Yönetmen İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetmen
 • TchiboMuğla, İstanbul Anadolu 13 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBir işten daha ötesi! Özgün bir iş modeli içinde "Hem kahve hem pasta, hem de her hafta onlarca yeni ürün” diyorsanız, El havlusundan çocuk ayakkabısına, bisiklet pompasından maydanoz makasına, binbir çeşit ürün uzmanlığı ve mesleki gelişime heyecan duyuyorsanız, Başarıları kutlayalım, öğrenme sonsuz bir yolculuk olsun istiyorsanız, Hem çalışma tatmini hem de aile bütünlüğü arıyorsanız, Azim ve bağlılığın, haftanın lezzet ikilisi kıvamında bir kariyere dönüşmesi önemliyse

  Aranan NiteliklerMağazacılığı, kahveyi ve müşteri odaklı çalışmayı seviyorsanız, Mağazacılığı ve yöneticiliği deneyimlediyseniz (5 yıl) İletişimde güçlü, ekip yönetiminde liderseniz, Lise ve üzeri eğitimliyseniz, MS Office’te hiç bir iş elinizden kurtulamıyorsa, Dinamizm ve hız deyince akla geliyorsanız, Planlarım, çözerim, organize ederim diyorsanız, Bu iş tam size göre! Bodrum Oasis mağazamızda "Mağaza Müdürü” olarak görev almak üzere başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Talaşlı imalat ve modelhane bölümüne ait tüm personel, makine teçhizat ekipmanın sevk ve idaresinden sorumlu olacak, Talaşlı imalata ait süreçlerin müşteri beklentilerine uygun şekilde yönetilmesini sağlayacak, Şirketin hedefleri doğrultusunda Talaşlı imalat ve modelhane bölümü için belirlenmiş olan hedef ve performans kriterlerini elde edebilmek için tüm süreçlerin takibi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Genel üretim planına paralel olarak Talaşlı İmalat ve Modelhane bölümümün detay üretim planlamasını yapacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıl tecrübeli. CNC , Torna, Freze kullanım ve CAD/CAM bilgisi olan, Kalite Yönetim Sistemi ve İSG Mevzuatına hakim, Teknik resim okuma ve yorumlama, teknik resim çizme becerisine sahip, İletişimi kuvvetli, Solidworks, Canias ERP bilgisi olan, Bilecik’te ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.  

  Sektör: Diğer, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici

 • İş AçıklamasıSPA SİGORTA ACENTELİĞİ 26 yılıdır ihtisas sigortacılığı alanında faaliyet gösteren, ülkemizde ilk kez Sinema -TV film çekim ve yayım sigortalarını başlatan, halen bu alanda öncülüğünü sürdüren sektöre çok önemli katkılar sağlayan farklı bir acentedir. Kadrosunu genç arkadaşlarla takviye ederek yeni bir oluşum sağlamak istemektedir. İlgilenen arkadaşlarımızın mutlaka www.spasigorta.com adresini ziyaret etmelerini öneririz.  

  Aranan NiteliklerSigortacılığı meslek edinerek alanında uzmanlaşmak isteyen,  Temsil kabiliyeti yüksek , Takım çalışmasına uyumlu  , Sorumluluk sahibi , Çalışkan ve aktif , Sanata ve Sanat eserlerine ilgi duyan ,  Ataşehir veya Ataşehire yakın bir semtte ikamet eden,  Bayan Takım Arkadaşları.  

