Alüminyum İş İlanları

Hepsini Temizle
Alüminyum
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe öncü firmamız için "ÜRETİM DESTEK ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Disiplinli ve sorumluluk sahibi olan, Üçlü vardiya çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın bay çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması - Yurt içi ve yurt dışı işlerde şantiye şefliği yapmak - Mobilizasyon ve Ekipman oluşturma - Ekip oluşturma ve yönetme - Montaj faaliyetlerinin iş programına göre yapılması - Malzeme kabülü ve korunması - İş, ekipman ve personel yönetimi ve kontrolu - İş ve işçi güvenliğine uygun çalışma - Şantiye teslimi

  Aranan Nitelikler -Benzer pozisyonda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak -MS Office ve Autocad programını bilmek -Lisans mezunu yada en az tekniker olmak -İşbirliği ve koordinasyon yeteneği iyi olmak, yöneticilik yapabilecek kabiliyette olmak,Anlayışlı,güleryüzlü,prezentabl olmak -Sürücü belgeli olmak ve aktif araç kullanabilmek, askerlikle ilişkisi olmamak -Tercihen Orta düzeyde İngilizce konuşmak ve yazmak

 • İş Açıklaması Kesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. duırumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan Nitelikler Mimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Tercihen cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

 • İş Açıklaması Sakarya 3. Organizede bulunan fabrikamıza ERP giriş ve kontrol işlemlerinden sorumlu uzman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Erkek adaylar için askerliğini yapmış En az 3 yıl deneyimli

 • Satış Danışmanı
  İnka
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz fason mal satışı gerçekleştiren alüminyum firması için “Satış Danışmanı ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinden başarılı, iletişim becerisi yüksek, Tercihen hizmet sektöründe satış deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, En az lise mezunu, Satış odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasını seven ve etkin iletişim kurabilen. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Satış Uzmanı
  İnka
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz fason mal satışı gerçekleştiren alüminyum firması için “Satış Uzmanı ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl sektör deneyimine sahip, En az lise mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Önceliklendirme, planlama becerisi yüksek olan, Performans odaklı çalışabilecek, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin geliştirilerek şirket hedefleri doğrultusunda yönetilmesi, Yeni müşteri kanallarının oluşturulması. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Finans Uzmanı
  İnka
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz fason mal satışı gerçekleştiren alüminyum firması için “Finans Uzmanı ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Banka işlemleri ve cari hesap takibi konusunda bilgili , Ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, İş takip becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlaya bilecek.

 • İş Açıklaması Yurtiçi Satış ve Pazarlama Departmanımıza bir iş arkadaşı alınacaktır. (Müşteri ziyaretleri gerçekleştirilip,mevcut pazar payının ve portföyünün genişletilmesi.)

  Aranan Nitelikler Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden MS Office çalışmalarına yatkın Aktif araç kullanabilen Üniversite Mezunu Sorumluluk üstlenebilen, kendine güvenen, müşteri odaklı Sunum yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek Güler yüzlü, enerjik ve motivasyonu yüksek Diksiyonu düzgün ve giyimine özen gösteren

 • İş Açıklaması Otomotiv endüstrisinin Alfa Romeo, Fiat, Mercedes ve Toyota gibi önemli markalarının tedarik zincirinde, yüksek basınçlı döküm parçalarının imalatını yapan firmamız, gelişen organizasyon yapısında değerlendirmek için yönetici aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen alüminyum parçaların talaşlı imalatında tecrübeli, CAD/CAM, tezgah ve takım bilgisine sahip, Mühendislik fakültesi (makine/endüstri/imalat mühendisliği) mezunu, Otomotiv endüstrisinin iş kültürüne sahip, İşine heyecanla bağlı, dinamik ve analitik düşünceli.

