Stajyer İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Stajyer
 • Secretcv.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "Muhasebe Stajyeri'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun, Kariyerine Muhasebe alanında devam etmek isteyen, İletişimi kuvvetli ve sorumluluk sahibi olan, MS Office programlarına hakim, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz, internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’MUHASEBE STAJYERİ’’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun, Kariyerine Muhasebe alanında devam etmek isteyen, İletişimi kuvvetli ve sorumluluk sahibi olan, MS Office programlarına hakim, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Stajyer

 • Teknosaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTeknosa, dünya markalarının yüksek teknoloji ürünlerini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile Sabancı güvencesi altında tüketicilerine sunmak amacıyla,78 ilde 300’ü aşkın mağaza ile yaklaşık 180 bin metrekare satış alanında hizmet vermektedir. Genel Müdürlüğümüz (İstanbul-Anadolu Yakası) bünyesindeki departmanlarda staj yapmak isterseniz, ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerLise öğrencisi, Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan, Haftanın 3 günü devam edebilecek, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Devissoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Yükselen değeri Devis'So ® takımı olarak ; AKADEMİ, BİLİŞİM, MÜHENDİSLİK, GAYRİMENKUL ve GIDA alanlarında kurum içi satış ve pazarlama takımında görev alacak stajyer arkadaşlarımızı arıyoruz ; Kurum içi Girişimci Stajyer Destek Programı kapsamında değerlendirilebilecek ; Kendine güveni olan,yaratıcı ve imkanlar sağlandığında değer yaratabilecek İş hayatında kendini geliştirmek isteyen Eğitimler sonrası firmamızda değer yaratabilecek Profesyonel ve Rahat Çalışma Sistemi ile Eğlenmekten vakit bulduğunuz zamanlarda verimli olarak çalışarak sizde bir Devis'So lu olun ...

  Aranan NiteliklerDevis'So satış ve pazarlama departmanında ilgili faaliyet alanlarında görev alacak ; Yönetici ve Yaşam Koçu desteği ile kendinizi geliştirebilme imkanı Sürekli ve Düzenli Eğitim Programları Profesyonel Tasarım, Sunum, Reklam ve Pazarlama Desteği Hedef Programı yönetimi ,Ofis Sosyal Aktiviteleri Kurum içi stajyer destek programı kapsamında yetiştirilecek Girişimci Satış ve Pazarlama Stajyer Adaylarını aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Mühendislik, Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Stajyer, Satış Temsilcisi, Mühendis, Bölge Sorumlusu, Tekniker

 • Teknosaİstanbul Anadolu 27 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOluşturulacak katalog için gerekli ürün bilgilerinin oluşturulması, İlgili departmanların ürünlerle ilgili taleplerine dönüş yapılması, Departman için evrak akışının takibi, Diğer tüm operasyonel süreçlerin yürütülmesi. Nitelikleri aranılan pozisyona uygun olan adaylar telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edileceklerdir. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite öğrencisi (Tercihen 3. veya 4. sınıf), Staj süresi boyunca sigortası üniversite tarafından karşılanabilen, En az 6 ay süre ile haftanın 3 günü staj yapabilecek, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Media Marktİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMerkez Ofis departmanlarımızda stajyer statüsünde destek verecek, Kariyer planları doğrultusunda staj yaptıkları birimde kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak.

  Aranan NiteliklerMedia Markt Genel Merkezinde değerlendirilmek üzere; Lisans ya da önlisans eğitimine devam eden, Zorunlu Yönetim Stajı bulunan, İletişim becerisi gelişmiş, Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Üniversite stajyerler alınacak olup sadece zorunlu staj başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz internet hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve sektör lideri firmalardan olan müşterimiz için Bilgi İşlem Departmanında görevlendirilecek “YAZILIM STAJYERİ” arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi, HTML, CSS, SQL bilgisine sahip, Web teknolojileri hakkında bilgisi olan, Tercihen nesneye yönelik programlama bilen, Pozitif, motivasyonu yüksek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Deima Elektromekanikİstanbul Avrupa 26 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSİNBO, 18 Yıldan beri bu yana bu toprakların geleneksel değerleriyle evrensel değerleri bütünleştirmeyi başarmıştır. Türkiye'nin en önemli Küçük Ev Aletleri (KEA) üretim merkezlerinden biri olmuştur. 80 Ülkede ihracat yapan SİNBO,yakın bir gelecekte de tüm dünyaya ihracat yapan bir "DÜNYA MARKASI" haline gelecektir. Sürekli büyükmekte olan %100 yerli sermayeli firmamızın İnsan Kaynakları departmanında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşına ihtiyacımız vardır.

