Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Alüminyum İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Alüminyum
 • İş Açıklamasıİstanbul Esenyurt'ta,Otomotiv sektörüne yüksek basınçlı alüminyum döküm parçaları üreten ve hızla gelişmekte olan organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM ELEMANI arıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Elektrik-Elektronik ve ilgili teknik bölümlerden mezun, Enjeksiyon ve hidrolik pres sistemlerinde elektrik, otomasyon, kumanda bakım ve arıza müdahele konularında tecrübeli Tercihen PLC yazılım bilgisi olan İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusuna özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, Vardiyalı çalışabilecek Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Tercihen Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Gürpınar çevresinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerAlüminyum Pres Döküm makinelerinin elektrik ve elektronik nedenlerden kaynaklanan arızaları önleyici periyodik bakım ve onarımları yapmak, Üretimin aksamaması için ilgili tüm birimlerle koordinasyonu sağlayarak bakım faaliyetlerini yürütmek. Elektrik-elektronik bakım operasyonu ile ilgili geri bildirimlerde bulunmak. Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde görev almak

  Sektör: Endüstri, İmalat, Alüminyum

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıAlüminyum giydirme cephe sektöründe hizmet veren şirketimiz mal kabulü, stok takibi, depo ve sevkıyat işlerinin yürütülmesi, Satınalma departmanın tedariklerinin istenen normalara uygunluğunun kontrolü, depolanması ve projeler için rezerv edilmesi, Hatalı gelen ürünlerin red raporu yazılarak iadesinin şağlanması ve gerekli birimlere rapor edilmesi, Güncel stok listesi ve sarf malzeme listesi hazırlayıp rapor edilmesi, Azalan ürünlerin talep listelerinin hazırlanması, Şantiyeye gidecek ürünler sevkıyat programlarının yapılıp, şoförün yönlendirilmesi, Stok dahilinde tutulan demirbaş malzemelerin takibi, Fabrika malzeme istif ve düzeninin sağlanması

  Aranan NiteliklerDepo, Sevkıyat, Mal kabul işleri ile birlikte destek hizmetlerini yönetecek ve yürütecek, Teslimat süreçleri aktif olarak takip edebilecek Lise veya Yüksek okul mezunu Konusunda en az 3 yıl deneyimli Hırdavat ve Nalburiye ürünlerine hakim Çözüm odaklı, iş bitirme ve sonuç odaklı düşünebilen Sorumluluk almaktan kaçınmayan, iş disiplini yüksek Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Tekniker

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerSatış siparişlerinin zamanında sevkini yönetebilen , Cari hesabı ve bakiye takibi yapabilen , İrsaliye fatura işlemlerini yönetebilen   İletişim becerisi yüksek, Dikkatli ve özenli , Sorumluluk alabilecek , Tercihen bayan , Stok Takibi yapabilen , Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen , Deneyimli personel alınacaktır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman

 • Altaş AlüminyumKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKocaeli Gebze Bölgesinde faaliyetini sürdüren Alüminyum Profil üretimi yapan fabrikamızın Kalite Bölümünde göörevlendirilmek üzere tercihen alüminyum profil kalite prosesleri konusunda tecrübeli çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKalite proseslerini takip edebilecek ve üretim proseslerinin gerekli kalite standartlarında işlemesini sağlayacak. İç ve dış uygunsuzlukların (Müşteri şikayetleri ve iadeleri dahil ) kök nedenlerinin analizini yapmak ve gerekli çalışmaları başlatmak, iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında aktif olarak çalışabilecek, Tercihen alüminyum sektöründe deneyimli, MYO veya üniversite mezunu, ms oficce programlarını iyi derecede kullanabilen, Kocaeli Gebze yada İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik, Eldektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Demir-Çelik, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Yönetmen

