Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hemşire İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hemşire
 • Anatomica Tıp Merkeziİstanbul Anadolu 4 Nisan 2017

  İş Açıklaması-Saç ekim Mikro Fue tekniğine hakim olması.

  Aranan Nitelikler-En az 1 yıl deneyimi olan -İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - Saç Ekim konusunda deneyimli, - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü, -Micro fue saç ekim tekniğine hakim -Saç ekim hemşiresi aranıyor.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • clinicexpert.netİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 30 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 70 çalışanı ile hizmet vermektedir. Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2015 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir. Saç ekimi ekibimizin üyesi olacak, Bağcılardaki özel hastanemizde görev yapacak dinamik ve prensipli ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler- İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü, SAÇ EKİM HEMŞİRESİ aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Paramedik

 • İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB Pendik şubemizde görevlendirilmek üzere ; ilkyardım Eğitimcisi Sertifikasına sahip Tercihen mobil araçta çalışabilecek Gerekirse firma ziyaretleri yapabilecek Diğer sağlık personeli Sertifikasına sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul ANADOLU yakasında ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Biyolog, Sağlık Memuru, Biyokimya Uzmanı

 • İş Açıklaması4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Hastanemizin, sağlık Hizmetleri, destek hizmetler veya idari bölümlerde görevlendirilmek üzere, · Enaz Lise Tercihen Myo veya Lisans Mezunu, · Sorumluluk sahibi, düzenli ve dinamik, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, · Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini açıkolarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hemşire, Memur

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu Taksim Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Lisans Hemşirelik bölümü mezunu, İlgili bir alanda sertifika sahibi olan, Minimum 2 yıl klinik hemşire olarak görev yapmış, Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetimi konusunda deneyimli, Branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Kişisel gelişime önem veren, İletişim yeteneği güçlü, " Diyabet Hemşiresi " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıHastanemizde görevlendirilmek üzere ‘Bebek Bakım Odası Sorumlu Hemşiresi’ istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMedicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere, •Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunu, •Tercihen en az 5 yıllık deneyimli, •Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, •Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, •Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu International Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu mezunu, Tercihen alanında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış '' KVC Yoğun Bakım Hemşiresi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Maslak Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerHemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, En az 1 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış '' KVC Yoğun Bakım Hemşiresi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Bodrum Hastane'mizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Kalp-Damar Cerrahisi alanında tecrübeli-deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tecrübeli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız. Çalışanlarımız için lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe, Sağlık Memuru

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu International Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu mezunu, - Tercihen yoğun bakım tecrübe ve bilgisine sahip, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''Yoğun Bakım Hemşiresi'' aramaktayız. *Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Taksim Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler- Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Alanında min 1 yıl deneyimli, - Kişisel gelişimine önem veren, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış "Ameliyathane Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan Fransız Lape Hastanesinde gece görev yapacak Supervizör Hemşire aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, . Sorumlu Hemşire, Supervizör Hemşire veya Gece Müdürü görevlerinde en az 3 yıl deneyimli, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan, Sunduğumuz İmkanlar · Köklü bir kurumda çalışma imkanı, · Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, · Modern çalışma koşulları, · Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, · Sürekli hizmet içi eğitimler ile kendini psikiyatri alanında geliştirme imkanı,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Bursa-Çekirge Şubemiz için "Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Sağlık Meslek Liselerinden veya Sağlık Meslek Yüksekokullarından mezun, -Estetik ve Plastik cerrahi operasyonlar konusunda deneyimli, -En az 2 yıl Ameliyathane deneyimi bulunan, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -23-30 yaşları arasında "Tecrübeli Bayan Ameliyathane Hemşiresi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıOkulların hemşirelik hizmetleri bölümlerinden mezun, Lisans veya lize mezunu, Tercihen ameliyathane biriminde deneyimli, Adana'da ikamet etmekte olan, Hemşire arayışımız bulunmaktadır. "Hemşire" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru, Ebe

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği”misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. • Bağışçı üyenin tıbbi konularda dinlenmesi, gerektiğinde doktora bildirilmesi, tedaviye hazırlanması, • Tedavi için gerekli kayıt, bakım ve uygulamaların doktorun direktifleri doğrultusunda yürütülmesi, • Hemşirelik bakımında gerekli olan teknik (asepsi, sterilizasyon, izolasyon vb.) kurallara uyulması ve düzenli olarak yapılması.

