Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetmen İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetmen
 • Reed TürkiyeTüm Türkiye, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mart 2017

  İş AçıklamasıFounded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialism. Reed Turkey is looking for a Credit Risk Analyst for its multinational company. Focus is laid on the development of relevant credit risk models. Knowledge of PD, EAD, LGD, provisions (IFRS) and Regulatory/ Economic Capital models are an asset

  Aranan NiteliklerBachelor degree from a university. Masters will be an asset. Good knowledge of statistical/econometric techniques Excellent command of written and spoken English Minimum 2 years of experience in development and validation of credit risk models. Matlab knowledge is preferred. Dynamic, hardworking, self-motivated, initiative taker, result – oriented Excellent communication, interpersonal and presentation skills No restriction to travel

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Finansal Analist, Uzman, Yönetmen

 • İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Satın Alma Departmanı’nda görev alacak Aksesuar ve İç Giyim KATEGORİ SORUMLUSU ekip arkadaşları arıyoruz. İşletmenin bütçe takvimine uygun olarak Kategori Müdürlüğü’nün bütçesinin hazırlanmasına katkıda bulunmak, kategorinin satın alma bütçesini hazırlamak, Satın alma hedef ve bütçesi çerçevesinde, tedarikçi araştırmasında bulunmak ve teklifleri hazırlamak, Ürün satış performansları raporunu kontrol etmek, satışı düşük olan ürünlerin sebeplerini araştırmak ve mağazalar arası transferleri gerçekleştirmek, Insert ürünlerinin günlük takibini yapmak, ürünlerin günlük satış ve stok durumuna göre şubeler arası transfer yoluyla veya tedarikçiden temin ederek mağazalardaki bulunurluğunu kontrol etmek, Satışı talep edilen ürünlerle ilgili olarak uygun kalite ve fiyatta tedarikçi firmaları araştırarak, uygun olan firmalarla satın alma görüşmesi gerçekleştirmek, Satın alma hedef ve stratejilerinin belirlenmesine destek olmak, Verilen siparişlerin satın alma şartlarına uygun alınıp alınmadığını denetlemek, Haftalık piyasa araştırması yaparak şubelere özel veya genel insert çalışması yapmak, Bölümünün bütçesinin doğru kullanımı için uygulamaları denetim altında tutmak, Kendisine bağlı olarak çalışan personellerin iş planını değerlendirmek, mağazalara göre ürün planlamasının kontrolünü yapmak, Dönem sonunda ürün gruplarına göre karlılık, tedarik süresi ve satış geliştirme raporları hazırlamak, ürünün tedarikten satışa kadar geçen süre içinde karlılığı olumlu ve olumsuz etkileyen faktörlerin analizini yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunuysan, ( Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat Bölümü mezunu) Analitik düşünme yeteneğine sahip ve organizasyon becerilerine güveniyorsan, Perakende sektöründe, satın alma ve kategori yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrüben varsa, Tercihen yabancı dil biliyorsan, Microsoft Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Perakende sektöründe gelişmeleri takip ediyor ve bu konuda vizyon sahibiysen, İletişimin güçlü ve ekip çalışmasına yatkınsan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileceksen, Seyahat engelin bulunmuyorsa, Askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor ya da edebilecek durumdaysan, Sigara kullanmıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetmen

 • İş AçıklamasıŞİRKET PORTFÖYÜNDE BULUNAN ÇARŞI DÜKKANLARIMIZIN BELİRLİ BİR KONSEPT ÜZERİNDEN TASARLANILARAK SATIŞ VE KİRALAMALARININ YAPILMASI ŞİRKET PORTFÖYÜNDE MEVCUT YADA GELECEK PROJELERİMİZDEKİ TİCARİ ALANLARIN PAZARLAMA VE SATIŞ STRATEJİLERİNİN BELİRLENEREK SATIŞ VE KİRALAMALARININ YAPILMASI

