Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Elemanı
 • Orta Anadoluİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması1953 yılından günümüze kadar, pamuklu jean giyim kumaşı üretiminde, dünya liderleri arasında yer alan şirketimizin Harbiye’deki Merkez Ofisinde görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip “İç Hizmetler Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. İÇ HİZMETLER ELEMANI Çalışanların ve Üst Yönetimin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, iç hizmetlerle ilgili işleri yerine getirmek ve Genel Müdür'ün makam şoförlüğünü yapmak. - Çay, kahve ve meşrubat hazırlanması ve sunumu hizmetlerini yerine getirmek; sağlık ve temizlik koşullarına azami dikkat göstermek , - Mutfak ve servis hizmetleri ile ilgili eksik malzeme olmaması için gerekli takip ve kontrolleri yapmak, - Günlük posta/kurye trafiğinin takibini yapmak, - Tamir işlerinin yerine getirilmesini sağlamak, temizlik işlerini yapanlara refakat etmek; - Acil ihtiyaçların karşılanması için şirket dışına (Banka, noter, alışveriş..) çıkmak; - Şirket içinde gerçekleşen toplantı/organizasyonlara destek vermek. - Genel Müdür’ün yönlendireceği program dahilinde Makam Şoförlüğü görevini yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerİÇ HİZMETLER ELEMANI - 25 - 35 yaş aralığında, - Adayın Yeşilköy veya Bakırköy civarında ikamet etmesi tercih nedenidir, - Güvenilir, düzenli, titiz, çalışkan, pratik, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, - Min. lise mezunu - Askerliğini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, - Bay

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Şoför, Makam Şoförü

 • İş Açıklamasıİstanbul'da bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Otelcilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Kasiyer, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Finans Departmanında en az 2 yıl deneyimli,

  Aranan NiteliklerŞirketin nakit akış, bankacılık işlemlerinin aktif olarak yürütülmesi, Günlük finans ve banka işlemlerinin takibi, Düzenli olarak ödeme listelerinin hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Finansmanla ilgili muhasebe kayıtlarının yapılması ve raporlanması Ödemeler, nakit akışı, finansal analiz ve raporlama konularında deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarına hakim,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıNesilden nesile güvenle… Tüm dünyada en çok bilinen, en güvenilir, en kaliteli, Amerika’nın 1 numaralı çocuk giyim markası Carter"s | OshKosh sizleri bizimle çalışmaya davet ediyor. Sizlerde bizim gibi Carter"s | OshKosh’un saygın ve değerli bir üyesi olmak ve bizimle birlikte bu aile içerisinde yer almak istiyorsanız.

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans ya da lisans mezunu, Minimum 2 yıl iş deneyimi olan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Etkin iletişim ve koordinasyon becerisine sahip, Problem çözme ve analiz yetkinliği olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına önem veren, İşkur'a kayıtlı, En az %40 oranında engelli raporu bulunan, Ofis çalışmalarında destek olacak "Engelli Personel" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıAlış,Satış ve Gider Faturalarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap ve Ba/Bs form Mutabakatlarının Yapılması E-Fatura sistemi aracılığıyla fatura kayıtları Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi ve Muhasebeleştirilmesi

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Alanında En Az 1-3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden (Muhasebe,İşletme,Finans vs.) Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe bürosu deneyimi olan Muhasebe Personeli Aranıyor.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıÜMRANİYE'DE BULUNAN SATIŞ OFİSİMİZDE CAY OCAĞI, BÜRO TEMİZİĞİ ve SERVİS HİZMETİ

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, kıyafetine özen gösteren, hafta sonu çalışma engeli olmayan, titiz, çalışkan, hijyene önem veren. Ücret dolgundur.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Çaycı, Temizlikçi, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıCAST AJASIMIZDA * GELEN KAYIT TAKİBİ VE KAYIT OLAN OYUNCU ADAYLARINI TELEFONLA ARAMA, AJANSA ÇAĞIRMA * OYUNCU ARAMALARI * OFİS İÇİNDE ÇALIŞABİLECEK

  Aranan Nitelikler* TERCİHEN ANADOLU YAKASI KADIKÖYE YAKIN * ZAMAN SORUNU OLMAYAN * EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU * PREZANTBIL , ÖĞRENMEYE AÇIK * SORUMLULUK SAHİBİ * GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDING, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm, Norveç Oslo Konteyner Terminalleri ile birlikte İspanya, Portekiz ve Peru'daki stratejik limanları da bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT Holding endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Engelli Çalışma Arkadaşları' arayışındadır; En az lise mezunu, tercihen önlisans mezunu, Tercihen MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sistemli, düzenli çalışma ve iş takip yeteneği olan, İletişim becerileri gelişmiş, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 oranında engel raporu bulunan, Bursa, Orhangazi, Gemlik çevresinde ikamet eden/edebilecek.

