Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Elemanı
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışından şirkete gelen telefonların yanıtlanması, kayıtlarının alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Tüm kurye, kargo ve evrak trafiğinin yönetilmesi, Toplantı - takvim organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Günlük yazışma, raporlama, dosyalama ve arşivleme çalışmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerYalıtım ve izolasyon malzemeleri alanında üretim ve satış faaliyeti gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. En az meslek yüksek okul mezunu ( tercihen üniversite ), Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 17 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider firmalara merchandising hizmeti veren firmamız için, Resmi kurumlar (Vergi dairesi, SGK, Noter gibi) ile ilgili tüm yazışmaların gerçekleştirilmesi ve evrak kayıtlarının tutulması, Şirketin sahadaki evrak işlerinin ve fatura işlemlerinin yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Hem ofis içerisinde, hemde sahada görev alabilecek, 23 - 35 yaşları arasında, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif, dinamik ve diksiyonu düzgün, Resmi kurumlarda çıkabilecek problemler karşısında çözüm odaklı çalışabilecek, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıBağdat Caddesi,Caddebostan'daki Gayrimenkul ofisimizde çalışacak; Görev tanımı: Ofiste müşterilere servis vermek,dairelere afiş asmak,ofis temizliği,fatura yatırma,ofis işlerinden sorumlu vb.

  Aranan Nitelikler- İnsan ilişkilerinde başarılı - Diksiyonu düzgün - En az lise mezunu -Disiplinli çalışma prensibine sahip -Satış alt yapısı olan veya satış konusunda yeteneği bulunan -Dış görünümüne önem veren -Tercihen sektörde daha önce çalışmış ve yakınlarda ikamet eden -Yüksek gelir hedefi olan -Devamlı kendisini geliştirme yeteneğine sahip ve güler yüzlü

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTurkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Tampon baskı makinasında serigraf tuş baskı yapabilecek, Depoya gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak, Gerektiğinde teknik servise destek olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Lojistik, E-Ticaret, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuarlarla ilgili mevcut dataların Excel tabloları üzerinden düzeltilmesi ve düzenlenmesi görevlerini yürütecek, mevcut dataları CRM programına girişini gerçeklecek, iyi derece bilgisayar kullanımına ve Excel programına hakim takım arkadaşları aramaktayız. Pozisyona başvuracak adaylarda EXCEL programının kullanılmasının iyi derece olması aranmaktadır. Çalışma; 13 Ekim 2017 tarihine kadar sürecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00 (Cumartesi Pazar Tatil) Günlük Ücret : 70 TL'dir. ( Yol ve yemek ücreti bu rakama dahildir).

  Aranan Nitelikler19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Ajans, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Operatör, Temsilci

 • İş AçıklamasıKadıköy merkezde 17 senedir faaliyette bulunan Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine hasta memnuniyetini ön planda tutacak diş hekimi asistanı & banko görevlisi aranmaktadır. www.kadikoydis.com

  Aranan Nitelikler-Diş Hekimliği sektöründe en az 5 yıl deneyimli, - Hasta memnuniyetini ön planda tutan - Sigara içmeyen - Disiplinli - Ekip çalışmasına yatkın - Hasta yanında hekime yardımcı olacak - Diş hekimi asistanı & banko görevlisi aranmaktadır. *Lütfen hasta yanında tedavi tecrübesi olmayan adaylar başvurmasınlar.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Asistan, Ofis Elemanı, Yönetici Asistanı

 • Ege Karbonİzmir 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıCoca Cola ve Tuborg gibi kurumsallara hizmet verip, Sektöründe liderlik eden EGE KARBON Teknik Servis Merkezi bünyesinde görev alacak ve ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen OFİS BÖLGE SORUMLUSU çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler· MYO veya üniversite mezunu, · Temel bilgisayar bilgisine sahip ve ofis programlarını kullanabilen, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek · İş takibi yapabilen, · Dinamik, sorumluluk sahibi ve ekip çalışmasına uyumlu, · Kendisine verilen görevleri eksiksiz ve zamanında yapabilecek, · Gerektiğinde operasyon süreçlerine ve ofis içi organizasyonlara destek verilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız. · Call Center ve/veya Müşteri ilişkileri tecrübesi olanlar tercih nedenidir.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Şef Yardımcısı, Ofis Elemanı

 • Tuzla Apart Hotelİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOtelimizin günlük mail trafiğini koordine edip, gelen rezervasyonları değerlendirmek, müşterileri güler yüz ile karşılayıp memnuniyetini sağlamak....Misafirlerin check out Hesap kapatma ve fatura kesme işlemlerini prosedürlere uygun olarak yapmak.