 • İş Açıklaması Şirketimiz mermer san.,metal, üretim, sağlık , danışmanlık ve asistance hizmeti gibi farklı sektörlerde bulunan firmamıza Muhasebe departmanının işlerini yürütecek ve ekibini yönetecek Muhasebe Müdür Yardımcısı arıyoruz. · Tüm muhasebe süreçlerinin sorumluluğunu üstlenerek işin sevk idare ve kontrolünün sağlanması, · KVK, VUK, GVK, SGK başta olmak üzere mali mevzuatı takip edebilecek ve uygulayabilecek donanıma sahip olunması, · Tek düzen hesap planı, Teşviklerle ilgili bilgili, Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku mevzuatına hakim gerekli süreçlere ve güncel değişiklikleri düzenli olarak takip edebilecek.

  Aranan Nitelikler · İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri' nin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Maliye vb.), · Muhasebe alanında En az 5 yıl deneyim sahibi, · Genel Muhasebe uygulamaları, tek düzen hesap planı ve vergi mevzuatlarına hakim, · İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütebilen, · Tercihen SMMM sertifikası sahibi, · İnsiyatif alma ve motive etme becerileri gelişmiş, · Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, · Tercihen Erkek adaylar,

 • İş Açıklaması JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş alüminyum profil imalatı yapan bir firma olarak, Bünyesine bu pozisyona uygun çalışma arkadaşı alacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Kalite uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Üretim süreçlerini takip edebilecek, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,iletişim ve raporlama becerileri gelişmiş Temel Ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımında deneyimli, Aktif araç kullanabilen (tercihen) İstanbul- Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden, Bay adaylar askerliğini tamamlamış olmalı, Bayan adaylar 20 - 35 yaş aralığında.

 • Yurtdışı Pazarlama
  Pb Dış Ticaret (Premier…
  İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Alüminyum profil ihraç eden firmamız için; Yeni müşteri bulmak Pazar araştırması yapmak Mevcut müşterilerin sipariş takibini yapmak İhracat işlemlerini gerçekleştirmek Yurtdışı seyahat planlaması yapmak ve müşterileri ziyaret etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat operasyon süreçlerinde tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen 2 yabancı dil Fransızca bilen, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Raporlama ve analiz yönü gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden ya da ulaşm problemi omayan

 • Üretim Elemanı
  Burak Alüminyum
  Kırklareli, Tekirdağ 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ~Sektörün Lider Alüminyum üreticilerinden BURAK ALÜMİNYUM A.Ş. Lüleburgaz fabrikasında görev alacak Tüm pozisyonlarda çalışabilecek MAVİ YAKA ÜRETİM ELEMANI alınacaktır Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir; En az lise (tercihen teknik/meslek lisesi) mezunu, Alüminyum sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, Verimli ve disiplinli çalışan, Mekanik el becerisine sahip olmak, İletişim yönü kuvvetli, Vardiyalı düzende çalışabilecek, gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ,Kırklareli,ve ilçelerinde ikamet eden/edebilecek

  Aranan Nitelikler MAVİ YAKA VASIFLI VASIFSIZ ÜRETİM VE TEKNİK PERSONELLER Alüminyum Ekstrüzyon Pres operatörü Eloksal kaplama elemanı Askılama elemanı Vinç operatörü Toz boya tesisinde askılama elamanı Sevkiyat paketleme elemanı Elektrik bakım onarım teknikeri Mekanik bakım onarım teknikeri Hidrolik Pnömatik bakım teknikeri Kalıpçı Belirtilen görevlerde çalışacak deneyimli yada yetiştirmek üzere vasıflı vasıfsız personeller alınacaktır.

