Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ofis Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ofis Elemanı
 • İş AçıklamasıDeneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerEsnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • Ofisboy

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 7 Kasım 2017

  İş Açıklamasıerakende sektöründe faaliyet gösteren lider firmalara sahada doğrudan pazarlama hizmeti sunan firmamız adına, Ataşehir Genel Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Resmi kurumlar (Vergi Dairesi, SGK, Noter gibi) ile ilgili tüm yazışmaların gerçekleştirilmesi ve evrak kayıtlarının tutulması, Şirketin sahadaki evrak işlerinin ve fatura işlemlerinin yapılması gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofisboy" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen askerlik ile ilişiği olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Hem ofis içerisinde hem de sahada görev alabilecek, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Aktif, dinamik ve diksiyonu düzgün, Resmi kurumlarda çıkabilecek proplemler karşısında çözüm odaklı çalışabilecek, En az %40 engeli bulunan, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden ve Ataşehir'e ulaşım konusunda bir problem yaşamayacak, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Proje Asistanı

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMy Staff Levent Merkez ofisimizde değerlendirmek üzere Proje Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20 - 30 yaş arası, MS Office programlarına hakim, Haftada 6 gün çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uygun MICE Sektöründe kariyer hedefleyen Organizasyon becerisi yüksek Proje koordinasyonu ve takibi yapabilecek Takım çalışmasına yatkın Bay&Bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Muhasebe Elemanı

  MY STAFF İNSAN KAYNAKLARIİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMy Staff Levet merkez ofisimizde muhasebe departmanında değerlendirmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1.Levent Bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Haftanın 6 günü çalışabilecek Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu İletişimi kuvvetli, Gelir,gider faturalarının muhasebeleşmesi, Evrakların dosyalanması, Kasa ve Banka kayıtlarının muhasebeleşmesi, Cari Hesap Mutabakat Takibi, Çek ve senetlerin muhasebeleşmesi, Tercihen Zirve programına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış erkek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Engelli Personel

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 9 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde paketleme, depo ve büro işlerinde yardımcı eleman olarak değerlendirilmek üzere engelli adaylar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Minimum 2 yıl iş tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Engel derecesi %40 ve üzeri olup, bunu belgelendirebilecek, Matbaa ortamında da çalışabilecek, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olan engelli adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıHATAY/ İskenderunda bulunan ofisimize bayan müşteri temsilcileri aranmaktadır. Ofis ortamına uyumlu 22 / 35 yaş arası müşteri temsilcileri alınacaktır Online başvurular değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler* 22 / 35 yaş arası * Tercihen Deneyimli * Halkla ilişkileri kuvvetli * Çözüm odaklı çalışabilen

  Sektör: Denizcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Yasal olarak mevzuatta geçen "engelli personel çalıştırma zorunluluğu" kapsamında, laboratuvar bünyesinde uygun iş pozisyonu tanımlanacaktır.

  Aranan Nitelikler- 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine belirtilen “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında çalışacak, - İŞKUR'a kayıtlı, - En az lise mezunu, - MS Office programlarını kullanabilen, - Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, - Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, - Kadın veya erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Analist, Ofis Elemanı, Tekniker

 • İş AçıklamasıOkulun temizliği Kantinde çay kahve servisi Dersliklerin eğitimler için hazır hale getirilmesi Gerekli durumlarda ofis bölümüne destek, fotokopi işleri ve eğitim materyallerinin hazırlanması Gerekli durumlarda ofis ve kantin için alışveriş

  Aranan NiteliklerKalamış’ta bulunan; 4 derslik, ofis bölümü ve küçük bir kantinden oluşan kursumuzda PART TIME / YARI ZAMANLI olarak, haftada toplam 30 saat çalışacak Hafta sonları çalışıp, hafta içi 1 gün izin yapacak eleman aranıyor. Çalışma Gün ve Saatleri: Hafta içi günlerde 16:00 – 19:00 Cumartesi ve Pazar 09:00 – 18:00 Akşam sınıfı veya özel ders olan günler 18:00 – 21:00 ÖNEMLİ! KOŞULLARIN TAMAMINI İNCELEDİKTEN SONRA BAŞVURU YAPILMASINI RİCA EDERİZ. ÇALIŞMASI SEBEBİYLE MÜLAKATE GELEMEYECEK OLANLARIN, UZAK LOKASYONDA İKAMET EDİP KALAMIŞ’A GELMEKTE SORUN YAŞAYACAK OLANLARIN, YUKARIDA BELİRTİLMİŞ KOŞULLARA UYGUN OLMAYAN; CİDDİ BİR İŞ GÖRÜŞMESİNE VE UZUN VADELİ BİR İŞ AKTİNE HAZIR OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURUDA BULUNMAMASINI VE ÖZGEÇMİŞ GÖNDERMEMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Temizlikçi, Ofis Elemanı

