Stajyer İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Stajyer
 • Yargıcıİstanbul Avrupa 12 Aralık 2016

  İş AçıklamasıYargıcı A.Ş. Merkez Ofis'de 'CRM' departmanımızda değerlendirilmek üzere; "Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSorumluluk almaya istekli, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetlli, Planlama ve analiz becerisi gelişmiş, İletişimi ve ifade yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Haftanın en az 3 tam günü çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan. **Staj süresince sigortanın okul tarafından karşılanması ön koşuldur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Yargıcıİstanbul Avrupa 26 Aralık 2016

  İş AçıklamasıYargıcı A.Ş. Merkez Ofis' de İnsan Kaynakları departmanımızda değerlendirilmek üzere; "Stajyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSorumluluk almaya istekli, sonuç odaklı,ekip çalışmasına yatkın, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetlli, Planlama ve analiz becerisi gelişmiş, İletişimi ve ifade yeteneği güçlü, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Haftanın en az 3 tam günü çalışabilecek, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde ilgili bölümlerde okuyan. **Staj süresince sigortanın okul tarafından karşılanması ön koşuldur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Yeditepe Groupİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıOfis içi muhasebe ve finans departmanına destek olacak gelen evrakların takibini yaparak ilgili bölümlere kaldırarak düzeni sağlamak

  Aranan NiteliklerLise öğrencisi Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan Haftanın 3 günü devam edebilecek Lise son sınıf veya 3. sınıfa giden Muhasebe -Finans Departmanımıza görev yapacak stajer arkaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere; İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 6 ay stajyer olarak görev alacak, Müşteriler tarafından talep edilen ürünlerin sistemden stok kontrolünü sağlayacak, Gelen siparişleri mağazalardan talep edecek, Belirlenen kargo süresi içinde müşteriye ürünü kargolayacak, Sisteme düşen siparişleri kontrol edecek stajyer arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, E-Ticaret alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen mağazacılık tecrübesi olan, Tercihen V3 programını bilen adayların başvurlarını bekliyoruz. *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir. *Son 3 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere; İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 6 ay stajyer olarak görev alacak, Ürün stoklarına hakim olacak, Ürün kontrollerini gerçekleştirecek, Ürün dağıtım programını hazırlayacak, Satılamayan, eritilmesi gereken stokları takip edecek, Üst yönetime raporlama yapacak adayların başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Raporlama alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen V3 programını bilen adayların başvurlarını bekliyoruz. *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir. *Son 3 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere; İşkur İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında şirketimiz bünyesinde 6 ay stajyer olarak görev alacak, Personelin iş sözleşmeleri, yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibini yapacak, Personel özlük dosyalarının düzenli tutulmasını sağlayacak, Bordro ve puantaj hazırlanmasına destek olacak, İnsan Kaynakları departmanının dosyalama ve raporlamalarını yapacak, İşe alım sürecine yardımcı olacak, mülakatları organize edecek ve ilgili haberleşmeleri sağlayacak stajyer arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen, İngilizce bilgisine sahip olan, Tercihen V3 programını bilen adayların başvurlarını bekliyoruz. *İlanımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki genel merkezimiz için verilmiştir. *Son 3 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıKadıköy Koşuyolu'ndaki ofisimizde görevlendirmek üzere, muhasebe departmanının tüm süreçlerine destek verebilecek,gelişime ve öğrenmeye açık ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTicaret meslek liselerinin veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci, Haftanın 3 günü ofiste görev alabilecek, Muhasebe alanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk bilinci yüksek, dikkatli, iletişimi kuvvetli, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Koşuyolu'nda bulunan ofisimize kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Bimeksİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıYenisahra Ataşehir'de bulunan Merkez İnsan Kaynakları Departmanımıza zorunlu stajınız kapsamında, haftanın en az 2 veya 3 günü destek veriyor olacaksınız.   *Zorunlu stajı olan adaylar değerlendirilecek olup, ön yazınızda zorunlu staj döneminizi,okulunuzun SGK'yı karşılama durumunu ve hangi günler staj yapabileceğinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Aranan Nitelikler- Mağazacılık, perakende sektörüne ilgi duyuyorsanız, - İnsan Kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve çalıştığınız bölüme katma değer sağlamak konusunda kendinize güveniyorsanız, - Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz, - Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, - En az 6 ay staj zorunluluğunuz var ise, Bimeks Ailesi’ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıRegistering new candidates/jobs, update databse/CRM CV, candidate & market research Progressing deals and general administration  Focussed customer service Making phone interviews with candidates Arranging candidate interview organizations  Preparing candidate interiew reports