 • İş AçıklamasıKalite bilincinin çalışanlar tarafından benimsenmesi için gerekli eğitimleri sağlamak, Yaptıkları işten sorumlu tutarak sorumluluk duygusunu aşılamak, Pres,eloksal,boya,paketleme ve sevkiyatta üretim sürecinin ve ürünlerin kontrol takibini sağlamak, Üretimin her aşamasında gerekli kontrol ve testleri yapmak, Üretim kalitesinin arttırılması ve müşteri beklentisinin karşılanması için üretim ve planlama departmanı ile işbirliği içinde olmak, Kalite kontrol formlarının, test raporlarının her müşteri için tek tek oluşturulması, Test raporlarının dosyalanması ve satış bölümüne müşteriye teslim edilmek üzere ulaştırılması, Müşterilere gönderilecek ürünlerin son kontrollerini gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Metal İşleri bölümlerinden veya Önlisans (Teknik ve Mesleki Bölümlerinden Mezun; Kalite kontrol uygulama konusunda bilgi sahibi olan, Üretim süreçlerini takip edebilecek, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Temel ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımlarında deneyimli, Teknik resim okuyabilen, Aktif araç kullanabilen (Tercih sebebidir.) Beylikdüzü-Gürpınar çevresinde ikamet eden Bay - Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olmalıdır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGelen aramaların karşılanması, Tekliflerin hazırlanması,takip edilmesi ve raporlanması, Yurtdışı müşteri sipariş takibinin yapılması, Siparişlerin ERP sistemine girişlerinin kayıt edilmesi , Müşteriye siparişlerin zamanında ulaşmasının sağlanması ve bu süreçlerin takibi, İhracat operasyonlarının yürütülmesi, Sipariş ve sevkiyat işlemlerinin kayıt altına alınması,planlanması ve organizasyonun sağlanması, Satış ekibinin asiste edilmesi.

  Aranan NiteliklerAlüminyum Profil İmalatı yapan firmamızın Beylikdüzü fabrikasında İhracat Satış Destek Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere; Tercihen Lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtdışı yazışmalarını ve görüşmelerini İngilizce olarak yapabilecek, İhracat Satış Operasyon ve Satış Destek konularında en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, ERP programı kullanma becerisine sahip, Müşteri ve sonuç odaklı , takım çalışmasına yatkın, Planlama ,organizasyon becerilerine sahip ve analitik düşünebilen, Beylikdüzü- Gürpınar çevresinde ikamet eden, Tercihen Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • AlbaturBursa 22 Mayıs 2017

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler     Üniversitelerin Endüstri , Makine , Metalurji bölümlerinden veya iki yıllık Üniversite mezunu , Endüstri, Meslek lisesi mezunu Öncelikli Hedefimiz: Kalite Kontrol Yönetimi Proses Kontrol Planlama  ve Ekip Yönetimi ·         Tüm proseslerde sürekli iyileşmeyi ve yalın üretim faaliyetlerini ilke edinip, kalite ve verimlilik arttırıcı çalışmalar yapmak, ·         Yeni ürün proje çalışmalarında kalite sürecini yönetmek, ·         Üretim Hattında Kalite Süreçlerini ve Kontrollerini yürütüp Raporlama Yapabilecek ·         Proses kontrol planlarına göre proses kontrollerinin yapılması, ·         MS-Office programlarını kullanabilen ·         Ekip çalışmasına yatkın ·         Erkek adaylar için  askerliğini tamamlamış olması. ·         Problem çözme ve organizasyon yeteneğine sahip,

