Otopark Görevlisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Otopark Görevlisi
 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Etiler ( Nispetiye On ) , Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) ,  Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Üsküdar, Esenyurt(Torium),  Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM, Endülüs Park AVM) ve  İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde ( Forum Bornova AVM - Point Bornova AVM - Egepark AVM ) görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Sosyal Servisler, Otomotiv, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Makam Şoförü, Otopark Görevlisi, Vale

 • Şöför Vale Afiyet Et İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ÜMRANİYE RESTORANIMIZA MÜŞTERİ ARAÇLARI İLE İLGİNECEK DEYENİMLİ SÖFÖR- VALE ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN SRC EHLİYETİ OLAN EN AZ 4 SENE TECRUBELİ DİKSİYONU DÜZGÜN DIŞ GÖRÜNUŞÜNE ÖNEM VEREN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ 25-40 YAŞ ARASINDA BAY ELEMAN

  Sektör: Gıda, Restorancılık

  Pozisyon: Şoför, Otopark Görevlisi, Vale

 • Vale (Otopark Görevlisi) Su Entertainment İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   İstanbul'un gözde mekanlarından olan işletmemizin idari kadrosunda görev alacak deneyimli Vale (otopark görevlisi) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyet sahibi, En az 2 yıldır aktif araç kullanan, Kendine ve işine özenli, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, Empati yeteneği güçlü ve disiplinli, Güleryüzlü, Beşiktaş kuruçeşmeye ulaşım problemi olmayan , Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: Eğlence, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Otopark Görevlisi, Vale

 • Vale Batı Garden İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Büyükçekmece de 1988 yılından günümüze faaliyet gösteren Batı Garden Cafe & Restaurant Mimaroba ve Gürpınar sahilindeki şubelerde çalısacak şöförlüğu iyi olan valeler arıyoruz. Maaş yok müsteri bahşişi ile calisilacak. Yaz donemi kir dugunu ve deniz kenari yogunlugu var.

  Aranan Nitelikler - Ehliyetli, iyi araba kullanan - Büyükçekmece tercihen, Beylikdüzu, bolgesinde ikaamet eden  

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Vale, Otopark Görevlisi

 • Vale ORKUN ŞİRKETLER GRUBU İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ZEYTİNBURNU SAHİLDE YERALAN RESİDENCE PROJESİNDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE;   25-40 YAŞ ARASI

  Aranan Nitelikler EN AZ 3 YILLIK VALE HİZMETLERİNDE DENEYİM SAHİBİ , PREZENTABL , TERCİHEN EN AZ LİSE MEZUNU , EHLİYET SAHİBİ, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, KİŞSEL BAKIMINA ÖNEM GÖSTEREN ,ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Vale

 • Vale Görevlisi (Engelli Personel) Alfred Concierge Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin AVM projelerinde görevlendirilmek üzere; 

  Aranan Nitelikler En az lise veya orta öğrenim mezunu, B Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, % 40 ve üzerinde engelli raporu olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Otopark Görevlisi, Vale

 • Otopark Vale Görevlisi Saturn Vale İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Meydan İstanbul Ümraniye Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan Saturn Vale Otopark İşletmesinde görevlendirilecek, Otopark Görevlisi/Vale aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen otopark görevlisi olarak Otel, Alışveriş Merkezi, Kongre Merkezi, profesyonel olarak hizmet veren otopark işletmelerinde 5 yıl görev yapmış, En az Lise mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, 35 yaşını aşmamış, Dürüst ve güvenilir, Güleryüzlü, Dış görünümüne önem veren, Sigara kullanmayan, Askerliği tamamlanmış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Otopark Görevlisi, Sorumlu, Vale

 • Vale (Part-Tıme) Alfred Concierge Hizmetleri İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Genel Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon,  Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir.  Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Kanyon ve Özdilek Park AVM projelerinde görevlendirilmek üzere;  Haftada en az 3 gün çalışabilecek,  Üniversite ya da yüksekokul öğrencisi,  B sınıfı ehliyet sahibi ve en az 2  yıldır aktif araç kullanan,  İletişimi kuvvetli, görünümüne özen gösteren, Hizmet kültürü gelişmiş, misafir memnuniyetine önem veren,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. 

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Otopark Görevlisi, Vale

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ethica İncirli Hastanesi bünyesinde değerlendirilmek üzere; B sınıfı ehliyeti olan, Aktif sürücülük deneyimi olan, Vale ve otopark hizmetlerinde görev alacak, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, Askerlik hizmetini tamamlamış, 'Otopark Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Otopark Görevlisi, Vale

İş Habercisi - Otopark Görevlisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?