Kalite Kontrol Stajyeri İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalite Kontrol Stajyeri
 • Kalite Kontrol Asistanı (Eşarp)

  Vakkoİstanbul Avrupa 23 Eylül 2022
  İş AçıklamasıEsenyurt Üretim Merkezi, Kalite Kontrol Direktörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere "Kalite Kontrol Asistanı(Dönemsel)" arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerTercihen Tekstil MYO boya- baskı-dokuma bölümlerinden mezun , Boyahane finish kontrol veya Emprime baskı alanında min. 3 yıl deneyim sahibi, Üretim aşamasında / sonrasında ürünlerin ara ve final kontrollerini yapabilecek, Ms Office programlarına hakim, Sorumluluk bilinci yüksek, sonuç odaklı çalışan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kalite Kontrol/Güvence Elemanı, Kalite Kontrol Elemanı, Kalite Kontrol Görevlisi, Kalite Kontrol Stajyeri, Giriş Kalite Kontrol Elemanı, Giriş Kalite Kontrol Sorumlusu, Giriş Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı, Kalite Kontrol Asistanı

 • Doğaya Dost Sanayi/proje Bazlı Stajyer-Kalite Güvence

  Fritermİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Eylül 2022
  İş AçıklamasıFRITERM 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ticari soğutma, Endüstriyel Soğutma ve İklimlendirme sektöründe projelendirme, imalat, taahhüt ve satış faaliyetleri ile gelişimini sürdürmüştür. Süreç içinde kanatlı borulu ısı eşanjörlerinde uzmanlaşmış olup İklimlendirme alanına (Endüstriyel Soğutma, Klima, Soğutuculu Teşhir Reyonları, Enerji ve Proses Soğutma sektörüne) yönelik hemen her türlü kanatlı borulu ısı değiştiriciyi kendi özgün yazılımını kullanarak tasarlamakta ve üretmektedir. Halen İstanbul Tuzla’ da 13.000 m² ve Kocaeli Dilovası’nda 38.000 m² olmak üzere toplam 51.000 m2 kapalı alana sahip iki üretim tesisi, AR&GE Merkezi,Friterm Akademi; 350 yetkin personeli, modern makina ve donanımı ile FRİTERM sektördeki öncü tedarikçi rolünü pekiştirmiştir. FRİTERM ISO 9001-2015; Çevre Yönetim Sistemi ve ISG Yönetimini de içeren Entegre Yönetim Sistemine ayrıca Ürün Performans sertifikaları ile Avrupa ve C.I.S. Ülkeleri Uyumluluk sertifikalarına (CE; EAC) sahiptir. Doğaya Dost Sanayi ilkesi ile uyum içinde çalışmasını sürdüren FRİTERM Dilovası Ana Üretim Tesisinde çevreye azami özen gösterilerek, güneş (PV) , doğal kaynaklardan enerji elde eden yeşil bina standartlarında inşa edilmiş ve BREEAM Very Good seviyesinde sertifikalanmıştır.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisliği veya Kaynak Mühendisliğibölümlerinde okuyan veya mezun, Kalite Güvence alanında kariyer hedefi olan, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü, Araştırmacı, dikkatli, analitik düşünebilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, ISO 9001 /14001 Yönetim Sistemleri ve Ölçüm tekniklerin konularında bilgili olması tercih sebebi 6 ay boyunca haftanın 5 günü Kalite Güvence ekibine dahil olarak; Kalite Kontrol ve Kalite Güvence kapsamında uygun olmayan çıktıya yönelik verilerin analizini yapmak ve çalışmalara destek vermek Verilerin takibi ve raporlanmasını yapmak Dokümantasyonların düzenlenmesinde destek vermek Çevre boyut etki analizleri projesinde çalışmak Atık sahalarının tanımlanması sürecine destek vermek Çevre operasyonel kontrollere destek vermek Doğaya Dost Sanayi Projesi Kapsamında kendisine verilen görevi yürütmek

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Kalite Kontrol Stajyeri

İş Habercisi - Kalite Kontrol Stajyeri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?