  Aranan NiteliklerDönem içinde zorunlu stajı olan, Sigortası okul tarafından karşılanan, İlgili bölümlerde öğrenimi devam eden, Öğrenmeye ve gelişime açık, MS Office Programlarına hakim, Haftanın en az 3 günü gelebilecek, Bağlı bulunduğu departmanın çalışma düzenine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıJeotermal sektöründe öncü kuruluş olarak faaliyet gösteren Doğan Jeotermal Grup bünyesinde yer alan boru üretim firmamız YALÇIN BORU, 1997 yılında sektörün ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak için Polatlı OSB’de kurulmuştur. Yalçın Boru; sektöre yönelik Ön İzolasyonlu Paket Boru (Jeotermal Boru) ve ek parçaları, buhar boruları ve ek parçaları ile HDPE 100 Polietilen Borular ve ek parçaları üretimini gerçekleştirmekte olup, yetkili satıcısı YD TEKNİK firması ile de söz konusu malzemelerin her türlü taahhüt işlerini de gerçekleştirmektedir. Tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz Ön İzolasyonlu borular ve ek parçaları; bölgesel ısıtma ve soğutma sistemlerinde, kojenerasyon sistemlerinde, yangın hatlarında, donmaya karşı soğuk su hatlarında, tekstil sektöründe, sera sektöründe, gaz ve petrol boru hatlarında, turizm tesislerinde, endüstriyel ve kimyasal tesislerde, elektrik santrallerinde, jeotermal enerji uygulamalarında, kızgın yağ, basınçlı hava, buhar sistemlerinde, gemi yapım endüstrisi ve deniz hattı sistemlerinde, her türlü sıcak soğuk akışkanın taşındığı endüstriyel tesislerde, Isı enerjisi taşıyan tüm akışkanların transferinde, ısı kaybını minimize etmek için kullanılmaktadır.

  Aranan NiteliklerYalçın Boru Polatlı bulunan fabrikamıza STAJYER MÜHENDİS (Makine, Kimya ve Çevre Mühendisi olan) alımı gerçekleştirilecektir. Staj Türü ; Fabrikamızda Labaratuvar ve Üretim stajınızı tamamlayabilirsiniz. Dönem : Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran Aranan Kriterler ; Ankara Polatlı'da ikamet eden, (Ankara'ya bir saat uzaklıktadır,Ankara merkezde ikamet edenlerin staj süresince Polatlı'da ikamet etmesi gerekebilir.) Bölüm : Makina Mühendisi, Kimya Mühendisi, Çevre Mühendisi,(Labaratuvar ve Üretim stajını yapma zorunluluğu olan farklı mühendislikler de kabul edilecektir.) Staj Niteliği : Zorunlu Staj, Not : Polatlı'ya servisimiz bulunmaktadır.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Stajyer

 • EYİstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir 23 Şubat 2017

  İş Açıklaması~~ EY Türkiye Vergi Maratonu 2017 Geleceğin Vergi Profesyoneli olmaya hazır mısın? EY Türkiye olarak bu yıl beşincisini gerçekleştirdiğimiz “Vergi Maratonu 2017” yarışması 3. – 4. sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencileri ya da yüksek lisans ve lisans eğitiminden 2015-2016 yıllarında mezun olmuş adaylar için başlıyor…   Başvuru için sistemimizden formu doldurmanız ve özgeçmişinizi eklemeniz yeterli olacaktır. (Başvurular bireysel yapılacak olup 2.aşamada takımlar belirlenecektir.) Not : Orjinal özgeçmişinizi eklemeyi unutmayın !

  Aranan NiteliklerSon başvuru : 17 Şubat 2017   İki farklı etaptan oluşan yarışmamız sonucunda başarılı olan yarışmacılarımızı, EY’de uluslararası kariyer fırsatları ve para ödülleri bekliyor. Ayrıca her katılımcıya "Vergi Maratonu Katılım Belgesi" verilecek olup, final adaylarına ise staj imkanı sağlanacak.  

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe faaliyet gösteren ve 1500 Çalışanı olan firmamızın İnsan Kaynakları departmanlarında görevlendirilmek üzere Uzun dönemli Stajyer/Elemanlar aranmaktadır.    

