Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Elemanı
 • Engelli Personel

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde paketleme, depo ve büro işlerinde yardımcı eleman olarak değerlendirilmek üzere engelli adaylar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Minimum 2 yıl iş tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Engel derecesi %40 ve üzeri olup, bunu belgelendirebilecek, Matbaa ortamında da çalışabilecek, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan engelli adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ofisboy

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 13 Eylül 2017

  İş Açıklamasıerakende sektöründe faaliyet gösteren lider firmalara sahada doğrudan pazarlama hizmeti sunan firmamız adına, Ataşehir Genel Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Resmi kurumlar (Vergi Dairesi, SGK, Noter gibi) ile ilgili tüm yazışmaların gerçekleştirilmesi ve evrak kayıtlarının tutulması, Şirketin sahadaki evrak işlerinin ve fatura işlemlerinin yapılması gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen askerlik ile ilişiği olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Hem ofis içerisinde hem de sahada görev alabilecek, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Aktif, dinamik ve diksiyonu düzgün, Resmi kurumlarda çıkabilecek proplemler karşısında çözüm odaklı çalışabilecek, En az %40 engeli bulunan, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden ve Ataşehir'e ulaşım konusunda bir problem yaşamayacak, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ofisboy

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 7 Eylül 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider firmalara merchandising hizmeti veren firmamız için, Resmi kurumlar (Vergi dairesi, SGK, Noter gibi) ile ilgili tüm yazışmaların gerçekleştirilmesi ve evrak kayıtlarının tutulması, Şirketin sahadaki evrak işlerinin ve fatura işlemlerinin yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Hem ofis içerisinde, hemde sahada görev alabilecek, 23 - 35 yaşları arasında, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif, dinamik ve diksiyonu düzgün, Resmi kurumlarda çıkabilecek problemler karşısında çözüm odaklı çalışabilecek, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, Bay adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI • İlgili departmanın iş süreçlerine destek vermek, • Evrak süreçlerini takip etmek, • Dokümantasyon, dosyalama ve arşivleme süreçlerini yürütmek, • Bilgisayarda veri girişi yapmak.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER • En az lise mezunu, • İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), • Tercihen daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, • Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, • Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, • Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İhracat ve Ofis İşlemleri

  BaranPlastİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamız İhracat işlemleri ve Ön Muhasebe işlerini takip edecek eleman aranmaktadır

  Aranan NiteliklerOfis Programlarına hakim Tercihen Logo bilen İngilice yazışma yapabilecek derecede bilgiye sahip

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıAnkara'da bulunan Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz. ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan NiteliklerEn az İlköğretim - Lise mezunu Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Müşteri memnuniyetine odaklı, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim gücü yüksek , Hijyene önem veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması1955 yılından bu yana çeşitli mümessillikler ve distribütörlükler ile otomotiv yedek parça konularında uzmanlaşarak Türkiye piyasasına hizmet vermeye başlayan firmamız, her türlü rulman ihtiyacına karşılık verecek yelpazeye kavuşmuştur. Bunun yanı sıra, Türkiye'nin her yerine teknik destek veren mühendislik birimimiz müşterilerimizin ve son kullanıcıların tüm ihtiyaç ve sorularına ve en önemlisi yeni proje ve geliştirme çalışmalarına da yerinde çözüm getirmektedir. İstanbul merkezli firmamızın Ankara şubesinde çalışma ailemize katılacak Satış Mühendisi aramaktayız. Aşağıda verilen görev tanımı ve nitelikler, sizin sahip olduğunuz niteliklerle örtüşüyorsa, vakit geçirmeden bize başvurabilirsiniz. Satış temsilcilerinin soru ve taleplerini cevaplamak Kurumlardan gelen ürün taleplerinin, talebin alınmasından faturalanma ve teslim edilme sürecine kadar takip etmek, Gelen telefon, müşteri ve misafirlerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi Sipariş alma, sisteme girişi ve takibi, Bakiye siparişlerin teknik ofis ile görüşülerek alınması, ürünlerin takibi, ürünler gelince sevkinin sağlanması B2B’den gelen siparişleri onaylamak eksikleri firma ve satış temsilcilerine iletmek Fiyat teklifi hazırlamak Mail Order işlemlerini gerçekleştirmek B2B katalog girişi ve kontrolü B2B kurulumu, müşterilerden gelen sorunların çözümü için destek vermek Şubelere destek vermek Özet olarak; Müşteri İlişkilerini sağlıklı bir şekilde yönetmek, iş takibi yapmak, depo elemanları ile işbirliği içinde çalışmak. Teknik konularda yardım alarak gerektiğinde müşteriyi ikna etmek Sistem veri tabanı için data girişleri yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ya da liselerin Makine bölümlerinden mezun, Tercihen bayan, Tercihen satış konusunda en az 1 yıl iş tecrübesi sahibi olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Ofis programlarını kullanan, Kişisel Motivasyona sahip, İnisiyatif kullanmayı bilen, Öğrenme ve kendini geliştirmeye yatkın, İletişim, İkna ve İşbirliği becerileri olan, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet bilincine sahip, Başkalarını anlayan ve bu konuda gerekli titizliği gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B2B sistemlerini bilen Sağlanan haklar servis+yemekhane , Çalışma saatleri hafta içi 08.30-19.00 Haftasonu 09.00-17.30