  Aranan NiteliklerTuzla marina karşısında ki otelimiz de çalıştırmak üzere, Turizm sektöründe tecrübesi olan Bilgisayar bilgisi ileri derece de , Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İngilizce dil bilgisine sahip, ERKEK RESEPSİYONİST ARIYORUZ. İSTANBUL DIŞI MÜRACATLAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR. TUZLA BÖLGESİNE YAKIN OTURANLAR TERCİH SEBEBİDİR.

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Engelli Çalışma Arkadaşları' arayışındadır; En az lise mezunu, tercihen önlisans mezunu, Tercihen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistemli, düzenli çalışma ve iş takip yeteneği olan, İletişim becerileri gelişmiş, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan, Bursa, Orhangazi, Gemlik çevresinde ikamet eden/edebilecek.

  Aranan Niteliklerİlanımız Genel Başvuru niteliğindedir. Olumlu değerlendirilen adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında şirketimiz bünyesindeki uygun departman ve pozisyonlarda görevlendirilecektir. Adaylardan engel durumlarını ve iş gücü kaybı yüzdelerini başvurularında belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSATINALMA, İDARİ İŞLER, YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI konusunda referanslı tecrübeli İş takibi yapabilecek, dinamik, çalışkan, sorumluluk alabilen Telefonları karşılama yönlendirme Tercihen en az lise mezunu Bilgisayar ve ofis aletlerini iyi kullanan Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 24-35 yaşları arasında Kalacak yer verilir. Asekerliği tamamlamış BAY eleman aranıyor.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Dahir İnşaatİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPAZARLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK OFİS ASİSTANI Müşterilere yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yapmak Müşterilerle ticari ilişkiler kurmak ve geliştirmek Yeni müşteri kitlesinin oluşturulması ve takibi (yazışarak ve görüşerek)

  Aranan NiteliklerRusça, ingilizce ve türkçe bilen Satış ve pazarlma alanında tecrübesi olan aday işe alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktayız,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ya da üniversite mezunu, En az 2 yıl ofis asistanlık tecrübesi olan, Telefon santrali kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, Bayan,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • Data Grupİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTURKCELL&SUPERONLİNE Fiber kurulum hizmeti veren firmamızda görevlendirilmek üzere Malzeme Destek Uzmanı personeli aranmaktadır. Tedarikçilerden temin edilen modem, telefon, tablet gibi cihazların ekiplere ve taşeronlara hazırlanması ve sevkiyatlarının yapılması, Bayilerimizin ve merkez deponun stok takibinin yapılması, yönetime raporlanması.

  Aranan NiteliklerLise, MYO veya Üniversite mezunu, Müşteri, bayi ilişkileri konusunda deneyimli, Analitik ve istatistik yönü güçlü, iletişim beceresi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Aktif araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Erkek adayların ilana başvurmalarını rica ederiz. Firma lokasyonumuz İstanbul Anadolu Yakasında bulunmaktadır.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİzmir'de bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTüm sevkiyat süreçlerinde görev alınması, Gelen siparişleri müşteriye ulaştırmak, Gelen - giden kargo planlaması ve takibi yapmak, Depo düzenini sağlamak,stok takibini yapmak, Tedarik siparişlerini oluşturmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depolama, Stok Takibi, Sevkiyat konusunda tercihen deneyimli, En az 2 yıl aktif Şoförlük tecrübesi olan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlara hakim, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgeleri bulunan, Dinamik, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, hizmet kalitesine önem veren, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Ofis Elemanı, Eleman

 • REM SPOR GİYİMİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDudullu'da bulunan merkez ofisimiz bünyesinde görev alacak; Fatura / irsaliye işlemlerinin yürütülmesi, Banka talimatlarının hazırlanması, Cari ve banka hesaplarının takibi, Hesap mutabakatlarının yapılması, Günlük muhasebe kayıtlarının ilgili programlara girilmesi, Gerekli ön muhasebe ve bilgi işlem raporlamaları, Telefon trafiğinin yönetilmesi, Banka, Vergi daireleri, posta vb. alanlarda evrak takibi, Operasyona ve finansa destek sağlanması, Muhasebe departmanıyla ilgili iş akışı içerisinde kasa, sipariş, stok, müşteri vs. takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün iletişimi kuvvetli, Takım / ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, 18-35 yaş aralığında bay veya bayan, Ön Muhasebe biriminde en az 1 yıl tecrübesi bulunan, Kendine geliştirmek isteyen ve uzun süreli bir iş arayan, Tercihen Çekmeköy ve çevre ilçelerde ikamet eden çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Ataşehir'deki deposunda çalışacak. Gelen malların eksiksiz olarak teslim alacak ve ilgili raflara yerleştirecek, Çıkışı yapılacak ürünlerin paketlenmesini yapacak ve sevkiyata hazır hale getirecek, Rutin olarak depodaki malların sayımı konusunda çalışma arkadaşlarına yardımcı olacak, Süreç içinde fatura kesmeyi öğrenebilecek, Ürünlerin gerekli yerlere sevkiyatına yardımcı olacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış ve MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ehliyeti olan Anadolu yakasında oturan bay personeller alınacaktır.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Asistan, Görevli, Eleman, Ofis Elemanı

