Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Stajyer İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Stajyer
 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAdayların hangi bölümlerde staj yapmak istediklerini belirten bir ön yazı ile başvuru yapmaları rica olunur.

  Aranan NiteliklerTurkuvaz Medya Grubu bünyesindeki şirketlerimizin çeşitli departmanlarında Haziran – Eylül 2017 döneminde Stajyer olarak görevlendirilmek üzere; Üniversite öğrenimi görmekte olan (Tercihen 3. ve 4. sınıf öğrencileri) Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Zorunlu stajı olan / sigortası okul tarafından karşılanan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Stajyer

 • Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTemel bilgisayar sorunlarına müdahale edebilecek, Antivirus yazılımlarının kurulumunu sağlayacak, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Dinamik, Çözüm odaklı, Araştırmacı, Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Stajyer

 • Silk and Cashmereİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıLise öğrencisi Stajı zorunlu olan, En az haftanın 3 günü staja devam edebilecek, Bağlı bulunduğu departmanın çalışma düzenine uyum sağlayarak ihtiyaç duyulan projelerde konu ile ilgili destek sağlayacak Departman işleyişinde zorunlu olan ve yöneticisi tarafından bildirilen görevleri yerine getirecek Staj yaptığı bölüm içerisinde operasyonel süreçlere destek olacak İş materyalleri olarak kullanılan araç, gereç ve malzemelerin tertip ve düzeninden sorumlu olacak

  Aranan NiteliklerStajyer alımı yapılacak departmanlar; Pazarlama Tasarım Satış Perakende Mali İşler

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Sardunya Gıdaİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş Açıklaması1976 yılından bu yana yalnızca gıda üretimi ve hizmeti alanında faaliyette bulunan, müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmeyi hedefleyen, kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen bir catering firmasıyız. Çeşitli projelerimizde yer almak üzere, bizimle aynı ilkeleri benimseyecek ve o doğrultuda çalışabilecek Yetiştirilmek üzere Grafik-Tasarım Stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden haftanın en az 3 günü staj yapabilecek, Tercihen zorunlu stajı olan, Adobe İllustrator,Photoshop,İndesign programlarına hakim ve etkin kullanabilen, Ümraniye ve civarında ikamet eden, İletişimi kuvvetli ve kendini iyi ifade edebilen

  Sektör: Catering

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıMikla Restoranımızda servis departmanında değerlendirilmek üzere zorunlu stajyerler arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite son sınıf öğrencisi, İletişim becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Güler yüzlü ve sürekli neşeli kalabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Dinamik, yoğun çalışma temposuna alışkın, Bay, Bayan,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Stajyer

 • Sigma Telecomİstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSigma Telecom provides high quality VOIP and software services to telecommunication operators, suppliers and vendors worldwide since 2003. We are currently seeking a Summer Intern looking to gain experience in the areas of Marketing, Finance, and Network Operations Center. The purpose of the internship is to provide meaningful professional hands-on experience to students with proven academic performance and leadership potential.

