Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Stajyer İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Stajyer
 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAdayların hangi bölümlerde staj yapmak istediklerini belirten bir ön yazı ile başvuru yapmaları rica olunur.

  Aranan NiteliklerTurkuvaz Medya Grubu bünyesindeki şirketlerimizin çeşitli departmanlarında Haziran – Eylül 2017 döneminde Stajyer olarak görevlendirilmek üzere; Üniversite öğrenimi görmekte olan (Tercihen 3. ve 4. sınıf öğrencileri) Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Zorunlu stajı olan / sigortası okul tarafından karşılanan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Stajyer

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGüçlü yatırımcıların ortaklığında kurulmuş, çalışanına değer veren bir mobil teknoloji şirketi müşterimiz için Operasyon Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. Operasyon ekibine günlük işleyişte destek olunması, Operasyon yöneticilerine panel takibi yönetimi ve yönlendirmesi konusunda destek verilmesi, Sahadaki aksiyonların konsolidasyonu ve raporlamasının yapılması, Saha ekibinin günlük iş planlarının takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Sakıpağa AVM mağazasında değerlendirilmek üzere merkez E-Ticaret departmanına bağlı olarak çalışacak; Merkez E-Ticaret departmanı tarafından gelen talepleri doğru ve zamanında hazırlayarak müşteriye gönderimini yapacak, Merkez E-Ticaret departmanı tarafından talep edilen ürünlerin gönderimini sağlayacak stajyer arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMenemen ve çevresinde ikamet eden, Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, Tercihen mağazacılık tecrübesi olan adayların başvurularını bekliyoruz. *Son 1 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Novada (Selway) AVM mağazasında değerlendirilmek üzere merkez E-Ticaret departmanına bağlı olarak çalışacak; Merkez E-Ticaret departmanı tarafından gelen talepleri doğru ve zamanında hazırlayarak müşteriye gönderimini yapacak, Merkez E-Ticaret departmanı tarafından talep edilen ürünlerin gönderimini sağlayacak stajyer arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBalçova ve çevresinde ikamet eden, Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık alanında kariyer planlaması olan, 20-25 yaşları arasında, Çalışkan, istekli ve sorumluluk sahibi, Tercihen mağazacılık tecrübesi olan adayların başvurularını bekliyoruz. *Son 1 ay içerisinde sigorta girişi olmayan ve son 3 ay içerisinde İŞKUR İş Başı Eğitim Programı'ndan yararlanmamış olan adaylar bu programdan yararlanabilmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul Byomed şubesinde yetiştirilmek üzere "Stajyer Estetisyenler" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Lise Öğrenimi görmekte olan(Tercihen 3. veya 4. sınıf öğrencisi) Tercihen iyi derecede İngilizce dil bilen, Prezentabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, Alanında kariyer hedefleyen, Yetiştirilmek üzere "Stajyer Estetisyen" takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı, Stajyer

 • LUİS BİENİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket / İş Tanımı Markamızın, Türkiye'de 220'nin üzerinde eczane ve klinikte ürünleri bulunmakta olup, ayrıca yurt dışında 9 farklı ülkede ; Almanya, Amerika, Avusturya, Hollanda, Belçika, Çin, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Irak gibi ülkelerde de bayiilik ve distribütörlükleri bulunmaktadır. Luis Bien, alanında uzman kişilerle birlikte geliştirdiği ürünler ile hızla büyüyen bir marka olma yolunda ilerlerken çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Yetiştirilmek üzere E-Ticaret Stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTürkçeyi doğru ve etkili kullanabilen, Teknolojiye ilgi duyan, internet dünyasındaki gelişmeleri takip eden, Sosyal medyada aktif, mecraların diline hakim, Yazı yazma yeteneği olan , Adwords, Facebook reklam modelleri, hedeflemeler hakkında temel bilgi sahibi ve kendini geliştirmek isteyen, Bilgisayarı ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analiz ve yorumlama yeteneği gelişmiş, Kendisini ifade etme ve ikna gücü yüksek, Dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden veya yeni mezun ya da lise öğrencisi

