Bölge Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigortacılık  

Bölge Sigorta Aracılık Hizmetleri hakkında:

Bölge Sigorta Aracılık hizmetleri Mayıs 2012 yılında İzmir de kurulmuştur. Kurumsal prestij ve amatör ruhun samimiyet ilkeleri ile sektörde hizmet vermek en başından beri değişmez prensibimiz olmuştur. O günden bugüne insan odaklı çalışma şeklimiz gerek müşterilerimizde gerek çalışanlarımızda kazan kazana dayalı iş ilişkisi olgusunu her daim hissettirmiştir.

Portföyümüzün büyük kısmı bireysel müşterilerimizden oluşmakta ve onlara kişiye özel hizmet vermenin sorumluluğunu taşıdığımızı her iş akışımızda yansıtmaktayız. Eğitime önem veren yapımızdan kaynaklı sektörün yerel okulu olarak anılmak ve sektöre ilk defa adım atmış arkadaşlarımızı meslek sahibi edindirmek Bölge Sigorta için yaşadığımız coğrafyaya vefa borcunu ödemek anlamına gelmektedir. Sektöre kazandırılmış her donanımlı birey Türkiye’de sigortacılığın gelişimine bir tuğla eklemek anlamına gelmektedir. 9 yıllık süreçte özellikle Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları ürünlerinde elde ettiğimiz başarılar eğitimin, birikimin ve gençlerden oluşan kadromuzun enerjisinden kaynaklıdır. Bu başarıları sürekli kılmak adına gelişime ve değişime her zaman açık olmamız gerektiğini hiçbir zaman unutmamaktayız.

Bugüne kadarki süreçte çözüm ortaklığı yapmış olduğumuz tüm şirketlerin sahadaki yüzü olduğumuzu unutmadan kurumsal kimliklerinin dokusuna uygun hareket ederek çalıştık. Birçok kez şirket içi Türkiye dereceleri yapmış olmanın yanında şirket etik kurallarına uygun davranan örnek bir acente olmanın gururunu buna borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. Bölge Sigorta acenteliğini sürdürdüğü şirketlere, müşterilerine, çalışanlarına, topluma olan tüm sorumluluklarını en üst düzeyde yerine getirerek yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Bölge Sigorta Aracılık Hizmetleri İş İlanları