Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Güvenlik Sistemleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Güvenlik Sistemleri
 • İş AçıklamasıCSTeknoloji Güvenlik Sistemleri Dış Tic. A.Ş. olarak Elektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için; IP CCTV Sistemleri konusunda ileri seviye bilgi sahibi ve uzman, Tercihen, Geçiş Kontrol Sistemleri, Yangın ve Hırsız Alarm Sistemleri konularında da tecrübeli, Aktif olarak sistem montajı, devreye alması ve eğitimleri konularında görevlendirilecek, Sahada, telefonda, uzaktan arızalara destek verip problem çözebilecek, Proje saha etütlerini gerçekleştirecek ve doğru çözüm önerilerinde bulunabilecek Müşteri İhtiyaçlarının analiz edebilmesi, yeni projelerin oluşturulması ve müşteri portföyünün geliştirilmesi süreçlerine destek verebilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sistemleri kurumsal projelerde, montaj, uygulama, teknik destek ve sistem eğitimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Problem Çözebilme Yeteneğini Geliştirmiş Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Uzman Yard, Süpervizör, Tekniker

 • İş AçıklamasıElektronik Güvenlik ve Video Analiz Sistemleri Satışı ve Satış Sonrası Destek Hizmetleri Konusunda Faaliyet Gösteren Firmamız için; Elektronik Güvenlik Sistemleri Kurumsal Proje Satışında Aktif Olarak Görevlendirilecek, Proje Süreçlerini (Etüt/Keşif, Sunum, Teklif, Satış, Takip, Kapanış) İyi Bir Şekilde Yönetebilecek ve Koordine Edebilecek, Teknik Servis ile Koordineli Olarak Güvenlik Projelerinin Saha Etütlerini Gerçekleştirebilecek, Etüt Çalışması Yapılan Projelerin, Teklif ve Sunum Dosyalarını Hazırlayıp Takibini ve Yönetimini Yapabilecek, Müşteri İhtiyaçlarının Analiz Edebilmesi, Yeni Projelerin Oluşturulması ve Müşteri Portföyünün Geliştirilmesi Süreçlerinde Aktif Rol Alabilecek, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAsgari Eğitim Düzeyi: Lisans, (Güvenlik Sistemleri, Elektronik, Elektrik, Bilişim vb.) Elektronik güvenlik sistemleri Kurumsal Proje Satışında, Zincir Mağaza Proje Satışında ve Proje Yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli Program Kullanımı: MS Office, MS Project, Autocad Network, işletim sistemleri yazılım ve donanım konularına hâkim IP CCTV ve Geçiş Kontrol Sistemleri Satışında Tecrübeli Tercihen, Fiber Altyapı, Yangın, Alarm ve Kişi Sayım Sistemlerine Hâkim Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan Araştırmacı, girişken ve kendini sürekli geliştiren, Takım çalışmasında uyumlu ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü, İkna kabiliyeti güçlü, Dinamik çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Diksiyonuna ve dış görünümüne önem veren Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması tercih sebebidir.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Bölge Müdürü

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHızla büyüyen saha satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Aktif ziyaretler ve aktiviteler gerçekleştirerek satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Devamlı olarak yeni müşterilere ulaşarak, portföyünü genişletmek, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini aşarak sonuçları gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun. Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı. İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıBizler, sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize ve değer verdiklerine güven hissi sağlayan kahramanlarız...