  Sektör: İthalat/İhracat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıHareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu... İstanbul Sancaktepe merkez ofisimizde görevlendirmek üzere “Operasyon Destek Elemanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulu Ön Muhasebe veya Lojistik bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış, Orta seviyede İngilizce bilen, Ön muhasebe bilgisine sahip, Seyahat engeli olmayan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, İnsani ilişkileri kuvvetli , ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, Ms Office programlarını hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden bay personel alınacaktır.(SANCAKTEPE, KARTAL,PENDİK,TUZLA VE SULTANBEYLİ CİVARI)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıNesilden nesile güvenle… Tüm dünyada en çok bilinen, en güvenilir, en kaliteli, Amerika’nın 1 numaralı çocuk giyim markası Carter"s | OshKosh sizleri bizimle çalışmaya davet ediyor. Sizlerde bizim gibi Carter"s | OshKosh’un saygın ve değerli bir üyesi olmak ve bizimle birlikte bu aile içerisinde yer almak istiyorsanız.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans ya da lisans mezunu, Minimum 2 yıl iş deneyimi olan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Etkin iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına önem veren, İşkur'a kayıtlı, En az %40 oranında engelli raporu bulunan, Ofis çalışmalarında destek olacak "Engelli Personel" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • Ofis Mutfak ve Temizlik Elemanı

  Diyetkolik.comİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKadıköy Moda'da bulunan işyerimize ofis temizlik ve düzenini sağlayacak, yemek yapacak eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTemiz ve disiplinli, Anadolu yakasında tercihen yakın civarda ikamet eden, en az ortaokul mezunu

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıPersonellerin iş sağlığı ve güvenliği evraklarının kontrolu, Eksik evrakların tamamlanması, Personel bilgilerinin excele işlenmesi, Office programlarını hakim kullanabilmesi En az lise mezunu 20-40 yaş aralığında Kadın Erkek adaylar aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıPastane ve zücaciye sektöründe ithalat ve imalat yapan, İSTOÇ Toptancılar Çarşısı’ndaki sektör öncüsü firmamızda, gelen giden malların takibini yapacak, müşteri siparişlerini hazırlayacak, sevkiyat takibi yapacak ve iş yerimizin genel temizliğini üstlenecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler22-30 yaş arası, Erkek Askerliğini tamamlamış Düzenli çalışma prensibini alışkanlık haline getirmiş Aktif araç kullanabilen SRC Belgesine sahip Ofis-Mağaza düzeninden sorumlu olacak ( Genel temizlik-Çay Kahve servisi ) Diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen Bilgisayar kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Sosyal iletişimi güçlü, bakımlı ve kendisine dikkat eden Takım ruhuna uyumlu olan İş ve sonuç odaklı, gayretli, sabırlı ve en önemlisi istikrarlı Özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi Firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek Fotoğraflı CV’ler tercih sebebidir

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Muhasebe Elemanı

  Yeditepe Groupİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması--Sigorta Eksperi için;Mali Asistan/Yardımcı - Sigorta ekspertiz yangın branşı dosyalarında ekspere destek amacıyla muhasebe kayıtlarını inceleyerek, rapor haline getirebilecek;

