Paramedik İş İlanları

Hepsini Temizle
Paramedik
 • İş Açıklaması Türkiye Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Acil Tıp Teknisyeni' aramaktayız. Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Yeni mezun ya da deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren

  Aranan Nitelikler

 • Paramedik&Att
  Hy Ambulance
  İstanbul Avrupa 8 Şubat 2016

  İş Açıklaması 3.Havalimanı ve 3.Köprü projelerinde ambulans ve revirlerimizde nöbet usulü ve staff çalışacak personeller aramaktayız. Nöbet usulü 24 saat, staff çalışıldığında ise 08:00-18:00 arası hizmet vermekteyiz. Servislerimiz 06:45-7:00 arasındadır.Her lokasyon için değişkenlik göstermektedir.  Erkek personeller için lojman imkanımız mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler   En az 1 yıl sahada aktif görev almış olmalı, Diksiyonu ve hastaya yaklaşımı düzgün iyi iletişim kurabilen, Nöbet gün ve saatlerine uyum konusunda dikkat edecek personeller aramaktayız.      

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler GrubuFatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Acil Servis Hemşireliği alanında en az 1 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Acil Servis Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu İzmir Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Hemşire arayışımız bulunmaktadır. Not:Bayan ve erkek lojman imkanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Elazığ Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Tüm branşlarda, Hemşirelik Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, 'Hemşire/Sorumlu Hemşire' ve 'Ebe” arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İnşaat sektörünün liderlerinden olan şirketimizin Maslak 1453 Projesinde görevlendirilmek üzere; ATT, Paramedik, Hemşirelik bölümlerinden mezun, ÖSYM'nin Aralık 2015 "Diğer Sağlık Personeli" sınavında başarılı olmuş, Vardiyalı çalışabilecek, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, 'SAĞLIK PERSONELİ' takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

İş Habercisi - Paramedik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?