  Aranan NiteliklerKahraman Olmak İçin Yaşın Ne Önemi Var... · Kariyerini Sil baştan planlamak istiyorsan, · İş hayatında deneyimliyim ve başarı hikayelerim var diyorsan, · Mesleki ve kişisel gelişime değer veririm diyorsan, · Başka insanların kariyerlerinde ilerlemelerini beklemek istemiyor, kendi başarın ile bu fırsatları yaratmak istiyorsan, · Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, · Bir müşterinin sorununu çözmekten daha önemli işim yok, taraftar müşteri yaratabilirim diyorsan, · Dört duvar arasında değil, dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, · İstanbul Anadolu/Avrupa yakasında ikamet ediyorsan seni de aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş bünyesinde; satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek, yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun,Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren BAYAN Saha Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBelli bir plan dahilinde müşterilerin ziyaret edilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının analiz edilerek satışların gerçekleştirilmesi, Referans sistemi ile müşteri portföyünün genişletilmesi. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· 'Vay be!' dedirten anlar için çalışırız, · Satış yapmayı severiz, · Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız. Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda; · Meslek yüksek okulu, tercihen üniversite mezunu, · Saha satış deneyimi olan, · Hızlı aksiyon planlarına uyumlu, · Tutkusu ile yeni müşteri kazanımında sınır tanımayan, · Günlük trendlerde ve rakip hareketlerinde kuş uçurtmayan, · İletişim ve sunum becerileri ile "Vay be" dedirten, · Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Kriterler tamamsa sizi de aramıza bekleriz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSaha Satış Temsilcileri oryantasyon- eğitim süreci sonrası müşteri portföyü oluşturarak sahada aktif olarak Güvenlik Sistemleri’ nin satış faaliyetlerini yürütecektir.

  Aranan NiteliklerGüvenlik Sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde İstanbul' da görevlendirilmek üzere "Saha Satış Danışmanları" alınacaktır. En az Lise, tercihen MYO mezunu, Saha satış alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, iletişim gücü yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay-Bayan.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSatış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Müşteriler ile ilişkilerinin sürekliliği sağlayarak, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunmak, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek, Şirket tarafından duyurulan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hâkim olmak ve müşterileri doğru şekilde yönlendirmek, Şirket tarafından verilen eğitim ve seminerlere katılmak.

  Aranan Nitelikler20 – 30 yaş aralığında, Tercihen Üniversite veya yüksekokul mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 Yıl tecilli, Tercihen satış sektöründe deneyimli, Kendini genç ve dinamik hisseden, Giyimine ve dış görünümüne önem veren, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği güçlü, Satış sektöründe kariyer hedefleri olan.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş’nin... Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Randevulu satış teknikleri ile saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterilerle birebir diyalog kurarak ürün hakkında bilgilendirme ve satış yapabilecek, Aktif sahada yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek, Projelendirme ve Satış süreçlerini yönlendirebilecek, Sahada olmayı ve satış yapmayı seviyorum ya da satış işini öğrenmek istiyorum diyorsanız başvurularınızı bekliyoruz…

  Aranan Nitelikler·Tercihen Yüksek Okul mezunu, ·25-32 yaş aralığında, ·Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, ·Sahada çalışmayı seven ve satış alanında kariyer hedefi bulunan, ·Kariyerine satış / pazarlama alanında yön vermek isteyen ve satış işinden keyif alan, ·İkna ve iletişimi yeteneği güçlü, problem çözme becerileri kuvvetli, ·Motivasyonu ve özgüveni yüksek, güler yüzlü, ·Takım çalışmasına yatkın, hedef odaklı çalışabilecek, ( Net Maaş + Yol + Yemek + Sgk + Yüksek Prim )

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması* Aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek, * Müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunmak, * Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek, * Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler* Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, * İletişim ve ikna beceriniz yüksek ise, * Hedef ve sonuç odaklıysanız, * Takım çalışmasına yatkınsanız, * Enerjik ve kendinize güveniyorsanız, * Verilecek satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, * Satış konusunda kariyer yapmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürk Telekom'un Kurumsal Satış Kanalı faaliyetlerini yürüten şirketimiz bünyesine Saha Satış Uzmanları alınacaktır. Kurumsal müşteri portföyünü genişletmek Türk Telekom'a ait ürünlerin satışını gerçekleştirmek Satış sonrası oluşabilecek müşteri sorun ve taleplerini takip etmek