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • SİMA ALÜMİNYUMİstanbul Anadolu 20 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik, ilave vb. durumların anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, *Proje bazlı teklif hazırlayabilecek *Fiyat analizlerini yapabilecek kişileri aramızda görmekten memnuniyet duyarız… NOT: Tekliflendirme konusunda tecrübeli olmayan adayların CV'leri dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler*Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden (Servisimiz; Ümraniye, Pendik, Maltepe, Kartal, Ataşehir, Gebze, Tuzla'yadır. Bu alanlar dışında başvuracak adaylar için ulaşım sorun olmamalıdır.) *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Mimar-İnşaat Mühendisi-İnşaat Teknikeri-Makine Teknikeri) *Teklif çalışması konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, *İfade ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, *Çözüm odaklı, analitik düşünen ve hareket eden, *Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik, *Autocad, MS Ofis gibi programlara hakim *Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. *Tercihen cephe konusunda bilgi sahibi olması.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş Açıklaması1979 yılında kurulan Gürsan Alüminyum İmalat Sanayi ve Limited Şirketi, sıva üstü elektrik tesisat borusu (bergman boru) imalatı ile ticaret hayatına başlamıştır. Esenyurt Alkop’taki 7000 m2 kapalı alanda kurulu entegre tesislerinde 140 çalışanı ile ''alurail'' markası altında korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama aksesuarları, masa-sandalye, mobilya kulpları, kapı kolu malzemeleri imal ve ihraç etmektedir. 2013 yılı itibari enerji sektörüne de giriş yaparak Güneş Enerjisi Destek Sistemleri imalatına da başlamıştır Alüminyum sektöründeki 37 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına da özel tasarım ürünler üretmekte olan firmamıza, Şirketimizin proje yönetim/uygulama süreçlerinde müşteriler ile etkin bir iletişim kurarak; Sorumluluğu dahilindeki projelerin uygulama süreçlerinin takibini sağlamak ve yönetmek, Yeni ürün geliştirilmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak ve iş akışının geliştirilmesinde rol almak, Mevcut imalatın her aşamasıyla ilgilenmek ve personelle işbirliği içerisinde olmak, Pazar takibi yaparak yapı firmaları ve piyasa ile yakın temas halinde olmak, Gerçekleşen proje adımlarını değerlendirmek, gerektiğinde revize etmek ve sonuçlarını raporlamak, Süreçlerin hepsinde yönetici ve astları ile koordineli olarak çalışarak organizasyonu sağlamak üzere ''Proje Uygulama Yönetici Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İnşaat - Makina Mühendisliği /İnşaat Teknikerliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Kendine güveni yüksek, girişken ve sonuç odaklı, 35 yaşını aşmamış, seyahat engeli bulunmayan ve tercihen sigara kullanmayan, Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İmalat, İnşaat, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Turancamİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPersonel dosyalarının ve evraklarının düzenlenmesi, SGK işe giriş ve çıkış bildirimlerinin yapılması, Anlık, Günlük, Aylık puantaj takibi ve bordrolama işlemlerinin yürütülmesi, Resmi kurumlara gerekli bildirimlerin yapılması, İnsan kaynakları, muhasebe ve finans departmanının diğer süreçlerinde sorumluluk alınması ve/veya destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler· Personel özlük işlerini takip edebilecek, · SGK ve İş Kanunu mevzuatına hakim, · Şantiye iş akışlarına, iş güvenliği iş sağlığı konularına hakim, · İletişim, planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, · MS Office programlarına hakim, · Tercihen TİGER ENTERPRİSE LOGO BORDRO ERP programında deneyimli, · Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · İş disiplinine önem veren, sorumluluk sahibi, · Çekmeköy – Sancaktepe - Kartal civarında ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Ücret talebi ve referansları belirtilmeyen ilanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır”

  Sektör: İnşaat, Alüminyum, Cam ve Seramik

  Pozisyon: Uzman

 • SİMA ALÜMİNYUMİstanbul Anadolu 20 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*Teknik Ofis ve saha yönetimi konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, *Hakediş ve metraj konusunda tecrübe sahibi, *Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *Tercihen Dış Cephe üzerine minimum 2 yıl deneyim sahibi...

  Aranan Nitelikler*Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden (Servisimiz; Ümraniye, Pendik, Maltepe, Kartal, Ataşehir, Gebze, Tuzla'yadır. Bu alanlar dışında başvuracak adaylar için ulaşım sorun olmamalıdır.) *25-35 Yaş arası Bay/Bayan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *Seyahat engeli bulunmayan, *Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun...

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıHer türlü fatura ,veri girişi ve dosyalama yapmak, Beyannameleri form ve bilgileri hazırlamak, Ofis taşıtlarını kullanabilecek ve gerektiğinde verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek.

  Aranan NiteliklerTekdüzen hesap planına hakim olmak, Tercihen beyannameleri ve formları esas itibariyle hazırlayabilecek düzeyde olmak, Personel giriş çıkış işlemleri, rapor ve bildirge işlemlerine vakıf olmak, Vergi mevzuatına hakim olmak, Tercihen SMMM belgesine haiz olmak, Tevkifat sistemine hakim olmak, Temsil iletişim ve muhakeme yetenekleri güçlü olmak, Tercihen askerliğini yapmış olmak, Tercihen Beylikdüzü bölgesine yakın ikamet etmek.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Sorumlu

 • Şenmak Makinaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için Satış Elemanı arıyoruz Tercihen İngilizce ve/veya Almanca bilen