  Aranan NiteliklerTİCARİ GAYRİMENKUL SATIŞ VE GELİŞTİRMEDE EN AZ 3 YIL DENEYİM NOT : DAHA ÖNCEDEN İLGİLİ İŞ TANIMINDA DENEYİM VE BAŞARI ÖYKÜSÜ OLAN ADAYLAR TERCİH SEBEBİDİR. GAYRİMENKUL SATIŞINDA BULUNMAMIŞ ADAYLARIN BAŞVURU YAPMAMALARI ÖZELLİKLE RİCA OLUNUR.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetmen

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.Kayseri, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıMağaza Yöneticisi – Kayseri Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Kayseri Franchise Mağazası için "Mağaza Yöneticisi" aranmaktadır. Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri, genel müşteri tercihleri ve satın alma eğilimlerini takip ederek gerekli önlemleri almak, önerilerde bulunmak, Satış performansının arttırılması yönündeki çalışmaları etkin bir şekilde planlayıp uygulamak, Kendisine bağlı ekibin prosedür ve yönetmeliklere uygun hareket etmesini sağlamak, Ekibin performanslarını takip etmek, yönlendirmek, motive etmek ve birbirleriyle uyum içinde olmaları için gerekli önlemleri almak,  Mağaza dahilinde satış gücü yönetimi ve ekip motivasyon çalışmalarını yürütmek,  Mağaza ekibinin bireysel gelişimi için İK işbirliği doğrultusunda gerekli desteği sağlamak,  Haftada bir kez satış kotası değerlendirmesi ve motivasyon toplantısı yapmak,  Mağazanın mali, idari ve operasyonel faaliyetlerini yönetmek,  Mağazadaki stok ve sevkiyat hareketlerini takip ve koordine etmek,  Mağazada satış odaklı görsel düzenleme yapmak,  Ürün teslimat ve tadilat planlarının yapılması ve uygulatılmasını sağlamak,  Kat ve reyonların temizlik ve düzenini kontrol etmek, Haftalık raporları incelemek, sonuca bağlamak ve ilgili birimlere raporlamak. Mağazalar toplantısına katılmak, toplantıda alınan kararları mağaza ekibine anlatmak ve uygulatmak,  Pozisyonun Amacı: Mağazayı satış, verimlilik ve karlılık konusunda beklenen hedeflere ulaştıracak  önlemleri  almak ve bu doğrultuda yönetmek, Mağaza-Genel Müdürlük iletişimini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEv tekstili,mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma ve dekorasyon ürünlerinin satıldığı benzer işletmelerde yönetim tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe 8 yıl yönetici pozisyonunda en az 4 yıl deneyimli, Kurumu ve markayı en iyi şekilde temsil edebilecek yetkinliklere sahip, Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmete önem veren, Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, 30-40 yaşları arasında, Liderlik, Yöneticilik vasıflarına sahip, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Kendi kendini ve ekibini motive edebilen, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilen,  İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ms Office ve Nebim V3 programlarına hakim, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Lider, Müdür, Şef / Amir, Yönetici, Yönetmen