  Aranan Niteliklerİnsan Kaynakları ve personel özlük işlerinde kariyer planı yapan ; Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office programlarını kullanabilen , İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın , öğrenme odaklı  Genç çalışma arkadaşları aramaktayız Avrupa Yakasında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Stajyer

 • İş AçıklamasıLiselerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler için “son sınıf zorunlu staj” kapsamında uzun dönemli stajyer öğrenciler alınacaktır. Aşağıda mağazamızın hangi departmanlarında stajyer öğrenci alınacağı belirtilmiştir. Marangozhane–Grafik Departmanı: Matbaacılık / Torna Tesviye / Mobilya / Yapı Ressamlığı Yiyecek İçecek Departmanı      : Ağırlama ve Gıda Teknolojisi / Yiyecek İçecek Hizmetleri Ürün Geri Kazanım                   : Mobilya / Ahşap

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklamasıİstanbul / Mecidiyeköy' de bulunan merkez insan kaynakları departmanımıza zorunlu stajınız kapsamında, haftanın en az 2 veya 3 günü destek veriyor olacaksınız. Zorunlu stajı olan adaylar değerlendirilecek olup, ön yazınızda zorunlu staj döneminizi,okulunuzun SGK'yı karşılama durumunu ve hangi günler staj yapabileceğinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılık, perakende sektörüne ilgi duyuyorsanız, İnsan Kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve çalıştığınız bölüme katma değer sağlamak konusunda kendinize güveniyorsanız, Meslek Yüksek Okulu veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz, Tercihen Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, En az 40 gün staj zorunluluğunuz var ise, AKER Ailesi’ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Bimeksİstanbul Anadolu 24 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYenisahra Ataşehir'de bulunan Merkez İnsan Kaynakları Departmanımıza zorunlu stajınız kapsamında, haftanın en az 2 veya 3 günü destek veriyor olacaksınız.   *Zorunlu stajı olan adaylar değerlendirilecek olup, ön yazınızda zorunlu staj döneminizi,okulunuzun SGK'yı karşılama durumunu ve hangi günler staj yapabileceğinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Aranan Nitelikler- Mağazacılık, perakende sektörüne ilgi duyuyorsanız, - İnsan Kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve çalıştığınız bölüme katma değer sağlamak konusunda kendinize güveniyorsanız, - Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz, - Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, - En az 6 ay staj zorunluluğunuz var ise, Bimeks Ailesi’ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklamasıİnsan Kaynakları departmanın tüm süreçlerine destek verecek, Zorunlu İnsan Kaynakları Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi, mezun veya yüksek lisansı devam eden, İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen tam zamanlı haftanın 5 günü çalışabilecek, Yoğun iş ortamında planlı,özenli ve titiz çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve iç motivasyonu yüksek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıGenel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı projelerinde organizasyon, tarama vb. çalışmalara destek olacak, Eğitim Danışmanlığı projelerine operasyonel süreçlerde rol alacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinde okuyan, İnsan Kaynakları veya eğitim çalışmaları konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerileri kuvvetli, güleryüzlü, Microsoft Office yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Eğitim, İnsan Kaynakları, Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Watsonsİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTüm Pazarlama süreçlerine destek vermek.  

  Aranan NiteliklerUzman Yetiştirme Programı dahilinde 'Pazarlama Stajyeri' alınacaktır. En az lisans mezunuysanız, İngilizce bilgisine sahipseniz, Ms Office Programlarını kullanabiliyorsanız, Şuan çalışmıyor ve iş arıyorsanız, Pazarlama alanında kariyer yapmak istiyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, Diksiyonunuza güveniyorsanız, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahipseniz başvurunuzu bekliyoruz.   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.İstanbul Avrupa 23 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları, Muhasebe veya Perakende  departmanlarında destek verecek, Zorunlu Stajyer arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi, mezun veya yüksek lisansı devam eden, İnsan kaynakları, Muhasebe veya Perakende alanında kariyer hedefi olan ve kendini bu alanlarda geliştirmek isteyen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen tam zamanlı haftanın 5 günü çalışabilecek, Yoğun iş ortamında planlı,özenli ve titiz çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve iç motivasyonu yüksek.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Yeditepe Groupİstanbul Anadolu 10 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOfis içi muhasebe ve finans departmanına destek olacak gelen evrakların takibini yaparak ilgili bölümlere kaldırarak düzeni sağlamak