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Stajyer, Eleman, Görevli, Çırak

 • İş Açıklamasıİkitelli Organiza Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamızda "Pazarlama" departmanı bünyesinde Grafik Tasarım işlerimize destek olacak ve eğitilecek zorunlu lise stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLiselerin Grafik Tasarım bölümleri öğrencisi, Photoshop ve İnDesign programlarını iyi derecede kullanabilen, Son sınıf zorunlu stajyeri, Haftanın 3 günü devam edebilecek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Tekstil, Diğer, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Stajyer

 • Galeri İrfan Home AVMİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAvcılar Merkez Binamızda Lojistik biriminde Stajyer

  Aranan NiteliklerÜniversite veya lise öğrencisi Tercihen stajı zorunlu olan, En az haftanın 3 günü staja devam edebilecek, Bağlı bulunduğu departmanın çalışma düzenine uyum sağlayarak ihtiyaç duyulan projelerde konu ile ilgili destek sağlayacak Departman işleyişinde zorunlu olan ve yöneticisi tarafından bildirilen görevleri yerine getirecek Staj yaptığı bölüm içerisinde operasyonel süreçlere destek olacak İş materyalleri olarak kullanılan araç, gereç ve malzemelerin tertip ve düzeninden sorumlu olacak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Yeditepe Groupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKayışdağı merkez ofisimizde muhasebe-finans departmanına 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında Meslek ve Ticaret Lisesi stajyerleri aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise öğrencisi Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan Haftanın 3 günü devam edebilecek Lise son sınıf veya 3. sınıfa giden Muhasebe -Finans Departmanımıza görev yapacak stajer arkaşlar aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıGalatasaray Spor Kulübü bünyesinde Muhasebe Departmanında zorunlu stajını yapmak isteyen üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyoruz... Adayların stajları boyunca sigortalarının okulları tarafından karşılanması gerekmektedir, bunun dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, Muhasebe departmanında kariyer hedefleyen, Sorumluluk sahibi, Takip becerisi yüksek, İyi düzeyde Excel kullanabilen, Sporla ilgili

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Stajyer

 • Çetinkayaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde görev alacak Bilgi İşlem Stajyeri arıyoruz. Kullanıcılara ait bilgisayarların bakım, onarım ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmek PC, yazıcı, donanım ve yazılım gibi konularda karşılaşılabilecek sorunları anında gidermek. Şirket genelinde kullanılan programların işleyişini ve sürekliliğini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenim görüyorsan, Bilişim alanında kariyer hedefliyorsan, Stajın okul tarafından zorunluysa ya da gönüllü staj yapmak istiyorsan, İletişimin becerilerin gelişmişse ve takım çalışmasına yatkınsan, Yeni teknolojiler öğrenmeye ve sürekli gelişime önem veriyorsan, Sonuç odaklı çalışabileceksen başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Karaca A.Şİstanbul Avrupa 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Kiralama Departmanı'ndaki operasyanel süreçlere destek vermek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık ve Şehir Bölge Planlama bölümlerinde öğrenim gören veya yeni mezun, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasını seven, Yüksek tempolu çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Haftada en az 3 gün katılım gösterip, uzun süreli staj yapabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Kiralama Departmanı Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Spc Güvenlik ve Danışmanlıkİstanbul Anadolu 19 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Ümraniye’de bulunan Güvenlik Şirketimize Üniversite stajyeri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimi devam eden Ms Office programlarına hakim İletişim yönü kuvvetli, analitik düşünebilen Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın Organizasyon yeteneği gelişmiş Ümraniye’de ikamet eden Haftanın en az 3 günü destek verebilecek Zorunlu stajı olan (SGK’ sı okulu tarafından karşılanan)

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Stajyer

 • Devissoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin Yükselen değeri Devis'So ® takımı olarak ; AKADEMİ, BİLİŞİM, MÜHENDİSLİK, GAYRİMENKUL ve GIDA alanlarında kurum içi satış ve pazarlama takımında görev alacak stajyer arkadaşlarımızı arıyoruz ; Kurum içi Girişimci Stajyer Destek Programı kapsamında değerlendirilebilecek ; Kendine güveni olan,yaratıcı ve imkanlar sağlandığında değer yaratabilecek İş hayatında kendini geliştirmek isteyen Eğitimler sonrası firmamızda değer yaratabilecek Profesyonel ve Rahat Çalışma Sistemi ile Eğlenmekten vakit bulduğunuz zamanlarda verimli olarak çalışarak sizde bir Devis'So lu olun ...

