Bargello Perfume

Bargello Perfume
Bargello Perfume www.bargello.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Bargello Perfume İş İlanı Ara

Bargello Perfume Hakkında

Bargello Perfume 1950 yılında kozmetik sektörüne  adım atan Gonca Kolonyaları firmasına bağlı olarak  2004 yılında tecrübeyle kurulmuş ve parfüm sektöründe kaliteyi  ekonomik bir şekilde temin edebileceğiniz kendisine ait parfüm satış mağazalarında ‘1 Alana 1 Bedava’ sloganı ile satış yaparak sektöre damgasını vurmayı başarmıştır. Dinamik bir dünyaya sahip parfüm sektöründe ^ Kalite olmadan marka olmaz^ sözünü ilke edinen Bargello Perfume sektörde kendini kanıtlamış tek firma olma özelliğini korumaya devam etmektedir. Bu özelliğini her geçen gün büyüyen mağaza zinciri, müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdikleri önem ile sürdürmektedir. Firma ürünlerini  Sağlık Bakanlığı onaylı tesislerinde hijyen kurallarına uygun  olarak üretmekte ve IFRA standartlarına uygun hammadde kullanarak  sektörde şikayet konusu olabilecek alerji  yapan ve kalıcı olmayan parfümlerin  önüne geçmektedir. Aynı zamanda firma ürünlerini gelişen şartlara göre ve müşterilerin istekleri doğrultusunda güncellemektedir .  İnternet  yada  mağazalardan yapacağınız alışverişlerde 48 saat kalıcılık garantisi alabileceğiniz ve memnun kalmadığınız takdirde değişim veya iade yapabileceğiniz ürünleri ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Bargello  Perfume ilk günkü gibi  titiz ve özverili çalışmasıyla yoluna devam etmektedir . 

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 100 Mavi Yaka 100 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 18:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Bayram Yardımı

Bargello Perfume İş Başvurusu

Bargello Perfume, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Bargello Perfume firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Bargello Perfume ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Bargello Perfume iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Bargello Perfume iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver