulunmayan ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş AçıklamasıŞirket merkezimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, elektronik cihaz ve kart tamiri yapabilen, “Kıdemli Bakım Onarım Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik cihazların tamiri konusunda en az 5 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • Teknisyen

  Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTeknopalas, RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir ARGE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında Akıllı Endüstriyel Kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, Araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, Personel ve meteryal takip otomasyonu ve Lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek Kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş çalışma arkadaşları arıyoruz . Eğitimi verilecek otomasyon sistemlerimizin kurulumunu yapacak, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis projeleri kapsamındaki sistemlerin periyodik bakımlarını yapacak, Servis planlama birimi tarafından planlanan saha servis veya atölye işlerini yerine getirecek, İşleri prosedür ve talimatlara uygun olarak yerine getirecek. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik, Kontrol Sistemleri ve benzeri bölümleri mezunu, Tercihen CCTV ve kartlı geçiş sistemlerinde tecrübesi olan, Bakım-Servis-Onarım, Bilgi Teknolojileri, Sistem Destek Ve Yönetimi, Elektrik Tesisat alanlarında deneyimli, Temel bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızda görevlendirilip Keşif - Teklif - Satış - Sözleşme aşamalarını takip ederek, yönetecek ve yıllık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi sorumluluğunu üstlenecek PROJE SATIŞ SORUMLUSU aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip, * Proje satışı becerileri gelişmiş, * Satışı seven ve bu alanda kariyer hedefleri bulunan, * Office programları ve autocad kullanımınde başarılı, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızın mevcut projelerine uzaktan veya yerinde teknik destek verecek, sistemin bakımı sağlayarak sorunları giderecek TEKNİK DESTEK UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili Lisans, Ön Lisans veya Teknik Lise ( Elektrik -Bilgisayar ) Mezunu, * Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Microsoft Sunucu İşletim Sistemleri, Network, IP CCTV kullanımına hakim, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Seyahat engeli bulunmayan, * Diksiyonu düzgün, * Erkek adayların Askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Müşteri ilişkileri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıTanımlanan bölge içerisinde montaj ve servislerin yapılması görevlerini üstlenebilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SAHA TEKNİSYENİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilen (tercihen SRC belgesi olan) Bodrum,Milas veya Turgutreis taraflarında ikamet eden, İnsan ilişkileri kuvvetli Askerlikle ilişiği bulunmayan yada en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıGMG Bilişim Güvenlik , 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Elektronik güvenlik sistemlerinde var olan teknoloji yatırımları eksikliğini tamamlamayı kendine amaç edinen GMG, kısa zamanda bir çok önemli markanın distribütörü ve dağıtıcı haline gelmiştir. Bilgisayar tabanlı elektronik güvenlik ve CCTV teknolojilerini Türkiye’ye tanıtmış olmanın heyecanını da yaşamıştır. Günümüzde, bünyesinde yer alan birçok farklı markaya ait ürünleri ve geliştirmekte olduğu çözümleri, 81 ildeki çözüm ortakları ile birlikte ülkemize sunmaktadır. Kurulduğu günden günümüze kadar geçen sürede, içinde bulunduğu sektöre firmalarla , yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek araştırma-geliştirme çalışmalarına verdiği önemle GMG, yoluna aynı misyon ve kararlılık ile devam etmektedir. GMG; geleceğimize yön verecek, yaşamımızı kolaylaştıracak, gelişen teknolojinin ile kitlelerin yaşamalarını kolaylaştıracak ürün, hizmet ve çözümlerin yaratılması, bütün bunların sürekli geliştirilmesi için durmaksızın çalışmayı sürdürecektir.

  Aranan NiteliklerDürüst Çalışacak; Türkiye'nin çeşitli ilerinde bulunan şantiyelerde görevlendirilmek üzere şirketimizin Yangın Alarm ve Algılama sistemleri için montaj, devreye alma, arıza ve bakım faaliyetlerinde en az 1 Yıl Tecrübeli "Elektronik Güvenlik Sistemleri Takım Arkadaşları" aranmaktadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıDürüst Çalışacak; Türkiye'nin çeşitli ilerinde bulunan şantiyelerde görevlendirilmek üzere şirketimizin Zayıf Akım Kurulum departmanı için montaj, devreye alma, arıza ve bakım faaliyetlerinde en az 1 Yıl Tecrübeli "Elektronik Güvenlik Sistemleri Takım Arkadaşları" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin Elektronik/ Haberleşme/CCTV bölümünden yada Lise Mezunu Güvenlik Sistemleri ve Yangın Sistemleri kurulum ve arıza giderme işlerinin birinde en az 1 yıl deneyimli, Sahada montaj konusunda fiilen aktif çalışan ya da çalışmış. Altyapı Proje deneyimi olup Proje Okuma yapabilen. Teknik Konulara ve sahada projeye hakim, MS Office ( Word, Excel vb.) programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uygun, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış yada tecilli Planlı ve Ekip Çalışmasına Uyumlu

