Hemşire İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hemşire
 • Hospital Park Groupİstanbul Anadolu, Kocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDarıca Hastanemiz de çalışmak üzere EBE aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite/Yüksekokul Ebelik Bölümü veya Sağlık Meslek Lisesi Mezunu, Deneyimli veya deneyimsiz, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasını benimseyen, Problem çözme yeteneğine sahip, Uyumlu, güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Takım arkadaşları ile Hospitalpark Darıca Hastanesin de belirtilen pozisyonlarda birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • clinicexpert.netİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması       Sağlık Turizmi, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında Türkiye'nin önde gelen kurumlarından olan ClinicExpert hizmetlerine 2010 yılında başlamıştır. Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bölümünde Hekim ve Yardımcı Sağlık Personeli olarak toplam 30 personel ve Sağlık Turizmi bölümünde 40 personel olmak üzere toplam da 70 çalışanı ile hizmet vermektedir.     Kurumun Türkiye'de Mecidiyeköy'deki ofisinin yanı sıra Dubai ve Riyad'da da ofisleri bulunmaktadır. Türkiye'nin Sağlık Turizmi konusunda adının duyulmasına ve yabancı hastaların tedavi için ülkemizi seçmesine büyük katkı sağlayan kurum 2015 yılı sonuna kadar yurtdışı ofis sayısını 5'e yükseltme hedefindedir.      Saç ekimi ekibimizin üyesi olacak, Bağcılardaki özel hastanemizde görev yapacak dinamik ve prensipli ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler- İlgili Sağlık bölümlerinden mezun , - Saç Ekimi Operasyonlarında görev alabilecek - Saç Ekim konusunda  deneyimli, - İletişim Yetkinliği Güçlü , - Analitik ve Dikkatli Çalışma Prensiplerine hakim, - Diksiyonu Düzgün, - Organizasyon, Planlama ve İş Takibi yönü güçlü,  - Tercihen İngilizce bilen, SAÇ EKİM HEMŞİRESİ aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Paramedik

 • Hospital Park Groupİstanbul Anadolu, Kocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDarıca Hastanemiz de çalışmak üzere Hemşire aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite/Yüksekokul Hemşirelik Bölümü veya Sağlık Meslek Lisesi Mezunu, Deneyimli veya deneyimsiz, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasını benimseyen, Problem çözme yeteneğine sahip, Uyumlu, güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Takım arkadaşları ile Hospitalpark Darıca Hastanesin de belirtilen pozisyonlarda birlikte çalışmayı arzu ediyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 5 yıl ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe

 • Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıUZMANİŞ OSGB ‘de tarafından Maslakta tam zamanli görevlendirilmek üzere ; İşyeri Sağlık Personeli, Paramedik, Hemşire,Sağlık Memuru,Acil Tıp Teknisyeni sertifikalı Diğer sağlık personelleri alınacaktır. · İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına bağlı olarak İşyeri hekimi ile birlikte koordineli çalışması; · Tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerinin yürütülmesi ve uygulanmasında İşyeri Hekimine yardımcı olunması, · Reçete kayıtlarını tutarak, gelen ilaçları sahiplerine verilmesi, · İşyeri hijyen kontrolünün yapılması.

  Aranan NiteliklerAdayların; · Sağlık Meslek Yüksek Okulu'ndan veya Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun, · İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip içinde çalışmaya yatkın, güleryüzlü, sabırlı, · İşçi sağlığı ve güvenliği bilincine sahip, · İlkyardım konusunda tecrübeli, · MS Office programlarını kullanabilen, · İşyeri hekimleri ile koordineli çalışma başarısına sahip, · Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay/ Bayan sağlık personelleri alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Paramedik, Hemşire

 • Fransız Lape Hastanesiİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan Fransız Lape Hastanesinde gece görev yapacak Supervizör Hemşire aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, . Sorumlu Hemşire, Supervizör Hemşire veya Gece Müdürü görevlerinde en az 3 yıl deneyimli, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan, Sunduğumuz İmkanlar · Köklü bir kurumda çalışma imkanı, · Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, · Modern çalışma koşulları, · Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı, · Sürekli hizmet içi eğitimler ile kendini psikiyatri alanında geliştirme imkanı,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemizde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Yüksek Okulu "Hemşirelik" bölümü veya Sağlık Meslek Liselerinin "Hemşirelik" bölümlerinden mezun, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen özel hastanede minimum 1 yıl Ameliyathane deneyimine sahip, "Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Fransız Lape Hastanesiİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’nin ilk psikiyatri hastanesi olan Fransız Lape Hastanesi kariyerini psikiyatri alanında planlayan yetenekli hemşireler arıyor.