  Aranan Nitelikler- Working toward a Bachelor's or Master's degree in Marketing, Computer Sciences, Finance or related field. - Strong computer skills and good knowledge of MS Office tools. - High energy and the ability to work in a team. - Excellent written and spoken communication skills in English. - Ability to meet deadlines and handle multiple projects at once. - Meticulous attention to detail. - Willingness to learn, think creatively, and execute quickly. We kindly ask you to include a cover letter in English, including your motivation behind applying to our rotational summer internship program at Sigma Telecom.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıTİCARET LİSESİNDE OKUYAN STAJ ÖNCESİ VE STAJ SÜRESİNCE ÇALIŞMAK İSTEYEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerTicaret lisesi Muhasebe bölümü, Ms Office Programlarını kullanabilen, Ataşehir ve civarında ikamet eden, Okul günü Pazartesi, Salı ve Perşembe, Cuma günleri olan.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıÖzlük belgelerinin ve diğer tüm dokümanların çalışan dosyalarına yerleştirilerek arşivlenmesinde, Çalışan bilgilerinin sistemsel güncellemelerinin yapılmasında, Seçme ve yerleştirme sürecine destek olarak aday davetlerini ve görüşme organizasyonlarının yürütülmesinde, İnsan Kaynakları operasyonel süreçlerine destek verilmesinde görev alacak İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen, sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi üniversite stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim döneminde haftada minimum 2-3 iş günü, tercihen yaz tatilinde de stajına devam edebilecek, MS Office programlarına hâkim, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova) veya İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla, Pendik, Kartal) ikamet eden.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıGünlük muhasebe iş süreçlerini yönetmek Haftalık ve aylık genel müdürlere rapor iletmek. Depo stok takibinin yapılması, Bilgisayar ve diğer zimmetlerin takibinin yapılması, Müşteriden gelen mutabakat, cari hesap ekstresi ve makbuz gibi taleplerin cevaplanması, Tüm alış ve satışlarla ilgili cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek, Şirketimize ait, resmi kurumlar, vb. ile ilgili işlemleri yürütme ve takip etmek, Evrak giriş-çıkışlarını ve muhasebe kayıtlarını yapmak, Yasal mevzuata, tekdüzen hesap planına uygun olarak şirket muhasebe kayıtlarını LOGO TİGER sistemine girmek, Tüm genel muhasebe ve maliyet muhasebesi kayıtlarını oluşturmak ve dönem sonu işlemlerini yapmak, Tüm beyannamelerin hazırlanmasına, Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanmasına, Sgk ve İş kanunu mevzuatına uygun olarak bordroları düzenlemek, Tahsilat takibi konusunda etkin rol almak.

  Aranan Niteliklerİstanbul ilinde ikemet edenler. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe ve benzeri bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM stayjeri, Muhasebe Sorumlusu olarak en az 3 yıllık deneyimi olan, Genel muhasebe ve tek düzen hesap planına hakim, LOGO Muhasebe programını etkin şekilde kullanabilen, MS Office programlarını (Özellikle Excel) ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme ve iletişim yönleri kuvvetli, Tercihen İngilizce bilen,,

  Sektör: Kozmetik, Mali Müşavirlik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Analist, Uzman, Eleman, Sorumlu, Stajyer

 • İş AçıklamasıRenkler Makine ve Yedek Parça Sanayi ve A.Ş. Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Kemalpaşa Fabrikamız bünyesinde Renkler Makine ile çalışacak Zorunlu Yaz Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin İnsan Kaynakları , Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji, Psikoloji vb. bölümleri öğrencisi; · MS Office programlarına hakim, · İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, · Enerjik, · Sorumluluk alabilecek, · Ekip çalışmasına yatkın, · İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen, · Haftanın minimum 5 günü devam edebilecek. · İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Stajyer

 • MTU Motor Türbin San. Ve Ticaret A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for Management Trainees for following departmants; - Human Resources (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Product Reliability - Quality (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Quality (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Information Technology (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - After Sales Services (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Workshop (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Accounting (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Tax (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Finance (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Marine Application (Electronic) (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Marine Application (Mechanic) (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Spare Part Sales (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Spare Part Warehouse (Location: Hadımköy - İstanbul (Avr.)) - Marine Sales (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Onsite Energy Application (Location: Kartal - İstanbul (Asya)) - Sales Support (Location: Kartal - İstanbul (Asya), İzmir, Adana, Ankara)

  Aranan NiteliklerMTU, being one of the core brand of Rolls Royce Power Systems, equipped with the experience of more than 100 years on production of diesel engines, manufactures and improves complete drive systems, Gas and Diesel Onsite Energy Systems and their control/monitoring systems in wide range of product types and power ratings for heavy vehicles and equipments for construction and mining industry. We are looking for Management Trainees for several departmants with following qualifications. - University student or min. Bachelor degree, - Able to work at least 3 days during our one year MT program (for bachelor or master students), - Able to work 5 days a week during our one year MT program (for new graduates), - Fluent speaking and writing in English and/ or German, - Problem solver, analytic minded, - Team player, self motivated, result oriented, - Strong relationship and high communication skills, - Knowledge of MS Office Tools.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıSaide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile BTM Mağazaları arasında yapılan mesleki iş birliği protokolü kapsamında mağazalarımıza stajyer öğrenci alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerSaide Zorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi, Mağazacılık mesleğine ilgi duyan, Mağazacılıkta kariyer hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş Açıklaması5 yıldızlı otel ve fuar kongre merkezlerinde günlük veya haftalık *****PART-TİME ÇALIŞABİLECEK STAJYER ALINACAKTIR *****