 • Tesan İletişim A.Ş.İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıZincir Mağazalar Satış ekibimize bağlı olarak; * Bölge Sorumluları tarafından iletilen siparişleri sisteme kayıt etmek, * Siparişlerin müşterilemize zamanında sevk edilmesi için gereken takibi gerçekleştirmek, * Departman yöneticileri tarafından verilen görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okulu ya da Açık Öğretim Fakültesi mezunu, * İyi derecede bilgisayar kullanabilen (ofis programları ve internet kullanımına hakim), * Teknolojiyi takip etmeyi seven, * İş ve sonuç odaklı, ekip içerisinde uyumlu bir şekilde çalışabilecek, * İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (Görev yeri Yenibosna'dadır) * 22-27 yaşları arasında çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan Türkiye'nin önde gelen ve kırtasiye sektöründe hizmet veren firmalarından birinde görev alıp, Personel servis ve araçlarının takibini yapabilecek, araçların servis km vb. kontrolünden sorumlu olacak, Yeni eleman girişlerinin ve personel özlük dosyalarının takibi ile ilgilenebilecek, Saha elemanlarının harcırah, benzin, seyahat vb. hareketlerinin sağlanması ve takip edilmesinde rol alacak, İso belgesi hazırlanması ve denetlenmesi, Kosgeb başvuruları ve takibi gibi yasal süreçlere hakim, İş güvenliği firması ile süreç takibini yapacak, Yönetim kadrosu seyehatlerinde bilet, vize işlemlerinin takip ve koordinasyonundan sorumlu olabilecek, İDARİ İŞLER SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Tercihen Netsis programını kullanabilen, İdari işler alanında en az 2 yıl tecrubeli, Analatik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik ile ilişkisi olmayan, 28-45 yaşları arasında, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Ajans, İnsan Kaynakları, Kırtasiyecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Uniser Grupİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları firmamızda çalışmak üzere "Bordro Uzmanı" aramaktayız. Beyaz yaka/mavi yaka çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordro programının mevzuat değişikliklerine uygun olarak güncellenmesi ve gerekli yasal değişikliklerin yapılması, Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Maaş ödemeleri için banka talimatlarının zamanında verilmesi ve SGK e-bildirgelerinin hazırlanması, İşçilik maliyetlerinin hesaplanıp bütçelerin hazırlanması, gerekli raporların üst yönetime sunulması, Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplamalarının yapılması ve ilgili raporların oluşturulması, Çalışan izinlerinin yasal mevzuatlar ve şirket prosedürleri doğrultusunda takibinin yapılması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu, 6111 sayılı Teşvik Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve diğer yasal yükümlülüklerin takip edilmesi ve uygulanması, Tüm personel özlük işlerinin yürütülmesi ve özlük işlemleri kapsamındaki yasal bildirimlerin yapılıp takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri ve bordro alanında 5 yıl tecrübeli, Çok şubeli bordro yapısında uygulama tecrübesi olan, İş Kanunu, SGK gibi çalışma ilişkilerini düzenleyen tüm kanun, teşvik ve yönetmelikler konusunda bilgi sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu uygulamaları hakkında bilgi sahibi Analitik düşünme ve raporlama yeteneğine sahip, İş takibi konusunda dikkatli, çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİrsaliye kesmek BA/BS ve cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek Alış satış irsaliyelerini kontrol etmek Tek düzen hesap planına vakıf Müşteri ve tedarikçi firmaların mutabakatlarını gerçekleştirmek Kesilen faturaları nizami şekilde müşteri adreslerine ulaştırmak

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, tercihen evli bay personel İlgili bölümden Üniversite mezun, MYO mezun Konusunda 2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Yakın çevrede ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir'de bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İNKAİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz Medical sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Sahada çalışma konusunda istekli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Çağlayan lokasyonuna ulaşım problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİmalat tarafından günlük üretilen ürünlerin üretimlerinin sistem üzerinden yapılması, İmalat tarafından üretilen, şube ve müşterilere sevk edilen ürünlerin transfer işlemlerinin yapılması, Hammadde maliyetlerinin güncel listesinin tutulması, Yeni üretilen ürünlerin satışa çıkana kadar sistemsel takibi ve bu ürünlerin reçetelere göre ürün maliyetlerinin çıkarılması, Talep edilen üretim ve diğer raporların hazırlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Ön Lisans veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen üretim veya perakende sektörlerinde görev almış, İleri seviyede Excel bilgisine sahip, Logo ERP programına tam hakim, Tercihen bilgisayar yazılım ve donanım bilgisi ile network bilgisine sahip, Dikkatli, analitik düşünen ve çözüm odaklı, İletişim yönü kuvvetli, disiplinli, sorumluluk sahibi, Zaman limitleri içerisinde çalışmaya alışık ve bunlara uyabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’e ulaşım sorunu olmayan,

