Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Hemşire İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Hemşire
 • İş AçıklamasıManisa ili Soma ilçesindeki endüstriyel projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere haiz Tam zamanlı bay-bayan isg katip sistemine kayıtlı diğer sağlık personeli aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler* MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Toplum sağlığı ve iş hijyeni konusunda bilgili, * Sağlık personeli alanında çalışmış veya bilgi sahibi, * Enjeksiyon ve kan alma işlemlerini yürütebilecek, * SFT, Odio vb. sağlık araç gereçlerini kullanabilen, * Hemşire, Acil Tıp Teknisyeni, Paramedik vb. diplomaya sahip, Manisa ili Soma ilçesindeki endüstriyel projemizde tam zamanlı çalışacak, Bay veya Bayan diğer sağlık personeli aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıGaziantep ' teki projelerimizde kısmı süreli ; sahada evde ve/veya klinikte hastayla yüzyüze hasta eğitimi verebilecek, hastaya kullandığı ürünle ilgili eğitim verecek Eğitim Hemşireleri aramaktayız. Eğitim kurumlarının hemşirelik-ebelik bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya hemşirelik mesleğinde deneyimli Tercihen lisans mezunu ve hasta eğitimi projelerinde görev almış Diksiyonu düzgün, iyi Türkçe bilgisi ve kullanımı MS Office programlarını etkin şekilde kullanan, İletişim yetkinliklerini etkin kullanan Dışadönük bir kişilik yapısı Öğrenmeye açık Prezantabl

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması Diğer sağlık personelinin görevleri a) İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. b) Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. c) Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak. ç) İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. d) İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. e) İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, Çanakkale - Merkez'de ikamet eden ya da ikamet edebilecek, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Kadın – Erkek 1(bir) kişi istihtam edilecektir.

  Sektör: Mühendislik, Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıBAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ZÜBEYDE HANIM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZ'İNDE ÇALIŞMAK ÜZERE '' YOĞUN BAKIM SERTİFİKALI HEMŞİRE '' ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıÖğrenciler ve personele hemşirelik hizmeti vermek, İşyeri hekimi ile birlikte öğrencilerin ve personelin sağlık taramalarını yapmak, Öğrenci ve personelin hastaneye sevk işlemlerini yapmak, Öğrenciler ile ilgili verileri okul sistemine girişinin yapılmasını sağlamak,

  Aranan NiteliklerBakanlıkça verilen İşyeri Hemşiresi/Sağlık Memuru sertifikasına sahip, İşçi sağlığı ve iş güvenliği konularında bilgi sahibi, En az 2 yıl işyeri hemşireliği veya sağlık memuru olarak tecrübe kazanmış, 2017-2018 Eğitim yılı içerinde dönemsel olarak çalışabilecek, Özellikle çocuklarla iletişim yeteneği yüksek, MS Office programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bizimevler Ispartakule'ye ulaşım problemi olmayan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 2 yıl yeni doğan yoğun bakım hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Diğer Sağlık Personeli

  NOKTA OSGB YALOVAİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakası Rumeli Hisar Üstü'nde bulunan inşaat şantiyesinde görevlendirilmek üzere ·        İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışacak, veri toplayacaj ve gerekli kayıtları tutacak ·        İşyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olacak ·        İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışacak ·        Çalışanların sağlık eğitiminde görev alacak ·        İşyeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlenmesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışacak ·        İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütecek ·        İş yerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlayacak ve bu kişilerle işbirliği yapacak.

  Aranan Nitelikler·        Lise, MYO ve Üniversitelerin Sağlık Bölümlerinden Mezun, ·        Diğer Sağlık Personeli sertifikasına sahip, ·        Ekip yönetimini gerçekleştirebilecek, ·        Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, ·        Sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilen, ·        Sunum ve eğitim verme konularına hakim, ·        Yönetim, temsil ve iletişim tecrübeleri  ve becerileri yüksek, ·        MS ofis programlarını iyi derece kullanabilen, ·        Takım çalışmasına yatkın, ·        Askerliğini tamamlamış( erkek adaylar için ) ·        İstanbul Avrupa yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği, İnşaat

  Pozisyon: Hemşire, Eleman, Tekniker, Paramedik, Sağlık Memuru

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Taksim Hastanemizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Lisans ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Endoskopi Hemşireliği alanında en az 2 yıl deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, " Endoskopi Hemşiresi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan 'Pendik' Hastanemizde görevlendirilmek üzere; " Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSağlık MYO veya Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 3 yıllık Ameliyathane Sorumlu Hemşireliği deneyimi olan, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği yüksek olan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Yoğun Bakım Hemşiresi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu, En az 2 yıl yoğun bakım hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıSağlık MYO veya Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıllık Kadın Doğum Servisi Sorumlu Hemşireliği deneyimi olan, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli.