 • Engelli Personel

  Galeri İrfan Home AVMİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirilmek üzere Engelli Personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* İşkura kaydı olan, * Bay/Bayan, * En az lise mezunu,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Temizlikçi, Ofis Elemanı

 • Engelli Satış Danışmanı - İstanbul

  Madame Coco Parisli Ev Butiğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Beylikdüzün'de bulunan mağazalarımızda Satış Danışmanı ve Depo Personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz. ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • İş AçıklamasıAmbara girişi yapılan malzemeleri özelliklerine göre gruplandırıp düzenli olarak kontrolünü sağlamak, Ambar sistemlerini geliştirmek ve sistem kayıtlarının doğruluğunu kontrol etmek, Malzeme satışı ve tüketimi ile ilgili malzeme planlaması yaparak ihtiyaç raporunu yönetime sunmak, Talep yönetim sistemiyle bölümlerden gelen talepleri, depo stoklarından temin etmek, depo stoklarında olmayan malzemelerin satın alınmasını sağlamak, Malzemenin belirlenen şartlar dahilinde taşınmasını, depolanmasını, ambalajlanmasını ve sevkiyatını sağlamaktan sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Merkez Bölge Müdürlüğü' nde (ANKARA) değerlendirilmek üzere ''Lojistik personeli'' istihdam edilecektir; lise veya MYO ilgili bölümlerden mezun, t Tercihen Lojistik ve depo departmanlarında deneyimli, Depo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı ve demirbaş takibi konularında deneyimli, Siparişe dayalı stok hesaplamaları konularında tecrübe sahibi, Bilgisayar programlarına hakim, ileri düzeyde MS Office bilgisine sahip, Ambar-stok ve demirbaş takibi ile ilgili özel programlar konusunda bilgi sahibi, Süreç yönetimi - analizi ve ISO kapsamında tecrübe sahibi, Dikkatli, takip ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Analiz ve raporlama becerilerine sahip, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, BAY.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Şoför, Eleman

 • Görsel Pazarlama Uzmanı

  Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMağazaların satışa dönük görsel sunum ve düzenlemeleri ilgili tüm süreçlerini planlamak Mağaza içi görsel düzenlemeler ile ilgili standartlar oluşturmak ve bunların uygulanmasını sağlamak Yapılan/yapılacak görsel düzenleme ve sunumların varsa bütçe ve satışa etkilerini ölçmek ve raporlamak Mağazalardaki görsel sunum kalitesini takip etmek Periyodik mağaza ziyaretleri ile görsel düzenlemeye yönelik yeni alanları tespit etmek ve raporlamak. Kaliteyi ve ürünü görsel sunumlar ile fark ettirmeye dönük çalışmalar yapmak Ürünlerin kalite ve özelliklerinin müşteriler tarafından en kolay şekilde algılanmasını sağlamak ve akılda kalıcılığı artırmak

  Aranan NiteliklerYüksekokul ya da tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında az 3 yıl deneyimli, Gıda sektöründe deneyim olması tercih sebebidir. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Ofis Elemanı, Uzman

 • Operasyon Uzmanı

  İnkaşİstanbul Avrupa 17 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİnkaş İngilizce Neşriyat Kitapçılık San. Ve Tic. A.Ş., Express Publishing, Trinity College London, Editorial Edinumen ve Learning Resources ile kurduğu ortaklıklar ve ana dili İngilizce olan akademik eğitim kadrosu ile İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Fransızca eğitiminde öğretmen ve öğrencilere geniş çaplı kaynaklar sunmaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul şehrinde bulunan İnkaş, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Trabzon, Sakarya illerinde bulunan temsilci ve iş ortaklarıyla Türkiye çapında tüm okullara yabancı dil eğitim sektöründe zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yenibosna Merkez binamızda bulunan ekibimize dâhil edilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Operasyon Uzmanı” aramaktayız;