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürk Telekom'un Kurumsal Satış Kanalı faaliyetlerini yürüten şirketimiz bünyesine Saha Satış Uzmanları alınacaktır. Kurumsal müşteri portföyünü genişletmek Türk Telekom'a ait ürünlerin satışını gerçekleştirmek Satış sonrası oluşabilecek müşteri sorun ve taleplerini takip etmek

  Aranan NiteliklerFirmalara satış odaklı ziyaretler yapacak Saha satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli En az lise, tercihen ön lisans/lisans mezunu Satışı hayatının parçası olarak gören Planlı ve sonuç odaklı çalışan Dış görünümüne önem veren Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıOrdu ili çözüm ortaklarımızda/bayilerimizde görevlendirilmek üzere elektronik güvenlik sitemleri alanında tecrübeli, kurulum, montaj ve bakım yapabilecek, “Teknik Destek Uzmanı” pozisyonunda takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik vb. bölümlerinden mezun, Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 1 yıl tecrübeli Konusuna teknik açıdan hâkim, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, Takip ve sonuç odaklı, Yeni teknolojileri öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Dinamik ve yoğun ortamda yüksek motivasyonla çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızın bayi ağına yapılan satışlarını gerçekleştirecek ve müşterisinin gelişiminden sorumlu olacak BAYİ SATIŞ UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Ön Lisans ( Satış - Halkla İlişkiler ) mezunu, * Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Satışı seven ve bu alanda kariyer hedefleri bulunan, * Office programları kullanımınde başarılı, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızın bayi ağına yapılan satışlar sırasında ve sonrasında destek verme sorumluluğunu üstlenecek BAYİ SATIŞ DESTEK PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Ön Lisans veya Teknik Lise ( Elektronik ) mezunu, * Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Office programları ve Autocad kullanımınde başarılı, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Uzman Yard, Yardımcı, Eleman, Uzman

 • İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini gerçekleştirmek üzere teknik kadromuz bünyesinde görev alacak "Montaj Ekip Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Meslek Lisesi veya M.Y.O. Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun, · Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda en az 2 yıl tecrübeli (Özellikle DSC ve GE panelleri), · Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, · Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, · Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, · Tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, · Analog ve IP CCTV teknolojilerini ve elektronik komponentleri tanıyan, · Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden · Bilgisayar kullanımı konusunda tecrübeli · Analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Tekniker, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • Teknik Servis Elemanı

  Uzman Telekomİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKarel santral sistemlerine Yetkili satıcı ve teknik servis olarak hizmet veren firmamıza teknik servis elemanları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKarel Santral Sistemlerinde Tecrübeli Tercihen Telesis Santrallarda ve IP santrallarda tecrübesi olan Kamera cctv kurulumlarını yapabilecek En az Lise Mezunu Askerliğini yapmış Santral kurulumu yapabilen ve arızasını giderebilen tesisat bulma becerisi olan çalışma temposuna ayak uyduracak iş disiplinine sahip Aktif araç kullanabilen Müşteride bizi en iyi şekilde temsil edecek teknik servis elemanları Alınacaktır

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirma bünyemizde çalışacak ; Kablolama, Montaj ve Servis Teknisyenleri arıyoruz

  Aranan NiteliklerElektrik teknnisyenleri Kablolama teknisyen şef Güvenlik kamera sistemi , Hırsız alarmı , Yangın ihbarı; Sistemleri montajında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz Kablolamada deneyimli , Teknisyen,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, Hizmetlerimizin fayda ve avantajlarını anlatarak yeni müşteri kazanmak ve müşteri bağlılığını sağlamak, Müşteri ziyaretleri ve aktiviteler yaparak satış potansiyelini artırmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Görüşme sırasında müşteri geri bildirimlerine uygun çözüm önerileri sunarak memnuniyeti sağlamak, Yeni müşterilerin kazanılmasında saha ekipleri ile koordineli satış sürecine destek vermek.

