Hemşire İş İlanları

Hepsini Temizle
Hemşire
 • Kvc Servis Hemşiresi
  Özel İstanbul Medicine…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesindeki Güneşli Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere "KVC Servis Hemşiresi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, * Yetiştirilmek üzere veya deneyimi olan, * Ekip çalışmasının önemine inanan, * Hasta memnuniyetine özen gösteren, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Dinamik, eğitime ve gelişime açık ***Çalışanlarımız için lojman imkanımız bulunmaktadır.

 • Hemşire
  Este Center
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması ESTECENTER Hastanesinde saç ekimi bölümünde,ameliyathane ve servislerinde çalışmak üzere hemşireler,ebe ve laborant aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hemşire veya sağlık memuru olarak görev yapacak Deneyimli ya da yeni mezun Lise , Meslek Yüksek Okul veya Üniversite Tercihen İngilizce ya da Arapça bilen Tam zamanlım olarak çalışacak Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli Dinamik ve gelişime açık

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak, plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere ima atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Estetik International Sağlık Grubu bünyemizde Bursa şubemizde çalışacak "Hemşire" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -23-35 yaşları arasında -Güleryüzlü,bakımlı,enerjik ve deneyimli, -Nöbet sorunu olmayan, -"Servis Hemşiresi" aranmaktadır.

 • Hemşire (Bayan )
  Anatolia Park H.E Geriatrik…
  İstanbul Anadolu 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Konforlu, düzeyli, rahat bir ortamda Türkiye'nin en iyi ve tanınan kurumunda hemşirelik hizmetidir. 6500 metrekarelik bahçe ve yüzme havuzu kullanma imkanı, muntazam hayat. Hastane keşmekeşinden bıktıysanız ve artık uzun süreli, rahat, konforlu, saygın, nöbetsiz bir meslek hayatı düşünüyorsanız, çevrenizde sevilen ve sayılan biri olmak istiyorsanız ve kendiniz de sevgi ve saygıya önem veriyorsanız, sizi tatmin edecek dolgun bir ücret ve ssk size yetiyorsa acilen müracaatınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul, Çekmeköy'deki, ANATOLİA PARK HUZUREVİ GERİATRİK BAKIM VE DİNLENME MERKEZİ' miz (kendi konusunda Türkiye'nin en modern kuruluşudur.) için bayan HEMŞİRE alınacaktır. 35 yaşını geçmemiş , BAYAN HEMŞİRE olarak herhangi bir sağlık kuruluşunda çalışmış, Tercihen sigara kullanmayan, Yatılı (kurum bünyesinde içinde her türlü konforu olan kendisine ait ücretsiz lojman tahsis edilecektir), İstanbul dışı müracaatlar tercih edilecektir, Eş ve çocuk problemi bulunmayan, Mesleğini ve insanları seven, kariyer yapma hevesi olan, mesleğinde çalışarak kısa zamanda kurumumuz içinde sorumluluk alabilecek, maddi ve manevi olarak yükselmek isteyen ciddi adaylar...

 • Anjio Hemşiresi
  Medicana International İstanbul
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "MEDICANA INTERNATIONAL İSTANBUL HASTANESİ" bünyesinde görevlendirilmek üzere "Anjio Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi/Önlisans veya Lisans Mezunu, Anjio Laboratuvarında en az 2 yıl deneyimi olan, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli Ekip çalışmasına uyumlu, Hasta memnuniyetine önem veren,

 • İş Açıklaması Academia Hospital Group bünyesinde ki İstanbul Yıldız Academia Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere ''Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşiresi'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Sağlık Meslek Lisesi/Üniversitelerin Ebelik-Hemşirelik Bölümlerinden Mezun - Gelişime Açık - İnsan İlişkileri ve İletişimi Kuvvetli - Ekip Çalışmasının Önemine İnanan - Dinamik Bay Bayan Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşire Adayları Aramaktayız.

 • Diyabet Hemşiresi
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesin’de görevlendirilmek üzere; Alanında Deneyimli Tercihen sertifikalı Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Ekip çalışmasına yatkın 'Sertifikalı Diyabet Hemşiresi' Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler **Bay/Bayan Lojman İmkanımız Mevcuttur.

