Alüminyum İş İlanları

Hepsini Temizle
Alüminyum
 • ABACI KARTİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPlastik Kart üretimi yapan firmamız için Pazarlama ve Satış departmanımıza bay ekip arkadaşları  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin matbaa ,makine , otomasyon veya eşdeğer bölümlerinden mezun ; -  -Özel makinelerde bakım onarım yapabilecek -  -Gelişim ve öğrenmeye açık, - Askerliğini tamamlamış  

  Sektör: Alüminyum, Plastik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Sas-Con Cepheİstanbul Avrupa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAlüminyum ve Seramik Giydirme cephe sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, Teklif ve Proje departmanlarında görev alacak Mimar ve Teknik personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN *Alüminyum giydirme cephe konusunda en az 3 yıl deneyimli, *Proje ve şantiyelerde görev alabilecek • Uygulama, detay ve imalat çizimleri konusunda deneyimli, •Çuhadaroğlu, Asaş, Saray vb. Alüminyum sistemlerine hakim, •Proje detaylarını ve imalat çizimlerini oluşturabilecek, malzeme siparişlerini verebilecek, *MS Ofis ve CAD programları ve CAD kullanımı konusunda uzman *Avrupa yakasında ikamet eden, *Ehliyetli ve aktif otomobil kullanabilen

  Sektör: İnşaat, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıMetal Sektörüne hizmet vereni firmamıza Autocad ve solidworks bilen çizim ile ilgili personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMetal-Aluminyum sektöründe çalışmak üzere Autocad ve tercihen diğer çizim programlarını bilen Tercihen Kağıthane civarında ikamet eden deneyimli tekniker aranmaktadır.

  Sektör: Alüminyum, Diğer

  Pozisyon: Tekniker, Uzman, Uzman Yard, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıMal kabul ve depolarımızda istihdam edilmek üzere yükleme ve boşaltım gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerForklift Operatör ehliyeti olan, (MEB tarafından yetkilendirilen özel kurumlardan alınmış olmalı) Aktif Forklift kullanabilen, En az 1 yıl deneyimli, Tercihen en az ortaokul mezunu, Askerliğini yapmış, İş disiplinine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden, Vardiyalı çalışabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • AlbaturBursa 22 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYeni mezun / az tecrübeli ( yetiştirilmek üzere ) İş öğrenme hevesi olan Dinamik Yeni şeyler öğrenmeye açık 

  Aranan Niteliklerihracat koordinasyon ve dökümantasyon işlemlerini yürütmek ihracat faturalarının,çeki listelerinin,konşimento talimatlarının hazırlanması Banka, gümrükçü, nakliyeci, fabrika koordinasyonun sağlanması. Sevkıyatı gerçekleştirmek üzere acentelerle bağlantıya geçilmesi ve yüklemelerin tam ve eksiksiz olarak gerçekleştirilmesine yönelik faaliyetlerin sağlanması Üretim ve planlama ile koordineli olarak firmanın ihracat yüklemelerinin haftalık programlar halinde organize edilmes Firmanın yurtdışındaki mevcut firmalar ve müşterilerle olan ilişkilerinin yürütülmesi ve ingilizce yazışmaların yapılması,sipariş safhasındaki ve siparişten sonraki yazışmaların yapılması Lojistik maliyetlerinin hesaplanması ve iyileştirmeler için çalışmaların yapılması. İthalat-ihracat dosyalarının oluşturulması, ilgili raporlamaların yapılması Ofis idare işlerine yardımcı olacak İhracat bedellerinin ödeme planı takibi. Bağlı olduğu müdür & yöneticilerini operasyonel konularda asiste edecek Tercihen İngilizce , Rusça , Arapça dil bilen.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz yapı teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Destek Sorumlusu'' arıyoruz. Satış, ürün vb. analizleri yapmak ve satış raporlarının hazırlanmasına destek olmak, Kurumsal katalog hazırlanmasında görev almak, Fuar organizasyonunlarında görev almak ve katılım sağlamak, Ürün sunumlarının hazırlanmasına destek olmak, Potansiyel müşteri data araştırması yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin sayısal bölümlerinden mezun, Sosyal medya ve dijital pazarlama konuları ilgi alanı olan ve internet dünyasının trendlerine hakim, Satış becerilerine sahip vesatış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını iyi kullanabilen, raporlama becerisi gelişmiş, İş disiplinine sahip, takipçi, öğretici ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, Alüminyum, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman Yard, Uzman