  Aranan NiteliklerPreferably Senior year in Economic and Admnistration Faculty or Industrial Engineering Department Excellent communicator on the phone and face to face Team player, friendly, approachable with a flexible attitude Hard working with ability to multi-task Strong knowledge of Microsoft Office package including Word, Excel, Outlook, Powerpoint Fluent in English Strong  English writing skills, with a comprehensive knowledge of grammar and vocabulary

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Hatemoğluİstanbul Avrupa 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdürlüğümüzde, yaz döneminde veya uzun dönem görevlendirilmek üzere ‘‘Üniversite Stajyeri’’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Lisans ya da önlisans üniversite öğrencisi, . Örgün olarak eğitimi devam eden, · Zorunlu Staj yükümlülüğü bulunan (sigortası okul tarafından karşılanan) · Aktif, dinamik bir yapıda çalışabilecek - Tekstil Mühendisliği - Moda Tasarım - Grafik Tasarım - Satış Pazarlama departmanları için zorunlu stajyer alımı gerçekleştirilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması*Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği ya da Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik, Elektronik Bölümlerinden mezun. *Aydınlatma sektöründe bilgi sahibi olması. İş konusunda takipçi, yeniliklere açık, araştırmacı ve ikna kabiliyeti yüksek, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış

  Aranan NiteliklerŞekerpınarda bulunan fabrikamızın Aydınlatma Satış bölümünde çalışacak personel alınacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıGenel Yönetim Danışmanlığı, Sistem Kurma ve Geliştirme, İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere; Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı projelerinde organizasyon, tarama vb. çalışmalara destek olacak, Eğitim Danışmanlığı projelerine operasyonel süreçlerde rol alacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF bölümlerinde okuyan, İnsan Kaynakları veya eğitim çalışmaları konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerileri kuvvetli, güleryüzlü, Microsoft Office yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Ayde Alüminyum Eloksal Boya HırdavatBilecik, İstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş Açıklamasıo Sorumluluğu altında bulunan birime ait ana ve tali tüm makine ve teçhizat gurubunun her an çalışır durumda olmasından, bakım ve onarımlarından sorumlu olmak. o Üretimin Takibini Sağlamak. o Vardiya sırasındaki tüm üretim ve koordinasyon faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. o Kalitenin Sürekliliğini Sağlamak. o Üretim ve idari kısımdan bildirilen tüm arızaları tespit etmek,gerekli ekipmanları sağlayıp onarmak. Arızalar ile ilgili rapor tutmak,bu raporları teknik ofis ve operatörle paylaşmak. o İşletmedeki tüm makine ve ekipmanların periyodik bakımlarını yapmak.Bakımlarda tespit edilip değişmesi,yedeklenmesi gereken tüm parçaların en kısa sürede teminini sağlamak. o Kaynak olacak malzemelerin makineye yerleştirmeden kontrolünü yapmak. o Fabrikada bulunan pres makineleri vb cihazlarda meydana gelen kopma,ayrılma ve montaj işlerinin kaynak ile yapılmasını sağlamak. o Tüm Kaynak İşlerini Yapmakla Sorumlu Olmak.Konstrüksiyon malzeme ile yapılması gereken imalatları teknik çizime göre yapmak. Demir,paslanmaz gibi metal malzemelerin bakımlarını yapmak.

  Aranan Niteliklero Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun. o Kesinlikle Erkek o Outocad Programını İyi Derecede Bilen o Askerliğini Tamamlamış. o Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayacak,Yeniliklere Açık,Grup Çalışmasına Yatkın. o İstanbul anadolu yakası ve Bilecik/Osmaneli de ikamet eden ya da edebilecek İnsan Kaynakları 216-593-2525