 • İş Açıklaması Amerikan Sağlık Koleji Aydın Söke Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; HEMŞİRELİK ALAN DERSİ ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Alanında uzman olan, Deneyimli, Hizmet kalitesine önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, Dış görünüşüne dikkat eden,

 • İş Açıklaması Yasalarla ve uluslararası standartlarla belirlenmiş olan hemşirelik bakım ve tedavi hizmetlerini planlanan bir şekilde yerine getirmek ve sonuçlarını takip etmek.

  Aranan Nitelikler Medicana Konya Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Lisans / Ön Lisans Hemşirelik bölümlerinden veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanıyla ilgili minimum 2 yıllık deneyime sahip, Gerektiğinde icapçı olarak görev yapabilecek, Uluslararası standartlarda ve kalitede hemşirelik hizmeti vermek bilincinde ve arzusunda olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen, Alanıyla ilgili güncel gelişmeleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Konya' da ikamet eden veya edebilecek olan, 'Anjiyo Laboratuvarı Hemşiresi' aramaktayız.

 • Eğitim Hemşiresi
  Firma Adı Gizli
  Erzurum, Gaziantep, Konya, Muğla, Şanlıurfa, Siirt 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Belirlenen program doğrultusunda hastane veya evde hasta ziyaretleri yaparak ürünle ilgili uygulama eğitimi hizmetinin sunulması. Hastaları takip eden hekimlere geribildirim ziyaretlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ve/veya eğitim hemşireliği deneyimine sahip Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim beceleri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.

 • Eğitim Hemşiresi
  Firma Adı Gizli
  Malatya 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Belirlenen program doğrultusunda hastane veya evde hasta ziyaretleri yaparak ürünle ilgili uygulama eğitimi hizmetinin sunulması. Hastaları takip eden hekimlere geribildirim ziyaretlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ve/veya eğitim hemşireliği deneyimine sahip Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim beceleri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.

 • İşyeri Hemşiresi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İşyeri Hekimi, Sağlık Ve Güvenlik Koordinatörü ile koordineli bir şekilde çalışmak, İşyeri Hekimi tarafından yapılan fiziki muayene sırasında hekime yardımcı olunmak, Çalışanların özellikleri ve sağlık düzeyleri ile periyodik ilgili istatistiksel veri toplanması, kaydedilmesi, sağlık ve çalışma öykülerinin işe giriş/ periyodik muayene formuna yazılması, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili sorunların saptanmasında, önceliklerin belirlenmesinde ve yapılacak çalışmalarda İşyeri Hekimi’ne yardımcı olunması, Çalışanların hastaneye sevk işlemlerinin sağlanması, Yardımcı sağlık hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde İşyeri Hekimi’nin önerileri doğrultusunda çalışılması ve gerekli kayıtların tutulması.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sağlık Meslek Lisesi ya da Sağlık Meslek Yüksek Okulu Hemşirelik, Sağlık Memurluğu, Acil Tıp Teknisyenliği ve Çevre Sağlığı Teknisyenliği bölümlerinin herhangi birinden mezun, ÇSGB tarafından onaylı ya da İş Sağlığı ve Güvenliği “DİĞER SAĞLIK PERSONELİ SERTİFİKASI“na sahip ve tercihen işyeri hemşireliği konusunda tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,

 • İş Açıklaması Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Alanında deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Kit (Erişkin) Poliklinik Hemşiresi ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Alanında deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Kit (Çocuk) Poliklinik Hemşiresi ' aramaktayız

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Alanında deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Onkoloji Servis Hemşiresi ' aramaktayız

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Alanında deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Erişkin Hematoloji Servis Hemşiresi ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Alanında deneyimli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Pediatrik Hematoloji Servis Hemşiresi ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi' nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Endoskopi - Bronkoskopi konusunda deneyimi olan, Hasta memnuniyetine önem veren, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, İletişim yeteneği yüksek, 'Endoskopi ve Bronkoskopi Hemşireleri' Alınacaktır. ** Lojman İmkanımız Mevcuttur..