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Metalurji bölümünden mezun, Tercihen teknik resim bilgisi olan, Tercihen en az iki yıl deneyimli, 30 Yaşını aşmamış, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanılabilen ve seyahat engeli olmayan. Askerlik hizmetini tamamlamış olan, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Makine, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi, Uzman, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş.Tekirdağ 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıErsaş Alüminyum A.Ş.Olarak hedefimiz başarma olgusunu deneyim,bilgi birikimine ve ekip ruhuna bağlayarak ,alüminyum üretiminden çok, sistem üreten firma olarak, gerek Türkiye de gerek ise Dünya pazarında yapmış olduğu sistemler ile alüminyum sektörüne yön vererek hedefini daima zirvede tutmaktır. Bu aşamada firmamızın Veliköy Organize Sanayi Bölgesi No:21 Çerkezköy/TEKİRDAĞ adresinde Tasarım ve Ar-Ge bölümünde çalışacak, tasarımların SolidWorks veya AutoCAD ile hazırlanması, imalat süreçlerinin başlaması için gerekli iş emirlerinin hazırlanması, işin takip edilmesinde aktif rol alacak ve ilgili birim yöneticisine raporlama yapacak "Teknik Ressam" pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Makine Mühendisliği Bölümü Mezunu) Autocad, SolidWorks ve tercihen diğer CAD - CAM teknolojilerini kullanarak modelleme ve tasarım yapabilecek, İmalat için Ürün ve parça çizimlerini hazırlayabilecek, imalat süreçlerinde işin planlamasında aktif rol alacak ve raporlama yapacak, Araştırma, geliştirme süreçlerine katkıda bulunabilecek bilgi ve deneyime sahip, Takım ruhuna sahip ve ekip çalışmasına uyumlu, Alanında en az 2(İki) yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, stres altında dikkatli çalışabilen ve karar verebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Adeccoİstanbul Anadolu, Kocaeli 15 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''Endüstriyel Klima'' alanında faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz için ''PVC Çıta Kesim Elemanı'' aramaktayız. PVC çıta kesim işlemlerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, PVC kapı - pencere ya da alüminyum testere alanında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli (Çayırova, Darıca, Gebze, Dilovası, Körfez, Derince, İzmit) lokasyonunda ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Alüminyum, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGenel Muhasebe Ve Personel İşlemleri'nin Yapılması İçin eleman arıyoruz Stok takibinin yapılması. Maliyet muhasebesinin yapılması. İdari işlere destek verilmesi. Fatura ve e-faturaların işlenmesi,kesilmesi Cari hesap kontrolü ve mutabakat kontrollerinin yapılması.

  Aranan Niteliklero En az ön lisans muhasebe,lisans işletme,iktisat,kamu yönetimi,ekonomi,çeko,maliye vb bölüm mezunu o o Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,prezentable,ekip çalışmasına yatkın o Askerliğini yapmış o Eta programını iyi derecede bilen o Seyehat engeli olmayan,aktif araç kullanabilen. o İstanbul anadolu yakası ve Bilecik/Osmaneli de ikamet eden ya da edebilecek İnsan Kaynakları; 0 216-593-2525

  Sektör: Diğer, Alüminyum, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Eleman, İşe Alma Uzmanı, Müdür, Müdür Yardımcısı, Finansal Analist

 • İş AçıklamasıKesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. durumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan NiteliklerMimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Alüminyum

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker

 • Kormetalİstanbul Avrupa 10 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜretim planlama ve verimlilik konusundaki tecrübesi ile , mesleki bilgi birikimi ile üretim süreçlerimize katkıda bulunmak . Metot ve hat dengeleme çalışmalarının yapılması (mevcut ve yeni ürün) Verimlilik ve fabrika kapasite hesaplarının yapılması. Yalın üretim ve sürekli iyileştirme aktivitelerinin yapılması. Saha çalışmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama ve üretim süreç yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübeli, Sistem kurulum ve işletim tecrübesine sahip ( Netsis programı kullanılmaktadır.) Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş Üretim süreçlerini takip edebilecek , Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: İmalat, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis

 • SİMA ALÜMİNYUMİstanbul Anadolu 8 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden. (Servisimiz; Ümraniye,Pendik,Maltepe,Kartal,Ataşehir,Gebze,Tuzla'yadır. bu alanlar dışında başvuracak adaylar için ulaşım sorun olmamalıdır.) * Şirket ana faaliyetine, amaçlarına ve prosedürlerine uygun olarak genel muhasebe ve maliyet muhasebesinin sonuç hesaplarına intikal eden kayıtların doğru ve zamanında raporlanabilmesi için kayıtların tutulması ve kontrol edilmesi, * Çek, senet, kredi ve diğer finansal hareketlerin takibi ve muhasebeleştirilmesi, * Gelir ve gider kayıtlarının yasalara göre tutulması, * BA/BS ve cari hesap mutabakatların kontrolünün yapılması, * Aylık mali tablo ve nakit akış tablolarının düzenlenip hazırlanması, * Müşteri ve tedarikçi mutabakatlarının yapılması, * KDV, Damga ve Muhtasar beyannamelerin hazırlanmsı ve takibi, * Banka işlemlerinin yapılması ve takibinin yapılması, * Türk Ticaret Kanunu uygulamaları konusunda bilgi sahibi ve Mevzuat değişikliklerini yakından takip etmek, * Vergi ve diğer yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi, * Ay sonu tüm muhasebe işlerinin tamamlanması, * Şirket içinde finansal tablolar çıkararak, şirketin mali durumu ile ilgili analiz yapabilecek, * KDV iadesi ve mahsubu hakkında bilgili olması gibi bir Muhasebe Uzmanının yapması gereken görevleri hakkıyla yerine getirilmesini istemekteyiz...

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına vergi mevzuat ve uygulamalarını raporlamaya hakim, * Aylık yasal beyannameleri hazırlayabilecek, * DATA, LUCA, MİKRO ve MC OFFİCE programlarına hakim, * Cari hesap, banka vb. konularda bilgi sahibi, * Dikkatli ve sistemli çalışabilen, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, * İş kanunu, SGK mevzuatı ile bodro ve özlük işleri konusunda bilgiye sahip, *Ehliyeti olan kişileri şirketimize bekleriz...

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş. Firmamızın Ankara/Altındağ-Siteler adresinde bulunan ve grup firmamız olan ALM Alüminyum Market A.Ş. bünyesinde çalışacak aşağıda belirtilen niteliklere uygun 25-35 yaş arası Bay satış destek elemanı alınacaktır. Üniversite / yüksekokul mezunu, Satış bölümünde yardımcı asistanlık yapabilecek, MS Office programlarını iyi derecede (özellikle Excel) kullanabilen, Temsil becerisine sahip, diksiyonu düzgün, titiz ve sistemli çalışan, sorumluluk bilinci yüksek, Dinamik ve yoğun çalışma temposunda görev alabilecek, Yazı ve konuşma dilini etkin kullanabilen, Sürekli gelişen bilgi teknolojilerine ayak uydurabilen, Organizasyon, planlama ve yönetim becerilerine sahip, kariyer yapmaya istekli, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilen, insan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Detaylı, titiz, düzenli ve iş takibi yapan, Seyahat engeli olmayan, Zaman yönetimi ve önceliklendirmede başarılı, Ankara Siteler civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay satış destek elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGelen teklif taleplerinin incelemek, teklif hazırlamak ve müşteriye iletip takip etmek, Alınan siparişlerin sisteme girilmesini sağlamak, sipariş formlarını hazırlamak, Yönetim biriminin talep ettiği raporları hazırlamak, aylık satış miktarları ile rakamlarını raporlamak, Yurtiçi yüklemeleri takip etmek ve gerekli koordinasyonu sağlamak, Satış öncesi aktiviteler kapsamında, firmanın faaliyet alanı hakkında telefonda tanıtımlar yaparak, yeni müşteriler ile görüşmeler sağlamak ve bu görüşmeleri bağlı bulunacağı yönetici ve satış ekiplerine raporlamak, Pazar araştırması yapmak, Müşteriler ile ilgili tüm önemli bilgileri ve hareketleri müşteri programına kayıt etmek ve ilgili birimlere yönlendirmek, Kendisine ulaşan müşteri şikayetlerini veya problemlerini ilgili birimlere iletmek, Sektörel bültenleri ve ihaleleri dergi, gazete ve internet üzerinden düzenli aralıklarla takip etmek, araştırmak ve raporlamak, Satış destek faaliyetleri kapsamındaki tüm dokümanları kayıt altında tutmak, Masraf ve faturaların takibi, ödemelerin muhasebe bölümü ile iş birliği içinde takip etmek,