  Sektör: Alüminyum, Makine, Tekstil Boya ve Kimyasalları

  Pozisyon: Mühendis, Stajyer, Eleman, Görevli, Sistem Müdürü

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "İşe Alım Stajyeri" aramaktayız. İşe alım projelerine destek verilmesi ve süreç takibi, Veritabanı ve kariyer portalları üzerinde CV search yapılması, Aday mülakat organizasyonları, aday karşılama ve yönlendirmeleri, Telefon mülakatlarının gerçekleştirilmesi, Database ve CRM girişlerinin yapılması, CV ve rapor hazırlama süreçleri, Aday ilişkilerinin yürütülmesi ve geri dönüşlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4.sınıf, yüksek lisans öğrencisi ya da yeni mezun, Tercihen seçme ve yerleştirme alanında staj deneyimi olan, Kariyerini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen, Windows ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Öğrenmeye açık, analitik ve sorumluluk almaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Trada Pazarlama ve Reklamcılıkİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, elektronik sektöründe önde gelen marka için çalışacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan Raporlama Stajyeri aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin İlgili bölümlerinde (tercihen İstatistik, Matematik ve Ekonometri bölümü ) okuyan ve ya  mezun, İleri derecede excel bilgisine sahip, Güçlü analiz, yorum ve sunum becerisine sahip,  İletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Stajyer

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıCVPLUS Danışmanlık olarak kendi bünyemizde değerlendirilmek üzere, uzun dönemli ve tam zamanlı olarak görev alabilecek ‘’İŞE ALIM STAJYERİ’’ arıyoruz. İşe alım projelerine destek verilmesi ve süreç takibi, Veritabanı ve kariyer portalları üzerinde CV search yapılması, Aday mülakat organizasyonları, aday karşılama ve yönlendirmeleri, Telefon mülakatlarının gerçekleştirilmesi, Database ve CRM girişlerinin yapılması, CV ve rapor hazırlama süreçleri, Aday ilişkilerinin yürütülmesi ve geri dönüşlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4.sınıf, yüksek lisans öğrencisi ya da yeni mezun, Tercihen seçme ve yerleştirme alanında staj deneyimi olan, Kariyerini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen, Windows ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Öğrenmeye açık, analitik ve sorumluluk almaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Devissoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Yükselen değeri Devis'So ® takımı olarak ; AKADEMİ, BİLİŞİM, MÜHENDİSLİK, GAYRİMENKUL ve GIDA alanlarında kurum içi satış ve pazarlama takımında görev alacak stajyer arkadaşlarımızı arıyoruz ; Kurum içi Girişimci Stajyer Destek Programı kapsamında değerlendirilebilecek ; Kendine güveni olan,yaratıcı ve imkanlar sağlandığında değer yaratabilecek İş hayatında kendini geliştirmek isteyen Eğitimler sonrası firmamızda değer yaratabilecek Profesyonel ve Rahat Çalışma Sistemi ile Eğlenmekten vakit bulduğunuz zamanlarda verimli olarak çalışarak sizde bir Devis'So lu olun ...

  Aranan NiteliklerDevis'So satış ve pazarlama departmanında ilgili faaliyet alanlarında görev alacak ; Yönetici ve Yaşam Koçu desteği ile kendinizi geliştirebilme imkanı Sürekli ve Düzenli Eğitim Programları Profesyonel Tasarım, Sunum, Reklam ve Pazarlama Desteği Hedef Programı yönetimi ,Ofis Sosyal Aktiviteleri Kurum içi stajyer destek programı kapsamında yetiştirilecek Girişimci Satış ve Pazarlama Stajyer Adaylarını aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Mühendislik, Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Stajyer, Satış Temsilcisi, Mühendis, Bölge Sorumlusu, Tekniker

 • İş Açıklamasıİş Tanımı Şirketimizin Kadıköy merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Uzun dönem işe alım stajyeri pozisyonunda personel arayışı söz konusudur. · Uygun aday özgeçmişlerinin kariyer portalları üzerinden taranması, · Adaylar ile telefon mülakatların gerçekleştirilmesi, · Veri girişlerinin yapılması, operasyonel süreçlere destek sağlanması, · Mülakat organizasyonlarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerAranan Temel Nitelikler Yoğun iş ortamında planlı ve özenli çalışabilecek, İnsan Kaynaklarında kariyer hedefleyen, İnsan ilişkileri iyi, analiz yeteneği yüksek, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, prezantabl, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Düzenli ve titiz çalışabilecek, Dikkatli, proaktif ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade becerileri gelişmiş, Kadıköy ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıBu ilana girerek Perakende sektörünün yükselen yıldızı olan şirketimizde yüksek kazançlı kariyer imkanları ile bir başarı hikayesi yazmak için ilk adımı attınız. Hedefe giden yolda birlikte yürümek, hızla gelişen ve büyüyen şirketimizin başarısında pay sahibi olmak için bu ilana başvurun.