 • İş AçıklamasıPMS A.Ş. İzmir-Kemalpaşa 10.000 m² kapalı alan, 10.000 m² açık alan üzerine yapılandırılmış olup, polietilen modüler yüzer iskele ve duba sistemleri, (Dock Marine Systems Yüzer Platformlar), plastik kano ve şezlonglar, polietilen su depoları, salamura depoları, kimyasal depolar, bidonlar ile müşteriye özel plastik kalıp ve ürün imalatı yapan bir firmadır. Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluş olup içinde bulunduğu dünyada sürekli değişimi ve iyileşmeyi esas alarak çalışan yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile % 100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan bir firmadır. Ailemiz dinamik, yetenekli, başarılı ve kendini geliştirmeyi ilke edinmiş Alüminyum Kaynakçısına ihtiyaç duymaktadır. Yapmış olduğumuz yüzer iskele konstrüksiyonların da; teknik bilgiye ve tecrübeye sahip, görsel açıdan önemli olan ürünlerde el becerisi ile verilen teknik resme uygun göze hitap eden kaynak yapabilme becerisine sahip olmak.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi – Metal İşleri bölümünden mezun, TIG/MIG kaynak metotlarıyla alüminyum kaynak bilgisi ve tecrübesi olan, Teknik resim okumasını bilen, Kaynakçılık üzerine Mesleki Eğitim Belgesine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, Vardiya sisteminde çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sistemli, dikkatli, ve titiz çalışma yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve takım çalışması yeteneğine sahip, B Sınıfı Sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İmalat, Alüminyum

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş.Tekirdağ, İstanbul Avrupa 10 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAlüminyum Profil Fabrikasında Teknik Çizim Ofisinde çalışacak Bay-Bayan Elemanlar Alınacaktır

  Aranan NiteliklerLisans-Ön Lisans Mezunu Autocad Programını İyi Kullanabilen

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Kormetalİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFabrika genelinde görevlendirmek üzere mühendisler ve formenler.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina,Endüstri,Metalurji bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Alüminyum

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu, Mühendis

 • Ayde Alüminyum Eloksal Boya HırdavatBilecik, İstanbul Anadolu 9 Şubat 2017

  İş Açıklamasıo Sorumluluğu altında bulunan birime ait ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından, bakım ve onarımlarından sorumlu olmak. o Üretimin Takibini Sağlamak. o Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. o Kalitenin Sürekliliğini Sağlamak. o Üretim ve idari kısımdan bildirilen tüm arızaları tespit etmek,gerekli ekipmanları sağlayıp onarmak. Arızalar ile ilgili rapor tutmak,bu raporları teknik ofis ve operatörle paylaşmak. o İşletmedeki tüm makine ve ekipmanların periyodik bakımlarını yapmak.Bakımlarda tespit edilip değişmesi,yedeklenmesi gereken tüm parçaların en kısa sürede teminini sağlamak. o Kaynak olacak malzemelerin makineye yerleştirmeden kontrolünü yapmak. o Fabrikada bulunan pres makineleri vb cihazlarda meydana gelen kopma,ayrılma ve montaj işlerinin kaynak ile yapılmasını sağlamak. o Tüm Kaynak İşlerini Yapmakla Sorumlu Olmak.Konstrüksiyon malzeme ile yapılması gereken imalatları teknik çizime göre yapmak. Demir,paslanmaz gibi metal malzemelerin bakımlarını yapmak.