  Aranan NiteliklerDevis'So satış ve pazarlama departmanında ilgili faaliyet alanlarında görev alacak ; Yönetici ve Yaşam Koçu desteği ile kendinizi geliştirebilme imkanı Sürekli ve Düzenli Eğitim Programları Profesyonel Tasarım, Sunum, Reklam ve Pazarlama Desteği Hedef Programı yönetimi ,Ofis Sosyal Aktiviteleri Kurum içi stajyer destek programı kapsamında yetiştirilecek Girişimci Satış ve Pazarlama Stajyer Adaylarını aramızda görmek istiyoruz.

  Sektör: Mühendislik, Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Stajyer, Satış Temsilcisi, Mühendis, Bölge Sorumlusu, Tekniker

 • Sardunya Gıdaİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklaması1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Yetiştirilmek üzere Grafik-Tasarım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden haftanın en az 3 günü staj yapabilecek, Tercihen zorunlu stajı olan, Adobe İllustrator,Photoshop,İndesign programlarına hakim ve etkin kullanabilen, Ümraniye ve civarında ikamet eden, İletişimi kuvvetli ve kendini iyi ifade edebilen

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıHaftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Kadıköy merkez şubemizde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./ veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek, Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Öğretmen, Kurs Öğretmeni, Stajyer

 • İş Açıklaması1906'dan beri gayrimenkul satışında DÜNYA LİDERİ Coldwell Banker'ın Kartal Şubelerinden Amiral Gayrimenkul'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ve iş tanımı çerçevesinde çalışacak "Broker/Danışman Stajyeri'' aranmaktadır. Ofisimizde Marka/Pazarlama Departmanı’nda; Broker ve gayrimenkul danışmanlarını asiste edecek, gerçekleştirilecek organizasyonlar için görsel/pazarlama hazırlıklarına katkı sağlayacak, ekibe yardım edecek stajyer aramaktayız Pazarlama Departmanına destek olunması Yeni müşteri portföyü yaratılması ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesi Yaratılan müşteri portföyünün aranması ve ürünlerimiz hakkında bilgi verilmesi Potansiyel müşterilerden tanıtım, sunum için randevu alınması Mevcut müşteri kayıtlarının düzenlenmesi ve yenilerinin eklenmesi İlgili danışmana atanan iş fırsatları ile ilgili süreç takibinin yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan, İstanbul Anadolu Yakasında, tercihen Kartal'da ikamet eden, Stajı zorunlu olup, tercihen uzun dönem staj yapabilecek olan, Satış ve Pazarlama konularında kendini geliştirmek isteyen, İletişim becerilerine, koordinasyon ve operasyon becerisine güvenen, Telefon görüşmelerinde kendine güvenen, Hayır cevabını kabul etmeyen yada sıradaki diyebilen, Ofis içi ve dışı çalışmayı seven, Bölge çalışmalarına katılım yapmaya hazır, saha da kendine güvenen, Ms Office programlarını kullanabilen, Sonuç odaklı olan, disiplinli, çalışkan Dikkatli, dinamik ve öğrenmeye açık olan.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıMarket Ekipmanları ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri sektöründe imalat ve satış faaliyetlerinde bulunan ve %70 ihracat yapan firmamızın Gebze Plastik Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında "İnsan Kaynakları Stajyeri" arayışımız bulunmaktadır. *Ön yazınızda haftada kaç gün staj yapılabileceğinizi ve zorunlu staj sürenizi belirtilmenizi rica ederiz.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili programlarında öğrenci, Ms Office programlarına hakim, İletişim yönü kuvvetli, Organizasyon yeteneği gelişmiş, Haftanın en az 3 günü destek verebilecek Zorunlu stajı olan (SGK’ sı okulu tarafından karşılanan) Anadolu yakasında veya Gebze’de ikamet eden,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Stajyer

 • Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.İstanbul Anadolu 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTemel bilgisayar sorunlarına müdahale edebilecek, Antivirus yazılımlarının kurulumunu sağlayacak, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Dinamik, Çözüm odaklı, Araştırmacı, Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklamasıİstanbul / Mecidiyeköy' de bulunan merkez insan kaynakları departmanımıza zorunlu stajınız kapsamında, haftanın en az 2 veya 3 günü destek veriyor olacaksınız. Zorunlu stajı olan adaylar değerlendirilecek olup, ön yazınızda zorunlu staj döneminizi,okulunuzun SGK'yı karşılama durumunu ve hangi günler staj yapabileceğinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılık, perakende sektörüne ilgi duyuyorsanız, İnsan Kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve çalıştığınız bölüme katma değer sağlamak konusunda kendinize güveniyorsanız, Meslek Yüksek Okulu veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz, Tercihen Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, En az 40 gün staj zorunluluğunuz var ise, AKER Ailesi’ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Şirketimizin Mali İşler süreçlerine destek verecek "Mali İşler Yaz Dönemi Stajyeri" unvanında görevlendirilecek takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerSorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Kendini geliştirmeyi hedefleyen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim, Detaycı ,dikkatli , öğrenmeye açık, Uyumlu ve takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 11 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSecretcv.com bünyesinde değerlendirilmek üzere Bilgi İşlem Departmanında görevlendirilecek Yazılım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da son sınıf öğrencisi, HTML, CSS, SQL bilgisine sahip, Web teknolojileri hakkında bilgisi olan, Tercihen  Nesneye Yönelik Programlama bilen, Pozitif, motivasyonu yüksek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Stajyer

 • Batikİstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYaz Döneminde Tedarik ve Satınalma Departmanımızda görev alacak Zorunlu Üniversite Stajyeri arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Hazır Giyim Teknolojileri,Moda Tasarımı v.b. bölümlerinde okuyan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Yaz dönemi zorunlu staj programı olan, Haftada 5 gün staj yapabilecek, Öğrenmeye hevesi olan, araştırmayı seven, Bay-Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 12 Haziran 2017

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 16.700.000 cv ve 40.500 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul merkez ofisimizde görevlendirmek üzere, "Kurumsal İletişim ve Reklam Stajyeri" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite öğrenimine halen devam etmekte olan (3.sınıf veya son sınıf öğrencisi) ya da üniversiteden yeni mezun olmuş, Tercihen 5 tam gün devam edebilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, MS Office programlarına hakim, Raporlama becerileri gelişmiş, Süreçlerde aktif görev alabilecek, sorumluluk bilincine sahip, öğrenmeye açık ve dinamik, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer

 • MTU Motor Türbin San. Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for Management Trainees for following departmants; - Human Resources (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Product Reliability - Quality (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Quality (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Information Technology (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - After Sales Services (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Workshop (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Accounting (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Tax (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Finance (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Marine Application (Electronic) (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Marine Application (Mechanic) (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Spare Part Sales (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Spare Part Warehouse (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Marine Sales (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Onsite Energy Application (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Sales Support (Location: Kartal - İstanbul (Asya), İzmir, Adana, Ankara)

  Aranan NiteliklerMTU, being one of the core brand of Rolls Royce Power Systems, equipped with the experience of more than 100 years on production of diesel engines, manufactures and improves complete drive systems, Gas and Diesel Onsite Energy Systems and their control/monitoring systems in wide range of product types and power ratings for heavy vehicles and equipments for construction and mining industry. We are looking for Management Trainees for several departmants with following qualifications. - University student or min. Bachelor degree, - Able to work at least 3 days during our one year MT program (for bachelor or master students), - Able to work 5 days a week during our one year MT program (for new graduates), - Fluent speaking and writing in English and/ or German, - Problem solver, analytic minded, - Team player, self motivated, result oriented, - Strong relationship and high communication skills, - Knowledge of MS Office Tools.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Stajyer