  Aranan Niteliklerİlanımız Genel Başvuru niteliğindedir. Olumlu değerlendirilen adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında şirketimiz bünyesindeki uygun departman ve pozisyonlarda görevlendirilecektir. Adaylardan engel durumlarını ve iş gücü kaybı yüzdelerini başvurularında belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş Açıklamasıİlgili departmanın iş süreçlerine destek vermek, Evrak süreçlerini takip etmek, Dokümantasyon, dosyalama ve arşivleme süreçlerini yürütmek, Bilgisayarda veri girişi yapmak. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise veya üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar bilen (Word, Excel, Internet), Daha önce ofis içinde benzer bir görevde en az 1 yıl çalışmış, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Omuz Omuzaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıŞirkete gelen dokümanların tasnifi, tarama işlemi, veri girişi, arşiv ön hazırlık işlemleri vb. gibi muhaberat süreçlerini gerçekleştirmek. ‘’Omuz Omuza’’ bir Happy İnsan Kaynakları markasıdır. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Dikkatli ve iş disiplinine sahip, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, Not : Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engel durumlarını net olarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıAmericanLIFE Eskişehir Temsilciliğinde Görevlendirilmek Üzere Tam Zamanlı Muhasebe Personeli Alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÖn Muhasebe Bilgisine Sahip Tahsilat Takibi ve Ödeme takibi yapabilecek Muhasebe Alanında en az 5 sene deneyimli Min. Pre-Intermediate Seviyesinde İngilizce Bilgisine Sahip MS Office ve Google Drive Programlarına Hakim Problem çözebilme yeteğine sahip Yukarıdaki kriterlere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıTek düzen muhasebe sistemine göre resmi defter kayıtlarının tutulması, vergi beyannamelerinin hazırlanması, ücret bordrolarının hazırlanıp sgk bildirgelerinin düzenlenmesi, stok kayıtlarının tutulması.

  Aranan NiteliklerTek Düzen Muhasebe Sistemine hakim Muhasebe paket programlarını kullanabiliyor olmak Excel ve Word uygulamalarına hakim olmak en az 2 yıl tecrübeli olmak

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • GN YAPIİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİnşaat sektöründe yer alan firmamız bünyesinde, görevlendirilmek üzere; Müşterilerin karşılanması, Ofis düzeninin sağlanması ve kontrol edilmesi, Gelen telefonların karşılanması, doğru kişilere yönlendirilmesi, Müşteri ile satış birimleri arasında bilgi akışının sağlanması, Günlük ve haftalık ofis raporlarının hazırlanması, Görevlerinden sorumlu olacak, “Ofis Asistanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Yüksekokul mezunu, Santral veya çağrı merkezi alanında en az 2 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun telefon ve müşteri trafiğini idare edebilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması​Our client is one of the leading firms in education consultancy sector. The employee will be responsible on the following items; Processing applications according to specified procedures and priority. Document presentation should be appropriate and complete Following student, consultant instructions and meets school requirements at all times Following up on the application results by contacting relevant staff. Preparing necessary documentation and supporting documents. Checking the student’s file and records always before making request Following up closely until the application results are received. If a case is difficult or urgent, consults or coordinates with consultant to work out a solution and continue to seek channels for efficient/effective communications, demonstrates reasons and improves negotiation skills. If the problem is still unsolved, refers to manager for assistance. Informs consultants immediately of any changes and/or additional requirements from schools

  Aranan NiteliklerBachelor's Degree Advanced level of English (interviews will be conducted in English) Strong verbal and written communication skills and drive for results

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ZETA İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOfis içi işlere destek verilmesi, Personel konaklamaları, eğitim ve ulaşım organizasyonlarının takibi, Personel zimmetlerinin kontrolü ve raporlamalarının yapılası.

  Aranan NiteliklerÖn lisans / lisans mezunu, Ms Office programlarını kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama, kontrol, koordinasyon ve takip yönü güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden tercihen Kadıköy bölgesine ulaşım problemi olmayan, Dış görünüşüne özen gösteren, takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul/Kartal'da Bulunan Denizcilik Sektöründe Faliyet Gösteren Firmamız'da Ofis İçerisinde Çalışacak Konuşması Akıcı İkna Kabiliyetine Güvenen Kılık Kıyafetine Önem Veren Tercihen Daha Önce Çağrı Merkezi Yada Satış Konusunda Deneyimi Olan Süreli Birlikte Çalışmayı Düşündüğümüz Sorumluluk Üstlenebilen Şirket İdaresi Konusunda Kendine Güvenen 20-30 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Ve Yönetici Asistanları Prezantabl Çalışma Arkadaşı Aramaktayız..Başlangıç Maaş+sgk+Prim İle İlk İki Ay Deneme Ve İntibak Değerlendirme Sürecinin Ardından Performansa Bağlı Olarak Tekrardan Maaş Ve Prim Düzenlemesi yapılacaktır. Firmamıza yapılan Başvurular Online cv yoluyla değerlendirilecektir. Fotoğrafsız cv'ler asla dikkate alınmayacaktır.