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Tercihen Ön Lisans- Lisans mezunu Klinik deneyime sahip, Ekip yönetimi konusunda yetkin ve etkin, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, 'Cerrahi Sorumlu Hemşiresi' Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ** Lojman İmkanımız Mevcuttur.

 • İş Açıklaması Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesin’de görevlendirilmek üzere; Tercihen Ön lisans / Lisans Mezunu. Yoğun Bakım ve Acil Servis deneyimine sahip. Sorumlu/Supervisör hemşire olarak çalışmış. Ekip çalışmasına önem veren. İletişim becerileri kuvvetli, Etkin dinleme, problem çözme ve doğru yargılama gücüne sahip. Supervizör Hemşireler Alınacaktır... *Bay/Bayan Lojman İmkanımız Mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Mezunu, Tıbbi terminolojiye hakim, Sağlık sektöründe raportörlük konusunda deneyimli, Hastanelerin ilgili birimlerinde, en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş Takım çalışmasına yatkın Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, 'Radyoloji Raportörü' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler .

 • İş Açıklaması Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesin’de görevlendirilmek üzere; · Sağlık Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Yüksekokulu mezunu · Deneyimli veya deneyimsiz, · Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · İletişim yeteneği kuvvetli · Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, · Ekip çalışmasına uyumlu, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. *Karaciğer Nakli Servis Hemşiresi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler .

 • Genel Yoğun Bakım Hemşireleri
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sağlık Meslek Liselerinden veya Sağlık Meslek Yüksekokullarından mezun, Genel Yoğun Bakım Hemşireliği deneyimi bulunan, Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Sorumlu Hemşiresi ve ekip arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü. İş Tanımı " Genel Yoğun Bakım Hemşireleri" arayışımız bulunmaktadır. **Bay/Bayan Lojman İmkanımız Mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Sorumlu Hemşire
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda deneyim kazanmış, Ekip kurabilecek ve yönetebilecek kadar yetkin, Hasta odaklı, İlişki yönetimi konusunda yetkin, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. İş Tanımı Sorumlu Hemşireler alınacaktır. **Bay/Bayan Lojman İmkanımız Mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • Diyaliz Hemşiresi
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere Tercihen sertifikalı Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen Ekip çalışmasına yatkın Alanında Deneyim Sahibi, 'Sertifikalı Diyaliz Hemşireleri/Diyaliz Teknikerleri' Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ** Bay/Bayan Lojman İmkanımız Mevcuttur.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Yeni açılacak bölümümüze Kemik İliği Nakli alanında sertifikalı ve deneyimli, Sorumlu Hemşire ve Deneyimli Hemşireler alınacaktır. ** Lojman İmkanımız Mevcuttur.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Genel nitelikler:Yeni açılacak bölümümüze Kemik İliği Nakli alanında sertifikalı ve deneyimli, Sorumlu Hemşire ve Deneyimli Hemşireler alınacaktır. ** Lojman İmkanımız Mevcuttur.

 • Hemşireler
  Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
  İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Özel Gaziosmanpaşa Hastanesinde görevlendirilmek üzere; .

  Aranan Nitelikler · Kemik İliği Hemşireleri (Erişkin ve Çocuk) · Medikal Onkoloji Hemşireleri · Pediatrik KVC Hemşireleri(Servis,Yoğun Bakım) · Kadın Doğum (Ebeler) · Cerrahi Servis Hemşireleri · Dahiliye Servisi Hemşireleri alınacaktır. Bay/Bayan Lojman imkanımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Medical Park Fatih Hastanemizde görevlendirilmek üzere; “Karma Servis Sorumlu Hemşiresi ”aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Hemşirelik mezunu, Cerrahi alanında tecrübeli, En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip, Tercihen 2 yıl Sorumluluk yapmış, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güler yüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması MedicalPark Hastaneler Grubu Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip, Tercihen 2 yıl Sorumluk yapmış, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü, Avrupa yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler 'Genel Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.

/
8
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?