 • İş Açıklaması İşe alım sürecinde ilanların hazırlanması ve yayınlanması, başvuruların sınıflandırılması, görüşmelerin organize edilmesi, ilgili görüşmelerin yapılması ve raporlanması Eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve Planı'nın oluşturulması Eğitimlerin organize edilmesi, değerlendirme raporlarının hazırlanması İşe yeni alınan personellere Oryantasyon Eğitimlerinin verilmesi, işten çıkış görüşmelerinin ve ayrılış nedenlerinin analizinin yapılması Ücret Yönetimi çalışmalarının yürütülmesi Görev Tanımlarının oluşturulması, yeterlik ve yetkinlik matrislerinin oluşturulması Performans Değerlendirme sürecinin yönetimi Kariyer Planlama & Organizasyonel yedekleme süreçlerinin yönetimi Çalışan Memnuniyetinin ölçülmesi ve iyileştirme aksiyon planlarının oluşturulup uygulanması Norm Kadro çalışmaları Modern İK uygulamaları ile ilgili projeler geliştirmek, mevcut uygulamaları geliştirmek İK Raporlarının geliştirilmesi ve hazırlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları Bölümlerinden mezun, Seçme ve yerleştirme, Eğitim ve Gelişim, Organizasyonel gelişim, Performans yönetimi ve değerlendirilmesi, Yetenek yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübe edinmiş, Benzer sektörde İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmış, İdari işler konusunda deneyimli ( yemek,servis,güvenlik,çevre düzeni,şirket araç takip 4857 sayılı İş kanunu başta olmak üzere iş süreçlerinde karşılaşılan yasal zorunluluklara hakim ve takip eden, Temsil yeteneği güçlü ve insan ilişkilerinde başarılı, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Tercihen Bordro ve Özlük İşleri süreçlerine hakim Netsis programını aktif kullanabilen, Sunum, raporlama, iletişim, iş takibi, hız ve sonuç odaklılık becerilerine sahip, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Manisa Merkez, Saruhanlı veya İzmir’de ikamet eden.

 • Servis Elemanı
  Westmix Cafe Restaurant
  İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Avcılar E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde SERVİS PERSONELİ (GARSON arayışımız bulunmaktadır

  Aranan Nitelikler Cafe & Restaurant ve alakart garsonluk deneyimi olan Dış Görünümüne Özen Gösteren Dünya Mutfağına Hakim, İçecek Bilgisi Olan Tercihen Turizm Otelcilik Okulu Mezunu Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu İş Disiplinine Sahip Ekip Çalışmasına Yatkın 18-35 Yaşları Arasında Diksiyonu Düzgün, Güler Yüzlü, Pozitif Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

 • Elektronik Bakım Teknisyeni
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektronik Bakım Teknisyeni" aramaktayız. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl elektronik bakım tecrübesine sahip Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen Tercihen sanayi sektöründe deneyim kazanmış PLC ve AC sürücüleri konusunda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

 • Genel Başvuru Proje / Şantiye
  Safi Yapı Sistemleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Alüminyum giydirme cephe sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Merkez ofis ve Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lisans veya Önlisans mezunu, Alüminyun giydirme cephe sektöründe deneyim edinmiş, Orta ve büyük ölçekli benzer projelerde görev almış, Projelendirme, Teklif veya Şantiye Yönetimi alanlarında tecrübeli, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan.

 • İş Açıklaması Alüminyum fabrikamızda üretimin çeşitli bölümlerinde çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış, Çamdibi , Yeşilova , Bornova da ikamet eden Adayların başvurmalarını bekliyoruz.

 • Lojistik Şefi
  Alimex Alüminyum
  Sakarya 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması · Act as the main interface with Marketing Organizations(MO) to communicate deliveries. · Plan the needs of required volume for each destination and coordinate with the logistic companies so that trucks will be available in planned shipment date, · Make contracts with logistic companies and follow up their performance closely for freight cost and on time arrival, · Realize the shipments according to the plans, · Coordinate Import and Export activities, · Prepare and monitor KPI's like; on time ready, on time arrival, freight cost metrics. · Attending local and international projects, being a member or leader of a project

  Aranan Nitelikler · Fluent English knowledge is a must, German knowledge is an asset, · University degree in related departments, · Minimum 2 years of experience in operations/logistic management, · Good command of MS Excel, · Good communication skills, · Analytical minded, · Live or willing to live in or close to Sakarya