  Aranan NiteliklerMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan "Pendik" Hastanemizde görevlendirilmek üzere; " Kadın Doğum Servisi Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler grubu bünyesinde açılacak olan 'Pendik' hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokul mezunu, En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip, Genel Yoğun Bakım'da 3 yıl sorumlu olarak çalışmış,

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Liderlik vasıfları gelişmiş, İletişim yeteneği yüksek, Mesleğini seven, güleryüzlü.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Engelli Genel Başvuru

  Fransız Lape Hastanesiİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş Açıklaması4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden ''Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu'' kapsamında Hastanemizde görevlendirmek üzere Bay veya Bayan Personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Hastanemizin, Sağlık Hizmetleri, Destek hizmetler veya İdari bölümlerde görevlendirilmek üzere, · Tercihen İstanbul – Avrupa yakasında ikamet eden, · Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı İlgilenen adayların ön yazılarında; engellerini açıkolarak ifade etmelerini rica ederiz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Hemşire, Memur

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu Bünyesinde yeni açılacak olan "Pendik" hastanesinde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler•Tercihen üniversite mezunu, •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, •İş takibi yüksek, •Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, "Koroner YB Sorumlu Hemşire" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması· Hemşirelik Yüksek Okul mezunu, · En az 5 Yıl mesleki deneyime sahip, · Tercihen 2 yıl Sorumluluk yapmış, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Ekip çalışmasına yatkın, · Liderlik vasıfları gelişmiş, · İletişim yeteneği yüksek, · Mesleğini seven, güleryüzlü,

  Aranan NiteliklerMedical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan "Pendik" Hastanemizde görevlendirilmek üzere; 'Karma Servis Sorumlu Hemşiresi' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerAcıbadem Sağlık Grubu Taksim Hastane'mizde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu ya da Sağlık Yüksekokulu mezunu, - Kişisel gelişimine önem verme, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, '' Ameliyathane Hemşiresi ' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler Grubu Bünyesinde yeni açılacak olan "Pendik" hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu mezunu, Branşı ile ilgili en az 3 yıl sorumlu hemşirelik yapmış, Gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi konusunda deneyimli, İletişim yeteneği yüksek, "Poliklinik Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Medical Park Hasteneler grubu bünyesinde yeni açılacak olan 'Pendik' hastanemizde görevlendirilmek üzere; ''Hasta Bakım Hizmetleri Eğitim Gelişim Hemşires'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, · Tercihen Hemşirelik süreçleri ile ilgili Yüksek lisans yapmış, · Benzer pozisyonda en az 5 yıllık deneyim sahibi, · Tercihen İngilizce bilen, · Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, · Sorumluluk sahibi, · Ekip yönetme becerisine sahip, · Planlama ve organizasyon yeteneği olan, · Ms Office programlarına hakim, · İletişimi kuvvetli, · Tam zamanlı çalışabilecek, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler grubu bünyesinde yeni açılacak olan 'Pendik' Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık MYO Hemşirelik bölümü mezunu, Acil Servis Sorumlu Hemşireliği deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden.

  Aranan NiteliklerÖğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli olan. "Acil Servis Sorumlu Hemşiresi" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Başhemşire

 • İş AçıklamasıYENİ AÇILACAK İSTANBUL ESENYURT ŞUBEMİZ DE ÇALIŞACAK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI VE İŞYERİ HEMŞİRESİ ARIYORUZ

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip, MS ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, sistemli ve raporlamalı çalışmayı benimseyen, Güncel İSG mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, Aktif araç kullanabilen İş güvenliği uzmanı işyeri hemşirelik sertifikasına sahip hemşire

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Hemşire

 • İşyeri Hemşiresi

  KAMPÜS YÖNETİMİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş Açıklaması· İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, · İş yerinde İş Sağlığı ve Güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, · İşyeri Hekimi ile koordineli çalışmaların yapılması.

  Aranan Nitelikler· Alanında deneyim sahibi, · İşyeri Hemşireliği sertifika sahibi, · Tercihen İlk Yardım Eğitim sertifika sahibi ve eğitim verebilecek, · İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, · MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, · İletişim becerisi yüksek, · Ekip çalışmasına yatkın, · Görev ve sorumluluklarını özenle yerine getiren,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıInnovex; sağlık endüstrisindeki firmalara yenilikçi satış çözümleri, yüksek kalitede satış takımları sağlayan, aynı zamanda hasta destek programla dünyanın lider sözleşmeli satış organizasyonu firmasıdır. Aynı zamanda odağında hastanın olduğu, hasta destek programları yürütmektedir. Innovex'in yürüteceği hasta destek programı kapsamında görevlendirilmek üzere; hekim tarafından reçetesi yazılmış spesifik bir hasta grubuna,hastanede ya da ev ziyareti yapılarak; hastaya yüzyüze kullandığı ürünle ilgili eğitim verebilecek, hastaya kullandığı ürünya da hastalığı konusunda farkındalık kazandırarak tedaviye uyumun artırılmasında katkıda bulunacak SAĞLIK MESLEK MENSUBU HASTA EĞİTMENİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEğitim kurumlarının sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun olmak (Biyoloji, Diyetisyen, Psikoloji, Ebe, Hemşire, ATT , Genetik, Moleküler biyoloj, vb) Ev ziyaretleri yapabilecek, Seyahat edebilecek, Tercihen hasta eğitimi projelerinde görev almış Proaktif rol alan Diksiyonu düzgün, iyi Türkçe bilgisi ve kullanımı MS Office programları ( excel, access, word,outlook ve PP) kullanımı İletişim yetkinliklerini etkin kullanan Dışa dönük bir kişilik yapısı Öğrenmeye açık Prezantabl Aktif araç kullanabilen. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Biyolog, Diyetisyen, Ebe, Paramedik