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim yapan ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için ''Metod ve Süreç İyileştirme Yöneticisi'' arıyoruz. Üretim Departmanı ile koordineli olarak iş akışlarını incelemek, süreç iyileştirme faaliyetleri geliştirmek, İş ve Metod Etüdleri ile İş Ölçümleri yaparak iş standartlarının işgücü verimliliği artıracak şekilde sürekli geliştirilmesini sağlamak, Kayıp zamanların azaltılması için gerekli önlemleri almak ve üretim maliyetlerini azaltıcı çalışmaları yapmak, Üretim bölümlerindeki makine parklarını, üretim hatlarını en kullanışlı duruma getirmek için çalışmalar yapmak ve öneriler getirmek, Üretimde verimlilik analizleri ve otomasyon çalışmaları ile malzeme ve üretim maliyetlerini iyileştirme proje ve çalışmalarında bulunmak, Mevcut ürünlerin sistem tasarımları konusunda iyileştirme çalışmalarında bulunmak, teknik problemlerine çözümler üretmek, Sektörel pazarın ve müşterilerin beklentilerine cevap verebilecek kurumsal yeni ürünlerin fikirden ürüne ulaştırılmasına kadar geçecek her aşamasında, öncelikle yeni üretime başlanacak ürünün analizini yaparak, ürün ağacı için gerekli referansları yaratmak ve yaratılan bu referanslar ile ürünün ürün ağacını oluşturmak ve güncelliğini sağlamak, Ürün ağacının oluşturulmasından sonra iş ve zaman etütlerini yaparak, gerekli olan süreç adımlarını tanımlamak, Yeni üretilecek bir ürün için makine, kalıp, aparat vb. ihtiyaçları belirlemek ve gerekli yatırımları saptamak, Üretimine yeni başlanacak ürünlerin süreçlerini başlatmadan önce fizibilite çalışmalarını gerçekleştirmek, (Proses yeterliliği, kapasite hesaplaması, maliyet analizleri, ..vb.) Üretim bölümlerindeki makine parklarını, üretim hatlarını en kullanışlı duruma getirmek için çalışmalar yapmak ve öneriler getirmek, Üretilecek projelerin, araştırma, karar ve protip aşamasından ürün aşamasına kadar olan kısmının gerekli şekilde bilgi koruma ve gizlilik kriterlerini sağlamak, Yeni ürünlerin tasarım aşamasından itibaren yürütülmesi gereken faydalı modelden patent aşamasına kadar her türlü yasal fikri haklar faaliyetlerini (teşvik başvuruları, patent vb.) koordine etmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Metod, İş Geliştirme ve Süreç İyileştirme konularında min. 5 yıl tecrübeli, Otomasyon ve yatırım bütçesi yönetimi konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İş/Zaman/Metod Etüdleri konusunda bilgi sahibi (Tercihen MTM tecrübeli) Proje Yönetimi, verimlilik ve maliyet analizi konularındaproaktif, yaratıcı ve yenilikçi, Metal sektörü üretim teknolojileri ve hatlarda kullanılan makine, teçhizat ile ilgili bilgi sahibi, İş sağlığı ve güvenliği, Çevre Koruma, Kalite Yönetimi ilkeleri ile ilgili bilgi sahibi, Tarım makineleri ve ekipmanları konusunda genel teknik bilgiye sahip, Durumları analiz etme ve problemleri tanımlama becerisine sahip, Tercihen Fikri ve Mülki Haklar ile Faydalı Model ve Patent mevzuatını, yasal teşvikleri anlama, yararlanma ve uygulama becerisine sahip, Araştırmacı, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office ve AutoCAD (3 Boyutlu) uygulamalarını etkin kullanabilme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Makine, İnşaat, İmalat

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik, Eldektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Demir-Çelik, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Yönetmen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz yabancı ve köklü sigorta brokerlığının İzmir Bölge Müdürlüğünde görev alabilecek Kurumsal Sigortalar Portföy Yönetmeni arayışındayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İzmir veya çevre illerde ikamet eden, En az 4 sene sigorta brokerlığı alanında kurumsal satış tecrübesi olan ve sektörü yakından tanıyan, Elementer sigortalar branşında deneyimli, Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı gerçekleştirebilecek, Hedef odaklı,problem çözme becerisi yüksek,proaktif olan, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Tercihen İngilizce kullanımına haiz, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Uzman, Yönetmen, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıSiparişlere ve kritik stok miktarlarına göre günlük, haftalık ve toplu siparişler için verilen terminlere göre üretim planlarını hazırlayarak iş emirlerini oluşturmak, Kritik stok seviyelerini takip ederek siparişlere göre hammadde ihtiyaçlarını belirlemek ve Satınalma Müdürlüğü'nü bilgilendirmek, Kendisine bağlı personelin sevk ve idaresini sağlamak, Üretim ve sevkiyat raporlarını, günlük, haftalık ve aylık peryotlarla üst yönetime sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümünden mezun. Minimum 5 yıl Üretim Planlama deneyimi olan, ERP tabanlı program tecrübesi olan, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Planlama,maliyet analizi ve sevkiyat süreçlerinin yönetimine hakim, Yöneticilik becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve üretim verimliliği amacına uygun çalışan, Süreç iyileştirme, verimlilik çalışması yapmış, Raporlama ve sunum becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ÜRETİM PLANLAMA YÖNETİCİSİ alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yönetmen, Sorumlu, Yönetici