 • İş Açıklaması Prosesimizde bulunan kimyasal havuzlardan günlük ve haftalık olarak alınan numunelerin analizinin yapılması ve raporlanması, Üretim esnasında ve çıkan son üründen alınan numunelere kalite testlerinin uygulanması ve raporlanması, Proses aşamalarının kontrolü ve sahada prosesin kontrolünün yapılması, Yapılan bütün analizlerin, testlerin ve kontrollerin düzenli şekilde dosyalanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya bölümleri veya Liselerin Kimya bölümü mezunu, Tercihen saha tecrübesi bulunan, MS Office program kullanabilen, Sorumluluk sahibi, İletişimi güçlü, raporlama ve veri depolama becerisi yüksek, Askerliğini tamamlamış, Bay, Tercihen Bornova ve Kemalpaşa bölgesinde ikamet eden Adayların başvurmalarını bekliyoruz.

 • Operatör
  Metplascan Metal Plastik…
  İstanbul Anadolu 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Fabrikamızda alüminyum profil bölümünde testere makinesi ve delik delme'de çalışabilecek,İstanbul Anadolu Yakası'nda tercihen Ümraniye-Sultanbeyli çevresinde ikamet eden,bay eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Metal İşleri, Torna tesviye, makina veya Meslek Yüksek Okulu Makine Bölümü Mezunu, Boyutsal ölçüm cihazlarını ( kumpas, mikrometre, v.s ) kullanmayı bilen Teknik resim okuyabilen Benzer sektörde kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli Analitik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Vardiyalı çalışabilecek Microsoft Office programlarına en az ön bilgiye sahip Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay İstanbul Anadolu Yakası,tercihen Ümraniye-Sultanbeyli çevresinde ikamet eden,

 • İş Açıklaması Sakaryada bulunan alüminyum ekstrüzyon imalatı yapan tesisimize, tecrübeli imalat sorumlusu aranmaktadır. İmalat, sevkiyat,kalite, bölümlerinin sorumluluğunu üstlenecek olması sebebiyle deneyimli olması önemli olduğundan diğer adayların başvuru yapmamasını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İmalat ve üretim konusunda personel yönetim ve idare edebilecek, İşletme sorumluluğu üstlenebilecek , Sakarya'da ikamet edebilecek,

 • İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Bakım Onarım Bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Elektrik/Elektronik Mühendisi' aranmaktadır. Tesislerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermek bakım planlarını ve bakımlarını yapmak. Proje kapsamındaki işlerde çalışmak. Düzeltici ve önleyici faaliyetleri gerçekleştirmek. Enerji verimlilik çalışmaları yapmak/yaptırmak. Toplam Verimli Bakım uygulamalarında çalışmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel elektronik ve elektronik kart tamirleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, CNC bakım, PLC programlama, Elektronik sistemler ve arıza bulma konularında tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen ve vardiyalı çalışabilecek, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti bulunan.

 • İş Açıklaması Alüminyum sektörünün Türkiye' deki yenilikçi ve lider firmalarından Beymetal Alüminyum, 1997 yılında İzmir' de kurulmuş, alüminyum yüzey işlem ve üretim yatırımlarına başlamıştır. 2010 yılında ektrüzyon yatırımını tamamlamış ve entegre bir profil üretim merkezi haline gelmiştir. Günümüze kadar bir çok prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler · Meslek lisesi veya üniversitelerin yapı ressamlığı, inşaat teknikeri, makine ressamlığı,bölümlerinden mezun, · Tercihen teknik resim eğitimi almış, logikal ve autocad kullanabilen, · MS Office uygulamaları ve kullanımı konusunda deneyimli, · Bayi ilişkileri ve bayi kanalı ile satış tecrübesine sahip, · İnşaat malzemeleri ve yapı sektörüne yönelik ürünlerin satışı konusunda tecrübeli, · B sınıfı ehliyet ve aktif araç kullanabilen, · İnsan ilişkiler ve iletişim yeteneği güçlü, · Dış görünümüne önem gösteren diksiyonu düzgün, · Seyahat engeli bulunmayan, · Tercihen 35 yaş aşmamış, · Askerlik hizmetini tamamlamış, · Bay.

