Paramedik İş İlanları

Hepsini Temizle
Paramedik
 • Paramedik / Acil Tıp Teknisyeni Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Özel bir proje kapsamında Revir/İşyeri Sağlık Teknisyeni  olarak  revirde görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler ·         Sağlık Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Yüksekokulu mezunu, ·         Tercihen Ambulans, Yoğum Bakım ve Acil konusunda deneyimli ·         Nöbet çalışma şekline uyum sağlayabilecek ·         Devlet memurluğu ile ilişiği olmayan ·         İletişim  yeteneği  kuvvetli ·         Ekip çalışmasına  yatkın ·         İstanbul'da ikamet eden

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Paramedik

 • Acil Tıp Teknisyeni Türkiye Hastanesi İstanbul Avrupa 31 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Türkiye Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Acil Tıp Teknisyeni' aramaktayız. Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Yeni mezun ya da deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Hemşire, Tekniker, Paramedik

 • Paramedik&Att HY Ambulance İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 3. Havalimanı ve 3. Köprü projelerinde ambulans ve revirlerimizde nöbet usulü ve staff çalışacak personeller aramaktayız. Nöbet usulü 24 saat, staff çalışıldığında ise 08:00 - 18:00 arası hizmet vermekteyiz. Servislerimiz 06:45 - 7:00 arasındadır. Her lokasyon için değişkenlik göstermektedir.  Erkek personeller için lojman imkanımız mevcuttur.    

  Aranan Nitelikler   En az 1 yıl sahada aktif görev almış olmalı, Diksiyonu ve hastaya yaklaşımı düzgün iyi iletişim kurabilen, Nöbet gün ve saatlerine uyum konusunda dikkat edecek personeller aramaktayız.      

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Paramedik

 • İş Açıklaması Ambulanslarda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 1. Ekip çalışmasına yatkın, 2. İletişim yeteneği yüksek, 3. Hasta memnuniyetine önem veren,güler yüzlü,  4. Prezantabl, 5 .Ekip çalışmasına yatkın 6. Aktif araç kullanabilen, 7. Eskişehir de ikamet eden  8. En az 1 yıl deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Paramedik

 • Hemşire ve Yardımcı Sağlık Personeli Doğa Huzur Ve Bakımevi İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Nisan 2016

  İş Açıklaması Doğa Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkez'lerinin İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren şubelerine nöbet sistemine göre çalışacak Hemşire, Sağlık Memuru ve Acil Tıp Teknisyenleri alınacaktır.   Kurum doktorumuzun idaresinde çalışacak sağlık personelimiz, şubelerimizde kalan yaşlı misafirlerimizin,  Günlük ilaç takibi ve uygulanması Raporlu ilaçların takibi Genel sağlık takiplerinin yapılması Günlük evrak takiplerinin yapılmasından ve hizmet personeli'nin sevk ve idaresinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Başvuruda bulunacak adayların, Üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik bölümünden veya sağlık meslek liselerinin hemşirelik, acil tıp teknikerliği bölümünden mezun olup, Hemşire, Paramedik veya Acil Tıp Teknikeri ünvanına sahip olması gerekmektedir. Yabancı uyruklu adaylarda ilgili branşlarda diploma denkliği, oturma ve çalışma izni sahibi olma zorunluluğu aranmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden adaylara öncelik verilecektir.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Hemşire, Paramedik, Tekniker

İş Habercisi - Paramedik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?