Üretim Planlama Koordinatörü İş İlanları

Hepsini Temizle
Üretim Planlama Koordinatörü
  • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI İzmir Bölgesinde Lazer, Plazma,Punc Kesim, Abkant Büküm, Talaşlı İmalat, Kaynak ve Boya Prosesleri ile faaliyet gösteren Simer Saç A.Ş. şirketimizin için; Planlama Müdürü pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, takım arkadaşları arıyoruz.
    Aranan NiteliklerNİTELİKLER · Lazer, Plazma, Punch Kesim, Abkant Büküm,Talaşlı İmalat, Kaynak ve Boya proseslerinin planlanması ve yönetimi konusunda tecrübeli olmak. · Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmak · Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyim sahibi olmak · Mikro MRP Programını bilmek, aktif kullanabilmek ve geliştirebilmek. · MS Office Özellikle Excel Programını etkin kullanabilmek. · Kendisine bağlı ekibi yönetebilmek. · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek · En az B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanabilmek · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak · İngilizce bilmek ve aktif kullanabilmek. GÖREV VE SORUMLULUKLAR · Üretim, Planlama, Depo, Sevkiyat süreçlerini ve alt bileşenleriyle yönetmek için; · Müşteri siparişlerinin MRP sistemine girilmesini sağlamak. · Siparişlerin ürün ağaçlarının oluşturulması ve MRP sistemine girilmesini sağlamak · Üretim iş emirlerinin açılması ve üretim sonu kayıtlarının yapılmasını sağlamak · Üretimden veri toplamak sisteminin yönetilmesi ve geliştirilmesini sağlamak · Müşteri beklentilerine göre siparişlerin üretim önceliklerini belirlemek · Tezgah planlaması ve iş yüklemesini yapmak. · Üretim iş takibini yapmak. · Tezgahların kritik yedek parça stok takibini yapmak. · Üretim Planı ve öngörüler ışığında, hammadde ve malzeme planlaması yapmak. · Makine ve tüm üretim ekipmanlarının çalışma durumunu takip etmek · Üretim kaynaklarını maksimum verimde çalıştırmak için planlama ve koordinasyon yapmak. · Minumun ve Maksimum Stok miktarlarını yönetmek. · Üretim planına uygun olarak tüm lojistik faaliyetleri organize etmek. · ERP sistemlerinin geliştirilmesi, zamana göre güncellenmesini sağlamak. · Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak hazırlanan prosedür ve talimatlar doğrultusunda görevini yerine getirmek ve uygulamak. · Tezgah çalışma verimliliklerini hazırlamak ve üst yönetime rapor etmek. · Bölümüyle ilgili KPI ve raporları takip etmek belirlenen aralıklarda üst yönetime raporlamak. · Konusu ile ilgili gelişen teknolojileri takip etmek, geliştirmek için güncel teknik, metot ve ekipmanları firmaya uyarlamak.

    Sektör: Demir-Çelik

    Pozisyon: Üretim Planlama Koordinatörü, Üretim Planlama Müdürü, Üretim Planlama Sorumlusu, Üretim Planlama Müdür Yardımcısı

İş Habercisi - Üretim Planlama Koordinatörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?