Otopark Görevlisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Otopark Görevlisi
 • Bina Görevlisi
  Aslan İnşaat
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması "Sunar İş Merkezi" nde görevlendirmek üzere "Bina Görevlisi" aranmaktadır.   - İş Merkezinin genel bakım ve diğer tüm ihtiyaçlarının tespit edilmesi ve yöneticilerin bilgilendirilmesi, - Otopark sürecinin takip edilmesi, Gişe ve tahsilat işlerinin yapılması, Aboneliklerin takip edilmesi, - Kiracılar ile işletme arasında iletişim ve belge akışının sağlanması, - Temizlik ve Güvenlik personellerinin kontrol ve takip edilmesi, v.s.

  Aranan Nitelikler - Üsküdar ve civarında ikamet eden, - Askerlik ile ilişkisi olmayan, - Bilgisayar kullanabilen,  - Bay

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK VE PERAKENDE SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE'NİN ÖNCÜSÜ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Genel Merkez Otoparkının düzeninin sağlanması ve araçların park ettirilmesini gerçekleştirecek,  

  Aranan Nitelikler * 20 - 30 yaşları aralığında, * Minimum Lise mezunu, * Benzer bir görevde deneyimli, * Bsınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Askerlik hizmetini tamamlamı, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Bay,   " OTOPARK GÖREVLİSİ " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

 • Bellboy (Soyak Soho)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin karşılanması, araç organizasyonunun yapılması, misafirlerin istek ve taleplerinin karşılanması. 

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Soyak Soho Rezidans projesinde görevlendirilmek üzere; Lise veya üniversitelerin Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun,  Tercihen Otel, Rezidans, Restoran, AVM vb. yerlerde benzer bir pozisyonda çalışmış,  İletişimi kuvvetli, görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,  Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,   Aktif araç kullanabilen, Bellboy aramaktayız.

 • Vale (Part-Tıme)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Genel Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Kanyon ve Özdilek Park AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;  Haftada en az 3 gün çalışabilecek,  Üniversite ya da yüksekokul öğrencisi,  B sınıfı ehliyet sahibi ve en az 2  yıldır aktif araç kullanan,  İletişimi kuvvetli, görünümüne özen gösteren, Hizmet kültürü gelişmiş, misafir memnuniyetine önem veren,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 

  Aranan Nitelikler

 • Vale Görevlisi (Engelli Personel)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; 

  Aranan Nitelikler En az lise veya orta öğrenim mezunu, B Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Şoför
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Makam-kurum-özel şoförlük tecrübesi olan, Prezantable, dikkatli, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi, tercihen SRC belgesi olan, aktif araç kullanabilen, Tercihen şehirlerarası araç tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Şoför aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Bellboy (Zorlu Center)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin karşılanması, araç organizasyonunun yapılması, misafirlerin istek ve taleplerinin karşılanması.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; Lise veya üniversitelerin Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen Otel, Rezidans, Restoran, AVM vb. yerlerde benzer bir pozisyonda çalışmış, İletişimi kuvvetli, görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Bellboy aramaktayız.

 • Otopark Görevlisi
  Lcwaikiki
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması En az B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak iyi derecede araç kullanabilenAskerlik hizmetini tamamlamış<span style="font-family:; font-size: 9pt;" roman";mso-fareast-language:tr"="" new="" "times="">

  Aranan Nitelikler <span style="font-family:; font-size: 12pt;" roman";mso-fareast-language:tr"="" new="" "times="">Yoğun saatlerde otopark düzeninin sağlanması

 • Otopark Vale Görevlisi
  Saturn Vale
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Ümraniye Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan Saturn Vale Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Otopark Görevlisi/Vale aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen otopark görevlisi olarak Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde 5 yıl görev yapmış, En az Lise mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, 35 yaşını aşmamış, Dürüst ve güvenilir, Güleryüzlü, Dış görünümüne önem veren, Sigara kullanmayan, Askerliği tamamlanmış.

 • Otopark Görevlisi
  Niv Göz
  İstanbul Avrupa 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Niv Göz Gurubu’na bağlı İstanbul Bağcılarda açılacak alan NİVGÖZ HASTANESİ bünyesinde    görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler *Ehliyeti olan ve araç kullanabilen,      *Güleryüzlü,     *İletişime açık ve önem veren,   *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , *Askerlik görevinin yapılmış olması,    ''Otopark Görevlisi'' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Yalova'da faaliyette olan Köfteci Yusuf 'ta çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz! Kirazlı,Sugören,Elmalıkköyü,Orhangazi,Çiftlikköy-sultaniye köylerine servis mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Yalova'da ikamet eden Güler yüzlü En az ortaoğretim mezunu Müşteri ilişkiler,iletişimi iyi 45 yaşını aşmamış Bay

 • Vale
  Memorial Sağlık Grubu
  Antalya 3 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler  Tercihen lise mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,  Disiplinli, güvenilir, pratik,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  B tipi ehliyet sahibi.

İş Habercisi - Otopark Görevlisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?