Hemşire İş İlanları

Hepsini Temizle
Hemşire
 • clinicexpert.net İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması        Sağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 30 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 70 çalışanı ile hizmet vermektedir.     Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2015 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir.      Saç ekimi ekibimizin üyesi olacak, Bağcılardaki özel hastanemizde görev yapacak dinamik ve prensipli ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler - İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - Saç Ekim konusunda deneyimli / deneyimsiz - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü,  - Tercihen İngilizce bilen, SAÇ EKİM HEMŞİRESİ aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş Açıklaması Hastanemizin Bebek Odası Bölümünde çalışacak; Bebek Odası Hemşiresi aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler *En az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu  *Hasta memnuniyetine önem veren  *Ekip çalışmasına yatkın  *Dış görünümüne önem gösteren, güleryüzlü 

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubu İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Eslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Enfeksiyon Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 2 yıl enfeksiyon hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Cerrahi Tıp Merkezimizde görevlendirilerek; Hemşirelik Hizmetleri' nin belirlediği politika, hedef, kural ve düzenlemeler doğrultusunda ameliyathanedeki hemşirelik hizmetlerinin sunulmasını, hemşirelik hizmetlerinin diğer hizmetlerle koordinasyonunu sağlamak ve yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, eğitim ve gelişime açık, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü, 'Ameliyathane Hemşiresi '' Aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Özel Göztepe Hastanesi İstanbul Anadolu 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Özel Göztepe Hastanesi’nde görev almak üzere;  

  Aranan Nitelikler Sağlık meslek liseleri veya üniversitelerin hemşirelik bölümünden mezun, Ameliyathane deneyimi olan , Branşıyla ilgili güncel bilgileri takip eden, Ekip çalışmasına önem veren, Sigara kullanmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ameliyathane Hemşireleri aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubu İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Eslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Eğitim Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 2 yıl eğitim hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Özel Silivri Medicalpark Hastanesinde istihdam edilmek üzere,

  Aranan Nitelikler    •Tercihen üniversite mezunu, •Alanında 5 yıl deneyimli, •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, •İş takibi yüksek, •Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Dahiliye Servis Sorumlu Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Eslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Bebek Yoğun Bakım Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 6 yıl bebek yoğun bakım hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Özel Göztepe Hastanesinde görevlendirilmek üzere;  

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, Genel Yoğun Bakım bölümünde en az 5 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Anadolu Yakasında ikamet eden, Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Century 21 Ece Emlak Özbekistan, Moldova, Gürcistan 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Ev işleri , yemek , temizlik , ütü

  Aranan Nitelikler Gece yatılı kalan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi, Hemşire, Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 153 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği”misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan başarılı öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak üniversiteye kadar yatılı ve tam burslu, kolej eğitimi vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Urla Rezidansımızda ihtiyaç halinde görevlendirilmek üzere 'Hemşire' alınacaktır. • Bağışçı üyenin tıbbi konularda dinlenmesi, gerektiğinde doktora bildirilmesi, tedaviye hazırlanması, • Tedavi için gerekli kayıt, bakım ve uygulamaların doktorun direktifleri doğrultusunda yürütülmesi, • Gerektiğinde rezidans içinde ve dışında hastaya refakat edilmesi, • Hemşirelik bakımında gerekli olan teknik (asepsi, sterilizasyon, izolasyon vb.) kurallara uyulması ve düzenli olarak yapılması.

  Aranan Nitelikler • En az Sağlık Meslek Lisesi mezunu, • Tercihen deneyimli, • Ms Office programlarını kullanabilen, • Vardiyalı çalışabilecek, • Güler yüzlü, sabırlı, ekip çalışmasına yatkın, • Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.

  Sektör: Sivil Toplum Kuruluşu, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Memorial Sağlık Grubu Antalya 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, bölümlerinden mezun, Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması ÖZEL GÜRÇAĞ OKULLARI ÜMİTKÖY YERLEŞKESİNDE ÇALIŞACAK EMEKLİ-KADIN-HEMŞİRE

  Aranan Nitelikler KADIN-EMEKLİ

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu, En az 1 yıllık Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler 'Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe

 • İş Açıklaması    " Genel Yoğun Bakım Hemşire''adaylarını ailemiz katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler MLPCare Gaziosmanpaşa Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere, Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, En az 2 Yıl mesleki deneyime sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere,  

  Aranan Nitelikler •Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunu, •Tercihen en az 5 yıllık deneyimli, •Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, •Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, •Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, "Bebek Bakım Odası Sorumlu Hemşiresi” aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubu İstanbul Avrupa 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Eslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Acil Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, Tercihen 2 yıl acil servis hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.   ·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış, ·         Alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, ·         Enfeksiyon Hemşireliği sertifikası olan, ·         Enfeksiyon kontrolü ile ilgili tüm cihaz ve ekipmanları kullanabilen, ·         Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, ·         Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,güleryüzlü, ·         Avrupa yakasında ikamet eden, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Florya Hastanemiz’de görevlendirilmek üzere; " Enfeksiyon Hemşiresi" arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Hastanemizin Ameliyathane bölümünde görev almak üzere ; Ameliyathane Hemşiresi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili gelişmeleri takip eden, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Pratik, soğukkanlı, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli, Hemşire