 • Genel Yoğun Bakım Hemşiresi

  Türkiye Hastanesiİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHastanemiz bünyesine "Genel Yoğun Bakım Hemşiresi" istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerHemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu, En az 3 yıl Genel Yoğun Bakım Ünitesi deneyimine sahip Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Ekip çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü, Bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere; - Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Diyaliz Hemşireliği sertifikasına sahip, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, '' Hemşire ve Sağlık Memuru'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • Diğer Sağlık Personeli

  Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıUZMANİŞ OSGB ‘de tarafından Maslakta tam zamanli görevlendirilmek üzere ; İşyeri Sağlık Personeli, Hemşire,Sağlık Memuru,Acil Tıp Teknisyeni sertifikalı Diğer sağlık personelleri alınacaktır. · İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına bağlı olarak İşyeri hekimi ile birlikte koordineli çalışması; · İşyeri hijyen kontrolünün yapılması.

  Aranan Nitelikler· Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, · İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip içinde çalışmaya yatkın, güleryüzlü, sabırlı, · İş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip, · İlkyardım konusunda tecrübeli, · MS Office programlarını kullanabilen, · İşyeri hekimleri ile koordineli çalışma başarısına sahip, · Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bay/ Bayan sağlık personelleri alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB bünyesinde Seyrantepe ve Pendik Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere ; Diğer Sağlık Personeli Sertifikasına sahip işyeri sağlık personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAdayların; · Sağlık Meslek Yüksek Okulu'ndan veya Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun, · Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı DSP sertifikasına sahip, · Tercihen İlkyardım eğitimsici sertifikasına sahip; · Ofis ve gerektiğinde ofis dışı görevlendirmeler ile çalışabilecek; · MS Office programlarını kullanabilen, · Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, · İstanbul Avrupa yakası Seyrantepe ve Anadolu yakası Pendik de ikamet eden BAY/ BAYAN sağlık personelleri alınacaktır

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru, Eğitmen

 • Tercüman

  Asmed Özel Saç Ekim Sağlık Hizmetleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHekim ve hasta ilişkileri ve tedaviler sırasında hastaya kurum içinde yardımcı olmak, Hastalar ile yazılı sözlü bütün iletişimi sağlamak, Operasyonları boyunca hastalara eşlik etmek.

  Aranan NiteliklerAtaşehir'de bulunan Tıp Merkezimizde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin tercihen dil bölümlerinden mezun, İspanyolca / İsveççe / fransızca /dillerinden en az birine ileri derecede hakim, Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları arıyoruz. Türkçe bilmek kaydıyla aday aynı zamanda yabancı uyrukluda olabilir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Dış Ticaret, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Hemşire, Yönetici Asistanı, Uzman, Asistan, Tercüman

 • İş AçıklamasıHastanemiz’ de görevlendirilmek üzere; "Hemşire” aramaktayız

  Aranan NiteliklerHemşirelik Yüksek okulu, Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - En az 2 yıl deneyimli, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıMOBİL SAĞLIK ARACINDA GÖREV YAPACAK HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ MEZUNU HEMŞİRE ALINACAKTIR

  Aranan Nitelikler* Hemşirelik Bölümü Mezunu * Mobil Sağlık Aracında Görev yapabilecek, * Tuzla Deri Organize Şubemizde Görevlendirilecek, * Tuzla civarında ikamet eden, * Hemşire alımı yapılacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • Uzun Dönem Evde Bakım Hemşiresi

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Kasım 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu ''Acıbadem Mobil Sağlık'' bünyesinde görev almak üzere; Hemşirelik, Paramedik, Att bölümlerinden mezun Evde bakım konusunda tecrübeli, Hastanede, evde veya hastanın bulunduğu yerde gece ya da gündüz nöbet tutabilecek, İletişim yönü güçlü, '' Evde Bakım Hemşireleri '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

İş Habercisi - Hemşire İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Hemşire Nedir ?

Hemşire kariyerinde doktor tarafından uygulanması istenen tedavi yöntemlerini uygulamak, acil hallerde yapılması gereken pansuman ve iğne işlemlerini gerçekleştirmek, hastanenin ve hasta odalarının genel hijyeninin sağlanması açısından görevlileri bilgilendirmek,bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirler almak ve hastalara sağlık eğitimi konusunda bilgilendirme yapmak gibi görevlerde bulunan kişidir. Özel hastaneler, poliklinikler ve diğer sağlık kurumları iş ilanları içerisinde hemşire ilanlarına sıklıkla rastlanmaktadır.