Pelit Pastacılık ve Gıda İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Pelit Pastacılık ve Gıda
Pelit Pastacılık ve Gıda www.pelit.com.tr

Pelit Pastacılık ve Gıda İş İlanları

Pelit Pastacılık ve Gıda firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Pelit Pastacılık ve Gıda Hakkında

1957 yılında kurulan Pelit ,gıda sektörünün kalitesi ve güvenililiği ile güçlü firmalarından biridir.1400 civarında çalışanı olan Pelit'in Esenyurt Genel Müdürlük yerleşkesi 120 dönüm arazi üzerine kurulmuştur.Üretim tesisleri 100.000 m2 kapalı alandadır.İmalat,ihracat,toptan ,perakende alanlarında faaliyet gösteren Pelit 'in kendisine bağlı 38 şubesi bulunmaktadır.

Restoran,Kafe ve Pastane şeklinde üç farklı  mağazacılıkuygulaması bulunan Pelit 'in üretim tesislerinde ;dondurulmuş pasta,geleneksel pasta ve pastane ürünleri,çikolata ve catering mutfağı  alanları bulunmaktadır.

Pelit Pastacılık; Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri, AIB, BRC sertifikaları ile belgelenmiş durumdadır.

Pelit Çikolata, butik ve endüstriyel ölçekte çikolata üretimi yapmaktadır. Günlük 50 ton sıvı çikolata üretim kapasitesi, yüksek imalat standartları, ürün kalitesi ve geniş ürün çeşidi ile Pelit, şubelerinin yanı sıra Avrupa ve Türkiye’de her biri pazarının lideri birçok şirketin tercih edilen tedarikçisidir.

Pelit Çikolata; Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri, BRC, Helal ve Kosher sertifikaları ile belgelenmiş durumdadır.

Esenyurt Genel Müdürlük binasında Avrupa'nın en büyük "Çikolata Müzesi" günde 1000 ziyaretçi profili ile dikkat çekmektedir.

 

 

 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 1499 Mavi Yaka 148 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Pelit Pastacılık ve Gıda İş Başvurusu

Pelit Pastacılık ve Gıda, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Pelit Pastacılık ve Gıda firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Pelit Pastacılık ve Gıda ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Pelit Pastacılık ve Gıda iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Pelit Pastacılık ve Gıda iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim