Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hemşire İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hemşire
 • İş AçıklamasıSağlık Meslek Lisesi, Hemşirelik Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans mezunu, * Erişkin Yoğun Bakım Deneyimli, *Alanındaki gelişmeleri takip eden, * Ekip çalışmasına yatkın, * Güler yüzlü ve prezantabl, * Kalite yönetim sistemine uyumlu çalışabilecek, * Hasta memnuniyeti odaklı,

  Aranan NiteliklerERİŞKİN YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMLPCare Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 1 yıl deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği kuvvetli,

  Aranan Nitelikler'Doğumhane Ebesi' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Sorumlu Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 10 yıl ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe

 • İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Bebek Yoğun Bakım Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 5 yıl bebek yoğun bakım hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Taksim Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu mezunu, - Yoğun Bakım 1 yıllık deneyime sahip, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Deneyimli Yoğun Bakım Hemşiresi'' aramaktayız. *Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Kozyatağı Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Lisans ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Endoskopi Hemşireliği alanında deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, " Endoskopi Hemşiresi" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız .

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Bakırköy Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, En az 1 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış '' Deneyimli KVC Servis Hemşiresi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Darüşşafaka Cemiyetİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği”misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. • Bağışçı üyenin tıbbi konularda dinlenmesi, gerektiğinde doktora bildirilmesi, tedaviye hazırlanması, • Tedavi için gerekli kayıt, bakım ve uygulamaların doktorun direktifleri doğrultusunda yürütülmesi, • Hemşirelik bakımında gerekli olan teknik (asepsi, sterilizasyon, izolasyon vb.) kurallara uyulması ve düzenli olarak yapılması.

  Aranan NiteliklerDarüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Maltepe Rezidans'ta görevlendirilecek adayların sahip olmasını beklediğimiz nitelikler: • En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu, • Tercihen en az 1 yıl deneyimli, • Ms Office programlarını kullanabilen, • Vardiyalı çalışabilecek, • Güler yüzlü, sabırlı, ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hemşire

 • Afiyet Hastanesiİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSağlık meslek lisesi veya üniversitelerin hemşirelik ve hemşirelik mesleği yapabilecek bölümlerden mezun, Erişkin Yoğun Bakım Biriminde çalışacak,iletişime açık ekip çalışmasına yatkın, Erişkin Yoğun Bakım hemşiresi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAfiyet Hastanesi Erişkin Yoğun Bakım biriminde çalışmak üzere; - Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, - Ekip çalışmasının önemine inanan, - İletişimi kuvvetli, - Güleryüzlü - Dinamik, - Gelişime açık, - Deneyimli,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması~~Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi' nde istihdam edilmek üzere, •Tercihen hemşirelik mezunu, kan transfüzyon sertifikasına sahip •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, •İş takibi yüksek, "Kan Transfüzyon Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler~~Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi' nde istihdam edilmek üzere, •Tercihen hemşirelik mezunu, kan transfüzyon sertifikasına sahip •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, •İş takibi yüksek, "Kan Transfüzyon Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem KozyatağıHastanesinde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Kan alma alanında en az 1 yıl deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, '' Hemşire ve Sağlık Memuru'' aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Maslak Hastanesinde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Kan alma alanında en az 1 yıl deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, '' Hemşire ve Sağlık Memuru'' aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMLPCare Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; · Üniversitelerin veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun, · Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, · Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, · Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, · Sorun çözme becerisi gelişmiş olan, · Geri bildirime, değişime ve gelişime açık olan, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Güler yüzlü, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,

  Aranan Nitelikler“Karma Servis Hemşiresi” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubu, Özel Bahçeci FulyaTüp Bebek Merkezimizde çalışmak üzere " Tüp Bebek Hemşiresi " aramaktayız. Gece nöbeti yoktur.

  Aranan NiteliklerHemşirelik veya ebelik bölümünden Üniversite mezunu, Tercihen en az 1 yıllık iş tecrübesi olan, Yetiştirilmek üzere yeni mezun, İnsan İlişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli, 30 yaşını aşmamış, Avrupa Yakasında ikamet eden,( Mecidiyeköy veya Fulya'ya kolay ulaşım sağlayabilen)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemizin ameliyathane, doğum ve diğer bölümleri için ''Hemşire ''arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiya sisteminde çalışabilecek Güleryüzlü Ekip çalışmasına uyumlu Alanında deneyimli Cerrahi bölümünde çalışmış deneyimli Yoğun bakım enfeksiyon sertifikası ve kan tranfüzyonu sertifikası olan Tam zamanlı çalışabilecek Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Klinik Hemşiresi

 • İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemizde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Yüksek Okulu "Hemşirelik" bölümü veya Sağlık Meslek Liselerinin "Hemşirelik" bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen özel hastanede minimum 2 yıl Genel Yoğun Bakım deneyimine sahip, "Yoğun Bakım Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Enfeksiyon Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Enfeksiyon Hemşireliği sertifikası olan, Enfeksiyon kontrolü ile ilgili tüm cihaz ve ekipmanları kullanabilen, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıDENTRAM DİŞ TEDAVİ MERKEZİNİN KAVACIK ACARKENT ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ DİŞHEKİMİ ASİSTANI ARANIYOR DİŞ HEKİMLİĞİ TEDAVİLERİNDE DENEYİMLİ EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN KAVACIKTAN KLİNİĞİMİZE SERVİSİMİZ VARDIR. DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerKAVACIKTAN KLİNİĞE SERVİSİMİZ VARDIR. HASTA TAKİP PROGRAMI KULLANABİLECEK BİLGİSAYARA HAKİM, OFİS PROGRAMLARINI BİLEN SİGARA İÇMEYEN DİŞ HEKİMİNE HER KONUDA ASİSTANLIK YAPABİLECEK 9.30 - 19:00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK CUMARTESİ ÇALIŞMA KONUSUNDA SORUNU OLMAYAN