  Aranan Nitelikler· Resmi mevzuat ve uygulamalarına hakim. · Muhasebesel analiz, raporlama teknikleri konusunda bilgi ve birikime sahip olan, bilanço, mali tablo analiz süreçlerine, tek düzen hesap planına hakim. · Analitik düşünebilen, iletişim ve koordinasyon becerileri olan. · Ms office programlarını iyi bilen. · Seyahat engeli bulunmayan, eksperle birlikte hareket edebilecek. · (Emekli de olabilir.) Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması -Piyasa araştırması, fiyat analizi ve pazarlık teknikleri konusunda deneyim sahibi, -Analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip, -Tercihen Nebim V3 kullanabilen, -İç giyimde deneyimli.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar -Talep edilen ürünlerin temininde istenilen kalite, fiyat ve standartlara uygun olarak satın alma süreçlerinin yönetilmesi, -Yıl içinde fiyat, kalite, tedarik kolaylığı vb. avantajları göz önünde bulundurarak farklı tedarik kanalları arasında geçişin yapılması, -Siparişlerin takip ve koordinasyonunu sağlamak, -Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, -Ayrıntılı satın alma raporlama sisteminin oluşturulması ve düzenli olarak bu raporların üst yönetime sunulması, -Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFirmamızda Çalışacak Olan Tam Zamanlı ve Sürekli Bir şekilde çalışmaya uygun olan turizm sektörünü bilen uçak bileti satış sistemlerine hakim,bilinen otel satış acenta sistemlerine yabancı olmayan özgüveni yerinde güleryüzlü satış yeteneğine sahip olan ,sosyal medyaya hakim ,müşteri memnuniyetini gözeten aktif çalışmaya uygun sadece acenta içerisinde değil dönem dönem bölgesel seyahatler yapıp acenta adına anlaşma imzalayabilecek tercihen iyi derecede araba kullanmayı bilen,satış konusunda raporlama yapabilecek ve çalışmayı seven dış görünüşüne ve diksiyonuna önem veren seyahat danışmanı arkadaşlar la beraber çalışmak istemekteyiz.

  Aranan Nitelikler** B sınıfı Ehliyet ** Turizm konusunda deneyimli ** Acenta Geçmişi olan ** Sosyal Medya kullanımı bilen ** Aktif ve yoğun çalışma temposuna uygun ** Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini tamamlamış veya tecil ettirmiş ** Herhangi bir çalışma problemi olmayan **Firma Adına Yazışmaları yapabilecek ve iyi takip yeteneğine sahip olan ** ''DENEYİMLİ'' SEYAHAT DANIŞMANI ARKADAŞLARLA BERABER ÇALIŞMAK İSTEMEKTEYİZ

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • Satış Destek Elemanı

  Global Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTelekominükasyın üzerine çalışmakta olan firmamızda, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Asistan, Sekreter, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHATAY/ İskenderunda bulunan ofisimize bayanmüşteri temsilcileri aranmaktadır. Ofis ortamına uyumlu 22 / 35 yaş arası müşteri temsilcileri alınacaktır Online başvurular değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler* 22 / 35 yaş arası * Bayan * Tercihen Deneyimli * Halkla ilişkileri kuvvetli * Çözüm odaklı çalışabilen

  Sektör: Denizcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * İkna Kabiliyeti Olan

  Sektör: Denizcilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek MS Office uygulamalarına hakim Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Avcılar'da ikamet eden Bay/Bayan Yol + Yemek + Prim + SSK

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Ofis Elemanı, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞirketimiz merkez ofisinde;4857 sayılı İş Kanunun 30.maddesine istinaden"Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız. Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup belirli bir pozisyonla ilişkili değildir. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaçlar dahilinde uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Güleryüzlü ve pozitif, Ekip çalışmasına yatkın. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıHesaplarının takip ve kontrolünü sağlamak Günlük olarak takibi yapılan mektupların banka ve şubeler arası operasyon görüşmelerinin yapılarak mektupların asıllarının teslim alınmasını sağlamak, İlgili evrakların arşivlenmesi ve raporlamalarının yapılması,

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans ya da Ön Lisans mezunu, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel ve Word kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, İş takibi konusunda yetkin ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul 'da Güneşli ve civarında ikamet eden, 35 Yaşını aşmamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Uzman Yard

 • Muhasebe Bürosuna Personel

  TAMER TEKİNİstanbul Anadolu 20 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMUHASEBE BÜROSUNDA GENEL MUHASEBE VE SGK İŞ VE İŞLEMLERİNDE TECRÜBELİ BAY BAYAN PERSONEL

  Aranan NiteliklerEN AZ TİCARET LİSESİ MEZUNU OLMAK EN AZ 3-5 YIL BÜRO TECRÜBESİ OLAN ANADOLU YAKASI ÜMRANİYE-ÜSKÜDAR CİVARI İKAMET EDEN

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıKayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Türkiyenin lider bankasının Taşıt Kredisi Ürünlerinin tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik, İzmir'de ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Adaylarda Aradığımız Özellikler; En az Yüksek Okul mezunu, ancak Üniversite mezunu olursa Süper Olur.. Bankaların finans sektöründe çalışmış ve bu konuda tanıtım tecrübesine sahipse Harika Olur.. Üstelik kredi ürünleri alanında çalışmış ve bu ürünleri tecrübe etmişse Lütfen Böyle Buyursun ! Ve bu alanda kariyer hedefleyen adaylara sesleniyorum. EN KISA SÜREDE SİZİNLE TANIŞALIM !

