Alüminyum İş İlanları

Hepsini Temizle
Alüminyum
 • İş Açıklaması Türk Alüminyum sektörüne 2005 yılından bu yana yenilikler getiren JÜTESAN ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. Uluslararası Sertifikasyonlara sahip 11.000 m2 kendi tesislerinde kaliteli ürün yaklaşımı ile en yeni teknolojiyi yakından takip etmekte,müşterilerine Üst Düzey hizmet sunmaktadır. Üretiminin %60'ını Avrupa piyasasına ihraç eden JUTESAN A.Ş. Aluminyum piyasasında Global Oyuncu olma hedefi ile ilerlemeye devam etmektedir. Sizi, Yurtiçi Satış Operasyonunu genişletmek amacıyla "Yurtiçi Satış ve Pazarlama Temsilcisi" olarak bu gücün bir parçası olmaya davet ediyoruz...

  Aranan Nitelikler JUTESAN Aluminyum Profil İmalat San.ve Tic. A.Ş Satış ve Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde görev almak üzere YURTİÇİ SATIŞ VE PAZARLAMA YÖNETİCİSİ arayışımız bulunmaktadır. Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir ; Tercihen Üniversite Mezunu, Min. 1 yıl Satış Konusunda Tecrübeli, Yurtiçi &Yurtdışı Seyahat Engeli Olmayan,Tercihen İngilizce yada Almanca Bilen MS Office Programlarını İyi Derecede Kullanabilen, İletişim ve İkna Kabiliyeti Yüksek, Sunum Becerileri Olan Müşteri Odaklı, Sorumluluk Üstlenerek Yeni Müşteri Kazanımı ve Mevcut Müşteri Portföyünü Koruyacak, Sürekli Ziyaretler Gerçekleştirecek, Askerlik Görevini Tamamlamış, Diksiyonu Düzgün,Giyimine Özen Gösteren,Güleryüzlü Enerjik İşini Sahiplenen Beylikdüzü ve Yakın Semtlerinde İkamet Eden (Tercih Sebebidir) Ehliyeti Olan, Aktif Araç Kullanabilen Bay Adayların Başvurularını Beklemekteyiz.

 • Muhasebe Müd.Yrd.
  Medical Life Group
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz mermer san.,metal, üretim, sağlık , danışmanlık ve asistance hizmeti gibi farklı sektörlerde bulunan firmamıza Muhasebe departmanının işlerini yürütecek ve ekibini yönetecek Muhasebe Müdür Yardımcısı arıyoruz. · Tüm muhasebe süreçlerinin sorumluluğunu üstlenerek işin sevk idare ve kontrolünün sağlanması, · KVK, VUK, GVK, SGK başta olmak üzere mali mevzuatı takip edebilecek ve uygulayabilecek donanıma sahip olunması, · Tek düzen hesap planı, Teşviklerle ilgili bilgili, Vergi Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku mevzuatına hakim gerekli süreçlere ve güncel değişiklikleri düzenli olarak takip edebilecek.

  Aranan Nitelikler · İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri' nin ilgili bölümlerinden mezun (İktisat, İşletme, Maliye vb.), · Muhasebe alanında En az 5 yıl deneyim sahibi, · Genel Muhasebe uygulamaları, tek düzen hesap planı ve vergi mevzuatlarına hakim, · İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütebilen, · Tercihen SMMM sertifikası sahibi, · İnsiyatif alma ve motive etme becerileri gelişmiş, · Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm odaklı ve detaylara önem veren, · Tercihen Erkek adaylar,

 • Genel Başvuru Proje / Şantiye
  Safi Yapı Sistemleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Alüminyum giydirme cephe sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Merkez ofis ve Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lisans veya Önlisans mezunu, Alüminyun giydirme cephe sektöründe deneyim edinmiş, Orta ve büyük ölçekli benzer projelerde görev almış, Projelendirme, Teklif veya Şantiye Yönetimi alanlarında tecrübeli, İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet eden, Bay veya Bayan.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe öncü firmamız için "ÜRETİM DESTEK ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Disiplinli ve sorumluluk sahibi olan, Üçlü vardiya çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın bay çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Fabrikamıza uygun Fabrika içi disiplini , üretim düzenini ve takibini sağlayacak sevkiyat dahil olmak üzere malın üretiminden çıkışına kadar olan süreci takip edecek sürekli fabrika sahası içinde olacak 2 kişilik bir takım oluşturmak istiyoruz. ( Masa başı değil Sahada Çalışan Kişi arıyoruz )

  Aranan Nitelikler Kafası çalışan Çalışkan,Uyumlu,Saygılı,Hırslı ve Ahlaklı

 • Forkliftçi ve Eleman
  Turkal Alüminyum
  İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Fabrikamıza Forklift kullanacak aynı zamanda forklift kullanımından kalan zamanlarda sevkiyata yardım edecek eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan çalışkan saygılı ve ahlaklı