  Aranan NiteliklerLise, MYO ve/veya Üniversitede öğrenimine devam eden, Staj zorunluluğu olan, Haftanın belirli günlerinde tam zamanlı stajına devam edebilecek, MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen, Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci gelişmiş, detaycı ve titiz çalışan, İnsan Kaynakları departmanında bütün süreçlere katılım sağlayacak İnsan Kaynakları Dönemsel Stajyer takım arkadaşı aramaktayız. Staj süresince sigortanın okul tarafından karşılanması ön koşuldur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıNew product launch related application process, including ; preparation, evaluation, submission for approaval, and following up  Entering all necessary informations for product notificatipon to Ministry of Health Notification System on time Maintanence required on existing portfolio      Artwork coordination  Keeping company and Ministrial database up to date Manages all labeling requirements including translations

  Aranan NiteliklerFounded in 1946 by Estee Lauder and Joseph Lauder, The Estee Lauder Companies Inc. is one of the world's leading manufacturers and marketers of quality skin care, makeup, fragrance, and hair care products.  The Company's products are sold in more than 150 countries and territories under well-recognized brand names including: Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, and Rodan and Fields.   Estée Lauder Companies is headquartered in New York City. The company is organized in three regions and over many affiliates. Manufacturing facilities are located in the United States, Belgium, Switzerland, the United Kingdom, and Canada. Job Specifications   ·         3th or 4th year undergraduate in relevant disciplines with low course load or flexible schedule Min 6 months can be availabile for internhsip Able to work minimum 3 days a week, maximum attendance is preferred Proficiency in Microsoft Office Programmes Excellent command of English and Turkish in both speaking and writing Team worker, problem solver and decision maker Strong communication and analytical thinking skills Good coordination skills Ambitious for task completion with sufficient quality Willing to increase his/her responsibilities Positive & energetic attitude 

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıLiselerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler için “son sınıf zorunlu staj” kapsamında uzun dönemli stajyer öğrenciler alınacaktır. Aşağıda mağazamızın hangi departmanlarında stajyer öğrenci alınacağı belirtilmiştir. Marangozhane–Grafik Departmanı: Matbaacılık / Torna Tesviye / Mobilya / Yapı Ressamlığı Yiyecek İçecek Departmanı      : Ağırlama ve Gıda Teknolojisi / Yiyecek İçecek Hizmetleri Ürün Geri Kazanım                   : Mobilya / Ahşap

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜsküdar Altunizade'deki ofisimiz bünyesinde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İnsan Kaynakları alanında yetiştirilmek üzere Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Sosyalik Medyaİstanbul Anadolu 9 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSosyalİK Medya, sektöründe söz sahibi firmaların başta insan kaynakları süreçleri olmak üzere, kurumsal kimliklerinin sosyal medyadaki temsilleri için rotalar belirleyen, projeler üreten Türkiye’nin İK merkezli ilk sosyal medya ajansıdır. Büyüyen ekibimizde görev alacak "Grafik Tasarım Stajyeri" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite öğrencisi ya da yeni mezun, Hafta içi her gün ofiste görev alabilecek (ya da en az üç iş günü), Adobe Photoshop kullanımına hakim, Digital projelerin tasarım sürecine destek verebilecek, İçerenköy'de bulunan Genel Müdürlüğümüze kolay ulaşım sağlayabilecek.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Ajans

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 9 Ocak 2017

  İş AçıklamasıSECRETCV Müşteri İlişkileri Departmanındaki tüm operasyonel süreçlere destek verecek "Stajyer" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversiteden yeni mezun ya da son sınıfta öğrenciliği devam eden, Müşteri İlişkileri alanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı, Tercihen hafta içi en 5 gün ofiste görev alabilecek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Stajyer

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 3 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan, Haftanın en az 3-4 günü düzenli çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Uzun soluklu staj yapma şansı olan, İş Geliştirme Direktörünü asiste etmek, (Toplantılarını organize etmek ve takip etmek) Avrupa yakasında ikamet eden. (Çalışma yeri Etiler-Akatlar)

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTüm Satış ve Operasyon süreçlerine destek vermek.  