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yönetmen, Yetkili, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıYeni müşteriler hakkında bilgi toplamak ve müşteri ziyaretleri yapmak, Maliyetleri düşürecek faaliyetleri planlamak ve uygulatmak, Araç tedarik problemlerini çözecek çalışmalar yapmak, Şube operasyon süreçlerini oluşturmak ve geliştirmek, Vardiya planlarını ve personel izin planlarını yapmak, Yazılım geliştirme ve eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Gereken durumlarda düzeltici ve önleyici faaliyetleri planlamak, yürütülmesini ve kayıt edilmesini sağlamak, Şubede bulunan demirbaş, kıymetli evrak, müşteri ve tedarik bilgilerinin zimmet sorumluluğunu üstlenmek ve güvenliğini sağlamak, Günlük faaliyet raporlarının hazırlanması ve yayınlanmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler​Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. Şirketimizin Erzurum Lokasyonunda görevlendirilmek üzere, Lisans Mezunu, Lojistik sektöründe benzer bir iş kolunda en az 3 yıllık deneyimi olan, MS Office programlarını iyi düzeyde bilen, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip Prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışabilecek Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Erzurum'da ikamet eden ya da edebilecek, “Şube Yönetmeni” arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıSigortacılık alanında faaliyet gösteren firmamızın Kurumsal Pazarlama Müdürlüğüne bağlı olarak "Kayseri" ofisimizde: Acente ve müşteri devamlılığının sağlanması, Yeni müşteri kazanımı, Acentelerin ve Şekerbank şubelerindeki sigorta temsilcilerinin aktive edilerek üretimde artış sağlanması gibi konularda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde sektör deneyimine sahip Bankasürans Yönetmeni-Yönetmen Yardımcısı-Uzmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler* Üniversite mezunu (tercihen ekonomi, işletme, bankacılık ve pazarlama bölümlerinden mezun), * İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, prezentabl, * İş takibi ve koordinasyon yeteneğine sahip, * Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi * Sigorta şirketlerinde asgari 2 yılık tecrübe sahibi ve iş talebinde bulunduğu bölgede çalışmış, * Seyahat engeli olmayan, * Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, * Analitik düşünme yeteneğine sahip, titiz ve dikkatli çalışan, * İş takibi ve koordinasyon yeteneğine sahip, * Ofis programlarını çok iyi bilen, * Ekip çalışmasına yatkın, * Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış, * 35 yaşını aşmamış, Kurumsal Pazarlama Müdürlüğüne bağlı olarak "Kayseri" ofisimizde görev alacak sektör deneyimine sahip olan Bankasürans Yönetmeni-Yönetmen Yardımcısı-Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Yönetmen

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin ihracat satış ve pazarlamasında aktif rol alacak aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. İyi düzeyde RUSÇA bilen, b. Tercihan daha önce elektrik elektronik sektöründe ihracat satış ve pazarlamasında çalışmış, c. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, d. Diksiyonu düzgün, e. Prezantable, f. Seyahat engeli olmayan, g. tercihan tecrübeli, h. Tercihan aktif araç kullanabilen, i. Sigara kullanmayan j. İngilizce dil bilgisi tercih sebebidir (Upper intermediate) Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İzmir Kemalpaşa'da bulunan Türkiye'nin önde gelen temizlik kağıtları üreticilerinden birisi olan Fabrikamızın satış ve pazarlama departmanında görev alacak takım arkadaşı aranmaktadır. Başlıca Sorumluluklar Bölgesi için bütçelenen Temizlik ve Endüstriyel kağıtların satışını yapmak Yeni müşteriler bulmak Tahsilatları yapmak ve takip etmek Rakip faaliyetlerini takip etmek Program dahilinde müşteri ziyaretlerini gercekleştirmek ve faaliyetlerini izlemek Müşteri şikayetlerini incelemek ve müdürünü bilgilendirmek Pazar araştırması yapmak Satış koordinasyon toplantılarına katılmak

  Aranan NiteliklerFakültelerin ilgili bölümlerinden mezun Kağıt ve temizlik kağıtları satış ve pazarlamasında en az 5 yıl deneyimli Marmara bölgesi kağıt pazarında müşteri ilişkileri olan İngilizce bilen Erkek 35 yaşını aşmamış,askerliğini tamamlamış B Sınıfı sürücü belgesi sahibi,aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi seyahat engeli olmayan Dış görünümüne önem veren,Prezantabl Tercihen İstanbulda ikamet eden

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici

 • İş AçıklamasıOluşturulmuş satış stratejilerinin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Hava ve Deniz Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, En az 3 yıl forwarding satış ve sektörel satış deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ve Soft Programını etkin bir şekilde kullanabilen, İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek. Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip. Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için)

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Bilecik’te ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.  