  Aranan NiteliklerLise öğrencisi Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan Haftanın 3 günü devam edebilecek Lise son sınıf veya 3. sınıfa giden Muhasebe -Finans Departmanımıza görev yapacak stajer arkaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "İşe Alım Stajyeri" aramaktayız. İşe alım projelerine destek verilmesi ve süreç takibi, Veritabanı ve kariyer portalları üzerinde CV search yapılması, Aday mülakat organizasyonları, aday karşılama ve yönlendirmeleri, Telefon mülakatlarının gerçekleştirilmesi, Database ve CRM girişlerinin yapılması, CV ve rapor hazırlama süreçleri, Aday ilişkilerinin yürütülmesi ve geri dönüşlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4.sınıf, yüksek lisans öğrencisi ya da yeni mezun, Tercihen seçme ve yerleştirme alanında staj deneyimi olan, Kariyerini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen, Windows ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Öğrenmeye açık, analitik ve sorumluluk almaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması*Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik, Elektronik Bölümlerinden mezun. *Aydınlatma sektöründe bilgi sahibi olması. İş konusunda takipçi, yeniliklere açık, araştırmacı ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış

  Aranan NiteliklerŞekerpınarda bulunan fabrikamızın Aydınlatma Satış bölümünde çalışacak personel alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıGalatasaray Spor Kulübü bünyesinde İnsan Kaynakları Departmanında zorunlu stajını yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyoruz... Adaylarının stajları boyunca sigortalarının okulları tarafından karşılanması gerekmektedir; bunun dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, İnsan Kaynakları departmanında kariyer hedefleyen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk sahibi, Takip becerisi yüksek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Marketgroupİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları alanında kendini geliştirmek isteyen, hevesli, meraklı ve dinamik stajyerler arıyoruz! İşe alım sürecinde görüşme organizasyonlarının planlanması, veri girişleri ve düzenlenmesi konularında görev alacak İnsan Kaynakları süreçleri ile ilgili destek gerektiren diğer alanlarda yardımcı olacak İnsan Kaynakları ekibimiz için özlük işlerinin takibinde görev alacak

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında oturan (Bostancı'ya ulaşım sorunu olmayan), Zorunlu stajı olan, Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinde okuyan ve stajı zorunlu olan, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Haftanın en az 3 günü tam gün staj yapma imkanına sahip, Uzun dönem staj yapmak isteyen stajer arıyoruz! Not: Sadece staj zorunluğu bulunan ve staj zorunluluğunu belgeleyebilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İstanbul Anadolu yakasında oturan (Bostancı'ya ulaşım sorunu olmayan), Zorunlu stajı olan, Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinde okuyan ve stajı zorunlu olan, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, Ms Office programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Haftanın en az 3 günü tam gün staj yapma imkanına sahip, Uzun dönem staj yapmak isteyen stajer arıyoruz! Not: Sadece staj zorunluğu bulunan ve staj zorunluluğunu belgeleyebilecek adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Stajyer

 • English Homeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEv tekstilinin lider firmalarından olan yurt içinde ve yurt dışında hızla büyümeye devam eden English Home, başarılı üniversite öğrencilerini geleceğin perakende dünyası liderleri olarak hayata hazırlamak ve desteklemek amacıyla, Üniversitelerin Tekstil, İşletme, İktisat, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisliği 3. yada 4. sınıf öğrencisi, Departmanlarda fonksiyonel ve opreasyonel işlere destek olacak, İşyerinin yerleşik düzen ve kurallarına uyum sağlayabilecek, İstanbul, Ümraniyedeki Genel Müdürlüğümüze Zorunlu Staj kapsamında " Stajyer" alımımız olacaktır.  