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıPerakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere; Yurtdışına sunulacak raporları hazırlamak, Sezon ürünleri satış ekibi ile belirleyip yurtdışına sipariş vermek, Fiyat çalışması için detaylı tablo ve raporları hazırlamak, Mağazalar arası ürün transferlerinin yapılmasını sağlamak, Ürün sevkiyatları ve stok hareketleri faaliyetlerini yönlendirmek, Koleksiyon planlama ve raporlarını oluşturmak ve yorumlamak, Mağaza promosyon ve kampanyalarını takip etmek, Verimli ürün akışını sağlayarak maximum satışın gerçekleşmesinin sağlanmasından sorumlu olmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Ürün Yönetimi ve tedarik konusunda en az 5 yıl deneyimli, Moda ve ürün bilgisine sahip, İleri düzeyde İngilizce bilen, Hızlı büyüme ve değişim yönetebilen, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünen ve koordinasyon yeteneğine sahip, Çözüm ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ürün Yöneticisi aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin ihracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. İyi düzeyde RUSÇA bilen, b. Tercihan daha önce elektrik elektronik sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, c. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, d. Diksiyonu düzgün, e. Prezantable, f. Seyahat engeli olmayan, g. tercihan tecrübeli, h. Tercihan aktif araç kullanabilen, i. Sigara kullanmayan j. İngilizce dil bilgisi tercih sebebidir (Upper intermediate) Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • MT Systemİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıSorumluluğundaki ürün ve ürün gruplarının pazarlama stratejilerini oluşturmak ve hedef kitleyi belirlemek. Ürün gereksinimlerinin ve ürün ile ilgili iç ve dış müşterilerin taleplerinin sürekli kontrolünü, takibini ve beklentilerin karşılanması için gerekli koşullarının yerine getirilmesini sağlamak. Sorumlu olduğu ürünlerin performanslarını takip ederek iyileştirici aksiyonları hayata geçirmek. Sorumlu olduğu ürünler ile ilgili satış ve diğer departmanlara gerekli desteği sağlamak, satış öncesi ve sonrası müşteri takibini gerçekleştirmek. Müşteri kazanım, derinleşme ve tutundurma için müşteri bağlılığını artıracak iş modellerini tasarlamak, yürütmek ve takibini yapmak, Satışı artırmaya yönelik kampanya fırsatlarınının belirlenerek yıllık kampanya planlaması yapmak, Sorumluluğunda olan ürün ve müşteri segmentlerinin memnuniyet durumunu takip etmek ve gerekli durumlarda diğer ilgili ekipler ile performans artırıcı planlamalar yapmak, Pazarlama bölümü içinde mevcut süreç ve ürünlerin iyileştirmesi kapsamında yapılan projeler içinde yer almak, projelerin ürün ve müşteri tarafındaki etkilerini belirlemek, koordinasyonu ve takibini sağlamak Tanıtım kampanyaları için brief hazırlamak, tanıtım stratejilerini belirlemek Pazarlama bütçesinin uygun kullanımı ve takibini sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama ve Ürün Yönetimi konusunda (bankacılık, telekom, e-ticaret) en az 3 yıl deneyim sahibi, İletişim ve ekip çalışması konularında yetkin, Müşteri odaklı ve analitik düşünen, Strateji ürün yönetimi yapabilecek, Ürün /ürün grupları ile ilgili pazarlama alanında uygulama becerisi olan, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen

  Sektör: Holding, Diğer

  Pozisyon: Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHamile Modasının Tüm Dünyada etkin markası GeBe,  İstanbul -Bayrampaşa-FORUM mağazası için  Mağaza Müdür Yardımcısı arıyor, Kurumsal bir ortamda çalışmak isteyen, Müşteri memnuniyeti için maksimum özenle çalışmayı yaşam tarzı edinmiş, Ailemizin parçası olarak uzun soluklu çalışacak,

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Perakendecilik - Mağazacılık konusunda en az 5 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Satışı bir yaşam biçimi olarak gören, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, İletişim becerileri gelişmiş, Olgun davranış biçimine sahip, Yönetim kabiliyeti gelişmiş.  Ekip çalışmalarında başarılı, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı servis anlayışından ödün vermeyecek, Verilen hedeflere ulaşmak için bölgesel çalışmalar da yapabilecek, BAYAN MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI arıyoruz. www.e-gebe.com

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yetkili, Yönetici, Yönetici Adayı, Yönetmen

 • Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir 29 Mart 2017

  İş Açıklamasıİthalat ve İhracat taşıma faaliyetlerinin satışları için müşterilerin istediği fiyat tekliflerini değerlendirmek, fiyatlandırma ve satış organizasyonunu yapmak ve oluşturulmuş satış stratejilerini planlanmak, yürütmek ve rapor edilmesinden sorumlu olmak.

  Aranan NiteliklerHoroz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. ve Horoz Bollore Logistics Taşımacılık A.Ş. Şirketlerimizin İstanbul, İzmir ve Ankara lokasyonlarında görevlendirilmek üzere, · Lisans mezunu, · Uluslararası Karayolu, Havayolu ve Denizyolu Taşımaları alanlarından tümünde veya herhangi birinde minimum 5 yıl deneyimli, · İngilizce dil bilgisine sahip, yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, · MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, · Çalıştığı şirketlerde belirlenen hedefler üzerinde satış gerçekleştirebilmiş, · İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, · Analitik düşünce yapısına sahip, · Aktif araç kullanabilen, · Askerlik ile ilişiği olmayan ( erkek adaylar için), · Seyahat engeli bulunmayan, Satış Yönetmenleri arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıPerakende sektöründe faaliyet gösteren firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere; E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesinden birinci derecede sorumlu olmak, Yıllık satış hedeflerini belirlemek ve hedeflere ulaşmak için satış stratejileri geliştirmek, Dijital pazarlama süreçlerinde aktif rol oynamak, kampanya yönetimi, site geliştirme faaliyetlerini yürütmek, E-ticaret ve dijital pazarlama alanındaki gelişmeleri takip etmek, rakip analizleri yapmak, Üye sayısı ve satışları arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak, E-ticaret ürün fotoğraflarının yönetimi, Ürün içerik ve özellik yönetimi, Ajanslarla olan çalışmaların yönetimi, İnternet sitesiyle bağlantılı tüm görsel tasarım işlerinin yönetimi, Görevli olduğu konular kapsamında rakip analizi, Görsel ve içerik planlarının takibi ve zamanında uygulanması, Kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesini sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, E-Ticaret süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli, Web siteleri yönetebilen, Rapolama ve analiz araçlarına hakim, İleri düzeyde İngilizce bilen, Hızlı büyüme ve değişim yönetebilen, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünen ve koordinasyon yeteneğine sahip, Çözüm ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, E-ticaret sistem kullanımı, Seo, Digital Pazarlama ve back office uygulamalarına hakim, Google Adwords yönetimi yapmış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, E-Ticaret Yöneticisi aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici

 • CVPLUS Search & SelectionKocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a “R&D SPECIALIST” with the listed qualifications below to R&D  department of a leading company in the durable goods sector. Performing acoustic testing, sound quality evaluation and sound design studies  Creating detailed test plans and specifications Establishing experimental setup, executing experiments and data analysis Clearly communicating complex data to technical and non-technical team members Working with cross-functional teams on creative solutions to noise problems