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAmerikan Estetik Cerrahi Tıp Merkezimizde Görevlendirilmek Üzere; "Ameliyathane Hemşiresi" ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Liselerinden veya Sağlık Meslek Yüksekokullarından mezun En az 2 yıllık ameliyathane deneyimi bulunan Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi ve dikkatli Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi ve ekip arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubu, Özel Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezimizde çalışmak üzere " Tüp Bebek Hemşiresi " aramaktayız.

  Aranan NiteliklerHemşirelik veya ebelik bölümünden tercihen Üniversite mezunu, Tercihen en az 1 yıllık iş tecrübesi olan, Yetiştirilmek üzere yeni mezun, İnsan İlişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli, 30 yaşını aşmamış, Anadolu Yakasında ikamet eden,( Altunizade'ye kolay ulaşım sağlayabilen)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Dahiliye ve Çocuk Servisi Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 3 yıl dahiliye ve çocuk servis hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Acil Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, Tercihen 2 yıl acil servis hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıDiğer sağlık personelinin görevleri a) İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. b) Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. c) Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak. ç) İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. d) İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. e) İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, ANKARA-POLATLI ilçesinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek ( Ankara'dan servis imkanımız vardır.), Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulları'ndan mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Kadın – Erkek 1(bir) kişi istihtam edilecektir. Fotoğraflı özgeçmiş ile muhasebe@basaksaglik.com.tr adresinden başvurular yapılacak, kişiler öngürüşmeye çağrılacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • Estetik İnternationalİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul Byomed Şubemiz "Asistan Hemşire" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-20-30 Yaşları arasında, -Hemşirelik bölümü mezunu, -İyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, -Güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren -Doktor asistanlığı yapabilecek, "Bayan Hemşire" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Asistan

 • İş Açıklamasıİşyeri Hemşiresi (Diğer Sağlık Personeli) DSP sertifikasına sahip olan -ÇANKIRI İlinde ikamet eden veya edebilecek olan -Sağlık Meslek Lisesi / ATT, Sağlık Memurluğu / Hemşirelik / Çevre Sağlık Tek. bölümlerinden mezun , -6331 sayılı kanun ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen gereklilikleri firmalarımızda Hekimizin yol göstericiliği doğrultusunda uygulayabilecek, -Güncel Mesleki bilgileri ve mevzuatı takip edip, öğrenebilecek, -OSGB birimimizde tam zamanlı olarak görev alabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, - Tecrübeli yada tecrübesiz. -MS Office programlarını temel seviyede kullanabilen, -Çalışmaya istekli, iletişim becerisi güçlü ve gelişmeye açık çalışma arkadaşı aramaktayız

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMLPCare Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik mezunu, Acil Servis Hemşireliği alanında en az 1 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,

  Aranan Nitelikler'Acil Servis Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • ACAR OSGBİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOrtak Sağlık ve Güvenlik Biriminde Çalışmak Üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin Acil Tıp Teknisyenliği veya Sağlık Memuru bölümünden mezun, 'İşyeri Hemşiresi, Acil Tıp Teknisyeni veya Sağlık Memuru' aramaktayız. (Emeklide olabilir.) ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren, Mesleği ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Bay, bayan

  Sektör: Danışmanlık, Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Doktor/Hekim, Danışman

 • İş AçıklamasıMedical Park Fatih Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ameliyathane Hemşiresi adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Fransız Lape Hastanesiİstanbul Avrupa 18 Mayıs 2017

  İş Açıklaması4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Hastanemizin, sağlık Hizmetleri, destek hizmetler veya idari bölümlerde görevlendirilmek üzere, · Enaz Lise Tercihen Myo veya Lisans Mezunu, · Sorumluluk sahibi, düzenli ve dinamik, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, · Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini açıkolarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hemşire, Memur

 • İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB Pendik şubemizde görevlendirilmek üzere ; ilkyardım Eğitimcisi Sertifikasına sahip Tercihen mobil araçta çalışabilecek Gerekirse firma ziyaretleri yapabilecek Diğer sağlık personeli Sertifikasına sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul ANADOLU yakasında ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Biyolog, Sağlık Memuru, Biyokimya Uzmanı

İş Habercisi - Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Hemşire Nedir ?

Hemşire kariyerinde doktor tarafından uygulanması istenen tedavi yöntemlerini uygulamak, acil hallerde yapılması gereken pansuman ve iğne işlemlerini gerçekleştirmek, hastanenin ve hasta odalarının genel hijyeninin sağlanması açısından görevlileri bilgilendirmek,bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirler almak ve hastalara sağlık eğitimi konusunda bilgilendirme yapmak gibi görevlerde bulunan kişidir. Özel hastaneler, poliklinikler ve diğer sağlık kurumları iş ilanları içerisinde hemşire ilanlarına sıklıkla rastlanmaktadır.