 • Lojistik Şefi
  Alimex Alüminyum
  Sakarya 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması · Act as the main interface with Marketing Organizations(MO) to communicate deliveries. · Plan the needs of required volume for each destination and coordinate with the logistic companies so that trucks will be available in planned shipment date, · Make contracts with logistic companies and follow up their performance closely for freight cost and on time arrival, · Realize the shipments according to the plans, · Coordinate Import and Export activities, · Prepare and monitor KPI's like; on time ready, on time arrival, freight cost metrics. · Attending local and international projects, being a member or leader of a project

  Aranan Nitelikler · Fluent English knowledge is a must, German knowledge is an asset, · University degree in related departments, · Minimum 2 years of experience in operations/logistic management, · Good command of MS Excel, · Good communication skills, · Analytical minded, · Live or willing to live in or close to Sakarya

 • Tekniker
  Enezcam
  İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Esenyurt' ta bulunan Alüminyum ve Cam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza yetiştirilmek üzere "Tekniker" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu, - Autocad / Solidworks programlarını bilen, - İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, - Diksiyonu düzgün - Sorumluluk sahibi ve disiplinli BAYAN personel alımı yapılacaktır.

 • İş Açıklaması JÜTESAN ALÜMİNYUM A.Ş alüminyum profil imalatı yapan bir firma olarak, Bünyesine bu pozisyona uygun çalışma arkadaşı alacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun Kalite uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Üretim süreçlerini takip edebilecek, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen,iletişim ve raporlama becerileri gelişmiş Temel Ölçüm cihazlarını kullanabilen, Bilgisayar kullanımında deneyimli, Aktif araç kullanabilen (tercihen) İstanbul- Beylikdüzü ve yakın semtlerinde ikamet eden, Bay adaylar askerliğini tamamlamış olmalı, Bayan adaylar 20 - 35 yaş aralığında.

 • Plc Yazılım ve Otomasyon Mühendisi
  Sistem Teknik Ltd.Şti.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük sanayi fırınları mühendisliği ve imalatını yapan firmamız bünyesine, ürettiğimiz makinelerin otomasyon ve devreye alma işlemlerini yapacak deneyimli arkadaşlara ihtiyacımız vardır. Görev Tanımı: PLC YAZILIM ve OTOMASYON MÜHENDİSİ Adres: TOSB-TAYSAD OSB 1. Cadde, 14. Sok., No.3 Çayırova-KOCAELİ Telefon: 0262 658 22 26

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin MEKATRONİK, OTOMASYON, ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ bölümlerinden mezun, PLC yazılım, otomasyon, donanım, kontrol ve kumanda bilgisi olan, Siemens Simatic Manager, WinCC Flexible, WinCC SCADA (tercihen), TIA Portal (tercihen) kullanabilen. İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen, ve iyi bir iletişimci, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, İstanbul/Anadolu Yakası veya Kocaeli ikametli olmak.

 • İş Açıklaması Alüminyum fabrikamızda üretimin çeşitli bölümlerinde çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış, Çamdibi , Yeşilova , Bornova da ikamet eden Adayların başvurmalarını bekliyoruz.

 • Üretim Elemanı
  Burak Alüminyum
  Kırklareli, Tekirdağ 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması ~Sektörün Lider Alüminyum üreticilerinden BURAK ALÜMİNYUM A.Ş. Lüleburgaz fabrikasında görev alacak Tüm pozisyonlarda çalışabilecek MAVİ YAKA ÜRETİM ELEMANI alınacaktır Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir; En az lise (tercihen teknik/meslek lisesi) mezunu, Alüminyum sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, Verimli ve disiplinli çalışan, Mekanik el becerisine sahip olmak, İletişim yönü kuvvetli, Vardiyalı düzende çalışabilecek, gerektiğinde fazla mesai yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tekirdağ,Kırklareli,ve ilçelerinde ikamet eden/edebilecek

  Aranan Nitelikler MAVİ YAKA VASIFLI VASIFSIZ ÜRETİM VE TEKNİK PERSONELLER Alüminyum Ekstrüzyon Pres operatörü Eloksal kaplama elemanı Askılama elemanı Vinç operatörü Toz boya tesisinde askılama elamanı Sevkiyat paketleme elemanı Elektrik bakım onarım teknikeri Mekanik bakım onarım teknikeri Hidrolik Pnömatik bakım teknikeri Kalıpçı Belirtilen görevlerde çalışacak deneyimli yada yetiştirmek üzere vasıflı vasıfsız personeller alınacaktır.

 • Elektronik Bakım Teknisyeni
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektronik Bakım Teknisyeni" aramaktayız. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl elektronik bakım tecrübesine sahip Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen Tercihen sanayi sektöründe deneyim kazanmış PLC ve AC sürücüleri konusunda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Sektöründe Türkiye lideri, Avrupa'nın en büyüklerinden biri olan Grubumuzun Bakım Onarım Bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde 'Elektrik/Elektronik Mühendisi' aranmaktadır. Tesislerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermek bakım planlarını ve bakımlarını yapmak. Proje kapsamındaki işlerde çalışmak. Düzeltici ve önleyici faaliyetleri gerçekleştirmek. Enerji verimlilik çalışmaları yapmak/yaptırmak. Toplam Verimli Bakım uygulamalarında çalışmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Endüstriyel elektronik ve elektronik kart tamirleri konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, CNC bakım, PLC programlama, Elektronik sistemler ve arıza bulma konularında tecrübesi olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen ve vardiyalı çalışabilecek, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İletişim yeteneği ve beşeri ilişkileri güçlü, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti bulunan.