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun. o Kesinlikle Erkek o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o İstanbul anadolu yakası ve Bilecik/Osmaneli de ikamet eden ya da edebilecek İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, Makine, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Mühendis, Stajyer, Eleman, Görevli, Sistem Müdürü

 • İş AçıklamasıERSAŞ ALÜMİNYUM Çerkezköy ekstrüzyon fabrikamızda kalıphane-teknik çizim bölümünde çalıştırılmak üzere bay-bayan makine mühendisi yada makine teknikeri-teknik ressam aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin makine mühendisliğinden mezun, 2 yıllık yüksek okul makine ve ilgili bölümlerinden mezun, İyi derece Auto Cad bilen, Bay adayların askerliğini tamamlamış takım arkadaşları

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıGenel Muhasebe Ve Personel İşlemleri'nin Yapılması İçin eleman arıyoruz Stok takibinin yapılması. Maliyet muhasebesinin yapılması. İdari işlere destek verilmesi. Fatura ve e-faturaların işlenmesi,kesilmesi Cari hesap kontrolü ve mutabakat kontrollerinin yapılması.

  Aranan Niteliklero En az ön lisans muhasebe,lisans işletme,iktisat,kamu yönetimi,ekonomi,çeko,maliye vb bölüm mezunu o Kesinlikle erkek o Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,prezentable,ekip çalışmasına yatkın o Askerliğini yapmış o Eta programını iyi derecede bilen o Seyehat engeli olmayan,aktif araç kullanabilen. o İstanbul anadolu yakası ve Bilecik/Osmaneli de ikamet eden ya da edebilecek İnsan Kaynakları; 0 216-593-2525

  Sektör: Diğer, Alüminyum, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: İşe Alma Uzmanı, Müdür Yardımcısı, Müdür, Eleman, Finansal Analist

 • Yordam DanışmanlıkTüm Türkiye, İstanbul Anadolu 30 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz maden sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Satış Temsilcisi" aramaktayız. İş Tanımı; Türkiye'nin tüm bölgelerinde ziyaretlerde bulunarak, bayilere ithal kömür satışı yapmak, Mevcut müşteri verimliliğini artırmak, Potansiyel müşterileri tespit ederek, yeni müşteri ziyaretleri yapmak ve portföye katmak için çalışmalarda bulunmak, Rakip hareketlerini, piyasa eğilimlerini takip ederek, piyasa araştırması yapmak, Üst yönetime alanı ile ilgili raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerErkek satış temsilcisi Ön lisans veya üniversite mezunu, Sektör deneyimine sahip, Minimum benzer pozisyonda 3 sene tecrübe sahibi, Analitik düşünceye sahip, insan ilişkilerinde başarılı, iş konusunda takipçi, müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Temsil, raporlama, ikna ve iletişim becerisi yüksek, sözlü ve yazılı ifade yeteneğine sahip, Sonuç ve başarı odaklı, Askerlik görevini yapmış, Seyahat engeli olmayıp, mobil çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Madencilik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

 • Adecco GebzeKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2016

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektronik Bakım Teknisyeni" aramaktayız. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl elektronik bakım tecrübesine sahip Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen Tercihen sanayi sektöründe deneyim kazanmış PLC ve AC sürücüleri konusunda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Teknisyen

 • Adeccoİstanbul Avrupa 10 Mayıs 2016

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Teknik Destek Personeli” aramaktayız.   Alüminyum ve aksesuar kalıp resimlerini çizip üretim takibinin yapılması, Katalog detayları, imalat ve aksesuar çizimlerinin yapılması, Numune ve test imalat resimlerinin çizilip imalatının yaptırılması.    

  Aranan Niteliklerİyi derecede Autocad bilgisi, Logikal programına hakim olacak, girilen katalog verilerinin kontrolünü sağlayacak, İmalat ve montaj bilgisi olan, Kalıp dizayn ve ölçülendirme yapabilecek, 3d çizim bilgisi olan, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen.   “ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”  

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Alüminyum İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?