Otopark Görevlisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Otopark Görevlisi
 • Otopark Görevlisi
  Opera Hotel Yatırımcıları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Taksim’ de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere "Otopark Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen otopark görevlisi olarak Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde 2 yıl görev yapmış, Sürücü ehliyetine sahip,en az 3 yıldır aktif araç kullanan, Tercihen Lise mezunu ve orta düzeyde İngilizce bilen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, Ulaşım problemi olmayan, Bay.

 • Otopark Vale Görevlisi
  Saturn Vale
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Ümraniye Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan Saturn Vale Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Otopark Görevlisi/Vale aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen otopark görevlisi olarak Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde 5 yıl görev yapmış, En az Lise mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, 35 yaşını aşmamış, Dürüst ve güvenilir, Güleryüzlü, Dış görünümüne önem veren, Sigara kullanmayan, Askerliği tamamlanmış.

 • Bellboy (Zorlu Center)
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Gelen misafirlerin karşılanması, araç organizasyonunun yapılması, misafirlerin istek ve taleplerinin karşılanması.

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; Lise veya üniversitelerin Turizm - Otelcilik bölümlerinden mezun, Tercihen Otel, Rezidans, Restoran, AVM vb. yerlerde benzer bir pozisyonda çalışmış, İletişimi kuvvetli, görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Bellboy aramaktayız.

 • Vale
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Vale-Otopark Görevlisi olarak Otel, AVM, Kongre Merkezive Restoran gibi yerlerde profesyonel hizmet veren otopark işletmelerinde çalışmış, Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli, müşteri odaklı, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli Vale/Otopark Görevlisi aramaktayız.

 • Şoför
  Alfred Concierge Hizmetleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2015

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Anadolu ve Avrupa yakasındaki projelerinde görevlendirilmek üzere; Tercihen lise mezunu, Makam-kurum-özel şoförlük tecrübesi olan, Prezantable, dikkatli, sorumluluk sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi, tercihen SRC belgesi olan, aktif araç kullanabilen, Tercihen şehirlerarası araç tecrübesi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Şoför aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Otopark Görevlisi
  Lcwaikiki
  İstanbul Avrupa 24 Haziran 2015

  İş Açıklaması En az B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak iyi derecede araç kullanabilenAskerlik hizmetini tamamlamış<span style="font-family:; font-size: 9pt;" roman";mso-fareast-language:tr"="" new="" "times="">

  Aranan Nitelikler <span style="font-family:; font-size: 12pt;" roman";mso-fareast-language:tr"="" new="" "times="">Yoğun saatlerde otopark düzeninin sağlanması

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Otopark Görevlisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?