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıErsaş Alüminyum A.Ş. firmamızın Genel müdürlüğünde çalışacak yapı Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamıza Avrupa yakasında ikamet eden,Eyüp civarında ikamet edenler tercih sebebidir.25-35 yaş aralığı dış ticaret pazarlama ve operasyon elemanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Tercihen benzer pozisyonda 2-3 yıl çalışmış, İthalat-İhracat mevzuatına hakim olmak, İNGİLİZCE dilini çok iyi bilen, tercihen Fransızca,Rusça,Farsça gibi farklı diller bilen (konuşma-Yazma) İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, araştırmacı, takipçi ve sonuç odaklı çalışabilen, Dinamik ve Sorumluluk sahibi, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına hakim olmak, Yurtdışı pazarlaması yapabilecek ve gerektiğinde yurtdışı ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, B sınıf ehliyete sahip, askerlik görevini tamamlamış, raporların hazırlanıp üst yönetime sunulması,

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: İlan

 • Adeccoİstanbul Avrupa 2 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz alüminyum sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için  “ Teknik Destek Personeli” aramaktayız.   Alüminyum ve aksesuar kalıp resimlerini çizip üretim takibinin yapılması, Katalog detayları, imalat ve aksesuar çizimlerinin yapılması, Numune ve test imalat resimlerinin çizilip imalatının yaptırılması.    

  Aranan Niteliklerİyi derecede Autocad bilgisi, Logikal programına hakim olacak, girilen katalog verilerinin kontrolünü sağlayacak, İmalat ve montaj bilgisi olan, Kalıp dizayn ve ölçülendirme yapabilecek, 3d çizim bilgisi olan, Tercihen İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen.   “ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur”  

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Eleman

 • Kormetalİstanbul Avrupa 28 Nisan 2017

  İş AçıklamasıFabrika genelinde görevlendirmek üzere mühendisler ve formenler.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina,Endüstri,Metalurji bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomotiv, İmalat, Alüminyum

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu, Mühendis

 • SİMA ALÜMİNYUMİstanbul Anadolu 21 Nisan 2017

  İş AçıklamasıKurtköy ofisimizde görevlendirilmek üzere Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen Üniversite mezunu, En az 3 yıllık Üst Düzey Yönetici Asistanlığı deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Raporlama konusunda yetkin, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Temsil ve iletişim becerisi güçlü, Diksiyonu düzgün, prezentabl,

  Aranan NiteliklerAjanda ve email takip edilmesi, ilgili planlama ve koordinasyonların sağlanması, Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Santral, fotokopi, yazıcı, tarayıcı gibi ofis cihazların kullanılması Yönetim katı düzenin sağlanması ve kontrol edilmesi Analiz, rapor, sunum hazırlanması Dosyalama, arşivleme Kişisel konularla ilgili seyahat, toplantı, organizasyonların yapılması ve takip edilmesi

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetici Sekreteri, Resepsiyonist, Yönetim Sekreteri

 • Yordam DanışmanlıkTüm Türkiye 30 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz maden sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Satış Temsilcisi" aramaktayız. İş Tanımı; Türkiye'nin tüm bölgelerinde ziyaretlerde bulunarak, bayilere ithal kömür satışı yapmak, Mevcut müşteri verimliliğini artırmak, Potansiyel müşterileri tespit ederek, yeni müşteri ziyaretleri yapmak ve portföye katmak için çalışmalarda bulunmak, Rakip hareketlerini, piyasa eğilimlerini takip ederek, piyasa araştırması yapmak, Üst yönetime alanı ile ilgili raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerErkek satış temsilcisi Ön lisans veya üniversite mezunu, Sektör deneyimine sahip, Minimum benzer pozisyonda 3 sene tecrübe sahibi, Analitik düşünceye sahip, insan ilişkilerinde başarılı, iş konusunda takipçi, müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Temsil, raporlama, ikna ve iletişim becerisi yüksek, sözlü ve yazılı ifade yeteneğine sahip, Sonuç ve başarı odaklı, Askerlik görevini yapmış, Seyahat engeli olmayıp, mobil çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Madencilik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

İş Habercisi - Alüminyum İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?