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bankacılık / Finans, Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıETİKET PLANLAMADA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE İYİ DERECEDE WORD,EXCEL BİLEN ELEMAN

  Aranan NiteliklerERKEKLERDE ASKERLİĞİN TAMAMLANMIŞ OLMASI, AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN TERCİHEN İYİ DERECEDE WORD,EXCEL BİLEN

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıDünya'nın lider GSM operatörü VODAFONE'un, İstanbul Anadolu bölgesinde, yaklaşık 200 çalışan sayısı bulunan ANADOLU NET İLETİŞİM'in kadrosunda yer alacak, Back Office (aktivasyon) uzmanları aramaktayız. -Aktivasyon uzmanı, bireysel ve kurumsal satışların, sisteme giriş yapılmasından, kontrol edilmesi ve raporlanmasından, aktivasyon öncesi call-center ile onay alınmasından sorumludur. -Back Office kadrosu, KAVACIK lokasyonumuz da bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Gsm Back Office tecrübesine sahip, Prezantabl, Düzgün diksiyon, net ve akıcı konuşma becerisine sahip, Raporlama tecrübesi olan ve bilgisayar kullanımına hakim, Telefonda etkili iletişim kurabilen Anadolu yakasında ikamet eden, Mıcrosoft Offıce ve CRM kullanımına hakim, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Çağrı Merkezi, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • Muhasebe Elemanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDudullu'da bulunan merkez ofisimiz bünyesinde görev alacak; Fatura / irsaliye işlemlerinin yürütülmesi, Banka talimatlarının hazırlanması, Cari ve banka hesaplarının takibi, Hesap mutabakatlarının yapılması, Günlük muhasebe kayıtlarının ilgili programlara girilmesi, Gerekli ön muhasebe ve bilgi işlem raporlamaları, Telefon trafiğinin yönetilmesi, Banka, Vergi daireleri, posta vb. alanlarda evrak takibi, Operasyona ve finansa destek sağlanması, Muhasebe departmanıyla ilgili iş akışı içerisinde kasa, sipariş, stok, müşteri vs. takibinin yapılması,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün iletişimi kuvvetli, Takım / ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, 18-35 yaş aralığında bayan, Ön Muhasebe biriminde en az 3 yıl tecrübesi bulunan, Kendine geliştirmek isteyen ve uzun süreli bir iş arayan, Tercihen Çekmeköy ve çevre ilçelerde ikamet eden dinamik pratik çalışma arkadaşı arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ofis Asistanı

  Utku Emlakİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSuadiye'deki kurumsal gayrimenkul şirketimize "Ofis Asistanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Ofis içi trafiği kontrol edebilecek, İnternette mevcut iş dairelerini güncelleyebilecek ve takibini yapabilecek, Dış görünüşüne önem veren, Diksiyonu düzgün, Prezantabl, 18–30 yaşları arasında, Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıElektrikli ve Dayanıklı tüketim ürünlerimizle ilgili DUDULLU ORGANIZEDEKİ fabrikamıza gelecek herturlu taleb ve beklentilere çözümler üreten Servis ve Müşteri Hizmetler (SSH) birimimiz için Bay ve Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇağrı ve SSH merkezlerinde aktif görev yapmış, deneyimli, Ofis ve özel yazımlarla pc üzerinden operasyonlar yapabilen ,operasyonları takib edip sonuçlandırabilen, En az lise mezunu, Telefon ve yazılı şekildeki iletişimi yüksek , İkna kabiliyeti iyi, disiplinli, Takım ve organizeli çalışmalara yatkın, Hızlı, dikkatli, takibci , Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Fabrika Servis güzergahlarından faydalanmak üzere Dudullu ve çevresinde (Maltepe, Kartal, Sultanbeyli , Sarıgazi, Ümraniye vs..) bölgelerinde ikamet eden.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Çağrı Merkezi, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Temsilci

 • İş AçıklamasıYAPTIĞIMIZ DAİRE VE DÜKKAN SATIŞLARINDA MÜŞTERİYLE BİRE BİR İLGİLENECEK ,BİLGİ VERECEK SATIŞA HAZIRLANACAK

  Aranan NiteliklerBAYAN YAŞ 25+ DİKSİYONU DÜZGÜN GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN İLETİŞİMİ KUVVETLİ ARAÇ KULLANABİLEN İNŞAAT VE GAYRİMENKUL SATIŞINDA DENEYİMLİ(EN AZ 5 YIL)

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Acil Bay Ön Muhasebe Personeli

  ÖRNEK HALIİstanbul Avrupa 20 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİrsaliye kesmek BA/BS ve cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek Alış satış irsaliyelerini kontrol etmek Tek düzen hesap planına vakıf Müşteri ve tedarikçi firmaların mutabakatlarını gerçekleştirmek Kesilen faturaları nizami şekilde müşteri adreslerine ulaştırmak

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, bay personel İlgili bölümden Üniversite mezun, MYO mezun Konusunda 2 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı Yakın çevrede ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.