  Sektör: Diğer, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • Schaferİstanbul Avrupa 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıZüccaciye sektörünün önde gelen firmalarından Schafer'da; İhracat süreci içerisinde yer alan tüm yazışma,çeviri,gerekli evrak ve raporların hazırlanması, Tüm ihracat sürecinin aktif şekilde yönetilmesi, Akreditif açılması, yurtdışı alacakların planlanması ve takibi, Yurtdışı nakliye operasyonlarının planlanması ve etkin takibi, Yükleme evraklarının kontrolü ve zamanında ulaştırılması, Fiyat teklifi aşamasından yüklemeye kadar olan süreçlerin eksiksiz takip edilmesi Nakliye firmalarıyla görüşülerek navlun tekliflerinin alınması ve nakliyat sözleşmelerinin hazırlanması Konularında görev almak üzere dış ticaret (İhracat) uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İhracat ve Genel Dış Ticaret konularında en az 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip tercihen Arapca bilen Satış Faaliyetlerini yönetebilecek, Pazarlama ve Organize etme yeteneği olan, Dış ticaret hakkında bilgi sahibi İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office ve LOGO programlarını etkin kullanabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün,prezantabl, dinamik Takipçi, sonuç odaklı ve araştırmacı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, zamanı verimli kullanabilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden (tercihen Beylikdüzü ve civar ilçelerde)

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Uzman

 • İş AçıklamasıDış Ticaret Müşteri İlişkileri Uzmanı– Sancaktepe / İstanbul     Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkez Dış Ticaret departmanında çalışacak "Dış Ticaret Müşteri İlişkileri Uzmanı" aranmaktadır. Şirket hedefleri bayi satış hedeflerinin gerçekleşmesi için gerekli uygulamaları yürütmek ve raporlamak, Stok seviyesi, sipariş ve sevkiyat süreçlerini takip etmek, raporlamak, Sipariş ve talepleri değerlendirip tedarik bölümleri ile birlikte takip etmek, Satış potansiyeli çerçevesinde ve şirket hedefleri doğrultusunda bölge satış bütçesini oluşturmak, Bölge satışlarının ve karlılıklarının analizini yapmak ve raporlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, İdari Bilimler vb. bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan, Perakende de ihracat bilgisi olan satış konusunda kabiliyetli, Planlama, Sorgulama, araştırma ve analiz yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Perakende de Nebim V3 program bilgisi olan, İyi derecede İngilizce ve Arapça bilgisi olan,

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Mağazacılık / Perakendecilik, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Yönetici, Uzman Yard, Uzman, Yetkili, Yönetmen

 • İmzaKocaeli, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİzmit Ncıty AVM'de bulunan  mağazamız için MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Müdür Yardımcısı, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Schaferİstanbul Avrupa 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıZüccaciye sektörünün önde gelen firmalarından Schafer'da; İthalat/ihracat operasyon süreçlerinden aktif görev alınması İthalat süreci içerisinde yer alan tüm yazışma,çeviri,gerekli evrak ve raporların hazırlanması Tüm ithalat sürecinin aktif şekilde yönetilmesi Akreditif açılması, yurtdışı ödemelerinin planlanması ve takibi Yurtdışı nakliye operasyonlarının planlanması ve etkin takibi Yükleme evraklarının kontrolü ve zamanında ulaştırılması İthal edilecek ürünlerin gerekli izinlerinin alınması Yurtdışı alım ve satışların gümrükleme, nakliyat koordinasyonu ve ödeme işlemlerinin takibinin muhasebe departmanı ile koordinasyonunun sağlanması Fiyat teklifi aşamasından yüklemeye kadar olan süreçlerin eksiksiz takip edilmesi Nakliye firmalarıyla görüşülerek navlun tekliflerinin alınması ve nakliyat sözleşmelerinin hazırlanması Konularında görev almak üzere dış ticaret (ithalat/ihracat) uzmanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İthalat-İhracat ve Genel Dış Ticaret konularında en az 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip İthalat, ihracat, gümrük, lojistik işlemleri konusunda deneyimli, Satış Faaliyetlerini yönetebilecek, Pazarlama ve Organize etme yeteneği olan, Dış ticaret hakkında bilgi sahibi İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office ve LOGO programlarını etkin kullanabilen Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün,prezantabl, dinamik Takipçi, sonuç odaklı ve araştırmacı Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, zamanı verimli kullanabilen Yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ( tercihen Beylikdüzü ve civar ilçelerde )