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree from Engineering Departments of Universities, preferably Master’s/Doctorate degree in fields associated with Control / Acoustics / Psychoacoustics / Product Sound Design, 5+ years of experience in related fields, Strong theoretical and experimental background in signal processing, acoustics and psychoacoustics, Extensive experience in data acquisition, signal processing and pyschoacoustic tools and concepts, Experience with LabVIEW and Matlab is strongly desired (ArtemiS is a plus), Familiarity with DSP architecture and embedded systems (exposure to DSP programming is a plus), Ability to effectively contribute in fast-paced, multitasking environment, Excellent verbal and written skills in English, Thinking broadly about business, Understanding needs of the market & customer, Clear in communicating thoughts and ideas, No military obligation for male candidates.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları, Beyaz Eşya

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Yönetmen, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Planlanan üretim hedefleri ve kalite standartları doğrultusunda işletme faaliyetlerinin etkin şekilde organize edilmesini ve yürütülmesini sağlayacak, Üretim alanında uluslararası güncel gelişmeleri takip edecek, üretim teknolojileri, verimliliği ve optimizasyonu konusunda projeler geliştirecek ve uygulamalarını takip edecek, Üretim, bakım & onarım / teknik gibi ve departmanların yönetimini ve koordinasyonunu gerçekleştirecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Elektrik, Elektronik, Endüstri Mühendisliği veya İİBF bölümlerinden mezun, Tercihen MBA veya diğer ilgili alanlarda yüksek lisans programını tamamlamış, Üretim alanında kurumsal firmalarda asgari 10 yıl, yönetici olarak 5 yıl tecrübeli, Plastik enjeksiyon teknolojileri ve üretim hatları hakkında deneyim ve bilgi sahibi, Heyecanı, dinamizmi, özmotivasyonu ve özgüveni yüksek, vizyon sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasının önemine inanan ve bunu sağlayabilen, Departmanlar arası iletişimi sağlıklı yürüterek birimler arasında oluşabilecek çatışmayı önleyecek. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden/edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Plastik, Diğer

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yönetici

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İmzaK.Maraş, İstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş Açıklaması  Kahramanmaraş'da bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Şef / Amir, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetmen

 • DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkeziİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Şubede yürütülen tüm faaliyetlerin usulüne uygun şekilde muhasebeleşmesini sağlayacak, Birimlerden gelen ödeme talimatlarını kontrol edecek, Banka ve kasa işlemlerinin muhasebe kayıtlarına uygunluğunu sağlayacak, Personel Özlük süreçlerini yürütecek, Muhasebeyle ilgili günlük, aylık ve yıllık raporları bilgisayar yazılımı üzerinde düzenli bir şekilde oluşturacak.

  Aranan NiteliklerAsgari Ön Lisans mezunu, tercihen İktisat, İşletme, Maliye lisans bölümleri mezunu olmak, Muhasebe alanında asgari 8 yıl tecrübeli olmak, Tek Düzen Hesap Planı, Mali Mevzuat ve İş Kanununa hakim, Genel muhasebe yazılımlarına hakim, Ekip yönetim tecrübesi olan, Takip ve sonuçlandırma yeteneği kuvvetli, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Yönetmen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Yarı mamul ve mamuller için kalite onay sürecini yönetecek, Kalite Yönetim Sistemleri Faaliyetlerini yürütecek, Çevre ve İş güvenliği politikalarının bölümde yaygınlaştırılmasını ve yürütülmesini sağlayacak, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerinin uygulamalarına firmanın katılımı ve uyumunu sağlayacak, İş güvenliği tehlikeleri ve çevre boyutları ile ilgili risk değerlendirme çalışmalarını gerçekleştirecek, Sürdürülebilir yönetim sisteminin yürütülmesini sağlayacak, düzeltici ve önleyici faaliyetleri yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli. ISO 9001 - 14001, OHSAS, Çevre Yönetimi, 5S, İSG, Hammadde bilgisi, Laboratuvar bilgisi, analiz ölçümü ve yorumlama becerisine sahip, Dökme demir sektöründe tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Analitik yapısı kuvvetli Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • TAHSİLDAROĞLU SÜT ÜRÜNLERİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş Açıklaması• Şirketin satış stratejileri doğrultusunda satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, • Yeni müşterilerin oluşturulması, • Mevcut müşterilerden siparişlerin alınması ve takibinin yapılması, • Cari hesap,risk takibi ve tahsilat yapılması,