  Aranan Nitelikler25-35 Yaş arası, Ön Lisans veya Lisans mezunu, Operasyon alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Fatura ve irsaliye düzenleme konusunda tecrübeli, Tercihen Logo Muhasebe modülünü kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilen, Yazılı / Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Prezentabl, Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, Bayan, Operasyon Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Uzman, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Operatör

 • Üretimde Yer Alacak - Eleman

  Pan Etiketİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır. Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek,

  Aranan Nitelikler18-35 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay üretim elemanı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Tekniker, Usta

 • Cost Controller

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimiz için Muhasebe Departmanında ' COST CONTROLLER' pozisyonu ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. · MC sistemi üzerinden günlük ve periyodik mal kabul, depolama, depolardan transfer ve ürün satışlarının kontrolünü gerçekleştirir, · Mal kabul ve depolar arası transferlerin hatasız, eksiksiz gerçekleştirilmesinden ve işleyişin MC sistemi üzerinden sağlıklı bir şekilde yürütülmesinden sorumludur, · Aylık ve yıllık yiyecek ve içecek maliyet raporlarını hazırlar, · Logo, MC_ Material Control, Micros vb. Otel programlarını etkin kullanabilen

  Aranan NiteliklerCost Controller pozisyonunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Problem çözme becerisi yüksek, Takım çalışmasına inanan, Logo, MC, Micros, Opera ve MS Office programları kullanımında deneyimli

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Uzman, Uzman Yard, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıLuca,Logo Ve Benzeri Muhasebe Programlarını Kullanabilmek İşletme ve Bilanço Fatura İşleyisini Bilmek Tek Düzen Hesap Planına Hakim Olmak E Beyanname ve E Bildirge İşlemleri Yapabilmek Banka Kayıtları ( Ödemeler, Cari Ödeme ve Tahsilat, Çek Senet vb.) İşlemek Ba-Bs Mutabakatlarının Yapılması Vergi Dairesi Ve Sgk Müdürlüğünde ki İşleyisi Gerçekleştirebilmek Offise Programlarına Hakim Olmak Excell, Word vb.)

  Aranan Nitelikler-Bayan eleman alınacaktır -Başta Luca,logo gibi muhasebe programlarına hakim olmak -Muhasebe Bürosunda en az 2 senelik deneyim -Sigara Kullanmıyor Olmak -Kartal ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Mali Müşavirlik, Diğer

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Operatör

 • İş AçıklamasıANKARA da bulunan Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen adayların, Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan NiteliklerAnkara İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Ankarada ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıMerkezi ANKARA da bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere ,iş yerimizin tüm genel düzeninden sorumlu olacak ,telefon trafiği , Muhasebe, sekreter bölümlerini ve yoğun iş temposunu yürütebilecek bayan personel çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Elemanı En az ön lisans ve lisans olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Banka işlemlerinde tecrübeli, Satıcılar muhasebesine hakim, Genel muhasebede deneyimli, Evrak kayıt, tertip ve düzenine sahip, Ba ve Bs Formlarını düzenleyebilen, MS Office programlarına hakim, BAYAN B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Ankara’da İkamet eden,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi, Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • İş AçıklamasıHATAY/ İskenderunda bulunan ofisimize bayanmüşteri temsilcileri aranmaktadır. Ofis ortamına uyumlu 22 / 35 yaş arası müşteri temsilcileri alınacaktır Online başvurular değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler* 22 / 35 yaş arası * Bayan * Tercihen Deneyimli * Halkla ilişkileri kuvvetli * Çözüm odaklı çalışabilen

  Sektör: Denizcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Müşteri Temsilcisi

 • Satış Destek Elemanı

  Global Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTelekominükasyın üzerine çalışmakta olan firmamızda, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak, OPERASYON ELEMANI aramaktayız