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tüm satış organizasyonlarının koordinasyonu sağlayacak, Yeni satış kanallarının oluşturacak, Yıllık bölüm satış hedef ve bütçesinin oluşturup, yönetecek.

  Aranan NiteliklerSatış alanında özellikle hızlı tüketim sektöründe asgari 3 yıllık deneyim sahibi, Tercihen ambalaj sektör deneyim ve bilgisi olan, İletişim ve İnsan ilişkilerinde güçlü Microsoft office uygulamalarına hakim Çözüm odaklı, analitik düşünen B sınıfı ehliyeti olup, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde, Enerji, Petrol, HVAC, Petrokimya, Endüstriyel Mekanik alanlarında faaliyet gösteren şirketimizde yurtiçi ve yurtdışı projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıda niteliklerini belirtmiş olduğumuz çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, Tüm adayların en az 10 yıl deneyimi olması, Autocad ve MS Office uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek, İngilizceye hakim, Endüstriyel mekanik tasarım, teklif ve satış grubunu yönetecek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Diksiyonu düzgün firmayı temsil yeteneği güçlü ve iletişim becerileri yüksek, Yönetici vasıflarına haiz, Hedef odaklı çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Bölge Müdürü, Müdür, Yönetici

 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan olup global bazda en önemli selektif markalardan birinde görev alarak tüm yönetim fonksiyonlarını üstlenecek, marka merkezi ile ilişkileri yürütecek ve pazarlama faaliyetlerini koordine edecek MARKA MÜDÜRÜ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerKozmetik sektöründe minimum 5 sene marka yönetimi deneyimi bulunan, Çok iyi derecede ingilizce bilen ve tercihen ek olarak Fransızca'ya hakim, Pazarlama faaliyetlerini saha uygulama becerisine sahip ve bununla bağlantılı ajansları yönetmiş ve yönlendirmiş, Lüks bir markanın yönetimi konusunda deneyimi ve iş geliştirme fikirleri bulunan, Seyahat engeli bulunmayan, Maslak bölgesindeki firma merkezine ulaşım zorluğu yaşamayacak bir lokasyonda ikamet eden adaylarımızın özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYöneticiliğinde bulunacağı birimin yıllık hedefleri çerçevesinde bütçe hedeflerini gerçekleştirmek için uygun stratejilerin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasını sağlamak. Sorumlu olduğu birimin satış, satınalma ve operasyon süreçlerinden sorumlu olmak ve yönetmek.