  Aranan Niteliklerİkna kabiliyeti yüksek, Pozitif, Diksiyonu düzgün, Akıcı Konuşan Giyimine önem veren 20-30 Yaş Arası Bayan Perseonel Firmamıza yapılan Başvurular Online cv yoluyla değerlendirilecektir. Fotoğrafsız cv'ler asla dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Danışman, Ofis Elemanı, Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı

 • İş AçıklamasıAYLIK GELİR GİDER RAPORLARININ HAZIRLANMASI FATURA TAHSİLAT TAKİPLERİNİN YAPILMASI FATURA VE İRSALİYE KESİLMESİ EVRAK TAKİBİ VE DOSYALAMANIN YAPILMASI MUHASEBE GELİR VE GİDER FATURALARININ İŞLENMESİ BANKA , VERGİ DAİRESİ ,FATURA VB. EVRAK TAKİBİNİN YAPILMASI GELEN TELEFONLARIN KARŞILANMASI VE YÖNLENDİRİLMESİ KARGO TAKİBİNİN YAPILMASI

  Aranan Nitelikler25 YAŞINI GEÇMEMİŞ BAYAN ÜNİVERSİTELERİN SEKRETERLİK VEYA MUHASEBE MESLEK YÜKSEK OKULUNDAN MEZUN MUHASEBE VE MS OFFİCE PROGRAMLARINA HAKİM İLETİŞİM VE TAKİP YÖNÜ KUVVETLİ ANKARA ÇAYYOLU BÖLGESİ CİVARINDA İKAMET EDEN ULAŞIMI KOLAY DAHA ÖNCE BENZER BİR POZİSYONDA ÇALIŞMIŞ B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİYETİNE SAHİP İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: İthalat/İhracat, Dış Ticaret

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Yönetici Sekreteri

 • Dilek Grupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara Bugün

  İş Açıklamasıistanbul (Ümraniye,Gaziosmanpaşa, Bağcılar,) Ankara adreslerindeki işyerlerimizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerYasa gereği; uygun pozisyonlarda değerlendirmek üzere engelli kadrosuna uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. Adayların başvurularını engel durumlarını da belirtir ön yazı ile birlikte göndermelerini rica ederiz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Memur, Asistan

 • İş AçıklamasıMUHASEBE PROGRAMI OLARAK LOGO LKS KULLANABİLEN,PLASTİK İMALATHANESİNDE ENJEKSİYON MAKİNALARINDAKİ ÜRETİM TAKİBİNİ YAPABİLECEK,BUNUN YANI SIRA OFİS KISMINDA MUHASEBE,FİNANS,SEVKİYAT,MÜŞTERİ İLETİŞİMİ SAĞLAYABİLECEK,ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN,EN AZ LİSE MEZUNU,YETİŞTİRİLMEK ÜZERE 25-35 YAŞ ARASINDA,BAYRAMPAŞA YAKININDA İKAMET EDEN,TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN,SORUMLULUK SAHİBİ BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıAkıcı, net, anlaşılabilir konuşabilen, diksiyonu düzgün, özellikle konu ile alakalı sertifika sahibi olan. En az lise mezunu. Aktif bilgisayar kullanabilen. Windows paket programlarına hakim.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMADAME COCO, Isparta Centrum Garden Avm'de bulunan mağazasında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBilgisayar ve Nebim programını kullanabilen,  Ev tekstiline ilgi duyan,  Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen,  Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,  İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın,  Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren,  Müşteri memnuniyetine önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Yoğun iş temposunda çalışabilecek,  İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi, Tezgahtar

 • İş Açıklaması2009 YILINDA KURULAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE,TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR. ŞİRKET NİTELİKLERİMİZE UYGUN, KALİTELİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM RUHUNU BENİMSEMİŞ, DENEYİM VE DONANIMA SAHİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerFirmamızın genel sekreterya bölümünde görevlendirilmek üzere; Genel Nitelikler; Lise veya Yüksekokul mezunu, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Verilen görevleri kısa sürede tamamlayabilen, İş disiplini ve özveri sahibi, AVCILAR çevresinde ikamet eden, Çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı; Şirkete gelen telefonları gerekli departmanlara veya kişilere yönlendirmek, Şirkete gelen ve giden evrakları kayıt etmek ve kargo takibini yapmak, Şirkete gelen misafirleri karşılamak, Toplantı odasının ve toplantı saatlerinin düzenini kontrol etmek, Toplantı odasının müsaitliği ile ilgili gerekli departmanlara bilgi vermek, Şirket içi birimlerde oluşan ofis eksikliklerini, ihtiyaçlarını kısa sürede gidermek, kontrol altında tutmak.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıGelen dataların belirlenen süre içerisinde sisteme aktarılması.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen 20 - 30 yaş arasında, İŞKUR'dan onaylı işgücü kaybı raporu olan ve engelli statüsünde çalışabilecek, MS Office programlarından Word ve Excel bilgisi olan, Raporlama ve takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (çalışma yeri Güneşli'dir)

