Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Elemanı
 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider firmalara merchandising hizmeti veren firmamız için, Resmi kurumlar (Vergi dairesi, SGK, Noter gibi) ile ilgili tüm yazışmaların gerçekleştirilmesi ve evrak kayıtlarının tutulması, Şirketin sahadaki evrak işlerinin ve fatura işlemlerinin yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Hem ofis içerisinde, hemde sahada görev alabilecek, 23 - 35 yaşları arasında, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif, dinamik ve diksiyonu düzgün, Resmi kurumlarda çıkabilecek problemler karşısında çözüm odaklı çalışabilecek, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Tampon baskı makinasında serigraf tuş baskı yapabilecek, Depoya gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak, Gerektiğinde teknik servise destek olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Lojistik, E-Ticaret, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • Alkonİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan yönetim ofisimizde görevlendirilmek üzere; Şirkete gelen telefon aramalarında müşteri bilgilendirme ve yönlendirmelerinin yapılması Şirket içi ve şirket dışı iletişimin sağlanması, Ofisin günlük misafir trafiğini yönetilmesi, yönlendirilmesi Kargo trafiğinin yönetilmesi, ilgili kişilerin zamanında bilgilendirilmesi, Ofis içi ve ofis dışı işlere destek olabilecek, Banka, özel ve resmi kurumlardaki evrak takip işlemlerini yapabilecek, Dosyalama, arşiv ve dökümantasyon işlerini takip edebilecek.

  Aranan NiteliklerÇözüm odaklı, Tertipli ve düzenli, Görev ve sorumluluk bilinci olan, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, MS Office programlarına hâkim, Dış görünüşüne önem veren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * İkna Kabiliyeti Olan

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * Yoğun Telefon Trafigine Uyum Sağlayabilen

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Sekreter, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıOfisimizde Ön muhasebe yapabilecek, Çağrılara bakıp yönlendirme yapabilecek Kayıt tutabilecek bir iş arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerOffice programları bilen, Güler yüzlü, Diksiyonu düzgün,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Century21 Privateİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Tercihen lise/yüksekokul mezunu ''Emlakçı'' değil ''Gayrimenkul Danışmanı'' olmak isteyen , Yüksek kazanç ve kariyer hedefi olan Minumum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen Kendini işine adayan ve ciddiyetle bu işi yürütebilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek Temsil ettiği markayı kendi özellikleri ile karşı tarafa taşıyabilen İş ahlakına önem veren ,dürüst,müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirleyecek Temsil ve ikna kabiliyetine güvenen ,özgüveni yüksek , girişimci ruha sahip Ms Offıce programlarını kullanabilen Kendi işini hızlandırmak amacıyla tercihen araç sahibi Daha önce bir firmada gayrimenkul danışmanlığı yapmış ya da kendini bu işi yapmaya uygun gören Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz..

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Broker, Danışman, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • Yöntem Akademiİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri alanında YÖNTEM AKADEMİ bünyesinde görevlendirilecek ENGELLİ OFİS PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır. . Ofis işlerinde destek olabilecek, · Dosyalama yapabilecek, · Kargolama ve kargo takibi yapabilecek, · Veri girişlerini takip edebilecek, · Gerekli durumlarda yiyecek, içecek ikramında bulunabilecek, · Gelen misafirlerimizi karşılayabilecek,

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Tercihen 22-28 yaş arası, · Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, · Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan (fiziksel, görsel ve işitsel engeli olmayan) · MS Office programlarını kullanabilen, · Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyetine güvenen, · Esenler/Tekstilkent lokasyonuna ulaşımı kolay.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Uzman Yard, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER KİMDİR Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 111 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar. Diksiyonu düzgün akıcı konuşabilen Lise , üniversite ya da yüksek okul mezunu Güler yüzlü Düzenli çalışamyı seven , titiz , dikkatli ve sorumluluk sahibi MS Office uygulamasını aktif olarak kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı ve sabırlı 25 yaş üzeri Bayan

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSATINALMA VE MUAHSEBE DEPARTMANIMIZA LİSE VEYA YÜKSEKOKUL MEZUNU YARDIMCI ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLise veya Yüksekokul Mezunu Satınalma ve ön muhasebe konusunda deneyimi olan, Tercihen mekanik tesisat sektöründe çalışmış. Ekip çalışmasına uyumlu Analiz yeteneği gelişmiş,. Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı aranmaktadır BURSA'da ikamet eden

  Sektör: Mekanik Tesisat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFirmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda Şoför alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif kullanabilen, Tercihen A2 Motor ehliyeti olan ve aktif bir şekilde kullanabilen (motor sahibi de olabilir) Benzer bir pozisyonda tercihen tecrübeli, Ofis içi ve dışında yöneticilerinin verdiği görevi yerine getirecek, Şirketimizin iç ve dış evrak takibini yapabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı, güler yüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu (Haftasonu ve tatillerde çalışabilecek) Askerlikle ilişiği bulunmayan, 25 - 45 yaş aralığında Bodrum’da ikamet eden ŞOFÖR arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Şoför

 • Landor Lojistik ve Taşımaİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıLojistik Sektöründe 25 yıldır faliyet gösteren firmamızın İstanbul Merkez ofisi için Yurtdışı Acente ve Müşteri ilişkileri Departmanı personeli

  Aranan Nitelikler-Lojistik sektöründe deneyimli veya yetiştirilmek üzere , İyi derece de Almanca veya İngilzce bilen, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden genç dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu... İstanbul Sancaktepe merkez ofisimizde görevlendirmek üzere “Operasyon Destek Elemanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu Ön Muhasebe veya Lojistik bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Orta seviyede İngilizce bilen, Ön muhasebe bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, İnsani ilişkileri kuvvetli , ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, Ms Office programlarını hakim, İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden bay personel alınacaktır.(SANCAKTEPE, KARTAL,PENDİK,TUZLA VE SULTANBEYLİ CİVARI)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıİNGİLİZCE BİLEN YETİŞTİRİLMEK ÜZERE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

  Aranan NiteliklerERKEK ADAYLARIN ASKERLİKLERİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI, TERCİHEN AVRUPA YAKASINDA İKAMET İYİ DERECEDE WORD,EXCEL BİLEN

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıHadımköy de mobilya ve dekorasyon hizmet veren fabrikamıza mobilya imalatından anlayacak ve proje okuyabilecek tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN. OFİS PROGRAMLARINA HAKİM. ÜRETİM KONUSUNDA ANALİZ YAPABİLEN VE ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞAN. ÜRETİM PLANLAMA VE PROJE YÖNETİMİ YAPABİLECEK. EN AZ 2 YILLIK MOBİLYA SEKTÖRÜNDE DENEYİMİ OLAN. ASKERLİKTEN MUAF VEYA BİTİRMİŞ OLAN. DİKSİYONU DÜZGÜN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN. BAY ELEMAN ARANIYOR.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Bando KayışKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOtomotiv ve endüstriyel güç aktarma kayışları üretimi konusunda faaliyet gösteren %100 Japon sermayeli firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip satın alma elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Satın alma (hammadde & işletme malzemeleri )siparişlerinin hazırlanması,takibi ve lojisitk konusunda tecrübeli, -Logo Unity/Tiger programını aktif olarak kullanabilme ve raporlama yapabilme tecrübesine sahip, -MS office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, -Mail yazıp okuyabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, -Analitik düşünme yeteneğine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına yatkın, -Kocaeli/Gebze ve İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -En az Yüksek Okul mezunu -25 ila 30 yaş aralığında, -Bay/Bayan

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI BİR FİRMA DA ÇALIŞACAK, 1-ZİRVE MUHASEBE PROGRAMINA HAKİM 2-BİLGİSAYARA HAKİM 3-DİKSİYONU DÜZGÜN 4-YENİLİKLERE AÇIK 5-DENEYİMLİ İŞ ARKADAŞI ARANIYOR.

  Aranan NiteliklerÖN MUHASEBE DENEYİMİ OLAN (ZİRVE PROGRAMINI KULLANMASI ŞART) DİKSİYONU DÜZGÜN UYUMLU ÇALIŞABİLECEK ÇSGB BAĞLI FİRMADA ÇALIŞMIŞ OLUP BAKANLIK GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINA HAKİM TECRÜBELİ

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİnce yapı sektörünün önde gelen firmasının Kozyatağı ofisinde görev almak üzere personel aranmaktadır. İş Tanımı: Telefonlara bakılması Kapıya bakılması Çay demlenmesi ve servis yapılması Mutfak düzeninden ve temizliğinden sorumlu olunması Genel temizlik işleri Firmanın kadrosunun büyük bir bölümü şirket dışında çalıştığından ofiste 5-6 kişi bulunmaktadır. Bu sebeple çok yoğun bir servis, telefon ve kapı trafiği bulunmamaktadır. Alınacak personel diğer zamanlarda verilen işlere destek olacaktır. Asgari ücret ödenecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Temizlikçi

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz mali müşavirlik ofisi olarak faaliyet gösteren müşteri firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere tecrübeli " Ofis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret lisesi mezunu, Asgari 3 yıl tecrübeli, Tercihen orka programı kullanabilen, Kdv - muhtasar -geçici- ba bs yapabilen, Sgk işe giriş -çıkış işlemlerini yapabilen, Cari hesap takibi yapabilen, Resmi dairelerde evrak takibi yapabilen, Banka ekstrelerini işleyebilen, Ms Office Programlarına hakim, Tercihen muhasebe bürosu deneyimi olan, Ulaşım problemi bulunmayan,(iş yerimiz Üsküdar Marmaray istasyonunun yanındadır)

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Yetkili Yardımcısı

 • Data Grupİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulum hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Personeli personeli aranmaktadır. Tedarikçilerden temin edilen modem, telefon, tablet gibi cihazların ekiplere ve taşeronlara hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması, Bayilerimizin ve merkez deponun stok takibinin yapılması, yönetime raporlanması.