  Aranan NiteliklerHoroz Bollore Logistics Taşımacılık A.Ş. şirketimizin Mahmutbey' deki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinin mezun, Proje Kargo taşımacılığında (açık yük, barge, hidrolik araçlar, vinç çözümleri, vb) iş tecrübesi olan, Proje Kargo taşımacılığı satınalma ve tekliflendirme konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Proje Kargo alanında (Enerji, İnsaat, Makine, Petrol&Gaz vb.) müşteri portföyü olan veya yaratabilecek, Gerektiğinde saha operasyon süreçlerinde de sorumluluk üstlenecek ve aktif olarak katılacak, İyi derece İngilizce bilen, teknik İngilizce kullanabilen, Office programlarını iyi derecede bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek, Analitik düşünebilen, Bütçe sorumluluğu alabilecek, hedef odaklı çalışabilecek, Ekip liderliği yapabilecek, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip “Proje Yönetmeni” arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • İş AçıklamasıPazar araştırmalarının yapılması.Potansiyel müşteri portföyünün oluşturulması.Müşteri ziyaretlerinde bulunarak satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi.Teklif hazırlamak, takip etmek ve onaya sunmak.Müşteri ziyaretlerinin CRM sistemine girişini sağlamak.Satış sonrası müşteri ilişkilerini yürütmek. Satış ve pazarlama faaliyetlerinin aylık raporlarını hazırlamak ve sunmak.Müşteri sözleşmelerini onay aşamasına getirmek.Sözleşme yapıldıktan sonra müşteri temsilcisi talebinde bulunarak sözleşmeyi ilgili operasyon birimine devretmek. Yeni projelere esas olacak müşterileri takip ve analiz ederek raporlamak.

  Aranan NiteliklerHoroz Lojistik Kargo Hizmetleri ve TİC. A.Ş. şirketimizin Ankara Bölgesinde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, Lojistik sektöründe ve yöneticilik pozisyonunda minimum 5 yıl deneyimli, Yurtiçi taşımaları konusunda bilgi sahibi, Çalıştığı şirketlerde belirlenen hedefler üzerinde satış ve ciro gerçekleştirebilmiş, İkna kabiliyeti, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü, Verimlilik, kar-maliyet analizi yapabilecek, İyi seviyede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analatik düşünce yapısına sahip,Prezantabl, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için), Seyahat engeli olmayan, Ankara' da ikamet eden, "Satış Yönetmeni" arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür

 • DD Değişim Dinamikleri Yönetim MerkeziTokat, Sinop, Samsun, Rize, Ordu, Kastamonu, Giresun 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere; Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutulmasını ve günlük işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayacak, Başta Vergi Daireleri olmak üzere konusu ile ilgili her türlü kamu kurum ve kuruluşları nezdinde şirketini temsil edecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat,İşletme,Maliye bölümlerinden mezun, En az meslekte 2 yıl deneyimli olan, Genel muhasebe konusunda tecrübeli, Türk Ticaret-Vergi-Gümrük-Teşvik mevzuatlarına hakim, Samsun'da ikamet eden veya edebilecek olan, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan,düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Otomotiv

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili, Uzman, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıEntegre Lojistik faaliyetleri kapsamında yıllık satış bütçesine göre düzenlenen satış hedeflerini gerçekleştirmek ve ilgili birimlere raporlamaktan sorumludur.

  Aranan NiteliklerHoroz Lojistik şirketimizin Entegre Lojistik İş Geliştirme Biriminde görevlendirilmek üzere Satış Yöneticisi ; En az Lisans mezunu, Tüm lojistik faaliyetlerinin satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Çalıştığı şirketlerde belirlenen hedefler üzerinde satış ve ciro gerçekleştirebilmiş, Satış bütçe ve hedefleri oluşturabilecek, Verimlilik, kar-maliyet analizi yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim ve ileri düzey excel bilgisine sahip, Etkili iletişim, planlama ve koordinasyon becerisine sahip Prezantabl, ikna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı çalışabilecek Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve şirketimizin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden “Satış Yönetmeni” arıyoruz.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

 • DorukNetİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıMevcut kurumsal müşterileri ziyaret ederek verilmiş olan kotalara ulaşmak, Potansiyel müşterileri ziyaret ederek şirket tanıtımını sağlamak, Müşteri memnuniyeti ve ilişkilerinden sorumlu olmak, Hedef müşteri ziyareti kotalarına ulaşmak, Müşterilere projeleri hazırlayarak takibini yaparak, sonuçlandırmak, Periyodik raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu (mühendislik, işletme) Telekomünikasyon sektörü alanında 2-4 yıl satış tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, müşteri ve hizmet odaklı, analitik ve esnek düşünebilen, İnsan ilişkileri iyi, güçlü iletişim yeteneğine sahip, gelişmeye açık ve sonuç odaklı, Sorumluluk duygusu yüksek, Etkili planlama ve organizasyon yeteneklerine sahip, Prezentabl, İngilizceye hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • Levent Kağıt San. ve Tic.A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen temizlik kağıtları üreticilerinden birisi olan Fabrikamızın Marmara bölgesi satış ve pazarlama Sorumlusu olarak görev yapacak,takım arkadaşı aranmaktadır. Başlıca Sorumluluklar Bölgesi için bütçelenen Temizlik ve Endüstriyel kağıtların satışını yapmak Yeni müşteriler bulmak Tahsilatları yapmak ve takip etmek Rakip faaliyetlerini takip etmek Program dahilinde müşteri ziyaretlerini gercekleştirmek ve faaliyetlerini izlemek Müşteri şikayetlerini incelemek ve müdürünü bilgilendirmek Pazar araştırması yapmak Satış koordinasyon toplantılarına katılmak

  Aranan NiteliklerFakültelerin ilgili bölümlerinden mezun Kağıt ve temizlik kağıtları satış ve pazarlamasında en az 5 yıl deneyimli Marmara bölgesi kağıt pazarında müşteri ilişkileri olan İngilizce bilen Erkek 35 yaşını aşmamış,askerliğini tamamlamış B Sınıfı sürücü belgesi sahibi,aktif olarak araç kullanabilen Yurt içi seyahat engeli olmayan Dış görünümüne önem veren,Prezantabl

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz alanında lider müşterimizin otomasyon projelerinde görevlendirilmek üzere ''PROJE YÖNETİCİSİ'' arıyoruz. Devam eden ve ileride yüklenilecek olan kamu projelerinin yönetiminin sağlanması, Yüklenilen projelere ait teknik şartnamelerin detaylı bir şekilde incelenerek, gerekli otomasyon sistemlerinin ve ekipmanlarının belirlenmesi, Ekipman tedarikçileri ve alt yüklenicilerin araştırılması, bu yönde en etkin firmaların seçilmesi ve üretim süreçlerinin takibi, Üst yönetime projelerin süreci konusunda düzenli olarak raporlama yaparak projenin sözleşme kapsamında belirtilen ticari ve teknik parametreler doğrultusunda ilerlemesinin sağlanması, Devam eden projelerde teknik şartname gereğince istenen dokümanların hazırlanarak işverene sunulması, test ve devreye alma çalışmalarının yönetilmesi, Proje sürecinde yaşanan teknik sorunların çözümünün sağlanması ve firma dışında yaptırılması gereken işlerin takip edilmesi, Müşterimizin kullandığı hidrolik veri izleme ve kontrol paket yazılımlarının son kullanıcı ihtiyaçlarına göre konuşlandırılması, SCADA yazılımlarına entegrasyonunun sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun, Proje Yönetimi konusunda min. 5 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilen, SCADA ve AG/OG elektrik sistemlerinde tecrübeli (tercihen geniş alan SCADA sistemleri), İleri seviyede AutoCAD bilgi ve deneyimine sahip, İleri seviyede MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi, müşteri ve sonuç odaklı çalışabilen, Analiz, raporlama, organizasyon ve zaman yönetimi konusunda deneyimli, Yurt içi/ yurt dışı seyahat engeli olmayan ve İstanbul dışındaki projelerde çalışabilecek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otomasyon, Çevre

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Yönetici, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin satış ve pazarlamasında aktif rol alacak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, analitik düşünebilen, dinamik ve aşagıdaki özelliklere haiz ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklera. Aktif satış ve pazarlama kabiliyeti olan, b. Diksiyonu düzgün, c. Prezantable, d. Seyahat engeli olmayan, e. tercihan tecrübeli, f. Tercihan aktif araç kullanabilen, g. Sigara kullanmayan, h. üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Müdür, Yetkili, Satış Temsilcisi