  Aranan Nitelikler· Üniversite veya Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · Güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Ekip çalışmasına yatkın, · Tercihen Psikiyatri Hastanesi deneyimi olan veya Psikiyatri alanında kariyer planlayan, Sunduğumuz İmkanlar · Köklü bir kurumda çalışma imkanı, · Pozitif ve yapıcı çalışma ortamı, · Modern çalışma koşulları, · Güçlü bir ekip içerisinde mesleki gelişim ve çok yönlü tecrübe kazanma fırsatı,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Medical Park Hastaneler GrubuÇanakkale, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler  Özle Silivri Medicalpark Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;   Üniversite,Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Ameliyathane Hemşireliği alanında en az 5 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, ' Ameliyathane Sorumlu Hemşire'' arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıKadıköy'de Faaliyet Göstermekte Olan Hastanemizde Görevlendirilmek Üzere, Üniversitelerin Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Yüksek Okulu "Hemşirelik" bölümü veya Sağlık Meslek Liselerinin "Hemşirelik" bölümlerinden mezun, Vardiyalı çalışabilecek, Tercihen özel hastanede minimum 2 yıl Genel Yoğun Bakım deneyimine sahip, "Yoğun Bakım Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıSağlık Meslek Lisesi / Hemşirelik Yüksek okulu mezunu, KVC Yoğun Bakım'da 3 yıl sorumlu olarak çalışmış, Tercihen NRP eğitimi almış, Mesleğini seven, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden.  

  Aranan NiteliklerMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ''KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi'' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Acıbadem Bakırköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Lisans mezunu, - Endoskopi Hemşireliği alanında deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Endoskopi Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İNKAİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz sağlık sektöründe öncü firmalardan biri için "Ameliyathane Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bölümü mezunu, Alanında 3 - 4 yıl arası deneyime sahip, Ameliyat öncesi hazırlık işlemleri, teçhizatların kontrolü, bir sonraki ameliyat için odanın hazır hale getirilmesi gibi işlemleri yürütmüş, Hasta psikolojisini anlayabilecek görev bilincine sahip, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakası'nda ikâmet eden. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan NiteliklerEthica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Ataşehir Tıp Merkezimiz bünyesinde istihdam etmek üzere, * Üniversite / Yüksek okul / Sağlık Meslek lisesi Hemşirelik Bölümünden mezun, *Benzer pozisyonlarda 1 yıllık deneyim sahibi , * Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, * Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, * Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, * Gündüz çalışabilecek , Ameliyathane Hemşiresi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu Bakırköy Hastane'mizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Yüksekokulu mezunu, - Kişisel gelişimine önem veren, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, -Alanında en az 2 yıl deneyimli '' Ameliyathane Hemşiresi ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu International Hastanesinde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Yüksekokulu mezunu, -Alanında en az iki yıl deneyimli, - Kişisel gelişimine önem veren, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, '' Ameliyathane Hemşiresi ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İNKAİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz sağlık sektöründe öncü firmalardan biri için "Anestezi Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Anestezide kullanılacak tüm cihaz ve ekipman kullanımı konusunda tecrübeli, Uygulanacak anestezi türüne göre ilaç ve malzemelerin hazırlanması hususunda bilgi sahibi, Anestezi uygulaması öncesinde hastanın hazırlanması, kayıtlarının tutulması ve bu kayıtların ilgili birime raporlanması gibi görev ve sorumlulukları yerine getirmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakası'nda ikâmet eden. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde  Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; " Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek lisesi veya Sağlık Meslek Yüksek okullarının,Üniversitelerin  Hemşirelik Bölümünden Mezunu olmuş, NRP ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Sertifikası olan, Kalite, ISO, Akreditasyon konularında bilgili, Alanında en az 5 yıllık deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip, Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Bilgisayar ofis programlarına hakim, İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik ,takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, Çalışan ve hasta güvenliğini daima ön planda tutan Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, Eğitim ve gelişime açık, Kişisel bakımına özen gösteren