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Asistan, Görevli, Eleman, Ofis Elemanı

 • Keklik İnşaatİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTuzla Orhanlı'da Kurulu İnşaat Malzemeleri Satışı Yapan Firmamıza

  Aranan Nitelikler-TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF -MİKRO MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN -MS OFICCE PROGRAMLARINI AKTİF ŞEKİLDE KULLANABİLEN -ALIŞ FATURALARININ İŞLENMESİ -ÇEK-SENET GİRİŞ -ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK -BANKA EKSTELERİNİ İŞLEYEBİLECEK -KASA HAREKETLERİNİN SİSTEMİNE GİRİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK -PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİNDE TECRÜBELİ -CARİ HESAP-BA-BS MUTABAKATLARINI YAPABİLECEK -EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ -TUZLA-PENDİK-KARTAL CİVARINDA İKAMET EDEN -BAY BAYAN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan Türkiye'nin önde gelen ve kırtasiye sektöründe hizmet veren firmalarından birinde görev alıp, Personel servis ve araçlarının takibini yapabilecek, araçların servis km vb. kontrolünden sorumlu olacak, Yeni eleman girişlerinin ve personel özlük dosyalarının takibi ile ilgilenebilecek, Saha elemanlarının harcırah, benzin, seyahat vb. hareketlerinin sağlanması ve takip edilmesinde rol alacak, İso belgesi hazırlanması ve denetlenmesi, Kosgeb başvuruları ve takibi gibi yasal süreçlere hakim, İş güvenliği firması ile süreç takibini yapacak, Yönetim kadrosu seyehatlerinde bilet, vize işlemlerinin takip ve koordinasyonundan sorumlu olabilecek, İDARİ İŞLER SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Tercihen Netsis programını kullanabilen, İdari işler alanında en az 2 yıl tecrubeli, Analatik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Problem çözme yeteneğine sahip, Askerlik ile ilişkisi olmayan, 25-35 yaşları arasında, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Ajans, Kırtasiyecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Sorumlu, Ofis Elemanı

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıDepo operasyon birimi ofisinde görev alacak, Bilgisayar kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Paket programları kullanmaya yatkın ve çabuk öğrenen personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası Bay-Bayan En az %40 engelli raporu olan 3 Vardiyalı sistemde çalışabilecek Tercihen ofis işlerinde tecrübesi olan Sorumluluk sahibi, dikkatli ve pratik Gebze-Darıca bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Lojistik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İNKAİstanbul Avrupa, İzmir Bugün

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Yüksek Okul mezunu, Müşteri yönetimi, müşteri ilişkileri, halkla ilişkiler vb. alanlarda 2 - 3 yıl deneyimli, En az orta seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını, özellikle Word programını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSenetle satış yapan şirketimizin tahsilat sıkıntsı yaşadığı müşterilerin belelirli dönemlerde arandığı ve dosyaların ödeme olmadığı taktirde icra takibine yönlendirildiği birimdir

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu veya daha önce buna benzer bi işte çalışmış Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı hedef olarak benimseyen, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, İzmir ili içinde ikamet eden en az lise mezunu

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıCoca-Cola İçecek İzmir bölgesi bayisi BORDAĞ İÇECEK, Muhasebe departmanında görevlendirmek üzere ekip arkadaşı aramaktadır. BA-BS beyannamelerini hazırlamak ve mutabakatlarının yapılması Vergi, SGK, Muhtasar vs tüm ödemeleri takvimine göre takip etmek Alış faturalarının kontrol edilerek muhasebeleştirilmesi Cari Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutmak, günlük ve periyodik işlemlerin yürütülmesini ve raporlamasını sağlamak Cari hesapların günlük takibi ve kontrolü Muhasebe kayıtlarının günlük tutulması

  Aranan NiteliklerKonusu ile ilgili Fakülte veya Meslek Yüksekokul mezunu Muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl deneyim sahibi Genel muhasebe ve maliyet muhasebesi bilgisine vakıf Muhasebe Programı olarak Netsis kullanabilen Raporlama becerisine sahip Çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın Diğer birimlerle koordineli olarak çalışabilecek İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren, 25-35 yaş arası

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.