  Aranan Nitelikler  MYO veya Üniversite öğrencisi, Staj zorunluluğu olan, Sorumlulıuk sahibi, öğrenmeye açık, İletişim becerisi kuvvetli, MS Office Programlarını kullanabilen,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıNew product launch related application process, including ; preparation, evaluation, submission for approaval, and following up  Entering all necessary informations for product notificatipon to Ministry of Health Notification System on time Maintanence required on existing portfolio      Artwork coordination  Keeping company and Ministrial database up to date Manages all labeling requirements including translations

  Aranan NiteliklerFounded in 1946 by Estee Lauder and Joseph Lauder, The Estee Lauder Companies Inc. is one of the world's leading manufacturers and marketers of quality skin care, makeup, fragrance, and hair care products.  The Company's products are sold in more than 150 countries and territories under well-recognized brand names including: Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, and Rodan and Fields.   Estée Lauder Companies is headquartered in New York City. The company is organized in three regions and over many affiliates. Manufacturing facilities are located in the United States, Belgium, Switzerland, the United Kingdom, and Canada. Job Specifications   ·         3th or 4th year undergraduate in relevant disciplines with low course load or flexible schedule Min 6 months can be availabile for internhsip Able to work minimum 3 days a week, maximum attendance is preferred Proficiency in Microsoft Office Programmes Excellent command of English and Turkish in both speaking and writing Team worker, problem solver and decision maker Strong communication and analytical thinking skills Good coordination skills Ambitious for task completion with sufficient quality Willing to increase his/her responsibilities Positive & energetic attitude 

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • Estee Lauder Companies Turkeyİstanbul Anadolu 19 Ocak 2017

  İş AçıklamasıThe selected intern is expected to work for in Human Resources Department and assist Human Resources Executives and support to HR Projects.

  Aranan NiteliklerFounded in 1946 by Estee Lauder and Joseph Lauder, The Estee Lauder Companies Inc. is one of the world's leading manufacturers and marketers of quality skin care, makeup, fragrance, and hair care products.  The Company's products are sold in more than 150 countries and territories under well-recognized brand names including: Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, and Rodan and Fields.   Estée Lauder Companies is headquartered in New York City. The company is organized in three regions and over many affiliates. Manufacturing facilities are located in the United States, Belgium, Switzerland, the United Kingdom, and Canada. ·         University students ·         Able to work 5 days in July and August ·         Able to work min. 4 or 3 days in school period ·         Preferably has a prior internship experience in Human Resources ·         Team player with strong communication skills ·         Eager to learn and result oriented ·         Excellent command of written and spoken English ·         Good level of Microsoft Office Applications

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıFounded in 1946 by Estee Lauder and Joseph Lauder, The Estee Lauder Companies Inc. is one of the world's leading manufacturers and marketers of quality skin care, makeup, fragrance, and hair care products.  The Company's products are sold in more than 130 countries and territories under well-recognized brand names including: Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, and Rodan and Fields.   Estee Lauder Companies is headquartered in New York City. The company is organized in three regions and 30 affiliates. Manufacturing facilities are located in the United States, Belgium, Switzerland, the United Kingdom, and Canada.

  Aranan Nitelikler•    4th year university students  •    Able to work min. 3 days in a week •    Preferably has a prior internship experience in marketing/online field. •    Team player with strong communication skills •    Eager to learn and result oriented •    Excellent command of written and spoken English •    Good level of Microsoft Office Applications, especially in Excel

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Anadolu 18 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİnsan kaynakları ve yönetim sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Üniversite Stajyeri" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği Bölümü 3-4. sınıf öğrencisi yada yeni mezun, Haftanın min. 3 iş günü tam zamanlı olarak devam edebilecek, Ms. Office programlarına hakim, İnsan kaynakları süreçlerine ilgisi olan, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,     *Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur' un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Aydınlı Grupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları departmanın tüm süreçlerine destek verecek uzun dönem çalışabilecek İnsan Kaynakları Stajyeri alınacaktır. 

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi veya yüksek lisansı devam eden, İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen, Tercihen tam zamanlı ya da kış dönemi de dâhil haftanın en az 3-4 günü düzenli çalışabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Büyükçekmece’dir)

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stajyer, Asistan

 • Yargıcıİstanbul Avrupa 12 Aralık 2016

  İş AçıklamasıYargıcı A.Ş. Merkez Ofis'de 'CRM' departmanımızda değerlendirilmek üzere; "Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSorumluluk almaya istekli, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetlli, Planlama ve analiz becerisi gelişmiş, İletişimi ve ifade yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Haftanın en az 3 tam günü çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan. **Staj süresince sigortanın okul tarafından karşılanması ön koşuldur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

İş Habercisi - Stajyer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

İnşaat Stajyeri Nedir ?

İnşaat stajyeri, stajı boyunca sahadaki düzen , iş planı ve makineler ile ilgilenen , mühendise ve şefe yardıcı olan elemandır.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.