  Aranan NiteliklerİSTANBUL ilinde görevlendirilmek üzere şirket satış hedefleri ve prensipleri doğrultusunda hizmet verecek SATIŞ YÖNETMENLERİ aramaktayız. Lise, MYO veya Üniversite mezunu, Gıda sektöründe en az 5 yıl deneyimi bulunan, İletişim becerisi yüksek,takım çalışmasına önem veren, sonuç odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, insiyatif sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Aktif sürücü belgesi bulunan Bay / Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetmen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Tüm yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerinin, marka iletişiminin ve halka ilişkiler aktivitelerini planlayacak, Katalog, föyler gibi görsel materyallerin ve web sitesinin hazırlanmasında firma marka imajıyla uyumlu görsellerin oluşturacak, reklam, medya ve ajanslarla iletişim kuracak. Fuar katılım organizasyonlarının, stant dizaynlarının ve fuar görsellerinin hazırlayıp yönetecek, Sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk faaliyetlerini organize edecek Ürün geliştirme, Fiyatlandırma, Dağıtım ve Tutundurma faaliyetlerini yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen alanında yüksek lisans yapmış. Üretim yapan firmaların, tercihen döküm sektöründe asgari 5 yıl tecrübeli Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına inanan ve ekibini yönlendirme becerisine sahip, Ofis yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen

 • İş Açıklaması1. Kurumsal ve Ticari nitelikli tüm nakdi ve gayri nakdi kredilerin kullandırım sonrası geri ödeme performanslarının incelenmesi, 2. Piyasa ve sektör bilgilerinin yakından takip edilerek kullandırılan kredilerin sorunlu hale dönüşmemesi için alınması gereken önlemlerin belirlenmesi, 3. Banka lehine alınmış rehin, ipotek ve diğer teminatların serbest bırakılması için veya bir başka teminatla değiştirilmesi için dokümantasyonların hazırlanması, 4. Kredi portföyünün minimum risk ve maksimum fayda sağlayacak şekilde korunması için teknik bilgi gerektiren konularda danışmanlık sağlanması, 6. Gerekli durumlarda şube ve müşteri ziyaretlerinin yapılması, 7. İstihbarat ve Mali Analiz Departmanı tarafından düzenlenen veya Merkez Bankası memzuç kayıtlarında belirtilen olumsuzluk kayıtları hakkında ilgili kredi müşterisi için gerekli aksiyonların alınması, 8. Sorunlu krediler ile ilgili raporların hazırlanması, 9. Likiditasyona kadar protokolleri ve anlaşmalarının takip edilmesi, 10. Banka’nın genel kredi yönetim politikası için önerilerin ve stratejilerin belirlenmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Bankacılık sektöründe, Kurumsal ve Ticari Kredi İzleme ve Takip birimlerinde en az 4 yıl tecrübeli Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Piyasa odaklı Çözüm ve hedef odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Analiz etme ve problem çözme yeteneğine sahip, İleri düzeyde MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetmen

 • İş AçıklamasıOluşturulmuş satış stratejilerinin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Hava ve Deniz Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, En az 3 yıl forwarding satış ve sektörel satış deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ve Soft Programını etkin bir şekilde kullanabilen, İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek. Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip. Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 28 Mart 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu , tercihen yüksekokul mezunu , Finans ve Genel Muhasebe tek düzen hesap konularına vakıf, Finansal Muhasebe kayıtlarını ve dönem sonu işlemlerini bilen, Mali tablolara hakim, Finans ve Muhasebe işleyişini sağlayacak, MS Ofis programlarına hakim, LOGO TİGER Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, Beyanname süreçlerine hakim, E defter, e fatura uygulama bilgisi bulunan, Raporlama yapabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış ve en az 5 yıl tecrübesi olan, Enerjik, öğrenmeye açık, insan ilişkileri ve iletişim yönü güçlü Erkek takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: İlaç

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Yönetici, Yönetmen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • Schaferİstanbul Avrupa 27 Mart 2017

  İş AçıklamasıZüccaciye sektörünün önde gelen firmalarından Schafer'da; İthalat/ihracat operasyon süreçlerinden aktif görev alınması İthalat süreci içerisinde yer alan tüm yazışma,çeviri,gerekli evrak ve raporların hazırlanması Tüm ithalat sürecinin aktif şekilde yönetilmesi Akreditif açılması, yurtdışı ödemelerinin planlanması ve takibi Yurtdışı nakliye operasyonlarının planlanması ve etkin takibi Yükleme evraklarının kontrolü ve zamanında ulaştırılması İthal edilecek ürünlerin gerekli izinlerinin alınması Yurtdışı alım ve satışların gümrükleme, nakliyat koordinasyonu ve ödeme işlemlerinin takibinin muhasebe departmanı ile koordinasyonunun sağlanması Fiyat teklifi aşamasından yüklemeye kadar olan süreçlerin eksiksiz takip edilmesi Nakliye firmalarıyla görüşülerek navlun tekliflerinin alınması ve nakliyat sözleşmelerinin hazırlanması Konularında görev almak üzere dış ticaret (ithalat/ihracat) uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İthalat-İhracat ve Genel Dış Ticaret konularında en az 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İthalat, ihracat, gümrük, lojistik işlemleri konusunda deneyimli, Satış Faaliyetlerini yönetebilecek, Pazarlama ve Organize etme yeteneği olan, Dış ticaret hakkında bilgi sahibi İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office ve LOGO programlarını etkin kullanabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün,prezantabl, dinamik Takipçi, sonuç odaklı ve araştırmacı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, zamanı verimli kullanabilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( tercihen Beylikdüzü ve civar ilçelerde )

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Uzman

 • İş Açıklamasıİzmir'de bulunan mağazamızda görevlendirilmek üzere;MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMothercare 1961 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Dünyada 1.300’ den fazla mağazası bulunmaktadır. Müşteri profili; anne adayları, 0-10 yaş arası bebekler ve çocuklardan oluşmaktadır. Ebeveynler, çocukları için ihtiyaç duyabilecekleri hemen her şeyi Mothercare’ de bir arada bulabilmektedir. Demsa kurum kültürüne uygun olarak, satış yapılırken müşterilere en iyi hizmetin verilmesini sağlamak, Merkezden verilen aylık hedeflere göre tüm ekip üyelerinin haftalık ve günlük hedeflerini kontrol etmek, Yöneticilerinin vereceği görev ve talimatları gerçekleştirmektir, Ekip üyelerinin servislerini izlemek ve gerektiğinde yardım etmek, Mağaza içi reyon ve vitrin düzenlemesi için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlamak, Mağaza ve deponun sürekli temiz, düzenli ve eksiksiz olması için gerekli çalışmaları kontrol etmek, Reyonlardaki ürünlerin askılarını, alarm ve barkodlarını, reyon pleksi yazılarını kontrol etmek

  Aranan NiteliklerDemsa group bünyesinde Gaziantep Prime Mall AVM'de bulunan Mothercare Mağaza'mızda görevlendirilmek üzere, Marka Çocuk Mağazası ekip, ürün ve mekân yönetiminin satış odaklı olarak gerçekleştirilmesi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, Bilgisayar kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Ekibini sürekli yöneten ve geliştiren, Pratik çözüm odaklı.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

İş Habercisi - Yönetmen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?