 • Erp Sorumlusu
  Altaş Alüminyum
  Sakarya 16 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sakarya 3. Organizede bulunan fabrikamıza ERP giriş ve kontrol işlemlerinden sorumlu uzman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Erkek adaylar için askerliğini yapmış En az 3 yıl deneyimli

 • Yurtdışı Pazarlama
  Pb Dış Ticaret (Premier…
  İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Alüminyum profil ihraç eden firmamız için; Yeni müşteri bulmak Pazar araştırması yapmak Mevcut müşterilerin sipariş takibini yapmak İhracat işlemlerini gerçekleştirmek Yurtdışı seyahat planlaması yapmak ve müşterileri ziyaret etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İhracat operasyon süreçlerinde tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen 2 yabancı dil Fransızca bilen, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, Raporlama ve analiz yönü gelişmiş, Yurtdışı seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası’nda ikamet eden ya da ulaşm problemi omayan

 • İş Açıklaması - Lise veya E.M.L. mezunu - Mesleki eğitim belgesi olan - Askerliğini yapmış - Alüminyum kaynağında tecrübeli - 3 Yıl mesleki tecrübeye sahip - Yoğun İş Temposuna ayak uyduracak - 25 - 35 yaşlarında - Vardiyalı Çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Otomotiv Yan Sanayinde faliyet gösteren firmamızda, Alüminyum Kaynak Operatörü olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Otomotiv endüstrisinin Alfa Romeo, Fiat, Mercedes ve Toyota gibi önemli markalarının tedarik zincirinde, yüksek basınçlı döküm parçalarının imalatını yapan firmamız, gelişen organizasyon yapısında değerlendirmek için yönetici aramaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen alüminyum parçaların talaşlı imalatında tecrübeli, CAD/CAM, tezgah ve takım bilgisine sahip, Mühendislik fakültesi (makine/endüstri/imalat mühendisliği) mezunu, Otomotiv endüstrisinin iş kültürüne sahip ve OEM projelerinde yer almış, İyi derecede İngilizce bilen, İşine heyecanla bağlı, dinamik ve analitik düşünceli.

 • Şantiye Şefi - Alüminyum Giydirme Cephe
  Mayem Alüminyum Yapı Sistemleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ağustos 2015

  İş Açıklaması - Yurt içi ve yurt dışı işlerde şantiye şefliği yapmak - Mobilizasyon ve Ekipman oluşturma - Ekip oluşturma ve yönetme - Montaj faaliyetlerinin iş programına göre yapılması - Malzeme kabülü ve korunması - İş, ekipman ve personel yönetimi ve kontrolu - İş ve işçi güvenliğine uygun çalışma - Şantiye teslimi

  Aranan Nitelikler -Benzer pozisyonda en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak -MS Office ve Autocad programını bilmek -Lisans mezunu yada en az tekniker olmak -İşbirliği ve koordinasyon yeteneği iyi olmak, yöneticilik yapabilecek kabiliyette olmak,Anlayışlı,güleryüzlü,prezentabl olmak -Sürücü belgeli olmak ve aktif araç kullanabilmek, askerlikle ilişkisi olmamak -Tercihen Orta düzeyde İngilizce konuşmak ve yazmak

 • İş Açıklaması Kesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. duırumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan Nitelikler Mimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Tercihen cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

 • İş Açıklaması Sakaryada bulunan alüminyum ekstrüzyon imalatı yapan tesisimize, tecrübeli imalat sorumlusu aranmaktadır. İmalat, sevkiyat,kalite, bölümlerinin sorumluluğunu üstlenecek olması sebebiyle deneyimli olması önemli olduğundan diğer adayların başvuru yapmamasını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, İmalat ve üretim konusunda personel yönetim ve idare edebilecek, İşletme sorumluluğu üstlenebilecek , Sakarya'da ikamet edebilecek,

 • Bölge Satış Sorumlusu
  Krm Özel İstihdam Hizmetleri…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Mayıs 2014

  İş Açıklaması Yapı malzemeleri (Alüminyum sistemler) alanında hizmet veren Alman menşeili müşterimiz için BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU aramaktayız. Alüminyum sistemlerin satış aktivitelerini yürütmek Projeleri yakından takip etmek Potansiyel müşteriler ve şantiyeler ile görüşmeleri yapmak Bayiler ile etkin iletişimi devam ettirmek

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Benzer alanda satış deneyimi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Bayi ilişkilerini yönetebilecek Tercihen yapı sektöründe tecrübeli MS Office programlarını kullanabilen Yazılı, sözlü iletişim becerileri gelişmiş Askerlik hizmetini tamamlamış Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Alüminyum İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?