Alüminyum İş İlanları

Hepsini Temizle
Alüminyum
 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu' na bağlı hastanelerdeki alüminyum kapı / pencere, dış cephe giydirme sistemlerinde doğrama ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubu Teknik Hizmetler Direktörlüğü' ne bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Tercihen Lise veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Alanında minimum beş yıllık deneyime sahip olan, Alüminyum kapı ve pencerelerin doğrama ve montaj işlemlerinde deneyimli, Uzmanlığıyla ilgili makine ve el aletlerini kullanabilen, Gerekli görülen hallerde İstanbul dışındaki hastanelerimizde de çalışabilecek olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( çalışma yeri Çamlıca' dır) "Alüminyum Doğrama ve Montaj Ustası" aramaktayız.

 • Saha Ekip Şefi
  Sistem Teknik Endüstriyel…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin lider sanayi fırınları mühendisliği ve imalatını yapan firmamız bünyesine, ürettiğimiz makinelerin mekanik imalat ve saha montaj aşamalarını takip edecek arkadaşlara ihtiyacımız vardır.   Görev Tanımı: SAHA EKİP ŞEFİ   Adres: TOSB-TAYSAD OSB 1. Cadde, 14. Sok., No.3 Çayırova-KOCAELİ   Telefon: 0262 658 22 26  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 2 yıllık MAKİNA TEKNİKERLİĞİ bölümlerinden mezun, Yurt dışı projelerinde müşteri ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen, Mekanik projeleri okuyabilen (Çelik Konstrüksiyon - Hidrolik - Pnömatik), Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevlerini tamamlamış, İstanbul/Anadolu Yakası veya Kocaeli ikametli olmak.      

 • İş Açıklaması * Tecrübeli * Kalite anlayışı içerisinde çalışmalarını yürütmek, dokümantasyon ve kayıt takibi    konusunda * Yönetim temsilcisine bağlı çalışarak verilen görevleri yerine getirmek. * Bağlı olduğu yöneticinin talepleri doğrultusunda raporlar hazırlayıp yönetime sunmak

  Aranan Nitelikler • En az ticaret lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , • İleri düzeyde muhasebe paket programlarına vakıf tercihen MİKRO programı kullanabilen ayrıca bilgisayar, internet, microsoft ve ofis programları , • Maliyet konularında raporlama yapabilecek düzeyde • Mali tablolara hakim • Şirket üst yönetimine maliyet ve stok raporlamaları yapabilecek, • Muhtasar,KDV ve Kurumlar vergisi beyannameleri düzenleyebilecek • İletişim yeteneği güçlü, takım ruhuna sahip, • Stres yönetiminde başarılı, çözüm odaklı • Dürüst , güvenilir ve güleryüzlü • Çağlayan, Okmeydanı,Şişli,  Mecidiyeköy ve yakın çevrede oturan

 • Elektronik Bakım Teknisyeni
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektronik Bakım Teknisyeni" aramaktayız. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl elektronik bakım tecrübesine sahip Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen Tercihen sanayi sektöründe deneyim kazanmış PLC ve AC sürücüleri konusunda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

 • Hammadde Hazırlama Teknisyeni
  Adecco Gebze
  İstanbul Avrupa, Kocaeli 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Üretim için gerekli hammaddeyi hesaplamak , karışımını sağlamak Hammadde hazır hale gelmesi için gerekli işlemleri yapmak Üretim için hammadde karışımlarının belirlenmesi Üretim cihazlarına hakim olunması

  Aranan Nitelikler   Hammadde konusunda uzman  Hammadde kaynaklı oluşacak problemlerin çözümünü gerçekleştirebilecek  En az orta derecede İngilizce bilgisine sahip  Analitik düşünebilen , sorumluluk alabilen Askerlik ile ilişiği olmayan Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Hammadde hazırlama alanında tecrübeli Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Sekreter
  Natura Yapı
  İstanbul Anadolu 16 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yöneticinin yazılı ve sözlü direktiflerinin ilgili kişi ve birimlere iletilmesini sağlamak, Ofis araçlarını kullanmak, (faks, fotokopi, tarayıcı vs. Telefon trafiğini yönetmek, telefonlara Şirket imajına yakışır bir şekilde cevap vermek, gelen mesajları/notlarıen kısa sürede ilgil personele iletmek, Gelen ve giden kargoların işlem ve takibini yapmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat organizasyonlarının yapılmasını ve takibinin sağlanması, (bilet, ulaşım, konaklama vs.) Gelen Misafirleri en iy şekilde karşılamak, ikramda bulunmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyime sahip, Santral, fax, fotokopi gibi ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, dış görünümüne önem veren, Dikkat ve sorumluluk sahibi, Sonuç odaklı, disiplinli ve sistematik çalışan, 22-30 yaş arası Bayan sekreter alınacaktır.