  Aranan NiteliklerUzman Yetiştirme Programı dahilinde 'Satış ve Operasyon Stajyeri' alınacaktır. En az Lisans mezunuysanız, İngilizce bilgisine sahipseniz, MS Office Programlarını kullanabiliyorsanız, Şuan çalışmıyor ve iş arıyorsanız, Satış ve Operasyon alanında kariyer yapmak istiyorsanız,   İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Raporlama ve analitik düşünme yeteneğinize güveniyorsanız, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahipseniz başvurunuzu bekliyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Watsonsİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTüm Pazarlama süreçlerine destek vermek.  

  Aranan NiteliklerUzman Yetiştirme Programı dahilinde 'Pazarlama Stajyeri' alınacaktır. En az lisans mezunuysanız, İngilizce bilgisine sahipseniz, Ms Office Programlarını kullanabiliyorsanız, Şuan çalışmıyor ve iş arıyorsanız, Pazarlama alanında kariyer yapmak istiyorsanız, Her durumda güler yüzünüzü koruyup, dış görünümünüze önem veriyorsanız, Diksiyonunuza güveniyorsanız, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahipseniz başvurunuzu bekliyoruz.   

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Estee Lauder Companies Turkeyİstanbul Anadolu 12 Ocak 2017

  İş AçıklamasıThe selected intern is expected to work for in Human Resources Department and assist Human Resources Executives and support to HR Projects.

  Aranan NiteliklerFounded in 1946 by Estee Lauder and Joseph Lauder, The Estee Lauder Companies Inc. is one of the world's leading manufacturers and marketers of quality skin care, makeup, fragrance, and hair care products.  The Company's products are sold in more than 150 countries and territories under well-recognized brand names including: Estee Lauder, Aramis, Clinique, Prescriptives, Origins, M·A·C, La Mer, Bobbi Brown, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Aveda, Stila, Jo Malone, Bumble and bumble, Kate Spade Beauty, Darphin, Michael Kors, and Rodan and Fields.   Estée Lauder Companies is headquartered in New York City. The company is organized in three regions and over many affiliates. Manufacturing facilities are located in the United States, Belgium, Switzerland, the United Kingdom, and Canada. ·         University students ·         Able to work 5 days in July and August ·         Able to work min. 4 or 3 days in school period ·         Preferably has a prior internship experience in Human Resources ·         Team player with strong communication skills ·         Eager to learn and result oriented ·         Excellent command of written and spoken English ·         Good level of Microsoft Office Applications

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Stajyer

 • EYİstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir 31 Aralık 2016

  İş Açıklaması~~ EY Türkiye Vergi Maratonu 2017 Geleceğin Vergi Profesyoneli olmaya hazır mısın? EY Türkiye olarak bu yıl beşincisini gerçekleştirdiğimiz “Vergi Maratonu 2017” yarışması 3. – 4. sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencileri ya da yüksek lisans ve lisans eğitiminden 2015-2016 yıllarında mezun olmuş adaylar için başlıyor…   Başvuru için sistemimizden formu doldurmanız ve özgeçmişinizi eklemeniz yeterli olacaktır. (Başvurular bireysel yapılacak olup 2.aşamada takımlar belirlenecektir.) Not : Orjinal özgeçmişinizi eklemeyi unutmayın !

  Aranan NiteliklerSon başvuru : 17 Şubat 2017   İki farklı etaptan oluşan yarışmamız sonucunda başarılı olan yarışmacılarımızı, EY’de uluslararası kariyer fırsatları ve para ödülleri bekliyor. Ayrıca her katılımcıya "Vergi Maratonu Katılım Belgesi" verilecek olup, final adaylarına ise staj imkanı sağlanacak.  

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Stajyer

 • Watsonsİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 8 Ocak 2017

  İş AçıklamasıTüm Satınalma süreçlerine destek vermek.  

  Aranan NiteliklerUzman Yetiştirme Programı dahilinde 'Satınalma Stajyeri' alınacaktır. Lisans mezunuysanız, İngilizce bilgisine sahipseniz, MS Office Programlarını kullanabiliyorsanız, Şuan çalışmıyor ve iş arıyorsanız, Satınalma alanında kariyer yapmak istiyorsanız,   İnsanlarla iletişim konusunda kendinize güveniyorsanız, Raporlama ve analitik düşünme yeteneğinize güveniyorsanız, Dikkatli ve düzenli çalışma prensibine sahipseniz başvurunuzu bekliyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

İş Habercisi - Stajyer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

İnşaat Stajyeri Nedir ?

İnşaat stajyeri, stajı boyunca sahadaki düzen , iş planı ve makineler ile ilgilenen , mühendise ve şefe yardıcı olan elemandır.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.