Otopark Görevlisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Otopark Görevlisi
 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİLERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE VE ENEGELLİ KAROSUNDA DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE; Araçların düzen ve kontrollerinin sağlanması, Dışarıda ki banka, noter gibi işlerin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler 23-40 yaşları arasında, Minumum İlköğretim mezunu, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay, " VALE - OFİS BOY ENGELLİ PERSONEL" aranmaktadır.  www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Vale, Otopark Görevlisi, Görevli, Eleman

 • Vale Batı Garden İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Büyükçekmece de 1988 yılından günümüze faaliyet gösteren Batı Garden Cafe & Restaurant Mimaroba ve Gürpınar sahilindeki şubelerde çalısacak şöförlüğu iyi olan valeler arıyoruz. Maaş yok müsteri bahşişi ile calisilacak. Yaz donemi kir dugunu ve deniz kenari yogunlugu var.

  Aranan Nitelikler - Ehliyetli, iyi araba kullanan - Büyükçekmece tercihen , Beylikdüzu, bolgesinde ikaamet eden  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Vale

 • Vale (Otopark Görevlisi) Su Entertainment İstanbul Avrupa 2 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   İstanbul'un gözde mekanlarından olan işletmemizin idari kadrosunda görev alacak deneyimli Vale (otopark görevlisi) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Beşiktaş kuruçeşmeye ulaşım problemi olmayan , Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Eğlence, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Otopark Görevlisi, Vale

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ethica İncirli Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; B sınıfı ehliyeti olan, Aktif sürücülük deneyimi olan, Vale ve otopark hizmetlerinde görev alacak, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış, 'Otopark Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Vale

 • Vale Görevlisi (Engelli Personel) Alfred Concierge Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; 

  Aranan Nitelikler En az lise veya orta öğrenim mezunu, B Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Otopark Görevlisi, Vale

 • Otopark Vale Görevlisi Saturn Vale İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Ümraniye Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan Saturn Vale Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Otopark Görevlisi/Vale aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen otopark görevlisi olarak Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde 5 yıl görev yapmış, En az Lise mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, 35 yaşını aşmamış, Dürüst ve güvenilir, Güleryüzlü, Dış görünümüne önem veren, Sigara kullanmayan, Askerliği tamamlanmış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Otopark Görevlisi, Sorumlu, Vale

 • Vale (Part-Tıme) Alfred Concierge Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Genel Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Kanyon ve Özdilek Park AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;  Haftada en az 3 gün çalışabilecek,  Üniversite ya da yüksekokul öğrencisi,  B sınıfı ehliyet sahibi ve en az 2  yıldır aktif araç kullanan,  İletişimi kuvvetli, görünümüne özen gösteren, Hizmet kültürü gelişmiş, misafir memnuniyetine önem veren,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Otopark Görevlisi, Vale

İş Habercisi - Otopark Görevlisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?