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Sorumlu, Asistan

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Genel Müdür

 • Gayrimenkul Danışmanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDÜNYANIN EN ÇOK KAZANDIRAN MESLEĞİNE, DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MARKASINDA BAŞLAYIN! GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI! 1906 yılında SAN FRANCISCO’da Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER, Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı alanlarında Uluslararası en yüksek satış hacmine sahip, sektöründe dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir aralıksız LİDER MARKASIDIR. Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. 51 ülkede, 3.000’ü aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Dünyanın ilk ve en prestijli gayrimenkul pazarlama markası olan Coldwell Banker Kent Gayrimenkule TAKIM ARKADAŞLARI-İŞ ORTAKLARI arıyoruz. İş Tanımı Gayrimenkul Danışmanlarımız, * COLDWELL BANKER KENT (BAHÇELİEVLER) Ofisimizde iş ortaklarımız olurlar. * PASS gelir paylaşımı ile çalışırlar. * COLDWELL BANKER’ın yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerini Uluslararası ödüllü eğitmenlerinden alır, yurtiçi ve yurtdışı kongrelere katılırlar. * Ofisimizin teknik destek ve altyapısına ek olarak COLDWELL BANKER’ın İntranet ve CRM programlarını kullanırlar. * Portföyümüzdeki Gayrimenkullerin Satış, Kiralama süreçlerini yönetir ve sonuçlandırırlar. * Yeni portföy çalışmaları yaparlar. (İşe alım sürecinde başarılı olan adaylara, sektörün tanınmış ismi tarafınan kariyer koçluğu ücretsiz olarak yapılacaktır.)

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, * İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık özgüveni yüksek * Ekip çalışmasına inanan, * Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek * Coldwell Banker kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, * Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, * Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, * İş potansiyelini yükseltebilmek amacıyla aktif araç kullanan * En az lise mezunu, * Minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamak isteyen, * 25 yaş üzeri adaylar

  Sektör: Danışmanlık, Gayrimenkul, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Uzman, Ofis Elemanı, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıMersin Yenişehirdeki Ofisimize Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 40 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır. SİGORTA + PRİM + YEMEK Sistemi İle Çalışacak Personeller Aranmaktadır. Birebir müşteri ilişkilerinde çözüm odaklı çalışabilen. ONLİNE BAŞVURULAR DEGERLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık, Müşteri ilişkileri, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Genel Müdür, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı

 • Boya Mağazası Personeli

  Demsan Otomotivİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz Otomotiv ve Sanayi Boyaları Sektöründe, - Müşteri karşılama ve yönlendirme, - Rafların düzeni, - Malzeme hazırlanmasında yardımcı olacak çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerTercihen En az lise mezunu, Hızlı ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek ve satış odaklı çalışabilecek, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Ehliyeti olan (Tercihen SRC)

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Şoför, Oto Boyacısı

 • Engelli Ofis Elemanı

  Kopuz Şirketler Grubuİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKopuz Şirketler Bünyesinde İdari İşlere bağlı olarak çalışacak engelli ofis elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu Tercihen 1 yıl tecrübeli MS Office programlarını kullanabilen 35 yaşını aşmamış İletişimi iyi Takım çalışmasına yatkın Anadolu yakasında tercihen Ümraniye ve çevresinde ikamet eden Bay / Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda mağazalarımızla ilgilenicek MUHASEBE PERSONELİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu veya lise mezunu olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, İzmir ili içinde ikamet eden

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Aşçı

  Boyut Plastik Profil ve Folyo İmalatİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklaması2 ay içerisinde Hadımköy lokasyonunda olacak, 2 vardiya çalışan fabrikamızda; 100 personele yemek pişirecek AŞÇI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli Günlük / Haftalık mutfak ihtiyaçlarının planlamasını yapabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Planlı, organize ve hızlı Sorumluluk bilinci yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt, Catering

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Ofis Elemanı, Beslenme Uzmanı, Eleman

İş Habercisi - Ofis Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Ofis Elemanı Nedir ?

Ofis Elemanı kariyerinde yöneticilerin kendisinden talep ettiği ofis içi ve ofis dışı işlerden sorumlu, şirketin bankalar ve müşteriler ile arasındaki evrak teslim faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olan kişidir. İş ilanları arasında sıklıkla aranan pozisyonlardan biri olan ofis elemanı şirketin telefon trafiğinden sorumlu olmak,evrak takibi gerçekleştirmek, yöneticisinin koordinasyonunu sağlama gibi görevlerde bulunur.Ofis elemanı pozisyonu ile ilgili iş bulmak için Secretcv 'yi ziyaret edebilirsiniz. Benzer ya da yakın pozisyonlar ile igili iş ilanlarını inceleyebilir. İş başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.