 • Enjeksiyon Operatörü
  Metplascan Metal Plastik…
  İstanbul Anadolu 24 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Plastik enjeksiyon bölümünde vardiyalı çalışabilecek eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Plastik Enjeksiyon Deneyimi Bulunan, Sultanbeyli/ Dudullu/ Ümraniye Lokasyonlarında ikamet eden personel aranmaktadır.

 • Plc Yazılım ve Otomasyon Mühendisi
  Sistem Teknik Ltd.Şti.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük sanayi fırınları mühendisliği ve imalatını yapan firmamız bünyesine, ürettiğimiz makinelerin otomasyon ve devreye alma işlemlerini yapacak deneyimli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. Görev Tanımı: PLC YAZILIM ve OTOMASYON MÜHENDİSİ Adres: TOSB-TAYSAD OSB 1. Cadde, 14. Sok., No.3 Çayırova-KOCAELİ Telefon: 0262 658 22 26

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MEKATRONİK, OTOMASYON, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun, PLC yazılım, otomasyon, donanım, kontrol ve kumanda bilgisi olan, Siemens Simatic Manager, WinCC Flexible, WinCC SCADA (tercihen), TIA Portal (tercihen) kullanabilen. İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, ve iyi bir iletişimci, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, İstanbul/Anadolu Yakası veya Kocaeli ikametli olmak.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALÜMİNYUM DOĞRAMA ,KOMPOZİT , GİYDİRME CEPHE İMALAT VE MONTAJINDA ÇALIŞACAK, TECRÜBELİ, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, ANADOLU YAKASINDA OTURAN USTA VE DEMİRCİ USTALARI

 • Muhasebe Yardımcısı
  Natura Yapı
  İstanbul Anadolu 9 Haziran 2015

  İş Açıklaması Genel Muhasebe uygulamalarını takip edecek, Cari hesapların takip ve raporlamasını yapacak, Hesap mutabakatlarını gerçekleştirecek,(BA-BS) Günlük kasa işlemlerini ve kayıtlarını yapacak, Fatura, irsaliye ve diğer belgelerin kontrolü ve organizasyonunu gerçekleştirecek, Personellerin SGK işlemlerini yapacak, Taşeron hakedişlerinin ve hesaplarının kontrolünü, kayıtlarını ve takibini yapacak, Personel bordro ve puantajlarının kontrolünü ve takibini yapacak, İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden yukarıdaki konularda yetiştirilmek üzere bayan muhasebe elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ticaret lisesi veya 2 yıllık önlisans mezunu Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı çalışabilen, pratik Ms Office programlarına hakim, Logo LUCA programlarından en az birisine hakim, veya öğrenmeye hevesli ,

 • İş Açıklaması - Lise veya E.M.L. mezunu - Mesleki eğitim belgesi olan - Askerliğini yapmış - Alüminyum kaynağında tecrübeli - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - 25 - 35 yaşlarında - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Alüminyum Kaynak Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • Bölge Satış Sorumlusu
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Mayıs 2014

  İş Açıklaması Yapı malzemeleri (Alüminyum sistemler) alanında hizmet veren Alman menşeili müşterimiz için BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU aramaktayız. Alüminyum sistemlerin satış aktivitelerini yürütmek Projeleri yakından takip etmek Potansiyel müşteriler ve şantiyeler ile görüşmeleri yapmak Bayiler ile etkin iletişimi devam ettirmek

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Benzer alanda satış deneyimi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Bayi ilişkilerini yönetebilecek Tercihen yapı sektöründe tecrübeli MS Office programlarını kullanabilen Yazılı, sözlü iletişim becerileri gelişmiş Askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Alüminyum İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?