  Aranan NiteliklerBiges İstanbul bayilerimiz/çözüm ortaklarımız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen en az Ön Lisans mezunu, Elektronik Güvenlik Teknolojileri alanında saha satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, Raporlama becerisi yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Randevu ve referans yöntemi ile iş planını oluşturabilecek, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Support Engineer (M / F) Turkey

  See Tecİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAs a Support Engineer (female / male ) for the area of IP Video you are in direct contact with our certified partners and customers. You develop user-friendly solutions and use telephone, e-mail, remote sessions and helpdesk support to configure and customize our software solutions. Your Tasks Ensuring customer satisfaction by solving technical problems independently (flexible working hours) Telephone, e-mail and remote support for our certified partners and customers Work with a ticked-based helpdesk system Fault analysis and restoration of the functionality of our products in close cooperation with development, quality assurance and product management Solve the support cases on a professional level in Turkish and English Occasional installations and commissioning at the customer's premises

  Aranan NiteliklerSuccessfully completed training as a specialist in computer science for system integration or application development or further qualification as support engineer Experience in the field of help desk or customer support in the technical environment Knowledge of TCP / IP and SQL databases Very good English skills High degree of service and customer orientation, friendly and confident appearance Willingness to work home office as well as mobile No military obligation

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Mühendis

 • Satış Yöneticisi

  Erben Kontrol Sistemleriİstanbul Avrupa 20 Ekim 2017

  İş AçıklamasıERBEN KONTROL SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. Otopark Kontrol Sistemleri, Access(Kartlı Geçiş Sistemleri), PDKS, Saat Sistemleri konularında Türkiye`nin öncü ve lider kuruluşuna katılmak ister misiniz? Firmamızın Satış & Pazarlama Departmanında yer alacak; İş Tanımı: Firmamızın ürün ve hizmetlerinin satışını yapmak, Müşteri ihtiyacının/talebinin ve proje fırsatlarının belirlenmesi, Müşterilerin talepleri doğrultusunda teklif vermek ve siparişlerin takibini yapmak, Müşteri beklenti ve şikâyetlerini takip etmek, Mevcut müşteri ilişkilerini geliştirmek ve yeni müşteri portföyü için ziyaretlerde bulunmak, Yeni müşteri bulma konusunda çalışmalar yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Tercihen Elektrik, Elektronik v.b Mühendislik bölümlerinden mezun) Tercihen En az 2 yıl deneyimli Sistem entegrasyonu (bina yönetim sistemi veya otomasyon sistemleri ) yapan firmalarda veya bu firmalarla çalışmış, Güçlü insan ilişkilerine sahip, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Satış işine gönül vermiş, ekip çalışmasına inanan Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, yoğun tempoya ayak uydurabilen, MS Office ( Word, Excel, Outlook ve Powerpoint ) programlarına kullanabilen, Askerlik hizmetini yapmış ( Erkek adaylar için ), İstanbul`da Avrupa yakasında, E-5 hattına yakın ikamet eden ( Bakırköy, Şirinevler, K.Çekmece, Avcılar, Beylikdüzü v.b)

  Sektör: Diğer, Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Mühendis, Eleman

 • İş AçıklamasıÇok önemli projelerin Elektronik Güvenlik Sistemlerinin kurulumunu sağlayan ve 17 senelik geçmişi ile sektörünün en önemli firmalarından biri olan iş ortağımızda görevlendirilerek, projenin tüm sorumluluğunu üstlenecek PROJE YÖNETİCİ MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Elektronik Haberleşme, Elektronik Güvenlik Sistemleri, Elektrik, Elektrik - Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, * Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, * Zayıf akım ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda bilgi sahibi, * Müşteri ilişkilerini yönetebilecek, * Aktif araç kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan, * Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış veya minimum 2 yıl tecile sahip adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, Hizmetlerimizin fayda ve avantajlarını anlatarak yeni müşteri kazanmak ve müşteri bağlılığını sağlamak, Müşteri ziyaretleri ve aktiviteler yaparak satış potansiyelini artırmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Görüşme sırasında müşteri geri bildirimlerine uygun çözüm önerileri sunarak memnuniyeti sağlamak, Yeni müşterilerin kazanılmasında saha ekipleri ile koordineli satış sürecine destek vermek.