  Aranan NiteliklerDış görünüşüne ve hijyene önem veren 18-30 yaşa arası bay/bayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Stajyer, Garson, Komi

 • İş AçıklamasıOperasyon, satış, müşteri hizmetleri ve insan kaynakları süreçlerine destek verilmesinde görev alacak sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi üniversite stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEğitim döneminde haftada minimum 2-3 iş günü, tercihen yaz tatilinde de stajına devam edebilecek, MS Office programlarına hâkim, Kocaeli (Gebze, Darıca, Çayırova), İstanbul Anadolu yakasında (Tuzla, Pendik, Kartal), İstanbul Avrupa yakasında (Beşiktaş, Büyükçekmece, Silivri) ikamet eden.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma,işleme,saklama,ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir. Şirketimizin Mali İşler süreçlerine destek verecek "Mali İşler Yaz Dönemi Stajyeri" unvanında görevlendirilecek takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerSorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Kendini geliştirmeyi hedefleyen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli MS Office uygulamalarına hakim, Detaycı ,dikkatli , öğrenmeye açık, Uyumlu ve takım çalışmasına yatkın.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklamasıİstanbul / Mecidiyeköy' de bulunan merkez insan kaynakları departmanımıza zorunlu stajınız kapsamında, haftanın en az 2 veya 3 günü destek veriyor olacaksınız. Zorunlu stajı olan adaylar değerlendirilecek olup, ön yazınızda zorunlu staj döneminizi,okulunuzun SGK'yı karşılama durumunu ve hangi günler staj yapabileceğinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Aranan NiteliklerMağazacılık, perakende sektörüne ilgi duyuyorsanız, İnsan Kaynakları alanında kendinizi geliştirmek istiyor ve çalıştığınız bölüme katma değer sağlamak konusunda kendinize güveniyorsanız, Meslek Yüksek Okulu veya Lisans programlarının ilgili bölümlerinde öğrenciyseniz, Tercihen Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, En az 40 gün staj zorunluluğunuz var ise, AKER Ailesi’ne katılmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıHaftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Kadıköy merkez şubemizde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./ veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek, Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Stajyer, Öğretmen, Kurs Öğretmeni

 • Dky İnşaat A.Şİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKonut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Anadolu yakasındaki Kartal Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere; Mevcut internet siteleri ve diğer departmanların görsel taleplerini karşılayacak, Mevcut internet sitelerinin haftalık ve aylık güncellemelerini yapacak, Diğer birim ve departmanların görsel ihtiyaçlarına cevap verecek, Tasarımlara ait tüm kurumsal kimlik kontrollerinin sağlanması, mecra kriterlerine uygun şekilde baskıya hazır hale getirilmesi, dijital uyarlamalarının yapılması,

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin grafik tasarımı, görsel iletişim, web tasarımcılığı vb. bölümlerinde öğrenimine devam eden, Photoshop, Illustrator programlarına hakim, Başlangış seviyesinde html dili bilen, Dreamweaver kullanabilen, Dijital trendleri takip eden ve bunları kendi çalıştığı projelere uygulayabilen, web/mobil uygulamalara hakim, Staj zorunluluğu olan adaylar ilanımıza başvuru yapabilir Çalışmak istediğiniz dönemi ön yazınızda belirtiniz.

  Sektör: İnşaat, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Stajyer, Web Designer

 • ALARKO HOLDİNGİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPOTANSİYELİNİ TECRÜBEMİZLE AÇIĞA ÇIKAR! Alarko Holding, 60 yıllık köklü geçmişi, 5 farklı faaliyet alanı, biri uluslararası yabancı ortaklı olmak üzere toplam 24 kuruluşu, 7,000 çalışanı ve 2016 sonu itibariyle yaklaşık 3,5 milyar (TL) cirosu ile Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biridir. Holding merkez ve ilgili grup şirketlerinde görevlendirilmek üzere "Stajyer" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinde 2., 3. veya 4. sınıfta okumakta olan, Öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması, Haftanın 5 işgünü, toplamda 20 işgünü bizimle çalışacak, Tercihen çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, Motivasyonu yüksek, yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, Öğrenmeye ve gelişime açık, İstanbul - Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Stajyer