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye pazarında 2008 yılından beri faaliyet gösteren CVPLUS, kurulduğu günden bu yana farklı sektörlere orta ve üst düzey pozisyonlarda işe alım konusunda hizmetler vermektedir. İstanbul’da bulunan ofisinde, geniş mesleki birikime sahip yönetim kadrosu ve deneyimli danışmanları ile hizmet vermektedir. Mevcut kadrosu, insan kaynakları konusunda uzun yıllar edindikleri deneyimlerini, güçlü ilişki ağları ve mevcut kapsamlı aday veritabanı ile birleştirerek şirketler için daha hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. CVPLUS Search & Selection olarak büyümekte olan işe alım ekibimizde görevlendirmek üzere "İŞE ALIM STAJYERİ” arıyoruz. İşe alım projelerine destek verilmesi ve süreç takibi, Veritabanı ve kariyer portalları üzerinde CV search yapılması, Aday mülakat organizasyonları, aday karşılama ve yönlendirmeleri, Telefon mülakatlarının gerçekleştirilmesi, Database ve CRM girişlerinin yapılması, CV ve rapor hazırlama süreçleri, Aday ilişkilerinin yürütülmesi ve geri dönüşlerinin yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite 4.sınıf, yüksek lisans öğrencisi ya da yeni mezun, Tercihen seçme ve yerleştirme alanında staj deneyimi olan, Kariyerini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek isteyen, Windows ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Öğrenmeye açık, analitik ve sorumluluk almaya istekli, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • Telpaİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe, Finans, İnsan Kaynakları, Dış Ticaret, Lojistik ve Bilgi Teknolojileri departmanlarının iş süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerTicaret meslek liselerinin ilgili bölümlerinde 3.sınıfta öğrenimine devam eden ve Eylül 2017 - Haziran 2018 dönemi için staj arayışı içinde olan, Okul tarafından uzun dönem staj zorunluluğu bulunan, Haftanın 3 günü full - time stajına devam edebilecek, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişimi güçlü, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Stajyer

 • Secretcv.comİstanbul Anadolu 6 Haziran 2017

  İş Açıklaması2000 yılında kurulan Secretcv.com iş arayanlarla eleman arayanları online ortamda bir araya getirerek sektörde hızlı gelişimine devam etmektedir. Veritabanında kayıtlı 18.500.000 cv ve 47.000 üye firma ile yenilikçi ve farklı çözümler sunmak konusunda her zaman öncü olmuştur. Secretcv.com olarak İstanbul Merkez ofisinde görev alacak, "Muhasebe Stajyeri'' aramaktayız

  Aranan NiteliklerÜniversite son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun, Kariyerine Muhasebe alanında devam etmek isteyen, İletişimi kuvvetli ve sorumluluk sahibi olan, MS Office programlarına hakim, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde muhasebe departmanında değerlendirmek üzere muhasebe stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite son sınıf öğrencisi, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Diksiyonu isi,düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, * Yalnızca staj zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Stajyer

 • Mado Dondurma/Yaşar Dondurma ve Gıda Maddeleriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 7 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Ataşehir'de bulunan Mado Marmara Bölge Müdürlüğü'nde Kurumsal İletişim departmanında çalışmak üzere "Uzun Dönem Stajyer" arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin  İletişim,Reklam ve Halkla İlişkiler bölümlerinden  mezun ya da son sınıf öğrencisi, Kurumsal İletişim alanında kariyer hedefleyen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yeteneği kuvvetli olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Stajyer

İş Habercisi - Stajyer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

İnşaat Stajyeri Nedir ?

İnşaat stajyeri, stajı boyunca sahadaki düzen , iş planı ve makineler ile ilgilenen , mühendise ve şefe yardıcı olan elemandır.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.