  Aranan NiteliklerBiges Ordu bayisinde görevlendirilmek üzere; Tercihen en az Ön Lisans mezunu, Elektronik Güvenlik Teknolojileri alanında saha satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Akıcı ve nitelikli bir diksiyona sahip, Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Enerji düzeyi ve motivasyonu yüksek, yoğun iş temposundan keyif alan, Raporlama becerisi yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Randevu ve referans yöntemi ile iş planını oluşturabilecek, Seyahat engeli olmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Sales Engineers

  KURA KİMYEVİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSALES ENGINEERS We are one of the leading company in the field of representation activity for the pharmaceutical, food, cosmetic, traffic and security industries. Due to our expanding business, we are looking for sales engineers who will be brought up for the traffic and security products sales.

  Aranan NiteliklerThe general qualifications should be as follows; To be established in our Technical Department Preferable in Traffic and Security Industry B to B sales experience FMCG sales experience Able to follow up and attend the tenders Able to create distributor and integrator channels Engineering background is a mandatory, preferable Mechanical or Electric & Electronic Engineering graduation. Strong understanding of customer and market dynamics and requirements Result oriented Accuracy, attention to detail, good organization and communication skills Multi-cultural acceptance Fully competent of Microsoft Office range of products Fluent English (both written and spoken) Willingness to travel and work in a global team of professionals Driving license Completed Military Service Willing to make long term contract

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, İlaç, Kimya

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFirma bilgisayarlarına mevcut yazılımların ve donanımlarına destek verecek Yedekleme yapacak- Network alt yapısını ayakta tutacak Yazılım güncelleme takip edecek Kullanıcılara destek verecek

  Aranan NiteliklerLise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Konusunda enaz 2 yıl deneyimli Askerliğini yapmış Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFaaliyet alanlarımız olan Kapalı Devre TV (CCTV) Sistemleri, Acil Anons ve Müzik Yayın Sistemleri, Yangın Algılama ve Yangın Otomasyon Sistemleri, Uydu Dağıtım ve SMATV Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Data Sistemleri ile Hırsız Alarm Sistemleri konularında; • Montaj, • Süpervizyon, • Devreye Alma, • Bakım ve • Teknik Servis hizmetleri için Kendine Güvenen, Yetki ve Sorumluluk Alabilecek, Deneyimli ya da Yetiştirilmek üzere Teknisyen ve Teknikerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• 28 yaşını aşmamış, • Meslek yüksek okulları ya da meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Bilgisayar veya Otomasyon Bölümlerinden mezun, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Sürücü ehliyetli ve trafikte aktif olarak araba kullanabilen, • İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Not: Belirtilen pozisyon için deneyim şart değildir ancak sektör, saha, proje, şantiye ve tesisat deneyimi tercih edilecektir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıLogo GO Plus, GO3 ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek Ofis Genel Düzeninden Sorumlu Olacak, Çalışma arkadaşları aramaktayız. Mesai Gün ve Saatleri: Pazartesi - Cuma : 08.00 – 18.00 Çalışma Yeri : Flat Ofis, Eyüp, İstanbul *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuru yapmamaları önemle rica olunur.

  Aranan NiteliklerEn az 3 Yıl Tecrübeli Mali Tablo Hazırlanması ve Raporlama konusunda tecrübeli, Logo Go Plus ve Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlı, Programlı, Disiplinli ve Dikkatli Çalışma Yeteneği olan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip, Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık, Güleryüzlü ve Diksiyonu iyi Sigara Kullanmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıElektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Seyrantepe'de bulunan genel merkezinde " Sevkiyat Şoförü" olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise mezunu B sınıfı sürücü ehliyeti olan Src - 2- 4 ve piskoteknik belgesine sahip En az 10 yıldır aktif araç kullanan Askerliğini yapmış Kağıthane çevresinde ikamet eden İletişimi kuvvetli Sevkiyat Şoförlüğü yapabilecek Genç Emekliler Tercihimizdir.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Şoför

 • Satış Müdür Yardımcıları

  ARSİS EMNİYET SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARETAnkara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 10 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdürlük İSTANBUL İç Anadolu Bölge Müdürlüğü ANKARA Ege Bölge Müdürlüğü İZMİR de Çalışacak Satış Müdür Yardımcıları

  Aranan NiteliklerSatış Müdür Yardımcıları Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme Mühendislik bölümlerinden mezun İngilizce Okuma,Yazma,Konuşma bilgisine sahip Elektronik Güvenlik Sistemlerinde deneyimli (Ürün Güvenlik, CCTV , Kişi Sayım, Hırsız İhbar , Yangın İhbar , Geçiş Kontrol , Kablolu Ürün Koruma ) Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Güvenlik Sistemleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?