Kadın Doğum Hemşiresi İş İlanları

Hepsini Temizle
Kadın Doğum Hemşiresi
 • Ebe

  Florence Nightingale Hastanesiİstanbul Avrupa 1 Temmuz 2022
  İş Açıklaması
  Aranan Niteliklerİlgili Fakültelerin Ebelik bölümlerinden mezunu, Alanında 2-3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, vardiyalı çalışabilecek Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, Tüm Grup Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere "Ebe'' aramaktayız.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hemşiresi, Kadın Doğum Hemşiresi

 • İş AçıklamasıMedipol Sağlık Grubu prensipleri doğrultusunda, sağlık hizmetlerinden faydalanmaya gelen hastalara yüksek kalitede hizmet sunulması için; Sağlık kuruluşu bünyesinde ilgili birimlerde hastaların tanı ve tedavisi doğrultusunda yürütülen hizmetin planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesini yasal mevzuat, etik kurallar ve kalite sistem süreçlerine uygun olarak sağlamak.
  Aranan NiteliklerTürkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun, Kadın Doğum Servisi ve Doğumhane bölümlerinde çalışmış, Doğumhanede en az 5 yıl görev yapmış, Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Hasta ve hasta yakını odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği güçlü ve güler yüzlü, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen, Eğitime ve gelişime açık, Tam zamanlı çalışabilecek, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 'Doğumhane Sorumlu Ebe' istihdam edilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe, Bebek Hemşiresi, Kadın Doğum Hemşiresi

 • Ebe

  İstanbul Medipol Hastanesiİstanbul Anadolu 1 Temmuz 2022
  İş AçıklamasıMedipol Hastanesi prensipleri doğrultusunda, hastanemiz hizmetlerinden faydalanmaya gelen hastalara yüksek kalitede hizmet sunulması için; Gerekli ön hazırlıkları yaparak hastayı bölüme kabul etmek. Hastaya uygulanan işlem süresince gerekli desteği vermek. İşlem sonrasında hastayla ilgili, genel düzene ve idari işlere dair tüm gerekli işlemleri tamamlamak. Medipol Hastanesi bünyesinde sunulan hemşirelik hizmetlerinin kalitesinin sürekli geliştirilmesine katkı sağlamak.
  Aranan NiteliklerTürkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ebelik bölümünden mezun, En az 1 yıllık deneyime sahip, Hasta memnuniyetine önem veren, Gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Güncel bilgi ve uygulamaları takip eden, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Nöbet sisteminde çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, güler yüzlü, 'Ebe' istihdam edilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe, Kadın Doğum Hemşiresi, Kadın Doğum Uzmanı

İş Habercisi - Kadın Doğum Hemşiresi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?