  Aranan NiteliklerFirmalara satış odaklı ziyaretler yapacak Saha satış konusunda en az 1 yıl tecrübeli En az lise, tercihen üniversite mezunu Satışı hayatının parçası olarak gören Planlı ve sonuç odaklı çalışan Dış görünümüne önem veren Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda müşterilere ulaşarak satış yapmak, yeni referanslar oluşturup satış portföyünü büyütmek. Sahada olmayı ve satış yapmayı seviyorum ya da satış işini öğrenmek istiyorum diyorsanız başvurularınızı bekliyoruz… Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakika yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerKurumsal bir çalışma ortamında genç ve enerjik bir ekipte çalışmaya ne dersin? DD A.Ş. 10 Yaşında ve çalışanları ile beraber büyümeye devam ediyor. “Satış Okulu” olarak da adlandırabileceğimiz bu eğlenceli ortama, Deneyimli-Deneyimsiz Saha Satış Danışmanları alınacaktır. Sen de aşağıdaki niteliklere sahip olduğunu düşünüyor ve bu ekip içerisinde yer almak istiyorsan başvurunu yap, tanışalım. ·Diksiyonu iyi, ·Hırslı ve çalışkan, ·Disiplinli ve sorumluluk sahibi, ·Güler yüzlü/Neşeli, ·İkna kabiliyeti yüksek, ·İletişim yeteneği güçlü, ·Takım çalışmasını seven, ·SGK + Maaş + Yemek + Prim + Yol

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin sektörde güvenilir markası olan Kale Endüstri Holding A.Ş' ne bağlı olarak hizmet veren Kale Alarmın lider çözüm ortağı SAGA güvenlik sistemleri bünyesinde çalışacak Saha Satış Uzmanları arıyoruz Sorumlu olunan bölgedeki potansiyel müşterileri, randevu ve çat kapı sistemi ile ziyaret etmek, Ürün ve hizmetlerin tanıtımını yaparak, şirketin satış hedefi ile uyumlu olarak bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefler doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlaması yaparak sahada uygulamak, Çalışmalarını düzenli olarak raporlamak, Uygun kriterdeki adaylara satış eğitimi verilecektir.

  Aranan NiteliklerKurumsal satış alanında kariyer hedefi bulunan ve saha satış alanında kendini geliştirmek isteyen, Ekip performansına inanan ve uyum sağlayabilecek, İkna ve iletişim becerileri yüksek, Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Hedef ve sonuç odaklı, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, Tercihen en az lise mezunu, İzmir'de ikamet eden/edebilecek olan, Bay/Bayan

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Danışman, Temsilci, Satış Temsilcisi

 • Alarmnet Güvenlik Hizmetleriİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAraç Takip Sistemleri ve Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren Alarmnet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ‘de Satış bölümünde görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler2 yıl Saha Satış Deneyimi, En az Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, Enerjisi Yüksek, İletişim ve Müzakere yeteneği olan, Ekip Çalışmasına yatkın ve uyumlu, Hedef ve başarı odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Prezentabl, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıTüm elektronik güvenlik ve network sistemleri montajı,bakımı ve arıza/servis konularında hizmet verebilecektir. Aşağıdaki ürünler ile daha önce çalışmış olması tercih sebebi olacaktır: Bosch Hırsız Alarm Sistemleri Kurulumu Yangın Alarm Sistemi Kurulumu Mobotix, Bullwarkve Samsung IP KAMERA Sistemleri Kurulumu Network Switch veKabinet Dizayn Kurulumu Fiber Optik Sonlandırma

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi veya MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümü mezunu, Elektronik Güvenlik veya NETWORK sektöründe daha once çalışmış, teknik bilgiye sahip, TERCİHEN FİBER SONLANDIRMA TECRÜBESİNE SAHİP, Temel IT bilgilerine sahip çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır. Esnek çalışma saatlerine uygun, Ekip arkadaşlarına ve çalışmalarına ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış Tecrübeli adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Güvenlik Sistemleri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız Güvenlik Sistemleri sektöründe hizmet veren müşterimz için çağrı merkezi deneyimli "Alarm İzleme Operatörü" arayışımız bulunmaktadır; Gelen çağrıları karşılayarak müşteri taleplerini almak, İlgili birimlerle iletim halinde müşteri sorunlarını çözümlemek, Alarm prosedürlerini yerine getirmek Gerektiğinde dış arama gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans tercihen lisans mezunu Avrupa yakasında ikamet eden En az 1 yıl çağrı merkezi tecrübesi olan Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna becerisi kuvvetli MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanan Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Operatör

 • İş AçıklamasıYurt içinde ve Yurt dışında Güvenlik Sistemleri ile ilgili projeleri takip etmek, Şirketimizin kendi markasına ait ürünlerin aktif pazarlanması ile ilgili hem fiziki kanallar hem de e-ticaret kanalları üzerinden gerekli organizasyonların planlanması ve uygulamaya alınması konularında aktif rol alacak, Pazarlama faaliyetleri ile ilgili potansiyel müşteri ziyaret planlaması, proje takibi konularında hedef oluşturma ve yönetimini yapmak ve raporlamak. Kendi iş programının yanısıra, sonuçlanmasını sağlamak ve bağlı olduğu üst yöneticilere bilgi vermek. Piyasa şartları ve rakip firmaların fiyatlamalarını güncel olarak araştırmak, takip etmek ve bunlara göre fiyat politikasını gözden geçirmek, elde edilen verileri yorumlayarak pazarlama faaliyetlerini yönlendirmek, Mevcut müşterilere yapılan satışların artmasına yönelik çalışmalar yapmak, proje, kampanya, satış stratejileri oluşturmak, planlamak, yönetmek sonuçlarını geri bildirmek. Yurtiçi Pazar payının artması için , yapılan araştırmalar neticesinde potansiyel müşteri olarak değerlendirilen firmaları ziyaret etmek ve müşteri olarak kazanılmalarını sağlamak. Bayi ve müşterinin portföye alınması, çıkarılması, bayi ve müşteri riski konusunda üst yönetime bilgi vermek ve onaya sunmak. Tahsilat ve ödemelerin takip edilmesini sağlamak, mali işlerle koordineli çalışarak, planlanan tahsilatlar ile ilgili mali işlere gerekli bildirimleri yapmak . Ürünlerle ilgili alınan müşteri şikayetlerini kalite güvence birimine Kalite Yönetim Sistemi üzerinden bildirmek, süreci takip etmek ve sonuçlandırmak. Giderlerde tasarrufu ön planda tutarak, şirket menfaatini ve karlılığını gözetmek , ekibindeki personeli de bu doğrultuda yönlendirmek / farkındalık yaratmak.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İşletme, İktisat, vb gibi ilgili bölümlerinden mezun, * İş ve ekip yönetmek konusunda tecrübeli, iletişim becerileri gelişmiş, güçlü müzakere yeteneğine sahip, * Liderlik yeteneği gelişmiş, girişken ve sonuç odaklı, * Planlama ve Organize etme konusunda etkili, * İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti yüksek, * Etkili sunum teknikleri konusunda tecrübeli * Güvenlik Teknolojileri, ürün ve proje satışında en az 5 sene deneyimli * Aktif olarak araç kullanabilen , yurtiçi / yurt dışı seyahat engeli olmayan, * Araştırmacı, analitik * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAraç Takip Sistemleri ve Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış bölümünde görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Danışmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler2 yıl Saha Satış Deneyimi, En az Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Aktif olarak araç kullanabilen, Enerjisi Yüksek, İletişim ve Müzakere yeteneği olan, Ekip Çalışmasına yatkın ve uyumlu, Hedef ve başarı odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Prezentabl, güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Obeya İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız güvenlik teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Güvenlik Sistemleri Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır; Daha önce satışı gerçekleştirilmiş güvenlik sistemlerinin yerinde montajını gerçekleştirmek, Daha önce kurulumu yapılan güvenlik sistemlerinin bakımı, onarımı, arıza giderilmesi ve teknik servis hizmetlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerElektronik güvenlik sektöründe şantiye, montaj, bakım ve onarım deneyimli, Caddx, DSC, Crow, Ademco, EL, Samsung ürünlerine hakim, Tercihen elektronik eğitimi almış, Askerliğini tamamlamış, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, B Sınıfı ehliyete sahil ve aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI 2005 Yılından Bugüne Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Araç takip - Mobil Dvr Sistemleri Üretim,Ar-Ge,Satış,Pazarlama Faaliyetlerinde Bulunan Varyas Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. Firmamıza; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler gerçekleştirerek satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek Bölgesindeki pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini arttırmak Sorumlu olunan bölge içerisindeki müşterileri ziyaret etmek Randevu ve çat kapı sistemiyle portföyüne yeni müşteriler kazandırmak Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak Firmamıza yeni müşteri kazandırmak amacıyla ev ve iş yerlerine tanıtım ziyaretleri gerçekleştirmek Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak Müşterilerde Varyas Güvenlik A.Ş. ile ilgili pozitif intiba yaratmak ve marka bilinirliğini artırmak

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Minimum lise veya dengi okullardan mezun Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan Giyimine ve görünüşüne özen gösteren B sınıfı ehliyet sahibi İstanbul'da ikamet eden, ya da edebilecek durumda olan Bay/Bayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Mart 2017

  İş AçıklamasıBizler, sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize ve değer verdiklerine güven hissi sağlayan kahramanlarız...

  Aranan NiteliklerKahraman Olmak İçin Yaşın Ne Önemi Var... · Kariyerini Sil baştan planlamak istiyorsan, · İş hayatında deneyimliyim ve başarı hikayelerim var diyorsan, · Mesleki ve kişisel gelişime değer veririm diyorsan, · Başka insanların kariyerlerinde ilerlemelerini beklemek istemiyor, kendi başarın ile bu fırsatları yaratmak istiyorsan, · Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, · Bir müşterinin sorununu çözmekten daha önemli işim yok, taraftar müşteri yaratabilirim diyorsan, · Dört duvar arasında değil, dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, · İstanbul Anadolu/Avrupa yakasında ikamet ediyorsan seni de aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Mart 2017

  İş AçıklamasıYeni müşteri kazandırmak amacıyla ev ve işyerlerine randevulu ziyaretler gerçekleştirmek, Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürünü teklif etmek, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen MYO veya üniversite mezunu, Satış alanında en az 1 sene tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Kurumsal saha satışı alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen, Bay/Bayan

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Avrupa 19 Mart 2017

  İş AçıklamasıGelişen ve büyüyen ekibimizde bizlerle birlikte uzun yıllar yola devam edecek, ofis ortamında çalışacak satış temsilcileri arıyoruz. · Mükemmel dinleme ve iletişim becerisi, · Satış kabiliyetine güvenen, · Sorumluluk sahibi ve disiplinli, · Hırslı ve çalışkan olan, enerjisi yüksek, · Ekip çalışmasına yatkın, pozitif düşünce yapısına sahip, · Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan, · Keyifli ofis ortamımızda satış kariyerine devam etmek isteyen, · Öğrenmeye ve gelişmeye açık tele-satış temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler1995’ten bu yana lider güvenlik ve alarm hizmetleri veren tele-satış operasyonunda görevlendirilecek, · İstanbul bulunan müşteri portföyüne ulaşıp satış yapacak, · İstanbul Merter metro/metrobüs durağına 1 dakikalık yürüme mesafesinde olan ofisimizde görevlendirilmek üzere Tele-satış Temsilcileri arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Mart 2017

  İş AçıklamasıHer gün büyüyen satış organizasyonuyla saha satış alanındaki Türkiye BİRİNCİLİĞİ DD A.Ş bünyesinde; satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek, yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulamak, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun,Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Çalışmalarını düzenli olarak raporlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği olan, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren BAYAN Saha Satış Danışmanları arıyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Mart 2017

  İş AçıklamasıSaha Satış Temsilcileri oryantasyon- eğitim süreci sonrası müşteri portföyü oluşturarak sahada aktif olarak Güvenlik Sistemleri’ nin satış faaliyetlerini yürütecektir.