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Ameliyathane Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 5 yıl ameliyathane hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEslife Sağlık Grubu'na bağlı Eslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Cerrahi Servis Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 5 yıl cerrahi servis hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Dmed Diyaliz HizmetleriTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıUzman hekim önderliğinde, tedavi protokollerine uygun bir şekilde hemodiyaliz tedavilerini gerçekleştirmek Tedavinin kaliteli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak amacıyla, diyaliz öncesinde ve diyaliz programları sırasında, hastanın tüm bakımını üstlenmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Diyaliz Teknikerliği bölümünden mezun Tercihen Hemodiyaliz sertifikası sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Tekniker

 • Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 17 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemize Başhemşire arayışımız bulunmaktadır. a) Hemşirelik hizmetlerinin planlanmasını, yürütülmesini, değerlendirilmesini, geliştirilmesini ve kayıt altına alınmasını sağlar. b) Hemşirelik hizmetleri organizasyonu doğrultusunda görevli hemşirelerin mevzuata ve meslek ilkelerine uygun olarak görev yapmalarından, hemşirelik hizmetlerinin etkin ve verimli sunumundan sorumludur. İstenmeyen olaylar ve hatalı hemşirelik uygulamalarını önleyici tedbirleri alır, meydana gelen menfi olayların kaydının tutulmasını ve bildirilmesini sağlar. c) Hemşirelik hizmetlerinde istihdam edilen personeli ilgili birimlere görevlendirir ve göreve uyumunu sağlar. Hizmet birimlerinde görevlendirilecek hemşirelerin sayısını ve niteliğini belirler. ç) Hemşirelik hizmetleri ile ilgili tüm kayıt sistemlerinin ve formların geliştirilmesini ve düzenli olarak kullanılmasını sağlar. d) Hemşirelerin bilgi ve deneyimlerini göz önünde bulundurarak görev dağılımlarının ve çalışma çizelgelerinin yapılmasını, izlenmesini sağlar ve onaylar. Göreve yeni başlayan hemşireler için uyum eğitimi, görevdeki hemşireler için hizmet içi eğitim programlarının planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesini sağlar. e) Öğrenci hemşirelerin eğitimi için uygun çalışma ortamını oluşturur, öğretim elemanları ile işbirliği yaparak okul-hastane işbirliğini sağlar. f) Hemşirelerin mesleki gelişimleri için sürekli eğitimlerini destekler. g) Hemşirelik hizmetlerinin geliştirilmesi için yapılacak bilimsel araştırma faaliyetlerine destek olur. Hemşirelik hizmetleri bütçesinin planlanmasında yer alır. h) Hemşirelik hizmetlerine ilişkin stratejik çalışma planlarını yapar ve uygulanmasını sağlar. ı) Hastane ve sağlık kurumlarının ilgili yöneticileriyle işbirliği yapar. i) Olağanüstü durumlarda afet planları doğrultusunda ilgili birimlerle işbirliği içinde, acil durum planlamaları yapar, protokol geliştirir ve/veya geliştirilmesini sağlar ve gerekli durumlarda uygulamaya koymak üzere ekibini hazırlar.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bağlı olduğu hizmet kalite standartlarına ve yönetmeliklere göre süreçleri yönetecek ve gerekli iyilieştirmeleri sağlayabilecek Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartlarına ve Özel Hastaneler Yönetmeliğine hakim Yönetsel ve organizasyonel yetenekleri gelişmiş Ekibini motive edebilen ve etkin şekilde yönetebilen Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Güleryüzlü, dinamik ve disiplinli Alanında en az 5 yıl deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Başhemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Klinik Hemşiresi

 • İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan NiteliklerEthica Sağlık Grubu'na bağlı Estethica Ataşehir Tıp Merkezi bünyesinde istihdam edilmek üzere; Lise ve ya Meslek Yüksek Okulu Hemşirelik, Anestezi, ATT, Paramedik, Sağlık Memurluğu, Biyoloji veya Laboratuvar programlarının birinden mezun, Saç ekimi alanında deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere, Arapça veya İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Saç Ekimi Hemşiresi" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Hemşire

 • Estethica Ataşehir Tıp Merkeziİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan NiteliklerEstethica Ataşehir Tıp Merkezinde değerlendirilmek üzere; Hemşirelik, Att, Anestezi , Laboratuar vb. bölümlerden mezun, Kozmetik dermatoloji uygulamalarında doktor işlemlerine yardımcı olacak, Tercihen kozmetik dermatoloji/medikal estetik konularına hakim, Ozon terapi uygulamalarını bilen , İletişim ve ikna yönü kuvvetli, Ozon Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Laborant, Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu Beylikdüzü Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu mezunu - Alanında deneyim sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, '' Acil Servis Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • Dmed Diyaliz HizmetleriTüm Türkiye, İstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıUzman hekim önderliğinde, tedavi protokollerine uygun bir şekilde hemodiyaliz tedavilerini gerçekleştirmek Tedavinin kaliteli bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak amacıyla, diyaliz öncesinde ve diyaliz programları sırasında, hastanın tüm bakımını üstlenmek.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun Tercihen Hemodiyaliz sertifikası sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Başhemşire, Klinik Hemşiresi, Hemşire

 • İNKAİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yürüttüğümüz sağlık sektöründe öncü firmalardan biri için "Hemşire" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi, Hijyen kurallarına önem veren Hasta memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakası'nda ikâmet eden. "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıKadın Hastalıkları, doğum, infertilite ( kısırlık) ve üremeye yardımcı tekniklerin uygulamasında sektörün öncü kuruluşlarından Bahçeci Sağlık Grubu, Özel Bahçeci FulyaTüp Bebek Merkezimizde çalışmak üzere " Tüp Bebek Hemşiresi " aramaktayız. Gece nöbeti yoktur.

  Aranan NiteliklerHemşirelik veya ebelik bölümünden tercihen Üniversite mezunu, Tercihen en az 1 yıllık iş tecrübesi olan, Yetiştirilmek üzere yeni mezun, İnsan İlişkilerinde başarılı, güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz ve disiplinli, 30 yaşını aşmamış, Avrupa Yakasında ikamet eden,( Mecidiyeköy veya Fulya'ya kolay ulaşım sağlayabilen)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Dentram Diş Hekimliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDENTRAM DİŞ TEDAVİ MERKEZİNİN BAĞDAT CADDESİ VEYA LEVENT ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ DİŞHEKİMİ ASİSTANI ARANIYOR DİŞ HEKİMLİĞİ TEDAVİLERİNDE DENEYİMLİ EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN TERCİHEN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI YÜKSEK OKULU MEZUNU ASİSTANI ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerHASTA TAKİP PROGRAMI KULLANABİLECEK BİLGİSAYARA HAKİM, OFİS PROGRAMLARINI BİLEN SİGARA İÇMEYEN DİŞ HEKİMİNE HER KONUDA ASİSTANLIK YAPABİLECEK 9.30 - 19:00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK CUMARTESİ ÇALIŞMA KONUSUNDA SORUNU OLMAYAN

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde  Gaziosmanpaşa Hastanemizde görevlendirilmek üzere; " Çocuk Servisi Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, Çocuk servisi hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

İş Habercisi - Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Hemşire Nedir ?

Hemşire kariyerinde doktor tarafından uygulanması istenen tedavi yöntemlerini uygulamak, acil hallerde yapılması gereken pansuman ve iğne işlemlerini gerçekleştirmek, hastanenin ve hasta odalarının genel hijyeninin sağlanması açısından görevlileri bilgilendirmek,bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirler almak ve hastalara sağlık eğitimi konusunda bilgilendirme yapmak gibi görevlerde bulunan kişidir. Özel hastaneler, poliklinikler ve diğer sağlık kurumları iş ilanları içerisinde hemşire ilanlarına sıklıkla rastlanmaktadır.