 • Muhasebe Elemanı
  Solmaz Alüminyum
  İstanbul Avrupa 14 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kağıthane bölgesinde ikamet eden firmamıza deneyimli muhasebe elemanı alınacaktır.tercihen erkek ve Kağıthane bölgesinde ikamet etmesi tercih sebebimizdir.   Firmanın banka işlemlerini takip edebilecek Firmanın ödeme-tahsilat konularında üst yönetime rapor hazırlayabilecek Alış- Satış faturalarının girişi ve takibini yapabilicek Tek düzen hesap planına hakim  

  Aranan Nitelikler Tercihen ETA-ZİRVE Programlarını bilen Office programlarını iyi bilen -özellikle EXCEL kullanabilen Finans ve muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimli      

 • İş Açıklaması Metal Sektörüne hizmet vereni firmamıza Autocad ve solidworks bilen çizim ile ilgili personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Metal-Aluminyum sektöründe çalışmak üzere Autocad ve tercihen diğer çizim programlarını bilen Tercihen Kağıthane civarında ikamet eden deneyimli tekniker aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Eskişehir Odunpazarı'nda bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere DEPO ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *Eskişehir'de ikamet eden, * Alanında tecrübeli, *Vardiyalı çalışabilecek, *Bay adaylar aranmaktadır.

 • Mimar
  Altaş Alüminyum
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Ekim 2015

  İş Açıklaması Projelere teklif verme, uygulama çizimlerini yapmak, üretim ve satınalma tedariklerini gerçekleştirmek, 

  Aranan Nitelikler Konusunda En az 2 yıl tecrübeli, Mimari çizim programlarını kullanabilme, İstanbul Anadolu ve Gebze civarında ikamet etmek, B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak

 • Dış Ticaret
  Altaş Alüminyum
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Ekim 2015

  İş Açıklaması Yurtdışı Sipariş alma, siparişlerin ERP sistemine girişi müşteriler ile ilgili yazışmalar, ihracat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, vs.

  Aranan Nitelikler En az 1 yabancı dil bilgisi bulunan, Konusunda 2 yıl deneyimli,  Gebze ve İstanbul anadolu yakasında oturan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması - Lise veya E.M.L. mezunu - Mesleki eğitim belgesi olan - Askerliğini yapmış - Alüminyum kaynağında tecrübeli - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - 25 - 35 yaşlarında - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Alüminyum Kaynak Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Tekniker
  Enezcam
  İstanbul Avrupa 21 Ekim 2015

  İş Açıklaması   Esenyurt' ta bulunan Alüminyum ve Cam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza yetiştirilmek üzere "Tekniker" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler -  En az lise mezunu, - Autocad / Solidworks programlarını bilen, - İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, - Diksiyonu düzgün - Sorumluluk sahibi ve disiplinli personel alımı yapılacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe öncü firmamız için "ÜRETİM DESTEK ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Disiplinli ve sorumluluk sahibi olan, Üçlü vardiya çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın bay çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Bölge Satış Sorumlusu
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Mayıs 2014

  İş Açıklaması Yapı malzemeleri (Alüminyum sistemler) alanında hizmet veren Alman menşeili müşterimiz için BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU aramaktayız. Alüminyum sistemlerin satış aktivitelerini yürütmek Projeleri yakından takip etmek Potansiyel müşteriler ve şantiyeler ile görüşmeleri yapmak Bayiler ile etkin iletişimi devam ettirmek

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Benzer alanda satış deneyimi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Bayi ilişkilerini yönetebilecek Tercihen yapı sektöründe tecrübeli MS Office programlarını kullanabilen Yazılı, sözlü iletişim becerileri gelişmiş Askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.

İş Habercisi - Alüminyum İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?