 • İş Açıklaması Hastanemiz’ de görevlendirilmek üzere; "Hemşire ve Sağlık Memuru” aramaktayız

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksek okulu,  Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Yeni mezun ya da deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Medicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesinde Görevlendirilmek Üzere,  

  Aranan Nitelikler •Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksek Okulu Mezunu, •Tercihen en az 1 yıllık deneyimli, •Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, •Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, •Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek, "Bebek Bakım Odası Hemşiresi” aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Hastanemize tecrübeli "Yeni doğan Bebek Yoğun Bakım Hemşiresi" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik, Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, En az 3-6 yıl deneyimi olan, Tercihen NRP Sertifikasına sahip, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Güler yüzlü, Bayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Park Poliklinik İzmir 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması Cerrahi Tıp Merkezimizde görevlendirilerek; Hemşirelik Hizmetleri' nin belirlediği politika, hedef, kural ve düzenlemeler doğrultusunda hemşirelik hizmetlerinin sunulmasını, hemşirelik hizmetlerinin diğer hizmetlerle koordinasyonunu sağlamak ve yürütmek.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, eğitim ve gelişime açık, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Gaziosmanpaşa Hastanemizde değerlendirilmek üzere; 'Kemoterapi Hemşiresi' arayışımız mevcuttur

  Aranan Nitelikler MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. En az lise, tercihen üniversite yüksek lisans Hemşirelik, Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun, Kemoterapi alanında en az 2 yıl deneyime sahip, Kemoterapi hemşireliği sertifikasına sahip, Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşan, Değişim, kalite ve performans odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması   “Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi' adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik/Ebelik bölümü mezunu, En az 2 yıllık Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Kadıköy Şifa Sağlık Grubu İstanbul Anadolu 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması   Hastanemiz bünyesinde Ataşehir Lokasyonumuzda Endoskopi Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere Hemşire arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az sağlık meslek lise mezunu, İlgili alanda en az 2 yıl deneyimli, Görünümüne ve kişisel hijyenine önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Eylül 2016

  İş Açıklaması ·         Hemşirelik Fakültesi mezunu ya da Hemşirelik Yüksek Okulu ve/veya           Sağlık Meslek -Lisesi mezunu, ·         ÇSGB İşyeri Hemşirelik Sertifikası'na sahip,  ·         Disiplinli ve titiz çalışma prensibine sahip, iş takibine önem veren, ·         Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, ·         Takım çalışmasına inanan, ·         Part Time ve ya Full Time çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması  Sağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 30 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 70 çalışanı ile hizmet vermektedir.     Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2016 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir.      

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Liselerinden veya Sağlık Meslek Yüksekokullarından mezun, Estetik ve Plastik cerrahi operasyonlar konusunda deneyimli, En az 1 yıl Ameliyathane deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, 23 - 30 yaşları arasında,   "Tecrübeli Bayan Ameliyathane Hemşiresi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.   ·         Sağlık Meslek Lisesi ATT mezun, ·         Tercihen en az 1 yıllık mesleki deneyimi sahibi, ·         CPR, EKG Eğitimi, alana özel kullanılan tıbbi cihazların eğitim bilgisine sahip, ·         Olumlu iletişim becerilerine sahip, kendini iyi ifade edebilen, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ·         Organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş, ·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         Etkili zaman yönetimi yapabilme becerisi gelişmiş olan.

  Aranan Nitelikler Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Florya Hastanemiz’de görevlendirilmek üzere; "Anjiyo Gözlem Hemşiresi" arayışımız mevcuttur.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Resmi işlemler ve ruhsatlandırma hizmetlerine ilişkin süreçleri planlamaktan ve uygulanmasını sağlamaktan sorumlu olacak “Resmi İşlemler ve Ruhsatlandırma Sorumlusu” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Alanında en az 3 yıllık deneyime sahip,  Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, işine adapte eden  Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,  Seyahat engeli olmayan  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

/
6

İş Habercisi - Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Hemşire Nedir ?

Hemşire kariyerinde doktor tarafından uygulanması istenen tedavi yöntemlerini uygulamak, acil hallerde yapılması gereken pansuman ve iğne işlemlerini gerçekleştirmek, hastanenin ve hasta odalarının genel hijyeninin sağlanması açısından görevlileri bilgilendirmek,bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirler almak ve hastalara sağlık eğitimi konusunda bilgilendirme yapmak gibi görevlerde bulunan kişidir. Özel hastaneler, poliklinikler ve diğer sağlık kurumları iş ilanları içerisinde hemşire ilanlarına sıklıkla rastlanmaktadır.