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Mağazacılık/Perakende sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için “MEKANİK İŞLER YÖNETİCİSİ” arıyoruz.   Mekanik tesisat işleri, şartname, fiyat analizleri, sözleşme ve İhale süreçlerinin yönetilmesi, Tesis açılış planlarına uygun olarak müteahhit firmaların iş programlarının takibi ve kontrolünün yapılması, Tesis bakım kapsamında, mağazaların ekipman bakımları ve periyodik bakımlarının planlanması ve yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında min. 5 yıl deneyime sahip, Yapı tesisat projelerinde projelendirme ve ihale süreçlerini yönetebilecek, Tesis bakım mühendisliği ve yapı tesisat mühendisliği konularında deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen AutoCAD bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 

  Sektör: Mekanik Tesisat, Mağazacılık / Perakendecilik, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Mühendis, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • İş Açıklaması1. Kurumsal ve Ticari nitelikli tüm nakdi ve gayri nakdi kredilerin kullandırım sonrası geri ödeme performanslarının incelenmesi, 2. Piyasa ve sektör bilgilerinin yakından takip edilerek kullandırılan kredilerin sorunlu hale dönüşmemesi için alınması gereken önlemlerin belirlenmesi, 3. Banka lehine alınmış rehin, ipotek ve diğer teminatların serbest bırakılması için veya bir başka teminatla değiştirilmesi için dokümantasyonların hazırlanması, 4. Kredi portföyünün minimum risk ve maksimum fayda sağlayacak şekilde korunması için teknik bilgi gerektiren konularda danışmanlık sağlanması, 6. Gerekli durumlarda şube ve müşteri ziyaretlerinin yapılması, 7. İstihbarat ve Mali Analiz Departmanı tarafından düzenlenen veya Merkez Bankası memzuç kayıtlarında belirtilen olumsuzluk kayıtları hakkında ilgili kredi müşterisi için gerekli aksiyonların alınması, 8. Sorunlu krediler ile ilgili raporların hazırlanması, 9. Likiditasyona kadar protokolleri ve anlaşmalarının takip edilmesi, 10. Banka’nın genel kredi yönetim politikası için önerilerin ve stratejilerin belirlenmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Bankacılık sektöründe, Kurumsal ve Ticari Kredi İzleme ve Takip birimlerinde en az 4 yıl tecrübeli Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Piyasa odaklı Çözüm ve hedef odaklı, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Analiz etme ve problem çözme yeteneğine sahip, İleri düzeyde MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Yönetmen

 • İmzaKocaeli, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİzmit Derince Kipa' da açılacak olan  mağazamız için MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aranmaktadır.   Müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesini sağlamak, Ürünlerin müşterilere doğru şekilde sunulması hakkında personeli bilgilendirmek. Mağaza görsel düzenini korumak, Mağazanın yönetim ve idaresinde, Mağaza Müdürüne yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Erkek klasik / Hazır giyim alanında en az 3 yıl deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, Problem çözme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Müşteri ve başarı odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici, Şef / Amir, Müdür Yardımcısı

 • Horoz Bollore Logistics Taşımacılık A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıOluşturulmuş satış stratejilerinin planlanması, yürütülmesi ve rapor edilmesinden sorumlu olmak. Şirket kuralları çerçevesinde satış pazarlama stratejilerini izlemek suretiyle bölümün hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak. 

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu, Hava ve Deniz Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, En az 3 yıl forwarding satış ve sektörel satış deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen, Ms Office programlarını ve Soft Programını etkin bir şekilde kullanabilen, İkna kabiliyetine sahip, sonuç odaklı çalışabilecek. Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ve işinde fark yaratacak yetkinliklere sahip. Prezantabl, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası' nda ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için)  

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Yönetmen

İş Habercisi - Yönetmen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?