  Aranan NiteliklerLise, MYO veya Üniversite mezunu, Müşteri, bayi ilişkileri konusunda deneyimli, Analitik ve istatistik yönü güçlü, iletişim beceresi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. Firma lokasyonumuz İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız bölgenin,sektöründe tanınmış,güven veren,zengin müşteri portföyüne sahip,örnek gayrimenkul ofislerinden biridir. Bağdat Caddesi,Caddebostan'daki Gayrimenkul ofisimizde çalışacak; Görev tanımı: Ofiste müşterilere servis vermek(Müşterilere daire göstermek ve alternatifler sunmak),dairelere afiş asmak,ofis temizliği,fatura yatırma,ofis işlerinden sorumlu vb.

  Aranan Nitelikler- İnsan ilişkilerinde başarılı - Diksiyonu düzgün - En az lise mezunu -Disiplinli çalışma prensibine sahip -Satış alt yapısı olan veya satış konusunda yeteneği bulunan -Dış görünümüne önem veren -Tercihen sektörde daha önce çalışmış ve yakınlarda ikamet eden -Yüksek gelir hedefi olan -Devamlı kendisini geliştirme yeteneğine sahip ve güler yüzlü Çalışma sistemi Maaş + Prim + SSK

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSektörünün belirleyicisi durumunda, global pazarların gözde markaları arasında yerini almış, şıklığın ve zerafetin aranan markası firmamızın; KONYA'da yeni açılacak Mağazasında; SETRMS’in misyon, vizyon, felsefesine ve hedefleri doğrultusunda, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen; Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek; Güçlü iletişim becerilerine sahip, yenilikçe ve değişime açık; "OFİSBOY" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler- 28 yaşını aşmamış, - En az lise mezunu, - Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren ve dikkat eden, - Pratik, hızlı, insan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, - Mağaza içinde ve dışında verilecek işleri yerine getirebilecek, - Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilecek, - Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Bay Idari Hizmetli/Ofisboy aramaktayiz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıETİKET PLANLAMADA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ELEMAN

  Aranan NiteliklerERKEKLERDE ASKERLİĞİN TAMAMLANMIŞ OLMASI, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TERCİHEN İYİ DERECEDE WORD,EXCEL BİLEN

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıYENİBOSNA OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; CARİ HESAP VE STOK TAKİBİ YAPABİLECEK, FATURA - E-FATURA KESEBİLECEK, POS SLİPLERİNİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK, CARİ MUTABAKAT YAPABİLECEK...

  Aranan NiteliklerBAY - BAYAN -- 30-40 YAŞ ARALIĞINDA, SORUMLULUK SAHİBİ, PROBLEM ÇÖZME VE TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ, TERCİHEN; TİCARET LİSESİ MEZUNU, LOGO - MİKRO PRG. BİLEN, SİGARA KULLANMAYAN...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul'da bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz. ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • İş Açıklamasıİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu görev ve projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve techizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması

  Aranan NiteliklerFİKİR OSGB'de çalışmak üzere - Diğer Sağlık Personeli ( İşyeri Hemşiresi) - C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız. Ofis işlerinde ve yönlendirmelerde görev alacak,ofis ve saha çalışması olması planlanmakla birlikte hızlı problem çözebilme yeteneğine sahip, iyi bilgisayar kullanabilen, Mevzuat, yönetmelik ve kanunları aktif takip eden ve ilgi duyan ve hakim olan, MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek uyumlu çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, İş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen, Bay ve Bayan ekip arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Ofis Elemanı, İş Güvenliği Uzmanı

 • Adeccoİstanbul Anadolu 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz güç elektroniği alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘Office Admin’ pozisyonuna çalışma arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl deneyimli, İyi derecede ingilizce bilen ERP sistemleriyle ilgili deneyim sahibi.

  Aranan NiteliklerSisteme sipariş girişlerinin yapılması, Lojistik, gümrük vs gibi alanlarda iş takibi yapılması, Arızalı ürünlerin takibinin yapılması, Faturaların sisteme işlenmesi ve servisin yönlendirilmesi. Adecco, İşkur'un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Era Camİzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Bayraklı merkez adresinde çalışacak, sipariş bölümü ve ön muhasebe için bayan personel alımı.

  Aranan NiteliklerLisans mezunu, çok iyi derecede netsis kullanabilen bayan personel .

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.