 • Naturel Kozmetikİstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFransız Bitkisel Kozmetik devi Yves Rocher, markasında Pazarlama Direktörlüğüne bağlı aşağıdaki departmanlarda görev alacak Stajyerler arıyor. Pazarlama Pazarlama Direktörünün yürüttüğü bir projemize destek verecek, Yönetimin yurtdışı toplantılar için hazırlamakta olduğu sunumlara destek verecek, Halkla İlişkiler ve Reklam ekibimize destek verecek. Dijital Pazarlama Dönemsel olarak yaptığımız kampanyaları internet sitemize uygulamada destek verecek, İnternet sitesi ile ilgili müşteri geri dönüşlerini inceleyerek teknik hatalar konusunda çözüm üretebilecek, Yeni ürün –sayfa tasarımı-kategori yönetmek ve siteye entegre etmek konusunda göre alacak, Reklam-ürün-kampanya tanıtımı bilgilendirme maillerini hazırlayacak. Görsel İletişim Mağazalara vitrin ve mağaza içi teşhirler için hazırlanan görsellerin dizaynı ve ürettirilmesi sürecinde yer alacak. **Ön yazınızda mutlaka hangi departman için başvurduğunuzu belirtiniz. Aksi taktirde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Aranan NiteliklerPazarlama MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İyi seviyede sunum hazırlayabilecek, Çok iyi seviyede ingilizce bilen (Fransızca bilmesi avantaj) Haftada 2-3 gün çalışabilecek. Dijital Pazarlama Bilgisayar mühendisliği,Yazılım Mühendisliği gibi IT alt yapısı buluan bölümlerden mezun ya da eğitimi devam eden, Tercihen İngilizce bilen HTML, HTML5, Jquery, Java Script konularında bilgi sahibi, Responsive tasarım konusunda bilgi sahibi, Mailing tasarımı ve banner çalışmaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen bir tane interaktif programlama dili bilen ( PHP, ASP gibi), Tasarımları HTML e dönüştürebilecek kadar Photoshop bilgisi olan. Haftada en az 4 gün çalışabilecek uzun dönemli staja evam edebilecek. Görsel İletişim Tercihen ingilizce bilen, Photoshop ,indesign programlarını kullanabilen (vektörel tasarım programı), Haftada en az 3 gün çalışabilecek.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Teknosaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜniversite öğrencisi, Yaz dönemi boyunca staj zorunluluğu olan bölümlerde okuyan ya da staj sürecinin sigortası okul tarafından karşılanan*, MS Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın. *Staj süresi, staj yapma zorunluluğunu belirten belgedeki süre ile sınırlıdır.

  Aranan NiteliklerTeknosa Future Talent staj programına katılan stajyerlerimiz, Teknosa Akademi üzerinden çeşitli eğitimlere ulaşmak, Mağaza ve Lojistik merkezi ziyaretleri gerçekleştirmek, Öz Gelecek eğitimi, Vaka çalışmaları ve Üst Yönetim ile sohbet organizasyonları gibi birçok etkinliğe katılma fırsatı yakalayacaklardır. Staj programımızın sonunda üniversite öğrencilerine TFT Mezuniyet Belgesi verilecektir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • EYİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş Açıklaması​EY bağımsız denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Anlayışımız ve kaliteli hizmetlerimiz dünya ekonomisi ve sermaye piyasalarında güvenin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. EY, güçlü yönetim ekibiyle tüm paydaş gruplarına verdiği sözleri yerine getirmekte ve bu şekilde çalışanları, müşterileri ve içinde yer aldığı diğer çevreler için daha iyi bir çalışma hayatı oluşturulmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Dünya çapında 150’den fazla ülkede, 231.000 kişilik ekibimizin sahip olduğu ortak değerlerimiz, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine ve tüm paydaşlarla ilişkilerimize yön vermektedir. Entegre bir teknoloji platformu üzerinden birbirlerine bağlı olan ekiplerimiz dünya çapında tüm ofislerimizde aynı metodolojiyi kullanmaktadır. Ernst & Young Global’in bir üyesi olarak 30 yıldır Türkiye’de; İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir olmak üzere 4 ofiste, 1300 kişiden fazla ekibimizle hizmet vermekteyiz. İnsan Kaynakları departmanı içerisindeki farklı ekiplerde görev alacak ve haftanın 5 günü devam edebilecek İnsan Kaynakları Stajyeri aramaktayız. İnsan Kaynakları ekibi içerisinde işe alım, ücretlendirme ve özlük hakları fonksiyonları ile ilgili her türlü operasyonel süreçte ekiplere destek sağlamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun veya yüksek lisans öğrencisi Haftanın 5 günü fulltime görev alabilecek Uluslararası firmada tercihen insan kaynakları staj deneyimi olan İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip İyi derecede MS Ofis uygulamaları bilgisine sahip Kariyerini İnsan Kaynakları alanında geliştirmek ve tecrübe kazanmak isteyen Sorumluluk almak isteyen, yoğun çalışma temposunda çalışmaya istekli adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGüçlü yatırımcıların ortaklığında kurulmuş, çalışanına değer veren bir mobil teknoloji şirketi müşterimiz için Operasyon Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. Operasyon ekibine günlük işleyişte destek olunması, Operasyon yöneticilerine panel takibi yönetimi ve yönlendirmesi konusunda destek verilmesi, Sahadaki aksiyonların konsolidasyonu ve raporlamasının yapılması, Saha ekibinin günlük iş planlarının takibinin yapılması,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Stajyer

 • Batikİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYaz Döneminde Tedarik ve Satınalma Departmanımızda görev alacak Zorunlu Üniversite Stajyeri arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tekstil Mühendisliği, Hazır Giyim Teknolojileri,Moda Tasarımı v.b. bölümlerinde okuyan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Yaz dönemi zorunlu staj programı olan, Haftada 5 gün staj yapabilecek, Öğrenmeye hevesi olan, araştırmayı seven, Bay-Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Uniser Grupİstanbul Avrupa 20 Mayıs 2017

  İş Açıklaması5 yıldızlı otel ve fuar kongre merkezlerinde günlük veya haftalık *****PART-TİME ÇALIŞABİLECEK TECRUBELİ VEYA TECRUBESİZ ***** GARSON-KOMİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerDış görünüşüne ve hijyene önem veren 18-30 yaşa arası bay/bayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Garson, Komi, Stajyer

 • Batikİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİnsan Kaynakları Departmanımızda görev alacak Zorunlu Üniversite Stajyeri arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İİBF,Endüstri Mühendisliği gibi ilgili bölümlerinde öğrenimi devam eden, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Zorunlu staj programı olan, Öğrenmeye hevesi olan, araştırmayı seven, Bay-Bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Stajyer

 • Telpaİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMuhasebe, Finans, İnsan Kaynakları, Dış Ticaret, Lojistik ve Bilgi Teknolojileri departmanlarının iş süreçlerine destek olmak.

  Aranan NiteliklerTicaret meslek liselerinin ilgili bölümlerinde 3.sınıfta öğrenimine devam eden ve Eylül 2017 - Haziran 2018 dönemi için staj arayışı içinde olan, Okul tarafından uzun dönem staj zorunluluğu bulunan, Haftanın 3 günü full - time stajına devam edebilecek, MS Office programlarını aktif kullanabilen, İletişimi güçlü, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıNum num, Trattoria Enzo, Mikla, Terra Kitchen şubelerimizde değerlendirilmek üzere zorunlu stajyerler arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite, MYO öğrencisi, İletişim becerileri gelişmiş, müşteri odaklı, Güler yüzlü ve sürekli neşeli kalabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Dinamik, yoğun çalışma temposuna alışkın, Bay, Bayan,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde muhasebe departmanında değerlendirmek üzere muhasebe stajyeri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite son sınıf öğrencisi, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Diksiyonu isi,düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, * Yalnızca staj zorunluluğu olan öğrenciler değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş olup, belgelendirme ve gözetim alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz için "İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, STAJYER ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİlgili liselerin son sınıfında öğrenci olan, Haftanın 3 günü staj yapabilecek, Uzun dönem staj zorunluluğu olan, MS Office programlarını kullanabilen, Öğrenmeye ve iletişime açık, Düzenli, dikkatli çalışabilen, Sorumluluk sahibi, lider özellikleri olan, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, Dinamik yapıda stajyer adayları.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Stajyer

İş Habercisi - Stajyer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

İnşaat Stajyeri Nedir ?

İnşaat stajyeri, stajı boyunca sahadaki düzen , iş planı ve makineler ile ilgilenen , mühendise ve şefe yardıcı olan elemandır.İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.