  Aranan NiteliklerDarüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Maltepe Rezidans'ta görevlendirilecek adayların sahip olmasını beklediğimiz nitelikler: • En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu, • Tercihen en az 1 yıl deneyimli, • Ms Office programlarını kullanabilen, • Vardiyalı çalışabilecek, • Güler yüzlü, sabırlı, ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıSağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 31 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 71 çalışanı ile hizmet vermektedir. Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2015 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir. Kurumumuzun Klinik bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun HEMŞİRE alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Yüksekokul - Üniversite mezunu Etkili iletişim kurabilen Pozitif, satış ekibi ile takım uyumu içinde çalışabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, etkili sunum yapabilecek Eğitime ve gelişime açık Tercihen iş yaşamı deneyimi olan bayan Dış Görünümüne özen gösteren Esnek çalışma saatlerine uyumlu ( Fotoğrafsız ilanlar değerlendirilmeyecektir )

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıDENTRAM DİŞ TEDAVİ MERKEZİNİN KAVACIK ACARKENT ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ DİŞHEKİMİ ASİSTANI ARANIYOR DİŞ HEKİMLİĞİ TEDAVİLERİNDE DENEYİMLİ EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN KAVACIKTAN KLİNİĞİMİZE SERVİSİMİZ VARDIR. DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerKAVACIKTAN KLİNİĞE SERVİSİMİZ VARDIR. HASTA TAKİP PROGRAMI KULLANABİLECEK BİLGİSAYARA HAKİM, OFİS PROGRAMLARINI BİLEN SİGARA İÇMEYEN DİŞ HEKİMİNE HER KONUDA ASİSTANLIK YAPABİLECEK 9.30 - 19:00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK CUMARTESİ ÇALIŞMA KONUSUNDA SORUNU OLMAYAN

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu Kocaeli Hastanesi' ndegörevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümü mezunu, - Tercihen deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire" aramaktayız.z.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Fulya Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Hemşire ve Sağlık Memuru" arayışımız bulunmaktadır. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıDoğan Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; -Sağlık Meslek Lisesi veya 2 yıllık Önlisans mezunu, -Bölümünde kullanılacak tüm cihazlar konusunda bilgi sahibi, -Alanında deneyimli, -Planlama ve Organizasyon becerileri gelişmiş -Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Anjiyo Hemşiresi ve teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Enfeksiyon Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Enfeksiyon Hemşireliği sertifikası olan, Enfeksiyon kontrolü ile ilgili tüm cihaz ve ekipmanları kullanabilen, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu International Hastanesinde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Yüksekokulu mezunu, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Hemşire" aramaktayız. Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu Maslak Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu mezunu, Tercihen alanında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış '' KVC Yoğun Bakım Hemşiresi'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; “Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerHemşirelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik mezunu, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı "Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği Sertifika" sahibi, Hastanemizde enfeksiyon sürveyanslarını takip edebilecek, Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip, Kalite standartları ve Süreçleri konusunda deneyimli, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Ms Office programlarına hakim,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Medical Park Hastaneler Grubuİstanbul Avrupa 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlı Meslek Liseleri veya Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren,

  Aranan Nitelikler‘Ebe’ istihdam edilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Sağlıkta güçlü bir Kariyer için.. Acıbadem Üniversitesinde sektör profesyonellerini yetiştiriyoruz. Eğitimini başarı ile tamamlayan adaylara İŞKUR tarafından ücretsiz katılım belgesi verilecektir. Eğitim, Acıbadem Üniversitesi'nde teorik olarak ve devamında hastanelerde uygulamalı olarak gerçekleşecektir. Program sonunda başarılı olan adaylara iş imkanı sağlanacaktır.

  Aranan NiteliklerHasta Hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, Hastanelerimizde hasta ve hasta yakınları ile olan iletişimi ve faturalandırma süreçlerini başarılı bir şekilde temsil edebilecek, Hasta ve Hasta yakınları ile olan iletişimde empati kurabilecek yeni ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere, Hemşirelik Yüksek Okul mezunu· En az 5 Yıl mesleki deneyime, Onkoloji alanında ise en az 2 yıl deneyime sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü,

  Aranan Nitelikler"Onkoloji Servis Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Fatih Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Hasta memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ameliyathane Hemşiresi adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıHemşirelik Yüksek Okul mezunu· En az 5 Yıl mesleki deneyime, Çocuk alanında ise en az 2 yıl deneyime sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü,

  Aranan NiteliklerMedicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere, 'Çocuk Servis Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması" Genel Yoğun Bakım Hemşire''adaylarını ailemiz katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerMLPCare Gaziosmanpaşa Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere, Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, En az 2 Yıl mesleki deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

İş Habercisi - Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Hemşire Nedir ?

Hemşire kariyerinde doktor tarafından uygulanması istenen tedavi yöntemlerini uygulamak, acil hallerde yapılması gereken pansuman ve iğne işlemlerini gerçekleştirmek, hastanenin ve hasta odalarının genel hijyeninin sağlanması açısından görevlileri bilgilendirmek,bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirler almak ve hastalara sağlık eğitimi konusunda bilgilendirme yapmak gibi görevlerde bulunan kişidir. Özel hastaneler, poliklinikler ve diğer sağlık kurumları iş ilanları içerisinde hemşire ilanlarına sıklıkla rastlanmaktadır.