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTercihen Üniversite mezunu, · Zayıf akım ve Güvenlik sistemleri (CCTV, Yangın Algılama, Geçiş Kontrol, Acil Anons ve Seslendirme) ve cihazları konularında tercihen deneyimli veya öğrenmeye açık, · Excel, Autocad, MS Office programlarına hakim, · Uluslararası standartlar, şartname, proje ve teklif süreçlerinde deneyimli, · Analitik düşünme ve problem çözme yeteneklerine sahip, · Piyasa bilgisine sahip, öğrenmeye açık, · Hedef odaklı ve takım çalışmasına önem veren, · Yaratıcılığını işine yansıtabilecek, zaman yönetim becerisine sahip, · Şirket içi raporlama yapabilecek,, · Tercihen İngilizce bilen, · Erkek aday ise, askerliğini yapmış, · Bay veya Bayan

  Aranan Nitelikler· Her türlü bina, endüstriyel tesis, nitelikli yapılar için proje, idari ve teknik şartnamelerin incelenmesi, · Müşteri beklentilerinin belirlenmesi, rakip analizi yapılması, · Piyasa araştırması, marka konumlandırması, · Autocad’den keşif çıkarılması, · Excel’de teklif tablolarının hazırlanması, · İhale dosyası ve dokümantasyonun hazırlanması, · Proje yönetim planlaması yapılması, · Müşteri tarafında teknik ve ticari kapsamlı satış faaliyetlerinin yürütülmesi · Saha uygulama takibinin yapılması, müşteri yönetimi gibi tüm satış süreçlerini yürütülmesi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Mühendis, Tekniker, Süpervizör, Ofis Elemanı

 • Devissoİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş Açıklaması*Ofis içerisinde operasyonel alanlarda faaliyet gösterecek *Sosyal Medya Paylaşımları yapmak *İlgili veri tabanımızdan kişileri arayarak eğitimler düzenlemek *Satış mühendislerinin randevularının organizasyonu ve satış destek *Ofis içerisindeki düzen ve tertipten sorumlu olacak

  Aranan NiteliklerHayal Gücü Yüksek Bilginin Enerjisi olduğuna inanan Beyni geleceğin bilincini yaratabilen ve bu bilinci kullanabilen Farkındalıklarını geliştirmek isteyen Özgüvene değil ,varlığının anlamına güvenecek Dünyayı değil Evreni okumayı seven En hızlı öğrenme teknikleri ile kendini geliştirmek isteyen Ms Office programlarını kullanabilen Telefon ile konuşma konusunda sorunu olmayan Sosyal Medyayı etkin olarak kullanabiliecek

  Sektör: Eğlence, Turizm, Catering

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Bilgisayar Programcısı, Tekniker, Grafiker

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması -Piyasa araştırması, fiyat analizi ve pazarlık teknikleri konusunda deneyim sahibi, -Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, -Tercihen Nebim V3 kullanabilen, -İç giyimde deneyimli.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -Talep edilen ürünlerin temininde istenilen kalite, fiyat ve standartlara uygun olarak satın alma süreçlerinin yönetilmesi, -Yıl içinde fiyat, kalite, tedarik kolaylığı vb. avantajları göz önünde bulundurarak farklı tedarik kanalları arasında geçişin yapılması, -Siparişlerin takip ve koordinasyonunu sağlamak, -Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, -Ayrıntılı satın alma raporlama sisteminin oluşturulması ve düzenli olarak bu raporların üst yönetime sunulması, -Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Örsan Tekstilİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSatın Alma Sorumlusu

  Aranan NiteliklerFirmamıza uyum sağlayacak , malzeme ve makine parçaları konusunda bilgili , pazar araştırmasını doğru yaparak kaliteli ve uygun fiyatı yakalama konusunda başarılı ,pazarlık yapma becerisi olan satın alma sorumlusu aramaktayız.Tercihen ehliyeti olan ,excel programını kullanabilen , iletişimi kuvvetli ve iş bitiren kişiler tercih sebebimiz olacaktır.

  Sektör: İnşaat, Restorancılık, Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.