  Aranan NiteliklerGüvenlik Sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde İstanbul' da görevlendirilmek üzere "Saha Satış Danışmanları" alınacaktır. En az Lise, tercihen MYO mezunu, Saha satış alanında en az 2 yıl iş deneyimine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, iletişim gücü yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay-Bayan.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Mart 2017

  İş Açıklaması* Aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirmek, * Müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunmak, * Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirmek, * Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel satış hedeflerini gerçekleştirmek. Merter Metro/Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler* Başardıkça kazanıp yüksek gelir elde etmek istiyorsanız, * İletişim ve ikna beceriniz yüksek ise, * Hedef ve sonuç odaklıysanız, * Takım çalışmasına yatkınsanız, * Enerjik ve kendinize güveniyorsanız, * Verilecek satış eğitimleri ile kendinizi geliştirmeye hazırsanız, * Satış konusunda kariyer yapmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mart 2017

  İş AçıklamasıYeni müşteri kazandırmak amacıyla ev ve işyerlerine randevulu ziyaretler gerçekleştirmek, Müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürünü teklif etmek, Müşterinin sahip olduğu riskler hakkında bilinç yaratmak, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen MYO veya üniversite mezunu, Satış alanında en az 1 sene tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Kurumsal saha satışı alanında kariyer hedefleyen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyetine güvenen, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen, Bay/Bayan

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mart 2017

  İş AçıklamasıBizler, sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize ve değer verdiklerine güven hissi sağlayan kahramanlarız...

  Aranan NiteliklerKahraman Olmak İçin Yaşın Ne Önemi Var... · Kariyerini Sil baştan planlamak istiyorsan, · İş hayatında deneyimliyim ve başarı hikayelerim var diyorsan, · Mesleki ve kişisel gelişime değer veririm diyorsan, · Başka insanların kariyerlerinde ilerlemelerini beklemek istemiyor, kendi başarın ile bu fırsatları yaratmak istiyorsan, · Meraklıyım, hırslıyım ve bahanelere sığınmayarak zorlukların üstesinden gelebilirim diyorsan, · Bir müşterinin sorununu çözmekten daha önemli işim yok, taraftar müşteri yaratabilirim diyorsan, · Dört duvar arasında değil, dinamik ve aktif olarak saha da çalışmak istiyorsan, · İstanbul Anadolu/Avrupa yakasında ikamet ediyorsan seni de aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Mart 2017

  İş AçıklamasıBelli bir plan dahilinde müşterilerin ziyaret edilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının analiz edilerek satışların gerçekleştirilmesi, Referans sistemi ile müşteri portföyünün genişletilmesi. Merter Metro ve Metrobüs duraklarına 1 dakikalık yürüme mesafesindeyiz.

  Aranan Nitelikler· 'Vay be!' dedirten anlar için çalışırız, · Satış yapmayı severiz, · Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız. Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda; · Meslek yüksek okulu, tercihen üniversite mezunu, · Saha satış deneyimi olan, · Hızlı aksiyon planlarına uyumlu, · Tutkusu ile yeni müşteri kazanımında sınır tanımayan, · Günlük trendlerde ve rakip hareketlerinde kuş uçurtmayan, · İletişim ve sunum becerileri ile "Vay be" dedirten, · Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Kriterler tamamsa sizi de aramıza bekleriz.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dd A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mart 2017

  İş AçıklamasıHızla büyüyen saha satış organizasyonumuza fırsatları değerlendirecek yüksek gelir ve kariyer hedefi olan takım arkadaşları arıyoruz. Aktif ziyaretler ve aktiviteler gerçekleştirerek satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Müşterilerle ilişkileri sürekli tutarak, memnuniyetin arttırılmasına yönelik katkı sağlamak, Devamlı olarak yeni müşterilere ulaşarak, portföyünü genişletmek, Şirketin satış hedeflerine ulaşması yönünde bireysel hedeflerini aşarak sonuçları gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya dengi okullardan mezun. Bireysel performansa inanan, hedef ve sonuç odaklı. İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli.

  Sektör: Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Güvenlik Sistemleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?